Jumpers'76 verliest van koploper Zwiers en Van der Vleuten tweede Goud en zilver voor turnsters Lake Valley onderuit bij koploper Rooyse VK overklast Civitas Bekerzege volleybaldames Volleybalheren verliezen derby Goed herstel TV/Sportijn KNVB: boete bij vertraging strafzaak First Lady® svoc Sponsors Taxi Verstraaten/Sportijn r~n jÈfTCSÈ) PEEL EN MAAS Donderdag 31 januari 2008 - Pagina 22 Jumpers'76 SV Venray Set Up SV United SV Ysselsteyn Manual Drie tegentreffers in drie minuten zijn Venrays team fataal Nederlaag handbaldames Venray /EOlDXDimX Suhnma Sport-//r/7 Grotestraat 56, Venray spor/^ Jumpers'76-Deurne 85-111 (44-68). Topscorers Jumpers'76: Mikke Leenders 25 punten, Bart van Dijk 17 punten en Mirko Antheunissen 15 punten. De basketbalheren van Jumpers'76 hebben afgelopen zondag de wed strijd tegen de ongeslagen koploper uit de eerste klasse B van rayon Zuid niet weten te winnen. In sporthal de Wetteling kon Jumpers'76 met name in de eerste helft de aanval van Deur- ne niet stoppen. Jumpers'76 bleef de gehele wedstrijd wel strijden waar door er maar liefst in totaal bijna 200 punten door het netje vlogen: 85-111 Na enkele weken spel zonder wei nig zelfvertrouwen bleef coach Tristan Lammerts van Bueren optimistisch en scherpte hij zijn jongens aan voor de wedstrijd tegen koploper Deurne Pio niers. Zaak voor Jumpers'76 om tegen de ongeslagen koploper niet te kijken naar de stand maar vooral uit eigen kracht zelfvertrouwen winnen voor de wedstrijd die nog komen gaan. Jum pers'76 startte ook gretig en gedurfd. De gasten uit Deurne konden echter vaak sneller op schakelen van defence naar offence waardoor men al snel een voorsprong van tien punten wist op te bouwen na tien minuten spelen. Jumpers'76 bleef echter koel en door goede drives naar het bord wist men ook volop te scoren. In het tweede kwart was het weer Deurne dat de boventoon voerde mede door de zone defence die men speelde. Echter na enkele minuten wist Jumpers'76 deze toch te doorbreken doordat aan Deurnese zijde deze vorm van defen ce niet altijd volledig werd gespeeld. Ruststand: 44-68. De wedstrijd leek dus al gespeeld maar met name Jumpers'76 liet door middel van een goed derde kwart zien dat men durft te spelen. De jonge ploeg van Jumpers'76 is gretig en dit kwart werd dan ook winnend afge sloten met een stand van 25-21. In het vierde en laatste kwart werd de wedstrijd leuk uitgespeeld door beide ploegen en kon de thuisploeg met opgeheven hoofd het veld verlaten. Coach Tristan Lammerts van Bueren was na afloop tevreden op zijn jon gens. "We hebben laten zien dat we wel degelijk kunnen basketballen. Waar we het de afgelopen wedstrij den vaak af lieten weten in met name de tweede helft hebben we vandaag de gehele wedstrijd als team gevoch ten voor elk punt. Voor ons zelf heb ben we dan ook veel gewonnen door dat het afgelopen weken niet lekker liep en het zelfvertrouwen ver weg was. Dat we verloren hebben komt doordat Deurne echter een maatje te groot is voor ons". Uitslagen Heren-Deurne Pioniers 2 85-111 UI6-Wizards Helmond 2 72-49 U14-OBC 2 24-70 U12-OBC 2 63-52 De landelijke jeugdcompetitie bin nen de NTTB is begonnen voor de tweede helft van het seizoen 2007- 2008 en de jeugdteams van Summa/ Red Stars kwamen goed uit de start blokken. Jongens 1 speelde landelijk A in Oss tegen OTTC 1 en in een spannende wedstrijd werd er een 4- 6 overwinning behaald. De overwin ning kwam tot stand via drie keer winst