art.com Gefeliciteerd! -»r Antoniusveld in Beweging (3 Rabobank Venray feliciteert Maatschap Peeters-Bonten met het winnen van de Rabobank Publieksprijs en Nelipak met het winnen van de Loek Nelissenprijs KL E E VP Nooit Mooi de Mooiste Communiekleding mode centrum Horst Het is tijd voor de Rabobank a15'! XEROX Supervisor Debiteurenbeheer m/v FM events Coyote Logistics Dierenkliniek de Oude Melkfabriek St. Lambertusplein 12 Tel. 077-3986464 ZOEKT MEDEWERKER Alles op alles voor een implanteerbare kunstnier. Hub Gooren vof PEEL EN MAAS Fulltime (40 uur) iRUU WERKEN BIJ ANDRE RIEU Wil jij: eGlobe eGlobe logistics Group Smaktwerweg 90 5804 AM Venray Fax: 0478-515446 www.eglobelogistics.com member of coyote logistics USA Wij zijn op zoek naar Commercieel Logistiek Medewerkers Rabobank Product engineer (m/v) IW^ 24 uur per dag bereikbaar Vaccinaties Digitale röntgen Echografie Bloedonderzoek Chirurgie Orthopedie Hill's dieetvoeding Thuisbezorgservice Dierapotheker.nl® Trimsalon: uw hond fris en vakkundig getrimd Meer informatie: www.vooralledierenhetbeste.nl onderdeel van Dierenklinieken Horst e.o. Leunseweg 22A, Venray-Leunen T 0478 - 58 26 90 E info@dierenkliniekdeoudemelkfabriek.nl GRANDIOZE VERBOUWINGS OPRUIMING IN HET TEXTIELHUIS! St'i Nu de gehele dames- en herencollectie afgeprijsd tot de allerlaagste prijs. 10,- t€20/-. GRAAG TOT ZIENS IN HET TEXTIELHUIS Magazijnmedewerker M/V What do you do? Mooi de Mooiste Mode JO STEVENS B.V. CONSTRUCTIE/BANKWERKER Maatschap Strijbos Tuinbouw NIERSTICHTING POTKACHELTJE Verkoop van houtkachels en inzethaarden nieuw en gebruikt inruilen van uw oude kachel is ook mogelijk Groene Krui Pluspakket sinds1983 BADKAMERSPECIALIST van aanbouw tot afwerking Nieuwbouw - verbouwing - renovatie Donderdag 10 januari 2008 - Pagina 14 UITZENDBUREAU Art Allposters International B.V. is een Amerikaanse organisatie die zich recentelijk in Oostrum heeft gevestigd met een Europees Distributie Centrum. Art Allposters International distribueert vanuit het Europese Distrubtie Centrum artikelen voor muurdecor en kunstafbeeldingen voor Art.com, Allposter.com en Poster.de. Voor de afdeling debiteurenbeheer zijn we op zoek naar een: Werkzaamheden: De Supervisor Debiteurenbeheer is verantwoordelijk voor het beheren van het inkomend betalingsverkeer en het aanmaningsproces van klanten. Daarnaast is de Supervisor Debiteurenbeheer verantwoordelijk voor het aansturen van de medewerkers van de afdeling en het coördineren van de werkzaamheden. De afdeling Debiteurenbeheer draagt zorg voor een juiste afhandeling van openstaande facturen van klanten. Ze houdt zich bezig met het het managen van de inkomende betalingsstromen, het aanmanen van klanten en de samenwerking met incassobureaus. De debiteuren zijn met name gevestigd in de landen Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland. Functie - eisen: MBO+ werk- en denkniveau, financiële richting; minimaal 3 jaar relevante werkervaring; werkervaring in een internationale organisatie is een pré; uitstekende kennis van de Duitse taal; goede kennis van Engelse taal; goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk; leidinggevende capaciteiten; gewend aan het werken met deadlines; analytisch vermogen; teamplayer. Spreekt deze functie u aan, neem dan direct contact op met Judith Schaafstal. OLYMPIA UITZENDBUREAU Schoutenstraat 13, 5801 BS Venray, T 0478 56 82 50 E j.schaafstal@olympiagroep.nl CreActivein events PRO FM Events is op zoek naar mensen die fulltime of op oproepbasis aan de slag willen. Je gaat werken op evenementen als André Rieu, Pinkpop, Defqon, Tiësto, Toppers in Concert, Mysteryland, Frans Bauer en nog veel meer. Denk bij de werkzaamheden aan: crew voor licht, geluid, video, decor en podia, klimmers. Ben jij: 18 jaar of ouder. Gemotiveerd. Een teamplayer die ook zelfstandig kan werken. Ben je flexibel, vind je het leuk om in het weekend, 's nachts en in het buitenland te werken? Dan zijn wij op zoek naar JOU! Werken op leuke concerten en evenementen. Goede (bij)verdienste. Leuke collega's. En geweldige ervaringen opdoen. Heb je interesse? Neem dan contact op met: Sheila Driessen tel: 0615599002 Of e-mail naar: sheila@profmevents.com En kijk voor meer informatie op: www.profmevents.com U a Tel: 0478-517550 Wij verzorgen de logistieke activiteiten van onze europese klanten. We bieden een compleet logistiek pakket aan in geheel europa via onze kantoren in Frankrijk, Nederland, Duitsland, Polen en de realisatie van nieuwe kantoren in Italië en Spanje nog dit jaar. Wij creëren oplossingen op maat en investeren continu in unieke transport en communicatiesystemen toegespitst op alle behoeften. Met kantoren in Europa en de Verenigde Staten is de eGlobe Logistics Group hard op weg de grootste speler ter wereld te worden op het gebied van logistieke dienstverlening. Functie eGlobe Logistics is op zoek naar gemotiveerde logistieke medewerkers managers die de Nederlandse en Engelse taal beheersen. U zult dagelijks contact onderhouden met onze klanten en transporteurs voor het organiseren en plannen van wegtransporten door heel Europa. Door middel van het speciaal ontwikkelde computersysteem Bazooka kunnen we snel en accuraat inspelen op wensen van onze klanten. eGlobe Logistics maakt momenteel een ongekende groei door, de toekomst voor onze werknemers ligt geheel open en er zijn geen grenzen aan uw carrièremogelijkheden. Daarom zijn we nu op zoek naar enthousiaste medewerkers voor onze nieuwe vestiging in Venray. Uiteraard worden hierbij passende arbeidsvoorwaarden aangeboden Profiel MBO-niveau Nederlands Engels schrijven en spreken Frans schrijven en spreken is een pré Computerkennis Logistieke en commerciële vaardigheden Interesse Wil je reageren op deze vacature; mail je CV in het engels naar, elodi.jacquet@eglobelogistics.eu Neem voor meer informatie over onze vacatures neem gerust even contact op met Dhr. Chris Strijbosch telnr. 0478-517550 of raadpleeg onze website www.eglobelogistics.com Kleeven is al ruim 25 jaar een innovatieve, internationaal opererende, dynamische en ISO gecertificeerde onderneming. Wij zijn gespecialiseerd in het ontwikkelen en realiseren van medische en industriële technologische producten. Vele ontwikkelingen zijn succesvol toegepast in diverse apparaten die in de loop der jaren een begrip zijn geworden, zoals ademgas- ondersteuning, thorax- en wonddrainage, sealmachines, diagnostische- en diverse fysiotherapeutische apparaten. Wij zoeken i.v.m. uitbreiding van onze organisatie een enthousiaste Functie eisen HTS-E of gelijkwaardig door ervaring Zelfstandig kunnen werken Goede communicatieve vaardigheden Beheersing van Engels en Duitse taal Analytisch kunnen denken van concept naar serie productie Goed in een team kunnen samenwerken Taken Ontwerpen van microprocessor systemen Elektronica ontwerp, digitaal analoog Opstellen van productspecificaties Implementeren van ontwikkelingen in systemen en apparaten Embedded software Project leiding U kunt uitsluitend schriftelijk reageren uiterlijk tot 31 januari, Kleeven Control BV t.a.v. Dhr Ton Kleeven Nijverheidsstraat 6 5961 PJ Horst www.kleeven.nl info@kleeven.nl EN ISO 9001/2000 EN ISO 14385 Certificaat Nr. 041 0520573 A Belangrijke informatie voor ouderen (met overgewicht), met de wil om te bewegen! Bent u van oudere leeftijd en/of kampt u met overgewicht? U wilt wel meer bewegen, maar vindt het moeilijk om naar de sportschool te gaan. Dan heeft het Medisch Centrum Antoniusveld de oplossing voor u! Wij organiseren een cursus "Antoniusveld in Beweging" waarin u leert bewegen in een groep van zes personen, onder begeleiding van een fysiotherapeut. De lessen zijn twee maal per week, gedurende een periode van drie maanden. De lessen duren één uur. Tijdens deze lessen krijgt u; Voedingsadviezen van een diëtiste (1 uur) Inzicht in de risico's van overgewicht aan de hand van voorlichting door onze praktijkverpleegkundige, (1 uur) Verantwoord bewegen en conditie opbouwen onder begeleiding van de fysiotherapeut (24 uur) De cursus "Antoniusveld in Beweging" zal in het Medisch Centrum Antoniusveld, aan de Stationsweg 60 te Venray, plaatsvinden. De cursus start 11 februari 2008, de kosten bedragen 10,95 per les (totaal aantal lessen: 26). De lessen zullen elke dinsdag en vrijdag plaatsvinden. Gaat u de uitdaging aan, meld u zich dan voor 25 