Kleur- en stijlstudio Stijlvol Opening vernieuwde boerderijwinkel Paulo verkoopt sieraden en modeaccessoires VakantieXperts biedt unieke vliegervaring Wegh en Van der Hoff op jacht naar olympisch ticket m Veldwedstrijd bij 't Trefpunt Wing Tsun workshop rfJJÉTREN DVIJVERS h i M Wm trendvijvers.nl iw; Gunhoek ook voor üw tuin PEEL EN MAAS Donderdag 8 mei 2008 - Pagina 36 06-53 66 60 68 - Wanssum Discoparty Anthoniushof Dorpsraad Oostrum Motorcrossers Regio Venray Handboogschutters van Ons Genoegen gekwalificeerd voor EK in Franse Vittel Het Alvertje Matthijs van Asten wint Grote Prijs 'PV;: ■V HSV De Roerdomp PC De Jumpers Paardensport Ysselsteyn Venray De Hoveniers wnsjvtm Herkent u dit? Een kast vol en toch niets om aan te trekken? Dan wordt het tijd voor een kleur- en stijladvies. Sinds enkele maanden bent u hier voor bij Angelique Vaessen van Stijl vol in Venray aan het juiste adres. Bij Stijlvol kunt u terecht voor persoon lijk lleur- en stijladvies op het gebied van kleding, haar en make-up voor particulieren en bedrijven. Via een kleurenanalyse laat Angelique Vaessen u zien dat de kleuren van uw huid, haar en ogen een unieke eenheid vor men, deze unieke combinatie kunt u versterken door de kleuren van uw kleding, haar en make-up hier op af te stemmen. U zult leren hoe eenvou dig het is om kleuren te kiezen die uw uitstraling ten goede komen. Na afloop van de kleurenanalyse gaat u onder begeleiding zelf een make-up aanbrengen die feilloos aansluit bij uw eigen kleuren. Met het voor u op maat gemaakte kleurenpalet bestaande uit uw 42 beste kleuren kunt u zich ver zekeren van een prachtige uitstraling. Zo koopt u voortaan zonder twijfel uw kleding en make-up. Want met de juiste kleuren ga je stralen, rimpeltjes vervagen en miskopen horen tot het verleden, zo bespaart u dus tijd en geld. Natuurlijk is deze kleurenanalyse voor dames en heren. Voor de heren is er een zakelijk kleurenpalet, hierin zitten uw beste kostuum-, overhemd en accentkleuren. Het is zeer belang rijk dat u er op zakelijk gebied goed uitziet, want u krijgt maar een kans om een goede indruk te maken. Het imago van een bedrijf wordt bepaald door de mensen die er werken, zij zijn het visitekaartje van het bedrijf. Een bedrijf kan zich hiermee onderschei den van concurrenten, en het kan een voorname rol spelen in het generen van goede resultaten. Na de kleurenanalyse is het belang rijk welke kledingstijl u het beste staat. Stijl staat los van dure kleding of een slanke lijn, stijl is een kwestie van uw kleding aanpassen aan de verhou dingen van uw lichaam. Door middel van een persoonlijk stijlboek weet u precies waar u op moet letten bij het aanschaffen van kledingstukken, bril len, accessoires en zelfs kapsels. Op de Lavendelheide 7 in Venray staat Angelique Vaessen met veel enthousiasme klaar om u te overtui gen hoe belangrijk een goede uitstra ling is. Deze leuke en leerzame erva ring is natuurlijk ook een ideaal en origineel moederdagcadeau, heeft u interesse en/of vragen neem dan con tact op met Angelique Vaessen of kijk op de site voor een leuke moeder dagaanbieding www.stijlvol-advies.nl Stijlvol: telefoon 0478-503724 of 06- 40461736 De moeder van Boer Hans, mevrouw Vollenberg, heeft vorige week vrijdag de totaal vernieuwde boerderijwinkel aan de Kiekweg-Deurneseweg in Ven ray geopend. In