Autoruit stuk? HGRmus Voor al uw rouwbloemwerk W. HENDRIKS Tk eo .Arts Raayland College Venray it aanmelden Borrel? GlasGarage Werkvoorbereider mét organisatietalent ervaren Tekenaar/Constructeurs u intratuin Langstraat 133, Wijnhuis Venray Parttime medewerkster GRAFMONUMENTEN Administratiekantoor Weiten ervaren assistent accountant BRIENSVELD nieuwe brwgfclas|aarf5 ma 17 di 18 maart van 17.00 tot 19.30 uur PEEL EN MAAS .'i0en,iSiCLf|fc 0 Jan Verhoeven Redacteur verslaggever (es) gezocht voor onze kado afdeling Werkdagen dinsdag en donderdag. Loop vrijblijvend binnen voor meer informatie, maar wel binnen een week na het plaatsen van de advertentie. Wijnhuis Venray Merseloseweg 6, 5801 CD Venray wijnhuisvenray@home.nl Uitvaartverzorging begrafenis en crematie onderneming U kunt kiezen voor een door u gewenst mortuarium of voor een stijlvolle opbaring bij u thuis in uw eigen vertrouwde omgeving. Fr. A/larijbestraat ta 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Venrayseweg 104 5961 /\J Horst telefoon 077 398 70 99 Wij Xijrx dag en nacbt Bereikbaar onder telefoonnr. 0478 550150 Vincent Piet Thielen GYMNASIUM-ATHEN EU M-HAVO-VMBO-PRAKTIJ KONDERWIJS Administratiekantoor Weiten is een kleinschalig kantoor dat zich omringd weet door specialisten uit verschillende disciplines. Zo is ons kantoor in staat om de rechterhand van de ondernemer in het midden- en kleinbedrijf te zijn. Samen met de ondernemer zorgen wij voor een goede administratie, welke zowel de ondernemer als ons voldoende gegevens kan leveren om er voor te zorgen dat de ondernemer de juiste beslissingen op het juiste moment kan nemen. Wij zoeken ter versterking op korte termijn een Wij vragen: een afgeronde opleiding MEAO administratieve richting/MBA Opleiding kennis van automatisering (Exact-Word-Excel) bij voorkeur ervaring op een administratie- of accountantskantoor fulltime dienstverband Werkzaamheden koderen en boeken van boekhoudkundige gegevens van cliënten samenstellen balansdossier en het maken van een jaarverslag met PM-Report alle voorkomende werkzaamheden op een administratiekantoor Wij bieden: werken in een enthousiast team salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring goede secundaire arbeidsvoorwaarden Schriftelijke sollicitaties richten aan Administratiekantoor Weiten t.a.v. mevrouw M.J.A. Welten-Toonen Molenstraat 25 5751 LA DEURNE Postbus 274 5750 AG DEURNE Telefoon 0493 326000 Telefax 0493 326001 Email Iet@welten.nl Paul Janssen Sef Lucassen Ger Classens Jan Jenniskens DANKBETUIGING Geerten Reijs 08-02-2008 M&M VERRASSEN(D) Maria en Mieke gevestigd te Venray en Bergen 0478 588 889 www.wg-uitvaartzorg.nl kantoor: Zandakker 24, 5801 DV Venray Samen met u op weg naar een persoonlijk afscheid Donderdag 13 maart 2008 - Pagina 35 Onze vide, uw eigen ruimte voor info bel: 0478-587739 THEATERCAFÉ-DINER fU WtUst Wij repareren of vervangen uw voorruit... Bel snel naar ClasCarage en check uw eigen risico ClasCarage is altijd voordelig. Stationsweg 185, OOSTRUM VENRAY Tel: 0478 - 56 82 26 www.glasgarage.nl 24 maart 2007 De lege plek doet nog pijn Maar het is goed te ervaren Dat familie en vrienden er gewoon zijn Toen ze werkelijk nodig waren 24 maart 2008 24 maart is het een jaar geleden dat Jan is overleden. Dat heeft mij en ons gezin behoorlijk bezig gehouden. Een echtgenoot of vader is een onvervangbaar anker in je leven. Dat ervaren wij dagelijks op onze eigen wijze. Wij gedenken Jan op 24 maart, Tweede Paasdag, om 09.30 uur in de St. Petrus' Bandenkerk in Venray. Trees Verhoeven-Beijer kinderen en kleinkinderen Heb jij interesse voor het lokale nieuws in en om Venray? Ben je kritisch, betrokken en doortastend? Heb je zin om in een team met enthousiaste