ff 1 Uitzendburo MONDIAL Variant enthousiaste schoonmaak(st)ers Variant *Ï7 Wij zijn op zoek naar een Bewindvoerder lozon® WAGEMANS C www.uitzendburomondial.nl VERKOOPMEDEWERK(ST)ER MANDERS VERHUUR Ben jij beschikbaar of heb je vragen? Neem dan direct contact op met onderstaand telefoonnummer Of stuur je CV naar onderstaand e-mail adres. Jeroen van Haandel 0493-316680 lnfo@variantschoonmaakservice.nl "Maak er meer van bij Numac? ASSURANTIE ADVISEUR BUITENDIENST Bewi nd voerderskantoor KROEZEN chauffeur be/ce tentenbouwer COMMERCIEEL TECHNISCH MEDEWERKER Administratief medewerker Metaalbewerkingsmachines (full time) Venray PEEL EN MAAS L Uitzendburo Mondial is een regionale, professionele organisatie op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie De opdrachtgevers bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing Op zoek naar een nieuwe en uitdagende baan? Op onze website staat ons volledige vacatureaanbod Met spoed gezocht: Leerling CNC Draaier te Venray Stratenmakers Tractorchauffeurs Per direct bieden wij de volgende functies, voor zeer lange tijd en evt. voor vast Ervaren Orderpicker voor zware producten (dagdienst) Onderhoudsmonteur voor een groenteverwerkend bedrijf te Veldhoven Ervaren metselaars, timmermannen en stucadoors Calculator met ervaring voor een bouwbedrijf in de omgeving Horst Schoolverlaters met technisch inzicht voor diverse banen Voor het maken van trailers zoeken wij een assemblagemedewerker Montagemedewerkers voor het aanleggen van luchtkanalen te Horst Voor een hoveniersbedrijf in Horst zoeken wij een maaimachinist Voor diverse bedrijven in de regio zoeken we ervaren schilders Assemblage-monteur met verstand van electrotechniek-pneumatiek-hydrauliek Wij zijn op zoek naar loonmaak Serx bv voor schoonmaak werkzaamheden in Venray. Werktijden dagelijks van 18.00 - 19.45 uur Solliciteren www.numac.nl Wij zijn een sport-speciaalzaak waar sportfunktionele en sportieve VT-kleding-en schoenen met elkaar nauw verweven zijn. Wij zoeken een voor 30 uur per week Ben jij tussen de 18 en 20 jaar, enthousiast, gedreven, sportief en kies jij voor het werken in een sport-speciaalzaak, stuur dan jouw sollicita tie CV naar: Sport-inn Venray, Henseniusplein 5c, 5801 BB Venray, of mail naar venray@sport-inn.org. Voor telefonische informatie kun je contact opnemen met Ger Schlooz tel. 0478 550099. Enthousiaste Voor de regio Oost-Brabant en Noord-Limburg. nbua VAN DE MORTEL Manders Verhuur vraagt ter versterking van het team met enige ervaring in het rijden met aanhangwagens. Sollicitatie telefonisch: 0478 511935 Vraag naar Hans of Rianne Manders De Hulst 15, 5807 EW Oostrum www.manders-verhuur.nl Hoofd transportplanner Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw reactie naa Kantoor Persoonlijke, gedegen advisering en begeleiding voor uw totale onderneming! Voor het verzorgen van: Financiële administraties Samenstellen jaarrekeningen en publicatie- stukken Samenstellen aangiften inkomsten- en ven nootschapsbelasting Salarisadministraties Begeleiding van startende ondernemers Nieuw Internetboekhouden! Vraag vrijblijvend informatie De Cocq van Haeftenstraat 13 5864 BA Meerio Telefoon: 0478-692197 Fax: 0478-691901 Internet: www.kantoorwagemans.nl E-mail: info@kantoorwagemans.nl Donderdag 20 maart 2008 - Pagina 18 2 Horst 077 - 398 24 14 2 Venray 0478 - 531 431 www.uitzendburomondial.nl Deurne Tel. 0493 316 680 www variantschoofimöabervice,n! Numac is een toonaangevende organisatie op het gebied van industrieel machineonderhoud. Als totaalaanbieder kunnen wij opdrachtgevers complete technische dienstverlening aanbieden. Van visie en concept tot uitvoering, service en nazorg. Onze opdrachtgevers zijn zeer tevreden over deze aanpak. Dit vertaalt zich dan ook in de continue groei die Numac doormaakt. Daarom zijn wij op ons hoofdkantoor in Venray op zoek naar een nieuwe collega op de afdeling Numac Services Metaalbewerkingsmachines. De functie Als medewerker van de afdeling Services Metaalbewerkingsmachines draag je zorg voor bestellingen, bewaak je prijs en levertijd en onderhoud je contacten bij leveranciers. Daarnaast zorg je voor de fiatering van facturen, ben je in contact met de centrale administratie en werk je rapportages en offertes uit. Je ontvangt richtlijnen van en rapporteert rechtstreeks aan het Hoofd Services Techniek. Jouw profiel Je hebt een administratieve achtergrond op MBO of een gelijkwaardig niveau. Daarnaast heb je kennis van geautomatiseerde verwerking van gegevens en je hebt ervaring met de programma's Word en Excel. Dienstverlening en klant vriendelijkheid zijn eigenschappen die je bezit en bovendien kun je op een accurate en systematische manier werken. Bij voorkeur ben je vertrouwd met een technische omgeving. Wij bieden Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Een prettige werksfeer binnen een ambitieus bedrijf Voldoende ontwikkelingsmogelijkheden Persoonlijke erkenning en waardering Sollicitaties kunnen gestuurd worden naar Numac Nederland, t.a.v. Recruitment, Postbus 5107, 5800 GC Venray. Voor meer informatie: 0478-578444 of kijk op www.numac.