Vice Versa organiseert luxe 10-daagse hotelrondreis door Lapland, Lofoten, Noordkaap en Helsinki Boekelman Advocaten /<v>\ 0478 - 515875 Voorlichtingsdag zaterdag 1 maart Problemen met uw kunstgebit? Vice Versa Gespecialiseerd in familierecht (vFAS) mw. mr. H.P. Janssen-Wikkers mr. J.A. Boekelman U kunt onder meer terecht voor: Gratis kennismakingsgesprek. Boekelman Advocaten NIEUW IN HORST Dierenkliniek de Oude Melkfabriek PEEL EN MAAS REIZEN Europeesche re'sburea° vFAS is de naam van de landelijk erkende vereniging van familierecht advocaten/ scheidingbemiddelaars, de enige werkelijke specialisten op het gebied van personen- en familierecht onder de advocaten. Om lid te worden van die vereniging dient een advocaat 4 jaar de familierechtpraktijk uitgeoefend te hebben en vervolgens na een specialisatiecursus, die meer dan een jaar in beslag neemt, met goed gevolg examen te hebben afgelegd. vFAS is gesprekspartner van de regering bij wetswijzigingen op personen- en familierecht gebied (zie ook: www.vfas.nl). Op het kantoor zijn twee vFAS-advocaten actief die zich uitsluitend bezighouden met de personen- en familierechtpraktijk: Met hun jarenlange ervaring staan zij garant voor een optimale en snelle behandeling van uw zaak. Zij dienen het belang van één partij of in mediation (bemiddeling) dat van beide partijen. In scheidingsbemiddeling wordt samengewerkt met het Informatie- en Adviespunt Scheiding Venray, een samenwerkingsverband tussen Stichting Synthese (algemeen maatschappelijk werk), Jeugdzorg, GGZ en vFAS-advocaten. (Echt) scheiding Omgangsregeling Alimentatie (partner) adoptie (ouderlijk)gezag Naamrecht erkenning/ontkenning vaderschap Nederlands huwelijksvermogensrecht kinderontvoering internationaal huwelijks(vermogens)recht afstamming erfrecht Ook zaken op basis van gesubsidieerde rechtsbijstand (toevoeging) worden aangenomen Julianasingel 43 5802 AT Venray Boekelman.advocaten@hetnet.nl Op maandagavond (evt. woensdagavond) van 10.00 uur tot 16.00 uur U heeft een loszittend kunstgebit? U wilt een nieuw kunstgebit? U wilt meer weten over een implantaatgedragen kunstgebit (het kliksysteem) Wist u dat het kunstgebit in de basisverzekering zit en bijna geheel wordt vergoed Reparaties aan uw kunstgebit terwijl u wacht Wist u dat uw nieuw gebit voor vergoed wordt!!! Kunstgebit Zorgcentrum f www.vooralledierenhetbeste.nl www.maandvanhetgebit.nl Donderdag 21 februari 2008 - Pagina 16 Vestaralen Rovaniemi 10-daagse rondreis Deze reis is een combinatie van Finland, Zweden en Noorwegen. Drie landen die in dit noordelijke gedeelte eigenlijk maar één echte populatie kennen, de Saami. Vanaf Düsseldorf vliegen we met Fin- nair via Helsinki naar Rovaniemi in Finland. Vanuit Rovaniemi rijden we via Kiruna naar de eilandengroep Lofoten. U kunt genieten van rust, ruimte, prachtige natuur, met op de meest onverwachte plek ken adembenemende uitzichten en u zult nooit genoeg krijgen van de ruige eilandjes, scherpe bergpieken en pittoreske dorpjes met lieflijke huisjes. De huizen krijgen die 'lieflijke' uitstraling door de kleuren waarin ze zijn geverfd: roze, zacht geel, pastelblauw en don kerrood. Vanaf Harstad, waar we 2 nachten verblijven, bieden we u de mogelijkheid een Hurtigrute-cruise te maken tot aan Tromso. De volgende highlight is natuurlijk de Noordkaap. Ook bieden we u hier de mogelijkheid om een vogelsafari over de Noordelijke IJszee te maken! We reizen