Rooyse VK wint derby Volleybaldames verliezen van medekoploper Manual wint na matige wedstrijd Wintertitel voor Barto's Broodjes Lynn Martens Limburgs kampioen Goede start dames Manual Bowlen Venray Tweede plek Mirthe Nelissen PEEL EN MAAS Kantoorartikelen? PEEL EN MAAS Donderdag 17 januari 2008 - Pagina 27 Set Up Manual een abonnement waard DC De Pielhaas Biljartvereniging Halfweg Biljartvereniging Roelanzia Biljarten VOP/DWH vam den munckhoff bv www.vandenmunckhof.nl MGC Venray Jeugdbowlen Mudhunters Goede resultaten judoka's Sportnieuws -info De Venrayse volleybalsters verloren de topper tegen Sittardia. Rooyse VK-Hovoc 3 3-2. In een spannende partij volley bal hebben de heren van Rooyse VK met 3-2 gewonnen van Hovoc 3 uit Horst. De gasten, vorig jaar zonder verliespartij gepromoveerd, mochten om die reden angstgegner van Rooy se VK worden genoemd. Dat Hovoc slechts met twee punten meer vlak boven Rooyse in de middenmoot staat was in de eerste set onvoorstel baar. Rooyse VK werd simpelweg van het veld geveegd door het hard serve rend, goed verdedigend en hard diago- In een spannende laatste wed strijdronde van de bedrijven tafelten- niscompetitie van Summa/Red Stars is Barto's Broodjes er in geslaagd de wintertitel in de wacht te slepen. Favoriet voor de titel was het team van The Headhunters dat met nog één ronde te spelen één wedstrijdpunt voorsprong had op Barto's Broodjes. Op beide tafels werd fel gestreden om elk wedstrijdpunt, want een verlo ren wedstrijd kon het kampioenschap kosten voor elk van beide partijen. The Headhunters moesten het opne men tegen De Keukenkenners en Bar to's Broodjes moest een grote uitslag neerzetten tegen Huggers Elektronika. Gezien de stand op de ranglijst had Barto's dus een op papier wat min- De jeugd en senioren van Summa/ Red Stars hebben deelgenomen aan de afdelingskampioenschappen tafel tennis in Panningen. Vooral de jeugd was talrijk aanwezig, maar van de senioren waren er te weinig deel nemers. De jeugd van Summa/Red Stars was ondanks een aarzelende start redelijk succesvol met vooral hoopvolle wedstrijden van de welpen en pupillen, zowel bij de meisjes als jongens. Zo bereikten tien spelers de hoofdronde en hierin bereikte men drie kwartfinales, vijf halve finales en twee finales. In de finale bij de meis jes Pupillen C D werd Lynn Martens kampioen van Limburg en in de dub bel finale. Bij de meisjes Kadetten C D behaalden Miranda Jaspers en Coby Alaerds de tweede plaats. In het enkel hoofdronde bij de meisjes Kadetten C D werd Miranda Jaspers in de halve Manual-Noav 15-15 (8-10). De handbaldames van Manual zijn de tweede helft van de competitie goed begonnen. In het eerste duel werd gelijkgespeeld tegen Noav uit Susteren: 15-15. De eerste helft van de wedstrijd ging gelijk op. Na een kleine voorsprong voor Manual eindigde deze helft in een 8-10 ruststand in het naai aanvallend Horster reserveteam. Voordat het eerste team van Venray realiseerde dat de winterstop voorbij was, was de eerste set al met 25-11 verloren gegaan. Het ontbreken van de aan zijn duim geblesseerde Roel van Hooft werd gevoeld; vooral de pass was ondermaats. Nadat de Rooy se aanvalsmachine weer vanouds ging draaien, kreeg het publiek een mooi kijkspektakel voorgeschoteld. Met enige hulp van de goedgezinde dame op de arbiterstoel ging de tweede set relatief eenvoudig naar