Sint Jozef Vandaag bij ons binnen. De nieuwe Ford Focus f 1 I IVI AA J DÏA A b E NPE E-L. N L Van Haren Autobedrijven Venray Van Haren Autobedrijven Boxmeer Makelaardij MAAS en PEEL BERl KERKHOF MAAS en PEEL Huis (ver)Kopen? Gerard Reijnders Ben jij de GLASZETTER die wij zoeken (fulltime)? VERZORGENDE I.G. EXTRAMURALE ZORG Ill/y (voor minimaal 12 uur) Kom 'm bewonderen tijdens de open dagen op vrijdag 25 en zaterdag 26 januari. Feel the difference Bel met uw regiokantoor VENLO-VENRAY 077-398 5757 PEEL EN MAAS Schilderwerken b.v. Dan is dit dé kans voor jouw om nader kennis te maken met ons bedrijf. Op onze site: www.gerard-reijnders.nl kun je zien wie we zijn en wat we doen. Wij werken voor particulieren, woonstichtingen, bedrijven, scholen, zorginstellingen, VvE's, molenstichtingen, etc. Ben jij in het bezit van rijbewijs B-E, gemotiveerd en spreekt 't je aan, neem dan z.s.m. contact met ons op voor een afspraak: Gerard Reijnders Schilderwerken B.V. Email: info@gerard-reijnders.nl Telef.: 0478-582635 De Ford Focus was al geweldig. Niet voor niets werd deze auto gekozen tot Zakenauto van het Jaar. Maar het nieuwe model is helemaal toonaangevend. Op elk gebied. Met zijn unieke Kinetic-design. Perfecte wegligging. En standaard Elektronisch Stabiliteits Programma (ESP) voor optimale veiligheid. Daarmee heeft de Ford Focus alles wat u van een Ford verwacht. Ontdek het zelf tijdens onze open dagen! Focus. De nieuwe Ford. Toonaangevend. Keizersveld 101, 5803 AP Venray. Telefoon 0478 - 55 61 00. Verkoop: 0478 - 55 61 10. Lionstraat 9, (Industrieterrein Saxe Gotha), 5831 AL Boxmeer. Telefoon 0485 - 56 17 20. OPENBARE EXECUTORIALE VERKOOP Kijkdagen 8 februari en 15 februari van 15.00 tot 17.00 uur. Meer dan 175Jfconingen op onz^/vebsite: Donderdag 24 januari 2008 - Pagina 6 ZORCCÊHTHUM Het Zorgcentrum Sint Jozef Meijel zoekt medewerkers die groot belang hechten aan een optimale woon- en werksfeer voor zowel bewoners als personeel. Het Zorg centrum levert Zorg op Maat aan 62 cliënten, 2 kleinschalige PG-units thuiszorg in Meijel en nabije omgeving en bovendien nog een aantal flankerende voorzieningen zoals: tijdelijke opname en dagverzorging. Het Zorgcentrum Sint Jozef is op zoek naar een Functie-inhoud: Verpleegt en verzorgt bewoners in de thuissituatie. Verricht voorkomende handelingen, waartoe op basis van genoten opleiding en/of bekwaamheid bevoegdheid verkregen is. Begeleidt, stimuleert en assisteert de bewoners bij ADL activiteiten. Draagt zorg voor het uitvoeren van het diensten- en behandelplan. Draagt zorg voor een goede rapportage en overdracht en is mede verantwoordelijk voor het zorgdossier (zorgplan). Voert in sommige gevallen in samenspraak met de teamleidinggevende begeleidingstaken uit t.b.v. de bewoners en hun relaties. Functioneert als contactverzorgende van toegewezen cliënten. Functie-eisen: Beschikt over vakkennis minimaal op niveau 3 verzorgende IG of niveau 4 verpleegkundige Minimaal 2 jaar ervaring in de thuiszorg of in een verpleeg- c.q. verzorgingshuis. In bezit zijn van een rijbewijs. Binnen gegeven richtlijnen zelfstandig kunnen werken. Open staan voor de zorg-op-maat visie. Goede contactuele eigenschappen. Arbeidsvoorwaarden: Honorering op basis van de CAO-V&V. Informatie: Nadere informatie kunt u inwinnen bij J. Hogenboom, Teamleidinggevende, tel. 077-4667878. Schriftelijke sollicitaties gelieve u vóór 8 februari te richten aan: Zorgcentrum Sint Jozef Kapelkesweg 1,5768AW MEIJEL. Alle prijzen in euro's. Prijzen zijn ind. BTW/BPM, excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage, tenzij anders aangegeven. Wijzigingen voorbehouden. Afgebeelde auto kan afwijken van standaardspecificaties. Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot: km/liter: van 12,5-14,9; liter/100 km: van 6,7-8; CO, gr/km: van 140-24 MAKHIAARS EN TAXATEURS Lorbaan 5 5814 AE Veulen Een perceel grond met de daarop gelegen halfvrijstaande woonboerderij, twee konijnenstal- len, een konijnenstal met mestloods, loods, landbouwgrond en toebehoren, kadastraal bekend: gemeente Venray, sectie O, nummer 798, met inbegrip van de verpande roerende zaken als bedoeld in artikel 3:254 Burgerlijk Wetboek. De openbare verkoop op grond van artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek vindt plaats op 29 februari 2008 bij inzet en afslag in één zitting, vanaf 15.00 uur in "De Witte Hoeve", Gasstraat 5, 5801 CT te Venray, ten overstaan van één van de notarissen verbonden aan Van der Stap Notaris sen te Rotterdam. De openbare verkoop geschiedt onder de bepalingen van de Algemene Voorwaarden voor Exe cutieveilingen 2006 (AVVE 2006), voor zover daarvan bij de Bijzondere Veilingvoorwaarden niet wordt afgeweken. De AVVE 2006 en de Bijzondere Veilingvoorwaarden liggen ter inzage bij Van der Stap Notarissen en zijn ook te zien op www.veilingnotaris.nl. Tot 14 dagen voor de veiling (uiterlijk 14 februari 2008 om 24.00 uur) kan onderhands worden ge boden, uitsluitend door middel van een schriftelijk en ondertekend bod gericht aan Van der Stap Notarissen, t.a.v. mr. T.J. Greven, fax: 010 - 440 80 01 of Postbus 23066, 3001 KB Rotterdam. Voor rekening van de koper komen uitsluitend de volgende kosten: - inzetpremie (1% van het hoogste bod bij inzet); - overdrachtsbelasting; - notarieel honorarium conform de Bijzonder Veilingvoorwaarden, kantoorkosten (6 van het notarieel honorarium) en de over beide bedragen verschuldigde BTW; en - wettelijke rente (conform artikel 6:119a Burgerlijk Wetboek) over de koopsom over de periode van de dag van gunning (dan wel de dag van goedkeuring van de koopovereenkomst door de voorzieningenrechter ingeval van onderhandse verkoop) tot en met de dag van betaling van de koopsom. De overige kosten van de openbare verkoop zijn voor rekening van de verkoper. Bieders op de veiling dienen zich conform de AVVE 2006 en de Bijzondere Veilingvoorwaarden desgevraagd te legitimeren en een verklaring van hun bank te overleggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. Aanvullende informatie staat op www.veilingnotaris.nl. Eventuele feitelijke vragen kunt u stellen aan: Van den Berk Kerkhof Makelaars en Taxateurs, de heer M. van der Vleuten, telefoon: 0499 - 37 55 65, fax: 0499 - 37 28 35, e-mail: info@berkkerkhof.nl, website: www.berkkerkhof.nl Eventuele juridische vragen kunt u stellen aan: Van der Stap Notarissen, mr. T.J. Greven, telefoon: 010 - 440 80 00, fax: 010 - 440 80 01, e-mail: veiling@vdstap.com NVM VRAAGPRIJS: 339.000,-- K.K. Zeer goed onderhouden vrijstaande woning, gelegen tegen het buitengebied op een unieke locatie. Bouwjaar 1927. In 1980 is de woning geheel verbouwd en zijn de garage, carport en de serre gerealiseerd. Ind: Hal, toilet, woonkamer, keuken, bijkeuken, serre, badkamer. Verd: Overloop, 3 slaapkamers, toilet. 2e Verd: zolderruimte via luik. De prachtig aangelegde tuin met diverse zitjes heeft een eigen waterput. Perc. grootte: 690 m2. VRAAGPRIJS: 375.000,- K.K. VRAAGPRIJS: 275.000,-K.K. KOOPPRIJS: €199.000,- K.K. VRAAGPRIJS: €219.000,- K.K. VRAAGPRIJS: 379.000,- K.K. VRAAGPRIJS: €195.000,- K.K. VRAAGPRIJS: €205.000,- K.K. VRAAGPRIJS: 575.000,- K.K. VRAAGPRIJS: €192.500,- K.K. VRAAGPRIJS: 179.000,-K.K. Goed onderhouden benedenwoning gelegen nabij he centrum. De woning is deels voorzien van dubbel glas ir hardhouten kozijnen. De meterkast is in 1997 vernieuwd en de Cv-ketel is in 2006 vervangen door een HR combike tel. Bouwjaar 1962. Ind: Hal, 2 slaapkamers, woonkamer met parketvl., grote leefkeuken, toilet, garage. De tuin op het oosten is voorzien van een overdekt terras, vrije ach terom en heeft geen achterburen. Perc.gr: 315 m2. op goede stand onderkelderde vrijst. woning met inp. garage. De woning ligt nabij het centrum, scholen en voorzieningen en is v.v. nardh. kozijnen, beneden dub bel glas, rolluiken op verd. en alarmsysteem. Souterrain: achterentree, garage, Cv-ruimte, voorraadruimte. Beg.gr: Voorentree, woonkamer met balkon, keuken, toilet. Verd: 4 slks, badkamer. 