collega's je vrijwillig in te zetten voor Venray? Dan is dit wellicht iets voor jou. Omroep Venray zoekt voor het programma Lokaal Centraal. Omroep Venray werkt met enthousiaste vrijwilligers die onmisbaar zijn. Als redacteur verslaggever werkje sa men met een team, schrijf je nieuwsberichten en houd je interviews. De inzet is op vrijwillige basis en kan in een of meerdere dagdelen plaatsvinden. Het werk vindt hoofdzakelijk plaats in de ochtenduren. Lokaal Centraal is het nieuws- en actualiteitenprogramma van Omroep Venray. Het wordt elke werkdag uitgezonden op 90.2 in de Ether en op 87.5 op de kabel. Spreekt deze functie je aan? Neem dan voor meer informatie contact op met Omroep Venray via telefoon nummer 0478 - 51 23 62 of via e-mail adres info@om- roepvenray.nl. Vraag naar Ad van Zwol of Piet Wienen. Omroep Venray. Daar ben je thuis. «•1 NEBATO - TE STRAKE NTS Hermus B.V. in Venray maakt deel uit van de NTS Group en is al meer dan 50 jaar gespecialiseerd in producten van plaatwerk die voldoen aan functionele, praktische én esthetische eisen. Onze mensen zijn meesters in het bewerken van plaat en wij beschikken over een modern machinepark voor het vervaardigen van plaatwerkonderdelen, samenstellingen en complete functionele producten. Daarnaast doen wij nog veel meer, zoals engineering, re-design, inkoop, projectmanagement, lifecyclemanagement en assemblage. Wij zijn op zoek naar een De uitdaging De functie van Werkvoorbereider is zeer veelzijdig. Als een spin in het web ben je verantwoordelijk voor de technische én de organisatorische werkvoorbereiding van zowel nieuwe, als bestaande producten. Je zorgt dus niet alleen alleen voor de technische uitwerking van orders, maar je overlegt ook regelmatig met engineering, productie, klant en leverancier over de maakbaarheid van onze samengestelde plaatwerkpro ducten. Op basis van de technische beoordeling van de klantenaanvragen bepaal je de kostprijzen en ben je ver antwoordelijk voor het productiegereed maken van de orders, zodanig dat de meest efficiënte werkmethode voor het gehele project gewaarborgd is. Op basis van voor- en nacalculaties analyseer je de doelmatigheid van de werkmethoden en werkvolgordes en initieer je efficiciëncy - en kwaliteitsverbeteringen. Je profiel Wij zijn op zoek naar iemand op MBO+ niveau, met kennis van werktuigbouw. Je hebt ruime ervaring als Werkvoorbereider, bij voorkeur in een toeleveringsbedrijf. Je kunt werken met een CAD systeem, wij zor gen vervolgens voor een gerichte training op ons HiCad systeem. Omdat de functie van Werkvoorbereider vele taken en verantwoordelijkheden bevat, kijken we samen met jou welke taken het beste bij jouw erva ring en ambitie aansluiten en houden daarmee rekening bij het vaststellen van de functie-inhoud. Je bent in iedere geval in staat om voor kleine projecten de regelende en organisatorische taken op je te nemen en daarbij goed af te stemmen met alle betrokken partijen. Enige ervaring met plaatwerk is een must. In het contact met Duitse klanten ben je in staat om in de Duitse taal te communiceren. Voor de functie van Werkvoorbereider komen ook in aanmerking, die laten zien dat zij de kennis en ambitie hebben om door te groeien naar Werkvoorbereider. Wat kun je verwachten? Een afwisselende, brede functie in een informele en groeiende organisatie, die deel uitmaakt van een inter nationaal opererende groep high-tech bedrijven. Je krijgt de ruimte om zelfstandig initiatieven te ontplooien en mee te groeien. Wij investeren in medewerkers en bieden ruime opleidings- en ontwikkelingsmogelijk heden en goede arbeidsvoorwaarden. Je interesse gewekt? Stuur dan je schriftelijke reactie, voorzien van c.v., naar karin.geurtjens@nts-group.nl of