Judokampioenen bij Verhagen Topbezetting op internationaal judotoernooi DC De Piëlhaas Dancing Stars Nederlands kampioen Judoka's Limburgs kampioen Motorcrossers Regio Venray Autocross in Over loon PEEL EN MAAS Donderdag 10 april 2008 - Pagina 27 Set Up MGC Venray PDV De Zwaluw Bowling Venray Jeugdbowlen Uitslagen Set Up Hl-Hovoc 4 3-1 Set Up Dl-Furos 1 1-3 Set Up D2-VCAthos'70 1 3-1 Set Up D3-HVC 1 0-4 Set Up D4-VCP 2 0-4 Hovoc N5-1-Set Up Nivo 5-1 2-2 Brovoc N5-2-Set Up Nivo 5-1 4-0 Set Up HR2-HVR 1 3-1 Set Up DR3-VC Peelpush 3 0-4 Set Up DR4-Tupos 5 0-4 Programma donderdag 10 april Dames Set Up 1-HVC 1 20.30 Programma zaterdag 12 april Grashoek 1-Set Up Hl 19.30 Oikos 1-Set Up Dl 17.00 Havoc 1-Set Up D2 16.00 VC Meterik 2-Set Up D3 19.30 Avanca 4-Set Up D4 16.30 AVC Eagles 2-Set Up MB 12.15 Programma zondag 13 april Set Up MC in Horst 10.45 Programma maandag 14 april DamesAvoc 3-SetUp4 21.00 Programma donderdag 17 april Set Up 3-Set point 2 20.30 Rooyse VK 2-Set Up 2 20.30 Nadat de eerste speeldag van de Bondscompetitie in Oirschot wegens regen werd onderbroken, kon deze wedstrijd afgelopen zondag worden uitgespeeld. Voor het eerst speelden alle acht teams in toernooivorm, waar bij onder meer ook twee teams uit Venray vertegenwoordigd zijn. Zoals verwacht mocht worden was het Gel drop 3-team, de huidige kampioen, weer eens veel te sterk. Geldrop startte al meteen met een ronde 95, gevolgd door thuisploeg Oirschot met 99 en Venray 1 volgde met 103 slagen als derde, net voor Zicht Nirve uit Nuth met 106 slagen. Venray 2 stond na de eerste omloop als zevende geklasseerd met 124 sla gen. In de tweede ronde wederom een rondje onder 100 van Geldrop (98) en wel als enige team. Venray 1 deed iets terug en pakte met 110 slagen vijf sla gen terug op Oirschot, waardoor Ven ray 1 de tweede plek bezette met één slag voorsprong op Oirschot.Venray 2 deed met 120 slagen iets terug, maar bleef zevende. In de derde ronde ver raste Venray 2 door met 113 slagen gelijk te eindigen met Venray 1, terwijl Geldrop 3 andermaal een lage ronde noteerde en wel de laagste ronde van de dag met 92 slagen en dat nu al een flinke voorsprong nam op de rest van het veld. Venray 1 moest daarmee weer haar tweede plaats inleveren ten gunste van Oirschot, dat nu tot 107 slagen kwam. In de laatste ronde kwam Geldrop 3 opnieuw sterk voor de dag met 93 slagen, gevolgd door Oirschot met 104, het sterk terugko mende Eindhoven 1 met 107 en Ven ray 1 met 112 slagen. Venray 2 kwam tot 115 slagen en leverde daarmee opnieuw een goede prestatie. Na de eerste speeldag prijkt Geldrop 3 nu met 8 punten 378 holeslagen op kop, gevolgd door het thuisspelende Oirschot met 7 425 en Venray 1 met 6 438 als derde. Eindhoven 1 en Geldrop 4 bezet ten beiden de gedeelde vierde plek met 4,5 454. Zicht Nirve volgt met 3 458 als zesde en Venray 2 gaat als voorlaatste met 2 472 rode lantaarn drager Eindhoven 2 met 1 602 voor af. Bij Venray 1 waren Jan Engels en Gerrit Vermeulen met 107 slagen de beste spelers en sloeg Gerrit Vermeu len met 22 slagen de laagste ronde. Bij Venray 2 was het Jan van Dijk, die met 26 slagen de laagste ronde voor zich opeiste en waren Jan Litjens, Jan van Dijk en Henk van Leeuwen gezamenlijk met 119 slagen de beste spelers. De onderlinge competitie is van start gegaan op de nieuwe locatie Servaashof. Dat het wennen zou zijn, was wel duidelijk, waarbij de weers omstandigheden vaak ook roet in het eten gooide en er wederom niet getraind kon worden. Door de mindere trainingsarbeid resulteerde de eerste wedstrijddag op enkele uitzonderingen na dan ook in hoge scores. Enkele positieve uitschieters waren Gerrit Vermeulen met 77 slagen en 22 als laagste ronde, wat tevens als nieuwe baanrecords