Winst en verlies voor Jumpers'76 Rooyse VK met toptrainers naar de top Volleybaldames eindigen als vierde Verlies volleybalheren Tafeltennisdames Red Stars kampioen Hockeyheren blijven winnen Autospektakel in Overloon Eerste plaats Lisanne Stevens Niets! r 1 Boek bestellen? F y PEEL EN MAAS Sjoelclub Venray PEEL EN MAAS Drukwerk? PEEL EN MAAS Donderdag 24 april 2008 - Pagina 30 van den munckhof bv www.vandenmunckhof.nl Jumpers'76 Tafeltennis ISBV Set Up De Zwaluw PDV Suizende Vleugels Wat gebeurt er als U niet adverteert Sjoelers ISBV Nieuws uit Venray en omgeving leest U in DC De Piëlhaas Motorcrossers Regio Venray van den munckhof bv www.vandenmunckhof.nl De Peelrunners De basketbalheren van Jumpers'76 speelden afgelopen weekend twee wedstrijden. Vrijdagavond ging men op bezoek in Bladel en zaterdagmor gen stond men op het veld in Cuijk. Jumpers'76 speelde vrijdagavond een inhaalwedstrijden tegen BC Bla del. De Venrayse heren acteerden ech ter zéér zwak en matig en kon geen potten breken. De defence van Bladel stond als een huis waar Jumpers'76 alleen maar tegen zichzelf vocht om punten te scoren. Na een hele lage ruststand van 30-14 bleef de achter stand groot en kon Jumpers'76 in de tweede helft het tempo van de Bla- delnaren ook niet meer bijhouden. Er werd daarom ook een grote nederlaag geleden. Einduitslag: 70-45. Nog geen veertien uur later traden de Venraynaren alweer aan op het veld van BC Jink uit Cuijk. Eerder dit seizoen werd er nipt verloren van de ervaren mannen met enkele oud-Jum- pers'76 spelers. De gasten begonnen dit maal scherp aan de wedstrijd en speelden gecontroleerd en wisten goed van de schutters gebruik te maken. Na tien minuten stond Jum pers'76 al met negentien punten aan de leiding. In het tweede kwart bleef de Ven rayse ploeg gecontroleerd spelen en liet BC Jink niet terug komen in haar spel. De scheidsrechters lieten af en toe een steekje vallen waar met name de Cuijkse ploeg zich enorm over op wist te winden. Met de rust stond Jumpers'76 dan ook al op een ruime voorsprong van maar liefst 25 punten. In het derde kwart begon Jink aan een inhaalrace. Jumpers'76 leek moeite te hebben met de defence van de Cuikse ploeg maar door middel van enkele fraaie driepunters kwam Jink niet veel dichterbij. In het vier de kwart was de wedstrijd dan ook gespeeld en mochten de Venraynaren vanaf de vrijeworplijn de wedstrijd beslissen. Einduitslag: 53-77 Topscorers Jumpers'76: Loek Claes- sens 25 punten, Moustafa Baidouri 12 punten en Maarten Wijnen 10 punten. Jumpers'76 speelt nu nog maar een wedstrijd dit seizoen. De inhaalwed strijd tegen BC Bumpers uit Sittard is gepland op 16 mei om 19.30 uur in Sporthal de Wétteling. Op de ranglijst staat Jumpers'76 op dit moment op een tiende plaats. De Venrayse ploeg heeft echter dit seizoen bewezen mee te kunnen draaien in de top. In totaal negen wedstrijden werden er verloren met minimaal verschil. Oor zaak voor deze verlies partijen is met name dat Jumpers'76 op zoek moet naar versterking onder de borden en dat men zorgt voor een bredere selec tie. In elk geval kan Jumpers'76 dit seizoen niet meer degraderen en zal men daarom moeten toe gaan werken naar volgend seizoen. In het nieuwe volleybalseizoen wil de Venrayse volleybalvereni ging Rooyse VK samen met twee nieuwe toptrainers, Anton van Nunen (r) en Rudi Kun-Kuti, de ingeslagen weg richting divisie vervolgen. Het afgelopen