Volharding en Swolgense Boys treffen elkaar "De fusie moet een meerwaarde geven Koploper maatje te groot voor Manual Ons Genoegen wint toernooi Inschrijving scholierenloop Zwak Lake Valley kan tijdstraffen niet uitbuiten TV/Sportijn ontvangt 't Kesjotje Slechte start Jumpers'76 ff Boek bestellen? PEEL EN MAAS Donderdag 10 januari 2008 - Pagina 18 Bekerduel op dinsdag 12 februari in Vierlingsbeek Atletiekvereniging en triatlonvereniging fuseren tot ATV Programma zaalvoetbal SV United Bonny Refwutu trainer Merselo Nieuwjaarsreceptie SSS'18 SV Leunen SV Merselo SV Oostrum Twan Bloemen gaat naar EWC Paul Cuppen nieuwe trainer Leunen Hans Winkelhag blijft bij Holthees Henk Theelen interim-coach SV United SV Venray DC De Piëlhaas St. Jan Merselo DEZELFDE STANDPUNTEN GELEDINGEN TOEKOMST PC De Jumpers Oirlo www.vandenmunckhof.nl Manual Biljartvereniging Halfweg Sportnieuws -info De leden van de nieuwe vereniging profiteren van de fusie. In de vierde ronde zijn de cup- fïghters Volharding en Swolgense Boys aan elkaar gekoppeld. De bekerwedstrijd wordt gespeeld om dinsdag 12 februari om 20.00 uur op sportpark Soetendaal in Vierlingsbeek. De winnaar plaatst zich bij de laatste zestien. De KNVB heeft geen speeldag vast gesteld voor deze tussenronde. De clubs kregen het verzoek om onder ling een datum te prikken. De duels moeten tussen 19 januari en 15 febru ari worden afgewerkt. Volharding en Swolgense Boys slaagden er niet in om een geschikte vrije zondag te vin den. Vandaar dat is uitgeweken naar dinsdagavond. Er zitten nog 24 verenigingen uit het district Zuid II in het bekertoer nooi. Acht clubs zijn vrijgeloot: Ble- rick, Deurne, Heerlen, Maarheze, Mier- lo-Hout, RIOS, Schijndel en SVME. De overgebleven zestien moeten strijden voor een plek in de achtste finales. Swolgense Boys is niet de enige vijfdeklasser die drie rondes wist te overleven. Opvallend is dat alle vier deklassers zijn uitgeschakeld terwijl Altweerterheide 2-Lake Valley 5-3 (0-0). Doelpunten: Lennard Jansen, Niels Hermsen en Ron Spruit. Lake Valley is het nieuwe jaar niet goed begonnen. De zwak spelende Venrayse zaalvoetbalhoofdklasser ging maandagavond met 5-3 onderuit bij Altweerterheide 2. Typerend voor het Venrayse spel was dat vier tijdstraffen van de tegenstander niet werden uit gebuit. Lake Valley incasseerde daar entegen geen enkele gele kaart. Coach Paul Janssen kon eindelijk weer over zijn complete selectie beschikken. Ook de arbitrage zat Lake Valley ditmaal niet tegen. Maar ook dat was niet genoeg voor een over winning. Lake Valley verzuimde een voorsprong te nemen. In de eerste helft werd er niet gescoord. Het Ven rayse team wist twee overtalsituaties niet uit te buiten. Vlak na de hervat ting ging het mis. Na de 1-0 stond binnen tien minuten de kansloze 4-0 achterstand op het scorebord. De gemoederen liepen zowel binnen als buiten de lijnen soms hoog op. De scheidsrechter dreigde zelfs even TV/Sportijn hervat vrijdag 11 januari de zaalvoetbalcompeti tie met de thuiswedstrijd tegen 't Kesjotje. De aftrap is om 20.45 uur in sporthal De Wetteling. TV/Sportijn sloot als koploper in de eerste divisie D de eerste compe titiehelft af. Van de elf duels werden er tien gewonnen door het team van coach Jos van Gerven. Alleen de voor laatste wedstrijd, op 7 