beschouwd mogen worden en Miet Clevers, die met 91 slagen en 25 als laagste ronde de damesrecords op haar naam schreef. Gerrit Vermeu len wist Piet van der Eist met 6 - 0 te verschalken, een resultaat, die ook de goed spelende Pierre Dean (82) tegen Theo Litjens, Jan van Dijk (93) tegen Fieke van Ham en Ton Hendriks (90) tegen Karei van Ham wisten te reali seren. Miet Clevers (91) klopte Truus van Dijk met 4-3, maar Truus hield vooral de eerste twee ronden goed stand, maar het rondje van 25 van Miet in de laatste ronde was er voor Truus teveel aan. Gerrit Janssen (86) en Huub Straat man (90) maakten er een spannend gevecht van en leverde een 3-3 stand op, maar op basis van minder holesla gen bleef Gerrit Huub met 4 - 3 de baas.Annie Litjens (93) versloeg Jo Lit jens met 4 - 2 en ook Jan Engels (87) boekte hetzelfde resultaat tegen Henk van Leeuwen (89) een in spannende, maar matige partij. Bij de heren gaat Gerrit Vermeulen aan de leiding met 4,5 punten, gevolgd door Pierre Dean met 5,5 en Ton Hendriks met 8,5 pun ten. Bij de dames is Annie Litjens (7,5 punten) de leidster van het eerste uur, aangezien zij van alle spelers haar competitiegemiddelde van het vorig seizoen het dichtst benaderde 2,41 Miet Clevers volgt met 10,5 pun ten op de tweede plek en Truus van Dijk staat met 10,5 punten als derde gerangschikt. Aanstaande zondag worden in Nuth de districtskampioenschappen gehouden. Uitslag wedvlucht Strombeek; 22 deelnemers, 352 duiven. 1, 12 Chr. Gerrits, 2. J. van Kessel. 3, 14, 16, 17 P Loonen, 4. H. Strijbosch. 5. C. van Vught. 6. EL Philipsen. 7,9 N. van Hoof. 10,15 J. Kerstens. 11,13 J.Voesten. 18. W Bouten. 19. G. en D. Raaijmakers. 20. M.Voesten en dochter. Tijdens de Limburgse judokam pioenschappen in Born waren afgelopen weekend tickets te ver dienen voor de Nederlandse kam pioenschappen tot 15 jaar, op 19 april in Eindhoven. De beste vier judoka's in elke klasse plaatsen zich voor het NK, alleen voor de klasse groene band en hoger. Sport instituut Verhagen uit Venray deed met negen judoka's mee aan het LK onder 15 jaar en alle negen stonden op het podium. Zes daarvan mogen naar het NK. Anke Thoonen was de sterkste in haar klasse -48 kg. Daniel Pijnenborg werd tweede. Misha Eijt werd derde in de klasse tot 66 kg. Stef Jeucken heeft goed gespeeld en werd ook derde in zijn klasse tot 55kg. Didier Peeters had zijn dag niet maar wist zich wel te plaatsen voor het NK en werd ook derde. Nora Badr werd vierde in de klasse -52 kg bij de dames. De judoka's met een lagere band wonnen al hun partijen en wer den alle drie kampioen. Zo stonden Paul Verhoeven, Sharon Bulder en Jan Thunnissen op de hoogste trede van het ereschavot. De G-judoka's kwamen ook met twee kampioenen thuis van het groot ste G judotoernooi van Europa in Beverwijk: Casper Peeters en Jasper Holtackers. Erica van Baar werd twee de, Maikel Classen en Arthur Claessen werden derde. Rob de Bakker en Jurn Bardoel werden vierde. Judo Vereniging Venray houdt zaterdag 12 april in samenwer king met de Judo Bond Nederland een sterk bezet Internationaal judotoernooi voor junioren (17- 18-19 jaar). Dit toernooi wordt gehouden in De Wetteling in Ven ray. Het toernooi heeft een officiële sta tus van meetmoment, hetgeen inhoud dat het samen met het NK meetelt voor de kwalificatie van de judoka's die Nederland gaan vertegenwoordi gen op het later dit jaar gehouden EK in Warschau en WK in Vietnam voor junioren. Door deze kwalificatie sta tus is de complete Nederlandse top present. Van het afgelopen februari in Nijmegen gehouden Nationaal Kam pioenschap zijn van de in totaal vijf tien gewichtsklassen, nagenoeg alle prijswinnaars aanwezig. Onder hen onder andere de huidig wereldkam pioen Marvin de la Kroes, Europees