Uitzendburo MONDIAL Turning Technic CNC-Draaier en CNC-Frezer IP BALIEMEDEWERKER VERKOOP i MOTORRIJLES! erken r nijsen/granico OPERATOR FOOD Voorman Timmerwerk www. uitzendburomondial .nl Aannemersbedrijf Jan Peters Hegelsom BV od feed CHAUFFEUR GOEDERENVERVOER weekendhulpen Leren Tibet heeft uw hulp nodig PEEL EN MAAS Administratief - Logistiek medewerker (40 uur) Medewerker landbouwbewerker Ervaren Stratenmakers Voor bedrijven in Horst, Venlo en Venray zoeken we metaalbewerkers Onderhoudsmonteur voor een groenteverwerkend bedrijf te Veldhoven Wil jij als draaier/verspaner werken? Ervaring is een pre, niet verplicht! Wil jij werken op de bouw? Oppermannen Bouwhuipen gevraagd Assemblage-monteur met verstand van electrotechniek en pneumatiek Voor een bouwbedrijf in de omgeving Horst Calculator met ervaring Schoolverlaters met technisch inzicht voor diverse banen Voor het maken van trailers zoeken wij een assemblagemedewerker Installatiemonteur bassiskennis voor een bedrijf in Horst Regionaal zoeken wij gemotiveerde onderhoudsschiders www.acb-transportbanden.nl 38 uur/week Je vervoert de door Fourpack gevouwen dozen naar onze afnemers en zult frequent worden ingezet voor een van de zustervedrijven. Het betreft voornamelijk nationale, maar ook korte internationale ritten. Beschik jij over: chauffeursdiploma ccv-b goederenvervoer rijbewijs B, C en CE de goede instelling en benodigde flexibiliteit om in een modern, dynamisch bedrijf te werken en een flinke dosis verantwoordelijkheidsgevoel dan nodigen wij je graag uit te solliciteren. Voor meer informatie over deze functie kun je bellen met John Hagens op 06-10961008. FOURPACK BV Ruttenweg 2,5961 PR HORST T 077-3987926 F 077-3986555 E info@freshcamp.com f 0 in 3-ploegendienst Fourpack BV is een logistieke dienstverlener in de assemblage en distributie van kartonnen verpakkingen voorde agrarische sector. Ter versterking van ons team zoeken wij een enthousiaste: Manders Verhuur vraagt ter versterking van het team chauffeur be/ce/tentenbouwers met enige ervaring in het rijden met aanhangwagens. Tevens zijn wij op zoek naar v.a. 16 jaar, voor het komende seizoen. Sollicitatie telefonisch: 0478 511935 Vraag naar Hans of Rianne Manders De Hulst 15, 5807 EW Oostrum www.manders-verhuur.nl Computeropleidingen Gerda Meesters 0478-571467 Nu door nieuw concept 20% minder lessen nodig. Het kan al in 4 dagen. Verkeersschool De Bruijn Operator M/V What do you do? Manpower' Donderdag 3 april 2008 - Pagina 10 Uitzendburo Mondial is een regionale, professionele organisatie op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie De opdrachtgevers bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing Nieuwe banen en bedrijven wachten op jou! Kijk op onze website voor ons volledige vacatureaanbod. Staat jouw droombaan er niet tussen? Laat het ons weten en we gaan direct voor je aan de slag. Met spoed gezocht: Ben jij op zoek naar een leuke werkplek? Pak dan nu de telefoon of kom langs voor een afspraak! S Horst 077 - 398 24 14 S Venray 0478 - 531 431 www.uitzendburomondial.nl Turning Technic is toeleverancier van fijn -mechanische machinedelen. De onderdelen worden vervaardigd in kleine- tot middelgrote series. De productie van deze delen geschiedt met behulp van een modern machinepark De hoogstaande kwaliteit van onze producten en de organisatie staat hierbij centraal. Dit is onderstreept met het behalen van het ISO 9001 -2000 certificaat. Turning