SVOC'01 B1 tweede op NK Hemelvaart- toernooi Sportivo Wisselvallig spel komt Jumpers '76 duur te staan Nipt verlies Spio Manual-dames slaan na rust hard toe Manual wint van Swalmen Rooyse VK- dames uit bekertoernooi Onrecht dames Rooyse VK Rooyse VK vist achter het net Hockeyers voeren druk op koploper op Succesvol weekend Summa/Red Stars Jeugdbowlen Venray e.o. uHuur.adventure renf.nl t. Printwerk? PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 13 maart 2008 - Pagina 30 www.vandenmunckhof.nl Handbalvereniging Manual Beginnersgroep hardlopen Nieuws uit Venray en omgeving leest U in Clubrecord voor Erik Stevens Triatlon pe, Lekker 'tAé& catering partycentrum De BI van SVOC'01 is zaterdag als tweede geëindigd op het Nederlands kampioenschap voor dames jeugd- teams in Reusel. Het team speelde met 3-3 gelijk tegen het thuisspelen- de Rosolo, won met 7-3 van Prinses Irene en verloor met 2-3 van Altior. Ondanks dit verlies mocht SVOC'01 de finale spelen tegen Rosolo. De spannende finalewedstrijd eindigde gelijk (5-5), maar in de verlenging won Rosolo nipt met 6-8.Toch kan de BI van SVOC'01 terugkijken op een geslaagd en bijzonder NK-toernooi. Volleybalvereniging Sportivo uit Overloon houdt op donderdag 1 mei haar jaarlijkse buitenvolleybaltoer nooi. Dit toernooi wordt voor de 25e keer gehouden en wordt gespeeld op de voetbalvelden van sportpark De Raay. Naast het traditionele volleybal toernooi zijn er ook andere mogelijk heden. Voor de allerkleinsten is er het minivolleybaltoernooi. Kinderen kun nen zich opgeven vanaf zes jaar. Daar naast is er ook het voetvolleytoernooi. Mannen en vrouwen kunnen zich opgeven met teams van minimaal vier personen. In het traditionele volley baltoernooi kan worden deelgenomen in drie verschillende klassen: Gezellig heidsklasse voor ongeoefende spelers. Gezelligheidsklasse voor geoefende spelers. Recreantenklasse voor de méér dan de geoefende spelers. In alle teams moeten minimaal twee dames meespelen in het veld. Na afloop van de wedstrijden klinkt er feestelijke muziek uit de boxen over het sport veld en het terras. De dag wordt afge sloten met een barbecue. Inschrijffor mulieren zijn aan te vragen bij Liset Coopmans via telefoon (0478)642448 of 06-51613627. Stuur deze voor 20 april terug naar het toernooisecretari- aat. Zie ook www.wsportivo.nl. Jumpers'76-Aalst Waalre 67-82 (32-42). Topscorers: Mikke Leenders (24 punten) en Loek Claessens (20 punten). Afgelopen zaterdag moesten de mannen van coach Tristan Lammerts van Bueren uitrukken voor de thuis wedstrijd tegen de gasten uit Aalst Waalre. De uitwedstrijd werd in een zinderende slotfase met een punt ver schil gewonnen. De mannen uit Bra bant hadden dus wat recht te zetten. Vol goede moed begon Jumpers'76 aan de thuiswedstrijd in sporthal de Wetteling. Snel gecontroleerd spel was de opdracht om de verdediging van de gasten uit elkaar te trekken. De teams hielden elkaar aan het begin van de wedstrijd goed in evenwicht. Inside acties van de Venrayse forwards zorg den voor dreiging, maar Aalst Waalre wist het netje van grote afstand goed te vinden. De slechte arbitrage zorgde gedu rende het tweede kwart voor de nodi ge frustratie aan weerszijden. Door veel rare calls werd het het kwart van de vrije worpen, maar liefst twaalf keer mocht iemand plaatsnemen aan de rand van de bucket. Jumpers'76 probeerde het spel te maken, maar de tactische aanwijzin gen van Lammerts van Bueren wisten niet echt door te komen. Zelfs enkele time-outs konden de Venrayse aanval niet op scherp zetten. Vooral dankzij twee efficiënte forwards bij de gasten, keek Jumpers'76 bij rust tegen een 32-42 achterstand