kampioen Jeffrey van Emden en bron zen medaillewinnaars op het laatste EK in Praag: Maureen Groefsema en Antoinette Hennink. Met name Groef sema is een van Nederlands grootste talenten, zij behaalde op het laatste WK in de Dominicaanse Republiek een zilveren medaille. Verder pres teerde ze het om in een iaar kamoi- oen te worden bij de dames -15, -17, -20 jaar en bij de dames senioren. De Nederlandse toppers krijgen het niet gemakkelijk gezien de Internationale deelname aan dit toernooi, want ook verschillende andere Europese lan den gebruiken dit toernooi voor het samenstellen van hun selecties voor de Europese- en Wereldtitelstrijd. Zo zijn de Belgen aanwezig met acht van hun Belgisch kampioenen, Engeland met zes Engelse kampioenen en ver der nog deelname van enkele natio naal kampioenen uit Oostenrijk en Polen. Andere landen die deelnemers hebben afgevaardigd zijn Duitsland, Schotland, Frankrijk en Armenië. Van uit Limburg en Brabant zijn toppers als Juul Franssen aanwezig. Franssen is Nederlands kampioen in de gewichts klasse -57 kg en was vijfde op het EK. Ook in Venray Julien Penders (JC Her cules-Echt) hij is eveneens Nationaal kampioen in de +100 kg categorie. Verder van Judoteam Maastricht Nikki Pluymaekers, zilveren medaillewin naar op het EK -17 jaar en tweede op het NK -20 jaar. In totaal nemen zo'n 325 judoka's deel aan dit toernooi, dat het sterkst bezette toernooi in de juni oren klasse is, dat in Nederland wordt gehouden. De wedstrijden beginnen zaterdag om 9.30 uur het geplande einde is om 17.30 uur. In café De Piëlhaas wordt op zaterdag 12 april vanaf 20.30 uur een toernooi gehouden, waaraan iedereen kan deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via telefoon (0478)582187. Uitslag darten:Winnaarsronde; 1Pascal Janssen. 2. Marcel Oosterwijk. 3. Den nis Smits. 4. Crit van Hoof. 5. Frank Coumans. 6. Henk van Moorsel. 7. Nicole Voesten. 8. Dennis Smits. Verliezersronde; 1. Dave Achten. 2. Ela Oosterwijk. 3. Edwin Schattevoet. 4. Roy Troisfontaine. 5. Johan van Hoof. 6. Mark van de Heuvel. 7. Marcella van Gelder. 8. Coby Janssen. Er werd 180 gegooid door Mark van de Heuvel en Dennis Smits. De hoogste finish was voor Johnny Smits met 108 punten. Op de foto staat het kampioensteam de Dancing Stars v.l.n.r.: Kimberley Xhofleer, Loes Poels, trainster Jolanda Poels, Tineke Camps, Linda van Ass, Sabina Litjens, Ellen Zanders, trainster Lonneke Lemmens, Sandra Bouw man, Marleen Aiders. Op de foto ontbreekt trainster Nancy Buise. De Dancing Stars van Dansver- eniging De Peeldancers uit Yssel- steyn zijn Nederlands kampioen in de hoofdklasse gardedansen geworden en hebben zich daar door gekwalificeerd voor de Euro pese kampioenschappen. Na een spannende strijd inVelp wis ten zij de eerste prijs te behalen. Het is de vierde keer dat de Dancing Stars Nederlands kampioen zijn geworden. Tweemaal in de jeugdklasse en nu de tweede maal in de hoofdklasse. Zij staan onder leiding van Jolanda Poels en Nancy Buise en invalster Lonneke Lemmens. Ze trainen twee keer per week bij zaal Forest in Ysselsteyn. De solo dan seressen Kimberley Xhofleer, jeugd klasse en Marleen Alders, hoofdklasse behaalden een derde plaats. Ellen Zanders en Loes Poels werden respec tievelijk vierde en vijfde in de hoofd klasse. Door deze knappe prestaties hebben Xhofleer, Alders en Zanders zich gekwalificeerd voor de Euro pese kampioenschappen die worden gehouden in Son en Breugel op 26 en 27 april. Judovereniging Venray heeft afgelopen weekend deelgenomen aan de Limburgse judokampioen schappen in Born voor jongens en meisjes onder de 15 jaar zijn gehouden. Tijdens de provinciale titelstrijd in Born kwamen zes judoka's van Judovereniging Venray in actie, voor vier van