voor Ernest Cruijsberg en een redelijk debuut op dit niveau van Tom Thijssen met een overwinning evenals Raoul Helmes en het zesde punt was het dubbelspel. Jongens 2 was gepromoveerd naar de Landelijk B-klasse en in de eerste wedstrijd kregen ze bezoek van SKF 1 uit Veenendaal en met redelijk con stant spel werd er een 6-4 overwin ning uit het vuur gesleept via een overwinning van Rick Pouwels bij een 5-4 voorsprong. De andere punten werden naast nog een zege van Rick Pouwels, gemaakt door Brit Houwen twee keer, Max Thijssen een keer en het dubbelspel. Meisjes 1 moest naar Veldhoven om op B/C niveau te spe len tegen de gelijknamige ploeg en men kwam terug met een knappe 3-7 zege. Judith Stoef behaalde drie keer winst en debutante Annka Jennis- kens kwam prima tot twee keer een winstpartij en Daphne van Vechgel bleef op een keer winst, maar samen met Judith Stoef werd wel het dubbel gewonnen. Voor de senioren B, C en D heb ben in Panningen de Nederlandse kampioenschappen plaatsgevonden en voor Summa/Red Stars waren de resultaten niet slecht. Robert van de Bosch en Sander Renkens bereikten de hoofdronde bij de Senioren C in het enkelspel en dit was het eind station. In het dubbelspel verloren Robert van de Bosch en Peter Frey in de kwartfinale bij de Senioren C. Bij de dames B vooral nogal wat afmel dingen, maar in het enkelspel kwam Sabina Larmene bij de Senior B tot de halve finale om hier te verliezen van Christa Benit van Scylla uit Leiden en dus een derde plaats. Bij de heren Senior B dubbelspel speelden Patrick Zwiers en Frank van der Vleuten een sterke eerst ronde om vervolgens door te spelen tot in de finale en hier jammer genoeg te verliezen, maar wel een goede verdiende tweede plaats te behalen. Vooral de halve finale tegen Gerben Last en Robert-Jan van der Heijden van Flits uit Zwolle was goed te noemen. De turnsters van gymnastiekvereni ging St. Christoffel hebben persoon lijke wedstrijden geturnd in het NTS (Nationaal Turn Systeem) in Baarlo. Er werden goede resultaten behaald: Instap 12: 1) Boya Siahaija. 2) Anke Kleinlugtenbeld. 8) Ilse van Ass. Zij zijn door naar finale van de Limburgse kampioenschappen. 12) Maureen van Leerdam. Pupil 1 niveau 12: 6) Eline van Leer dam, 6e plaats, door naar finale LK. 12) Rhanna Haverkort, door naar fina le LK. 16) Vera Lamers. Pupil 1 niveau 11: 22) Maartje van Rossum. Instap 13: 21) Milou Swinkels, 21e plaats, door naar halve finale LK. 31) Laura Driessen. 39) Isabel Rooijak- kers. Pupil 2 niveau 10:29) Lisanne Jacobs. Jeugd niveau 9: 4) Lisa Esveldt, door naar halve finale LK. 8) Bette Hebben, door naar halve finale LK. 25) Stacy van Lin. Jeugd niveau 10: 39) Babs Neervoort, door naar halve finale LK. 44) Sara Putz. Senior niveau 10: 12) Sara Naus, door naar halve finale LK. Junior niveau 9: 15) Floor Neervoort, door naar halve finale LK. 22) Tamara van Broekhoven, door naar halve fina le LK. Junior niveau 8:21) Jaimy Claessens. Senior niveau 7: 15) Lynn van Kessel, door naar halve finale LK. Senior niveau 8: 13) Celine Hendriks, door naar halve finale LK. 14) Lisanne van Veghel, door naar halve finale LK. TFH/Select Logistics-Lake Valley 4-2 (3-0). Doelpunten: Bart Linders en Niels Hermsen. Lake Valley ging maandagavond tegen koploper TFH/Select Logistics met 4-2 onderuit. De Venrayse ploeg behaalde uit de laatste zes wedstrijden slechts twee punten. Lake Valley heeft nog een marge van drie punten tot de bedreigde zone in