Op het gehele assortiment! u kunt niet weigeren! Gordijnen en Vitrages Volledig nieuwe model-lijn Uit voorraad leverbaar! PEEL EN MAAS Pagina 10 Is vervoer voor u een probleem, bel dan gerust en wij komen u vrijblijvend ophalen. Tel. 0485 315516 GRATIS PARKEREN Meer keus in tapijten en vinyl vindt u absoluut nergens. Kom maar eens kijken en verbaas u over het uitgebreide assortiment tapijt en vinyl. Hoog- en laagpolig, in klassieke en moderne dessins. Voor letterlijk iedere ruimte in huis én voor kantoren, bedrijven en instellingen. Hofmans biedt u een uitgebreide collectie gordijnen en vitrages tegen de scherpste prij zen. Ook voor binnenzonwering en luxaflex slaagt u zeker als u onze showroom bezoekt! De grootste speciaalzaak van Nederland heeft ook een afdeling met meer dan 100 relax-fauteuils. U kunt op uw gemak proefzitten op de bekende merken. Dankzij de grote collectie en de gespecialiseerde adviseurs slaagt u zeker bij Hofmans in Cuijk. Uitgebreide collectie stoelen op maat! Lengte, breedte, hoogte en diepte maten individueel te bepalen in overleg met onze adviseurs. Omega 2-motorig Genève 1-motorig Wij gaan u een fantastisch uniek aanbod doen. Een aanbod dat specifiek op uw situatie is aangepast, zo bent u verzekerd van de beste actie. Dit geldt voor het hele assortiment. Laat u verrassen door onze verkoopadviseurs. Wij weten zeker dat u het aanbod onmogelijk kunt weigeren... Kom vrijblijvend naar onze show room en maak, onder het genot van een lekker kopje koffie, ken nis met ons VERNIEUWDE assortiment. /üflnfii Volledig zwart Runderleder

Peel en Maas | 2008 | | pagina 10