hen waren deze wedstrijden belangrijk, daar een klassering bij de éérste vier, recht geeft tot deelname aan het Nederlands kampioenschap. In de gewichtsklasse -34 kg is Bas Phi lipsen al een aantal jaren de sterkste judoka in Limburg, hij bewees dat weer door zijn voorwedstrijden en finale in luttele seconden af te wer ken met de hoogst haalbare score, namelijk ippon. Hij behaalde hierdoor zijn achtste Limburgse titel en plaatste zich voor de Nationale titelstrijd op 19 april in Eindhoven. Ook in de daarop volgende gewichtsklasse -38 kg bezit Judovereniging Venray met Nic Gou- mans en Rick Philipsen twee judoka's die al geruime tijd tot de sterkste in hun klasse behoren. Vorige week nog behaalde Nic Goumans op het sterk bezette toernooi in Berlicum een éér ste prijs. Zowel Goumans als Philipsen slaagden erin om na drie gewonnen voorwedstrijden zich te plaatsen voor de finale. In deze Venrayse finale was het Philipsen die, door het scoren van tweemaal waza-ari de Limburgse titel opeiste. Door hun klassering mogen Philipsen aen Goumans zich gaan opmaken voor het Nederlands Kam pioenschap. In de klasse bij de judo ka's met lagere banden, waarbij geen start bewijzen waren te behalen voor de Nederlandse titelstrijd, behaalde Martijn Janssen nog een tweede plaats en Nout de Bree een bronzen medaille. Bianca Jenneskens slaagde er niet in om tot een klassering bij de laatste vier te komen. Tijdens het jeugdtoernooi in Sittard starten veer tien judoka's uit de wedstrijdploeg van Judovereniging Venray. De resul taten van deze beginnende wedstrijd judoka's waren erg goed, alle veertien mochten namelijk na hun wedstrij den plaats nemen op het erepodium voor het ophalen vanttend afgelopen zondag kwameniging uit open zondag waren een 14 judokalandse eindstrijd- Limburgse titel opeiste, pen zaterdag hun welverdiende prijzen. Uitslag: 1. Wouter Barthel.Sil Philip sen, Maggy van Hoof, Zoë Spil. 2. Martijn Vennekens, Teuntje Altu- nyuva. 3. Munir Lemrini, Tim van Veghel, Robin van Beers, Kim van Ewijck, Daan Kaptein, Rolaan Mohamed, Myr- the Detiger, Niels Janssen. Sportnieuws info In de eerste klasse van de Huis league liep lijstaanvoerder Sigma's/ Cornelco tegen een gevoelige 6-22 nederlaag op tegen het Hoeijmakers- kwartet. Nuva Keukens, nummer twee op de ranglijst had veel moeite met de Scores, maar won uiteindelijk krap met 15 - 13. Daardoor werden toch 9 punten afgeknabbeld van de achterstand, die nu nog maar 6 pun ten bedraagt. Het op de derde plaats staande Witlox/v.d. Boomen had zijn dag blijkbaar niet, want Catering de Buren ging met 19.5 - 8.5 met de winst lopen. GGZ kon dan wel niet de winst pakken tegen Close Encounters, het werd 8 - 20, maar GGZ-speler Jac Swinkels beleefde de bowlingdag van zijn leven. In de tweede game begon hij met 9 en mis en daarna 11 strikes, wat een score opleverde van 279 pins, een zeker voor hem geweldige prestatie. Later zei hij: Het kan goed 10 jaar duren, dat zoiets nog eens gebeurt, als het al gebeurt. De eer van de hoogste serie, 593, moest hij delen met Ralf Hubbers. Bij de dames was Marijke den Bur ger met een 216-game en 543-serie de beste. In de tweede klasse verde digde koploper Strikers/Groeipunt de leidersplaats met succes door met 19 - 9 de winst te pakken tegen hekken sluiter Videotheek a la Carte, maar de voorsprong slinkt, omdat de Pinhun- ters Plus van Dijck overklasten met 26 - 2. Het verschil is nu nog slechts 12 punten. La Mousse hield B.T. Noxon met 18-10 achter zich en het Red Arrowsteam had .getuige de 15 - 13 uitslag, veel moeite met The Nitwits. Bij de dames waren de uitblinkers Carien Donders met haar 217-game en MarliesThijssen met haar 569-serie. Bij de heren was Eef van Merkestein de hoogstscorende met