Leunen C1 kampioen Kampioenen SV Oostrum Damesteams Venray kampioen SV United 3 kampioen E1 SV United kampioen SV Venray F2 kampioen F1 TOP kampioen Geijsteren kampioen Mark Blenckers naar Lake Valley Herberg De Peel kampioen PEEL EN MAAS Donderdag 8 mei 2008 - Pagina 31 BC Common Sense BC Harten Drie Bridgesoos De Kemphaan Koninginnedrive BC Harten Drie NRBC Venray DC De Piëlhaas Biljartbond Horst-Venray Coach Paul Janssen verlengt contract Met drie wedstrijden in een week pakten de voetbalmannen uit Geijs- teren de titel. In de eerste wedstrijd was het meteen raak. Na een 4-0 zege op TOP'27 3 mocht in Geijsteren al de kampioensvlag worden gehesen. Daarna volgden nog twee zeges op SVOC'Ol 3 i-2en Holthees 3 (1-3) waarmee Geijsteren de hegemonie in zijn klasse nogmaals bevestigde. Het bier vloeide rijkelijk afge lopen zondag op sportpark Soe- tendaal in Vierlingsbeek. Niet alleen vanwege het feit dat het eerste team van Volharding door een zege op Wilhelmina'08 zich op de slotdag van de competitie met de hakken over de sloot wist te handhaven in de tweede klasse H, maar ook vanwege het kam pioenschap van het damesteam, De vijfde ronde van het clubkampi oenschap is gespeeld. In geel waren met 63,89 procent mevrouw Huisman en de heer Van Schoonhoven de beste. De tweede plaats was met 60,42 pro cent voor de dames Overbeek en Peters. Derde waren mevrouw Tacken en de heer Verheijen met 57,64 pro cent. In rood waren de winnaars met 58,88 procent de dames Cremers en Verhaegh, gevolgd door de dames van Leuken en Huijs met 58,33 pro cent. De derde plaats was met 56,27 procent voor de dames Bistervels en Lagarde. De laatste competitieavond is gespeeld met als grote uitblinkers de dames Annie Jansen en Truus Kus- ters. In geel waren de winnaars Annie Jansen en Truus Kusters met 69.17 procent, gevolgd door Harrie Arts en Anneke Schoonbeek met 55.83 pro cent. Derde waren Annie v.d. Munck- hof en Jan Simons met 54.75 procent. In rood waren Gonnie v.d. Pas enTon- nie van Vegchel de beste met 61.98 procent. Nellie en Wim Eibers bezet ten de tweede plek met 57.81 pro cent. Derde waren Truus Stiphout en Tonnie Swinkels met 53.67 procent. Over drie weken wordt de ladder competitie weer opgenomen. Einduitslag: 1. gemiddeld 61,29 pro cent Wil Tacken en Jeanne Korsmit. 2. gemiddeld 59,30 procent Toine en Jan Tiggeloven. 3. gemiddeld 58,64 procent Frans Mertens en Jan Janssen. 4. gemiddeld 54,85 procent Frieda Kalkman enThea Peters. 5. gemiddeld 54,47 procent Cis en Jan Selders. 6. gemiddeld 54,21 procent Corrie ven de Mortel en Gemma van Winkel. 7. gemiddeld 53,35 procent AnnyArts en Riet Dobbe. 8. gemiddeld 53,19 pro cent Truus Buijssen en Ilse Tummers. 9. gemiddeld 52,87 procent Truus Michels en Mien Spreeuwenberg. 10. gemiddeld 52,86 procent Tiny en Frans Oudenhoven. In oktober start het nieuwe seizoen. Het was volle bezetting want maar liefst vijftig paren hadden zich opgegeven voor de bridge Koningin nedrive in De Witte Hoeve. De drive werd dit jaar georganiseerd door BC Doublet. Er waren vier lijnen. Uitslagen: A-lijn: 1. De heer en mevrouw Spreeuwenberg, 67.92 procent. 2. De heer en mevrouw v.d. Heijden, 61.67 procent. 