2e Verd: Vlizotrap naar zolder. Ruime tuin op het westen. Perc.gr: 460 m2. Goed onderhouden tussenwoning met berging en vrije p loopafst. van centrum en scholen. Bouwj. achterom gel. op Ic 1992. De woning is nagenoeg g leerde spouwmuur en hardh. I- het westen is onderhoudsvrij a mer, open keul ;l v.v. dub.glas, geiso- De achtertuin op 1, v.v. tuinverlichting en men heeft geen achterburen. Ind: Hal, toilet, woonka mer, open keuken, berging. Verd: Overloop, 3 slks., badka mer. 2e Verd: Via vlizotrap naar zolder met Cv-combiketel. Perc.gr.: 112 m2. Goed onderh. ruime hoekwoning gel. in een kindvrien delijke woonwijk nabij centrum en scholen. Rustig gel. in doodlopende straat. Bwj. 1985. De woning is beneden v.v. dubbel glas, hardh. koz. en rolluiken op de 1e verd. Ind: Hal, toilet, woonkamer, open keuken, bijkeuken, serre. 1e verd: Overloop, 3 slks, badkamer. De 12m diepe tuin is v.v. tuinhuis, terras en tuinverlichting. Perc.gr: 167 m2. Goed onderhouden halfvriist. woning met ruime garage, grote aanbouw en buitenberging gel. nabij centrum en scholen. De woning is v.v. rolluiken, deels kunststof kozij nen, geh. dubbel glas en vaste trap naar zolder. Ind: Hal, toilet, woonkamer, keuken, serre, garage, buitenberging. 1e Verd: Overloop, 3 slks, badkamer(1997). 2e Verd: Zol der. De onderhoudsvrije aangelegde tuin is gelegen op het westen en v.v. tuinverlichting. Perc. gr: 190 m2. Goed onderh. halfvrijst. woning met ged. onderkelderde garage gel. in een rustige straat nabij het centrum. Bwj. '87. De woning is ged. v.v. dubb. glas in hardh. koz. Ind: Hal, toilet, woonk. met parketvl., gesl. leefkeuken met tuindeur, bijkeuken en garage met kelder. Verd: 3 slks. en badk. met douchecabine en vaste wastafel. Vaste trap naar 4e sik. De tuin is v.v. een beklinkerd terras en gazon. Perc.gr.: 273 m2. Vrijstaande woning met dubbele garage v.v. 2 afz.be- dienbare elektr. sect.deuren. De woning is beneden v.v. beneden dubbel glas met glas in lood, erker en hardh. koz. Verd: 2 slks. en ruime luxe badkamer. Bwj.'48. De sfeervolle tuin is v.v. een vijver, tuinverl., gazon, terras met elektr. bedienbare zonneluifel, veranda en div. fruitbomen/ struiken. Zowel de voor- als achtertuin is v.v. beregenings- installatie met diverse sproeipunten. Perc.gr: 749 m2. Nabij het centrum gel. vrijstaande woning met losstaande schuur, berging en een lange oprit. De woning ligt in een doodlopende straat. De woning is v.v. een combiketel (2006), grenen houten kozijnen, deels rolluiken en 5 slaapkamers. Badkamer en 1 slaapkamer bevinden zich op de begane grond.Ind: Hal, kelder, toilet, woonkamer, gesl. keuken, bijkeuken, badkamer, slaapkamer. Verd: 4 slks. De 30m diepe tuin heeft een o 530 m2. Gratis waardebepaling Aantrekkelijke courtages Revolutionaire verkoopmethodes Professionele begeleiding fTiiïEffi thuisiiir ni\ mm ADIIIIG -rfG Zeer goed onderhouden vrijst. recreatiewoning gel. op het recreatiepark "De Schatberg" te Sevenum. Bwj. 2002. De woning is v.v. dubb. glas, hardh. koz., het dak bedekt met ged. riet en ged. gebakken pannen. Ind: Hal, toilet, woonk. met parketvl., open keuken met kunstst. aanbouwkeuken v.v. kookeiland en div. app. Badk. met douchecabine en vaste wastafel. 1e verd: 2 slks. Badkamer met ligbad, vaste wastafel en 2e toilet. Perc.gr: 363 m2. Vrijstaand geheel gerenoveerd herenhuis, gebouwd in 1844. Het herenhuis is deels in gebruik als praktijkruimte en deels als een zeer ruime woning. Het herenhuis heeft 2 eigen ingangen. Het pand bevat nog diverse authentieke elementen en is gelegen op een rustige locatie nabij het gezellige centrum en sociale voorzieningen. De zonnige tuin is gelegen op het zuiden en is ca. 45m diep. 4 slaap kamers. Perc.gr.: 920 m2.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 6