seizoen zijn er heel wat plannen gesmeed en beslissingen genomen binnen Rooyse VK. Uitein delijk zijn er duidelijke en ambitieuze plannen ontstaan met maar één doel: Rooyse VK in de divisie. De Rooyse zat de afgelopen tijd dan ook niet stil en heeft twee fantastische trainers weten binnen te halen. Anton van Nunen gaat komend seizoen met dames 1 in de promo tieklassen de uitdaging aan om hoger op te komen. Anton van Nunen is zelf begonnen als speler in Deurne en is hier zijn carrière als trainer gestart bij de jeugd. Ook is hij vier jaar actief geweest als rayontrainer van de meis jes B. Daarna heeft hij de overstap gemaakt naar de senioren. Op tweede divisie niveau heeft hij leiding gegeven aan de mannen van Activia, daarna is hij bij de dames senioren in de eerste divisie aan de slag gegaan. Anton van Nunen heeft verschillende teams naar een hoger niveau weten te brengen zoals het damesteam van Activia dat onderleiding van Anton promoveerde naar de derde divisie. Bij de Rooyse VK gaat Anton met veel plezier een nieuw seizoen tegemoet waarin tech niek, samenwerking en mentaliteit centraal staan met als doel, de dames naar de divisietop te brengen. Ook voor heren 1 en de jongens BI is Rooyse VK erin geslaagd om een toptrainer binnen te halen. Rudi Kun-Kuti, weet als oud international als geen ander wat volleyballen is. Na een specialisatie in volleybal aan de sportacademie, begon Rudi Kun- Kuti al jong aan een trainerscarrière. In de afgelopen 25 jaar heeft hij alles getraind van jeugd tot en met eredivi sie. Bij Activia wist Rudi Kun-Kuti het heren seniorenteam naar de tweede divisie te brengen en ook bij de jeugd heeft hij verschillende successen behaald. In België is Rudi Kun-Kuti actief geweest als trainer van de eredi visie, waar hij met zijn team vier keer het kampioenschap wist te behalen. Ook in Nederland draait hij als trai ner van het eerste divisie spelende Heren 1 vanVocasa mee met de top. In 2006 behaalde Rudi Kun-Kuti zelfs een gouden medaille als assistent-trai ner van het Nederlandse studenten volleybalteam tijdens de Europese Kampioenschappen voor studenten. Rudi Kun-Kuti gaat bij de Rooyse VK aan de slag om de heren hoger op te brengen, dit door het accent te leggen op techniek. Het balcontact is volgens Rudi Kun-Kuti de basis voor volleybal en hier is techniek nodig. Ook geeft hij aan dat hij niet bij de Rooyse VK is gekomen om vrienden te maken maar om goed volleybal te laten zien en prestaties te behalen. Met het binnenhalen van de top trainers Rudi Kun-Kuti en Anton van Nunen ziet de Rooyse VK het komen de seizoen met goed vertrouwen tege moet en komt het doel van de Rooyse al beter in zicht. De eerste grote stap pen naar de divisie zijn gezet. Rooyse VK-VC Voerendaal 3-1. Setstanden: 25-19, 22-25, 25-11, 25-12. De volleybaldames van Rooyse VK wonnen afgelopen zaterdag de laatste competitiewedstrijd met 3-1 van VC Voerendaal. Daarmee sloot de nieuw komer in de promotieklasse B het sei zoen af met een knappe vierde plaats op de ranglijst. Vooraf was er theoretisch nog een kans op het spelen van PD-wedstrij- den, maar die was in de praktijk mini maal. De dames begonnen de set goed en enthousiast. Door degelijk verzorgd spel was er ook ruimte voor combi naties. De eerste set werd gewonnen met 25-19. In de tweede set ging de concentratie duidelijk omlaag; de dames hadden moeite met de passing, waardoor het