Technic is een erkend leerbedrijf. Momenteel zijn we met een prima team van 20 gemotiveerde mensen, welke hun werkzaam heden in een 2-ploegen dienst vervullen. Turning Technic is een jong en dynamisch bedrijf welk een gestage groei doormaakt. Mede in verband met deze groei zijn wij op zoek naar enthousiaste mensen in de functie van: Uw profiel Opleiding: minimaal VMBO -metaal met relevante ervaring. Kennis en ervaring van CNC -besturing Nauwkeurig en zelfstandig kunnen werken in een teamverband Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer H. Hurkmans, Tel.: 0478-582989 Internet: www.turning-technic.nl Wij bieden Een zelfstandige, verantwoordelijke job Een leuke afwisselende baan binnen een dynamische onderneming. Passende salariëring Werken met een modern machinepark Opleidingsmogelijkheden Geïnteresseerden worden verzocht te Schrijven, of mailen naar: Turning Technic, t.a.v. de Directie, De Hulst 3, 5807 EW Oostrum E-mail: info@turning-technic.nl Aannemersbedrijf Jan Peters te Horst is in 29 jaar uitgegroeid tot een middelgroot bouwbedrijf, voornamelijk actief in de utiliteit- en industriebouw. Voor de opdrachtgevers worden diverse bouwprojecten uitgevoerd, voornamelijk in de regionale markt. Aannemersbedrijf Jan Peters staat voor kwaliteit en stiptheid. Ten gevolge van de groeiende orderportefeuille, willen wij in contact komen met kandidaten (MA/) voor de functie: Wie zoeken wij Constructiemonteurs elektromonteurs servicemonteurs door opleiding en/of werkervaring verkregen. Tekenaar werkvoorbereider; MBO-niveau (WTB) door opleiding en/of ervaring. Je bent enthousiast, weet van aanpakken en hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. Je bent in het bezit van rijbewijs B. Let op: ook aanpakkers met uitsluitend affiniteit met techniek nodigen wij van harte uit te reageren. Wat bieden wij Uitstekend salaris, afwisselend werk, leuke collega's en mogelijkheden tot functiegerichte opleidingen. Ga naar onze website voor vacature-informatie: www.acb-transportbanden.nl Sollicitaties Kunnen ingezonden worden naar: T.a.v. Crit Theunissen Stationsstraat 125, 5963 AA Horst Postbus 6218, 5960 AE Horst Of per e-mail naar: crit@acb-transportbanden.nl transportbanden en onderdelen Nijsen/Granico Food for Feed heeft 65 werknemers en produceert al 70 jaar diervoeders voor varkens, rundvee en hobbydieren. Daarbij verwerkt ze rest- en retourproducten uit de levensmiddelenindustrie tot hoogwaardige grondstoffen voor diervoeders. Deze combinatie van diervoederproductie en het verwerken van rest- en retourproducten op één locatie is uniek in Nederland. Het laatste jaar heeft Nijsen/Granico een stevige groei gerealiseerd. Ter versterking van de afdeling food zoeken wij een fulltime: Kandidaten dienen technisch inzicht te hebben, in teamverband te kunnen werken en te beschikken over een groot verantwoordelijkheidgevoel. Verder zijn ze zelfstan dig en stressbestendig en durven initiatief te nemen. Een opleiding op minimaal VMBO niveau technische richting is vereist. Een heftruckdiploma is niet noodzake lijk, ervaring is wel gewenst. Fleb je interesse in deze vacature, neem dan contact op met Nijsen/Granico B.V., Veulenseweg 20, 5814 AC Veulen, telefoonnr.: 0478-552909. Je kunt vragen naar Peter Smets. www.nijsen-granico.nl Ter versterking van ons enthousiaste team van medewerkers zoeken wij op korte termijn Handelsonderneming J. Kelders B.V. is een bedrijf dat zich bezig houdt met