naar NTS Hermus B.V., Postbus 129, 5800 AC Venray, t.a.v. Karin Geurtjens, afdeling P&O. Voor inlichtingen over de functie kun je bellen met de heer P. Engels, Productie Manager, tel. nr. 0478 - 521500. Voor meer informatie over de vacature en ons bedrijf kun je kijken op www.nts-group.nl Op deze site vind je ook onze overige vacatures voor de functies TECHNISCH INKOPER, SPECIALIST LASERLASSEN en CONSTRUCTIE PLAATBANKWERKERS het groene warenhuis Tel. 0478-588585 uitvaartverzorging _Gerrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221 a n (ook voor reparaties) Terrazzo natuursteenwerken vloeren vensterbanken dorpels aanrechtbladen montage W. Hendriks v.o.f. Lisdodde 10 5803 JX Venray tel. 0478-586709 fax 0478-582570 www.tbeoarts.com info@tbeoarts.com Een waardig afscheid voor Vele bloemen, kaarten en mensen. Wij danken iedereen, die ons verdriet heeft begrepen, voor uw steun tijdens het overlijden en het afscheid nemen van mijn man, vader en opa. José Lucassen 17 maart 2007 - 17 maart 2008 Lieve papa, Door jouw afscheid stond alles even stil Een jaar zonder jou, jij die er altijd voor ons was Je blijft het "licht" dat liefdevolle tranen op kan roepen Jij bent, jij wasje zal altijd... LEUNSEWEG 6 VENRAY E-MAIL: POST@RAAYLAND.NL WWW.RAAYLAND.NL TEL: 0478 551155 Va/ Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen wij denken aan wat is geweest echtgenoot van Toos Janssen-Lormans Paul, Pap overleed plotseling in de leeftijd van 67 jaar. Venray, Toos Lausanne (CH), Elly en Marcel Jasper Victor Boyke Groesbeek, Carta en Richard Pam Bolly Venray, 8 maart 2008 Plataanstraat 9, 5802 EH De uitvaartdienst heeft plaatsgehad op donderdag 13 maart in de Paterskerk van Venray, waarna wij Pap te rusten hebben gelegd op de gemeentelijke begraafplaats Boschhuizen. Hij heeft hard gevochten en gaf niet op maai' toch heeft hij zijn laatste game verloren. Zijn tegenstander was te sterk. Ondanks het verdriet en gemis denken wij met trots terug aan Sef was jarenlang een zeer actief lid van onze vereni ging. Hij heeft in diverse commissies gezeten en was een zeer actief en sportief competitietennisser berucht om z'n goochelballen, zijn techniek en inzicht. Zonder Sef als deelnemer was geen toernooi compleet. Sef, we zullenje missen. We wensen Loes en Marianne en de kinderen veel sterkte toe met het verwerken van het verdriet. Bestuur en leden van tennisclub Venray venray Vorige week donderdag kregen wij het bericht dat vrij plotseling ons lid en oud secretaris is overleden. Ger is meer dan 62 jaar lid van onze vereniging. Wij wensen de familie veel sterkte. Bestuur en leden LRV en PC De Eendracht Castenray DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor de kaarten, bloemen, en vele andere blijken van mede leven, die wij van u ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, ons pap en opa Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun Drina Jenniskens-Nelissen Kinderen en Kleinkinderen De zeswekendienst zal worden gehouden op zondag 16 maart a.s. om 9.30 uur in de parochiekerk van de H. Catharina te Leunen. De vele kaarten, brieven en bloemen hebben ons zeer gesteund bij het afscheid van onze zoon, broer, zwager en oom Ook de belangstelling van zó veel collega's was hart verwarmend. Bedankt. Familie Reijs Dat was onze stap in ons verdere leven, door elkaar het ja-woord te geven. Samen nagenieten van een geweldig mooi feest, de warme reacties raken ons het meest. Een kaart, bloemen, lieve woordjes of een handdruk, verstevigde ons geluk. Iedereen bedankt, het had voor ons niet mooier kunnen zijn, Gewaardeerd worden zoals je bent, dat is pas echt fijn. Wilbert Goemans Jeannette Hiddes uitvaartverzorger

Peel en Maas | 2008 | | pagina 35