hele spelletje minder goed liep. Door eigen fouten moesten de dames de set aan het einde aan de tegenstander uit Voerendaal geven. Hiermee was ook de theoretische kans op promotie vergeven, waardoor de dames vrijuit konden spelen. Een winst om het seizoen mee af te slui ten was nog het enige doel. De dames deden wat ze moesten en haalden ook de laatste twee sets binnen. Al met al hebben de dames dit seizoen een uitstekende prestatie neergezet. Na twee promoties achter elkaar was de verwachting dat handhaven in de middenmoot de doelstelling zou zijn. Echter tot het einde aan toe hebben de Venrayse volleybaldames voor de eerste plek mee gespeeld. Rooyse VK-Accretos 2-3. Set standen: 8-25, 25-20 25-22, 18-25 en 13-15. De volleybalheren van Rooyse VK hebben het seizoen afgesloten met een verloren vijfsetter tegen Accre- tos: 2-3. Rooyse VK is geëindigd op een zesde plaats in de le klasse B. De Venrayse volleybalheren waren gemo tiveerd om thuis het seizoen waardig af te sluiten. De tegenstander zou zich op papier daarvoor uitstekend kunnen lenen mede gezien het feit dat ze in de eerste wedstrijd van het seizoen thuis al door de Venrayse vol leybalelite verslagen waren. In de eer ste set ging het echter helemaal mis, want de gasten trokken die 25-8 naar zich toe. Zo hadden de mannen van Rooyse VK zich de afscheidswedstrijd van bijna de helft van het eerste team zeker niet voorgesteld. In de tweede set werd dan uit een heel ander vaatje getapt en een duidelijke overwinning was het gevolg. Ook de derde set ging naar de thuisploeg alhoewel hier de steun van de naar Sambeek vertrek kende Roel van Hooft noodzakelijk bleek. Gedacht werd dat de vierde set een formaliteit zou zijn, maar hier liepen de Venrayse volleyballers tegen een muur van verdedigingsgeweld van een tegenstander die nog vocht tegen mogelijke degradatie. Met ver eende krachten probeerde Rooyse in de beslissende vijfde set het tij te keren en de laatste wedstrijd van het seizoen winnend af te sluiten, maar daarvoor leek de sfeer iets te ontspan nen. Een krappe 13-15 verlies was het resultaat waar niemand echter lang om treurde. Zeker niet omdat direct daarna het feestelijk afscheid gepland stond van good old Hans Hendriks, de enthousiaste coach Jan Koopmans en de naar hoger spelende verenigingen vertrekkende Koen Verwey en Roel van Hooft. Uitslagen Bladel 2-Heren 70-45 BC Jink-Heren 53-77 Yeliow Sox-Ul6 70-54 Programma zaterdag 26 april BC Lieshout-dames 18.00 Programma zondag 27 april Houtman-Attacus-U12 11.00 Aeternitas 2-dames 13.30 Fighting Pirates-U 16 14.00 Een ploeg van twaalf tafeltennissers van de Invaliden Sport- en Belangen vereniging Venray e.o. heeft in Duiven deelgenomen aan het ranglijsttafel- tennistoernooi van ISVA in Arnhem. Het was deze keer vooral Koen Hei develd die de balletjes goed wist te raken. Hij is pas kort weer actief aan het tafeltennissen, maar boekt stevige vooruitgang. In de klasse 3 ging hij met de derde plaats aan de haal. Ook Marie-Louise Theeuwen is op de weg terug. In de klasse 4 moest zij na een spannende finale genoegen nemen met een tweede plaats. Zij kwam net iets te kort voor de hoofdprijs. Voor de eerste keer werden in Duiven wedstrijden gespeeld in de verlie zersronde. Het waren Jan Theeuwen in klasse 4 en Sandy Aalders in klasse 5 die daarin medailles wonnen. Van wege het veertigjarig bestaan van de tafeltennisvereniging ISVA uit Arnhem kregen alle deelnemers een mooi aan denken. Uitslagen Set Up Hl-Havoc 1 4-0 Set Up Dl-Voluntas 1 1-3 Set Up D2-Flamingo's '56 3 2-3 Set Up D3-VC Kessel 3-1 Set Up D4-Brovoc 1 4-0 Set Up MB-Flamingo's '56 2 0-4 Set Up HRl-AntiAktiTeam 0-4 Set Up DR3-Set point 2 0-4 Rooyse VK 2-Set Up DR2 3-1 Avoc 3-Set Up DR4 1-3 Programma zondag 27 april Set Up 1-Meterik 1 10.00 VCYsselsteyn-Set Up 2 10.30 Set Up 3-Meuleveld 10.00 Uitslag wedvlucht Moeskroen/ Menen met 24 deelnemers en 402 duiven. 