de Rooyse VK. dere tegenstander, maar Huggers had wel Richard Larmene in de gelederen die, als hij het op zijn heupen heeft, elke tegenstander kan verslaan. Op de andere tafel stond The Headhunters in hun sterkste opstelling achter de tafel met Peter Bouwmans, Twan van Vegchel en Arno Shrivers.Tot de laat ste wedstrijd toe hielden beide teams elkaar nauwlettend in de gaten, want elk wedstrijdpunt bleek inderdaad uiterst belangrijk te zijn. Bij Barto's waren Dud Moss en Leo Manders ongenaakbaar, want beiden wisten de sterke kopman van Huggers, Richard Larmene, overtuigend te verslaan. Lar mene wist alleen van Ernst Brecheisen te winnen al ging dat zelfs niet al te simpel. Dat bleek uiteindelijk ook de enige zege te zijn in deze partij omdat finale uitgeschakeld en uiteindelijk derde. Eveneens in de hoofdronde bij de jongens Kadetten A B werd Max Thijssen uitgeschakeld in de halve finale om ook hier tenslotte derde te worden en bij de jongens Junioren D werd eveneens derde Desmond Jans sen. Bij de jongens Junioren A B was de concurrentie groot van de spelers van Westa. In de troostronde kwa men de jeugdspelers van Summa/Red Stars tot goede resultaten. Bij Jongens Kadetten D enkel tweede Jasper Ver- blakt, Jongens Pupillen C D enkel eerste Steven Ge en bij de meisjes Pupillen A B enkel tweede Annika Jenniskens. Komende zondag nemen zestien welpen van Summa/Red Stars deel aan de welpenwapenschouw in Wes- sem. voordeel van Noav, maar dit werd in de tweede helft weer helemaal goed gemaakt. De spanning liep op, maar de dames van Manual wisten zich goed te weren. Na een mooi staaltje verdedigen wisten zij hun achterstand om te buigen naar een mooi gelijk spel. Zo hebben de dames van Manual hun eerste punt van de tweede helft van het seizoen al op zak. Een geprikkeld Hovoc 3 liet het niet erbij zitten en ontregelde de organi satie van de thuisclub dusdanig dat de derde set weer afgegeven moest worden. Hierna was het heilige vuur bij de bezoekers gedoofd of beter; bij de Venrayse ploeg aangewakkerd. Met fantastische verdedigingsacties en effectieve aanvallen werden de vierde en daarna de beslissende vijfde set in het voordeel van Rooyse VK beslist met een paar killing blocks van Sef Teeuwen als slagroom op de overwin ningstaart. Edwin Verhalle en invalster Anouk Clerx er niet in slaagden om punten te scoren tegen deze sterke tegenstan ders. Daardoor moest op de andere tafel The Headhunters de maximale score behalen tegen De Keukenken ners. Dat is uiteindelijk niet gelukt omdat Bouwmans en Schrivers een steekje lieten vallen tegen resp. Mar- tijnArts en Noud v.d. Locht. Bovendien verloren zij het uiterst belangrijke dubbelspel en zodoende verloren zij drie wedstrijdpunten, wat net genoeg was voor Barto's Broodjes om het kampioenschap binnen te halen. En zo werd Barto's Broodjes een niet ver wachte doch terechte kampioen na een zeer spannend verlopen kompeti tie met één winstpunt voorsprong op The Headhunters. Uitslagen Set Up Hl-Grashoek 1 3-1 Set Up Dl-Oikos 1 1-3 Set Up D2-Havoc 1 1-3 Set Up D3-VC Meterik 2 0-4 Set Up D4-Avance 4 3-1 Set Up MB1-AVC Eagles 2 1-3 Athos-Set Up MC 1-2 Velden-Set Up MC 0-2 Set Up N5-2-Athos 4 4-0 Set Up N5-2-AV Flash 2-2 SDW-Set Up HR1 1-3 Tupos 2-Set Up HR2 3-1 Set Up DR1-VC Meterik 3 3-1 Programma donderdag 17 januari Dames Set Up 3-HVR 1 20.30 Programma zaterdag 19 januari Achilles 1-Set Up Hl 19.00 Set Up Dl-Pex/HHC 1 17.00 AVC Eagles 1-Set Up D3 19.00 Set Up D4-RooyseVK 5 19.00 Set Up HR5-Set Up HR3 19.00 Programma zondag 20 januari Set Up Nivo 6-1 Sevenum 14.00 Set Up Nivo 5-1 Broekhuizenv. 