december thuis tegen achtervolger ZWM/Campus, leverde een nederlaag op (1-2). In 2008 moet een langgekoesterde wens van de ambitieuze club in ver vulling gaan: promoveren naar de lan delijke eredivisie. Indien TV/Sportijn na 22 wedstrijden nog steeds de rang lijst aanvoert, dan is de promotie een feit. In tegenstelling tot vorig seizoen zijn er nu geen play-offs maar maakt de kampioen uit de eerste divisie automatisch de stap omhoog. BC Bumpers-Jumpers'76: 84-75. Topscorer Jumpers'76: Maarten Wijnen 22 punten De basketbalheren van Jumpers'76 zijn het nieuwe jaar begonnen met een valse start. In en tegen het lager geklasseerde Sittard begon men te slap om verschil te kunnen maken waardoor BC Bumpers de wedstrijd kon bepalen en uiteindelijk ook win nen: 84-75. BC Bumpers domineerde het spel waardoor men in de eerste helft al het verschil kon maken. Jum pers'76 startte na enkele weken rust slordig aan de wedstrijd. Mede door ongeconcentreerd spel waardoor men vele onnodige turnovers maak ten. Jumpers'76 zou het spel moeten domineren gezien de stand op de ranglijst, maar het waren de gastheren die het beste van het spel hadden. Na de eerste tien minuten leidde Bum pers al men een kleine voorsprong van zes punten maar in het tweede kwart wist men met name in de laat- er nog vier vijfdeklassers meedoen. Behalve Swolgense Boys (5F) zijn dit Heythuysen (5D), Ruwaard (5H) en FC Uden (5H). Daarnaast zitten nog drie hoofd klassers, zeven eersteklassers, vijf tweedeklassers en vijf derdeklassers in het bekertoernooi. Swolgense Boys heeft al vaker voor een stunt gezorgd. Zoals in 2003 toen Venray met 1-0 werd geklopt. In de eerste ronde werd de ploeg van trai ner Henk de Bijl groepswinnaar in een poule met Wittenhorst, TOP'27 en Hegelsom. In de tweede ronde werd buurman SVEB, dat uitkomt in de vierde klasse, in eigen huis met 1-3 verslagen. Daarna sneuvelde MVC'19, eveneens een vierdeklasser, op 25 november in Swolgen.Thijs van Mierlo scoorde toen de enige en win nende treffer. Tweedeklasser Volharding over leefde de groepsfase na zeges op Montagnards en SSS'18 en een gelijk spel tegen Stormvogels. In de tweede ronde werd krap met 0-1 gewonnen bij vierdeklasser Hapse Boys. In de volgende ronde was de Venlose vier deklasser VOS geen partij. De Vier- het duel te staken. Lennard Jansen scoorde de 4-1. Vlak daarna herstelde de thuisclub de marge weer: 5-1. Pas in de slotfase kwam Lake Valley tot aanvaardbaar spel. Door treffers van Niels Hermsen en Ron Spruit werd de achterstand verkleind tot 5-3. Maar het slotoffensief kwam te laat om de nederlaag af te wenden. Komende maandag speelt Lake Val ley om 21.30 uur thuis tegen de num mer twee Koutenveld. Stand hoofdklasse TFH/Select 15-36 Koutenveld 15-35 Schaesberg 15-32 FCH 2 15-26 Altweerterheide 2 15-26 De Kilo 15-22 Haelen 15-21 Lake Valley 15-20 FSG/B.Mesters 2 15-18 Fortuna'71 15-17 TV/Sportijn 2 15-16 Reuver 15-12 Fermonia Boys 2 15-12 Amicitia 2 15-11 Zover is het nog niet, de competi tie is immers pas halverwege. En er liggen kapers op de kust. Naast de grootste concurrent ZWM/Campus zijn de nummer drie FV/Dreamers en runnerup FSG/Ben Mesters outsiders voor de titel. TV/Sportijn speelt binnen drie dagen twee duels. Maandag 14 januari wacht de uitwedstrijd tegen laagvlie ger FCH. Het