de hoofdklasse. De Venraynaren begonnen goed in de City Sporthal in Helmond. De eer ste drie kansen waren voor de bezoe kers maar Paul Rutten en Ron Spruit slaagden er niet in de openingstreffer te scoren. Na acht minuten viel een schot vanaf vijftien meter plotseling in het Venrayse doel: 1-0.TFH/Select was voor rust sterker en bouwde daarna de voorsprong uit tot 3-0. Lake Valley liet nog een overtalsituatie onbenut. Na de hervatting waren de rollen omgedraaid. Lake Valley zette de thuis club onder druk maar treffers ble ven aanvankelijk uit. Halverwege de tweede helft loste Niels Hermsen kee per Arjan Schatorjé af in het doel. De Helmondse ploeg had moeite met de meespelende Venrayse doelman. Bart Linders verkleinde de achterstand tot 3-1. De jacht op de aansluitingstreffer werd verstoord toen de thuisclub uit een counter op 4-1 kwam. Met een prachtige afstandsknal scoorde Niels Hermsen vlak voor tijd nog de 4-2. Lake Valley is al volop bezig met komend seizoen. De hoofdklasser wil zich versterken met vier aanwinsten. Tevens hoopt de club het contract met coach Paul Janssen te verlengen. Wellicht dat Lake Valley gaat fuseren met de Venrayse eersteklasser Gal lus/Café de Tijd. Beide verenigingen beraden zich momenteel over een samenvoeging. Gallus/Café de Tijd hield gisteren (woensdag) een leden vergadering. Lake Valley speelt de volgende competitiewedstrijd op maandag 11 februari (21.30) thuis tegen Fermonia Boys 2. Dit is een belangrijk duel voor de Venraynaren om niet verder af te zakken naar de degradatieplaatsen. Stand hoofdklasse TFH/Select 18-43 Koutenveld 18-41 Schaesberg 18-38 FCH 2 18-32 Altweerterheide 2 18-29 FSG/B.Mesters 2 18-27 Haelen 18-25 De Kilo 18-24 Lake Valley 18-21 Fortuna'71 18-20 Fermonia Boys 2 18-18 Amicitia 2 18-18 TV/Sportijn 2 18-16 Reuver 18-12 Civitas-Rooyse VK 4-0. Setstan den: 15-25, 5-25, 8-25 en 12-25. Het eerste damesteam van Rooyse VK heeft de uitwedstrijd tegen Civitas in Venlo een royale zege behaald. Met een 0-4 eindstand gaven de volleybal dames de thuisploeg geen schijn van kans. Het duel tegen Civitas leverde voor Rooyse VK geen enkel probleem op. De pas kwam goed en in deze wedstrijd was er ruimschoots de gelegenheid voor variatie en combi naties. De omloopballen met de mid- denaanvalster scoorden goed, maar ook de buiten wist met prikballen, maar ook met de harde aanval menig punt te scoren. Er waren meerdere malen serviceseries van meer dan tien punten, waaruit af te leiden is dat de servicedruk van de dames in orde was. Vanuit de tegenstander kwamen maar enkele ballen terug en maar op weinig van deze ballen had de Rooyse geen antwoord. In de tweede set had den de speelsters nog niet eens elke plek in het veld eens gezien, met maar vijf punten voor Civitas werd er een ruime zege op het scorebord gezet. De setstanden waren 15-25,5-25,8-25 en 12-25. Rooyse VK-Setup 3-0. Setstan den 25-6, 25-20, 25-22. De volleybaldames van Rooyse VK hebben de volgende bekerronde bereikt door een eenvoudige 3-0 zege op Set Up. In de eerste set speelde de thuisploeg haar eigen spelletje, met veel variatie, een goede pass en groot enthousiasme. De set eindigde dan ook in 25-6. In de tweede set werd het echter al een beetje moeilijker. De pass lag slechter en ook de set-upster had moeite de ballen buiten te leggen. Door veel eigen fouten liet Rooyse VK de tegenstander in zijn spel komen. De gasten roken ook hun kans, maar de thuisploeg wist met