Mark Mijling tweede op Oranjetoernooi Jeugdbowlen Hockeyheren stap dichter bij kampioenschap Kelly Wismans redt punt voor SVOC'01 Korfbalsters strijden in challenge SKC'06 zoekt versterking Welpen DES kampioen Korfbaltak SV United officieel van start Red Stars ziet af van herkansing 0e. KflREL DEKKERS W <OT> TWEEWIELERS ELEKTR0FIETS SPECIALIST TIBHAR SMASH 28 R PEEL EN MAAS Donderdag 8 mei 2008 - Pagina 35 PDV Suizende Vleugels PDV De Zwaluw SVOC'01 korfbal SV Oostrum korfbal Oranje Wit De Peelkorf SV Merselo korfbal Oprichting zaterdag 10 mei DES SV Merselo zoekt leden Snelschaaktoernooi ook voor onderhoud en reparatie CËIETI w re LD tb Fietswereld Frank Welles Eindstraat 12 Venray, Tel. 0478-581553 Dealer van Gazelle, Sparta en Batavus. Het 27e Oranjetoernooi werd bij de dames gewonnen door Maria van de Brug uit Cuijk. Van de Venrayse dames presteerde Carien Donders het beste met haar derde plaats. Marijke den Burger werd vierde, Marlies Thijs- sen zesde, Fien Jenniskens zevende en Toos Janssen werd tiende. Bij de heren werd Peter Efing uit Dingslaken in Duitsland de winnaar. De plaatsen twee tot en met zes waren voorVenrayse spelers met Mark Mijling en Bart van Rens als tweede en derde op het erepodium. Eric Wong werd vierde, John Joosten vijfde en Jac Swinkels zesde. In Veldhoven werd een 50+toernooi gehouden en in de finale behaalde Paul Strijbosch, die vorig jaar dit toernooi won, nu de tweede plaats. Jac Swinkels bleef net buiten het ereschavot en eindigde als vierde. Er zijn geen wedstrijden gespeeld in de Dubbel- en Trioleague, maar wel in de le en 2e klasse van de Huisleague, omdat hier het spelersbe stand per team veel groter is. In de le Klasse is het GGZ-team bezig aan een indrukwekkende serie overwinningen en van die dadendrang werd nu het nummer twee van de ranglijst met 20 - 8 het slachtoffer. Na de wedstrijden op 1 april had GGZ een achterstand van 82.5 punt,die nu is teruggebracht tot 30 punten,.Nuva Keukens profi teerde van de nederlaag van de naaste concurrent, won zelf met 19-9 van Catering de Buren en vergrootte de voorsprong tot 12 punten. Hoeijma- kers versloeg met dezelfde cijfers Wit- lox-v.d. Boomen, dat nog wel 3e blijft. Close Encounters, het team wat op de hielen wordt gezeten door GGZ, kreeg met 21-7 klop van de Scores. Inge Lenssen scoorde het best bij de dames met een 221-game en 601-serie. Bij de heren was de hoogste game met 256 van Cyriel Winters, terwijl de serie met 649 voor Mickey Bindewalt was. In de 2ec klasse stevent het Pin- huntersteam rechtstreeks op de titel en de daarbij behorende promotie af door afgetekend te winnen met 21 - 7 van Red Arrows, terwijl de naaste belager Strikers/Groeipunt tegen een 20.5 - 7.5 nederlaag opliepen tegen B.T. Noxon. Nummer drie, Plus van Dijck, liet heel weinig heel van Videotheek a la Carte met als uitslag 25 - 3.Ook La Mousse wandelde met grote cijfers, 24 - 4, over The Nitwits heen. Bij de dames was Fien Jennis kens met 196 de beste in de game en Mariëlle Moors met 535 in de serie. Bij de heren scoorde Pinhunter Eric Wong met 225 de hoogste game ter wijl teamgenoot John Hellegers met 580 de hoogste serie neerzette. Op de vijftiende speeldag van de Huisleague heeft koploper Pinkillers zware averij opgelopen in de race naar het kampioenschap. De veilig lijkende marge verdween tegen naaste concur rente Powerball als sneeuw voor de zon door het rechtstreekse duel tegen Powerball met 3 - 25 te verliezen.Alle games werden door Powerball win nend afgesloten, zodat alleen Niels de la Roy (2) en RichardAddae (1) slechts individuele punten wisten binnen te sprokkelen. Het moet gezegd, dat de koploper wel gehavend was door het missen van twee vaste spelers. Beste speler van de wedstrijd was Lisa Jan sen, die met 179/472 tevens de