Venrayse team opende de competitie met een 5-0 overwin ning op de Heerlense ploeg. De tegenstander van vrijdag is van oudsher een lastige opponent, 't Kesjotje heeft al vaker de Venrayna- ren de voet dwars gezet. De ploeg uit Swalmen vertoeft in de middenmoot. De uitwedstrijd won TV/Sportijn met 2-4 maar vorig seizoen ging het Ven rayse team voor eigen publiek nog met 2-5 onderuit tegen de Midden- Limburgers.. ste twee minuten uit te lopen naar een voorsprong van twaalf punten. Jumpers'76 kwam door een mooi uit gespeelde aanval met een driepunter van forward Loek Claessens terug tot negen punten vlak voor rust. Na rust begon Jumpers'76 echter weer slap en liet men Bumpers het spel domi neren. Gelukkig wist men door een goede tussen sprint en de vele fouten aan Sittardse kant terug te komen tot een achterstand van acht punten. In het laatste kwart vocht Jumpers'76 tot de laatste minuut voor de winst. Men wist ook terug te komen tot drie punten maar daarna was het Bumpers dat het roer weer overnam en de wed strijd simpel en winnend uitspeelde. Zaak voor Jumpers'76 om deze week goed te trainen en toe te wer ken naar de volgende wedstrijd tegen Tantalus uit Eindhoven. De bezetter van de laatste plaats in de le klasse B zal zondag afreizen naar Venray. Aan vang wedstrijd 18:00 uur in sporthal de Wetteling. lingsbekers wonnen afgetekend met 6-0. Volharding won eenmaal de dis trictsbeker. Dat was in het seizoen 1993/94 toen in de finale Heerlen Sport met 1-0 werd verslagen. Drieënhalfjaar geleden troffen beide clubs elkaar ook al in het beker toernooi. Op 24 augustus 2004 won Volharding met enige moeite met 2- 1 van de Swolgenaren die de leiding namen door Bas Heijnen. Door een benutte strafschop van Denny van Veghel werd het vlak voor rust gelijk (1-1). Na de pauze passeerde Zafer Akbal doelman Gert Custers nog een keer: 2-1. Een jaar eerder was Custers teruggekeerd naar zijn oude club. De Swolgense keeper verdedigde van 1997 tot 2003 het Vierlingsbeekse doel. Programma vierde ronde EHC-Rood Groen LVC RVU-Vinkenslag Wilhelmina'08-Heythuysen Almania-Groene Ster Gemert-Blauw Geel TOP-FC Uden Volharding-Swolgense Boys Achates-Ruwaard Vrijdag 11 januari Sporthal De Wetteling 20.45 TV/Sportijn-'t Kesjotje 21.45 Gallus/CaJfé de Tijd-SV United 22.45TV/Sportijn 6-ZVV Leunen 3 Sporthal De Weert 20.00 Gallus/Café de Tijd 2-TV/Spor- tijn 4 21.00 ZVV Leunen 4-MZV/De Ruif 3 22.00 Venrode 3-Beringe 4 23 .00 Gallus/Café de Tijd 5-RKBVC Zaterdag 12 januari Sporthal De Weert 17.00 Lake Valley-Altw'heide (dames) 18.00 Venrode 2-SV United 2 19.00 Venrode-'t Brokske 20.00 Gallus/Café de Tijd 6-Witten- horst 4 Maandag 14 januari Sporthal De Wetteling 20.30 Gallus/Café de Tijd 3-TV/Spor- tijn 6 21.30 LakeValley-Koutenveld Sporthal De Weert 20.30 Lake Valley 5-Gallus/Café de Tijd 5 21.30 Lake Valley 4-Venrode 3 Sporthal Overloon 20.00 ZVCO 2-Herb.de Peel 4 Dinsdag 15 januari Sporthal De Wetteling 22.00 ZVV Leunen 3-ZW Leunen 4 Programma vrijdag 11 januari Futslag Gallus/café De Tijd 1-SV Uni ted 1 22.15 Programma zaterdag 12 januari Futsal Venrode/Hulsman 2-SV United 2 18.00 GFC'33 Dl-SV United Dl 11.00 SV United E2-SV United El (W) 9.00 Programma dinsdag 15 januari SV United Al-Swolg. BoysAl (M) 19.30 Bonny Refwutu (50) uit Cuijk wordt de nieuwe trainer