QAiiu aarlz org «sFfsasggaai rtrw savhew COUNT Voor al uw rouwbloemwerk Lentekriebels? \cü rijen \eeters j atuufsteen Ti intratuin Langstraat 133, t Dan is Fysiofitness wat voor u! TIJDELIJKE WOONRUIMTE? J.THEUWS - M Sinds 1950 Basisschool Petrus' Banden ASSISTENT ACCOUNTANT M/V BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER BELASTINGADVISEUR FISCALIST HET MAAS HOTEL RIEN S VELD PEEL EN MAAS snninv Ruit kapot? bel dan GLAS-SERVICE Wij hebben een ruime keuze in seniorenmeubels gevestigd te Venray en Bergen 0478 588 889 www.wg-uitvaartzorg.nl kantoor: Zandakker 24, 5801 DV Venray Samen met u op weg naar een persoonlijk afscheid ,ilE, Oeffeit,T:(°485> Ouders die zich, voorafgaand aan de centrale inschrijving op 10 maart a.s. een beeld willen vormen hoe wij op onze school met kinderen werken, verzoeken wij gebruik te maken van de "Open ochtend" op dinsdag 4 maart a.s. Programma: - 8.45 u. -9.15 u. - 10.30 u. Ontvangst Bezoek aan de groepen 1-2. Afsluitend een gesprek met Ger Mous en Marijke van der Heijden, unitleider groepen 1-2 Indien u hiervan gebruik wenst te maken verzoeken wij u dit telefonisch, per e-mail of anderszins aan ons kenbaar te maken maar graag uiterlijk voor 1 maart a.s. Ger Mous Directeur basisschool Petrus' Banden Telefoon 550351 (school) of 586221 (privé) E-mail info@petrusbandenschool.nl Website www.petrusbandenschool.nl Voor al uw vloerbedek kingen en raamdecoraties zijn wij het juiste adres. Wij hebben een zeer ruime keuze en geven u een des kundig advies. Alles wordt vanzelfsprekend vakkundig gelegd en gehangen. Uw complete woninginrichter van Hout Janssen Hoofdstraat 25 Liessel Tel. 0493341277 of www.vanhoutenjanssen.nl Regina Verhalle-Lenssen Cuisine de la Meuse Het Maashotel is het gehele jaar geopend. Comfortabel slapen. Wegdromen aan de Maas. Culinair genieten. Vergaderen in stijl. Welkom dus! Tel.0478-550156 Fax 0478-550157 Afvallen? Conditie verbeteren? Trainen zodat u minder of geen klachten heeft? Of het voorkomen van klachten? In een gezellige en professionele omgeving. Altijd onder begeleiding van een fysiotherapeut. U kunt kiezen voor een door u gewenst mortuarium of voor een stijlvolle opbaring bij u thuis in uw eigen vertrouwde omgeving. Fr. A/larfjkestraat fa 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Wij Martien (Fons) van de Sande Grad Voesten Joop Deenen Truus de Vries-Steeghs Fons Bakker Jan van Gassel Jan van Gassel Ger Emonts Ger Emonts Kees de Beer Pare de Witte Vennen, Oostrum Tel. 0478-511322 www.wittevennen.nl begrafenis en crematie onderneming Donderdag 21 februari 2008 - Pagina 31 Jt Schildersbedrijf Glas Verf Behang MERSELOSEWEG 64 Tel. 0478-586888 's Maandags de gehele dag geopend Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsie Infolijn 0900 - 821 24 11 voorlichting en advies hulpmiddelen informatiemateriaal verwijzing en adressen i Nationaal Epilepsie Fonds zoals ledikanten, bankstellen, relaxfauteuils met sta-op hulp, tafels, stoelen enz. enz. Uw complete woninginrichter van Hout Janssen Hoofdstraat 25 Liessel Tel. 0493341277 of www.vanhoutenjanssen.nl Wilbert Goemans Jeannette Hiddes uitvaartverzorger ,schrijenpeetersna tuursteen.nl 36 14 40, wu>w. Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur. Zaterdag en andere tijden op afspraak. 'Administratie Belastingconsulenten 2Count BV belastingadviseurs, is het adres voor uw belastingzaken en bedrijfsadmi nistratie. 2Count BV behartigt de fiscale en administratieve belangen van MKB-ers, winkeliers en horeca ondernemers in de regio Venlo-Venray-Helmond. In toenemende mate zien wij het belang van een goed fiscaal onderbouwd advies alsook een gedegen bedrijfsadvisering. Waar met name de grotere accountants kantoren de kleinere bedrij ven uit het oog verliezen biedt 2Count de MKB-er wel een gedegen begeleiding en een optimaal advies. Vanwege onze enorme groei zijn wij op korte termijn op zoek naar: (WERKEN/STUDEREN - OPLEIDINGSPLAATS) REF. A01 Heb je affiniteit met cijfers en vindt je het leuk om werken en studeren te combineren dan biedt de opleidingsplaats tot assistent accountant je een uitstekende mogelijkheid om je doelen te realiseren. In deze functie ben je het eerste jaar drie dagen werkzaam op kantoor en twee dagen aan het studeren. Voor meer informatie over deze opleidingsplaats kun je contact opnemen met Nouzha Boumasmoud op telefoonnummer 0478-550860 of stuur een e-mail naar info@2count.nl M/V (20 of 40 uur) REF.A02 Heb je enige ervaring in het verwerken van een financiële administratie en ben je bereid je hierin verder te verdiepen, dan bieden wij een afwisselende functie als boekhoudkun dig medewerker. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het beheer en verwerken van de financiële administratie van een aantal klanten. Accuratesse, en doorzettings vermogen zijn belangrijke kenmerken waaraan een kandidaat moet voldoen. Een oplei ding met een administratieve achtergrond geniet de voorkeur, doch ervaring is ook een belangrijke pre. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Nouzha Boumasmoud op telefoonnummer 0478-550860 of stuur een e-mail naar info@2count.nl M/V (40 uur) REF.A03 Ben je in het bezit van het diplome FB, CB, Heao BE en/of WO en op zoek naar een nieuwe uitdaging, dan bieden wij hiervoor in de functie van belastingadviseur alle mo gelijkheden. Je wordt verantwoordelijk voor een eigen klanten portefeuille en tracht deze ook verder uit te breiden. Ervaring als MKB adviseur is een pre. Uiteraard bieden wij in deze functie uitstekende arbeidsvoorwaarden waaronder een auto van de zaak en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Sander Röttgering op telefoonnummer 0478-550860 of stuur een e-mail naar info@2count.nl U kunt uw schriftelijke sollicitatie sturen t.a.v. Nouzha Boumasmoud (info@2count.nl), Stationsweg 65,5803 AA Venray. Tel. 0478-550860 2Count Belastingadviseurs is gecertificeerd door het college van belastingadviseurs BEDANKT Langs deze weg wil ik iedereen bedanken, speciaal de inzet van Ysselsteijn, zodat we op het Schuttersveld een fantastische carnaval hebben kunnen vieren. De Schutteraars en Prinses Sophie 1 het groene warenhuis Tel. 0478-588585 Bedroefd, maai' dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, is - kort voor haar 95e verjaardag - thuis in haar vertrouwde omgeving plotseling overleden, ös Moe, oma en oma Verhalle, echtgenote van Wilhelmus Verhalle f Venray, Stien en Leo Vennekens-Verhalle Horst, Genie en Jac Versleij en-Verhalle Venray, Jo Verhalle Horst, Mart en Anny Verhalle-Donkers Venray, Ien en Harrie van Eist-Verhalle Venray, Carla en Carel Leenders-Verhalle Venray, Sjaak en Gerrie Verhalle-van Sambeek Venray, Theo en Bets Verhalle-Biestervelts kleinkinderen en achterkleinkinderen Venray, 13 februari 2008 Langstraat 82, 5801 AG Venray Op maandag 18 februari hebben we afscheid van haar genomen tijdens de uitvaartdienst in de Paterskerk in Venray. Aansluitend hebben we haar te rusten gelegd bij ös Vader op begraafplaats Boschhuizen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Thuiszorg Noord-Limburg. Veerweg 9-11, 5872 AE Broekhuizen (Gemeente Horst aan de Maas) Telefoon +31 (0)77 463 21 14 INFO@HETMAASHOTEL.NL www.hetmaashotel.nl PRAKTIJK Helfrichstraat 14a 5801 XM Venray E-mail: fysio.venray@home.nl FYSIOTHERAPIE SPORT FYSIOTHERAPIE FYSIO FITNESS MANUELE THERAPIE ACUPUNCTUUR Is er al iets terecht gekomen van uw goede voornemens voor dit jaar? Voor meer informatie kunt terecht in onze Praktijk voor Fysiotherapie, Sportfysiotherapie en Acupunctuur aan de Helfrichstraat 14a in Venray. Telefoonnummer: 0478-550156 of onze website: www.fysiotherapievenray.nl Venrayseweg 104 5961 /\J Horst telefoon 077 398 70 99 £tjn dag en nacfit bereikbaar onder telefoonnr. 0478 550150 www.tkeoarts.com info@tkeoarts.com Hartelijk dank voor de grote belangstelling rondom het overlijden en de uitvaart van mijn man, onze pap en mijn grote knuffel opa. Speciaal willen wij bedanken: Marco die een grote steun is geweest voor Jeroen, die er alleen voorstond heel ver weg in Amsterdam. Ook een dank aan alle hulpverleners en het AMC in Amsterdam. De Dela, firma Schrijen en vele anderen. Ook een speciale dank aan allen die ons geholpen heb ben met de af scheidsviering en deze voor ons onverge telijk hebben gemaakt. Pap zal tevreden zijn Vele zullen wij vergeten zijn in kennis te stellen onze oprechte excuses hiervoor. Mensen bedankt,maai' denk er aan DE WERELD DRAAIT DOOR Mieke Chantal Jurgen Kevin Jeroen DANKBETUIGING Het heeft ons goed gedaan dat zo veel mensen blijk hebben gegeven van hun medeleven, na het overlijden van mijn lieve man, ozze pap en opa De vele kaartjes met warme, hartelijke woorden, de