De Schijnwernerop: Holthees wint topper Laatste duel Venray op Hemelvaartsdag SV United op valreep gelijk Zondag derby Panningen- Venray BW '27 verliest nipt m 1 Summa Topschutters] Klassement Sufnma G> PEEL EN MAAS Donderdag 10 april 2008 - Pagina 21 top inn town Beachsoccer Toernooi Nog geen titel ondanks productief laatste half uur: 4-0 Freek Thoone schiet koploper naar 1-2 zege op RIOS Kijk„..dat is flitsend Modecentrum Frans Theelen St. Lambertusplein 12 Horst www.mooidemooistemode.nl Afgelaste duels naar donderdag BW W Holthees SV Geijsteren Drukwerk? www.vandenmunckhof.nl Hoofdsponsors: BSBiigl FLE> TRONICS Kledingsponsors: 'PORT 2000 De redactie van Peel en Maas zet ook in het voeth«sëiz!(JPlti«3fi07-2008 weke lijks een speler, trainer of ander 'voetbaldier' varuren\mteurverelii£ing uit Se gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum in d^chijnwe^Hjs. Ook spfc^rs SSS'18, Volharding en Holthees worden it^le rubriek 'De schijnwerper aan de tand gevoeld. De gastspeler voprepelt net als de voetbalUCwtiee het Venrayse nieuwsblad ook nu wepr le uitslagen van tien amateurduels dat weekend gespeeld worden. Züirde voorspellingen van de gastspeler b( dan wint hij of zij een bal vopr le jeugdafdeling van zijn voetbalverenig ng, die beschikbaar wordt gestejedoor Sport-Inn aan het Henseniusplein inVet Ook dingen de deelnemej^net hun totaalscore mee naar enkele prachtige zen. De redactie van E^l en Maas doet mee om de eer. Vanwege het bepe: inhaalprogramma zpndag deze week geen gast in onze rubriek. an lie ter, ray. 'rij" kte Rick van Rjjswick (TOP'27) sprokkelde slechts twee puntjes bij elkaar Inet zijn voorspringen en staat daarmee voorlopig laatste in het totaalklassen ent. Zijn puarentotaal kan echter nog stijgen, want Van Rijswick heeft nog vierfge- laste duels te goed. Peel en Maas-redacteur Ron Koenen blijft vooralsnog stt ken op vijf punten. De stand: 1) Patrick van Kempen (Volharding) 2) Jelle van Tilburg (Oostrum) en Gijs Jeuken (Leunen) 4)Tim van Rijswick (TOP'27) 5) Maikel Wismans (SVOC'Ol) 6 6) Wout Janssen (SSS'18), Paul Jeurissen (Ysselsteyn) *,Mark Blenckers (Vc har ding) en Marcel Rooijmans 5 10) Coen Wijenberg (Holthees), Tom Hendriks (Leunen), Paul Kursten (i svol- gense Boys), Ruud Keijzers (Venray) Arjan Kempen (Oostrum) en Sa ider Lomme (BW 27) 4 16) Ivo van der Weerden (SV Venray), Martijn Wilms (Merselo) en Willem Voes- ten (SV United) 3 19) Rick van Rijswick (TOP' 27)**** 2 Paul Jeurissen (Ysselsteyn) heeft de uitslag van de wedstrijd BW'27-Ame- rica nog te goed. Ruud Keijzers (Venray) heeft de uitslagen van drie afgelaste duels van het programma van 16 december te goed. Gijs Jeuken (Leunen) heeft de uitslagen van vier afgelaste duels van het programma van 16 maart nog te goed. yan Rijswick (TO{'27) heeft de uitslagen van vier afgelaste duels van het programma van 6 april nog te goed. Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2007-2008. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2007-2008. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email adres manuelc@summa.nl. Koploper SSS'18 scoorde opnieuw vier treffers en stevent af op de zege in het teamklassement. Swolgense Boys en Holthees volgen nu op gepas te afstand met tien treffers minder. In het individuele klassement staat Bas Maatwerk in financiële zekerheid Joosten (SSS'18) nu alleen aan kop met twintig doelpunten voor Hakan Sazak (Holthees) met negentien tref fers. Teamklassement 1) SSS'18 58 2) Swolgense Boys en Holthees 48 4)Leunen 42 5) Venray 36 6) Volharding 26 7) Ysselsteyn 25 8) SV United 24 9) BW'27 en Merselo 22 11) TOP'27 15 12) Oostrum 14 13) SVOC'Ol 11 Individueel klassement: 1Bas Joosten (SSS '18) 20 2) Hakan Sazak (Holthees) 19 3) Tom Hendrix (Leunen) 17 4) Robin Tissen (Swolgense Boys) 14 5) Kevin Tissen (Swolgense Boys), Freek Thoone (Venray) en Wout Jans sen en Luc Janssen (beiden SSS'18) 12 9) Frits Lucassen (Leunen) 10 10) Bas Heijnen (Swolgense Boys) 9. Holthees-Meterik 2-1 (1-1). Doelpunten Holthees: eigen doelpunt Meterik en Tim van de Bekerom Holthees heeft in de zesde klasse E uitstekende zaken gedaan door de topper tegen Meterik met 2-1 te win nen. Met nog drie duels voor de boeg lijkt alleen Griendtsveen nog in staat om Holthees van de titel af te hou den. De spanning was in deze topper vanaf de eerste minuut goed te mer ken. Er was veel balverlies aan beide zijden en de spelers gleden vaak weg op het verder goed bespeelbare veld. De gasten begonnen het beste aan de wedstrijd. Na vijf minuten kapte de linksbuiten op de punt van de zes tienmeter Erik Pingen uit, maar zijn schot werd fraai door Patrick Wijnen gered. Uit verschillende corners werd nog een keer naast gekopt. In de 12e minuut zette doelman Patrick Wijnen met een verre uittrap Michiel Sante- goeds alleen voor de keeper. Sante- goeds werd echter afgefloten omdat Hakan Sazak buitenspel stond. Hierna werd het duel steeds rommeliger met heel veel balverlies. In de 24e minuut leidde dit tot de openingstreffer van de gasten. Meterik-speler Mathieu Geurts onderschepte een slecht inge speelde bal en schoot vervolgens vanaf ruim twintig meter onhoudbaar raak: 0-1. Hierna werd Holthees ster ker en met name spits Hakan Sazak was twee keer dicht bij een treffer. Beide keren werd hij binnen de het strafschopgebied onderuit gehaald maar weigerde de scheidsrechter de bal op de stip te leggen. Even later schoot Sazak de bal uit een moeilijke hoek binnen maar de grensrechter had buitenspel geconstateerd en dus werd deze treffer afgekeurd. In de 41e minuut had Holthees het geluk wel aan zijn zijde. Sazak gaf een voorzet op Ivo van Tongeren, maar een ver dediger van de gasten werkte de bal achter zijn eigen doelman. De 1-1 was tevens de ruststand. Na de thee nam Holthees direct het initiatief en kreeg al snel twee goede kansen. Hakan Sazak omspeelde de keeper maar zijn inzet werd voor de doellijn door een verdediger wegge werkt. Daarna werd Ludo Gommans met een steekpass vrij voor de kee per gezet, maar die laatste redde fraai. Meterik moest het de tweede helft voornamelijk hebben van de counter maar Holthees had hier iedere keer een goed antwoord op. In de 65e minuut was het de beurt aan Martien Vermeulen. Eerst zag hij een bekeken schot rakelings over de kruising gaan en even later werd hij binnen de zes tien meter onderuitgehaald, maar de scheidsrechter legde de bal buiten de beruchte lijnen. In de 74e minuut nam Coen Wijenberg een vrije trap snel en slim. Hij bediende Tim van de Beker- om die zijn tegenstander uitkapte en vervolgens met links de bal onhoud baar in de verre hoek schoot: 2-1. In het laatste kwartier was Meterik niet meer in staat om deze achterstand goed te maken. De gasten probeerden met lange en hoge ballen het Holthees moeilijk te maken maar de thuisploeg gaf geen