Service fftonteur J Groepsbegeleiders complex gedrag administratief medewerker m/ itfj] Een baan am in te lijsten! Ie automonteur 2e automonteur met apk p\> Word jij onze nieuwe Consultant? -J .jffij 20 uur per week Voor gedreven mensen hebben wij uitstekende kansen! SECRETARESSE Werken en leren in de gezondheidszorg? Wij zijn op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de opleidingen verpleegkunde niveau 4 en niveau 5. PEEL EN MAAS Solliciteren? Deze vacature vind je op i Plaats in de organisatie De functie Wij vragen Wij bieden Aanvullende informatie - -• maasenpeel.nl Donderdag 13 maart 2008 - Pagina 20 Welke GGZ NML biedt in Noord- en Midden-Limburg op verschillende locaties een gespreid en geïntegreerd pakket van geestelijke gezondheidszorg voor volwassenen en ouderen. De instelling biedt ambulante en (poli)klinische zorg, deeltijd behandeling en langdurige zorg. De zorgvraag van cliënten is daarbij het uitgangspunt. power Manpower is volop in beweging. We groeien in een razend tempo en daarom zoeken we mensen met ambitie en talent. Mensen die het heft in handen durven nemen en onze hoogwaardige dienstverlening kunnen waarmaken. Mensen ook, die in hun werk breedte én diepte zoeken. Beschik jij dus over een hbo-werk- en denkniveau en heb je ervaring met telefonische acquisitie, kom dan snel naar Manpower. Wat doet een Manpower Consultant? Manpower is er niet alleen voor tijdelijk werk, maar ook voor vaste banen. Als Consultant bemiddel je hierin. Jij zorgt ervoor dat ondernemingen de juiste mensen vinden en dat kandidaten precies de baan vinden die bij ze past. Jij bent iemand met een winnaarsmentaliteit en de drang om te presteren. Iemand die verder gaat waar anderen stoppen. Iemand die het woord nee niet in zijn vocabulaire heeft staan. Iemand die bereid is voor anderen door het vuur te gaan en veelvuldig acquireren geen probleem vindt. Want hard rennen voor een ander betekent een aantrekkelijke bonus voor jou. Je bent empathisch, kritisch, goed georganiseerd en gaat voor een perfecte dienstverlening. Kortom, je hebt de power om te werken bij Manpower. Wat biedt Manpower? Bij Manpower werk je in een bedrijf dat onderdeel uitmaakt van een zeer ambitieuze, wereldwijde organisatie. We hebben een open en ondernemende cultuur die veel ruimte biedt aan zelfstandigheid. De arbeidsvoorwaarden zijn goed, we hebben een aantrekkelijke bonusregeling en je carrièremogelijkheden kun je ontwikkelen in ons Talent Development Programma. We bereiden je overigens goed voor op je nieuwe functie met een grondige training van een maand. Zo maak je beslist een goede start! Heb jij de power? Je sollicitatie kun je richten aan: Manpower t.a.v. Inge Seuren (Vestigingsmanager) Hofstraat 9, 5801 BJ Venray Of per mail: inge.seuren@manpower.nl www.manpower.nl What do you do? Manpower" imBur Ik MOET me nu ontspannen... Een beetje stress hoort bij het leven. Maar sommige mensen staan te lang onder te grote druk. Door stress op het werk of door spanningen in het gezin. Ze voelen zich opgejaagd, zijn altijd moe en slapen slecht. Ze kunnen zich slecht concentreren, zijn prikkelbaar en kunnen zich niet meer ontspannen. Herkent u dit? Vraag dan de brochure 'Stress, overspannenheid en burnout' aan, voor uzelf of een ander 0,45 verzendkosten). Kijk op www.fondspsychischegezondheid.nl of bel (030) 297 11 97. Informatie Advieslijn: 0900 903 903 9 0,20 p/m) Alles over hoofdzaken 0R0 is voor diverse woonvoorzieningen in de regio Helmond/Deurne op zoek naar medewerkers woonondersteuning en persoonlijk begeleiders. Kijk voor meer informatie op www.oro.nl Expei T 077 E inf< W wi Knapen Trailers Dr. Huub van Doorneweg 18 Tel. 0493 326 666 www.knapen-trailers.nl Service Centre B.V. 5753 PM Deurne Fax. 0493 326 667 E: service@knapen-trailers.nl WÊ ifJ 1 JfflK 1 Kinderen en volwassenen met een verstandelijke beperking hebben recht op een omgeving waarin ze hun mogelijkheden optimaal kunnen ontplooien. 