wL' r 1 Voor al uw rouwbloemwerk ë'-ZL Tk eo Arts t Toine Horbach 25 jaar J mode accessoires VERSACE V£KACI uintratuin Langstraat 133, Tombecare d Toine Horbach Toine Horbach Noemans Uiio aarlz orj TIJDELIJKE WOONRUIMTE? -Bonten LAAT BIJ UW VERDRIET ONZE ZORG EEN TROOST ZIJN tPSÊÊt i y p BRIENSVELD G rafverzorg i ng t PEEL EN MAAS gevestigd te Venray en Bergen 0478 588 889 www.wg-uitvaartzorg.nl kantoor: Zandakker 24, 5801 DV Venray Samen met u op weg naar een persoonlijk afscheid YAI^DE^I Pare de Witte Vennen, Oostrum Tel. 0478-511322 www.wittevennen.nl Joke Muijs Bertha Kuijpers-Pouwels Wim van Sinderen 200,- korting www.nmenzo.nl Patersstraat 14 Venray horloges sieraden shawls riemen tassen Uitvaartverzorging 1) wiht het graf van ZJw naaste ingoede staat houden en regehmatig haten onderhouden. www.Tombecare.nl Lies Cremers-Knapen Joop Deenen We zijn blij verrast door de vele reacties die we hebben gekregen. Het is voor ons onmogelijk om iedereen daarvoor persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij via deze weg iedereen hartelijk bedanken voor de vele felicitaties, bloemen, kaartjes, cadeautjes en mailtjes die wij hebben mogen ontvangen, na het winnen van de Rabobank Publieksprijs 2008! Martin Nellie Peeters n\'a m begrafenis en crematie onderneming Ir. A/larijlcestraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Venrayseweq 104 5961AJ Horst telefoon 077 398 70 99 Wij £ijn dag en nackt kereikkaar onder telefoonnr. 0478 550150 Gerrit Winnen Carla Rongen-Terheijden Mia Verstegen Grad Voesten Nelipak bv Antoine Albert Clemens Horbach Donderdag 10 januari 2008 - Pagina 23 Stationsweg 130c Oostrum (bij Totally Chiq) Openingstijden: donderdag van 10 tot 18 uur vrijdag van 10 tot 18 uur zaterdag van 10 tot 16 uur Ook op internet www.johnsmeubelkes.nl Waarom DURF ik dit niet... Beheersen angst en paniek uw leven? Vraag dan de brochure 'Angststoornissen' aan 0,45 verzendkosten). Kijk op www.fondspsychischegezondheid.nl of bel (030) 297 11 97. Wilbert Goemans Jeannette Hiddes uitvaartverzorger Op zoek naar Nog enkele Scandinavische chalets en luxe oeverwoningen beschikbaar per direct. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vrijwilligster Zij heeft zich zes jaar met veel plezier en enthousiasme ingezet voor de administratie van Museum 't Freulekes- huus te Venray. Wij zullen haar vriendelijke aanwezigheid missen. Bestuur, medewerkers en vrijwilligers Museum 't Freulekeshuus DANKBETUIGING Voor de grote en vooral warme belangstelling bij het overlijden en de uitvaart van moeder, oma en over-oma zijn wij u zeer dankbaar. Speciaal dank aan de zusters van het Schuttersveld Venray. Er zal voor moeder een 6-weken dienst gehouden wor den op 19 januari 2008 om 19,15 uur in de St. Matthias- kerk te Castenray. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Familie Kuijpers Op 3 januari 2008 is komen te overlijden oud-penningmeester Industriële Club Venray e.o. Wij herinneren ons Toine als een echte ondernemer die ook belang hechtte aan een goede samenwerking met andere leden van de Industriële Club. Hij was een aimabel mens die jarenlang de financiën van onze club in goede banen heeft geleid. Bestuur en leden Industriële Club Venray e.o. DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor het medeleven en de belangstelling, die wij mochten ondervinden na het overlijden van mijn man, ozze pap en opa willen wij u langs deze weg