TOT 300,- RETOUR! itzendbu (ONDIA tempo-team de Binnenhuisadviseurs BIJ EEN AANKOOPBEDRAG VAN 100,- RETOUR 200,- RETOUR 300,- RETOUR STORK ir randstad www. uitzendburomondial .nl Sint Anthonisweg 6, Boxmeer Telefoon: 0485-573112 www.boxmeerstapijthuis.nl 500,-tot 1.000, 1.000,-tot 1.500, meer dan 1.500, Country Dierenkliniek de Oude Melkfabriek 2 handen. Die steek ik graag uit m'n mouwen! PARTTIME PRODUCTIEMEDEWERKERS (m/v) PEEL EN MAAS Pagina 16 Alléén tijdens de Voordeel Weken! Deze actie is geldig bij aanschaf van nieuwe gordijnen of vitrages uit de collecties van: KobeColoi VERA VALLEY COLLECTION 24 uur per dag bereikbaar onderdeel van Dierenklinieken Horst e.o. ^R) Leunseweg 22A, Venray-Leunen T 0478 - 58 26 90 E info@dierenkliniekdeoudemelkfabriek.nl Uitzendburo Mondial is een regionale, professionele organisatie op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie De opdrachtgevers bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing Per direct bieden wij de volgende functies, voor zeer lange tijd tot evt. voor vast Storingsmonteur afvalwater-zuiveringsinstallaties (VCA1) Verkoper bruin- en witgoed, regio Venlo 1e installatiemonteur en onderhoudsmonteurs CV Medewerker orders materialen klaarzetten Commerciële functie in de installatie-techniek Meewerkend teamcoördinator distributieprocessen Montagemedewerker Paardentrailers, ivm teamuitbreiding Ploegleider AGF verpakkingen, MBO werk- en denkniveau Machinebediende verwerking tot mengvoeders, 2 ploegen Medio januari hebben wij de volgende functie vacant: 2 Onderhoudsschilders met ervaring en VCA (uitzicht op een vaste baan, regio Venray) Uitzendburo Mondial wenst WERKelijk iedereen een Voorspoedig Nieuwjaar Voor meer informatie neem direct contact op met een van onze intercedenten. Horst 077-398 24 14 Venray 0478 - 531 431 Venlo 077 - 320 38 88 www.uitzendburomondial.nl www.tempo-team.nl Zo werkt het. Randstad zoekt nieuwe collega's voor Nelipak in Venray! We hebben mogelijkheden voor: Je werkt in diensten van 4,5 uur: 05:45 tot 10:15 uur 10:15 tot 14:45 uur 14:45 tot 19:15 uur 19:15 tot 23:45 uur Werkzaamheden Je neemt de geproduceerde platen uit de machine en voert nabewer kingen uit. Je assisteert bij ombouwwerkzaamheden en magazijnwerk zaamheden, meldt storingen en zet dozen klaar. Het schoonhouden van je werkomgeving behoort ook tot je taken. Heb je interesse of wil je meer weten? Neem contact met ons op of loop binnen op de vestiging! Randstad Venray Stan-Mark Berden en Diana Bol Poststraat 10 5801 BC Venray Tel: (0478) 53 11 22 E-mail: stan-mark.berden@nl.randstad.com en diana.bol@nl.randstad.com Vertegenwoordiger/relatiebeheerder <2 dagen per week) Medewerker snijkeuken/kok full time Orderpicker (2 tot 3 dagen per week) Meer informatie: www.vooralledierenhetbeste.nl Vaccinaties en vakkundig getrimd Digitale röntgen Echografie Bloedonderzoek Chirurgie Orthopedie Hill's dieetvoeding Thuisbezorgservice Dierapotheker.nl® Trimsalon: uw hond Exclusive Furnishing Fabrics Wallcoverings Accessories Magazijnmedewerker m/v Voor Stork zijn wij op zoek naar een ervaren magazijnmedewerker Je gaat deel uitmaken van een gemotiveerd team, dat je tevens wegwijs maakt met de producten en de organisatie. Je hebt minimaal je vmbo diploma, een specifieke vakopleiding is geen vereiste. Je bent gemotiveerd, enthousiast, werkt accuraat en houdt van aanpakken. Kom langs bij Tempo-Team Uitzendbureau in BoxmeerKoorstraat 67 of bel Wendy van de Wijdeven 0485 57 44 99, www.tempo- team.nl. Van Eeuwijk Groenten Fruit is ruim dertig jaar actief in de verkoop en verwerking van verse groenten en fruit voor horeca, instellingen en detail listen. Vanuit onze vestiging in Overloon worden onze afnemers voorzien van maatwerkbestellingen. De groenten en het fruit worden uiteraard A M F F IIW IJK dagelijks vers bereid. Om hier aan te kunnen voldoen werkt Van Eeuwijk fcfcvif ivi\ Groenten Fruit met vier kernwaarden: groenten en frui .Kwaliteit «Snelheid «Capaciteit «Service Voor nadere informatie over Van Eeuwijk Groente en Fruit verwijzen wij graag naar onze website www.horeca-agf.nl Ter versterking van ons team zijn we op zoek naar gemotiveerde kandidaten (m/v) voor de volgende functies: U bent verantwoordelijk voor het onderhouden/uitbouwen van bestaande relaties en het reali seren van nieuwe relaties. U bent het gezicht voorde relaties vanuit Van Eeuwijk Groenten en Fruit. Voor het goed kunnen uitvoeren van deze functie zijn de volgende eigenschappen van belang: Klantgericht denken en handelen Bewezen gevoel voorverkoop Werken vanuit een hoog serviceniveau Flexibiliteit Geen 9 tot 5 mentaliteit Als medewerker snijkeuken/kok bent u verantwoordelijk voor het snijden van groenten, rauw- kosten, salades en het bereiden van soepen en stamppotten in onze kookkeuken. Voor het goed kunnen uitvoeren van deze functie zijn de volgende eigenschappen van belang: Smaakbeleving hoog in het vaandel Samenwerking Flexibiliteit Mooie koele baan en... 's-middags vrij! Als orderpicker bent u verantwoordelijk voor de aan- en afvoer van producten in de koel cellen en de juiste opslag hiervan. U controleert de ontvangst van producten op kwaliteit en kwantiteit. Tevens controleert u de vrachtbrieven en pakbonnen. Als orderpicker bent u verantwoordelijk voor de bestellingen die bedrijven plaatsen. M.b.v. de computer wordt er van elke bestelling een order verzamellijst gemaakt en houdt u rekening met de logische volgorde waarin producten worden gepakt en verpakt. Voor het goed kunnen uitvoeren van deze functie zijn de volgende eigenschappen van belang: Nauwkeurig werken Gevoel voor administratie Kunnen omgaan met ICT Werken vanuit een hoog serviceniveau Indien u wilt reageren op een van de bovengenoemde functies, dan verzoeken wij u om uw gemotiveerde sollicitatiebrief, up to date curriculum vitae en recente pasfoto (voorde functie van vertegenwoordiger) voor 14 januari 2008 te sturen aan: Van Eeuwijk Groenten en Fruit, Baansestraat 7b, 5825 BW in Overloon. Voor nadere informatie over de benoemde functies kunt u contact opnemen met de heer Jan van Eeuwijk, tel. 0478 - 64 24 86. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 16