12.00 Set Up HR2-Summa Peelpush 2 10.00 Set Up HR3-VC Meterik 3 10.00 Set Up HR5-Vokon 2 10.00 Programma donderdag 24 januari Dames Set Up 2-RooyseVK 2 20.30 Uitslagen Heren sen 1 Manual-Swalmen 34-11 Dames seni 1 Manual-Noav 2 15-15 Dames sen 2 Manual-Hercules'81 12-8 Heren B2 Rapiditas 1-Manual 15-15 Dames BI Manual-Bevo 13-22 Dames B2 Rapiditas 1-Manual 27-3 Dames C Manual-Swift 2000 12-5 Mini'sManual-Vios 9-10 Eurotech Bevo-Manual 4-5 Manual-Loreal 5-9 Programma zaterdag 19 januari Heren C Swift 2000-Manual 10.50 Dames BI Loreal 2-Manual 1 13.50 Dames C SWH 1-Manual 12.50 Programma zondag 20 januari Dames sen 1 BSACl-Manual 1 17.15 Dames 2 Wittenh. 1-Manual 2 14.10 Heren sen 1 Explosion 2-Manuall9.35 Heren B2 Manual 2-Wittenh. 1 11.00 Dames B2 Manual 2-Explosion 111.55 Heren BI Manual 1-Rapiditas 1 12.50 In café De Pielhaas wordt op zater dag 19 januari vanaf 20.30 uur een toernooi gehouden waar iedereen aan kan deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via telefoon (0478)582187. Uitslag darten: 1. Johan van Hoof. 2. Lou Janssen. 3. Geert van Hoof. 4. Crit van Hoof. 5. Gerard de Bruijn. 6. RuudTijssen. 7. DaveAchten. 8. Nicole Voesten. 1. Patrik Plum. 2. Johnny Smits. 3. Marcel Oosterwijk. 4. Melissa Eggen. 5. Paul Hendrix. 6. Rene Janssen. 7. Carl de Bruijn. 8. Coby Janssen. Er werd 180 gegooid door Paul Hen drix en de hoogste finish was voor Gerard de Bruiin met 115 ounten. Kader: 't Huukske verloor van BV Halfweg met 2-6. Eric Dericks 9 beur ten 25.00 gemiddeld, Piet Volleberg 14 beurten 14,29 gemiddeld en Herman Robins 15 beurten en 11.33 gemid deld zorgden voor de winstpartijen. Driebanden: BV Halfweg won van BC Tegelen 1 met 5-2. René Dericks won zijn partij met 1.671 gemiddeld en Theo Voesten won met 0.714 gemid deld. Vrijdag 18 januari driebanden: BV Halfweg tegen BV Tegelen 2. 't Hoekje verloor van Roelanzia met 0-8. Roelanzia 2 won van L'67 met 11- O.Twan Backus winst met 3.30 gem. (2 punten). Tonnie Poels haalde 3 punten, hij won met 4.62 gem. Wim Camps winst met 2.68 goed voor 2 punten. Miep won met 2.17 gem. (3 punten). Roelanzia 3 won met 7-5 van Boems Jeu 3. Frank Verbeek pakte de volle winst (3 punten) met een gem. van 2.50. Pieter-Jan Straatman winst met 1.60 gem. en een serie van 10 (3 punten). Roelanzia 4 speelde 7-7 gelijk tegen BCY 1. Ruud Smolders winst met 1.39 gem. (2 punten). John van Kempen haalde 1 punt voor het gem. (1.30). Lenie Sanders winst met 1.30 gem. (3 punten). KNBB 3 Banden VOP/DWH verloor van Inaborg met 2-5. Deze week was er alleen maar winst voor J. Janssen 2 punten gem. 0,288 HS 2. KNBB Libre C2B. De Jordaan won van VOP/DWH met 5-2. C. Michels wist de eer te red den, 2 punten gem. HS 17. KNBB Libre C5B Amorti verloor van VOP/DWH met 2-7. Het team is het jaar goed begonnen. H. Schreurs 2 punten gem. 1,95 HS 6. E. Gotschalk 2 punten gem. 1,06 HS 12. D. Logister 2 punten gem. 0,72 HS 3. BBHV A Klasse. Libre DOS tegen VOP/DWH werd 4-7. Het team behaal de een mooie overwinning. J. Zanders 3 punten gem. 13,38 HS 57 spelsoort 38/2. M. Siebers 3 punten gem. 6,61 HS 22. Fr. Bonants stelde met een carambole