de accommodatie van de zorgboerderij heeft de nieuwe win kel een geheel eigen plaats gekregen. Boer Hans heeft nu alle activiteiten bij elkaar gebracht. De ruimte voor de zorgboerderij en de boerderijwinkel. De boerderijwin kel heeft grotendeels dezelfde ope ningstijden als de zorgboerderij, waar door de hulpboeren actief kunnen meehelpen bij de activiteiten in de boerderijwinkel. De scharreleieren, de groente, het fruit, de melkproducten en ook de streekproducten hebben in de nieuwe winkel een overzichtelijk plekje gekregen waardoor men in één oogopslag kan zien wat deze winkel zoal te bieden heeft. De winkel is tij dens het aspergeseizoen iedere dag van 9.00 tot 17.00 uur geopend. Op zondag kan men terecht tussen 10.00 en 13.00 uur. Na het aspergeseizoen is de boerderijwinkel van dinsdag tot en met zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur geopend. Op de zorgboerderij van Boer Hans komen wekelijks ruim twin tig hulpboeren. Zo komen er mensen met een psychische hulpvraag die het heerlijk vinden in de groente-, krui den- en/of bloementuin te helpen met zaaien, onkruid wieden en schoffelen. Of met een verstandelijke beperking. Mensen die een burn-out hebben. Er komen ook diverse jongeren met een aan autisme verwante stoornis. Advies en projectbegeleiding Vijveraanleg en filtertechniek i Paulo Mathey is sinds kort gestart met de verkoop van sieraden en modeaccessoires aan de Schoolstraat in Venray. Op een verkoopruimte van 60 vierkante meter worden de artike len sfeervol gepresenteerd. Persoon lijke service en aandacht staat hoog in het vaandel. De collectie bestaat uit kleding, sieraden, horloges, riemen en tassen en is trendy, dynamisch en stijl vol voor zowel dames als heren. De gevoerde merken zijn OnlyVero Moda, Nickeleon en Deputa madre. De win kel is geopend op maandag van 13.00 tot 18.00 uur, van dinsdag tot en met donderdag van 9.30 tot 18.00 uur, op vrijdag van 9.30 tot 21.00 uur en op zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur. Op zondag 8 juni biedt Vakan tieXperts in Venray een unieke belevenis aan: HeliXperienee, een rondvlucht per helikopter boven het eigen woongebied. Een heli- koptervlucht is voor de meeste mensen een bijzondere ervaring. Zelden krijgt men de kans om zo laag boven het eigen woongebied te vliegen dat er naar de buren gezwaaid kan worden. Voor de HeliXperienee van Vakan tieXperts in Venray op zondag 8 juni worden 25 helikoptervluchten van circa acht minuten uitgevoerd. Per vlucht kunnen drie passagiers mee, zodat in totaal 75 mensen een rond vlucht kunnen maken boven hun eigen woongebied. Tickets voor een rondvlucht zijn te reserveren bij VakantieXperts voor 59 euro. Normaal kost een rondvlucht per helikopter al gauw 89 euro. "Als reisspecialisten willen wij onze klanten deze unieke ervaring aanbie den. Met 'HeliXperienee' kunnen we 75 mensen een bijzondere vlucht bie den", zegt Nefeli Janssen, filiaalmana ger van VakantieXperts Venray. Onze klanten vinden het een leuk initiatief. Het is natuurlijk ook een buitengewo ne kans om vanuit Venray op te stijgen en boven je eigen huis te vliegen. Wij hebben zelf al heel veel van de wereld gezien, maar ook voor ons team is een helikoptervlucht boven onze eigen woonplaats een speciale ervaring. We duimen voor mooi weer en we hopen dat alle passagiers veel