Luxor - Studio 1+2 - Select theaters Venray Autoruit stuk? K» D Alfa Groep Schonewille MONDL Bloemsierkunst len GlasGarage Uitzendbui 50% korting Verkoper Medewerker Extrusie Teamcoördinator Warehouse Magazijnmedewerkers Kleine oplage Full Color printen is goed en goedkoop bij Drukkerij van den Munckhof! A .van Jftratum Onze nieuwe collectie is binnen! CALL CENTER MEDEWERKER m/v Office SHOW WORKSHOPVOORBEELDEN •1 Industrial PEEL EN MAAS Wij repareren of vervangen uw voorruit... www.glasgarage.nl VïHORST ALLROUND ELEKTROMONTEUR (m/v) Cafetaria De Klein, fulltime/parttime cafetaria medewerker(sters) vakantiekrachten Kindermode- en Outletstore "de Bengeltjes" op alle outletartikelen Bij ons kunt u pinnen GRATIS parkeren Graag tot ziens bij de Bengeltjes Wegens omstandigheden nieuwe openingstijden: 's maandags gesloten dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur Zaterdag 10.00 - 16.00 uur Full Color printen bij Drukkerij van den Munckhof! Autoschadehersteller Monteur Ervaren Voorbewerker/ Spuiter I Ben jij: commercieel ingesteld en heb je gevoel voor service en kwaliteit? een gedreven showroomverkoper die eigen omzetveranfwoordelijk- heid aan kan? representatief en beschik je over goede contactuele eigenschappen? enthousiast en gedreven om vooraf gestelde doelen te realiseren? bereid te investeren in jezelf? Neem dat contact op met Kitty Gossens (kitty.gossens@adecco.nl) better work, better life adecco.nl www.uitzendburomondial.nl Uitzendburo Mondial is een regionale, professionele organisatie op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie De opdrachtgevers bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing Na de carnavalsdagen weer toe aan een ander ritme? Hieronder volgt een greep uit onze huidige vacatures Met spoed gezocht: Tractorchauffeurs met technisch inzicht Ervaren stratenmakers (regio Venray) Isolatiemedewerkers (geen ervaring vereist) Per direct bieden wij de volgende functies. voor zeer lange tijd en evt. voor vast Metaalbewerker voor het knippen/zetten (regio Boxmeer) Veldwerker bodemonderzoek (MBO functie) Visual Programmeurs bij een toonaangevend bedrijf Montagemedewerkers in Venlo, Horst en Venray Dunwandig CV-monteurs (regio Venlo) Commercieel medewerker binnendienst in de installatietechniek Sterke orderpickers voor zware producten (dagdienst) Timmermannen, metselaars en stucadoors Onderhoudschilders voor diverse projecten s Horst 077 - 398 24 14 s Venray 0478 - 531 431 www.uitzendburomondial.nl 16 februari 11.00 - 16.00 uur, 17 februari 14.00 - 17.00 uur Workshops INCLUSIEF materialen. GEEN inschrijfkosten. Meer informatie via: www.bloemsierkunstien.nl Bloemsierkunst len Ysselsteynseweg 61Ysselsteyn 0478-561226 of 06-23327490 Bloemwerk alleen op bestelling! Bedienen van extruder zodat een kunststof folie ontstaat van een kwaliteit waarmee de productiegroep zonder problemen kunststof verpakkingen kan produceren. Daaraan zijn de volgende nevenfuncties toegevoegd: verrichten van laad- en loswerkzaamheden, malen van afvallen voor hergebruik, schoonhouden van de werkplek en uitvoeren van eenvoudig technisch onderhoud. We zoeken een kandidaat met MBO werk/denkniveau. Je bent flexibel, zelfstandig en beschikt over een gezonde dosis verantwoordelijkheids gevoel. Voor meer informatie over bovenstaande vacature kunt u contact opne men met Debby Hebben-Litjens (debby.litjens@adecco.nl). Schneider Electric Organiseren van de dagelijkse werkzaamheden op pick/pack/quality control of PDR in relatie tot de workload en het houden van dagelijkse opstart meeting. Verantwoordelijk voor juiste sturing op gestelde afde- lingsdoelen/KPI's. Het bijhouden van rapportages en maken van perso nele planningen op dag weekbasis. Aansturen van een groep mensen tussen de 10-20 personen. Een meewerkende (50%) en ondersteunende rol bij de pick/pack/quality control afdeling en alle andere voorkomende warehouse activiteiten eventueel ook op andere afdelingen. Het beheren van de werkplek, waaronder het naleven van alle veiligheidsvoorschriften en schoonhouden van de werkplek en directe omgeving. Introductie en instructies geven aan nieuwe medewerkers. Het betreft een fulltime baan, contractmogelijkheden zijn aanwezig. Voor meer informatie over bovenstaande vacature kunt u contact opne men met Ingrid Roosch (ingrid.roosch@adecco.nl) Voor diverse afdelingen zijn wij op zoek naar gemotiveerde magazijnme dewerkers. Packing: Je gaat orders die gepicked zijn inpakken in dozen of zakjes, labels uitprinten en papieren toevoegen. Dozen uitsorteren aan de band. Berijden elektrische pallet truck. Outbound Adaptation Center: Je gaat schakelkasten en andere materia len die gereed zijn, inpakken voor verzending, labels uitprinten en papie ren toevoegen. Pallets stapelen en met folie omwikkelen. Tevens werk voorbereiding: dus materialen klaar leggen voor de montage. Picking/MFC: Via de lopende band komen dozen vanaf de inbound afde ling met orderlijsten binnen, de desbetreffende order stopt bij jou station, op de orderlijst kun je zien wat en hoeveel je uit welke stelling moet pie ken, deze producten moeten weer in de doos gedaan worden en dan gaat de order via de lopende band verder naar het volgende station. De producten zijn onderdelen van schakelkasten er kunnen producten bij zitten van 25 kg, men moet dus geen lichamelijke klachten hebben en er bewust van zijn dat het werk zwaar kan zijn. Verder moet je minstens 1,70 m zijn i.v.m. de hoogte van de stellingen. Als het werk gedaan is, kan het zijn dat er nog dozen opgeruimd moeten worden voor hergebruik (verzamelen). Het betreft fulltime banen in dagdienst voor langere tijd. Contract moge lijkheden zijn aanwezig. Voor meer informatie over bovenstaande vacatures kunt u contact opne men met Ingrid Roosch (ingrid.roosch@adecco.nl) better work, better life adecco.nl Moord WIJVEN Donderdag 7 februari 2008 - Pagina 20 Stationsweg 183, OOSTRUM VENRAY Tel: 0478 56 82 26 Luxor Studio 1 2 Select Theaters in Venray. Programma van 7 t/m 13 februari Telefoon informatie 0478 581567 Telefoon reservering 0478 513890 Donderdag 21.30 u Vrijdag en Zaterdag 21.30 u Zondag 18.45-21.30 u Maandag t/m Woensdag 20.15 u Nieuw in Venray WE OWN THE NIGHT Donderdag 18.45-21.30 u Vrijdag en Zaterdag 18.45-21.30 Zondag 16.00-18.45-21.30 u Maandag t/m Woensdag 20.15 u 2e Schokkende Week TBS Donderdag 18.45 u Vrijdag en Zaterdag 18.45-21.30 Zondag 18.45-21.30 u 5e Spannende Week NATIONAL TREASURE 2 Donderdag 18.45-21.30 u Vrijdag en Zaterdag 18.45-21.30 Zondag 16.00-18.45-21.30 u Dinsdag en Woensdag 20.15 u 8e Komische Week MOORDWIJVEN Donderdag 20.00 u Zondag 16.00 u Maandag t/m Woensdag 20.00 u Nieuw in Venray RED ROAD Donderdag 14.15 u Vrijdag en Zaterdag 14.15-18.45 Zondag 13.30-16.00 u Woensdag 14.15 