van Merselo. Hij volgt na afloop van dit seizoen Math Denissen op die de zesdeklasser voor het tweede jaar onder zijn hoede heeft. Refwutu is een ervaren voetbal trainer die bij clubs in Oss en in zijn toenmalige woonplaats Deventer zowel bij de jeugd als bij de senioren gewerkt heeft. Na zijn verhuizing naar Cuijk trainde hij achtereenvolgens Excellent, Gassel.VCA en SVS uit Ste vensbeek. Ook was hij als jeugdcoach actief bij de B- en C-jeugd van JVC Cuijk. Voetbalvereniging SSS'18 viert in 2008 het 90-jarig jubileum. Het jubile umjaar wordt ingeleid met een nieuw jaarsreceptie op zondag 13 januari in de vorm van een brunch. Deze altijd weer gezellige zondagmiddag wordt opgeluisterd met een muziekje en mogelijke nieuwtjes. Het bestaans- feest wordt gevierd in het weekend van 29 mei tot en met 1 juni. Op de nieuwjaarsreceptie licht de commis sie een tipje van de sluier op. Programma zaterdag 12 januari Zaalvoetbal F-jeugd F3,F4, F5 9.00-10.30 F1,F2 10.30-12.00 Programma zaterdag 12 januari RKOSV Achates Al-Merselo A lv. 13-45 Merselo vet-Jum vet 17.00 Programma zaterdag 12 januari Oostrum El gymzaal Oostrum 9.00-10.00 Oostrum E2 gymzaal Oostrum 10.00-11.00 Oostrum E3 gymzaal Oostrum 11.00-12.00 Oostrum C2 gymzaal Vincent van Gogh 19.00-20.00 Oostrum Dl gymzaal Vincent van Gogh 20.00-21.00 Twan Bloemen is tijdens de nieuw jaarsreceptie gepresenteerd als de nieuwe trainer van EWC uit Well. De Venrayse voetbalcoach volgt komend seizoen Peter van Osch op die naar SV United vertrekt. EWC bezet momen teel de vierde plaats in de vijfde klasse F. Twan Bloemen voetbalde bij Ven ray, Venlosche Boys en SSS'18. Direct na zijn actieve voetballoopbaan werd hij in 1996 trainer bij Griendtsveen waar hij vier jaar bleef. Ook bij zijn volgende club Hegelsom was hij vier seizoenen actief. Van 2004 tot 2007 beleefde hij een succesvolle periode bij Oostrum. Bloemen bracht de club met twee kampioenschappen van de zesde naar de vierde klasse. Dit seizoen had hij geen club onder zijn hoede. Paul Cuppen uit Boekei wordt de nieuwe trainer van Leunen. Hij volgt komend seizoen Jack Maas op die de vierdeklasser na twee jaar gaat verla ten. Cuppen is momenteel voor het tweede seizoen werkzaam bij De Zwaluw. De club uit Oeffeit is de nog puntloze hekkensluiter in de vierde klasse H. Cuppen is militair van beroep en begon in 2001 als hoofdtrainer bij zes deklasser Elsendorp. Daarna had hij twee seizoenen Vorstenbossche Boys, dat uitkomt in de vijfde klasse, onder zijn hoede. In het seizoen 2004/05 trainde bij vierdeklasser Erp. Ook bij zijn volgen de club Odiliapeel was hij slechts een voetbaljaargang actief. In 2006 maakte hij de overstap naar De Zwaluw dat vorig seizoen als negende eindigde in de vierde klasse G. Holthees heeft het contract met Hans Winkelhag met een jaar verlengd. De voetbaltrainer uit Tegelen is bezig aan zijn eerste seizoen bij de zesde klasser. Holthees presteert deze jaar gang verrassend goed met een derde plaats op de ranglijst. De blauw-witten doen volop mee in de titelstrijd in de zesde klasse E. Hans Winkelhag had eerder Ysselsteyn en Meerlo onder zijn hoede en daarvoor was hij jeugd trainer bij Sportclub Irene Holthees heeft in Lugom Office Solutions een nieuwe hoofdsponsor gevonden voor de komende drie jaar. Het bedrijf