januari. Neem contact op met de fysiotherapie ten name van Peter Selder. Telefoon: 0478-512296 Email: cskfysio@xs4all.nl Onze enorme carnavalscollectie 2008 is binnen voor groot en klein en... tijdens de verbouwings opruiming talrijke leuke aanbiedingen/kortingen op de carnavalscollectie! ZONDAG 13 JANUARI zijn wij GEOPEND van 11.00 -17.00 uur! Doolgaardstraat 8 - Horst - Tel. 077-3985651 Voor 500 m2 gezellig modewinkelen! Gratis parkeren voor de deur. De baan voor Xerox Venray zijn we op zoek naar enthousiaste magazijnmedewerkers in de 2 ploegendienst. Je bent verantwoordelijk voor het pieken, packen en verzamelen van orders d.m.v een geautomatiseerd systeem. Jij flexibel gemotiveerd fulltime beschikbaar nauwkeurig minimaal 18 jaar. Wij een afswisslende baan voor langere tijd een schone en prettige werkomgeving. Contact Manpower Venray, Hofstraat 9, (0478) 51 09 09, venray.181@manpower.nl www.manpower.nl Manpower Tel: 0478-571978 - Lollebeekweg 61 Castenray mode en schoenen voor dames, heren, tieners en kinderen Las - en Konstruktiewerken Ysselsteyn (L) tel.: 0478 541507 Jo Stevens BV realiseert al 30 jaar staalconstructies t.b.v. stallen, hallen, loodsen alsmede woningbouw. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: I krijgt als all-round medewerker de volgend func ties/taken; constructie bankwerker, plaatwerker, lassen, monteren, reparatie opdrachten. De werkzaamheden geschieden zowel in de werkplaats als op locatie. Van FT wordt verlangt dat u zelfstandig kunt werken en te kening lezen. FT werkt 4 dagen per week van 9.5 uur per dag. Wij bieden: - een afwisselende en zelfstandige baan, - in een prettige, informele werksfeer, - met arbeidsvoorwaarden die passen bij de functie Interesse? Stuur een brief, mail naar of bel met: Robbert of Petta Stevens van: Las- Konstruktiewerken Jo Stevens BV Puttenweg 67, 5813 BB Ysselsteyn lb. Telefoon; 0478-541507 Mobiel: 06-55357532 E-mail; stevensrp@planet.nl in vaste plantenteelt betreft de teelt van de vetplant Sempervivum. Werkzaamheden zijn o.a. oogsten, stekken, oppotten, uitzetten, verzendklaar maken. Periode: 01-03-2008 - 31-10-2008 Uitbetaling volgens CAO Open teelten Reacties en/of info: Maatschap Strijbos Tuinbouw Pelgrimslaan 6 5817AG Smakt Tel: 0478-541589/06-22410401 Voor meer info kunt u contact met mij op nemen onder gsm 06-22410401 De Nierstichting zet alles op alles voor een implanteerbare kunstnier. Deze kan voor nierpatiënten het verschil maken tussen overleven en voluit leven. De Nierstichting steunt het onderzoek naar de implanteerbare kunstnier en naar het ontstaan van nierziekten. Met die kennis kunnen we bijdragen aan een betere toekomst voor nierpatiënten én aan een toekomst met zo min mogelijk nierziekten. Meer weten over ons werk? Kijk op www.nierstichting.nl GIRO 88.000 GEEFTTOEKOMST. Zit U er al warmpjes bij voor de winter? Openingstijden: do. 13.30 -17.00 uur vr. 9.00 -12.00 13.30 -17.00 uur za. 10.00 -16.00 uur Yoga bevordert een goede gezondheid. Yoga is gericht op bewustwording van het eigen lichaam en bevordert de innerlijke rust. Het lichaam komt hierdoor in balans waardoor er meer ontspanning ontstaat en een betere ademhaling. Yoga levert het lichaam nieuwe energie en kracht. Het Groene Kruis Pluspakket wil u daarom laten kennismaken met yoga en biedt haar leden een gratis proefles aan: Vrijdagavond 18 januari 2008 van 19.30 - 20.00 uur en van 20.30 - 21,15 uur (aanmelding via Olga Overmeer: 06 17 75 27 54) en Zaterdag 19 januari 2008 van 10.00 - 10.45 uur en van 11.00 - 11,45 uur (aanmelding via Rosa Ross: 06 30 73 02 38). Vooraf aanmelden voor een van deze proeflessen is gewenst. Tijdens deze gratis proefles krijgt u naast deyoga-oefeningen uitgebreide informatie over het hoe en waarom van yoga en de inhoud van de cursussen die u eventueel kunt volgen. Deze proeflessen vinden plaats in Yogacentrum Le Perle, Zuivelweg 2 te Leunen. I bouw- en onderhoudsbedrijf Van o.a.: badkamer-keuken-tuinmuren-serres- bedrijfsloodsen-glasreparaties-zolderkamers enz. Gezellenbaan 5, 5813 EA Ysselsteyn tel.: 0478-542194, fax.: 0478-542127 GSM 06 22529857 E-mail: hgooren@home.nl - www.hubgooren.nl

Peel en Maas | 2008 | | pagina 14