1,8,15 J. van Kessel. 2 H. Strij- bosch. 3, 5, 7, 13, 24 Chr. Gerrits. 4, 17, 18, 19 J. Voesten. 6 M. Voesten en dochter. 9 L. Snijders. 10,20,25 P. Loo- nen. IIP. Smits. 12 N. van Hoof. 14 W Bouten. 16 H. Litjens. 22 J. Kerstens. Uitslag wedvlucht Lessines; acht deelnemers, 195 duiven. 1,5,9,15,18, 19 en 22 T. Kleeven. 2,7,10,11,17 en 25 Reynders-Cuypers. 3,4,6,8,12,14 en 20 M. van Boekei. 13 P Waals. 16, 21,23 en 24 E.Deenen. Bij Sjoelvereniging Sevelo in Horst is de zevende competitiewedstrijd om de Limburg Bokaal gehouden. Van Sjoelclub Venray deden dertien sjoelers aan dit toernooi mee en twee daarvan vielen in de prijzen. In de klasse G behaalde Truus Schoeber een eerste plaats met een gemiddelde van 114. Ook in de klasse G kwam Truus Jenniskens op een derde plek met een gemiddelde van 113. De uitslagen van de overige sjoelers: Klasse E 6. Harrie Rongen, gem. 122.2. Klasse E 13. Ben Rongen, gem. 116.9. Klasse E 16. Mariet Aarts (Sevelo), gem. 113.2. Klasse F 4. Frans Geurts, gem. 118. Klasse F 11. Mien Classens, gem. 113.1. Klasse F 12. Paul Bouten, gem. 112.5. Klasse F 16. Mimi Jansen, gem. 109.4. Klasse F 18. Anny van der Heijden, gem. 107.9. Klasse H 7. Regien Sanders, gem. 105.2. Klasse H 8.AndreTerstegen, gem. 104.2. Klasse 111Wim Pijnenburg, gem. 96.2. De sjoelers van Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. heb ben bij sjoelvereniging Sevelo'81 in Horst deelgenomen aan de zevende wedstrijd om de Limburg Bokaal. Hoewel het NK bij de meeste nog in de benen zat speelden de sjoelers een goede wedstrijd. Toch werden er slechts twee ereplaatsen veroverd door de tien sjoelers van ISBV In de klasse D werd Marjo Manders 2e met een uitstekend gemiddelde van 129,55. In de klasse F speelden de sjoelers een ondergeschikte rol. Toch was Wilma Wismans zeker niet ontevre den met haar gemiddelde van 115,90. Zij werd daarmee slechts 7e. Hetzelf de geldt voor Martien Manders die met zijn gemiddelde van 113,55 niet verder kwam als de 9e plaats. Ook Bas Pastors kwam er niet aan te pas. Hij werd 15e in deze klasse met 110,75 gemiddeld. Frans van Soest sjoelde een goede wedstrijd, die hem een 3e plaats ople verde in de klasse H met een gemid delde van 108,25. Jan Pijpers deed daar niet veel voor onder met een 5e plaats en 108,10 gemiddeld. Leo Reintjes werd in deze klasse 12e met gemiddeld 97,70. Na haar uitstekende 2e plaats tijdens het NK toonde Linda Buis dat dit geen toeval was. Ook nu speelde ze weer uitstekend met een gemiddelde van 101,30. Toch kwam zij daarmee in de klasse I niet ver der dan een 5e plaats. In deze klasse behaalde Germy Joosten de 10e plaats met een goed gemiddelde van 98,25. Marjan Litjens speelde nog verder in de achterhoede en werd 15e met 99,35 gemiddeld. Over enkele weken is de finale om de Limburg Bokaal in Dieteren. Dan verdedigen Martien Manders en Wilma Wismans in de klasse F een goede le en 3e plaats in de