kansen meer weg. Met nog drie duels te gaan is Griendtsveen nu de dichtste achter volger met zes punten achterstand en een wedstrijd minder gespeeld. Venray, koploper in de eerste klasse D, speelt zijn laatste com petitiewedstrijd op donderdag 1 mei (Hemelvaartsdag) thuis tegen Groene Ster. De andere klassen beëindigen de competitie op zon dag 4 mei. Door de vele afgelastingen in het paasweekeinde is verwarring ont staan over het verdere verloop van de eerste klasse D. Deze klasse is in de nacompetitie gekoppeld aan de Bra bantse eerste klasse C. Beide poules moeten in de eindfase gelijk oplopen zodat de periodekampioenen direct na afloop aan de nacompetitie kun nen beginnen. De nacompetitie voor de eerste klasse begint op zondag 4 mei. In de tweede tot en met de zesde klasse gaat de nacompetitie van start op pinkstermaandag 12 mei. De resterende vier wedstrijden voor Venray zijn: zondag 13 april uit tegen Panningen, 20 april uit tegen Vinkenslag, zondag 27 april uit tegen Someren en donderdag 1 mei thuis tegen Groene Ster. De KNVB heeft een aantal maatregelen genomen voor een gelijktijdig en sportief verloop van de slotfase van het seizoen. Zo mogen de consuls met ingang van april niet meer op eigen houtje het veld afkeu ren. Afgelasting is alleen mogelijk na overleg én goedkeuring van de districtsconsul. Wedstrijden, die niet doorgaan vanwege het slechte veld, het niet opkomen van de scheidsrech ter of wegens een sterfgeval binnen de vereniging, schuiven automatisch door naar de eerstvolgende donder dagavond. In de laatste en voorlaatste wedstrijdronde moeten alle duels op zondagmiddag half drie beginnen. Quick Boys-SV United 2-2 (1- 1). Doelpunten SV United: Hans Weijers en Geurt Clevers. Door een doelpunt van Geurt Cle vers in blessuretijd wist SV United in Venlo een puntje af te snoepen van Quick Boys: 2-2. In een vrij harde wed strijd kwamen de gasten al snel op voorsprong. In de 6e minuut beland de de bal voor de voeten van Hans Weijers en met een bekeken schot zette hij de bezoekers op 0-1. Dit was het teken voor de thuisploeg om een versnelling hoger te gaan voetballen. Nog geen minuut na de openingstref fer belandde de bal op de bovenkant van de lat en kwamen de mannen uit Meerlo-Wanssum goed weg. In de 20 e minuut kreeg Roel Vissers van Uni ted de bal op rechts goed in de loop aangespeeld. Zijn schot ging echter net naast. Quick kreeg ook nog enkele kleine kansjes, maar wist deze voorals nog niet te verzilveren. Net voor rust had United de voorsprong bijna uitge bouwd naar 0-2, maar een snoeihard schot van Hans Weijers ging net naast. De druiven voor de bezoekers waren zuur, toen Atalay Aydin in blessuretijd de stand toch nog gelijk wist te trek ken. Na de pauze kwam Quick Boys al snel op voorsprong. Het was weder om Aydin die de bal onder doelman Voesten heen wist te schuiven. Hier aan vooraf maakten de Boys hands, iets wat door de scheidsrechter niet werd waargenomen. Hierna werd het spel wat onvriendelijker en waren er overtredingen over en weer. Dit ging ten koste van United laatste man Joost Jenneskens, die met een voetblessure het veld moest verlaten. In de 70e minuut dacht United een feestje te kunnen bouwen, maar het gescoorde doelpunt werd wegens buitenspel afgekeurd. United gooide alles op de aanval en Quick kwam enkele malen goed weg. De gelijkmaker kwam er toch en wel in blessuretijd. Geurt Cle vers was bij een