goede mid- denaanvallen en tactisch geplaatste ballen de problemen op te lossen en de set met 25-20 te winnen. De derde set werd een zwaar bevochten set. Niet alleen de spelers, maar ook het publiek van Set Up mengde zich in de strijd. Dit door commentaar op de scheidsrechter, die dit snel indamde door de betreffende man van de tri bune te laten verwijderen. De Rooyse dames maakten veel fouten in de passing, waardoor het spel niet meer liep zoals het hoorde. Ze keken deze set zelfs geruime tijd tegen een ach terstand van 3, 4 punten aan. Op het einde lieten de dames echter hun vechtlust zien en speelden een dege lijk spelletje. Daardoor konden ze de set toch nog met 25-22 afsluiten en daarmee de wedstrijdwinst veilig stel len. MVC-Rooyse VK 3-2. Setstan den: 25-21, 17-25, 21-25, 25-17 en 15-11. De Noord-Limburgse volleybalder by tussen MVC en Rooyse VK is geëin digd in een 3-2 zege voor de thuis ploeg. De Venrayse ploeg, verzwakt door het ontbreken van de basisspe lers Roel van Hooft, Koen Verwey en Pedro Janssen, gaf goed partij maar kwam in de beslissende partij net iets te kort om voor een stunt te zorgen. Ondanks het verlies in de eerste set startte Rooyse onbevangen aan de tweede set die vrij simpel door de smalle selectie uit Venray werd gewon nen. Dat het enigszins rommelde in de gelederen van Maashees bleek ook in de derde set toen de gasten weer de hele set een grote voorsprong moch ten verdedigen, maar waar het eind Uitslagen Margriet A1 -S V Venray A1 Bavos A1 -S V Venray A1 SVVenray Bl-Someren BI SV Venray B2-ASV33 BI Nulandia Cl-SVVenray Cl SVVenray C2-Born Cl NWC Dl-SVVenray Dl SVVenray El-ZSV El NWC Fl-SVVenray F1 1-1 0-0 6-0 2-0 1-0 0-6 1-1 3-5 0-4 Uitslagen VC Landgraaf 2-Set Up Dl Skunk 2-Set Up D2 Olsredlem 1-Set Up D3 VC Velden 4-Set Up D4 Rooyse VK-Set Up MB Set Up N6 1-Summa Peelpush N6 1 0-4 Set Up N6 1-Avoc N6 2 HVC-Set Up N4 1 Set Up N4 1-Velden Set Up HR 2-Set Point 1 HVC 4-Set Up HR 3 Set Up HR 4-Athos 2 Set Up HR 5-Olsredlem 2 BV Holyocke 2-Set Up DR1 2-2 Set Up DR 2-Rooyse VK 2 2-2 Rooyse VK 1-Set Up D1 3-0 ADC-Set Up MA 1-2 Set Up MA-PEX/HHC 2-0 Programma donderdag 31 januari Recreanten dames Set Up 4-VC Yssel- steyn 2 20.30 3-1 0-4 4-0 0-4 3-2 4-0 0-4 4-0 4-0 1-3 3-1 3-1 toch nog een spannende apotheose kreeg. Door het goede middenblok werd deze set echter eveneens geheel verdiend door Venray gewonnen. Even leek een grote verrassing in de lucht te hangen toen Rooyse VK op een 1-3 overwinning leek af te steve nen, maar hier stak MVC een stokje voor. Op sleeptouw genomen door hun spelverdeler walste de thuisploeg over een defensief matig Rooyse VK heen en dwong een vijfde en beslis sende set af. MVC had hierin de beste papieren, won met 15-11 de set en de wedstrijd. Op zaterdag 16 februari hervat Rooyse VK de competitie met een duel tegen Aspargos. Uitslagen TOP'27 1-SV United 1 5-1 SV United 1-RKDSO 1 3-2 Futsal SV United 1-TV/Sportijn 3 9-5 SV United 2-Herberg de Peel 2 0-11 SVUnitedAl-MerseloAl 3-3 SV United Cl-Mulo Cl 1-5 Baarlo Dl-SV United Dl 2-1 Programma woensdag 6 februari SV United 1-Holthees 1 19 30 Uitslag korfbal ODOS 3-SV United 1 6-2 Uitslagen Ysselsteyn AÏG-Boekel Sport A2 1-2 Lierop Bl-Ysselsteyn BI 2-2 Mierlo Hout C2-Ysselsteyn Cl 3-5 Ysselsteyn C2G-SSE C3 1-4 Ysselsteyn D1G-NWC D2 1-1 Mierlo Hout D4-Ysselsteyn D2G 6-3 Ysselsteyn El-Mifano El 2-2 ZSV E2-Ysselsteyn E2 2-1 NWC E8-Ysselsteyn E3 9-1 Stiphout Vooruit E6-Ysselsteyn E4 