Bouten Makelaardij en Holtermans gaan samen Verkoopplannen? Bel voor een gratis waardebepaling. Voor ons gehele aanbod zie www.bouten-groep.nl ^/l G rOeP PatersstraatSS VERKOCVJJ HOLTERMANS makelaardij tel 0478 511800 LMV PEEL EN MAAS Wat gebeurt er als twee ervaren makelaars (de een is 55 jaar jong, de ander 31) gaan samenwerken? Dan ontstaat een makelaarskantoor dat een breed aanbod van diensten heeft én tegelijkertijd gespecialiseerd is. Venray en omgeving mag zich gelukkig prijzen, met Bouten Makelaardij/Holtermans. Eén ding hebben Wim Holtermans en Maikel Wennekers gemeen: een passie voor het vak van makelaar. En daarom heb ben ze besloten om hun krachten te bundelen in Venray en omgeving. 'Onze ervaring en expertise sluiten perfect op elkaar aan. Daardoor kunnen we woningzoekende én woningverkopende klanten nog beter bedienen.' De naam Wim Holtermans is een begrip in Venray. Hij is de man die vanaf begin jaren tachtig een assurantiekantoor begon in dat fraaie pand op de hoek Paterstraat/Oude Oostrumseweg. Sinds 2000 legt hij zich vanuit dezelfde locatie toe op vastgoed. En vanaf nu doet hij dat samen met Bouten Makelaardij uit Panningen. Als Wim Holtermans de 'ouwe rot in het vak' is, dan is Maikel Wennekers de 'jonge hond'. Wennekers is 31 jaar, sinds 1999 actief als makelaar en sinds vijfjaar directeur van Bouten Makelaardij. Wisselwerking Waarom wil Wim Holtermans zo graag samenwerken met Maikel Wennekers? 'Omdat ik alleen maar wil samenwerken met een makelaar die zijn sporen heeft verdiend én die Venray en omgeving van haver tot gort kent,' antwoordt Wim Hol termans. 'Maikel Wennekers voldoet ruimschoots aan beide voorwaarden. Ik heb hem jaren geleden al leren kennen toen hij namens mij taxaties deed. Ik weet wat hij in zijn mars heeft. En hij woont al jaren in Venray, kent het op zijn duimpje. Kennis van de lokale markt is heel belangrijk in dit vak.' En waarom zegt Bouten Makelaardij ja tegen Holtermans? 'Omdat we graag in Venray aan de slag gaan en omdat Wim een echte verrijking is voor onze bestaande en toekomstige klanten', zegt Maikel Wennekers enthousiast. 'De toegevoegde waarde van Wim voor onze klanten is enorm. Hij heeft ervaring, kent Venray nog beter dan ik, is een kei in aankoopbegeleiding en hij zal zich bovendien bezighouden met diverse projecten. Door de wisselwerking met Holtermans, door de extra kennis die we met Wim in huis halen, worden we als kantoor nog sterker. Daarvan profiteert de klant.' Toegevoegde waarde De hamvraag is natuurlijk: hóe profiteert de klant? Waarom zouden mensen met Bouten Makelaardij/Holtermans in zee gaan? Waarin onderscheidt deze nieuwe makelaar zich van anderen? 'In onze persoonlijke aanpak,' zeggen beide heren in koor. 'Persoonlijk contact, luisteren naar de wensen van kopers en verkopers, dat is in ons vak het allerbelangrijkste. Als iemand samen met ons een huis wil kopen, dan doen we dat ook echt samen. Onze toegevoegde waarde is dat we kennis en ervaring hebben en dat we rompslomp uit handen nemen. Bouten Makelaardij/Holtermans staat voor een degelijke en betrouwbare aanpak. We beschikken over een team van gediplomeerde makelaars, ook al is een diploma sinds 2002 niet meer nodig. Maar voor ons is dat een must, want het is een teken van kwaliteit.' Paradepaardje Aan sommige dingen verandert ondanks de samenwerking niets. Zo blijft hét paradepaardje van Bouten Makelaardij/Hol termans de brochure van het te verkopen huis, want daaraan besteedde Bouten Makelaardij altijd al veel zorg. 'Ons doel is bij elk huis hetzelfde: we willen potentiële kopers een goede indruk geven van wat ze kunnen verwachten. Niet alleen in woorden, maar ook de visuele eerste indruk is heel belangrijk. Zo'n brochure is elke keer weer een paradepaardje van ons kantoor, van onze aanpak. Van elk huis maken we gloednieuwe detailtekeningen. En de foto's van een pand maken we niet zelf, daarvoor schakelen we professionele fotografen in. Als een klant zijn huis wil verkopen, dan stellen wij de brochure van zijn huis altijd in nauwe samenwerking met hem samen. Hij moet er zelf helemaal achter staan.' Bouten Makelaardij/ Holtermans zet een stapje extra voor klanten die hun huis willen verkopen. 