scrimmage voor het doel als eerste bij de bal en werkte deze beheerst over de doellijn binnen de palen. Dit betekende een dik ver diende gelijkmaker. ZW Concordia in Vierlingsbeek houdt op Eerste Pinksterdag 11 mei alweer voor de derde keer een Beachsoccer Toernooi op het Vrijthofplein voor zalen centrum Concordia. Eerst betreedt uit Vierlingsbeek en omliggende dorpen de jeugd de voetbalpiste op zand; aansluitend tonen de senioren hun voetbalkun sten. Bij voldoende aanmeldingen komt er een aparte poule voor meiden. Het 'strandvoetbal' is spectaculair en dynamisch. Het zand voegt een extra dimen sie aan de sport toe. De aftrap van Concordia's Beach Soccer Toernooi is aan de jeugdteams, grotendeels zijn dit F-junioren en hoger; van 10.00 tot 17.00 uur. Het avond beachsoccer is bedoeld voor de senioren, van 17.00 tot 23.00 uur. Teams die zich willen opgeven kunnen contact opnemen met Mike de Bruijni via telefoon 06024835242, via mike.debruijni@nobilonvaccines.com. of met Mare Oudenhoven via telefoon 06-22201989, via marc.oudenhoven@planet.nl. Er is muziek en de voetbalpiste en het beach soccerterrein is tropisch aange kleed. Net als vorig jaar wordt ook dit jaar voor een perfecte muzikale omlijs ting gezorgd. De After Beachsoccer-party wordt een ongekend en dol dansfes- tijn tot in de kleine uurtjes. Sportnieuws -info SSS'18 moet nog twee weken wachten SSS'18-SHH 4-0 (0-0). Doelpunten: 62. Wout Jans sen 1-0; 64. Bas Joosten 2-0; 79. Luc Janssen 3-0; 83. Paul Janssen (strafschop) 4-0. Scheidsrechter: De Haas (Nuland). Toeschou wers: 350. Rode kaart: 82. Jeffrey Janssen (doelman SHH) vanwege neerhalen tegenstander Gele kaart: Paul Janssen, Geert-Jan Drabbels (SSS'18) en Paul Walen- berg (SHH). SSS'18: Claes; Rooijmans, Paul Janssen, Rob Janssen (75. Koen van Bree) en Muijsers (46. Paul Joosten); Coen Janssen, Wout Janssen en Drabbels; Luc Janssen, Bas Joosten en Teun van Bree. Door Jan Leijsten "Dan maar over twee weken", berust SSS-trainer Noud Janssen vlak na het bericht dat Helden pal voor tijd alsnog met 1-2 wint bij Budel. "Voor rust was het teleur stellend. Dit maakten we in de tweede helft ruimschoots goed Trainer Noud Janssen (links) en Geert-Jan Drabbels wachten na de 4-0 zege af op de uitslag van Helden. De naaste concurrent won vlak voor tijd in Budel met 1-2 en stelde het kampioensfeestje voor beide Venraynaren nog even uit. tegen een sterke tegenstander", aldus Janssen die straks na drie succesvolle jaren afscheid neemt van SSS'18. De tegenstander uit Herten was niet naar Overloon gekomen om cadeautjes uit te delen.Toch had Coen Janssen na amper vijf minuten in een klap de druk op zijn ploeg kunnen wegnemen. Fraai opkomend door het centrum stuitte hij op gastenkeeper Jeffrey Janssen. Het team van trainer John Elalmans verschool zich niet. Een afstandschot van Paul Walenberg vloog rakelings naast. Het duel tussen de nummers een en drie van de derde klasse C ging op en neer. Uit een cor ner van rechts van Wout Janssen kon Teun van Bree intikken maar de SHH- keeper was de baas. Bas Joosten had een paar leuke passeerbewegingen Venray neemt lastige horde in Echt RIOS-Venray 1-2 (0-2). Doelpunten: 15. Freek Thoone 0-1; 35. Freek Thoone 0-2; 69. Imad Karagoli 1-2. Scheidsrech ter: Schoonens (Roermond). Toe schouwers: 175. SV Venray: Nabbe; Keijzers, Gee- nen, Scholten en Ooms; Snijders, Gommers, Crooij en Seijkens; Thoone en Hlimi (Van