De Schijnwerper op: Volharding verpulvert koploper Sazak en Santegoeds trefzeker Loek van Schijndel stopt met voetballen Ysselsteyn moet remise toestaan Trainer Jan Poels verlengt contract SA Venray 1 ES Summa Topschutters] Klassement Sutnma G> Keizersveld 19? Printwerk offerte? PEEL EN MAAS FLE> TRONICS PEEL EN MAAS Donderdag 20 december 2007 - Pagina 29 top inn town www.vandenmunckhof.nl Zondag afscheidsduel tussen Venray 1 en oud-spelers Jonge ploeg kan nog geen rol van betekenis spelen in zesde klasse Noud Janssen keert terug bij SV Venray VV Holthees SV Geijsteren www.vandenmunckhof.nl BVV'27 Trainer blijft een abonnement waard Hoofdsponsors: Kledingsponsors: 'PORT 2000 De redactie van Peel en Maas zet ook in het voeif>aj|eizoeri2Ö8?;2008 we* lijks een speler, trainer of ander 'voetbaldier' valleen amsteurvereniglse uit a gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum in de schijnwerperS*Qok spele^v^ SSS' 18,Volharding en Holthees worden it^fe rubriek 'De srhiinw^THer op Yin de tand gevoeld. De gastspeler voorspan net als de voetbalkenners van het en- rayse nieuwsblad ook nu weer de ujtslagen van tien amateurduels die dat w< ek- end gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan int hij of zij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die besc tik- baar wordt gesteld door Sjrort-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook lin- gen de deelnemers me^iun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen De redactie van Peel et^Maas doet mee om de eer. Voorlopig geen schijnwe aer omdat de heren amateurvoetballers gaan overwinteren. Ruud Keijzers (Ven ay) behaalde met aifn voorspellingen vier punten tegenover redacteur Ron Koe ten twee. Zij hetmen beiden nog wel drie afgelaste wedstrijden te goed. Keij :ers staat vogrfopig op een gedeelde vijfde plaats. De stand: 1)Tim van Rijswick (TOP'27) 7 2) MaikelWismans (SVOC'Ol) 6 3) Mark Blenckers (Volharding) en Marcel Rooijmans 5 5) Tom Hendriks (Leunen), Paul Kursten (Swolgense Boys), Ruud Kei (Venray) en Arjan Kempen (Oostrum) 4 9) Ivo van der Weerden (SV Venray), Martijn Wilms (Merselo) en Willem ten (SV United) 3 12) Sander Lomme (BW'27)** 1 13) Paul Jeurissen (SV Ysselsteyn)*** 0 De voorspellingen van Coen Weijenberg (Holthees) van 11 novembe# zijn nog niet in de stand verwerkt, omdat het hele programma die dag werd afge last. Sander Lomme (BW'27) heeft nog acht duels te goed van de tien duels die op 2 december op het programma stonden. Paul Jeurissen (Ysselsteyn) heeft het complete programma van 9 decem ber te goed. Ruud Keijzers (Venray) heeft nog drie afgelaste duels van het programma van 16 december te goed. Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abonnees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS' 18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voet balseizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehou den van het SummaTopschutters Klas sement 2007-2008. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2007-2008. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email adres manuelc@summa.nl. Ranglijstaanvoerder Hakan Sazak (Holthees) deed afgelopen zondag met zijn twee treffers goede zaken in het individuele klassement. Sazak leidt nu met veertien treffers voor Robin Tissen (Swolgense Boys) met elf doelpunten. In het teamklassement blijft Swol- Maatwerk in financiële zekerheid gense Boys, zondag drie keer suc cesvol tegen Swalmen, eerste met 36 doelpunten voor Holthees met 32 goals. Teamklassement 1) Swolgense Boys 36 2) Holthees 32 3) SSS'18 31 4)Leunen 29 5) Volharding 21 6) Venray en Ysselsteyn 19 8) BW'27 15 9) Merselo 13 10) TOP' 27 en SV United 11 12) SVOC'Ol 8 13) Oostrum Individueel klassement: 1) Hakan Sazak (Holthees) 14 2) Robin Tissen (Swolgense Boys) 11 3) Bas Heijnen (Swolgense Boys), Wout Janssen (SSS'18) en Tom Hen- drix (Leunen) 9 6) Bas Joosten (SSS'18) en