het extra punt veilig. BBHV B.Klasse Libre. VOP/DWH tegen BC Den Tommes werd 7-6. Een span nende wedstrijd waarbij VOP/DWH aan het langste eind trok. C. Michels 2 punten gem. 2,38 HS 9. W Janssen 3 punten gem. 2,60 HS 10.A. Broers 1 punt uit zijn gem. H. Veltrop tekende voor het extra punt. KNBB voorronde 4 Klasse. Bandstoten District Venlo e.o. in zaal Halfweg. C. Michels en H. Veltrop waren de deelnemers voor VOP/DWH. C. Michels behaalde 6 punten gem. 1,56 Part gem. 2,35 HS 10 Casper promotie op vrijwillige aanvraag naar de 3 Klasse, geen fina leplaats. H.Veltrop eindigde op de eer ste plaats won alle zes zijn partijen, 12 punten gem.1,30 part gem. 1,48 HS 9. Door deze prestatie gaat Veltrop van 25 tot en met 27 januari naar de regio finale bij BC De Peel in Deurne. Kevin Voermans behaalde de derde plaats op de Nederlandse Kampioenschap Biljarten voor jeugdspelers, Libre 4 Klasse, dat werd gehouden bij ABC t' Topke in Afferden. Voermans lid van VOP/DWH was een van de acht fina listen. Hij kwam in de finale door in de voorronde en regiofinale goed te presteren. Hij was als zesde geplaatst en eindigde als derde van Nederland. Hij won 4 van de 7 partijen en noteer de 8 punten Zijn gem. 1,69 partij gem. 2,06 HS 10.VOP/DWH heeft een jeugdopleiding. Aanmelden kan iedere vrijdagavond vanaf 19.00 uur in par tycentrum De Witte Hoeve of bij de secretaris Casper Michels via telefoon (0478)584357. Programma: 20-1 Libre VOP/DWH-Blauwe Dorp Jeugd 23-1 Drie Banden VOP/DWH- t Klotske KNBB 24-1 Libre C2B VOP/DWH- t Topke KNBB 25-1 Libre C5B ODS-VOP/DWH KNBB 25-1 Libre A. Klasse VOP/DWH-OBK BBHV 25-1 Libre B.Klasse VOP/DWH-L '67 BBHV De negende speeldag was er een vol van spanning. Zowel de dames als de heren speelden zeer sterk en waren ook zeer aan elkaar gewaagd, zodat de dagwinnaars pas echt na de laatste slag bekend werden. Het was waarschijnlijk de beste wedstrijd van de laatste jaren, want op slechts twee spelers na, bleef iedereen onder de score van 62. Bij de dames ging de zege naar Miet Clevers met 58 slagen, op één slag gevolgd door Bets Wilms (59) en Jo Litjens met eveneens één slag meer (60). Fieke van Ham en Annie Litjens vielen met 61 slagen net buiten het ereschavot. Bij de heren was het een nek-aan-nek-race tussen Jan Engels, Henk van Leeuwen, Harrie Lenssen, Jan Litjens, Huub Straatman en Gerrit Vermeulen. Na de laatste slagenwisselingen, bleken Gerrit Ver meulen en Huub Straatman beiden op 50 slagen te eindigen, waardoor zij de dagzege moesten delen. Henk van Leeuwen eindigde met 51 slagen op de tweede plaats en Jan Engels en Jan Litjens deelden met 52 slagen de derde plek. Harrie Lenssen bleef met 53 slagen net buiten het podium. Gerrit Vermeulen's slotronde van 22 slagen bleek tevens de laagste ronde van de dag. In de stand blijft Ton Hen driks bij de heren onveranderd aan de leiding, nu met 10,25 procent. Jan Engels (4,65) en Jan Litjens (0,57), die stuivertje wisselde met Karei van Ham (0,55) liggen op gepast afstand van de leider. Bij de dames kwam Bets Wilms (7,11 procent), die met 25 de laagste ronde scoorde, dichterbij kop loper Truus van Dijk (8,00 procent). Fieke van Ham (3,44) verwees zelfs dagwinnares Miet Clevers (3,12) naar de vierde plaats. Rooyse VK-Sittardia 1-3. Setstan den: 19-25,10-25, 22-25 en 25-22. Na een winterstop van een maand verloren de volleybalmeiden