aan De tweede helft begon goed voor Jumpers'76. Veel dreiging naar het bord zorgde ervoor dat met name Loek Claessens en de jarige Mirko Antheunisse meerdere keren het netje wisten te vinden. Steeds kwam er echter een antwoord door de gas ten. Waardoor de Venrayse heren in het laatste kwart een achterstand van negen punten moesten goedmaken. Aardig uit het spel gebracht door beheerste aanvallen van Aalst Waalre probeerde Jumpers'76 menig keer de basket te vinden. Het twijfelach tige optreden van de scheidsrechters zorgde er echter voor dat enkele spelers moeilijk in het spel konden blijven, waarvan Aalst Waalre kon profiteren. De vijfde fout van center Mirko Antheunisse en Mikke Leen ders waren hier het resultaat van. Ook kwam Jumpers'76 duidelijk wat lengte tekort onder de borden. Een laatste stuiptrekking kon er niet meer voor zorgen dat de Venrayse heren het verlies konden afwenden: eind stand 67-82. Njord 2-Spio 1 5-4. Doelpunten Spio: Sander de Vries (3x) en Geert Mommen (lx). Het Venrayse waterpoloteam speel de afgelopen weekend in zwembad de Ekkerman tegen de reserves van Njord. De thuisploeg ging flitsend van start. In dit spannende duel wist Spio de druk op promotiekandidaat Njord behoorlijk op te voeren. Helaas zette Spio haar aanval te laat in waardoor de schade tot slechts één doelpunt verschil kon worden goed gemaakt. De heren waterpoloërs uit Veldho ven begonnen sterk aan de wedstrijd. Meteen uit de eerste twee felle coun ters wist Njord al op een 2-0 voor sprong te komen. Spio werd terug op eigen helft gedrongen en zag deze periode nog een aantal kansen van Njord net naast gaan. Na de periode wissel herpakten de heren uit Venray hun spel. Defensief werd er orde op zaken gezet en de druk op de tegen stander werd opgevoerd. Het duurde echter tot de derde periode voordat Spio grip op de wedstrijd kreeg. Een 4-1 achterstand werd door doelpun ten van Geert Mommen en Sander de Vries teruggebracht tot 4-3. In de laatste periode bleef het spannend in zwembad de Ekkerman. Kansloos waren de heren uit Venray deze laat ste periode niet. Nadat beide teams nog eenmaal scoorden, kreeg Spio doormiddel van een man-meer-situ- atie nog een opgelegde kans om op gelijke hoogte te komen. De Veldho- venaren hielden in de laatste minuten van de wedstrijd hun doel schoon, waardoor ze door deze overwinning nog volop meedoen om de titel in de vierde klasse. De heren uit Venray blijven hangen in de middenmoot en zien de achterstand op de nummer zeven langzaam oplopen. Volgende week zondag speelt Spio in zwem- pad de Sprank tegen het derde team van PSV dat momenteel de derde plek bezit. Spio is dit seizoen telkens dichtbij een overwinning op sterkere tegenstanders en zal er dus alles aan doen om ook PSV het vuur aan de schenen te leggen. Manual-V+L 15-11(6-7). Doelpunten: Hanneke Wijnands (5x), José Kessels (4x), Harma van Kreij (2x), Ankie Billekens (2x) en Nicole Bouten (2x). Wederom een spannende wedstrijd in de tweede klasse voor de dames van Manual. Voor klassebehoud is het namelijk belangrijk dat de dames winstpunten behalen. Dat hebben ze nu voor de tweede wedstrijd op rij gedaan. In het begin van de wedstrijd liep Manual een 0-2 achterstand op, maar hierna kwam de thuisclub weer terug en ging het gelijk op met tegenstan der V L. De ruststand was 6-7 in het voordeel van de bezoekers. Tijdens de rust gaf coach Sander Barents nog wat aanwijzingen aan de dames, en ging Manual vol goede moed het veld in. Manual kwam vrij snel ook op een kleine voorsprong van twee doelpunten. De wedstrijd bleef spannend tot het einde. Toen liep Manual toch wat uit, en kon de wedstrijd