Kevin Tis sen (Swolgense Boys) 8 8) Freek Thoone (Venray) en Frits Lucassen (Leunen) 10) Luc Janssen (SSS'18), Frank Brands (Leunen), Ralf Wolters (BW'27) en Ronnie Bovee (Ysselsteyn) 6 HVCH-Volharding 1-6 (1-2). Doelpunten Volharding: Erik Ermers (2x), Rob Branje, Jaap de Vlam, Chris van Duijnhoven en Ferdi Koeken (eigen doelpunt). Volharding zorgde voor een dave rende verrassing door op bezoek bij koploper HVCH uit Heesch met liefst 6-1 te zegevieren. De equipe van scheidend trainer André Cornelissen steeg door de overwinning naar de zevende plek op de ranglijst en gaat zo -na een tot dusverre moeizaam seizoen- met een goed gevoel de win terstop in. Voor Cornelissen was het het tweede seizoen op rij dat hij met Volharding ruim won bij zijn oude vereniging HVCH (vorig jaar werd het 3-5, red.). Het was sowieso een prima week voor de trainer-coach uit Mill, want voor volgend seizoen heeft Cor nelissen een nieuwe club gevonden en wel eersteklasser TOP Oss. Hij gaf vandaag in Heesch -de voortuin van Oss- alvast een aardig visitekaartje af richting zijn nieuwe club. Dat Volhar ding vandaag een dergelijk resultaat zou halen in Heesch, daar zag het in het eerste half uur allerminst naar uit, ondanks het feit dat de roodwitten al binnen vijf minuten -en niet voor het eerst dit seizoen- tegen tien man kwa men te staan. HVCH.-keeper Rob van Erp haalde Jaap de Vlam nogal ruw onderuit en de uitstekend leidende scheidsrechter Albert Oppers uit Erp kon niets anders doen dan de doel man met rood van het veld sturen. Net als voorgaande keren (tegen Achates en Wilhelmina'08 werd er verloren met een man meer, red.) wist Vol harding zich aanvankelijk geen raad met de numerieke meerderheid. Na elf minuten spelen kreeg HVCH een strafschop, die echter gemist werd door Günther van Meurs. Vijf minu ten later zorgde dezelfde Van Meurs wel voor de Heesche voorsprong (1- 0) en leek hetzelfde doomscenario zich te gaan afspelen als tegen Acha tes en Wilhelmina. Het leek wel alsof HVCH met twee man meer op het veld stond in plaats van een man min der, zo makkelijk sneed de thuisploeg door de verdediging van Volharding heen. Na een half uur spelen greep André Cornelissen in en verving mid denvelder Roel Gerrits door Patrick van Kempen. Daarmee nam de coach een risico aangezien Van Kempen bijna een half jaar buitenspel stond vanwege blessureleed. Wonder boven wonder pakte de wissel fantastisch uit. Van Kempen nam voetballend de regie op het middenveld in handen en binnen zes minuten had Volharding de stand omgebogen van een ach terstand in een voorsprong, met wat geluk dat wel. De gelijkmaker kwam namelijk letterlijk uit de lucht vallen. Een vrije trap van Mark Blenckers van heel ver belandde op de paal, kwam terug het veld in maar via de rug van de ingevallen doelman Ferdi Koeken verdween de bal vervolgens alsnog over de doellijn: 1-1. Daarna was het verdediger Rob Branje (ook al terug na een langdurige blessure, red.) die voor 1-2 tekende. Na rust gooide Volharding alle schroom van zich af en speelde het TO'-mansyndroom definitief van zich af. De factor geluk speelde bij het derde doelpunt opnieuw een rol. HVCH-verdediger Paul Peters had ruzie met het hobbelige veld, waar door Erik Ermers vrij door kon lopen en voor 1-3 zorgde. Daarna ging het crescendo voor de roodwitten. Jaap de Vlam maakte 1-4 na een prachtige voorbereidende actie van Chris van Duijnhoven en de Oploonaar in Vier- lingsbeekse dienst -die zich als een vis in het water voelde op het harde en moeilijk bespeelbare veld- schoot zelf de 1-5 binnen. Een kwartier voor tijd maakte Erik Ermers met zijn tweede treffer het half dozijn vol: 1-6. Holthees-GFC'33 4-1 (2-1). Doel punten Holthees: Miehiel Sante goeds en Hakan Sazak (beiden 2x). In de thuiswedstrijd tegen GFC'33 heeft Holthees dikverdiend drie pun ten gepakt: 4-1. Holthees begon sterk aan de wedstrijd toen een vrije trap