0R0 biedt hen daarbij professionele zorg. Onze dienstverlening is onder gebracht in een aantal sectoren: Wonen. Dagbesteding. Vrije Tijd Vorming. Dienstencentrum en Kind- en Jeugdzorg. Bij alles wat we doen. bepaalt de vraag van de cliënt en zijn ouders/verzorgers onze koers. Dat betekent nogal wat voor onze medewerkers. Van hen vragen wij naast inzet en professionali teit. een flexibele werkhouding en verantwoordelijkheidsbesef. 0R0 is gevestigd in diverse gemeenten in Zuid-Oost Brabant in de omgeving van Helmond. Om onze cliënten optimaal van dienst te zijn zoeken wij met regel maat nieuwe medewerkers. Sinds de oprichting ruim 29 jaar geleden is Gebr. Wijnhoven BV te Horst uitgegroeid tot een dynamische onderneming waar momenteel 16 medewerkers actief zijn binnen de afdelingen woninginrichting, zonwering en kunststofkozijnen. Wij zoeken per direct een Op locatie het Rijtven in Deurne is er binnen een aantal woongroepen sprake van complex gedrag. Hier wonen cliënten met een verstandelijke beperking die een zeer intensieve en individueel gerichte begeleiding behoeven. De begeleiding krijgt vorm en inhoud aan de hand van een persoonlijk plan dat middels een multidisciplinaire samenwerking wordt opgezet. Als groepsbegeleider ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse zorg en begeleiding van cliënten. Je neemt deel aan evaluatiebesprekingen van persoonlijk plannen en je kunt gevraagd worden om begeleiding te geven aan stagiaires of gedelegeerde taken van persoonlijk begeleiders uit te voeren. Wij vragen een relevante beroepsopleiding op MBO- niveau, bij voorkeur vanuit de Z-verpleging. Ervaring en/of affiniteit met cliënten met complex gedrag is een pre. Je werkt graag in teamverband en bent in staat om onder druk te werken. Om de communicatie van onze cliënten te kunnen interpreteren, beschik je over het vermogen om met je ogen te kunnen "horen". Wij bieden diverse dienstverbanden tussen de 18 uren en 30 uren per week eventueel aangevuld met een Knapen Trailers B.V. in Deurne is sinds 1984 specialist in het ontwikkelen en produceren van lichtgewicht schuifvioertraiiers. Dit zijn multifunctio nele wegtransportmiddelen waarmee zowel stukgoed als bulkgoederen automatisch geladen en gelost kunnen worden. Knapen Trailers is één van de meest innovatieve en servicegerichte trailerfabrikanten binnen de Europese markt. Als internationale speler zijn we actief in 11 Europese landen. Knapen Trailers is een professionele organisatie met een open cultuur. Samenwerken en werkplezier vinden we erg belangrijk. Een kleine 100 gemotiveerde medewerkers werken samen om het bedrijf verder uit te bouwen. Knapen Trailers Service Centre B.V. maakt deel uit van Knapen Trailers. In het Service Centre zijn 9 service monteurs werkzaam die schade aan aluminium trailers herstellen en repareren, schuifvloeren reviseren en hydrauliekinstallaties opbouwen. Voor dit jonge en snelgroeiende bedrijf zijn wij op zoek naar een Het Knapen Trailers Service Centre zoekt een flexibele spin in 't web met 2 rechterhanden die kan lassen, maar ook constructiewerk, hydraulische en elektrische werkzaam heden kan uitvoeren. Of die het graag wil leren! vakman repareert graag trailers die in heel Europa rondrijden? Interesse? Stuur dan vandaag nog een e-mail naar Walter Tel: 'el@knapen-trailers.nl of bel 0493-326666. variabel gedeelte. Salariëring vindt plaats volgens de CAO gehandicaptenzorg, functieschaal FWG 40. Voor meer informatie over deze vacatures verwijzen wij naar onze website: www.oro.nl Je kunt ook contact opnemen met Piet Ermen, locatiehoofd, 06-29581787 of Stephan Langedijk, locatiehoofd, 06-29581781. Wij verzoeken je per e-mail te reageren. Je sollicitatie kun je sturen naar: sollicitatie@oro.nl. Schriftelijke sollicitaties kun je zenden aan 0R0, Postbus 96,5700 AB Helmond, t.a.v. afdeling P&O o.v.v. het betreffende vacaturenummer. Je kunt reageren tot 22 maart 2008. MAKELAARDIJ^^ MAAS en PEEL Uw Makelaar in Limburg Voor ons regiokantoor Horst-Venray zijn wij op zoek naar een gedreven en enthousiaste Stuur uw gemotiveerde sollicitatie met C.V. en pasfoto aan Makelaardij MAAS en PEEL Afd. Personeelszaken Dorpsstraat 7 5768 