afsluiten met een 15-11 overwinning. Volgende week spelen de dames van Manual tegen Munster-Geleen. Manual-Swalmen 21-16. Doelpunten: Patrick van den Broek (6x), Tom Hawinkels (6x), Jony Kerkhofs (6x) en Willem Francken (3x). Afgelopen zondag hadden de heren van Manual in de derde klasse A de naaste concurrent Swalmen op bezoek. Na een gelijkopgaande eerste tien minuten was het de Venrayse thuis ploeg dat een gat sloeg. Met de rust bedroeg het verschil vijf punten. Na de pauze werd de strijd om de winst steeds feller en dat resulteerde aan beide kanten in vele tijdstraffen. Nadat een speler uit Swalmen zijn derde tijdstraf, en dus rood had gekregen, was de wedstrijd toch wel gespeeld. Manual hield de voorsprong in stand en zette een 21-16 eindstand op het scorebord. Komend weekend spelen de heren 1 van Manual om 13.25 uur hun thuiswedstrijd in sporthal de Wette ling tegen BSAC 2. Bij winst is Manual zeker van de tweede plaats Budel-Rooyse VK 3-0. Na de tegenvallende prestatie van zaterdag, was het zondag weer een dag vol volleybal. De dames moes ten aantreden in Nuenen tegen het op dit moment op de tweede plaats staande derde divisieteam van Budel. Overdonderd van het harde knallen van Budel tijdens het inspelen, liepen de Rooyse dames met enigszins knik kende knieën het veld in. De dames konden in de eerste set enige tegen stand bieden en verloren deze set met 15-25. In de tweede set lieten de dames van Rooyse VK nog niet geheel hun eigen niveau zien en hierdoor kon Budel ook de tweede set pakken met 18-25. In de derde set kwam het Venrayse team op dreef en vooral door knal lende ballen van Anne Janssen en het goed werkende blok kon er een voorsprong worden opgebouwd. De dames van Budel moesten er nu echt voor gaan knokken om de set binnen te halen want het stond 23-18. Rooyse VK moest nog twee punten maken maar dit bleek niet zo gemakkelijk. Door een aantal fouten aan Venrayse kant kwam Budel terug. Uiteinde lijk werd de set besloten met een overwinning van Budel (28-30). De wedstrijd werd met 0-3 verloren en dit betekent een uitschakeling in het bekertoernooi. Toch konden de Rooy se dames met opgeheven hoofd en met een compliment van de Budelse coach naar huis. ADC-RooyseVK 2-3. Na meer dan een uur in de auto te hebben gezeten kwamen de dames van de Rooyse VK zaterdag aan in Urmond. Hier moest gespeeld worden tegen ADC. De dames hadden een dui delijke opdracht namelijk het eigen niveau halen en daardoor vijf punten mee naar huis nemen. Of dit zou luk ken, dat moest blijken. Het inslaan van de dames zorgde voor vertrouwen in de volle winst maar bij het begin van de eerste set werd al duidelijk dat de vijf punten niet zomaar binnen waren. Na wat wisselvallig spel wisten de Rooyse dames toch de eerste set met 25-21 te pakken en het eerste punt was dus binnen, op naar het tweede. Door veel eigen fouten van Rooyse VK kon ADC bijblijven en werd het spannend toen de set besloten moest gaan wor den. Met een stand van 25-25 op het bord kwam het beslissende woord van notabene de scheidsrechter. Deze gaf aan dat een zeer goed gespeelde bal van de Rooyse-setupster een zogeheten gestolen bal zou zijn. Hier door ging er een belangrijk punt dat eigenlijk Rooyse VK toekwam, naar de tegenstander. Dit zorgde voor veel frustratie en onmacht bij de Venrayse dames en hun coach. De scheidsrech ter besloot hierop bij een stand van 25-26 een gele kaart te geven aan de coach waardoor de tegenstander een punt erbij kreeg. Hierdoor besliste de scheidsrechter dus dat ADC de set had gewonnen en stond het 1-1. Een volle zege zat er dus niet meer in. De moed was bij de dames van de Rooyse in de