van Rooyse VK de topper tegen mede koploper VC Sittardia: 1-3. In een volle sporthal de Wetteling begon de wed strijd meteen beladen. Sittardia had geen eigen ballen meegebracht, wat toch echt normaal is in deze sport, en klaagde over de door de thuisploeg ter beschikking gestelde ballen. Iets vertraagd werd uiteindelijk toch aan de wedstrijd begonnen. De Rooyse meiden begonnen gespannen aan de eerste set en dit resulteerde meteen in een forse achterstand. Halverwege kwamen ze enigszins op gang en Huisleague le klasse. Sigmas/Cornelco is het nieuwe jaar goed begonnen met een ruime 19 - 9 zege op het team van Hoeijmakers en behoudt de leidende positie. De NUVA-keukens-bowlers beslisten de strijd om de 2e plaats in hun voordeel, want er werd met 20.5 - 7.5 royaal van Witlox-v.d. Boomen gewonnen en tevens werd er 1,5 punt van de achterstand op de koploper afgeknab beld, die nu nog 24 punten bedraagt. Witlox zakte door de nederlaag naar de 3e plaats maar bleef het Scores team voor, dat wel met 18-10 aan het langste eind trok tegen Close Encoun ters. Ondanks die nederlaag behaalde de Close Encounters-ploeg toch de tweede periodetitel, doordat in die periode de meeste punten werden binnengehaald. Catering de Buren drukte G.G.Z. nog vaster op de laat ste plaats door met 16 - 12 de winst naar zich toe te trekken. Maria Cleven scoorde bij de dames het hoogst met een game van 185, terwijl Marijke den Burger met 457 de hoogste serie op haar conto schreef. Bij de heren was het weer eens Bart van Rens, die iede re heer overtrof met zijn 239-game en 663-serie. Huisleague, 2e klasse. De Pinhunters zijn blijkbaar niet van plan de eerder veroverde le plaats nog uit handen te geven, want La Mousse bleef met 17.5 - 10.5 aan de verkeerde kant van de score. Uit blinker bij de lijstaanvoerder was John Hellegers, die zowel met 235 de hoog ste game als met 593 de beste serie bij de heren voor zijn rekening nam. B.T. Noxon rukte op naar de tweede plaats door met 18-10 Plus van Dijck, dat zakte naar de derde plaats, terug te wijzen en veroverde tevens de titel Kampioen van de 2e periode. Strikers/ Groeipunt verbeterde zich een plaats, staat nu 4e, en verpletterde Video theek a la Carte met liefst 26 - 2. In de onderste regionen bleven de Nitwits met 15-13 baas over de Red Arrows. Bij de dames verbeterde Toos Janssen het seizoensrecord hoogste game en bracht het op 224 en Linda Camps zette met 566 de hoogste serie bij de dames neer. Trioleague. De trio's kwamen dit jaar al voor de 2e keer in actie en op 2 januari deelde lijstaanvoerder Bokual/Mijling 2 een geweldige dreun uit aan B.T. A.WI. Isolatie; het werd liefst 20-1, maar de tweede speeldag in dit jaar was duide lijk minder, want middenmoter Nutri- visie bleef met 14 - 7 de meerdere over de Bokuallers, maar de le plaats kwam niet in het gedrang omdat de naaste belager, Proshop RB Venray een 14.5 - 6.5 nederlaag te slikken kreeg tegen Sigma's/Cornelco, dat de derde plaats overnam van Plus van Dijck, dat nu wel won van de Joepies met 14-7, maar eerder met 16-5 klop kreeg van Bokual/Mijling 1. B.T. Jamin bleek met 14-7 sterker dan het Pin- probeerden de achterstand goed te maken. Dit lukte door veel persoon lijke fouten telkens net niet. Doordat de Rooyse steeds achter de feiten aanliep, verloren ze uiteindelijk met 19-25. In de tweede set daalde het niveau