van Jos van de Winkel via de verde diging in de handen van de keeper belandde. Een paar minuten later kwa men de gasten echter verrassend op voorsprong. Na een goede counter kon de GFC-spits alleen op het doel afgaan en liet doelman Patrick Wijnen kansloos: 0-1. Twee minuten later was het alweer gelijk. Een voorzet van Ivo van Tongeren werd door Miehiel San tegoeds op waarde geschat en onbe rispelijk in het doel geschoten: 1-1. Na enkele kleinere kansjes tekent die zelfde speler ook de 1-2 aan nadat een vrije trap van Jos van de Winkel werd doorgekopt. Santegoeds was alert en schoot opnieuw raak. Dit was tevens de ruststand. Ook na de pauze was Holthees de betere ploeg. Het over wicht werd ook in doelpunten uitge drukt. Na ruim een kwartier spelen schoot Hakan Sazak de bal beheerst binnen voor de 3-1. Diezelfde Sazak bepaalde de eindstand op 4-1. Hij werd diep gestuurd, omspeelde zijn directe tegenstander en de keeper om de bal vervolgens in het lege doel te plaatsen. In het restant van het duel kregen beide ploegen nog enkele kansjes maar in de 4-1 stand kwam geen verandering meer. Loek van Schijndel (36) stopt als actief voetballer. Komende zondag 23 december krijgt hij een afscheidswedstrijd aangeboden. Het is een duel tussen Venray 1 en een elftal dat hij zelf heeft samen gesteld. De aftrap is om 11.00 uur op sportpark De Wieën. Het gelegenheidselftal bestaat uit voetballers waarmee hij sinds 1995 samenspeelde. Oud-spelers als John Beerkens, Bert Spee, Stephan Sijbers, Rogier Peters, Hugo Lenkens, Joris Gerritsen, Cas van Eist, Rick Ewalts, Geert-Jan Drabbels, Camiel Fijneman en Sjek Wilmsen zullen voor deze gelegenheid nog eenmaal hun kick- sen aantrekken. Op zaterdag 15 september speelde Loek van Schijndel zijn laatste offici ële wedstrijd voor Venray. In de derby tegen Panningen (3-0) viel hij acht minuten voor tijd in voor Daan Gee- nen. Ook in de eerste twee competi tieduels kwam hij nog als invaller bin nen de lijnen. Voor het seizoen lichtte hij trainer Jan Poels al in dat hij wellicht tij dens de winterstop zou afhaken. Van Schijndel is werkzaam bij drukkerij ARS Grafisch in Roermond. Samen met collega Thomas Martens uit Meer- lo neemt hij vanaf 1 januari 2008 het bedrijf met 42 medewerkers over. "De laatste tijd heb ik nauwelijks nog kun nen trainen. Ik was met mijn hoofd meer met het werk bezig en zat al in een afbouwfase. Ik had Jan het voor het seizoen al verteld, om hem halver wege niet te verrassen. Door de komst van Daan Geenen kan ik gemakkelij ker een stap terugdoen. Er komen ook veel talenten uit de A-jeugd aan. Zij kunnen beter nu een kans krijgen dan dat er weer een beroep op mij wordt gedaan." Vorige maand werd de overname van de drukkerij beklonken en maak te hij zijn afscheid bekend bij de spe lersgroep. "Het is heel mooi dat er een afscheidsduel komt. In het verleden zijn er veel spelers zomaar vertrok ken. Het is leuk om al die jongens zon dag weer eens terug te zien." Loek van Schijndel speelde ruim tien seizoenen in de Venrayse hoofd macht. In 1995 kwam de verdediger over van Meerlo.Aanvankelijk speelde hij in het tweede elftal maar aan het eind van zijn eerste seizoen liet trai ner Jan Poels hem debuteren in de hoofdmacht. Van Schijndel is een echte laatbloeier. Hij vormde samen met Rob Scholten jarenlang een betrouwbaar centraal duo. Zijn beste jaren beleefde hij onder trainer Jan Pruijn met het kampioenschap in de tweede klasse in 2005 en een fraaie vierde plek bij de rentree in de eerste klasse een seizoen later. "Ik ben blij dat ik het zolang heb kunnen volhou den. Heel wat spelers zijn door blessu res eerder moeten stoppen. Gelukkig kan ik nu zelf het moment bepalen. Ik kan terugkijken op een heel mooie periode bij een heel mooie club." Sportnieuws -info Ysselsteyn-Hegelsom 1-1 (1-0). Doelpunten: 37. Ronnie Bovee 1-0; 57. Richard Verhaeg 1-1. Scheidsrechter: Verschuuren (Mill). Toeschouwers: 