2-1 Ysselsteyn E5-MVC E3 1-6 Mierlo Hout F4-Ysselsteyn F1 4-0 Lierop F2-Ysselsteyn F2 6-3 Ysselsteyn F3-Someren F7 1-0 RoodWit'62 F12-Ysselsteyn F4 4-0 Ysselsteyn F5-Helmondia F6 0-8 Uitslagen Heren sen. 2 BSAC 2-Manual 2 21-17 Dames sen. 1 Manual 1-VIOS 2 11-14 Dames sen. 2 Manual 2-Swalmen 1 12-8 Sportnieuws -info TV/Sportijn verliest topper TV/Sportijn-FSG/Ben Mesters 5-6 (2-3). Doelpunten: 4. Mohamed Men- gay 0-1; 17. Marco Tax 0-2; 20. Freek Thoone 1-2; 21. Coen Lins- kens 2-2; 22. Rick Merken 2-3; 27. Mohamed Mengay 2-4; 28. Moha med Mengay 2-5; 29. Marco Tax 2- 6; 41. Freek Thoone 3-6; 46. Ruud Brands 4-6; 49. Ruud Brands 5-6. Scheidsrechter: Boesten (Mont- fort). Toeschouwers: 150. Rode kaart: 20. Kevin Nowacki (FSG) na twee keer geel vanwege commen taar op de leiding. Gele kaart: 50. Eric Troisfontaine (TV/Sportijn) na overtreding. TV/Sportijn: Lenders; F. Brands, R. Brands, Linskens, Lucasssen, Tahsini, Thoone en Troisfontaine. Door Henk Willemssen TV/Sportijn heeft vrijdag ver zuimd de koppositie in de eer ste divisie D te verstevigen. Het Venrayse team leed thuis tegen runnerup FSG/Ben Mesters een 5-6 nederlaag. In een attractieve topper kende TV/Sportijn vlak na rust een blackout. Binnen drie minuten kon de tegenstander uit Heerlen van een 2-3 ruststand uitlopen naar 2-6. De Venrayse inhaalrace kwam te laat op gang en was net niet meer toereikend. De druiven waren bijzonder zuur voor de Venraynaren die een ide ale kans lieten schieten om alvast Eric Troisfontaine schiet op doel. een voorschot te nemen op de titel. TV/Sportijn blijft ook na het verlies koploper maar de druk zal toenemen nu de concurrentie zo vlak op de hie len zit. Aanvoerder Freek Thoone kon de nederlaag moeilijk verkroppen. Hij baalde na afloop stevig van de fouten die steevast tegentreffers inluidden. Nog niet eerder dit seizoen moest TV/Sportijn zoveel doelpunten incas seren. Dat was niet alleen het gevolg van persoonlijke fouten maar ook de organisatie achterin liet soms te wensen over. Frank Brands, normaal een stevig slot op de deur, nam grote risico's door veelvuldig mee op te komen. Coach Jos van Gerven analyseerde nuchter de hectische topper. "Enkele spelers zaten niet goed in de wed strijd. We maakten teveel fouten en lieten teveel kansen onbenut. Dan verlies je deze wedstrijd. We hebben dit aan onszelf te wijten. Nee, ik denk niet dat het aan de spanning lag", ver klaarde Van Gerven. TV/Sportijn opende flitsend. Na een minuut trof Frits Lucassen de lat. De aanval liep door en een paar seconden later kon Lucassen opnieuw uithalen. De Venraynaren juichten al omdat de bal de doellijn gepasseerd zou zijn voordat keeper NikkiVeltman kon ingrijpen. Arbiter Boesten oor deelde anders en liet doorspelen. In de vierde minuut openden de bezoe kers de score: 0-1. TV/Sportijn nam het heft in han den en de Zuid-Limburgers werden ver teruggedrongen. Frank Brands en Frits Lucassen strandden op de doel man terwijl Brands ook nog de paal trof. Daar tussendoor moest doelman Thijs Lenders alert ingrijpen bij een counter. Halverwege de eerste helft pro beerde Eric Troisfontaine het van afstand maar opnieuw redde goalie Veltman. Terwijl de gelijkmaker in de lucht hing, viel het doelpunt aan de overkant. Een Venrayse aanval smoor de en de Heerlenaren schakelden razendsnel om. Marco Tax joeg de bal na een goed uitgespeelde aanval hoog in het doel: 0-2. Vijf minuten voor rust claimde Kevin Nowacki een vrije