tot een dieptepunt. Een sterk verdedigend Sittardia haalde alle bal len van de vloer en wist met name met de middenaanval steeds de gaten te vinden. De tweede set werd dan ook met duidelijke cijfers verloren; 10-25. In de derde set gingen de hoofdjes weer een beetje omhoog. De set ging gelijk op. Toch werd ook deze set op hunters-trio; A.W.I kon het tegen B.T. Noxon ook niet bolwerken getuige de 5 - 16 uitslag.Tenslotte bleef Crash met 11-10 maar net de meerdere van Bokual/Mijling 1. Inge Lenssen was goed op dreef; zij scoorde met 222 de hoogste game bij de dames en eve naarde met 616 het op naam van Joke van Rens staande seizoensrecord. Bij de heren liet Eric Wong als beste heer in de game 244 pins van het pindeck verdwijnen en René Clephas de beste bleek in de serie; zijn score was 644 pins. Dubbelleague. Het Strikezone-duo hield de le plaats stevig in handen door een van de naaste belagers, E.M.S., met 14-4 duidelijk op afstand te houden. Sig ma's/Cornelco won weliswaar met 11 - 7 van hekkensluiter Pinpoints, maar raakte weer 3 puntjes verder achterop bij de koploper, die nu 10,5 punten voorsprong heeft. Klussers 1 kluste 11 punten bij elkaar tegen Wakers 2, dat op zeven punten bleef steken. D.O.K. bleek met 13 5 - 4.5 veel sterker dan Wakers 1 en Lucky Strikes was blij met de winst op het hoger geplaatste Klussers 2; uitslag 10-8. Ook in deze league toonde Inge Lenssen haar goede vorm: zij scoorde met 215 de hoogste game en haar serie van 742 was de beste van dit sei zoen bij de dames. Bij de heren was Gerard Stroecken met 202 de beste in de game en Wim Minten de hoogst- scorende in de serie met 696. Op de vierde speeldag van Jeugd Trio League Limburg, die in Sittard plaatsvond, zijn onze beide teams niet erg succesvol geweest. Venray 1 moest het doen met vier puntjes en het hoger geplaatste Venray 2 wist zelfs maar drie puntjes in de wacht te slepen, door een overwinning op Ven ray 1Venray startte tegen het sterke Heerlen 2. Na een langere periode van afwezigheid, maakte Lisa Jansen haar comeback en dat was te merken. Fris en onbevangen werd de tegenstander bestreden, maar kwam in de eerste game toch nog net iets te kort. De tweede game ging het nog beter en werden de Heerlense reserves onder druk gehouden en werd deze game gewonnen, maar ondanks de 177 van Jansen, het goede spel van Patricia Camps en Monya Kuysters, was het verschil met de tegenstander echter net te klein om ook het laatste punt binnen te halen, waardoor Venray 1 de wedstrijd met 1-2 verloor. Daarna was Venray 2 aan de beurt. Aangezien Venray 2 de eerste wedstrijd ook al verrassend verloren had van Heerlen 1, was dit de wedstrijd van de revan che. Venray 2 pakte zeer overtuigend de eerste game met onder andere een game van 201 van Willem Denissen, dat een evenaring van zijn PR bete kende. Zo goed als het nu met Venray 7 oino 7n metier acteerde Venrav 1 het laatst uit handen gegeven. Het normaal gesproken sterke punt van de Rooyse, namelijk de harde aanval, functioneerde verre van optimaal. Ballen werden ver uitgeslagen en ook in de verdediging werd niet voor elke bal gevochten. Nadat de scheids rechter ook nog enkele malen in het voordeel van Sittardia besliste, werd de derde set wederom verloren: 22- 25. Vastberaden dan op zijn minst de laatste set te winnen van het oude team uit Sittard, begon het jonge team van