100. Gele kaart: Bart Billekens en Twan van de Rijdt (Hegelsom). Ysselsteyn: Berkers; Peeters, Jeffrey Versteegen, Classens (34. Brouwer) en Pouwels; Otgens (70. Jeroen Sanders), Christiaens, Bovee en Jeurissen; Ruud Sanders en Phil Versteegen. Door Henk Willemssen Amper honderd koukleumende toeschouwers zagen zondag in de vrieskou de ontmoeting Yssel steyn tegen Hegelsom in een 1-1 remise eindigen. Een kwartier voor aanvang inspecteert de 59- jarige arbiter Theo Verschuuren het halfbevroren hoofdveld op sportpark De Vlies. Aan de kant van het korfbalveld, waar de zon geen vrij spel heeft, is de boven laag nog hard bevroren. Toch vindt de ervaren leidsman uit Mill het terrein uitstekend bespeel- Ysselsteyn-verdediger Robin Pouwels flinks) is de Hegelsomse aanvaller Stef Hoeijmakers te snel af. baar. "Tegenwoordig wordt er veel te snel afgelast", vindt hij. "Ik hoor consuls zeggen dat de grassprieten afbreken door de vorst. Wat een flauwekul. Dat gebeurde vroeger toch nooit. Er werd in de win ter altijd gevoetbald. Al lag er een dik pak sneeuw", zegt de Brabander die er duidelijk zin in heeft. "We gaan van middag lekker voetballen. Het is toch prachtig weer." De venijnig koude oostenwind is langs de lijn meer voelbaar dan de laagstaande zon die steeds grotere schaduwen over het speelveld werpt. Ysselsteyn moet met nogal wat inval lers aantreden. De verdedigers Richard Classens en Robin Pouwels spelen gewoonlijk in het tweede elftal. Even als nieuwkomer Erwin Otgens, over gekomen van het Helmondse PW, die rechts op het middenveld speelt.Voor in vervangt Ruud Sanders Boy Geerets die op krukken loopt en herstellende is van een knieoperatie.. Het trainerskoppel Jan Poels- Noud Janssen wordt komend sei zoen in ere hersteld bij SV Venray. Hoofdtrainer Poels, bezig aan zijn tweede seizoen, verlengde onlangs zijn contract met een jaar. Noud Janssen keert na zeven jaar terug op het oude nest na omzwervingen langs Leunen en Overloon. Van 2001 en 2004 was Janssen hoofdcoach bij Leunen en nu staat hij voor het derde jaar aan het roer bij SSS'18, de koploper in de derde klasse C. Bestuurslid Peter Rongen is blij met de terugkeer van Noud Janssen. "Het is een geweldige kerel met een groot SW-hart", zegt Rongen. "Hij heeft bij Leunen en SSS zijn sporen als hoofd trainer ook ruimschoots verdiend." Tijdens de vorige trainersperiode van Jan Poels in de jaren negentig werkte hij al samen met Noud Jans- Uitslagen Wittenhorst vet-Holthees vet 1-0 Holthees-GFC 4-1 Holthees 2-TOP'27 3 4-4 RKDSO-BW 4-0 Ysselsteyn-Hegelsom 1-1 Holthees-GFC 4-1 Merselo-AC WV 1-1 Uitslag Geijsteren-EWC 3 1-0 Programma zondag 23 december Geijsteren 1-Volharding 5 11.00 Programma zondag 30 december Zaalvoetbaltoernooi Geijsteren 17.00 Zalencomplex 't Brugeind in Meerlo. Uitslag BW'27 El-EWC'46 F1 1-1 Programma zaterdag 22 dec. SVOC Bl-BW'27 BI 14.00 Uitslagen RKDSO 1-BW 1 4-0 Leunen 6-BW 2 3-1 Fiducia DA 1-BW DA1 0-8 sen. Nog een decennium eerder maak ten beiden deel uit van het meeste succesvolle Venray 1 allertijden. Met als absoluut hoogtepunt het kampi oenschap in de hoofdklasse in 1989. In dat kampioenselftal streden Noud Janssen als libero en Jan Poels als rechtervleugelverdediger zij-aan-zij. Janssen beëindigde na het seizoen 1991/92 zijn actieve voetbalcarri ère op 35-jarige leeftijd. De postbode heeft slechts bij twee clubs gespeeld: Venray en MW, waar hij van 1975 tot 1984 profvoetballer was. Poels was net 28 jaar toen hij in het voorjaar van 1993 noodgedwongen moest stop pen na een slepende knieblessure. Noud Janssen werd al snel trainer- coach van het tweede elftal waarmee hij zelfs landskampioen werd. Later werd hij assistent van Jan Poels die begon als jeugdtrainer. In oktober 1994 promoveerde Poels tot hoofd trainer na het ontslag van Maarten Arts. Maar ook hij kon niet voorko men dat SV Venray in 1995, uitgere kend tijdens het vijftigjarig