Bergen). Venray boekte zondag een belangrijke 1-2 overwinning op RIOS. Ook de concurrenten Groe ne Ster, Vinkenslag en Someren pakten de volle winst waardoor er aan kop niets veranderde in de eerste klasse D. Trainer Jan Poels kon in Echt weer met zijn vertrouwde formatie aantre den. RIOS hield een week eerder nog Groene Ster op 1-1. De Midden-Lim burgers hebben zich tijdens de win terstop versterkt in de hoop degrada tie te ontlopen. Thuis won Venray op 14 oktober wat gelukkig met 1-0 van RIOS. Match winnaar was toen Freek Thoone die zijn van richting veranderd schot plots onder de lat zag vallen. Ook zondag leidde aanvaller Thoo ne zijn ploeg naar de zege. Na een kwartier verzond centrumverdediger Rob Scholten een dieptepass van ach teruit. Thoone had een onnavolgbare actie in huis en deponeerde de bal laag in de hoek: 0-1. Venray had voor rust de wedstrijd goed onder controle. RIOS kwam er niet aan te pas tegen de degelijk voet ballende bezoekers. Na ruim een half uur startte Freek Thoone een solo. Hij passeerde fraai drie, vier tegenstan ders en bereikte de rand van het straf schopgebied. Met een zuivere knal viel de bal bij de tweede paal binnen: 0-2. Na de pauze kwam een agressie ver RIOS uit het kleedlokaal. Het duel werd rommeliger en Venray kon de bal niet meer in de ploeg houden. In de 65e minuut werd RIOS-trainer Lei Beckers door arbiter Schoonens ach ter de omheining gestuurd na com mentaar op de leiding. Vier minuten later verkleinde de thuisploeg de ach terstand. Na een rommelige situatie scoorde Imad Karagoli, een van de drie nieuwe aanwinsten, de 1-2. Beide ploegen kregen in de slotfase nog een goede kans. Freek Thoone zag zijn schot voorlangs gaan. Min punt was de gele kaart die Thoone vlak voor tijd opliep na aanmerkingen op de arbitrage. Daardoor mist de Ven rayse topscorer komende zondag de derby uit tegen Panningen. De voetbalwedstrijden die afge lopen zondag zijn afgelast, zijn door de KNVB opnieuw vastge steld op donderdag 10 april. De aftrap is om 18.30 uur zodat alle duels nog bij daglicht kunnen worden afgewerkt. In de regio Venray wordt vandaag (donderdag) gespeeld: Leunen-TOP'27 (4F), IVO-Oostrum (4F), SVOC'01- EWC (5F), Merselo-America (6E) en GFC'33-Ysselsteyn (6E). De wedstrijd Volharding-Susteren (2H) is doorgeschoven naar zondag 13 april. Voor komende zondag stond al een klein inhaalprogramma gepland. Clubs die op 13 april vrij zijn, moeten toch op donderdag 10 april inhalen. Zoals bijvoorbeeld Leunen tegen TOP'27. De voetbalbond geeft aan dat de afspraak is dat afgelaste duels op zondag automatisch naar de eerstvol gende donderdag opschuiven. Zondag speelt Venray de uitwed strijd tegen Panningen. Het is het duel tussen de nummers een en twaalf. De derby wordt gespeeld om sportpark Panningen-Noord. De Panningse thuis haven De Dèl is voor dit seizoen afge stoten. Het kan voorlopig wel eens de laatste versie van deze klassieke Noord-Limburgse derby worden. Ven ray koerst op de titel af in de eerste klasse D terwijl hekkensluiter Pan ningen in ernstige degradatienood verkeert. In de vijfde klasse F staat zondag de derby SVOC'Ol tegen SV United op het programma. In de zesde klasse E ontmoet BW'27 America. ACWV-BW 43 (2-1). Doelpun ten BW: Ralf Hendrix (2x) en Ralph Wolters Het treffen tussen ACVW en BW was een gelijkopgaande wedstrijd met veel onbenutte kansen aan beide kan ten. Gezien het spelverloop en