hartelijk danken voor de vele kaarten, de bloemen, alsmede voor uw aanwezig heid bij de uitvaartdienst en de begeleiding naar zijn laatste rustplaats. Tinie van Sinderen-Swaghoven Kinderen en kleinkinderen Venray, 10 Januari 2008 Bruidsmode Exklusief Maasbree de hele maand januari 2008 Ga naar www.exklusiefbruidsmode.nl en print de waarde cheque uit! Vraag naar de voorwaarden Maasbree, (077) 465 19 89, www.exkldsiefbrluidsmode.nl Schorweg denk ook eens aan onze». Loop beslist eens binnen tijdens onze seizoensopruiming met ongelooflijk veel aanbiedingen in alle prijsklassen en direct leverbaar. Wees er snel bij want OP=OP. UW COMPLETE WONINGINRICHTER van Hout Janssen in Liessel t.o. de Molen Tel. 0493-341277 of www.vanhoutenjanssen.nl (X het groene warenhuis Tel. 0478-588585 uitvaartverzorging _Gerrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221 Wij nemen deze vertrouwde taafjjjraag op ons. DANKBETUIGING Lieve mensen, Wij willen iedereen bedanken voor de liefde en warmte, die we van jullie mochten ontvangen, na 't plotseling overlijden en 't missen van mijn lieve vrouw, os mam en oma Theo Cremers kinderen, klein- en achterkleinkinderen Ge het allerhand Alles komt goed Komt het niet goed Ook goed echtgenoot van Jacqueline Xhofleer papa van Sharon en Shirley Uit het leven gerukt op 33-jarige leeftijd. Blitterswijck, Jacqueline Sharon Shirley Blitterswijck, Mam Venray, Annie en Piet Wanssum, Richard en Ingrid Bram, Tom Sibbe, Brigitte en Roy Ed, Dennis Blitterswijck, Augustina en Ed Joep, Don Ysselsteyn, Harry en Sandra Kimberley, Linsey Familie Deenen Familie Xhofleer Blitterswijck, 8 januari 2008 Veeiweg 18, 5863 AR Wij hebben Joop voor het laatst in ons midden tijdens de uitvaartdienst op maandag 14 januari om 10.30 uur in de H. Michaël kerk van Wanssum, waarna wij hem te rusten leggen op de r.-k. begraafplaats. De avondwake is zater dag 12 januari om 19.00 uur in voornoemde kerk. Joop is opgebaard in het uitvaartcentrum naast het zie kenhuis van Venray, waar u zondag van 17.00 uur tot 17.45 uur afscheid van hem kunt nemen. A F. A R B F R ri A 5 Vemayse Ouderdom komt met gebreken, dat wordt zo vaak gezegd, maar voor een ouder iemand is het sotns een heel gevecht. Slechter lopen, minder horen, maar geestelijk goed bij de tijd, onvergetelijk voor ons zijn de momenten van zijn zorg, zijn geluk, zijn hoop, zijn strijd. Ondanks ons verdriet en groot gemis, kunnen wij berus ten in het feit dat özze Va, Opa en Overgrootvader op 96-jarige leeftijd overleden is. echtgenoot van Marie Winnen-Jacobs t Els en Ad van Zwol-Winnen Thea en Staar Jans-Beken-Winnen Wim en Nelly Winnen-Lenssen Tiny en Piet Litjens-Winnen Ria t en Mart Backus-Winnen Netty en Ferry Boshoven-Winnen Math en Wilma Winnen-van Vegchel Jeu en Rinie Winnen-Claessens en Opa's kleinkinderen en achterkleinkinderen Venray, 1 januari 2008 Zorgcentrum Het Schuttersveld kamer 342 Correspondentieadres Overloonseweg 24, 5804 AV Venray De uitvaartdienst heeft plaatsgevonden op maan dag 7 januari om 10.30 uur in de Petrus' Bandenkerk (Grote Kerk) te Venray. Aansluitend hebben we özze Va begeleid naar zijn laat ste rustplaats bij ös Moe op begraafplaats Boschhuizen te Venray. Rust nu maar uit je hebt je strijd gestreden je hebt het dapper gedaan, wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder echtgenote van Chris Rongen 1 22 december 1942 t 7 januari 2008 Mam van Stephan en Saskia V John en