plezier bele ven met HeliXperienee." Evenals vorig jaar wordt HeliXpe rienee door VakantieXperts ook in andere plaatsen in Nederland georga niseerd. Naar verwachting zullen dit jaar in totaal zo'n 2700 reisbureauklan ten, meer passagiers dan in vijf Boeing 747 Jumbo Jets vervoerd kunnen worden, een rondvlucht maken boven De zesde editie van de zogeheten discoclassicsparty wordt op vrijdag 16 mei gehouden in tennishal de Schaapskooi in Venray. Wie houdt van bijvoorbeeld Barry White, Earth Wind Fire, Donna Summer en Take That en Snap mag dit feest gewoonweg niet missen. Deze megaparty vindt plaats in de tot discotempel omgebouwde tennishal met een spectaculaire licht show met vele special effects. Ook de geluidskwaliteit is van hoog niveau. De jaren '70, '80 en '90 herhalen zich op dit feest. De grote sfeermaker tij dens deze avond is de bekende dj Ben Liebrand. Hij laat de gasten van 22.00 tot 1.00 uur swingen. Vooraf gaand aan Liebrand haalt dj Raoul de bezoekers van 20.00 tot 22.00 uur de wondere wereld van glamour en glit ter binnen. Hij trakteert op classics die genadeloos inhakken op de emo tionele en fysieke conditie. De beste top 40-hits uit de jaren '70,'80 en '90 zijn te horen. De deuren gaan open om 20.00 uur en de avond duurt tot 01.00 uur. De toegang is voor perso nen vanaf achttien jaar. De afterparty vindt plaats in het horecagedeelte van de tennishal. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij tennis hal De Schaapskooi, cafetaria-eethuis Thielen, theatercafé de Artiest en bij sportcafé- cafetaria Landweert. De ontmoetingsruimte bij het Anthoniushof in Maashees wordt op vrijdag 9 mei officieel geopend. Om 15.00 uur gaan de drie oudste inwoners van Maashees de opening verrichten. Het servicepunt kan nog niet ingericht worden getoond, daar de levering van de inventaris wat op zich laat wachten, maar er wordt wel gestart met het openstellen van de ontmoetingsruimte en de besteldienst. De feestelijkheden zijn beperkt. Men is van harte welkom tussen 15.00 en 18.00 uur. De Stichting Dorpsraad Oostrum houdt op dinsdag 13 mei een openba re vergadering in D'n Oesterham.Aan- vang 20.00 uur. Op de agenda staat onder meer een voorstel benoeming van Hans Berkel tot lid dorpsraad en een mondeling verslag van de dorps- radenoverleg van 5 mei. hun eigen woongebied. In 2007 werd HeliXperienee door de Inspectie van Verkeer Water staat uitgeroepen tot één van de beste ééndaagse vliegevenementen. Vooral de organisatie, het naleven van de veiligheidsvoorschriften en de vluchtuitvoer werden geprezen. De rondvluchten worden uitgevoerd door Sky Service Netherlands in Teuge, een bedrijf met 30 jaar erva ring in commercieel luchtvervoer, in samenwerking met Anti Gravity dat helikoptervluchten uitvoert onder de voorwaarden van AOC (Air Operator Certification), een Europese erken ning die de veiligheid van de uitvoe ring waarborgt. Er is een motorcrosswedstrijd gehouden op circuit de Lage Paar den. Het weer was redelijk maar later begon het te onweren en te hage len waardoor de rijders niet meer te onderscheiden en dan is het fijn dat je kunt vertrouwen op de tijdwaarne ming. Het was voor de jury dan ook een hele klus om te zorgen dat de rijders in het juiste hokje te plaatsen. Na de hagel en onweersbui ging het regenen en de baan veranderde in een modderige