van hoogtepunt naar hoogtepunt door een afwis selend landschap. De kleurrijke cultuur van de Samen zal ons als een rode draad door de reis blijven volgen. VLUCHTINFORMATIE Vluchtschema met KLM Datum Vlucht Van Naar Vertrek Aankomst 30-6-2008 AY 704 Düsseldorf Helsinki 11.50 uur 15.10 uur 30-6-2008 AY 429 Helsinki Rovaniemi 16.20 uur 17.40 uur 8-7-2008 AY 472 Ivalo Helsinki 19.25 uur 20.50 uur 9-7-2008 AY 707 Helsinki Düsseldorf 16.30 uur 17.55 uur één dag later N.B.: De vluchtschema's zijn in lokale tijden en zijn onder voorbe houd van wijzigingen. De luchthavenbelastingen in de prijsopgave zijn altijd onder voorbehoud van wijzigingen tot het moment van tic ketuitgifte. Poolcirkel REISPROGRAMMA 1e dag: maandag, 30 juni 2008 Vertrek per bus vanaf Venray. Vliegreis van Düsseldorf naar Rovaniemi met een overstap in Helsinki. Na aankomst op de luchthaven volgt de transfer naar het hotel. 2e dag: dinsdag, 1 juli 2008 Vanuit Rovaniemi rijden we westwaarts naar het Zweedse Kiruna. Deze stad heeft de rijkste ijzermijnen ter wereld en een bezoek hieraan mag dus zeker niet ontbreken. Om de mijnbouw te kun nen continueren is het mogelijk dat de stad in de toekomst volledig verplaatst moet worden. 3e dag: woensdag, 2 juli 2008 Vandaag rijden we naar de Lofoten in Noorwegen. Voordat we de Noorse grens passeren bezoeken we het Abisko Nationalpark met de kloof van Abiskojokk. Vervolgens rijden we naar het Noorse Narvik. Hier kunt u met een cabinelift naar een prachtig uitzichtpunt over de Oceaan en de fjorden. Bij mooi weer is dit zeker een aanra der (optioneel, kosten ca. 15,- p.p., niet inbegrepen). Aansluitend rijden we naar Harstad voor 2 overnachtingen. 4e dag: donderdag, 3 juli 2008 In totaal bestaan de Lofoten uit vier eilanden die met bruggen aan elkaar zijn verbonden. We zien puntige rotsen die vanuit de zee steil omhoog rijzen, turkooizen zee, groene weiden, geweldige vergezichten en natuurlijk de kabeljauw die hangt te drogen. Met een beetje geluk ziet u ook zeehonden of papegaaiduikers en zee arenden. Uiteraard bezoeken we vandaag ook het Vikingmuseum in Borg. 5e dag: vrijdag, 4 juli 2008 Vandaag gaan we de reis vanuit Harstad naar Tromso per boot maken (ca. 6,5 uur). Wij maken een prachtige cruise aan boord van één van de vroegere postschepen (Hurtigrute) die deze dienst tus sen Bergen en Kirkenes uitvoeren. Als u niet per boot wilt reizen, rijden we via de Nordkappsveien en Bardufoss naar de waterval Malselvfossen. In Tromso ontmoeten we de 'opvarenden' weer. Overnachting in Tromso. 6e dag: zaterdag, 5 juli 2008 Tromso is uitgangspunt van vele Poolexpedities geweest. 's Ochtends brengen we eerst een bezoek aan het Poolmuseum met tentoonstellingen over de poolreizigers. Aansluitend volgen we de Nordkappsveien tot aan Alta. Hier bekijken we de beroemde pre historische rotstekeningen die zijn opgenomen door UNESCO als wereldcultuurerfgoed. 7e dag: zondag, 6 juli 2008 Vandaag is het zover, we gaan naar de Noordkaap. We rijden over de hoogvlakte langs het Olderfjord en door de Noordkaaptunnel naar het plateau. We checken eerst in bij ons hotel in Honnigsvag. 