jubileum, degradeerde uit de hoofdklasse. "We weten dat Jan en Noud elkaar goed liggen", aldus Peter Rongen. "Ze vullen elkaar ook goed aan. We heb ben veel vertrouwen in de vernieuw de samenwerking." Jan Poels werkt momenteel nog samen met Rob Meu- lendijks als assistent. "Maar Rob doet dit op vrijblijvende basis. Hij heeft ook geen contract", zegt Rongen. "We willen komend seizoen een assistent die er iedere training en iedere wed strijd bij is. We zien Noud als een ide ale man hiervoor. Hij kent de club en de spelers en hij heeft veel ervaring opgedaan." David Wijnands heeft zijn contract met SV Ysselsteyn met een jaar ver lengd. De voetbaltrainer begint straks aan zijn tweede seizoen bij de zesde- klasser. Wijnands nam in april 2007 het roer tussenstijds over van de opge stapte hoofdcoach Hans Winkelhag. Desondanks degradeerde Ysselsteyn uit de vijfde klasse. Na een flitsende start - met negen punten uit drie duels - was de club dit seizoen zelfs even koploper in 6E. Daarna kwam de klad erin en zakte Ysselsteyn weg in de middenmoot. Ysselsteyn kende een uitstekende start in de zesde klasse E. Maar halver wege de competitie moet het jonge team van trainer David Wijnands genoegen nemen met een bescheiden plek in de middenmoot. Na het weg vallen van de routine moet Ysselsteyn bouwen aan een nieuwe ploeg. En dat vergt nu eenmaal tijd. Na twee degra daties op rij loopt het zelfvertrouwen niet over, en ook dat moet groeien. Het scoren is al jarenlang een euvel. In de afgelopen tien jaar slaagde slechts één Ysselsteynse aanvaller erin meer dan tien doelpunten te scoren. Dat was Ramon Kuunders die in het seizoen 2001/02, toen nog in de vierde klasse, dertien keer doel trof. De spelers houden zich prima staande en strijden vol overgave. Van krachtsverschil is nauwelijks sprake en uitgespeelde kansen zijn spora disch. In de 37e minuut neemt de thuisploeg plotseling de leiding. Ron nie Bovee legt vanaf vijfentwintig meter aan voor een vrije trap. Het schot dreigt naast te gaan maar voor stopper Juul Pennings toucheert de bal zodanig, waardoor doelman John Geerarts het nakijken heeft: 1-0. Een mooie opsteker voor Ysselsteyn vlak voor rust temeer doelman Rob Ber kers even later een goede kans van Tim Josten onschadelijk maakt. Vlak voor de openingstreffer moet de ongelukkige Richard Classens, hij loopt bij een valpartij een schouder blessure op, zich laten vervangen door Erwin Brouwer. DeYsselsteynse defen sie steekt ondanks alle wisselingen goed in elkaar. Libero Jeffrey Verstee gen, die terugkeerde van Venray, heeft inzicht én overzicht en beschikt over een goede pass.Toch moet de verdedi ging na de pauze een treffer toestaan. Uit een vrije trap kopt de opgekomen aanvoerder Richard Verhaeg onge hinderd raak: 1-1. Mark Christiaens baalt van de tegentreffer. "Zonde. Die speler liep wel erg gemakkelijk weg." Christaens moet als 'stofzuiger' op het middenveld heel wat verdedigend opknappen. Want Hegelsom komt steeds dreigender opzetten. Vlak na de 1-1 ontsnaptYsselsteyn aan een 1-2 achterstand. "In de tweede helft vallen we terug", zegt Christiaens die strom pelend het speelveld verlaat. "Ik kreeg een tik mijn bovenveen. Ik kwam bijna niet meer vooruit." De wankelende thuisploeg herpakt zich weer. Halverwege de tweede helft krijgt Ysselsteyn een vrije trap vanaf zo'n twintig meter. "Mark. Doen!", roept trainer David Wijnands naar zijn pupil. Christiaens legt aan maar via de vingertoppen van goalie Geerarts zeilt de bal over de lat. In de slotfase nog enkele kansen over en weer. De talentvolle Phil Versteegen is dreigend maar niet altijd even gelukkig in zijn acties. Daardoor blijft de 1-1 op het scorebord staan. Mark Christaens (22) kwam afgelopen zomer over van Venray waar hij in het derde elftal voetbalde. Hij heeft geen binding met Ysselsteyn maar toch heeft hij zijn draai gevonden. "Door Jeffrey Verstee gen ben ik hier