3. De heren Linders en v.d. Beele, 56.67 procent. B-lijn: 1. De heer Faas en mevrouw Van Loon, 63.54 procent. 2. De dames Buijssen en Michels, 61.81 procent. 3. De heer Gabeler en mevrouw Vloet, 60.42 procent. C-lijn: 1. De dames Kuenen en Van Stiphout, 60 procent. 2. De heren Gommans en Den Brok en de dames Philipsen en Van Vegchel, 58.75 pro cent. 3. De heer en mevrouw Volle- berg, 53.33 procent. D-lijn: 1De dames Nillissen en Erps, 5958 procent. 2. De dames Timmer en Van Dijk, 59.17 procent. 3. De dames Waterreus en v.d. Heuvel en de dames Heetkamp en Sloots, 58.75 procent. De zaaltop werd gemaakt door de heer De Brok en de jeugdige Justin Gommans met maar liefst 6R. SV Oostrum mocht afgelopen weekend drie kampioenen bejubelen. Op de foto's de Al, het derde team en het El-team dat de regiobeker wist te winnen. Het was op Hemelvaartsdag groot feest op sportpark De Wieën in Venray. Voordat de heren hoofdmacht van Venray de titel had gegrepen in de eerste klasse kon de damesafdeling van SV Venray eerder op de dag al twee kampioe nen bejubelen. Dames 2 en dames 3 toonden zich afgelopen seizoen respectie velijk de sterkste in de 4e en 5e klasse en wisten daarmee promotie naar een hogere klasse af te dwingen. Het damesteam van Volharding greep de titel in de zesde klasse. dat glansrijk tot kampioen werd gekroond in de zesde klasse. Met een klinkende 0-8 zege op Fidu- cia werd in De Rips de titel in de wacht gesleept. De kampioenswedstrijd startte stroef. De spanning was van de gezich ten van de Volharding-dames af te lezen, maar na het openingsdoelpunt van uitblinkster Femke van Tilburg in de vijftiende minuut, viel er een last van hun schouders. Al snel scoorde Laura Peeters de tweede treffer en wederom Femke van Tilburg zorgde ervoor dat de Volharding-ploeg met een 0-3 score rustig kon gaan genie ten van de thee. Na de rust liep Vol harding, dat wordt getraind door het duo Arjan Spee en Luc Cuijpers, via doelpunten van Loes Winkelmolen, Karlijn Hendriks, Nathalie Veenbrink en Femke van Tilburg (2), onder het toeziend oog van zo'n zestig toe schouwers, uit naar een monsterscore: 0-8. Na (pas) drie jaar damesvoetbal in Vierlingsbeek is de eerste titel binnen, en dat werd uitbundig gevierd! De Cl van SV Leunen heeft een unieke prestatie geleverd door na het kampi oenschap in de najaarscompetitie nu ook in de voorjaarscompetitie kampioen te worden. In een spannende competitie wist Leunen Cl de laatste wedstrijd tegen Estria Cl met 4-1 te winnen. SV United is trots op het derde team, dat voor het tweede jaar op rij werd gekroond tot kampioen. Op de foto spelers plus begeleiding van SV United 3. De El van SV United is kampioen. De spelers van de El grepen na een over tuigende 10-2 zege op Venlosche Boys de titel. Op de foto de kampioenen van SV United. De F2 van SV Venray is erin geslaagd om het kampioenschap te behalen. In hun vierde wedstrijd in elf dagen tijd versloegen ze MVC'19 F2 met 7-2. Door deze overwinning is SV Venray F2 niet meer in te halen door de andere teams. Ze hebben op de eerste wedstrijd na, tegen hun naaste concurrent RK SV FCV F1, alle wedstrijden gewonnen. Dames Volharding