een 223- game en 620-serie. In de trioleague hield Bokual/Mijling 2 zijn oude ver trouwde eerste plaats vast met een 13-8 zege over A.WI. Isolatie. Num mer twee, Proshop RBVenray liet zich verrassen door de Joepies, die met 15-6 zegevierden, maar de tweede plaats bleef behouden. Nummer drie, Sigma's/Cornelco veegde met 20-1 het Noxontrio van de baan. Bokual/ Mijling 1 wist maar net de overwin ning te pakken tegen Crash met als uitslag 11-10. KuijtenAss. redde het met dezelfde cijfers niet tegen de Pin- hunters. Nutrivisie boekte met 17-4 een grote zege tegen B.T. Jamin. Inge Lenssen was met haar 233-game en 598-serie de beste bij de dames. Broer Lars scoorde bij de heren met 256 de hoogste game, terwijl Micha Bes- sems met 665 de hoogste serie op zijn naam bracht. In de dubbelleague is strikezone terug op de plaats, namelijk de boven ste. Klussers 2 was met 15-3 het slachtoffer. D.O.K. dacht een makkie te hebben aan Wakers 2, maar een 14-4 nederlaag werd een feit. Het op de derde plaats staand Sigma's- Duo kwam met de hakken over de sloot tegen E.M.S., het werd 11-10. Klussers 1 bleef met 11 - 7 baas over Wakers 1 en Lucky Strikes had geen moeite met Pinpoints, dat er met 14 - 4 aan moest geloven. Inge Lenssen heeft momenteel de goede vorm, want ook in deze league scoorde zij het best bij de dames met een 215- game en 725-serie. Bij de heren was Gordon Marks in de game de beste met 207; Luke Ver hoeven, een junior nog, zette de hoog ste serie neer met 727. Op de laatste speeldag, die in Maas tricht werd afgewerkt, hebben zowel Venray 1 als Venray 2 zes punten in de wacht gesleept. Voor Venray 2 had dit als resultaat, dat het definitief op de derde plaats eindigde achter de latere kampioen Sittard 1 en ondanks een mindere laatste dag het toch ver rassende Heerlen 2. Venray 1 begon tegen laagvlieger Maastricht 2, dat nog te weinig kwaliteit bezit om het Venrayse meisjesteam lastig te maken, waardoor een verdiende 3-0 zege werd binnengehaald, met Lisa Jansen (163 gemiddeld als de grote gang maakster. Duidelijk onder de indruk en daardoor ver onder de maat spe lend was de volgende wedstrijd tegen Heerlen 1, dat dan ook een kansloze missie werd: uitslag 0 - 3. De laatste wedstrijd tegen de Sittardse reserves ging weer een stuk beter en vooral in de tweede game kwam men tot de hoogste game, maar was ook tevens de meest spannende (446 - 442) en het was vooral aan Wendy Camps te dan ken, die met haar 185-game niet allen voor het broodnodige laatste punten zorgde, waar door de 3 - 0 overwin ning een feit was, maar dat tevens een nieuw persoonlijk record betekende. Ook Daisy Harms verbeterde haar PR in de laatste game en bracht dit op 135. Totaal zes punten, waardoor het team op de zesde plaat eindigde met 21 punten en 17748 pinfall. Beste speelster was Lisa Jansen met 152 gemiddeld. Venray 2 was vooraf al verzekerd van de derde plaats, omdat de achterstand op Heerlen 2 negen punten bedroeg en ook nog eens op duidelijk minder pinfall scoorde dan de Heerlense opponent. Verder had Venray 2 een voorsprong van tien punten op Heerlen 1Die wetenschap verschafte de ploeg een bevrijde druk, waar vooral Luke Verhoeven en Richard Addae de grote smaak makers waren. De eerste partij ging tegen regerend landskampioen Sittard 1 en met o.a. een game van 213 van Richard Addae werd de eerste game met 534 - 512 tot winst verklaard. In de tweede game deden de Sittardena- ren er een schepje bovenop, maar nu stokte het ritme bij de Venrayse ploeg enigszins, waardoor niet alleen deze game, maar ook de hele wedstrijd met 1-2 verloren ging. Daarna was Heer len 2 aan de beurt en zoals hierboven al vermeld, kwam Luke Verhoeven met een game van 244 tot de hoogste game van de dag, maar zadelde