trap nadat hij op de middellijn werd gestuit door de Venraynaren. Boesten zag er geen overtreding in en TV/Sportijn profi teerde. Freek Thoone schoot de aan sluitingstreffer binnen: 1-2. Nowacki was woedend en haalde zijn gram bij de arbiter die geel trok. Omdat hij bleef doorzeuren gaf Boesten nog een gele prent en dus ook rood. TV/ Sportijn trok zich niets aan van alle commotie en straffe de overtalsitu atie af door Coen Linskens: 2-2. Toch wist FSG even later opnieuw op voor sprong te komen: 2-3. Na de hervatting ging het helemaal mis bij de Venraynaren. De thuisploeg stapelde fout op fout en werd binnen een paar minuten overklast. Voordat iedereen het in de gaten had, stond de kansloze 2-6 al op het scorebord. "We gaven het wel heel gemakkelijk weg", vond Van Gerven. "Er was te weinig rust en we moeten ook slimmer zijn. Na balverlies kun je een blok zetten om een aanval te stuiten. Dat gebeur de niet." Het duurde even voordat TV/Spor tijn deze dreunen te boven kwam. MahbodTahsini was de eerste die voor gevaar zorgde. Inmiddels had Frank Brands Thijs Lenders in het doel afge lost. Negen minuten voor tijd scoorde Freek Thoone met een schuiver in de verre hoek: 3-6. Lenders en Brands wisselden weer in het doel maar niet voor lang. Met opnieuw Frank Brands als vliegende keeper viel in de 46e minuut de 4-6. Op aangeven van Coen Linskens scoorde Ruud Brands. Frits Lucassen kende geen geluk in de afwerking. Hij hielp binnen een minuut twee dikke kansen om zeep. Met nog ruim een minuut op de klok wist Ruud Brands van afstand raak te schieten: 5-6. Eric Troisfontaine was nog dichtbij de gelijkmaker. De doelman redde maar de bal was los. Troisfontaine ondernam een nieuwe poging maar werd teruggefloten voor een overtre ding. Boesten trok ook nog geel waar door de inhaalrace stokte. "Helaas, we komen net een doelpunt tekort. Maar als je het zo weggeeft, dan is het een wonder om nog terug te komen tot 5- 6", zo vond Jos van Gerven toch een lichtpunt. FV Dreamers-TV/Sportijn 4-7 (2-2). Doelpunten: Frits Lucassen (3x), Freek Thoone (2x), Frank Brands en Ruud Brands. TV/Sportijn won maandagavond de lastige uitwedstrijd tegen FV Dreamers met 4-7. Drie dagen na het verlies in de topper tegen FSG/Ben Mesters was het zaak voor de Venraynaren om drie punten te pakken in Geleen.TV/Spor- tijn slaagde in de opzet ondanks dat de grieperige aanvoerder Freek Thoone zich moest beperken tot enkele korte invalbeurten. Na tien minuten liep Frank Brands ook nog een enkelbles sure op. Nadat verzorger Bert Zegers de enkel had ingepakt, kon Brands weer verder maar ook hij was verre van fit. De eerste de beste Venrayse aanval leverde direct de openingstref fer op. Frits Lucassen toonde zich in tegenstelling tot vrijdag nu wel tref zeker: 0-1. Een minuut later viel de 1-1 gelijkmaker. TV/Sportijn kwam na een ongelukkig eigen doelpunt van Frits Lucassen op een 2-1 achterstand maar nog in dezelfde minuut trof Lucassen ook het vijandelijke doel: 2-2. In het laatste kwartiertje voor de pauze werd er niet meer gescoord. Beide ploegen hielden elkaar goed in evenwicht. Omdat de twee belangrijke pionnen Thoone en Frank Brands niet optimaal inzetbaar waren, besloot TV/Sportijn na rust het initiatief aan de tegenstan der te laten. Op de gladde vloer in Geleen gokte het Venrayse team op Manual-Vios 11-14 (5-7). De handbaldames van Manual heb ben thuis tegen Vios een 11-14 neder laag geleden. De thuisploeg ging uit