klei massa. Voor deze wedstrijd hadden zich 217 rijders aan gemeld en de MX 2 Junioren moesten zelfs serie's, herhaling en een finale manche rijden omdat er 53 rijders aangemeld hadden. Een 15e plek bij de MX 3 Nationaal kwam in handen van Werner Kuenen door na een ver beten strijd de manches op een 14e en een 15e plaats af te sluiten. Bij de MX 3 Junioren eindigde vader Jan Kuenen op een 36e plek en in de 2e manche moest hij verstek laten gaan. In de finale manche van de MX 2 Junioren zakte Koen Pijpers af maar moest met nog drie ronden te gaan wegens problemen het rennerskwar tier op zoeken wat hem een 38e plek opleverde. Bij de Quad Natianaal kwam de 7e plek in het dagklassement op naam te staan van Piet de Bruijn, hij eiste in de manches een 10e en een 4e plek op. Verder is er een motorcrosswedstrijd in Schaijk verreden, waar MAC St. Christoffel op de beschikbare grond een prachtige baan gecreëerd had. Dankzij landeigenaar Peters die de grond beschikbaar had gesteld had de MAC St. Christoffel een baan aan gelegd van bijna 1700 meter lang en met en breedte van ruim vier meter, welk er perfect bij lag. De club had alles zoals we gewend zijn alles tot in de puntjes verzorgd. Voor deze wed strijd hadden zich 262 rijders aange meld die hun wedstrijd reden onder een stralend zonnetje. Voor enkele klassen was het hun eerste kampi oenswedstrijd en het waren dan ook spannende en sportieve wedstrijden. Tijdens de eerste kampioenswed strijd van de MX 1 Nationalen ein digde Bernie Kuenen op een 4e stek, hij wist in de manches een 6e en een 5e plek op zijn naam te schrijven en wist Werner Kuenen beide keren een 9e plek voor zich veilig te stellen wat hem een 9e plaats opleverde in het dagklassement. Bij de MX 1 Senioren sloot Rick Simons beide manches win nend af en mocht op de hoogste trede van het erepodium plaats nemen en eiste Mark van de Ven een 15e stek op en sloot de manches op een 4e en een 43e plek af. Dennis Kuenen werd met een 22e en een 30e plek de 25e man, terwijl Paul Eickmans op een 36e en een 21e plek werd afgevlagd wat hem een 30e plek in het algemene klas sement opleverde. In de le manche schreef Marcel Ruyten een 37e plaats en in de 2e manche ging hij als 29e over de meet en bezette een 38e stek en was de 42e plek voor Koen Hei dens weggelegd door beslag te leggen op een 32e en een 45e plek na het rij den van de manches. Bij de Quads Nationaal kwam de 12e plek in handen van Piet de Bruijn, hij ging op een 8e en een 14e plaats over de meet. Komend weekend zijn er geen wedstrijden, maar op zondag 18 mei is er een jeugdwedstrijd in Rutten en strijden de Nationale rijders in Gemert en Hapert. Sportnieuws -info 0.J99E De handboogschutters Carrie Wegh en Ron van der Hoff hebben zich afgelopen weekeinde in het Belgische Rumst gekwalificeerd voor het Europees kampioen schap voor senioren in de Olym pische klasse, dat volgende week in het Franse Vittel wordt gehou den. Inzet voor het tweetal van Ons Genoegen uit Ysselsteyn: de Europese titel én kans op nomi natie voor de Olympische Spelen. Tijdens het kwalificatietoernooi voor het EK in Rumst eindigde juni- ore Carrie Wegh als derde, terwijl Ron van der Hoff alle concurrenten de baas bleef. Voor beiden betekende dit Carrie Wegh (I) en Ron van der Hoff komen in actie op het EK. een ticket voor het EK en