voorziet het eerste en tweede elftal van nieuwe tenues. Het derde elftal zal door de huidige spon sor Het Pelgrimshuis in het nieuw worden gestoken. Henk Theelen (50) uit Venlo is aangesteld als interim-trainer bij SV United voor de rest van dit seizoen. Theelen geeft op vrijdag 11 januari de eerste training bij de fusieclub uit Meerlo-Wanssum die de tiende plaats bezet in de vijfde klasse F. De Venlo- naar heeft gevoetbald bij RKSVN en was als jeugdtrainer actief bij RKSVN, Egchel, Haelen, Venlose Boys en Reu ver. SV United is zijn eerste klus als hoofdcoach. Eind oktober kwam SV United zon der trainer te zitten na het plotselinge opstappen van John van der Wijst. Zijn assistent Michel Knoops nam tot de winterstop de honneurs waar. Voor het komende seizoen is Peter van Osch al gecontracteerd. Wittenhorst-Manual 33-20 (14- 7). De handbalheren van Manual zijn 2008 niet goed gestart. Koploper Wit tenhorst was zondag een maatje te groot voor de Venraynaren: 33-20. In de eerste helft maakte Wittenhorst het verschil. De koploper kwam beter uit de startblokken en stond bij de rust met 14-7 voor. Na de thee waren beide ploegen beter aan elkaar gewaagd, maar kon Manual de in de eerste helft opgelopen achterstand niet meer goed maken. In de eerste wedstrijd van het nieuwe jaar moesten de handbalheren van Manual meteen aan de bak tegen koploper Wittenhorst. In de thuiswed strijd eerder dit seizoen had de Hor ster ploeg al gewonnen. De heren van Manual waren er op gebrand om de rollen nu om te draaien. In het begin van de eerste helft ging het tot 5-4 gelijk op. Op dat moment schakelden de heren van Wittenhorst een tandje Zondag 13 januari RKHW 2-SV Venray 13.00 In café De Pielhaas wordt op zater dag 12 januari vanaf 20.30 uur een toernooi gehouden, waaraan iedereen kan deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via telefoon (0478)582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslagen winnaarsronde: 1) Pascal Janssen 2) Dennie Plum 3) Lou Jans sen 4) Marco Jacobs 5) Geert van Hoof 6) Dave Achten 7) Marcella van Gelder en 8) Crit van Hoof. Verliezersronde: 1) Peter van de Berg 2) Daisy Eggen 3) Roy Troisfon- taine 4) Johan van Hoof 5) Melissa Eggen 6) Paul Hendrix 7) Johnny Smits en 8) Coby Janssen. Atletiekvereniging Venray Regio en Triatlonvereniging Regio Ven ray zijn per 1 januari gefuseerd. De nieuwe naam: ATV, Atletiek en Triatlonvereniging Venray. Het doel van de samensmelting is het verbeteren van de kwaliteit van de trainingen en begeleiding, en het vergroten van de wedstrijdmoge lijkheden. Wim Crooijmans, ver antwoordelijk voor de accommo datie van ATV, verwacht veel van de krachtenbundeling. "Ik twijfel niet aan de winst en meerwaarde van de fusie." Wim Crooijmans is bijna net zo lang lid als de club oud is. In 1976 werd de atletiekvereniging opgericht en Wim Crooijmans is vanaf 1980 vrijwilliger bij AV Venray - Regio.. Als recreatief loper heeft nooit meegedaan aan échte wedstrijden, maar houdt wel van wekelijks hardlopen. Na vier jaar was hij een van de initiatiefnemers om een lopersgroep voor recreanten op te richten. "Liefhebbers van hardlo pen konden zich aanmelden om twee a drie keer per week in groepsverband te gaan hardlopen, waarbij deelname aan wedstrijden niet verplicht werd gesteld. Deze