tussenstand. In de klasse I maakt Linda Buis ook een goede kans op de eindoverwinning door haar voorlo pige le plaats. Sportnieuws -info s Door een 7-3 zege tegen naaste concurrent SKF 2 uit Veenendaal behaalden de tafeltennisdames van Summa/Red Stars afgelopen zaterdag het kampioenschap in de eerste divi sie. De Venrayse dames spelen nu pro motiewedstrijden tegen de kampioen van de andere eerste divisie, SKF 1, voor een plaats in de eredivisie. In de kampioenswedstrijd werden de pun ten gescoord door Kelly Willems en LoesVrouenraets (beiden drie gewon nen enkelspelen) en een keer Linsey Preuter. Dames 2 speelde uit in Leiden De dames van Summa/Red Stars vieren feest na het behalen van het kampioenschap in de eerste divisie tegen DOCOS 1 en won met 3-7. Heren 1 speelde in Leiden tegen Scylla en in deze wedstrijd begon nen de heren niet met overtuiging, maar na een 4-1 achterstand wist men toch nog het tij te keren. Uiteindelijk werd er met 4-6 gewonnen via twee keer winst van zowel Ronald Bogaard, Frank van der Vleuten en Patrick Zwiers. Heren 2 speelde thuis tegen Bult man Smash 2 uit Zwolle en in een goede wedstrijd werd er met 7-3 gewonnen. De heren deden het ondanks de degradatie uit de tweede divisie niet slecht voor de eerste maal op dit niveau. In de landelijke A-Klasse van de jongens sloot jongens 1 af in Den Bosch tegen Never Despair met een 7-3 nederlaag en hierdoor werd Never Despair kampioen. De punten kwa men op naam van Ernest Cruijsberg en Raoul Helmes en het dubbelspel. Jongens 2 sloot af met een 1-9 neder laag thuis tegen Avanti uit Hazers- woude. Komende zaterdag worden in Helmond de Nederlandse kampi oenschappen voor jeugd met een B- Licentie gehouden met acht leden van Summa/Red Stars onder de deelne mers. Op zondag spelen de A-Licentie spelers met een Venrayse deelneem ster en mogelijk de halve finalisten van Summa/Red Stars van de zater dag. Geel-Zwart-Venray 2-7 (0-4). Doelpunten Venray: Jules Dorren (4x), Gieljan van Winden, Jeroen Wijnhoven en Diederik de Greef. Een week geleden werd in eigen huis koploper Venlo verslagen. Door die overwinning heeft Venray het kampioenschap dichter bij huis gebracht. Met een inhaalwedstrijd tegen hekkensluiter Deurne voor de boeg hebben de hockeyheren drie punten achterstand op de nummer één. Afgelopen zondag ging Venray op bezoek bij Geel-Zwart uit Veghel. Eerder dit seizoen wisten de hockey heren met maar liefst 5-0 te winnen. De return leek een stuk lastiger te worden, met het gemis van spelmaker Alkemade. Het werd uiteindelijk een afgetekende 2-7 zege. Meteen na de afslag kreeg Venray de kans om de score te openen. Een op doel geslagen schot werd door Dorren van richting veranderd en belandde achter deVeghelse doelman: 0-1. De laatste weken kenmerkt het Venrayse spel zich door een goede concentratie en veel inzet. De heren weten wedstrijden steeds beter te domineren en stellen week op week steeds belangrijke punten veilig. Niet veel later was het wederom de trefzekere spits die de score wist te verdubbelen. Na een strafcorner wist Dorren zijn tweede treffer van de wedstrijd veilig te stellen. Venray leek in de uitwedstrijd op een veilige 0-2 te zijn gekomen. De aanval van Geel- Zwart kwam er vrijwel niet aan te pas, omdat de Venrayse verdediging vaak goed opgesteld stond. Teruggekomen aanvaller Van Winden wist een goede aanval af te ronden, na matig uitver dedigen van