sterke kampioen! De F1 van TOP/Swolgense Boys heeft ongeslagen het kampioenschap bin nengehaald door met 5-1 in en tegen Meterik te winnen. De voorlaatste zitting om het club kampioenschap is gespeeld. De hoog ste zaalscore is ditmaal behaald door het echtpaar Luus en Wim van Son. In geel waren de winnaars Luus en Wim van Son met 62.15 procent, gevolgd door Trees v.d. Beele en Wim Teunis- sen met 56.25 procent. Derde waren Theo Jakobs en Henk Penninx met 55.90 procent. In rood waren Jeanne van Haren enAntoinette Schaeffers de beste met 58.40 procent. FiekeArts en Riet de Wit bezetten de tweede plek met 58.16 procent. Derde waren Nel lie en Pierre Wientjens met 56.63 pro cent. Donderdag is de laatste zitting. De vijfde en laatste zitting van de competitieronde is gespeeld. In de gele lijn warenAnnie Boekholt en Mia Lommen de beste met 64,78 procent, gevolgd door Toon den Brok en Theo Jakobs met 55,83 procent en als derde eindigden Doke Verheijen en Lou Gili- sen met 55,22 procent. In de rode lijn waren de winnaars Mia van der Heijden en Ricky Claessens met 64,06 procent. Trees van Ham en Annie Siroen waren tweede met 58,15 pro cent en Mientje en Toon Jakobs wer den hier derde met 56,25 procent. In de groene lijn werd de eerste plaats ingenomen door Wiel Stoffels en Carolina Wikkers met 59,38 procent. Gerda Stoffels en Jan Mater waren tweede met 57,29 procent en Wies Appels en Gerda Steemers eindigden als derde met 56,25 procent. in café De Piëlhaas wordt op zater dag 10 mei vanaf 20.30 uur het jaar lijkse pinksterdarten gehouden. Aan dit toernooi kan iedereen deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur. Uitslag darten: winnaarsronde; 1Crit van Hoof. 2. Peter van de Berg. 3. Frank Coumans. 4. Mark van de Heuvel. 5. Johan van Hoof. 6. Geert van Hoof. 7. Ela Ooster- wijk. 8. Henk van Moorsel. Verliezers ronde; 1. Roy Troisfontaine. 2. Edwin Schattevoet. 3. Marcel Oosterwijk. 4. Marcella van Gelder. 5. Jhonny Simts. 6. Mat Janssen. 7. Melissa Eggen. 8. Nicole Voesten. De hoogste finish was voor Crit van Hoof met 140 punten. De persoonlijke kampioenschap pen van 2008 zijn gespeeld. Voor ronde 5e Klasse Libre, gespeeld in café/zaal de Evenaar in Venray werd georganiseerd door Biljartvereniging Evenaar Steegh in Venray, en café-zaal 't Veule in het Veulen, georganiseerd door biljartvereniging De Carambole in Veulen. Uitslag le. P. de Haart, OBK 10 mp 124.2 procent. 2e. G. Toonen, OGO 9 mp 109.2 procent. 3e. J. Derks, Kruuspunt 10 mp 105.6 procent. 4e. J. Thissen, LBC 7 mp 119.5 procent. 5e.J. Verhalle, OBK 8 mp 108.9 procent. 6e. J.Theunis, L'67 6 mp 119.2 procent. 7e. PTimmermans, Carambole 6 mp 111.9 procent. 8e. K. Steegs, OOO 8 mp 100.4 procent. 9e. H. Ophey, OOO 8 mp 95.3 procent. 10e. A. Ophey, OOO 3 mp 100.8 procent. 1 le H. Engbrocks, OOO 2 mp 95.9 procent. 12e.J. Joos- ten, OOO 4 mp 88.7 procent. 13e D. v/ d Sterren, L'67 1 mp 92.2 procent. 