recreantengroep is de afgelopen jaren behoorlijk gegroeid. Mensen worden zich meer en meer bewust van de waarde van een gezonde levensstijl en de belangrijke rol die bewegen hierin speelt. Hardlo pen in verenigingsverband zien onze bij en bouwden zij een voorsprong van zeven punten op. De scheidsrech ter hield de zaak vanaf het begin vrij strak en al vlot waren de eerste twee minuten tijdstraffen al gevallen. Met de rust stond er een 14-7 tussenstand op het scorebord voor de thuisploeg. Na de rust bouwden de heren uit Horst verder aan hun voorsprong en ontstond er al vrij vlot een verschil van tien punten. Manual probeerde het nog wel door enkele goed geoe fende aanvallen te laten zien, maar het mocht niet meer baten. Tijdens een tijdstraf van Manual, liepen de heren van Horst met nog eens drie punten uit en was het spel toch wel gespeeld. De eindstand kwam uiteindelijk uit op 33-20, wat er voor zorgde dat Witten horst nu zes punten voorsprong heeft op de nummer twee, HV Manual. Zon dag 13 januari spelen de heren weer een thuiswedstrijd, om 17.00 uur in sporthal de Weert. In Velden mocht Petra van Dijck maar liefst drie prijzen mee naar huis nemen. Santa Lucia won in de klasse L een schitterende eerste prijs.Tari won in de klasse L een achtste plaats. Haar paard Feiten reed in de klasse M naar een mooie vijfde plaats. In Helden werd Van Dijck met haar paard Un de May twaalfde in de klasse M. Verder reed ze in Helden de finale om de Vos berg bokaal. Ze startte Santa Lucia in de klasse L en werd heel mooi vierde. Met Tari behaalde ze in deze klasse een vijfde prijs. In de Mortel startte Van Dijck Tari in de klasse L en behaal de een prachtige tweede prijs. Met Feiten startte ze in de klasse M en dit resulteerde in een vijfde prijs. Bij de paarden dressuur is Brigitte Kreuzer met haar paard Tsarina naar een dres- suurwedstrijd in Zeeland geweest. Ze startte daar in de klasse Z1 en na het rijden van een keurige proef behaalde ze een schitterende eerste prijs met 211 punten. leden als een verantwoorde wijze om iets aan hun conditie te doen en een goede stimulans om daadwerkelijk actief bezig te zijn. Het waarborgen van de kwaliteit en kwantiteit van trainingen, begeleiding en activiteiten is een noodzakelijke meerwaarde die een atletiekvereniging biedt." Wim Crooijmans is een voorstander van de fusie tussen Atletiekvereniging Venray Regio en Triatlonvereniging Regio Venray. "Vorig jaar ontstonden er steeds meer samenwerkingsvor men tussen de triatlonvereniging en de atletiekvereniging. Beide clubs waren respectievelijk klein en ston den voor dezelfde standpunten. Het loopgedeelte binnen de atletiekver eniging is nagenoeg identiek aan de trainingen van de triatlonvereniging. Voor de recreatielopers werd het idee gelanceerd om de trainingen te combi neren. Langzamerhand werd de leden administratie van beide verenigingen ineen gevoegd en werden afspra ken gemaakt over eventuele andere samenwerkingsvormen. Aangezien het aantal vrijwilligers tegenwoordig schaars is, werd samenwerking op organisatorisch vlak ook interessant. Samen zouden de verenigingen een groter potentieel aan professionele trainers kunnen binden en zich ster ker kunnen profileren bij evenemen ten." Tijdens de najaarsvergadering werd de samenwerking voorgesteld en een