Geel-Zwart. De wedstrijd was met deze derde Venrayse treffer vrijwel beslist. Met het oog op het kampioenschap is het voor de hockey heren enorm belangrijk om aan het doelsaldo te werken. Dit leek ook zeer zeker te gebeuren toen allrounder Wijnhoven nog net voor rust de 0-4 in de touwen werkte. Verdediger Cloudt onderschepte de bal, waarna hij de bal afschoof op aanvoerder Schellens. Die wist met een feilloze slag Wijnho ven in stelling te brengen, waarna hij de bal zakelijk binnen wist te tippen. Niet veel later floot de scheidsrechter voor de rust. Na de rust ging Venray verder met hetgeen ze voor de rust deden, scoren. Met weer een assist van gelegenheids middenvelder Schellens werd het ver schil met de tegenstander uitgedrukt in 0-5. Schellens haalde de achterlijn en wist jeugdspeler De Greef te vin den. Die wist de Veghelse doelman te verrassen in de korte hoek. Echt lang konden de hockeyheren niet genie ten van dit verschil in doelpunten. Een voorzet werd door Geel-Zwart in de bovenhoek van het Venrayse doel gelegd: 1-5. De tegenstander leek te geloven in een onmogelijke come back. Ze begonnen beter te hockeyen en wisten met behulp van de Ven rayse doelman de 2-5 te scoren. Het slotakkoord was echter voor Venray. Clubtopscorer Jules Dorren wist met de 2-6 en 2-7 zijn seizoenstotaal te brengen op 23 doelpunten. Met name de 2-6 was er een om in te lijsten. Een gecontroleerde aanval kwam uit bij middenvelder Staal, die de bal naar de tweede paal pushte. Met een typisch Dorrentje wist de topscorer de aanval keurig af te ronden. Met zestien pun ten uit de laatste zes wedstrijden is Venray bezig aan een sterke serie. Zondag 27 april zal een vrijwel vol ledige selectie klaar staan om num mer laatst Deurne te verschalken. Ven ray zal geconcentreerd zijn en met niets minder genoeg nemen dan een ruime zege. De afslag in Venray is om 13.00uur. Leden van de ANVT gaan op zondag 27 april met hun 4x4 ter reinwagens proberen het Loonse zand op circuit Duivenbos te bedwingen. Voor de meeste doorgewinterde 4wd-rijders van de ANVT zal het dan ook geen probleem zijn om door het aangelegde parcours te ploeteren. Circuit Duivenbos wordt van motor crossterrein omgedoopt tot zevende hemel voor 4wd-rijders. Het terrein ligt vol met spectaculaire modderga ten, en grote zandhopen. Wie in het bezit is van een vierwiel aangedreven auto en het ook eens wil proberen? Geen probleem want er is natuurlijk altijd de optie om een lichtere route te kiezen. Indien gewenst is er ook voor de onervaren rijder de gelegen heid om informatie en instructies te krijgen. Deze dag staat in het teken van puur recreatief rijden. Voor deel name aan het evenement kan men kijken op www.anvt.nl. Het 4x4 spektakel begint om 10.00 uur. Circuit Duivenbos is gelegen aan de kruising van de Oploseweg en de Hondsberg weg in Overloon. De Stichting 100 jaar schutters- bond Juliana kan met een goed gevoel terugkijken op de viering van het eeuwfeest. In dit driedaagse evene ment waren er tal van hoogtepunten. Afgelopen zondag stond volledig in het teken van de verbroedering tussen de diverse deelnemende verenigin gen. Het was een schitterend gezicht om de schutterijen, broederschappen en gilden Neer te zien binnentrekken en op die manier zie je ook de diver siteit binnen de verenigingen. Na de optocht begonnen de wedstrijden in het kader van het schutters- en gilden wezen. zoals de