de vele mogelijkheden zou een puntendeling de juiste uitslag zijn geweest. De thuis ploeg won echter nipt met 4-3. De thuisploeg ging furieus van start met direct spel en mooie combinaties over de vleugels. De verdediging van BW werd van meet af aan onder druk gezet. Diverse schoten van de Venlose spitsen konden op het laatste moment worden geblokkeerd door de verdedi gers. Doch in de 13e minuut verzuim de men in te grijpen met gevolg dat de snelle spits van ACVW onregle mentair werd neergelegd binnen de zestien. Doelman Rutten was kansloos op de feilloos ingeschoten penalty 1-0. BW werd overrompeld door de thuis ploeg die met snelle combinaties door de BW linies kruiste. Vooral op het middenveld werden de geel-zwarten overklast. Een lange bal van de Venlo- naren werd verkeerd beoordeeld door een BW verdediger en doorgekopt naar de rechterspits. Met een mooie boogbal over de uitkomende BW doelman werd het 2-0. Hierna kwam BW beter in de wedstrijd mede door dat de Venlonaren het kalmer aande den. Vlak voor rust veroverde BW de bal op het middenveld en werd deze doorgestift naar Ralf Hendrix die met een subtiele beweging zijn tegen- stander omspeelde en met een fraai schot in de kruising de ruststand op 2-1 bracht. Na de pauze ging BW fel van start en kreeg een ultieme kans op de gelijkmaker. En lange bal over de ACVW verdediging belande bij de inkomende rechterspits die echter een teenlengte te kort kwam om te scoren. Hierna namen de gastheren het heft weer in handen en met snelle passes werden de spitsen in stelling gebracht die echter de kansen niet wisten te verzilveren. Bij een aanval in de 57e minuut werd de spits van ACVW aangespeeld die enkele ver dedigers passeerde en met een schit terende uithaal de derde treffer in de lange hoek plaatste 3-1. BW kreeg mogelijkheden om de aansluitingstref fer te scoren maar faalde jammerlijk. In de 70e minuut werd de bal door de BW verdediging slecht weggewerkt en kon de ACVW spits met een schot uit de draai de 4-1 binnenschieten. 10 minuten later kwam BW toch weer dichter bij ACVW Een lange bal geplaatst op Ralph Wolters die vanaf de achterlijn voortrok naar de inko mende Ralf Hendrix die vrij simpel kon binnentikken 4-2. Achr minuten voor tijd een voorzet van Marco Lins- kens naar Ralph Wolters die direct uithaalde en de bal onhoudbaar bin- nenknalde en hiermee de eindstand op 4-3 bracht. BW had deze middag meer verdiend maar faalde helaas in de afwerking. Zondag speelt BW thuis het inhaal- duel tegenAmerica. Uitslag ACVW 1-BW 1 4-3 Programma zaterdag 12 april BW/United vet-Wittenhorst B vet 16.30 uur Programma zondag 13 april BW-America 14.30 BW 2-Swolgensche Boys 3 11.00 Hapse Boys DA1-BW DA1 9.45 Uitslagen GFC'33 Bl-BW'27 BI 2-1 BW'27 El-Melderslo E2 5-1 BW'27 F1-Meterik F1 3-2 BW'27 MFl/2-Hegelsom MF1/2 3-0 BW'27 MFl/2-Hegelsom MF1/2 6-0 Programma zaterdag 12 april BW'27 Bl-HBSV B2 14.30 BW'27 Ml lC21-Volharding Ml 1C1 12.00 Wittenhorst E3-BW27 El 9.00 IVO F2-BW27 F1 11.15 DEVArcen MF1/2-BW27 MF1/2 9.00 Uitslagen RKDSO vet-Holthees vet 4-0 Holthees-Meterik 2-1 Programma zaterdag 12 april Holthees vet-SSS'18 vet 17.00 Programma zondag 13 april SSS' 18 5-Holthees 2 10.00 Oostrum 4-Holthees 3 10.00 Programma zaterdag 12 april RKDEV-Geijsteren 17.00 Programma zondag 13 april SV United 5-Geijsteren 1 13.00 in huis maar het rendement ontbrak. Even later had de Overloonse topsco rer een actie