mooie bloemen, de bezoekjes, de sfeervolle avond wake op Beukenrode en de volle kerk in Oirlo hebben ons veel steun gegeven. Het doet goed te merken dat veel mensen hem hebben gekend. Iedereen die hieraan heeft bijgedragen willen wij op deze manier van harte bedanken. To Voesten-Versteegen Kinderen en kleinkinderen De zeswekendienst is op zaterdag 23 februari om 19.00 uur in de H. Gertrudiskerk te Oirlo. DANKBETUIGING Eens zien we eikaar weer... LTw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaarten en bloemen, ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en papa hebben ons goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Jacqueline Deenen Sharon Shirley De zeswekendienst wordt gehouden op 24 februari om 11 uur in de kerk te Wanssum. DANKBETUIGING LTw medeleven, belangstelling en persoonlijke herinne- ringen bij het overlijden van moeder, schoonmoeder en oma zijn voor ons een grote steun. Wij danken u hiervoor. Gijs en Eva Mieke en Michiel Paul en Miijam Louis en Ted Miel en Hanna Rob en Maijolein Venray, februari 2008 en kleinkinderen Wij zijn ernaar toegegroeid. Desondanks is het afscheid nemen voor ieder van ons moeilijk. Toch vinden wij de kracht: want sterker clan de dood is de liefde. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pap en schoon vader echtgenoot van Netty Bakker-Kennis Hij overleed in de leeftijd van 62 jaar. Netty Bakker-Kennis Noa® Sylvie en Gerben Cynthia 20 februari 2008 De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 25 februari om 12.00 uur in de Witte Hoeve, Gasstraat 5 te Venray, waarna wij hem begeleiden naai' zijn laatste rustplaats op de gemeentelijke begraafplaats Boschhui zen, Spurkterdijk 30 te Venray. Samenkomst in de Witte Hoeve om 11.45 uur, waar ge legenheid is tot schriftelijk condoleren. LI kunt afscheid nemen van Fons in het uitvaartcentrum van DELA, Merseloseweg 130 (naast Medisch Centrum VieCuri) te Venray, op zondag 24 februari van 17.00 tot 17.30 uur. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze koster Vele jaren heeft Jan zich ingezet voor onze parochie kerk. Dit deed hij met heel veel liefde en toewijding en dat zullen wij nooit vergeten. Jan, een man van pure eenvoud, puntje precies en zo zullen wij hem dan ook blijven herinneren. Wij wensen Mia, zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte in deze dagen, maai' zeker ook voor de tijd die daarna komt. Parochie H. Oda Ysselsteyn Kapelaan Crasborn en Kerkbestuur ook namens alle parochianen. Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Met hem verliezen wij een sociaal betrokken lid van onze Stichting 't Zorghuus. Wij wensen de familie veel sterkte. Stichting 't Zorghuus, Sieb Nijssen, Rob Keijzer, Wim Claessens, Marian Fleurkens, Annemarie Koonings, Eva Roos, Karin van Dijck. Rots in de branding Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten de len, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten ne men van mijn liefste maat en onze paps echtgenoot van Anny Emonts-Gooren en trotse papa van Margo en Henry Hij was pas 58 jaar. Anny Margo en Maaikel Henry Familie Emonts Familie Gooien Nijmegen, 14 februari 2008 St. Antoniusveldweg 6, 5803 AH Venray We hebben afscheid van Ger genomen op dinsdag 19 februari in de aula van crematorium Berkendonk te Hel mond. Wij ontvingen het droeve bericht dat onze medewerker, in de leeftijd van 58 jaar is overleden. Wij hebben Ger gekend als een fijne collega, die met veel inzet zijn werkzaamheden verrichtte binnen de afdeling Logistiek. Zijn vrouw, kinderen en familie wensen wij heel veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Directie en medewerkers NLW Groep Zó dapper, zó helder, zó wijs, beresterk.. Intens verdrietig, maar met bewondering, liefde en res pect laten wij u weten dat wij afscheid hebben genomen van onze bijzondere vader, lieve Opa Klus, "Grote" broer en schoonbroer, oom en vriend van velen weduwnaar van Nolly de Waal *Tilburg, 14 oktober 1930 f Veghel, 13 februari 2008 Maud Roos en Pim Erik en Henriëtte Luuk, Joep, en Madelief Stadhuisplein 221 5461 KR Veghel De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Op zoek naar Nog enkele Scandinavische chalets en luxe oeverwoningen beschikbaar per direct. itvaartverzorging errit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221

Peel en Maas | 2008 | | pagina 31