beoordelinsswedstrii- den, marswedstrijden, vendelwedstrij den, standaardrijden en natuurlijk de schietwedstrijden. Mede omdat er op de Limburgse, de Brabantse schietwij- ze en de kruisboog werd geschoten, kon het publiek genieten. Het keizerspaar van 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray werd uitgeroe pen tot op een na beste, terwijl de keizerin van de Venrayse schutterij de derde prijs behaalde. Het muziek korps van Gilde Sint Jan werd uitge roepen tot beste in de optocht en de tamboermaitre sleepte een vijfde prijs in de wacht.Voor de sappeursgroep 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray was een tweede prijs weggelegd, terwijl de schutterij bij de marswedstrijden 3e divisie een derde plaats behaalde. Bij de solisten 4e divisie slagwerk behaalde Lisanne Stevens een fraaie eerste nlaats. In café De Piëlhaas wordt op zater dag 26 april vanaf 20.30 uur een toernooi gehouden. Iedereen kan aan dit toernooi deelnemen. Inschrij ven kan tot 20.15 uur via telefoon (0478)582187. Uitslag darten: winnaarsronde: 1. Peter van de Berg. 2. Crit van Hoof. 3. Gerard de Bruijn. 4. Patrik Plum. 5. Lou Janssen. 6. Patric Ikkert. 7. Henk van Moorsel. 8. Marcel Oosterwijk. Verliezersronde: 1. Geert van Hoof. 2. Frank Coumans. 3. Carl de Bruijn. 4. Nicole Voesten. 5. Johan van Hoof. 6. Ela Oosterwijk. 7. Theo Giesberts. 8. Arnold van Haaren. Er werd 180 gegooid door Peter van de Berg en Johan van Hoof. De hoogste finish was met 107 punten voor Gerard de Bruijn. De jeugdrijders waren te gast op het circuit Teriet van MC Arnhem. De 221 rijders die zich hadden aan gemeld streden fel voor een plaats op het erepodium en een beker. Een 9e plek bij de 65 versnellingen grote wielen kwam op naam te staan van Tino Broere door de manches op een 10e en een 9e plek te doen af te slui ten. Bij de 85 kleine wielen B waren het Bart Pijpers en Jules Deenen die de strijd met elkaar aangingen, beide behaalde evenveel punten. In de le manche moest Bart Pijpers, Jules Dee nen voor laten gaan en in de 2e man che waren de rollen omgedraaid wat in de daguitslag resulteerde de hoog ste trede voor Bart Pijpers en Jules Deenen ging met de 2e beker huis waarts. Bij de 85 kleine wielen A ein digde Jeremy de Vink op een prach tige 8e stek, hij wist een 9e en een 8e plek op zijn naam te schrijven. Ook Bryan Kersten liet zien wat hij waard was bij de 85 grote wielen, hij wist de manches op een 10e en een 13e plek te doen afsluiten wat hem een 10e plek opleverde in het dagklassement. In de le manche moest Lynn Hubers de strijd vroegtijdig opgeven en in de 2e manche passeerde zij op een 25e plek de eindstrijd, terwijl Maik Hubers in de le manche 29e werd en in de 2e manche vroegtijdig het renners kwartier moest opzoeken. Bij de MX 2 jeugd eindigde Jos Hubers op een 45e en een 37e plek en wist een 42e plaats in het dagklassement voor zich veilig te stellen. Komende zaterdag is de jeugd te gast bij De Reulsberg in Horst en op zondag zijn er wedstrij den in Horst en Stein. Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Don derdagavondtraining op de baan van 19.00 tot 20.30 uur). Zaterdagochtend damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwis selende bostraining van 16.00 tot 17.30 uur. Verzamelen bij de parkeer plaats in de Schadijker Bossen. Wedstrijduitslagen staan op www. oeelrunners.nl.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 30