Patricia St. Jozefweg 110 5801 CV Venray. De crematieplechtigheid heeft binnen besloten kring plaatsgevonden. Zorgzaam en vriendelijk niet op eigen gewin bedacht Een mens dichtbij ons Een mens om van te blijven houden Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn echtgenote van Noud Lemmens Zij zou op 18 februari 74 jaar zijn geworden. Vredepeel, Noud Lemmens Kinderen en kleinikinderen Familie Verstegen Familie Lemmens Venlo, 3 januari 2008 Twistweg 20, 5816 AE Vredepeel De uitvaartdienst is woensdag jl. geweest in de H. Oda- kerk van Ysselsteyn, waarna wij haar te rusten hebben gelegd op het r.-k. kerkhof. Op woensdag 3 januari hebben wij definitief afscheid genomen van Zijn leven stond in het teken van eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde. Het afgelopen jaar verbleef hij in verpleeghuis Beuken rode waar hij liefdevol verzorgd werd op de Vliedberg. Dinsdag 8 januari is hij in Oirlo begraven. 'Hej was enne schonne Kèl' we zullen hem missen. To Voesten-Versteegen, kinderen en kleinkinderen Haalakker 29, 5808 AX Oirlo Op 3 januari 2008 is overleden zakenpartner van Loek Nelissen en vriend van de familie Nelissen. Toine kwam in 1958 vanuit Indonesië naar Venray en trad bij Nelipak in dienst. Al snel werd hij directeur en mede-aandeelhouder en groeide er een hechte vertrouwensband tussen Loek Nelissen en Toine. Uiteindelijk werden ze samen eigenaar van Nelipak: Toine als motor van de onderneming en Loek Nelissen als president-commissaris. Toine was tot 1987 algemeen directeur en bleef na zijn pensionering commercieel actief voor de onderneming. Wij hebben Toine in al die jaren leren kennen als een uiterst loyaal en betrokken mens bij zowel het bedrijf als bij de familie. Hij was een echte vriend. We zijn hem voor zijn vriendschap, inzet en onvoorwaardelijke trouw veel dank verschuldigd. Paul - Miek - Ton - Loek - Frank Nelissen Julianasingel 42 - Venray Op 3 januari 2008 is op 78-jarige leeftijd overleden onze oud-directeur Toine was vanaf 1958 betrokken bij Nelipak als directeur en mede-aandeelhouder. Na zijn pensionering bleef hij commercieel actief. Tot op de dag van zijn overlijden kwam hij op kantoor om -waar gewenst- de helpende hand te bieden. Hij was erg betrokken bij de mensen van Nelipak en bij het succes van de onderneming. In contact met klanten was hij een meester. In al die 50 jaar was hij een echte ondernemer. Wij zijn hem dan ook veel dank verschuldigd en zullen hem node missen. Venray, 7 januari 2008 directie en medewerkers Frank P.N. Nelissen Bert J.J.G. Verheugen De uitvaart heeft plaatsgevonden op woensdag 9 januari. Toine is begraven op begraafplaats de Boschhuizen te Venray. Intens verdrietig deel ik mede dat op 78-jarige leef tijd plotseling is overleden mijn lieve, zorgzame en optimistische Toine, Wat zal ik jouw liefde missen. Lied Horbach-Baas We zijn aangeslagen en verdrietig omdat Toine er ineens niet meer is. We zullen zijn liefde en betrokkenheid heel erg missen. Loenen a/d Vecht, Fran§oise en Joost Nienhuis-Gielen, Otto, Nina Amsterdam, Sander en Sandra Gielen-Driessen, Kiki Venray, 3 januari 2008 Westsingel 23, 5801 TT Venray De uitvaartdienst heeft plaatgevonden op woensdag 9 januari in de parochiekerk van St. Petrus' Banden (Grote Kerk) te Venray. Aansluitend hebben we Toine begeleid naar zijn laatste rustplaats op begraafplaats Boschhuizen.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 23