hoog ste game en serie bij de meisjes voor zich opeiste. Jolanda Camps en Harm Nijssen scoorden beiden een driepun ter, waarbij Nijssen met tweemaal 133 zijn PR aardig wist te benaderen. De Ballengooiers boekte een zeer nuttige zege op het een plaats hoger gerang schikte Flying Pins.Teamcaptain Luke Verhoeven startte meteen al meet een game van 212 en daar kon Flying Pins niet tegen op. De eerste en ook de tweede game, zij het nipt met vijf pins werden door het Ballengooiersteam binnengehaald. Flying Pins knokte zich via Thijs Verasdonck (130) naar winst in de derde game, maar dat was helaas niet genoeg om de nederlaag te voorkomen. De uitslag was dan ook 19,5 - 8,5 in het voordeel van De Ballengooiers. Luke Verhoeven (212 498) was de beste speler van de wedstrijd en tekende daarmee tevens voor de hoogste game en serie bij de jongens. Quincy Vermeulen deed bij het winnende team ook van zich spreken door zijn serie van 290 met vijftig pins te verbeteren met 101 als hoogste game. Werkende Pins speelde tegen het eigen gemiddelde en deed dat niet zoals het hoort. Met 10 -18 werd het onderspit gedolven. Ken Litjens was de beste man van de wedstrijd met 173 430, terwijl Jelle van Duuren een heuse driepunter produceerde. In de stand blijft Pinkillers weliswaar aan kop met 268 punten, maar Power ball (264 punten) is de koploper tot op vier punten genaderd. Flying Pins (217,5) en De Ballengooiers (190) zijn nog in een gevecht gewikkeld om de derde plaats. Werkende Pins (145) sluit met grote achter de rij. In de Har- rie Claessens-League sneuvelden twee persoonlijke records. Bram Tromp ver beterde zich met 12 pins tot 140. Jelle van Duuren stelde zijn ook PR scher per en bracht dit op 125, een verbe tering van 7 pins. Aanstaande zaterdag wordt om 11.15 uur de zestiende speeldag van de Huisleague gespeeld. Mill-Venray 0-10 (0-3). Doelpun ten Venray: Gieljan Winden (3x), Jeroen Wijnhoven (2x), Bernd Röttgering, Rob Heijmans, Jules Dorren, Maurice Holla en Diede- rik de Greef. De hockeyheren van Mixed Hoc key Club Venray zijn dit weekend een grote stap dichter bij het kampioen schap gekomen. Waar het zelf wist te winnen van laagvlieger Mill (0-10), liet concurrent Venlo belangrijke punten liggen tegen Oss. Afgelopen zondag ging koploper Venray op bezoek bij de heren van hockeyclub Mill. Met de hete adem van Venlo in de nek moest Venray deze wedstrijd winnen om het kam pioenschap levend te houden. Al snel wist opgekomen verdediger Martijn Cloudt aanvaller Gieljan van Winden in stelling te brengen, die de 0-1 maak te. Cloudt wist bij de tweede paal de aanvaller te vinden, die in de korte hoek de keeper verraste. Ook de 0-2 werd door Van Winden gemaakt. Met een assist van middenvelder Koen Staal kon Van Winden zijn tweede van de dag maken. De uitgespeelde keeper uit Mill was kansloos toen de Venrayse aanvaller van dichtbij op doel sloeg. Na de 0-2 zakte Venray in, waardoor Mill kansen kreeg om terug te komen in de wedstrijd. Enkele aan vallen werden onschadelijk gemaakt door uitblinker Mark Born. Echter kon hij niet voorkomen dat Mill een straf- corner afdwong. Op kopcirkel werd de bal door Mill gestopt, waarna een tweede aanvaller de bal hard in de linkerhoek schoot. De bal vond ech ter op zijn weg de Venrayse keeper Wouter Born. Niet veel later was het voor Venray in de counter raak. Een bevrijdende treffer zorgde ervoor dat de hockeyheren met een gerust hart de rust haalden. Aanvaller Jeroen Wijn hoven wist met een gericht schot de 0-3 veilig te stellen. De wekenlange afwezige Bernd Röt tgering bracht vlak na rust de 0-4 op het scorebord. Vanaf randcirkel wist hij met een hard schot de Millse kee per te verschalken. Deze treffer was het startsein voor een serie aanvallen. Enkele minuten later wist Wijnhoven namelijk