kwalificatie voor de volgende wereldbekerwed strijd in het Turkse Antalya. Wegh: "In Rumst had ik na een goede kwalificatieronde de eerste ronde een bye en een prima kwartfi nale. Daarin versloeg ik mijn directe concurrente voor de Europese kam pioenschappen, Coby Hurkmans, met 100 tegen 98. In de halve finale was Sabrina Struif, de Belgische topper, mij nipt de baas. In de kleine finale moest ik het opnemen tegen Femke Boonen. Ik klopte haar met 102 tegen 101." Ron van der Hoff had het volste ver trouwen in de krachtmeting in Rumst. "Ik was tijdens de laatste wereldbe kerwedstrijd in Pree met de 20ste plaats de best geklasseerde Nederlan der. Dat gaf vertrouwen voor Rumst. De openingsronde was ruim vol doende, hoewel ik nog op zoek was naar de juiste vorm. Ik kreeg evenals Carrie een bye. In de tweede ronde had ik wel felle tegenstand van Pie- ter Custers. Een goede score van mij en wat foutjes zijnerzijds leidden mij naar de finale. In de eindstrijd maakte mijn Belgische tegenstander een kapi tale fout door op het verkeerde doel te mikken. Maar ook zonder die mis ser was ik niet meer te achterhalen geweest. Een mooie overwinning."Tij- dens het EK in Vittel wordt een apart quotatoernooi gehouden. Voor Ron van der Hoff geldt dat een plaats bij de beste drie goed is voor een Olym pische nominatie. Vervolgens moet hij vormbehoud tonen, door tijdens een wereldbekerwedstrijd in de top acht te eindigen. "Een lastige opgave, maar in ieder geval wel nog een kans." Ook Carrie Wegh mag als juni- ore nog dromen van de Olympische Spelen. Als zij erin slaagt om bij een wereldbekerwedstrijd voor senioren in de top acht te eindigen, plaatst ze zich voor de Spelen in Beijing. De tweede wedstrijd van de 50- pluscompetitie is gespeeld. Uitslag: 1. René Wijnhoven. 2. Ton Deenen. 3. Jan Sanders. 4.Antoon Lan- genkamp. 5. Godewijn Hendriks. Vierde en laatste wedstrijd om de lentekoning. Ook nu waren er ver schillende vissers die niets hadden gevangen. Lambert van den Hoogen- hof had de eerste drie wedstrijden ook nog niets gevangen maar de laat ste wedstrijd sloeg hij toe en wist hij met een gewicht van 6620 gram de laatste wedstrijd te winnen. Voor de eindoverwinning waren er nog ver schillende kandidaten over. Uitslag: 1Lambert van den Hoogen- hof. 2. Will Berden. 3.Toon van Ooijen. 4. MartienVoermans. 5.Jan Sanders. Eindstand lentekoning 2008: 1. Toon van Ooijen. 2. MartienVoermans. 3.Antoon Langenkamp. 4.Will Berden. 5Henk Theeuwen. Op maandag 12 mei is er een losse wedstrijd waar alle leden aan mee kunnen doen. Bijeenkomst uiterlijk 7.00 uur en vissen van 8.00 tot 12.00 uur. De wedstrijd wordt gevist in vij ver 2.Aanmelding voor deze wedstrijd, uiterlijk de donderdag voorafgaande, 20.00 uur bij Henk Theeuwen via tele foon (0478)571311Op vrijdag 30 mei is de eerste wedstrijd om de jeugdcup Noord Limburg. Deze wordt gevist in de vijver in Broekhuizenvorst. Hier aan kunnen vissers van 6 tot en met 18 jaar deelnemen. Er wordt gevist in twee categorieën;A van 14 t/m 18 jaar en B van 6 t/m 13 jaar. Deelnemers moeten zelfstandig kunnen vissen. De overige drie wedstrijden worden gevist op 20 juni in Oostrum, op 27 juni in America en op 5 juli in Horst. Voor de eerste drie wedstrijden is de bijeenkomst om 18.15uurbij de vijver en het vissen is van 19.00 tot 21.00 uur. Bij de laatste