nieuwe bestuurssamenstel ling zou ruimte bieden aan de fusie. Na de samensmelting op 1 januari bestaat het bestuur van ATV uit vijf geledingen: triatlon, atletiek, lopers- groep, wedstrijdcommissie en de sociale activiteitencommissie. Het bestuur bestaat uit Frank de Beer, Herman Bexkens, Jos Martens, Twan Jeuken, Egbert Knol, Jan Poels, Roland Waaijenberg, Harrie Verstappen en Wim Crooijmans. Het bestuur is bezig met het opstellen van nieuwe statu ten en een huishoudelijk reglement dat de belangen van beide verenigin gen behartigt. De leden van de Lopersgroep zullen tijdens de trainingen weinig merken van de fusie. Het samen trainen was immers al eerder geïntroduceerd. Het zwemmen, fietsen, hardlopen en de wedstrijdatletiek gaan gewoon door. "Wat de leden wél zullen ervaren, is dat de structuur zal veranderen, bij voorbeeld bij wedstrijdbezoeken en de aanpak van de trainingen voor de jeugd.. Het doel is om alle belangen nog beter te behartigen. Dan moet je denken aan facilitaire ondersteuning, dus het aanmelden voor wedstrijden en het regelen van vervoer naar wed strijden." De nieuwe statuten en het huis houdelijk reglement zullen worden gepresenteerd tijdens de voorjaarsver gadering. "Deze gezamenlijke regels moeten duidelijkheid scheppen voor de twee verenigingen die jarenlang op eigen normen en waarden hebben gedraaid. Om problemen in de prak tijk te voorkomen, is het belangrijk om de do's en don't's tijdens trainin gen, begeleiding en wedstrijden vast te leggen. De samenwerking moet beide verenigingen vooral voordelen bieden. Dat bindt ons, problemen moeten we zo snel mogelijk elimine ren of oplossen. De fusie moet winst en meerwaarde geven. En daar twijfel ik niet aan." Bij een nieuwe naam hoort een nieuw logo. Bij ATV kunnen leden ook zonder sportieve prestaties winnaar zijn. Zij worden namelijk uitgenodigd voor 1 februari een ontwerp in te sturen. Jong, oud, recreatief of wed- strijdgericht, iedereen mag meedoen. Er is één vereiste: de kleur rood. De leden van de logocommissie maken een keuze voor het beste en mooiste logo. De winnaar ontvangt een leuk presentje. Bij het nieuwjaarstoernooi in Yssel steyn gaven de schutters in zowel de compoundklasse als in de recurve- klasse elkaar weinig toe. In beide klas sen was de laatste pijl beslissend voor de eindoverwinning. Er stonden 105 deelnemers aan de meet. In de recur- veklasse eindigde Henny v.d. Boog aard uit Boekei en Gerard Koonings op een gedeelde eerste plaats met 575 punten, maar v.d. Boogaard schoot 41 maal 10 tegen Koonings 39 maal. Ron v.d. Hoff werd met twee punten minder derde. In de compoundklasse streden vier schutters tot het laatst voor de overwinning. Rob Polman uit Leende was uiteindelijk de sterkste, op een punt gevolgd door Dolder- man uit Weert. Johan van Dongen en Ruben Bleyerdal uit Heerhugowaart eindigden gelijk op de derde plaats. De damesklassen werden bij de recur ve gewonnen door Marion Camps uit Baarschot en bij de compound door Wilma Heijnen uit Heerhugowaart. Het verenigingsklassement was voor Ons Genoegen Ysselsteyn voor Heer hugowaart en Baarschot. De voornaamste uitslagen: Compound Heren: 1) Rob Polman, Leende 583 p. 2) Sander Dolderman, Weert 582 p. 3) Johan v. Dongen Veu len 580 p. Recurveklasse Heren: 1) Hennie v.d. Boogaard, Boekei 