zijn tweede van de dag te maken. Een voorzet wist Wijnhoven in het net te werken, waarmee de 0-5 een feit was. De 0-6 van aanvaller Rob Heijmans kon voor een groot gedeelte op het conto komen van middenvel der Reinier Palmen. Op kopcirkel bracht hij de bal gecontroleerd terug, waarna hij met een strak schot de niet falende Heijmans wist te vinden. Clubtopscorer Jules Dorren wist wederom te scoren toen hij de 0-7 maakte. De laatste weken wist hij al vele malen het net te vinden. Maar niet alleen Dorren wist zich te scha ren onder de doelpuntenmakers. De technisch begaafde Maurice Holla wist met de 0-8 zijn doelpuntje mee te pikken. Een pass van Staal wist Holla te bereiken, die met een laag schot het doel wist te vinden. Enkele malen was verdediger Barry Kore- man nog erg belangrijk, die met zijn opbouwende kwaliteiten de Venrayse aanval stimuleerde. De 0-9 van Gieljan van Winden was een fortuinlijk doch wonderschoon doelpunt. Vanaf de strafbalstip wist Van Winden met een lopje de keeper te verrassen. Een hard schot werd door hem van richting veranderd, waarna de bal langzaam over de kee per in het doel viel. Een minuut voor tijd wist Venray de dubbele cijfers te halen, toen Diederik de Greef met een onzichtbaar schot de 0-10 scoorde. Venlo 5 verloor op eigen veld met 0-2 van Oss. Door dit resultaat heeft Venray momenteel een voorsprong van zes punten op Venlo. Zondag heeft Venlo echter nog een inhaal wedstrijd. Wanneer Venlo deze inhaal wedstrijd niet wint, dan kan Venray het kampioenschap veiligstellen in de thuiswedstrijd op zondag 18 mei tegen Tegelen. Door de overwinning op Mill heb ben de hockeyheren een ongeslagen reeks van veertien wedstrijden neer gezet. In het seizoen is een duidelijk stijgende lijn terug te vinden. Het team is zowel individueel als collec tief beter gaan hockeyen. Dit is mede te danken aan de bijzonder goede sfeer binnen de selectie. Het is een feit dat de thuiswedstrijd tegen Tege len cruciaal zal zijn in de strijd om het kampioenschap. Uitslag wedvlucht Menen; acht deelnemers, 197 duiven. 1, 2, 7,9, 10, 14,15 en 18 Comb. Reynders-Cuypers. 3,4,11,12,17 en 23 M. van Boekel. 5, 8,18, 19, 20, 22 en 24 Th. Kleeven. 6, 13,21 en 25 P.Waals. Uitslag wedvlucht Moeskroen/ Menen; 25 deelnemers, 480 duiven. 1, 8,10,1112,15,25 W Bouten. 2 J.Voes- ten. 3,13,20,21 Chr. Gerrits. 4,16,19 P Loonen. 5, 7, 18, 23 N. van Hoof. 6, 17 J. van Kessel. 9, 24 H. Peeters. 14 J. Kerstens. 22 G. D. Raaijmakers. WO-SVOC'Ol 10-10 (6-5). Doel punten SVOC'01: Kim Direks, Yvonne Classens en Debbie Wis mans (allen 2x), Loes Hellegers, Linda Claessens en Astrid Clas sens. Door een 10-10 gelijkspel tegen koploper WO blijven de korfbalsters van SVOC'01 in de race om het kam pioenschap in de overgangsklasse A. De komende weken gaan naast WO en SVOC'01 de teams van Oranje Wit en Bladella uitmaken wie de titel gaat pakken. Om nog mee te blijven din gen in de bovenste regionen, mocht SVOC'01 in ieder geval niet verliezen in Hapert. Het begin verliep echter niet voorspoedig, want WO nam al snel het heft in handen en kwam op een 3-0 voorsprong. De gasten wisten zich knap te herstellen en met name verdedigend werd orde op zaken gesteld. Kort voor rust wist SVOC'01 zelfs een 4-5 voorsprong te nemen, maar het was uiteindelijk koploper WO dat met een nipte 6-5 stand ging rusten. In de tweede helft was het telkens stuivertje wisselen. Beide ploegen namen om beurten een voor sprong. WO leek bij een 10-9 stand de punten toch in eigen huis te houden. Het was echter Kelly Wismans, vers in het veld, die met een doorloopbal de gelijkmaker scoorde. Dit was tevens de eindstand. Met nog twee wedstrijden voor de boeg kan er nog van alles gebeuren in deze spannende competitie. Op zon dag 18 mei wordt de competitie ver volgd met een