's Middags kunt u deelnemen aan een prachtige vogelsafari over de Noordelijke IJszee. Vanaf Gjesvaer vaart u 15 km. ten westen van de Noordkaaprots, naar het natuurreservaat Gjesvaerstappan. Hier ziet u de grootste kolonie papegaaiduikers en Drieteenmeeuwen (optioneel, kosten ca. 57,50 p.p., niet inbegrepen). Na het diner rijden we naar het uiterste puntje van Europa, de Noordkaap. In het bezoekerscentrum bekijken we een prachtige film over het le ven rond de Noordkaap. Rond middernacht hangt de zon boven de zeespiegel, uw gevoel zegt, hij gaat zo onder, maar het tegendeel is waar, langzaam gaat de zon weer op. 8e dag: maandag, 7 juli 2008 In de loop van de ochtend verlaten we het Noord kaapplateau en rijden langs de Porsangenfjord richting Lakselv. Op weg naar Ka- rasjok passeren we bijzondere, witte dolomietformaties die volgens de legende door Trollen zijn ontstaan. Tevens bezoeken we vanmid dag het Sami cultuurpark waar u kennis maakt met de leefwijze van de Saami. Overnachting in Karasjok. 9e dag: dinsdag, 8 juli 2008 We passeren de grens met Finland en via het Inarimeer rijden we naar de luchthaven van Ivalo. Na de middag vliegen we vanaf Ivalo naar Helsinki. 10e dag: dinsdag, 8 juli 2008 Vanmorgen verkennen we de hoofdstad van Finland, Helsinki en zien o.a. het Olympisch Stadion, het monument van de componist Sibelius en de beroemde rotskerk. Daarna hebt u nog vrije tijd in het centrum. In de namiddag vertrekken wij van Helsinki en komen in de vroege avond aan in Düsseldorf. PRIJSOPGAVE De reissom bedraagt 2439,- en is inclusief: busvervoer Venray-Dusseldorf vv vliegreis per lijndienst van Finnair: Düsseldorf - Helsinki - Rova niemi - Ivalo - Helsinki - Düsseldorf op basis van stoelen in de economy class luchthavenbelastingen ad 136,00 rondreis per luxe touringcar conform programma cruise van Tromso naar Hartstad per Hurtigruten (postschip) officieel certificaat van bezoek aan de Noordkaap 9 overnachtingen in ge-upgrade hotels in gedeelde tweepersoons kamers inclusief Scandinavisch ontbijtbuffet en diner infoboekje met alle tips en wetenswaardigheden over de reis Nederlandssprekende reisleiding tijdens de hele reis Vice Versa reisbegeleiding tijdens de gehele reis brandstof- en veiligheidstoeslagen organisatiebemiddeling en programmaservice reisbescheiden (kofferlabels, programma etc.) In deze prijs is exclusief: lunches reis- en/of annuleringsverzekering eventuele, niet genoemde, entreegelden uitgaven van persoonlijke aard, zoals drankjes, fooien etc. toeslag voor eenpersoonskamer 420,00 p.p. Henseniusplein 3 5801 BB Venray Postbus 555 5800 AN Venray tel. 0478-51 51 55 fax 0478-51 39 31 info@reisbureauviceversa.nl www.reisbureaviceversa.nl „NluOM, Complete cursus, voor als je zwanger bent. Cursus: Onderweg naar ouderschap D.m.v. yoga, ademoefeningen en ontspanning Doorlopende zwangerschapscursus Je kunt altijd instromen Les tot aan je bevalling Terugkom-babyochtend Babymassage Yoga voor na de bevalling (4 lessen) Cursus:Yoaa voor iedereen Jong/ouder/gezond/minder gezond Dinsdagavond: een heerlijk ontspannen uurtje voor jezelf. Nog 10 lessen voor de zomerstop. Even proberen? Dat kan! Informatie: Thera Emonts, gecertificeerd adem- en ontspannings therapeut, gediplomeerd yogalerares. 077-398 40 15 theratoon@home.nl Venrayseweg 14, 5961 AG Horst Tel. 077-3988845 Openingstijden: ma. t/m do. 9.30-16.30 uur- vr. 9.30-14.00 uur 24 uur per dag bereikbaar onderdeel van Dierenklinieken Horst e.o. Leunseweg 22A, Venray-Leunen T 0478 - 58 26 90 E info@dierenkliniekdeoudemelkfabriek.nl In onze kliniek kunt u terecht voor een gratis gebitsinspectie van uw huisdier én een leuke attentie Februari is de Maand van het Gebit

Peel en Maas | 2008 | | pagina 16