samen met zijn teammaatjes de Heerlense ploeg op met gameverlies en een 150 pins achterstand. De tweede game op de "graveyard" leverde weliswaar minimaal verlies op, maar de winst van 2-1 was een feit. Het aanvanke lijk hoger ingeschatte team van Maas tricht 1 kwam er in de derde laatste wedstrijd tegen Venray 2 totaal niet aan te pas en werden royaal met 3-0 verslagen. In deze laatste wedstrijd scoorden zowel Luke als Richard nog eenmaal boven de tweehonderdgrens: Luke kwam in de eerste game tot 220 en Richard in de laatste tot 206. Luke Verhoeven werd met een gemiddelde van 192,33 niet alleen Venrays beste speler ook van de laatste speeldag. Bovendien was de totale pinfall van het team op de laatste dag de beste van alle teams, namelijk 3092. Kampi oen werd dus opnieuw Sittard 1 met ruime voorsprong: 59/21680, gevolgd door Heerlen 2 met 49 - 20467 en Venray 2 met 43 20467.Venray 1 ein digde met 21 /17748 dus op de zesde plek. Aanstaande zaterdag worden in Sittard de Limburgse Kampioenschap pen gehouden. De bijeenkomst in de bowling is om 9.00 uur. Voor de jeugd is het kampioen schap van start gegaan in Den Hout. De clubleden van MC de Dreef heb ben met man en macht gewerkt om te zorgen dat de wedstrijd toch doorgang kon vinden. Er hadden zich voor deze wedstrijd 253 rijders ingeschreven en er werd fel gestreden voor de eerste kampioenspunten. Bij de 65 versnel lingen grote wielen wist Tino Broere nog net binnen de top tien te worden afgevlagd, hij wist een 9e en een 11e plek op zijn naam te schrijven. Bij de 85 kleine wielen B reed Bart Pijpers een prachtige wedstrijd, in de le manches eindigde hij op een 3e plek en in de 2e manche wist hij na een verbeten strijd de zege op zijn naam te schrijven om de 2e beker mee huis waarts te kunnen nemen. Ook Jules Deenen reed een sterke wedstrijd met een 5e en een 3e plek mocht hij op de 4e trede plaats nemen. Een 8e plaats bij de 85 kleine wielenA kwam in handen van Jeremy de Vink door de manches op een 7e en een 8e plek te doen afsluiten. Ook Bryan Kersten wist nog net binnen de top tien te worden afgevlagd bij de 85 grote wie len en bezette in de manches een 15e en een 9e stek. Ook nu lag het circuit van MC de Dreef er prima bij en was goed te rijden. Dankzij een paar land eigenaren was het MC de Dreef gelukt om een prachtige baan neer te leggen die eerder op een racebaan leek dan op een crossbaan. De winterse buien die voorspelt waren bleven uit en het zonnetje deed goede zaken. De club had alles tot in de puntjes verzorgd en niets werd aan het toeval overgelaten. Voor deze wedstrijd hadden zich pre cies 200 rijders ingeschreven en de club kan terug zien op een geslaagd motorcross weekend. Bij de MX 1 Inters wist Marc Josephs de manches op een 18e plek af te sluiten om ook in de het dagklassement een 18e plek voor zich veilig te stellen. Komend zaterdag zijn de jeugdrijders te gast in Zijtaart en zondag zijn er nationale wedstrijden in Zij taart en Zeeland. Auto Sport Team Duivenbos houdt op zondag 13 april aan de Heldersedijk in Overloon een autocross. Het is de eerste cross van de ASUZ in het nieuwe sei zoen. De volgende klassen verschijnen aan de start: toerwagens tot 3000cc- kever- sprintklasse tot 2000 cc en boven 2000cc standaard-, sport tot 2000cc-, eastriiders- en de funklasse en balkenklasse. Verschillende rijders van de nationale top komen voor de komende NK wedstrijden testen. De dag wordt afgesloten met een crazy race. De auto's dienen te voldoen aan de geldende veiligheidseisen volgens het ASUZ reglement. De aanvang is om 11.30 uur. Voor inlichtingen kan men terecht bij Wiel de Mulder via telefoon (0478)531521 of neem een kiikie oo www.ast-overloon.tk. Rabobank

Peel en Maas | 2008 | | pagina 27