die de sirenes langs de lijn in werking zetten. Het werd ook tijd omdat de vervlakking steeds meer toesloeg. Marijn Muijsers maaide (waren het zenuwen?) finaal over de bal heen. De mooiste kans was vlak voor rust voor de Midden-Limburgers. Frits Giinther kon ongehinderd tot voor Paul Claes oprukken maar de SSS-sluitpost toonde geen spoortje nervositeit. Hij hield de pauzestand dubbelblank. Noud Janssen nam halverwege maatregelen. Hij bracht aanvaller Paul Joosten in voor linksachter Marijn Muijsers. Het motto was aanvallen, en dat lukte. Het publiek ging erachter staan en de sirenes loeiden vaker. Libero Paul Janssen zette op de rand van de zestien te laat de tackle in tegen Maikel van Herten. De ervaren arbiter Henk de Haas, die jarenlang in de hoofdklasse floot, trok slechts geel en de thuisclub kon opgelucht adem halen. SSS'18 vocht in deze fase nog teveel tegen zichzelf. De tekort koming was dat het tempo aan de bal te laag was. Toen het tempo voor een keer wel omhoog ging, was het meteen raak. Bas Joosten stak op snel heid de middellijn over en passte op Teun van Bree die op zijn beurt Wout Janssen in stelling bracht. Er was voor doelman Jerrey Janssen geen houden aan: 1-0. Hoe bevrijdend dit werkte, bleek honderd seconden later toen de voorwaarts getogen Hertenaren lik op stuk kregen. De snelle counter was een kolfje naar de hand van Bas Joos ten die de geroutineerde libero Erwin de Graaf passeerde of ie er niet stond. Ook de doelman kon niets uitrichten tegen de uithaal van Joosten: 2-0. Het enthousiaste publiek ging zich nu echt afvragen wat de stand bij Helden was. Immers bij puntenver lies van de nummer twee zou SSS' 18 de titel binnenhalen. Lange tijd stond het 1-1 bij Budel-Helden. Ondertus sen vlamden de Overloners voorbij het uitgebluste SHH. Elf minuten voor tijd gaf Bas Joosten diep vanaf rechts een voorlangs draaiende voor zet. De attente Luc Janssen hoefde de bal maar in te tikken: 3-0. Bestuurslid Kees van der Kroon, die telefonisch contact onderhield met Budel, werd steeds vaker geraadpleegd. Het was nog steeds 1-1 in Brabant terwijl de minuten weg tikten. Binnen de lijnen hield SSS'18, dat na rust sterk acteerde, de concentra tie vast. Bas Joosten ging op de solo toer en werd door de vallende Jeffrey Janssen vastgegrepen. Een strafschop en rood voor de doelman. Spits Mai kel van Herten maakte plaats voor minidoelman Tim Griep die geen schijn van kans had tegen de elfmeter- trap van Paul Janssen: 4-0. Terwijl de gasten al in het kleedlo kaal vertoefden, daar bleef heel SSS'18 midden op het veld wachten op de uitslag in Budel. Weldra werd bekend dat ook Helden gewonnen had. "Dan moeten de bloemen maar de koelcel", zei een supportster die zich niet reali seerde dat SSS' 18 komend weekeinde niet in actie komt. "Dan maar over twee weken in Maarheze", zei Paul Janssen. "Ja, het spel was vandaag bij ons wat zenuwachtig. De eerste helft was inderdaad matig. Maar dit zetten we nu rust prima recht. We moeten niet treuren. Want we schrijven door een goede teamprestatie toch weer drie punten bij." En gelijk had hij. SA "Venray SPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: JDS Bedrijfsautomatisering B.V. SUMMA Advies Groep B.V. Jenniskens Installatie B.V. AMBASSADOR MEMBER: Jewagas B.V., Wanssum Gemeente Venray; Julicher en Meijer Advocaten Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heidens Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders GOLDEN MEMBERS: Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau Art.com De Lekkernij-'tAnker, Merselo De Bruijn B.V. Lifestyle Mode/Secondo Fashion Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Maessen Bedrijven Euroshutters Makelaardij Carel Fijen Flextronics Manders Automation GGZ Groep Manders Verhuur van Haren Autobedrijven B.V. Mari, Wanssum Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Muermans Projectontwikkeling Management B.V. Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Mister Kool's, Wanssum Mongozo Exotic Beers Nelipak B.V. NLW Groep Numac Nederland B.V. Notariskantoren Venray OTTO Work Force B.V. Verkeersschool Nottelman Peka Kroef B.V. Pansign Communicatie PDS Products Personato Werving Selectie Price Cleaning B.V. Van der Putt Advocaten Rabobank, Venray Peel rand Makelaardij B.V. Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Vie Curi Vitaal PROF NORM, Jan van Dijck Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode MEMBERS: Rocom Telecommunicatie B.V. De Aanpak Bouwservice B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt ABN/AMRO Bank Adecco Saarloos Automotive Equipment, Venray Administratiekantoor Van Dijck Lenders Salarispoint, Oirlo Argowil B.V Selexicon B.V. Atec Aanhangwagens B.V./Trailer Worid, Cuijk Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren SO Expo Auto Arena Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Sport 2000 Avydo accountants en belastingadviseurs Steenhandel Kusters B|A|S Research Technology De Swing B.V. Restaurant, America Bax Financieel Advies B.V. Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Bol Accountants, Venray Tandartsenpraktijk Venray Boomers Thuijls Beheer B.V. Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Tempo-Team Uitzendbureau Ten Brinke Hekwerken Thetru B.V. BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Thomassen Interieurs BV Cocosoft Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Communicatiehuis/ Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Taxi Twan Peeters Cornelco Safety Toverland Culinair Creatief Ruud Welbers Trade Port Trailer Service B.V. DatZitt Horeca Projectmeubilair Uitzendburo Mondial Deloitte,Venlo VB&C Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Verstraaten Business Travel Derksen Dienstverlening 2VM Makelaars/2Count Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Verspreidingsburo Periodiek Electro Martens Installatie B.V. Volantis - Hollman Adviseurs Elektro Van Gogh B.V. Websdesign Wejebe Blitterswijck B.V. Wellness and Sports ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Partycentrum "De Witte Hoeve" First Lady, Venray, Tegelen en Arcen WIKO Investments Fortis Bank, Venray Wiertz Personeelsdiensten Gamma, Venray Wonen Venray Vrienden SV Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT Add it BV van Grinsven Drukkers, Venlo Feestcafé de Koets Healthcare Group, Venlo Golfcomplex De Golfhorst Hen ra Aanhangwagens B.V., Overloon Manders Verhuur Hotel Asteria Munckhof reizen, Horst ING Bank, Venray Nachtcafé Allabonneur Interstyling B.V. Intratuin, Venray Sport Lavit Taxatiebureau Dirkx van Soest Invent Personeel en Organisatie Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Jacobs Dakbedekkingen Van Neerbos Bouwmaterialen Group Janssen Venray Stucadoors B.V. Wijnhuis Venray

Peel en Maas | 2008 | | pagina 21