de Rooyse aan de vierde set. Er werd goed begonnen. De aan val begon weer op dreef te komen en Het 'eerste' werd kompleet overlopen, zodat Venray 2 de zeer terechte win naar 0 - 3 werd. De laatste wedstrijd tegen Maastricht 2 ging het weer beter en dat leverde een verdiende 3-0 zege op met o.a. een 192 game van Patricia Camps, die ook tevens met een gemiddelde van 171,25 de beste speelster van haar team was. Venray 2 startte tegen Heerlen 1, dat normaal gesproken geen problemen op zou moeten leveren. Ondanks het goede scoren van Luke Verhoeven (189 - 372) bleef men behoorlijk ver van het normale niveau verwijderd en dat leverde een bedenkelijke en dus terechte 0-3 nederlaag op. Na deze zeperd was men wakker geschud en werd Venray 1 met 3-0 aan de zege kar gebonden. De laatste wedstrijd ging tegen koploper Sittard 1. In de eerste game eerste game bleven de onzen aardig in de buurt mede door de uitschieter van Niels de la Roy met een game van 219, zijn eerste tweehonderd/game van dit seizoen. Het was helaas net niet genoeg om een punt te pakken (500 - 504). In de tweede en laatste game had Richard Addae met 191 zijn vizier scherp staan, maar de Sittardse ploeg was nu goed op stoom en liet zien, dat zij alleen recht op de titel hebben. Alle Sittardse spelers scoorden boven de tweehonderd en deze game van 635, tevens de hoogste teamgame van de dag, was onze jongens veel te mach tig. Resultaat een 0-3 nederlaag. Beste speler was Luke Verhoeven met 182,60 gemiddeld. In de stand kwa men geen wijzigen voor, zodat Sittard 1 nu met 34 punten aan de leiding gaat met het verrassende Heerlen 2 met 32 punten. Venray 2 staat op de derde plaats met 24 punten. Venray 1 bleef met 10 punten op de zesde plaats. Aanstaande zaterdag worden de Venrayse Jeugdkampioenschappen gespeeld.Alle spelers worden om 9.30 uur in de bowling verwacht. mede door een paar harde klappen van Anne Vervoort, kwam er een voor spong op het scorebord. Bij de dames uit Sittard sloeg de vermoeidheid toe en de Rooyse meiden maakten hier handig gebruik van. Tot aan het einde toe werd er gevochten voor iedere bal en spelverdeelster Sofie Manders kon enigszins gaan variëren in de aanval. Hierdoor scoorde middenaanvalster Anne Janssen verscheidene mooie bal len op de midden. Dit keer werd de set niet meer op het einde uit handen gegeven en werd er verdient een punt binnengehaald. Setstand: 25-22. Zaterdag 19 januari speelt dames 1 van Rooyse VK om 16:00 uur in de Wetteling tegen DKJO uit Mierlo. Een groep van dertien mudhunters ging op bezoek bij een bevriende vereniging in Nijmegen. Daar wordt een paar keer per jaar een training verzorgd waar de mudhunters te gast zijn. Een gevarieerde training in het Reichswald. Tegelijkertijd vertrok een groepje van zeven in Venray voor een training over een aantal onbe kende paden. In de winter rijden de mudhunters veelal tourtochten in de regio en wordt er bij Dynamic een spinning training gedaan. Er wordt dat gezamenlijk vertrokken en na een paar kilometer vormen zich kleinere groepen waarin de snelheden liggen tussen 16 tot 23 km per uur. Men kan gratis vier weken meetrainen. Kijk op www.mudhunters.nl voor meer informatie. Zondag 20 januari vertrek 9.00 uur per fiets (auto voor de jeugd) voor de tocht in Overloon, afstanden 25,35 en 45 km. Vertrek is bijna altijd vanaf De Sprank. Tijdens een