uitwedstrijd tegen De Merels in Melderslo. Het duel begint om 13.00 uur. Uitslag WO 1-SVOC 1 10-10 In Milsbeek wordt op maandag 12 mei voor de eerste keer het dames jeugdveldkorfbal challenge gehou den voor de jeugdteams van de vier clusters van het district Zuid van het Nederlands Korfbalverbond. Op deze eerste veldchallenge laten deze vier clusters hun beste speelsters in actie komen in de categorie onder 19 en onder 16 jaar en onder 14 jaar. Deze laatste categorie komt voor de eerste keer in actie en voor de teams onder 19 en onder 16 jaar zijn het hun twee de kampioenschap na de zaalversie. Ook werkt men momenteel aan inter nationalisering van het dameskorfbal en nadat op 30 december al de natio nale teams onder 19 en onder 16 jaar zijn samengesteld zal er na dit kam pioenschap ook een nationaal team onder 14 jaar geformeerd worden. De clusterteams onder 19, onder 16 en onder 14 jaar van Maas Waal, Peel Limburg, Langstraat Meijerij en Kempen Dommelen gaan deze dag met elkaar de strijd aan. De wedstrij den worden gespeeld op de velden van Korfbalvereniging Spes aan de Zwarteweg in Milsbeek. De wedstrij den beginnen om 9.00 uur. Finales beginnen om 14.35 uur voor jeugd onder 14 jaar; 15.30 jeugd onder 16 jaar en 16.25 jeugd onder 19 jaar. In het team van Maas &Waal onder 14 jaar doen de volgende speelsters uit de gemeente Venray mee: Pia Bartray, Trudy Kleuskens, Sanne Ver- steegen (allen De Peelkorf) en Merel Deenen, Femke Janssen, Lisan Nabben en Mandy Verlinden (allen SVOC'01). De in 2006 opgerichte korfbalver eniging SKC '06 uit Swolgen heeft, naast circa 45 jeugdleden, nu ook een midweekteam. In de eerste fase van de oprichting van de korfbalvereni ging is er vooral tijd en energie geïn vesteerd in de opstart van de jeugd- teams.Al snel bleek er ook veel animo van seniorleden te zijn om met de korfbalsport aan de slag gegaan. Het midweekteam kent inmiddels zeven tien leden, maar nieuwe senioren en jeugdleden zijn van harte welkom. Voor meer aanmelding of informa tie: Wim van de Munckhof, telefoon: 0478-692734. Korfbalvereniging DES in Vierlingsbeek mocht afgelopen weekend een kam pioen begroeten. De welpen waren het sterkste in hun klasse en wisten de titel in de wacht te slepen. Programma zaterdag 10 mei Oostrum E2-Gazelle E2 9.45 Programma maandag 12 mei Oostrum-Gazelle 10.30 Programma woensdag 14 mei Midweekdames Oostrum-SKC 20.00 Uitslagen SVO 1-Oranje Wit (L) 2 9-5 Welpen 3-SV United 1 1-1 Programma donderdag 8 mei EmosAl-OranjeWit (L)A1 19 30 ZSV 1-Oranje Wit (L) 1 20.00 Programma zaterdag 10 mei De Merels Bl-OranjeWit (L) BI 14.30 Programma woensdag 14 mei ODOS 4-Oranje Wit (L) 4 20.00 Erica-Recreanten 20.00 Uitslagen SV United 1-Welpen 3 3-1 Welpen 3-Welpen 5 0-0 Programma zaterdag 10 mei SV United 1-Welpen 3 15.25 Programma maandag 12 mei De Peelkorf 2-MKV a. 11.00 Programma woensdag 14 mei De Peelkorf 5-ODOS 3 a. 20.00 Wittenhorst 1-De Peelkorf 6 v. 19-15 Programma zaterdag 10 mei Merels Bl-OranjeWit BI 14.30 Programma woensdag 14 mei Merselo 1-SVO 1 welpen 1 18.30 Merselo 2-Vonckel Girls 2 midweek 20.00 Sportnieuws -info Susanne Peeters en Nicole van der Burgt, vorig seizoen nog korf ballend bij SV Oostrum, hadden er al vaker aan gedacht: wat zou het leuk zijn als er in Meerlo-Wanssum korfbal zou zijn. Zeker in Wans- sum is, buiten het damesvoetbal, een sport die vooral wordt beoe fend door Meerlose dames, geen teamsport voor dames. Dit was voor hen wel een gemis. Ze spraken hierover met een aantal buurtgenoten. Rond carnaval kregen ze deze mensen, onder wie Jolanda en Rene Weijs en Diana Janssen, enthousi ast. Ze zochten contact met de KNKV (korfbalbond) om hun plannen te kun nen realiseren. Snel volgde het eerste gesprek met F. Boersma, een sportcon- sulent van deze bond.Tevens