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. top inn town Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Heb je ervaring op het gebied van schadeverzekeringen particulieren MKB en ben je in het bezit van het assurantie B diploma? Ben je bereid voor verdere bijscholing binnen van de Mortel Assurantie Advies? Wil je verzekerd zijn van een interessante baan in een groeiend bedrijf, een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden? Dan ben jij de man of vrouw die ons team mag komen versterken! Telefonische of schriftelijke reacties zien we graag zo spoedig mogelijk tegemoet. Van de Mortel Assurantie Advies T.a.v. Thijs van de Mortel Past. Wijnhovenpark 5-7, 5801 BZ Venray tel 0478-584888 www.mortelassurantie.nl betrokken adviseurs Hypotheek «adviseur ASSURANTIE ADVIES B.V. VERZEKERINGEN - HYPOTHEKEN PENSIOENEN - SPAREN - FINANCIERINGEN Bewindvoerderskantoor Kroezen te Vortum-Mullem behartigt sinds 1986 op professionele wijze de belangen van 1500 cliënten via bescher mingsbewind, mentorschappen en curatelen. Hiervoor zijn zo'n 20 bewindvoerders verbonden aan onze organisatie. Uiteraard beschikt de organisatie ook over ondersteunende diensten zoals een secretariaat en een financiële administratie. Ons cliëntenbestand is sterk gegroeid en groeit nog steeds. Als gevolg hiervan zijn wij op zoek naar een: (m/v) voltijds (40u) Taken - Behartigen van de belangen van cliënten van het kantoor door middel van beschermingsbewind - Contacten onderhouden met cliënten, schuldeisers, alsmede met diver se instanties en organisaties (rechtbank, werkgevers en uitkerende in stanties) - Opstellen van (concept-(saneringsplannen - Verwerken van binnenkomende informatie in de hiervoor bestemde informatiesystemen - Opstellen van tussentijdse- en eindverslagen Functie-eisen - HBO/MBO-niveau (Sociaal-Juridische Dienstverlening), al dan niet door ervaring verkregen - Kennis van de juridische wetgeving met betrekking tot onder curatele stelling, beschermingsbewind of mentorschap - Kennis van, ervaring met en inzicht in financiële en administratieve procedures - Goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift - Sociale- en Onderhandelingsvaardigheden Salaris Wij bieden een prima salaris, alsmede uitstekende secundaire arbeids voorwaarden. Uw reactie kunt u voor 12 april richten aan: Bewindvoerderskantoor Kroezen t.a.v. Personeelszaken St. Cornelisstraat 44, 5827 AM VORTUM-MULLEM Vermeld s.v.p. op de envelop 'sollicitatie'. - Geen reacties per mail - Nadere acquisitie wordt niet op prijs gesteld - Voor nadere bedrijfsinfo: www.Kroezenbewind.nl TUIN BOUWDIENSTEN ORGANISATIE BV Lozon BV is de grootste transporteur in de collectielogistiek in Zuidoost Nederland en een belangrijke schakel tussen alle partijen in de tuinbouwsector: tuinders, veilingen en kopers. Naast collectielogistiek verzorgen wij ook andere transporten binnen de Benelux, Duitsland, Frankrijk en Groot Brlttanlë. Ons wagenpark bestaat uit ruim 30 trekker-oplegger- combinaties. Wij zijn voor de afdeling transport op zoek naar een ervaren: Functie: Als hoofd transportplanner geef je direct leiding aan 2 collega planners en 35 chauffeurs en ben je een spilfiguur tussen onze klanten, chauffeurs en interne disciplines. Je bent in staat om onze transporten zo efficiënt mogelijk in te plannen. Je stuurt de chauffeurs op een motiverende wijze aan. Het zorgdragen voor een correcte administratieve vastlegging in ons geautomatiseerde (plan)systeem behoort ook tot de functie. De kandidaat: Wij zijn op zoek naar kandidaten met een opleiding op MBO of HBO niveau aangevuld met vakdiploma transport of de bereidheid dit te behalen. Je hebt enkele jaren ervaring als transportplanner, waarbij je beschikt over aantoonbare leidinggevende capaciteiten. Je bent klantgericht, flexibel en stressbestendig. Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden een veelzijdige functie met een concurrerend salaris in een dynamische werkomgeving en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse in bovenstaande vacature dan kunt u uw brief met uitgebreid CV binnen 10 dagen sturen naar Lozon BV, t.a.v. Ton Smeets, Venrayseweg 102 F, 5928 RH Venlo, Tel: 077-3242111 of mailen naar ton.smeets@lozon.nl Functie omschrijving: - calculeren en uitbrengen offertes - ondersteuning in de verkoop - onderhouden klantencontacten Functie eisen: - MBO niveau - commerciële aanleg - geen 8 tot 5 mentaliteit - bouwkundige achtergrond is een pré Vera Venray BV, De Hulst 19, 5807 EW Oostrum t.a.v. Ton Aider info@vera.nl Tel 0478-581486

Peel en Maas | 2008 | | pagina 18