'Zodra iemand informatie aanvraagt over een huis dat wij te koop aanbieden, sturen we de brochure op. Maar we doen nog meer. We nemen zelf ook contact op met de geïnteresseerde. We informeren naar zijn indruk van het huis. Zo krijgen we een goed beeld van iemands wensen en kunnen hem nog beter van dienst zijn.' Aankoopbegeleiding Maar ook klanten die op zóek zijn naar een huis, zijn bij Bouten Makelaardij/Holtermans aan het juiste adres - wellicht zelfs het beste. Aankoopbegeleiding is namelijk de specialiteit van Wim Holtermans. 'Daar zal ik me de komende jaren volledig op toeleggen, want dat vind ik hartstikke leuk én ik durf te zeggen dat het me ligt en dat ik voor mijn opdracht gever geld verdien. Bovendien kan ik dankzij de samenwerking met Bouten Makelaardij ruimschoots de tijd nemen voor aankoopbegeleiding. Dat zit er bij andere makelaars vaak niet in.' Vervolgens laat Wim Holtermans nog even horen hoe ervaren hij is, als hij wat dieper ingaat op een belangrijk onderdeel van het aankoopproces: de onderhandelingen. 'Klanten onderschatten nog wel eens hoe belangrijk het is om onderhan delingen zakelijk aan te pakken. Als je het zelf doet, bestaat het gevaar dat je emoties de overhand krijgen. Maar het is heel simpel: te veel enthousiasme kan je geld kosten. Waar het om gaat, is het totale plaatje. Niet alleen maar de prachtige buitenkant of fantastische ligging. Minstens zo belangrijk is de bouwtechnische staat waarin een huis verkeert. Het is belangrijk datje het hoofd koel houdt en alle aspecten meeweegt. Daar kunnen wij als makelaar bij helpen.' Het beste verenigd Een betrouwbare en degelijke aanpak, een ruime voorraad van huizen in portefeuille, een sterk team van makelaars, zeer professionele begeleiding bij verkoop en gespecialiseerde begeleiding bij aankoop... Er zijn dus volop redenen om eens contact op te nemen met Bouten Makelaardij/Holtermans: een nieuwe en toch ervaren makelaar in Venray die het beste van twee makelaarskantoren verenigt. Horst Heide leunen Oostrum Venray Ysselsteyn Westerholtstroot 31 Vraagprijs 279.000,- k.k. Venray I I 5801 AT Venray Vraagprijs 435.000,- k.k. Bosserheide 35 Prijs op aanvraag Kamperfoelie 16 Vraagprijs 189.000,- k.k. Vraagprijs 519.000,- k.k. Merseloseweg 155a Vraagprijs 445.000,- k.k. Veenmos 32 Vraagprijs 169.500,- k.k. Vraagprijs 385.000,- k.k. Oeldershof Koopprijs 269.000,- v.o.n. Sparveld 2 Stationsweg 177 Ysselsteynseweg 10 Pagina 14 IJzersterke 'nieuwe' makelaar in Venray Ruim vrijstaand woonhuis met aanbouw en berging/garage. Gelegen nabij voorzienin gen en centrum van Horst. Inhoud: circa 510 m3; Oppervlakte: circa 155 m2; Bouwjaar: 1964; Perceel: 422 m2. boutp" Inhoud: circa 630 m3 (incl. garage); Woonoppervlakte: circa 160 m2; Bouwjaar: 1979; Perceel: 609 m2. Een royaal perceel gelegen in bosrijke woon omgeving aan de rand van Well LB. Op dit perceel staat een eenvoudige woning. Er bestaat de mogelijkheid tot het bouwen van een royale nieuwbouwwoning. Perceelsgrootte: 8280 m2. Ruime tussenwoning met berging en vrije achterom. Gelegen aan een doorgaande woonstraat in kindervriendelijke woonwijk, nabij voorzieningen en scholen. Inhoud: circa 300 m3 Woonoppervlakte: circa 90 m2; Bouwjaar: 1990; Perceel: 147 m2. Inhoud: circa 430 m3 Woonoppervlakte: circa 130 m2; Bouwjaar: circa 1900; Perceel: 2.250 m2. Ruime vrijstaande woning met inpandige garage. Gelegen aan in bosrijke woonomgeving nabij voorzieningen en het centrum van Venray. Inhoud: circa 710 m3 (incl. garage); Woonoppervlakte: circa 175 m2; Bouwjaar: 1995; Perceel: 1.137 m2. Bouwjaar: circa 1900; Perceel: 800 m2; Eventueel meer grond bij te kopen. Fraai gelegen tussenwoning met buitenber ging en achterom aan de zuidrand van de bebouwde kom van Ysselsteyn. Nabij voor zieningen en het centrum. Inhoud: circa 330 m3; woonoppervlakte: 60 m2; Bouwjaar: 1983; Perceel: 136 m2. Een vrijstaand woonhuis (nieuwbouw), gele gen op een perceel van circa 275 m*. De woning is gebouwd aan de rand van Oirlo in een kindvriendelijke woonomgeving. De woning wordt verkocht in de staat waarin het nu verkeert. Tevens bestaat de mogelijkheid om in overleg de woning compleet sleutel- klaar op te leveren. Ruime vrijstaande woning, welke geheel onderkeldert en voorzien van vrijliggende garage. Gelegen in rustige woonomgeving nabij voorzieningen. v -- -- Karakteristieke woonboerderij met carport en ruime achterbouw. Landelijk gelegen op fraaie zichtlocatie halverwege Venray/Oostrum. Ruime vrijstaande woonboerderij gelegen aan de rand van de dorpskern Heide, nabij Venray. Geheel verbouwd en gemoderniseerd in 1977.

Peel en Maas | 2008 | | pagina 14