CC Meijel of email naar: info@maasenpeel.nl Aquisitie n.a.v. cieze vacature wordt riiet op prijs gesteld. ■ftvm SWTQ. JHUnmict. -TWitn [Wewvertmf uaii Functie omschrijving Tot het takenpakket van deze functie behoren onder andere -Het beheren en bewaken van de vastgoed- portefeuille en administratie; -Het verwerken en beheren van klant- administratie; -Het verwerken en bewaken van de aan- /verkoopprocessen; -Het opmaken van managementrapportages; -Het ondersteunen van (assistent) makelaars; -Het voeren van correspondentie met klanten, make laars, gemeente en overige partijen; Persoonlijkheidsprofïel Voor deze functie zoeken wij een kandidaat die voldoet aan het onderstaande profiel: -Minimaal MBO denk- en werkrtivo; -Aantoonbare werkervaring met commercieel inzicht; -Goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift; -Goede kennis van het microsoft officepakket; -Inzicht in administratieve processen; -Teamplayer; -Accuraat; -Enthousiast; -Vriendelijk- en representatief. VOOR MENSEN MET EEN VERSTANDELIJKE BEPERKING GGZ Noord- en Midden-Limburg (GGZ-NML) biedt een gespreid en geïntegreerd pakket van geestelijke gezondheidszorg, verslavingszorg en preventie voor (jong)volwassenen en ouderen. Verdeeld over zeventien locaties, onder meer in Roermond, Weert, Venlo, Venray en Deurne, werken ruim 1.500 medewerkers en 200 vrijwilligers bij onze organisatie. Het merendeel is specifiek opgeleid in behandelen, begeleiden, verzorgen of voorlichten van mensen met psychische problemen van uiteenlopende aard. Wij bieden een stimulerende werkomgeving met volop mogelijkheden voor ontwikkeling. Dankzij de veelzijdigheid aan werksoorten en afdelingen is GGZ NML een interessante werkgever en een ideale plaats om ervaring op te doen. Ben je op zoek naar een opleiding in de zorg? Of wil je na jaren werken een hele nieuwe uitdaging? Bij ons kun je werken en leren combineren. Voor alle opleidingsvarianten geldt dat het collegegeld betaald wordt en gedurende de hele opleiding ontvang je een zakgeld of leerling- salaris. De hoogte hiervan is afhankelijk van je vooropleiding en ervaring in de zorg. Als vooropleiding voor niveau 4 wordt gevraagd een diploma VMBO gemengd of theoretische leerweg: als vooropleiding voor niveau 5 wordt een diploma MBO niveau 4 gevraagd of een HAVO diploma. Kijk voor meer informatie op www.ggznml.nl en meld je aan. Aanmelden kan tot eind maart via www.zorgnetlimburg.nl Voor meer informatie kun je contact op nemen met Tineke Speetjens, personeelsconsulent, telefoonnummer 0478 - 52 71 70. Of met Anja Kwarten, praktijkbegeleider, telefoonnummer 0478 - 52 72 19. GGZ^i Noord- en Midden-Limburg Electronica- en diagnose ervaring APK STEK Bij voorkeur Volvo of Mercedes ervaring. Moet beschikken over goede communicatieve eigenschappen. Wil jij werken in een splinternieuwe ultra moderne werkplaats? Schrijf, bel of mail dan naar: van Haren Autobedrijven tav Norbert van Haren, Keizersveld 101, 5803 AP Venray tel: 0478 556100 e-mail: nharen@ford-vanharen.nl AUTOBEDRIJVEN Uw werkzaamheden zullen hoofdzakelijk bestaan uit het debiteuren en crediteurenbeheer, het boeken van voorafgaande journaalposten, het kas- en bankboek, het voorbereiden van managementrapportages, de urenregistratie en alle hiermee samenhangende werkzaamheden. Voor deze functie is minimaal MBO werk- en denkniveau vereist. Werkervaring en kennis van automatisering, waaronder het officepakket, is een pré. De uren zijn in overleg in te delen. Wel hebben wij de jjcorkeur voor vaste dagen/uren per week. Hebt u een no-nonsense mentaliteit, bent u flexibel en wilt u werken binnen een prettige werksfeer? Stuur dan u schriftelijke sollicitatie met handgeschreven CV binnen 7 dagen naar: Gebr. Wijnhoven BV, t.a.v. de heer M. Wijnhoven, Expeditiestraat 4, 5961 PX Horst of mail naar info@aebrwijnhoven.nl Voor nadere informatie omtrent deze vacature kunt u telefonisch contact opnemen met de heer M. Wijnhoven, tel. 077 396 17 77. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bezoek onze website

Peel en Maas | 2008 | | pagina 20