werd een aantal weken op rij geadverteerd in het Wanssums Nieuws en was er een eerste interview met Radio Reindonk. Hierop reageerden diverse personen, die een korfbalinitiatiefgroep opricht ten. Ondertussen waren er binnen de regio, onder andere in Blitters- wijck en Well, nog meer initiatieven opgestart om een korfbalvereniging op te richten. In 2006 is in Swolgen De dames van het midweekteam van SV United. Foto.Angy Photodesigns. SKC '06 opgericht, een vereniging die zich heeft aangesloten bij de voetbal vereniging. F. Boersma was een beetje verbaasd over al deze initiatieven en regelde een gesprek met alle initiatief nemers en SKC'06 om te brainstor men over de ideeën en manieren van samenwerken en om advies te vragen aan SKC'06. In dit gesprek werd de Wanssumse korfbalsters de mogelijk heid geboden zich aan te sluiten bij SKC '06, en te gaan spelen binnen de eigen dorpen, onder de naam SKC '06. Maar dit was voor de initiatiefnemers uit Wanssum geen optie. Tijdens een eigen vergadering van de korfbalini tiatiefgroep, die bestaat uit Jolanda en Rene Weijs, Susanne Peeters, Sraar Beterams, Richard van Gestel, Diana Janssen, Marjan Vousten, Christel van den Eijnden en Nicole van der Burgt, werd unaniem besloten dat de korf baltak zich graag wilde aansluiten bij SV United. Verder was er, in mei, een eerste contact met de gemeente Meerlo-Wanssum, om uit te zoeken wat er voor mogelijkheden waren qua subsidies, korfbalvelden, kleedaccom modaties, enzovoorts. En alhoewel de gemeente voorstander was van een samengaan met SKC'06, koos de ini tiatiefgroep toch voor SV United. SV United was meteen enthousiast en in een ledenvergadering werd het plan kort besproken. Er volgden al snel vervolggesprekken met SV United, via de KNKV werd materiaal geregeld, er was opnieuw een interview met Radio Reindonk, er werden proeflessen op school en proeftrainingen gepland, bij andere verenigingen werd informatie gevraagd, er werden oproepen gead verteerd om eventueel lid te worden, en ga zo maar door. Na de zomervakantie werd daad werkelijk gestart met trainingen voor een midweekteam bij de senioren, dat inmiddels bestaat uit veertien dames. Het midweekteam speelt een per week een wedstrijd of traint, als er geen wedstrijden zijn. Verder werden er na de zomervakantie voor de jeugd proeflessen verzorgd door F. Boersma, op de scholen in Wanssum en Geijs- teren. De jeugd was erg enthousiast. Ook werd er enthousiast gereageerd op de proeftrainingen, die door de korfbalsters zelf werden verzorgd. In de winter is tevens gestart met een enthousiaste groep jeugdleden en in maart zijn drie jeugdteams van start gegaan in de veldcompetitie van de KKV (Korfbalkring Venray). Zij spelen ongeveer om de twee weken wed strijden met daarnaast een nevenacti viteit. Verder is de vereniging nu weer opnieuw gestart met ledenwerving. Op zaterdag 10 mei wordt de korfbal- tak van SV United officieel opgericht, na anderhalf jaar hard werken door de korfbalinitiatiefgroep. Deze dag wordt de korfbalclub officieel wel kom geheten als nieuwe korfbalver eniging van de KNKV en een nieuwe tak van sport, de korfbaltak, binnen SV United. Vanaf 15.00 uur zijn er jeugdwed strijden. Daarnaast is er een luchtkus sen, kunnen de kinderen zich laten schminken en is er prijsschieten. Rond 16.00 uur is er een officieel gedeelte met een woordje van W Vervoort van de KNKV en voorzitter A.Janssen van SV United. Rond 17.00 uur vindt de prijsuitreiking plaats van het prijsschieten waarmee de middag wordt afgesloten. Uitslagen Flamingo's 3-Senioren 1 3-7 Al-JesAl 2-11 BI-SVO BI 2-6 NAS Cl-Cl 2-5 Dl-SVOC'Ol Dl 1-0 El-Heumen El 3-1 DESWëlpen 1-Merselo 1-2 DES Welpen 1-JES 2-11 Zoek je een sportieve uitdaging? Vind je het leuk om in teamverband te sporten?En wil je dat ook