Een bezoek de moeite waard met ïtLjV en/ hcwctkter Kom nu zelf ontdekken en ervaren waarom Corridor Mode de mannenspeciaalzaak van Venray en omgeving is. Dit alles wordt gevierd met feestelijke, extra scherp geprijsde aanbiedingen en leuke attenties. Dit de gehele maand maart. Afgelopen donderdag heeft Corridor Mode zijn deuren geopend. Het pand is totaal vernieuwd, aangepast aan deze tijd en aan de uitstraling van het nieuwe centrumplan. Men is klaar voor de toekomst om zo iedereen de komende jaren nog beter van dienst te kunnen zijn. Gezien de vele positieve reacties is men hierin duidelijk geslaagd. Corridor Mode is in Venray en omgeving een begrip. Niet alleen de enorme modieuze en klassieke collectie is een begrip, maar ook de grote maat voering. In de geheel vernieuwde winkel, heeft men nu meer gelegenheid om zijn garderobe stijlvol samen te stellen. Elk kledingsegment heeft nu zijn eigen sfeer. Ook de modebewuste man wil meer gepresenteerd zijn in een mooie omgeving en de interesse in de luxere kwaliteiten wordt steeds groter. De collectie is uitgebreid met kostuums-, kolberts-, pantalons-, hemden, en kostuums die ook qua maat zelf samen te stellen zijn, dit alles van hoogwaardige kwaliteiten. De casual lijn wordt uitgebreid met het label: Casa Moda. Jacks-, sweaters-, hemden en truien, een merk dat duidelijk bij ons past. Een totaalconcept op elkaar afgestemd, en dat tegen betaalbare prijzen. Dat blijft de kracht van Corridor Mode. Ook de artikelen die men van Corridor Mode gewent is blijven in het assortiment tegen dezelfde sympathieke prijzen verkrijgbaar. Grotestraat 32 Tel. 0478-586387 PEEL EN MAAS Donderdag 13 maart 2008 - Pagina 18 Corridor Mode Corridor Mode eigentijds vernieuwd

Peel en Maas | 2008 | | pagina 18