schoenen gezakt en het geloof in de overwinning was op dat moment ver te zoeken. De dames stonden nog zo versteld van de beslis sing van de scheidsrechter, dat ze de derde set aan zich voorbij lieten gaan met een stand van 17-25. De volley baldames wisten de nog aanwezige emoties in de vierde set om te zetten tot knalballen, een goed blok en een eindstand van 25-16. Het stond op dat moment dus 2-2. De vijfde set moest uitmaken wie met de meeste pun ten het veld kon verlaten. De Rooyse dames grepen hun kans en lieten zien wat volleybal daadwerkelijk is. Wer ken tot het laatste punt, dat was de opdracht van de coach en dit deden de dames ook. De set werd door vari ërend spel gewonnen met 15-7. Uit eindelijk toch enigszins tevreden kon Rooyse VK met drie punten op zak naar huis. Waardoor het Venrayse team nog steeds op de tweede plaats staat. Athos-Rooyse VK 3-1. Setstanden: 25-17, 25-13, 31-29, 21-25. Als alle neuzen niet in dezelfde rich ting staan zal mogelijke promotie aan de Rooyse neus voorbij gaan. Met een minder harmonieuze voorbereiding dan wenselijk, was het eerste Venrayse volleybalteam naar Sevenum afgereisd Uitslagen Heren Manual 2-Swalmen 21-16 Dames Manual l-V&L 3 15-11 Dames Manual 2-Bevo 3 15-7 Heren BI Manual 1-BSAC 1 8-19 Heren B2 Manual 2-BSAC 2 25-15 Heren C Manual-Explosion 5-11 Dames BI Blerick-Manual 1 4-22 Programma zaterdag 15 maart Heren B2 Swift 2000-Manual 2 12.30 Heren C BSAC 2-Manual 10.00 Dames C Bevo 7-Manual 13.30 Programma zondag 16 maart Dames SVM 1-Manual 1 15.40 Heren Explosion-Manual 2 18.40 Heren BI BSAC 2-Manual 1 13.55 Dames BI Manual 1-Loreal 1 12.30 Heren Manual 1-BSAC 2 13.25 Programma woensdag 19 maart Dames rerr Teildal 1-Manual 20 30 om middels een overwinning aan sluiting te krijgen met de top. Dat de Athos-elite, onder leiding van voorma lig Rooyse-trainer Geert Fleuren, daar absoluut geen oren naar had werd in de eerste twee sets knalhard dui delijk. Vooral in de tweede set werd Rooyse VK met de neus op de feiten gedrukt en een eclatante overwinning met 25-13 voor het thuisteam was het gevolg. Noodgedwongen werd de aan zijn neus geopereerde Roel van Hooft toch ingebracht wat een dui delijk vertrouwdere speelwijze ople verde. Helaas werd de spelverdeling van Hans Hendriks, die normaal een neusje heeft voor taktisch verdeelde set-ups, minder begrepen dan in voor gaande wedstrijden waardoor de aan val minder effectief was of zelfs vaak mislukte. Geneuzel met de scheids rechter over het vaak over het hoofd zien van Athos-fouten verbeterde de concentratie van de Rooyse-mannen ook niet. Met als absoluut hoogtepunt een arbitrale dwaling die directe set winst van Rooyse VK in de derde set door de neus boorde. Winst in dit zwaarbeladen duel was zodoende uitgesloten. Het aangeslagen Venrayse team vocht echter op karakter terug. Geholpen door een sterke serve-serie van Hans Hendriks pakten de volley ballers een overtuigende winst in de laatste set. Gezien het wedstrijdbeeld een redeliike ountenverdelina. Sportnieuws -info ^CQuntJ Venray-Gemert 6-1 (5-1). Doelpunten: Bernd Röttgering, Freek Alkemade (2x), Jules Dor ren (2x) en Reinier Palmen. Na de voorbereiding (lx winst, 2x verlies) gingen de hockeyheren van Venray afgelopen zondag weer van start in de competitie. Een mooie meevaller was het dat koploper Venlo een inhaalduel verloor. Geel-Zwart versloeg de koploper in eigen huis met 3-4. Hierdoor bleef Venlo koplo per met vier punten voorsprong op de Venrayse nummer twee. De span ning blijft daardoor volop aanwezig, aangezien Venray de koploper later dit seizoen nog thuis ontvangt. Voorafgaand aan de wedstrijd werd onder leiding