u Nederlands gesproken Première Nederland ALVIN AND THE CHIPMUNKS Donderdag t/m Zaterdag 14.15 u Zondag 13.30 u Woensdag 14.15 u Nederlands gesproken 8e week K3 EN DE KATTENPRINS Donderdag t/m Zaterdag 14.15 u Zondag 13.30 u Woensdag 14.15 u Nederlandse versie 9e Komische Week BEE MOVIE Donderdag t/m Zaterdag 14.15 u Zondag 13.30 u Woensdag 14.15 u Nederlands gesproken 9e Avontuurlijke Week ENCHANTED Maandag 20.15 u De Sneak Preview! Reserveer nu uw kaarten. Entree 5,00 Het reserveren van kaarten is mogelijk op telefoonnummer: 0478-513890 dagelijks tijdens openingstijden, en via internet op www.luxorvenray.nl! Eenmalig registreren en u kunt reserveren waneer u maar wilt! Telefonisch zijn wij tijdens bereikbaar van: Maandag t/m Donderdag van 19.30 tot 22.00 u Vrijdag van 18.00 tot 22.00 u. Zaterdag van 13.30 tot 16.00 en van 18.00 tot 22.00 u Zondag van 13.30 tot 22.00 u. Gereserveerde kaarten dienen uiterlijk twintig minuten voor aanvang van de film te zijn afgehaald. Zo niet, behouden wij het recht de reservering te laten vervallen, www,tuxorvenrav.nl flexible energy systems Van Stratum Horst is een kleine onderneming, gevestigd aan de rand van Horst, welke zich bezig houdt met het ontwerpen, bouwen, in bedrijf hou den en herstellen van (nood)stroomvoorzieningen, van zowel tijdelijke als permanente aard. Door innovatie en het toepassen van nieuwe technologie heeft van Stratum Horst zich weten te vestigen in een Europese markt op het gebied van aggregaten en hier aan gerelateerde elektrische installaties. Voor de versterking van ons team zijn wij op zoek naar een Wat wij bieden: een zeer veelzijdige baan werken in een goed uitgeruste werkplaats, maar ook veel op locatie veel zelfstandigheid vast dienstverband vakkundige collega's met ruime ervaring Wat wij vragen: MBO werk- en denkniveau zelfstandig kunnen werken geen 9-5 mentaliteit minimaal in bezit van rijbewijs B(-E) beheersing van de Nederlandse taal (A.B.N.) Heb je interesse of vragen, neem dan rechtstreeks contact op met: Paul van Stratum Tel. 077 3981769 of stuur je (handgeschreven) sollicitatiebrief, voorzien van c.v. naar: van Stratum Horst Expeditiestraat 17, 5961 PX Horst T.a.v.: Paul van Stratum www.stratum-horst.nl zoekt gemotiveerde actieve om ons team te versterken. Tevens zoeken wij ook enkele Werktijden dagen zijn in overleg vast te stellen. Spreekt jou het bovenstaande aan: Cafetaria De Klein Ad de Klein. Brugstraat 7 5861 AJ Wanssum 0478-531398 info@cafetariadeklein.nl Geysterseweg 4a, Wanssum, Tel.: 0478-571234 Alfa Groep Verspreidingen is een onderdeel van de Alfa Groep Holding. Alfa Groep Verspreidingen verzorgt de distributie van huis aan huisbladen en folders in opdracht van derden. Om gestalte te geven aan de verwachte groei van Alfa Groep Verspreidingen zijn wij, voor ons kantoor in Horst, op zoek naar een De functie In deze functie ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van telefonische controles waarbij je d.m.v. korte vragen de bezorgkwaliteit kunt meten. Je bent werkzaam in een klein team. De werkzaamheden worden uitgevoerd in de avonduren van 18:00 uur tot 21:00 uur op maandag, woensdag en donderdag. We zoeken iemand voor 6 uur per week waarbij de invul ling van avonden bespreekbaar zijn. Deze functie is ook geschikt voor studenten. Je profiel •Je beschikt over een klantgerichte houding en inlevingsvermogen; •Je beschikt over uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden; •Je kunt werken met een computer of bent bereid dit te leren. Ervaring in het gebruik van computers, met name het Microsoft Office pakket is een pré; •Je beschikt over een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Geïnteresseerd? Neem voor vragen en aanvullende informatie contact op met Loek Gielen, Manager Zuid, op telefoonnummer 06 - 51385257. Je sollicitatie Als jij de juiste persoon voor deze functie bent, dan verzoeken wij je een sollicitatiebrief, voor zien van een curriculum vitae, vóór 16 februari 2008 te richten aan Alfa groep Verspreidingen, Postbus 6160, 5960 AD Horst, t.a.v. L. Gielen. Je kunt ook per e-mail reageren: l.gielen@alfa-groep.nl onder vermelding van "Vacature HAH". AUTOSCHADE LAKSPUITERIJ Wij zoeken een gemotiveerde en zelfstandig werkende Wj zijn een middelgroot modern schadeherstel- bedrijf en werken voor diverse grote verzeke ringsmaatschappijen, dealers en particulieren. Heeft u interesse en wilt u meer weten over deze functie, neem dan contact met ons op of mail naar: dina@schonewille-deurne.nl Tel: 0493-319319 Autoschade Lakspuiterij F.J. Schonewille bv. Dr. H. van Doorneweg 20 5753 PM Deurne Adecco Venray Schoolstraat 29, 5801 BN Venray Telefoon (0478) 58 67 70 EmailVenray015@adecco.nl Adecco Venray Schoolstraat 29, 5801 BN Venray Telefoon (0478) 58 67 70 EmailVenray015@adecco.nl Misdaaddrama over een popu laire nachtclubeigenaar die voor een moeilijke keuze komt te staan als zijn broer, een agent, wordt bedreigd door de maffia. kijkwijzer: 16 jaar, i Theo Maassen briljant als ontsnapte TBS'er in een superspannende thriller van de makers van Van God Los. In de wereld van TBS is niet alles liefdeintegendeel kijkwijzer: 16 jaar, Nicolas Cage neemt u mee op ontdekkingsreis in een super- spannende avonturen film. Hij doet verrassende onthullingen en komt op het spoor van één van de meest gekoesterde gehei men in de hele wereld. Een absolute aanrader kijkwijzer: 12 jaar, 5e film van het filmkring seizoen. Engels drama over de Schotse beveiligingsbeambte Jackie, die door haar bewakingscamera's de man in het oog krijgt die ze nooit meer hoopte te zien. kijkwijzer: 12 jaar, Na K3 en het magische medail lon en K3 en het IJsprinsesje, beleeft het K3 trio voor de derde keer een bioscoopavontuur in K3 en de kattenprins. Karen, Kristel en Kathleen reizen naar Sprookjesland in de wolken om een betoverde prins te helpen. kijkwijzer: Alle Leeftijden Uit de bijenkorf en in proble men... Van de makers van Shrek en Madagascar een nieuwe animatie komedie over een bij, die het niet zit zitten om zijn hele leven honing te maken. Een leuke komedie met scherpe humor. Top vermaak voor het hele gezin. kijkwijzer: 6 jaar, Altijd al benieuwd geweest wat er zou gebeuren als een Disney- prinses zou belanden in onze wereld? Enchanted beantwoordt deze vraag op even hartverwar mende als hilarische wijze. kijkwijzer: 6 jaar, i kijkwijzer: 12 jaar, OS® Familiefilm naar de bekende tekenfilmserie over het swingen de eekhoorntje Alvin dat samen met zijn vriendjes Simon en Theodore een popbandje heeft. kijkwijzer: Alle Leeftijden De nieuwste superkomedie van Dick Maas over drie verveelde miljonairsvrouwen die een huurmoordenaar inhuren om hun overspelige echtgenoten op te laten ruimen... en dat lukt ze aardig!

Peel en Maas | 2008 | | pagina 20