stekend van start, pakte meteen een voorsprong maar keek bij de rust na een gelijkopgaande eerste helft toch tegen een 5-7 achterstand aan. De Ven rayse handbaldames knokten de twee de helft voor wat ze waard waren, maar wisten het gat met de gasten niet meer te dichten. enkele snelle counters. En die gok viel wonderwel goed uit.Tussen de dertig ste en de 38e minuut liep TV/Sportijn uit naar een comfortabele 2-6 voor sprong door tweemaal Freek Thoone en treffers van Frits Lucassen en Frank Brands. De thuisploeg beschikt over een sterk basisteam met de geslepen aanvallers Patrick Keuren en Michael Koster. Maar de bank is beduidend minder sterk bezet. Dat brak de Zuid- Lintburgers in de tweede helft ook op. Na de 2-6 dacht TV/Sportijn de buit binnen te hebben. FV Dreamers kwam evenwel zes minuten voor tijd terug tot 4-6. De Venraynaren verzuimden daarvoor de beslissende zevende tref fer te scoren alhoewel de overwinning nooit echt in gevaar kwam. In de laat ste minuut schoot Ruud Brands zijn team eindelijk in veilige haven: 4-7. Op woensdag 6 februari speelt TV/ Sportijn in de tweede bekerronde de uitwedstrijd tegen Tornado/Hafkamp uit Deventer. De volgende competi tiewedstrijd is op vrijdag 15 februari thuis tegen ODVYerna. Stand eerste divisie D TV/Sportijn 15-39 ZWM/Campus 14-34 FSG/Ben Mesters 13-30 Fermonia Boys 15-27 FV Dreamers 15-25 ODVYerna 14-25 'tKesjotje 13-16 In de Bende'92 14-15 FCH 14-13 Arcan 14-12 ZW Roerdalen 15-7 De Sjötter 14-2 Programma zaterdag 2 februari Zaalvoetbal El 900-9.45 E2.E3 9.45-10.30 F1,F2 10.30-11.15 F3.F4 11.15-12.00 D2 12.00-13.00 Dl 13.00-14.00 C2 14.00-15.00 Cl 15.00-16.00 BI 16.00-17.00 Al 17.00-18.00 TAXI VERST0,AATEN BV^Bl VERVOER OP MAAT T (0478) 64 26 66 F (0478) 64 23 33 ÏÏF E info@taxiverstraaten.nl fflmunckholm m#»«n in D**lcJ' www. van den m u nc khofn 1 fYitzcndburo MONDIAL :.W Assurantie Advies Tel, 077 - MS 11 14 VENRAY - BOXMEER Gewoon cafe, gewoon gezellig 'ft scortcate -caretana 0 f 6 N. top inn town www.hoteIeurotel.nl Henseniusplein 5c, Venray womenswearl MEWSES wnnM.ipqrtijn.tom Het komt steeds vaker voor dat verenigingen, scheidsrechters of getuigen weigeren op verzoek van de KNVB informatie te ver strekken over een incident dat op of rond de voetbalvelden heeft plaatsgevonden. Het gaat vooral om inlichtingen zoals de perso nalia van betrokken leden of sup porters. Het blijkt heel lastig deze informatie te verkrijgen waar door de tuchtcommissie niet tot een goed oordeel kan komen. Het werk van de onafhankelijke tuchtcommissie loopt steeds meer achterstand op bij de afhandeling van dossiers en strafzaken.Terwijl het juist een wens van de voetbalverenigingen is dat er sneller uitspraken komen. De KNVB wijst erop dat hoor en weder- goor van groot belang is voor een zo compleet mogelijk dossier waarop de tuchtcommissie haar uitspraken baseert. Het niet verstrekken van inlichtingen of aanvullende informa tie, frustreert de rechtsgang bij de voetbalbond. Vaak leidt het er zelfs toe dat er een mondeling onderzoek moet komen om alsnog alle feiten boven tafel te krijgen. De KNVB zegt dat het weigeren van het verstrekken van informatie een 'ernstige overtreding is die de belan gen van de KNVB schaadt'. Het wordt aangerekend als het belemmeren of vertragen van de tuchtzaak. De voet balbond zal daarom voortaan sancties opleggen indien de betrokkenen wei geren mee te werken.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 22