van aanvoerder Leon Schellens de trainerswissel nog kort besproken. Met de terugkeer van Wim Palmen heeft het team voorma lig coach Maurice Holla bedankt voor zijn bewezen diensten. De Venrayse hockeyheren gingen Reinier Palmen dolt zijn tegenstander. flitsend van start. Voorafgaand aan de wedstrijd had Venray twee club topscoorders, namelijk Jules Dorren en Bernd Röttgering. In de eerste helft was het Röttgering die zich tien minuten alleen topscoorder mocht noemen. Na een goede pass scoorde hij de 1-0. Met fantastisch combinatiespel werden de gasten uit Gemert com pleet weggespeeld. Dit resulteerde uiteindelijk in een prachtig doelpunt van uitblinker Freek Alkemade. De 'man of the match' wist met een hard laag schot de Gemertse keeper te ver rassen: 2-0. Zoals eerder vermeld kon Röttge ring niet lang genieten van zijn titel. Jules Dorren bracht zijn seizoenstotaal met een typisch 'Dorrentje' op vijftien doelpunten. Een pass werd met een tactvolle tip-in door hem omgetoverd tot de 3-0 voorsprong. De hockeyheren wisten elkaar de eerste helft goed te vinden, met de 4-0 als bekroning. In een klungelige situ atie wist Dorren voor de tweede maal het net te vinden. De eerste helft kleurde op door de inbreng van jong talent Diederik de Greef. Met veel inzet wist hij het spel iets extra's te geven met prachtige passes en veel veroverde ballen. Niet veel later deelden de spelers van Gemert een tikje uit, toen ze ver rassend de 4-1 wisten te scoren na een rommelige situatie voor het Venrayse doel. Gelukkig keerde de rust binnen de ploeg snel terug. Vlak voor rust scoorde Reinier Palmen het mooiste doelpunt van de wedstrijd. Vanaf de kopcirkel sloeg hij de bal genadeloos in de linker bovenhoek, hierdoor gin gen de heren rusten met een veilige 5-1 voorsprong. Het bleek na rust moeilijk het hoge tempo de gehele wedstrijd vol te hou den. De hockeyheren werden iets slor diger, wisten de dekking wat minder te handhaven en gingen slordiger met kansen om. Mede hierdoor wisten de gasten uit Gemert enkele overtalsitua- ties te creëren voor het Venrayse doel. Echter de aanvallen werden telkens onschadelijk gemaakt door de cen trumverdedigers Björn van Rijn, Leon Schellens en Jeroen Wijnhoven. Nog één aanval van Venray gooide de wedstrijd definitief op slot. Via vele schijven werd spelmaker Alkemade bereikt, waarna de eindstand van 6-1 tot stand kwam. Met een wedstrijd meer gespeeld staat Venray op slechts een punt van koploper Venlo. Met twee vrije week enden voor de boeg, staat er aanstaan de zondag onder voorbehoud een oefenwedstrijd gepland tegen de JA1 De eerstvolgende competitiewedstrijd is thuis tegen Oss op 30 maart. Het eerste gedeelte van de voor jaarscompetitie werd afgelopen weekend afgesloten voor zowel de senioren als de jeugd. Deze laatste speeldag is voor Summa/Red Stars niet slecht verlopen op landelijk niveau. Op het derde toernooi in de serie van vier voor de Lim burgse Jeugd Masters te Swalmen was ook de jeugd goed bezig. Heren 1 speelde thuis tegen het derde team van Scylla uit Leiden en moest een dikke uitslag maken om concurrent ILAC uit Gouda bij te blij ven. De beoogde dikke uitslag kwam er met een 8-2 winst. Maar helaas behaalde ILAC een 9-1 overwinning en dus loopt de concurrent weer een punt uit. De winstpartijen kwamen op naam van Ronald Bogaard en Frank van der Vleuten (3x) en het dubbel Frank, Ronald en Peter Frey (lx). Peter speelde zijn beide verliespartijen een beetje ongelukkig, want er had meer ingezeten. Heren 2 speelde uit in Hattem tegen Bultman/Smash en hier werd een kleine 6-4 nederlaag geleden. Dames 1 moest naar Veenendaal om tegen de naaste