575 p. 2) Gerard Koonings, Leunen 575 p. 3) Ron v.d. Hoff,Venray 573 p. De zussen Jeurissen hebben het winterfestijn springen voor paarden bezocht in De Mortel. Beiden slaagden erin om een categorie te winnen. De uitslag leverde nog een extra deken op. Iris Jeurissen won in de categorie B met Ushi en Katja Jeurissen won de categorie L met Roadster. Verder haal den ze nog een derde prijs in de cate gorie B. Katja Jeurissen deed dit met Valenco en Iris Jeurissen met Ushi. Compound Dames: 1) Wilma Heij nen, Heerhugowaard 574 p. 2) Anne- marie Puts, Reuver 560 p. 3) Inge Enthoven, Zoetermeer 560 p. Recurve Dames: 1) Marion Camps, Baarschot 558 p. 2) Coby Hurkmans, Vlierden 549 p. 3) lose Vogels, Boekei 536 p. Compound Vet.: 1) Harrie Poels, Ysselsteyn 566 p. 2) Hay Nelissen, Horst 558 p. 3) Cor Jansen,Ysselsteyn 557 p. Recurve Vet.: 1) Wiel Beijers, Neer kant 543 p. 2) Pieter Tonnaer, Grub- benvorst 514 p. 3) Joop de Groot, Venray 491 p. Compound Jun.: 1) Bas Ton naer, Grubbenvorst 570 p. 2) Micky Schloesser, Hoensbroek 565 p. 3) Dylan Koonings, Leunen 534 p. Uitslagen Heren senioren 1 Wittenhorst-Manual 33-20 Dames senioren 2 Loreal 3-Manual 8-18 Heren B1 Manual-Merefeldia 31-21 Heren C Manual-BSAC 2 22-8 Dames BI BSAC-Manual 4-13 Dames B2 Manual-BSAC 2 4-12 Dames C Loreal 7-Manual 2-18 Programma zaterdag 12 januari Heren B2 Rapiditas 1-Manual 2 13-50 Dames B2 Rapiditas 1-Manual 2 12.55 Programma zondag 13 januari Dames C Manual-Swift 2000 13.00 Dames B Manual 1-Bevo 1 13-45 Dames senioren 2 Manual 2-Hercules '81 1 14.45 Dames senioren 1 Manual 1-Noav 2 16.00 Heren senioren 1 Manual 1-Swalmen 1 17.05 Programma dinsdag 15 januari Dames recreanten Manual-Vesta 20.00 De jaarlijkse Vlakwatercross wordt op zaterdag 26 en zondag 27 januari gehouden. Een van de onderdelen die ATV Venray houdt tijdens dit twee daags evenement, is de Rabobank- Scholierenloop op zaterdag 26 janu ari. Deze sportieve wedstrijd om de Jo van Oers Memorial waarvan de eerste start is om 12.00 uur, is de gelegen heid om lekker sportief bezig te zijn. Er wordt gestart in groepen waardoor altijd wordt samengelopen met leef tijdsgenootjes. Aanmelding kan geschieden via de basisschool. Naast deze veldlopen in het Vlakwatergebied, worden op 26 januari diverse nevenactiviteiten voor de deelnemers aan de Scholie renlopen gehouden. Om 14.15 uur is de NSG-loop voor de verstandelijk beperkten. Voor alle categorieën zijn ereprijzen; verder een prijs voor de school met procentueel de meeste deelnemers en uiteraard de Jo van Oers-Memoriaal die omstreeks 15.00 uur wordt uitgereikt. Op 27 januari vinden de lopen voor recreanten en wedstrijdatleten plaats vanaf 10.30 uur. De korte cross (4050 meter) start om 10.30 uur en de lange cross (8100 meter) om 11.00 uur. Daarna vinden KNAU jeugdwedstrij den plaats. Informatie over de Vlakwatercross 2008 kan verkregen worden via tele foonnummer (0478)582842 of via e- mail info@atletiekvenray.nl. Zie ook www. atletiekvenray. nl Driebanden: BV Halfweg won van BC Tegelen 3 met 6-1. Theo Voesten speelde zijn partij met 0.645 gemid deld gelijk. Jan Voesten 0.500 gemid deld en Nellie Dericks 0.308 gemid deld, zij wonnen hun partij. Programma: 16-1 Driebanden t Klötske 2-BV Halfweg.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 18