wedstrijd in Horst op zaterdagmiddag is de bijeenkomst om 13.15 uur en wordt er gevist van 14.00 tot 16.00 uur. Hierna is de prijs uitreiking. Aanmelden voor maandag 19 mei bij Pieter Kunen via telefoon (077)3662920. In het kasteelhaventje in Geijsteren zijn nog een aantal lig plaatsen beschikbaar voor visbootjes. De bootjes moeten aan bepaalde eisen voldoen. De lengte mag maximaal vijf meter zijn, de breedte maximaal 1,7 meter en het motorvermogen maxi maal acht pk. De vergunningen voor 2008 zijn verkrijgbaar bij de verkoop punten. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergun ningen met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920.VoorVISpassen en dag en weektoestemmingen kan men ook terecht bij Faunaland van Grootel in Venray en bij van de Ligt Allicht in Wanssum. Dagtoestemmingen zijn verder verkrijgbaar bij het BP tanksta tion aan de Rijksweg in Well. Zie voor de contributiebedragen www.hsvhe- talvertje.nl. Met een verschil van twaalfhon derdste seconde heeft Mathijs van Asten zaterdag de Grote Prijs van Eindhoven gewonnen. De spring ruiter uit Ysselsteyn bleef in de bar rage Jurgen Stenfert net voor. Vincent Voorn eindigde als derde. Het was een spannende wedstrijd, het hoofdnum mer bij het springen op de derde dag van het Concours Hippique Eindho ven. Van de 36 combinaties bleven er in de eerste omloop dertien foutloos. In de barrage was de Britse Gemma Paternoster als eerste foutloos. Ze finishte met Osiris in 49,03, uiteinde lijk goed voor een vierde plaats. Voorn was de eerste die daar onder bleef en ruim ook. Audi's Radja reed foutloos in 46,98. Stenfert, vorige week nog zo ongelukkig op de tweede dag van het NK in Mierlo, ging daar met BMC Okometa nog eens een stuk onder zit ten: 44,89. Maar de na hem startende Van Asten liet met VDL Groep Castella zien dat het nog sneller kon: 44,77. Maandag 12 mei (tweede pink sterdag) vindt de tweede schiet wedstrijd plaats van de jeugd All Round Cup. Het betreft dit keer een veldwedstrijd, die begint om 10.00 uur en duurt tot circa 14.00 uur en wordt gehouden in de Tienrayse en Swolgense bossen. De deelnemers, verdeeld over groepjes van maximaal vier jeugd- schutters, vertrekken om 10.00 uur bij de accommodatie van de Tien rayse vereniging 't Trefpunt, op zoek naar in totaal twaalf doelen die in de omgeving staan opgesteld. Er wordt geschoten op blazoenen variërend in grootte van 20 tot 80 cm, afhankelijk van de te schieten afstand en volgens de reglementen van de Nederlandse Handboog Bond. De wedstrijd staat onder auspiciën van de NHB en twee scheidsrechters houden het verloop van de wedstrijd nauwlettend in de gaten, .wee scheidsrechters houden Mike en Twan Cleven in actie. het verloop van de bands Murder By Millions, Dog Called Phenix, Skara- beez. dag vindt de veldwedstrijd voor de senioren plaats, die start om 9.00 uur en duurt tot circa 15.30 uur. De senioren hebben een parcours van 24 doelen te gaan. Kijken kan alleen onder begeleiding van leden van 't Trefpunt. Het schietterrein is te berei ken via de Nieuwe Baan inTienray. Nieuwe leden zijn van welkom. Jaar-, dag- en weekvergunningen zijn verkrijgbaar bij Faunaland van Grootel in Venray en bij secretaris H. Hendriks Pastoor v/d Gaetstraat 48 in Venray. Hier kan men ook terecht voor inlich tingen terecht via telefoonnummer (0478)582994, via 06-23140989, of e- mail info@hsvderoerdomp.nl. Zie ook www. hsvderoerdompnl De uitslag van de eerste wedstrijd van de zomeravondcompetitie: 1. G.Verdonschot. 