concurrent SKF 2 aan te treden. Dit werd met verve gedaan, want SKF werd op een 7-3 nederlaag getracteerd. Ditmaal waren de Dames beter gemotiveerd, zoals te zien is aan de overwinning via drie keer winst van Loes Vrouenraets en tweemaal van Linsey Preuter en Kelly Willems. Komende zaterdag spelen de Dames thuis tegen de huidige concur rent TOGB uit Berkel en Rodenrijs. Dames 2 speelde thuis tegen DOCOS 1 uit Delft en onze dames leden een 3-7 nederlaag. Hier was wel een verdienstelijk debuut van Judith Janssen ook al kon ze niet tot winst komen. Bij de landelijk jeugd speelde jon gens 1 niet, maar jongens 2 speelde in Hazerswoude tegen Avanti en men leed een 7-3 nederlaag. De winstpar tijen kwamen op naam van Britt Hou wen (2x), die goed speelde, en Max Thijssen (lx). Meisjes 1 speelde thuis tegen Dor drecht en met twee invallers werd het via drie maal winst van Judith Stoef een 5-5 remise. Op zondag werd er in Swalmen door 26 jeugdleden van Summa/Red Stars deelgenomen aan het derde toernooi van de Limburgse Jeugd Masters. Het optreden was zeer goed. Met zestien spelers in de hoofdronde na de poulewedstrijden mag je toch wel spreken van een geslaagd toer nooi. De belangrijkste uitslagen in de hoofdronde werden genoteerd door Ernest Cruijsberg in de TOP-Klasse met een tweede plaats en Steven Ge met een eerste plaats in de Klasse 3B. Verder bereikten de Tom Thijssen (TOP-Klasse) en Teun van Els (Klasse 3A) de halve finale. In deTroost-ronde werden ook enkele goede uitslagen behaald door Desmond Janssen (Klas se 1) met het winnen van de finale en de halve finaleplaatsen van Raoul Hel mes (TOP-Klasse) en Kay Verhaegd (Klasse 4). Ook viel op dat de jongste jeugd ten opzichte van de vorige keer vooruit was gegaan. De trainings groep direct onder de jeugdselectie presteerde daarenten matig. Op de website van Summa/Red Stars is een uitgebreid verslag te vinden. De zesde speeldag van de Jeugd Trio League Limburg vond dit maal plaats op de eigen banen in Venray. Venray 1 startte tegen het hoger geklasseerde Maastricht 1 en pakte hier zelfs de volle winst 3-0. De volgende wedstrijd was tegen het sterke Heerlen 2, dat superieur was en het verlies van 0-3 was dan ook geen echte verrassing. Dan de laatste partij, die tegen Venray 2, waar bij de meiden tot hun beste prestatie kwamen, maar helaas voor hen, was Venray 2 vooral in de eerste game superieur, maar in de tweede game was het lange tijd een gelijkopgaande wedstrijd, omdat "het tweede" er met hun hoofd niet bij leek, waardoor "het eerste" verrassend maar verdiend voor gamewinst kon zorgen, waardoor de uitslag 1-2 werd. De beste speelster was Patricia Camps met 162,50 gemid deld. Zus Jolanda speelde eveneens een uitstekende partij met 143,33 gemiddeld en debutante Daisy Harms zorgde met een game van 130 voor een nieuw PR. Venray 2 begon tegen laaevlieeer Maastricht 2 dat dan ook geen enkel probleem en dus een 3-0 overwinning opleverde met een fraaie 210 game van Richard Addae en een goed spelende Willem Denissen met 168,50 gemiddeld. Heerlen 1 was de volgende opponent.Aanvankelijk was er geen vuiltje aan de lucht en werd de tegenstander ruim opzij gezet. In de tweede game tapten de Zuidlim burgers uit een, zodat de partij onver wacht met 1-2 werd verloren. In de laatste wedstrijd tegen Venray kwam Richard Addae met 213 tot de hoogste game van de dag en werd met 172,50 gemiddelde de beste speler van de dag. In de stand kwam geen verandering. Sittard 1 leidt met 51 punten vóór het verrassend sterke Heerlen 2 met 46 punten. Venray 2 bezet de derde plaats met 37 punten. Venray 1 staat met 17 punten als zesde geklasseerd. Zaterdag