14e. J. Goemans, OGO 2 mp 87.9 procent. De eerste acht zijn geplaatst voor de finale, die wordt gehouden op 22, 23 en 24 mei in hotel-zalencentrum De Witte Hoeve in Venray. Sportnieuws info Lake Valley heeft zijn eerste aanwinst voor het nieuwe seizoen binnen. De zaalvoetbalhoofdklas ser wist Mark Blenckers uit Vier lingsbeek te strikken. Mark Blenc kers (22) speelt op het veld al een aantal jaren al in het eerste elftal van Volharding. Het is een aanval lende middenvelder die tweebe nig is. Lake Valley had Blenckers al eerder op het oog. Vorig jaar trainde hij al mee maar vanwege zijn studie moest hij afhaken. Met ingang van volgend seizoen zal hij wel de kleuren van Lake Valley verdedigen. Coach Paul Janssen heeft zijn con tract met een jaar verlengd. Hij begint daarmee aan zijn derde seizoen bij de Venrayse hoofdklasser. De voornaam ste reden van zijn aanblijven is, dat hij zich prettig voelt bij de club en Jans sen meent dat er nog steeds rek zit in de groep. De uiteindelijke doestelling van Lake Valley is te promoveren naar de landelijke eerste divisie. Om dit doel te verwezenlijken is de club ach ter de schermen hard aan het werk om een aantal nieuwe spelers aan te trekken. Binnenkort zullen er wellicht nog meer aanwinsten gepresenteerd kunnen worden. Lake Valley raakt mogelijk Sjoerd van der Coelen kwijt die nadrukkelijk in de belangstel ling staat van TV/Sportijn. Rob van Bree, veldvoetballer van hoofdklasser Deurne, blijft alleen als oproepkracht beschikbaar. Van Bree is een van de zaalvoetballers die overbleef van AJ Deurne waarmee Lake Valley vorig jaar fuseerde. Rob van Bree speelde afgelopen seizoen een paar duels mee en toonde zich een echte aanwinst. Het probleem is dat Van Bree niet kan komen trainen. Er is naar een compro mis gezocht, maar daar zijn club en speler niet uitgekomen. Coach Paul Janssen wil geen spelers opstellen die nooit op de training verschijnen. De voorgenomen fusie met de Ven rayse eersteklasser Gallus/Café De Tijd gaat voorlopig niet door. Beide clubs hebben besloten een mogelijke samenvoeging uit te stellen. Maar uit stel betekent geen afstel. In september is het volgende fusiegesprek gepland. Wellicht dat de samensmelting met ingang van het seizoen 2009/10 gestalte kan krijgen. Het zesde team van Gallus/Café De Tijd stapt in zijn geheel over naar Lake Valley. Het is een talentvol team met voormalige jeugdspelers van TV/Spor tijn. Bij Lake Valley gaan ze komend seizoen het tweede team vormen. De laatste competitiewedstrijd thuis tegen Fortuna'71 wordt niet meer gespeeld. Het duel stond gepland op maandag 21 april. Een uur voor aan vang belde de club uit Kerkrade, die als hekkensluiter is geëindigd, af. Ook de voorlaatste wedstrijd tegen Reuver ging niet door omdat deze club door de KNVB uit de competitie werd gehaald. Op 17 maart speelde Lake Valley al zijn laatste competitieduel. In het debuut jaar eindigde de club op de zevende plaats in de hoofdklasse. Clubtopscorer werd Ron Spruit met 23 treffers, gevolgd door Sjoerd van der Coelen die zestien keer doel trof. Lennard Jansen en Paul Rutten scoor den ieder dertien keer. Herberg De Peel is met een voorsprong van 22 punten op de nummer twee ongeslagen kampioen geworden in de 3e klasse zaalvoetbal KNVB. •tTHiNUdr nvatrpjjCH vei j— sleuneh itrLHAREjfc!' www.j.)nb+ri<wi-fi^ n) DAMES 1 XAMP10EA öahk-j-; KAMPJO**

Peel en Maas | 2008 | | pagina 31