2. M. Siebers. 3. C. Kools. 4. L. v.d. Hoogenhof. 5. A. van Mill. De tweede wedstrijd: 1. M. Voer- mans. 2. G.Verdonschot. 3. J.Philipsen. 4.A. van Bakel. 5.A. De Klein. De eer ste wedstrijd om de lentekoning is ook gevist. De uitslag: 1. C. Kools. 2. H. Hermans. 3. G. Robben. 4. J. Philip- sen. 5.A. de Klein. 6. J. v.d. Heuvel. De tweede wedstrijd: 1. J. Philipsen. 2. G. Robben. 3. C. Kools. 4 J. v.d. Heuvel. 5. A. De Klein. 6. H. Hermans. Agenda: 11-5 3de lentekoning aan visvijver De Ballonzuil, bijeenkomst 7.00 uur. 14-5 3de wedstrijd zomer avondcompetitie, bijeenkomst 18.00 uur aan visvijver De Ballonzuil. Voor inlichtingen kan men contact opnemen met de heerA.de Klein van de wedstrijdcommissie via telefoon (0478)581066 of 06-13617597 of via toondeklein@home.nl. Tijdens een springwedstrijd in de Mortel heeft amazone Iris Jeurissen van PC De Jumpers uit Oirlo een twee de plaats behaald met Tango Lord. In de categorie B had ze 52 stijlpunten. Zus Katja werd met haar paard Road ster eerste in de categorie L en in die zelfde klasse met Valenco vierde. In 't PopPodium in Venray vindt op woensdag 4 juni vanaf 19.30 uur een Wing Tsun workshop plaats. Deze workshop staat in het teken van mee doen, kijken en kennis maken met een nieuwe vorm van gevechtsport. Wing Tsun is een aanvallende verde- digingssport. Die zijn oorspong heeft liggen in China. De sport is 250 jaar geleden ont staan in China. Er waren in die tijd veel onderlinge oorlogen. Zo ook in het zuiden van China. Het was de oorlog tegen de Mantsjoese Qing- dynastie. Deze mensen werden in hun tempel overvallen door Manchu. Deze soldaten waren getraind in Kung Fu. Op vijf monniken na werd iedereen Op een concours in Merselo wer den de volgende resultaten behaald. Sabine Franken werd met haar paard Tenda eerste in de klasse L2-dres- suur. Tamara Klaassen werd met Ven- cie twaalfde in de klasse B-springen en Kim Egelmeers werd vierde met paard Lady Chelsea in de klasse M- springen. In Castenray is een SGW wedstrijd gehouden. In de klasse B werd Irene Potten met Jupiter tweede en Natascha Mennen met Unymphet vierde. Hierdoor werd Potten met Jupiter Limburgs kampioen van de klasse B en Mennen met Unymphet reservekampioen. vermoord. Zij wisten te ontsnappen. Onder deze monniken zat de vrouw Ng Mui. Zij is de grondlegster van de Wing Tsun. Ze wilde niets liever dan wraak. Zo bedacht ze een systeem dat beter zou zijn dan de Kung Fu. Bij Kung Fu ligt de nadruk op vastgeleg de bewegingen en veel krachtgebruik. Hier kwam Ng Mui tot de conclusie dat het allemaal wat te ingewikkeld was en dat het teruggebracht moest worden naar eenvoud. De eenvoud van bewegen. Haar systeem werd opgebouwd uit eenvoudige snelle bewegingen, die gericht zijn om schade toe brengen aan je tegenstan der. Richard Kunstmann, zelf al jaren actief als leerling en meester in de sport is vanuit Duitsland naar Venray gekomen om hier zijn school te run nen. De WingTsun school is gevestigd op het Vincent van Gogh terrein. Hier geeft hij op dinsdag en op woensdag les. Kijk voor meer informatie op www.poppodiumvenray.nl. bezoek onze site: www.gunhoek.nl

Peel en Maas | 2008 | | pagina 36