a.s. wordt weer Huisleague gespeeld om 11.15 uur. Op zondag zullen Luke Verhoeven, Willem Denis sen en Richard Addae deelnemen aan de Nederlandse Jeugdkampioen schappen, die dit jaar in Zoetermeer worden aehouden. ATV Venray start op 1 april weer met een beginnersgroep hardlopen. De start is om 19.00 uur op de atle tiekbaan in Venray. Aanmelden kan bij de heer Ger Verstegen via telefoon (0478)580352 of via e-mail info@atle- tiekvenray.nl. Ook kan men zich mel den op de trainingsavonden dinsdag en donderdag vanaf 19.00 uur in het clubgebouw van de vereniging, aan de Sportlaan. Deelneming aan de begin nersgroep is bestemd voor mannen en vrouwen boven de achttien jaar die hun conditie willen verbeteren of conditie willen opdoen. De trainin gen worden in groepsverband onder ervaren begeleiding uitgevoerd. Ook wordt er aandacht besteed aan kle ding, schoeisel, voeding en looptech nieken. Doel van de beginnersgroep is binnen enkele maanden een aan tal kilometers te kunnen hardlopen. Nadere informatie kan worden verkre gen bij Ger Verstegen via bovenstaand telefoonnummer. Junior B Erik Stevens heeft tijdens de interland B- junioren in Düsseldorf, het clubrecord verspringen verbeterd met twee centimeter. Met een afstand van 6,74 meter behaalde hij een derde plaats tijdens deze jeugdinterland. Suzan Stevens heeft tijdens Indoor- wedstrijden in Oss de eerste plaats behaald op de meerkamp in de cate gorie Meisjes C. Zij verzamelde veel punten op de 40 meter sprint (5.9 sec) en het hoogspringen met een sprong over 1,50 meter. In de catego rie Meisjes D werd Sandra Kleuskens tweede. Zij verzamelde met name de punten op de sprint (6.0 sec.) en het kogelstoten. Voor de volledige uitslag van deze indoorwedstrijd zie www. avoss78.nl. De c/d junioren trainen op de baan en niet meer in de zaal. De bostraining voor de pupillen is vervangen door de baantraining op zaterdag van 11.00 tot 12.15 uur. Op dinsdag 1 april a.s. om 19.00 uur, start ATV Venray weer een beginnersgroep hardlopen voor mannen en vrouwen boven de achttien jaar die hun condi tie willen verbeteren of conditie wil len opdoen. Aanmelden kan via info@ atletiekvenray.nl., bij Ger Verstegen via telefoon (0478)580352 of bij Anja Gooren via telefoon (0478)589486. De trainingen: Pupillen: Woensdag zaal 18.00-19.00 uur. Zaterdag baan 11.00-12.15 uur. C/D junioren: Maan dag baan 19.00-20.30 uur. Donderdag: baan 19.00-20.30 uur.A/B en senioren: Dinsdag 19.00-20.30 uur. Donder dag 19.00-20.30 uur. Zondagochtend in overleg trainer. Midden- en lange afstand: Dinsdag 18.30-20.00 uur. Donder dag 18.30-20.00 uur. Zaterdag (bos) 15.30-17.00 uur. NSG-atleten Donderdag: zaal Petrus Banden, 18.30-1930 uur. Lopersgroep/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atle tiekbaan) 19.00-20.30 uur. De baantrai- ningen worden op de kunststofatle tiekbaan gehouden. Informatie bij de trainers of via telefoon (0478)588217. Zie ook www.atletiekvenray.nl. Iedere zaterdag is de papiercontainer van ATV Venray, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Agenda: 15 maart St Anthonis halve marathon, 30 maart Venlo Voorjaars loop Trainingen: Donderdag: Lopen senioren 19.00-20.45 uur Atletiek baan Venray. Jeugd 18.30-19.45 uur. Zaterdag: Jeugd en senioren Lopen: 15.00 uur. Vertrek bij Peter Scheres (Gastendonkstraat 19, Horst). Zon dag: 9.00 uur zwemmen Sprank, 10.15 uur fietsen duurtocht op ATB vanaf De Sprank. Dinsdag 19.15-20.15 uur zwemmen Sprank. Nieuws doorgeven via e-mail info@passion4sport.nl. Infor matie over ATV Venray: e-mail info@ twenray.nl of telefoon (0478)511545.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 30