komen voetballen. We hebben een leuke groep. Het bevalt me goed", zegt Christiaens die minder content is met de uitslag. "Nee, ik ben niet echt tevreden met de 1-1Hoewel het misschien wel terecht is." SPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: JDS Bedrijfsautomatisering B.V. SUMMA Advies Groep B.V. Jenniskens Installatie B.V. AMBASSADOR MEMBER: Jewagas B.V., Wanssum Gemeente Venray; Julicher en Meijer Advocaten Burgemeester J. Waals Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Wethouder L. Heidens K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders GOLDEN MEMBERS: Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau Art.com De Lekkernij-tAnker, Merselo Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Euroshutters Maessen Bedrijven Flextronics Makelaardij Carel Fijen GGZ Groep Manders Automation van Haren Autobedrijven B.V. Mari, Wanssum Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Martin Cuijpers Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. Muermans Projectontwikkeling Management B.V. Mister Kool's, Wanssum McDonald's Venray NLW Groep Van den Munckhof B.V. Notariskantoren Venray Nelipak B.V. Verkeersschool Nottelman Numac Nederland B.V. Pansign Communicatie OTTO Work Force B.V. PDS Products Peka Kroef B.V. Van der Putt Advocaten Personato Werving Selectie Peelrand Makelaardij B.V. Rabobank, Venray PROF NORM, Jan van Dijck Venray Vie Curi Vitaal Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. MEMBERS: Ricor Damesmode en Herenmode De Aanpak Bouwservice B.V. Rocom Telecommunicatie B.V. ABN/AMR0 Bank Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Adecco Rooijerie Uitmarkt Argowil B.V Riihl Haegens, Molenaar, Accountants Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Saarloos Automotive Equipment, Venray Auto Arena Venray B.V. Salarispoint, Oirlo Autowijk Keizersveld Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren Autoschade Venray SO Expo Avydo accountants en belastingadviseurs Sport 2000 BAS B.V. Steenhandel Kusters Bax Financieel Advies B.V. De Swing B.V. Restaurant, America Bol Accountants, Venray Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Boomers Tandartsenpraktijk Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Thuijls Beheer B.V. Ten Brinke Hekwerken Toverland BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Tempo-Team Uitzendbureau Cocosoft Thetru B.V. Communicatiehuis Centennial Thomassen Interieurs BV Contour, Accountants en Belastingadviseurs Turning Technic B.V. Corn el co Safety Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Culinair Creatief Taxi Twan Peeters DatZitt Horeca Projectmeubilair Taxi Verstraaten B.V. Deloitte Accountants ,Venlo Uitzendburo Mondial Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne VB&C Derksen Dienstverlening 2VM Makelaars/2Count Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Verspreidingsburo Periodiek Electro Martens Installatie B.V. Volantis - Hollman Adviseurs Elektra Van Gogh B.V. Websdesign ERWOLAR B.V. Wejebe Blitterswijck B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Wellness and Sports FDC Financieel Diensten Centrum van de Kamp Partycentrum "De Witte Hoeve" Feenstra Warmte Totaal Zorg WIK0 Investments Fortis Bank, Venray Wiertz Personeelsdiensten Gamma, Venray Wonen Venray Van Gansewinkel B.V. VRIENDEN SV VENRAY Gilde BT Addit BV van Grinsven Drukkers, Venlo Feestcafé de Koets Healthcare Group, Venlo Golfcomplex De Golfhorst Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Manders Verhuur Hotel Asteria Munckhof reizen, Horst ING Bank, Venray Nachtcafé Allabonneur Interstyling B.V. Sport Lavit Intratuin, Venray Taxatiebureau Dirkx van Soest Invent Personeel en Organisatie Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Jacobs Dakbedekkingen Van Neerbos Bouwmaterialen Group Janssen Venray Stucadoors B.V. Wijnhuis Venray

Peel en Maas | 2007 | | pagina 29