nieuwjaarstoernooi in Maastricht zijn goede resultaten geboekt door de judoka's van de Venrayse Judo Vereniging. Afgereisd met zestien judoka's mochten maar liefst veertien van hen een medaille in ontvangst nemen. Met in totaal vier honderd deelnemers was dit toernooi goed geschikt om nieuwe judoka's te laten starten met wedstrijdjudo en voor de ervaren judoka's een goede warming up voor de tweede helft van het nog zware komende wedstrijd sei zoen. Maar liefst acht maal mocht een judoka van de Venrayse vereniging plaats nemen op de hoogste trede van het erepodium. De uitslagen: 1) Sil Phi- lipsen, Robin van Beers, Rolaan Moha- med, Jelle van Acquoy, Nic Goumans, Rick Philipsen, Bas Philipsen, Bianca Jenneskens. 2) Maggy van Hoof.Aroon Ayas, Niels Janssen, Martijn Janssen. 3) Munir Lemrini, Nout de Bree. Manual-Swalmen 34-11 (15-6). De handbalheren van Manual had den een makkelijk middagje tegen de nummer laatst op de ranglijst, Swal- men. Met 34-11 behaalde Manual een afgetekende zege. Toch konden de gasten in de eerste helft nog aardig bijblijven, vooral ook omdat de Ven rayse ploeg meer tegen zichzelf en de scheidsrechter speelde dan tegen de laaggeklasseerde tegenstander. De rust ging in met een 15-6 voorsprong. Pas in het tweede bedrijf werd het klas senverschil uitgedrukt in grote cijfers. Na vorige week een zware wed strijd verloren te hebben van de koploper, speelde Manual afgelopen weekend een thuiswedstrijd tegen de nummer laatst van de poule, Swalmen. Al vroea in de wedstriid was er een kleine aanvaring tussen de handbalhe ren van Manual en de scheidsrechter. Hierdoor was het voor de heren uit Venray vanaf dat moment moeilijk om in hun spel te komen en bleven de heren uit Swalmen in het begin dichtbij. Manual vocht duidelijk tegen zichzelf, maar kon dankzij individu ele klasse toch enigszins een verschil maken. De ruststand was in het voor deel van Manual 15-6. In het begin van de tweede helft leek Manual zich te herpakken, maar na zo'n tien minu ten zakte het spel toch weer even in. Ongeveer tien minuten voor tijd zaten de heren uit Swalmen er goed door heen en speelde Manual op tempo door. Dit zorgde er voor dat in die laatste minuten Manual nog zo'n tien doelpunten maakte en een eindstand van 34-11 on het scorebord bracht. De Heidense Bossen Cross in Helden is gehouden. Deze cross telt mee voor de Limbra-competitie Bij de meisjes presteerde Mirthe Nelissen uitstekend met een tweede plek. Uitslagen: Junioren: Meisjes D 1580m; 14) Veerle Nelissen, 7.28 min. Meisjes C 2000m; 2) Mirthe Nelissen, 9.15 min. Trainingen: Donderdag: Lopen senioren 19.00-20.45 uur Atletiekbaan Venray. Jeugd: 18.30-19.45 uur. Zaterdag: Jeugd en senioren lopen 15.00 uur P-plaats Schadijkerbos Meterik. Vertrek vanaf 14.45 uur bij Peter Scheres (Gastendonkstraat 19, Horst). Zon dag: 9.00 uur Zwemmen Sprank, 10.15 uur fietsen: Duurtocht op ATB vanaf De Sprank. Dinsdag 19.15-20.15 Zwemmen Sprank. Programma: 20 januari Run-ATB Deurne 24/26 januari Zoladz-test (met lactaat opgeven bij Peter Scheres via telefoon (077)3985235. 27 januari Vlakwatercross Venray Nieuws doorgeven via e-mail info@passion4sport.nl of telefoon (077)3985235 of b.g.g. 06-54283879. Informatie over TV Venray via e-mail info@twenray.nl. of telefoon (0478)511545. Zie ook www.twenray.nl.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 27