de in- en verkoop van machines, ferro- en non ferro metalen, ongeregelde- en partij goederen. Wij leveren zowel aan particulieren als aan het bedrijfsleven. Wij zouden gaarne in contact komen met een klantvriendelijke, representatieve De juiste persoon heeft technisch inzicht en kan onze klanten ook te woord staan in het Engels en Duits. Bent u tussen de 35 en 50 jaar en wilt u fulltime werken stuur dan uw brief, bij voorkeur voorzien van pasfoto t.a.v. H.M.M. Kelders aan: I Basis PC-Gebruik en Vervolg PC-Gebruik ECDL (Europees Computer Rijbewijs) Windows, Word of Excel, Internet en E-mail Trainingen Windows, Word, Excel, Internet Kijk op: www.Gerda-Meesters.nl Bel voor Informatie/opgave of het Informatieboekje. Bosschermolen 14 Venray Tel. 0478-583127 Steun International Campaign for Tibet en vraag meer informatie aan via www.savetibet.org of bel met (020) 330 8265 INTERNATIONAL e CAMPAIGN FOR TIBET Giro 4223 TT. International Campaign for Tibet Vijzelstraat 77, 1017 HG Amsterdam De baan in de regio's van Venlo, Venray en Nijmegen zijn wij voor verschillende opdrachtgevers op zoek naar operators. We zoeken mensen met ervaring maar we hebben ook mogelijkheden voor mensen met een technische achtergrond die zich willen laten opleiden tot operator. Jij technische achtergrond en de ambitie om aan de slag te gaan als Operator öf ervaring als Operator VAPRO A/B of hoger. Wij uitzicht op vast dienstverband werk bij gezonde en groeiende bedrijven informele en prettige werksfeer opleidingsmogelijkheden (training on the job/ Vapro Diploma VCA) dag- en ploegendienstmogelijkheden goede beloning. Contact Manpower Venray, Flofstraat 9, (0478) 51 09 09, operator@manpower.nl. www.manpower.nl De functie Na een gedegen inwerkperiode bent u verantwoordelijk voor de uitvoering van projecten. U behoudt het projectoverzicht, zorgt voor de juiste coördinatie van de werkzaamheden en bewaakt de voorraadpositie. U bent een zelfstandig werkend persoon en heeft goede omgangsvormen. U werkt actief mee in de productie en stuurt daarnaast uw eigen team van medewerkers aan. U controleert de uitvoering en signaleert problemen. Uw profiel U heeft minimaal 5 jaar praktische werkervaring, bij voorkeur in de utiliteitsbouw. Verder beschikt u over een MBO werk- en denkniveau. U heeft een probleemoplossend vermogen en bent stressbestendig. Als persoon heeft u een klantgerichte instelling en bent u contactueel sterk. Leidinggevende ervaring geldt als pré. Aannemersbedrijf Jan Peters biedt Een verantwoordelijke en zelfstandige fulltime functie voor een doener met leidinggevend talent. U gaat werken in een goed georganiseerde werk-omgeving met een informele cultuur en voldoende ontwikkelmogelijkheden. U krijgt te maken met een grote variëteit aan projecten, waar u dagelijks resultaat van kunt zien. Uiteraard kunt u rekenen op een prima salaris en een bijbehorend pakket aan arbeidsvoorwaarden. Bent u de vakspecialist die van timmeren houdt? Zorg er dan voor dat wij binnen tien dagen uw reactie binnen hebben. U kunt uw brief met C.V. sturen naar Aannemersbedrijf Jan Peters Flegelsom B.V. ter attentie van de heer Jan Vullings, Expeditiestraat 5, 5961 PX Horst. Voor nadere informatie kunt u ook telefonisch contact met hem opnemen, tel. 077-3984096. 'Bruut geweld, in welke vorm dan ook, zal nooit het verlangen naar kvrijheid en waardigheid kunnen onderdrukken.' Zijne Heiligheid de Dalai Lama

Peel en Maas | 2008 | | pagina 10