nog eens doen bij een gezellige vereniging? Bij SV Merselo kunnen kinderen al vanaf (bijna) vijf jaar terecht in de jeugd afdeling voetbal .Ouderen zijn ook welkom bij de senioren, prestatief of recreatief. Ook de bij afdeling korfbal zijn kinderen vanaf 5 jaar en senioren welkom. Voor meer informatie: tele foon 546607 of 546717 (korfbal) of 546517 of 546481 (voetbal). Het 18e snelschaaktoernooi Daags vóór Hemelsvaart van SV 't Gretig Paard, had dit jaar een getalsmatig mindere, maar kwalitatief betere deel- namelijst dan voorgaande jaren. Van de winnaars uit de afgelopen acht jaren waren er maar liefst zeven nu weer aanwezig. De uiteindelijke win naar was Joop Jansen uit Oostrum, ook al winnaar in 2003. Hij won acht van zijn negen partijen en speelde eenmaal remise. Tweede werd Jan Selten uit Haps, die de eindzege reeds tweemaal eerder behaalde, en nu alleen tegen de prima spelende Joop Jansen verloor, en derde Rob Nabben uit Horst. Hij deed pas voor de eerste keer in Vierlingsbeek aan dit toernooi mee en scoorde buitengewoon goed. De tafeltennisdames van Summa/ Red Stars hebben afgelopen weekend de promotiewedstrijd om een plaats in de eredivisie verloren. In Oss was SKF uit Veenendaal met 6-2 te sterk voor de Venrayse ploeg. De wedstrijd begon met een span nende partij van Linsey Preuter tegen Talie Cohen. Via slim spel werd Talies sterke forehand onzeker gemaakt door Preuter die de wedstrijd in vijf games won. Hierna moest Loes Vrouenraets spelen tegen de ervaren Brenda Hun- telerslag, die niet graag speelt tegen spelers met een vertragende topspin. Elelaas kreeg Loes haar forehand- en backhandtopspin niet goed aan het spelen en moest de partij aan Hunte- lerslag laten. In de derde partij mocht Kelly Willems het opnemen tegen Susan Dieker, die eenzelfde soort spel heeft als Kelly. De opdracht voor Willems was om zo snel mogelijk na de eerste bal het initiatief te nemen. Helaas lukte ook dit niet en won Susan met 3-0 en dus een achterstand van 2- 1 voor Red Stars. De vierde partij was het dubbel Linsey/Loes tegen Brenda/ Talie. De Venrayse dames speeldeneen puike partij en klopten de SKF-dames met 3-0 in games en trokken de stand daarmee gelijk: 2-2. De volgende par tijen waren van cruciaal belang. Linsey Preuter moest spelen tegen Brenda Huntelerslag en het was de bedoeling om de SKF-speelster met scherp spel na de eerste bal te laten bewegen. Linsey deed haar uiterste best om het Brenda op dat punt lastig te maken, maar helaas was de ervaren speelster te geconcentreerd om het hier lastig mee te hebben. In drie spannende games moest Linsey het hoofd buigen. De stand was zo 3-2 voor SKF bij de pauze. Kelly Willems opende vervol gens tegen Talie Cohen, die niet goed in haar vel zat en dus waren er moge lijkheden voor de Venrayse speelster om de stand recht te trekken. Kelly maakte er met Talie een zenuwslo pende partij van over vijf games. In de laatste game creëerde Kelly zich een viertal kansen om de partij af te maken, maar helaas gebeurde dit niet en won Talie met 11-9 en dus een achterstand van 4-2. Op dat moment was de wedstrijd gespeeld en in de volgende twee partijen maakte SKF het karwei af en via de stand 6-2 pro moveerde SKF naar de eredivisie. De tweede kans om te promoveren voor Summa/Red Stars zou zijn komende zaterdag tegen Branderstad uit Schie dam, maar hier de Venrayse vereni ging vanaf vanwege personele proble men waar het dit hele seizoen al mee te worstelen heeft gehad. Summa/Red Stars blijft daarmee ook volgend sei zoen in de eerste divisie spelen. Komende zaterdag speelt Heren 3 in Sittard tegen Otten Heerlen 2 om het kampioenschap van de afdeling Limburg en een plaats in de derde divisie. De wedstrijd begint om 14.30 uur.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 35