op LK Dennis Smits oppermachtig Jumpers'76 onderuit in Veghel Dames Jumpers'76 kansloos in Deurne Ruime zege hockeyers op laagvlieger Wie van de twee wint de prijs 'sportvrouw van Venray'? Tafeltennisheren verliezen bekerduel Publiek kiest beste sporter van Venray Wisselend succes bowlers Angèl Koenen grote afwezige PEEL EN MAAS Donderdag 6 december 2007 - Pagina 25 Oranje Wit SKC'06 SV Merselo korfbal Jumpers'76 Manual Set Up MGC Venray Mudhunters De Peelrunners Uitslagen Oranje Wit 1-Astrantia 1 11-7 Oranje Wit 2-Erica 1 5-8 Oranje Wit 3-De Eendracht 1 14-12 Oranje Wit 4-Wittenhorst 1 8-6 OranjeWitAl-De KorfrakkersA2 10-6 Oranje Wit Bl-TOG BI 2-2 Oranje Wit Cl-Lottum Cl 5-8 Oranje Wit C2-SVO C1 7-0 Oranje Wit D1-ZSV D1 4-2 Oranje Wit El-SVOC 01 El 4-0 Oranje Wit E2-SVSH El 1-4 Peelkorf 1-Welpen 1 0-4 SKC 06 1-Welpen 1 1-5 SKC '06 2-Welpen 2 0-2 Welpen 2-Peelkorf 4 1-0 SVOC'Ol 2-Welpen3 1-0 Welpen 3-Peelkorf 3 4-0 Programma zaterdag 8 december ODIO A1 -Oranje Wit A1 17.35 DeTreffersAl-OranjeWitA2 12.00 ODOS Bl-OranjeWit B2 13.00 SVSH C2-OranjeWit Cl 12.00 DES Cl-OranjeWit C2 10.10 De Treffers Dl-Oranje Wit Dl 10.55 Oostrum El-Oranje Wit El 9.00 DOT El-Oranje Wit E2 9.00 Programma zondag 9 december Oranje Wit 1-MKV 1 14.15 Oranje Wit 2-SVOC Ol 2 13.00 Oranje Wit 3-Flamingo's 3 13.15 Programma woensdag 12 dec. Recreanten-De Merels 21.00 Uitslagen Swift B2-SKC '06 BI 13-0 Gazelle El-SKC '06 El 0-10 SVOC'01W-SKC 06W2 3-0 SKC'06 W2-Oranje Wit 0-2 SVOC'01W-SKC06W1 3-1 SKC'06 Wl-Oranje Wit 1-4 Programma zaterdag 8 december SKC'06 Dl-Wittenhorst Dl 14.30 De Eendracht El-SKC '06 El 9.00 SKC '06 F Pup-Peelkorf F Pup 13.00 Uitslagen De Peelkorf 2-Merselo 1 welpen 1 2-2 Merselo 1-De Peelkorf 1 welpen 1 2-3 Merselo Dl-Lottum Dl D-pup. 3-4 OranjeWit C2-SVO Cl asp.C2 7-0 OranjeWit Bl-TOG BI asp.Bl 2-2 Merselo 1-Roka 1 sen. 9-11 Programma zaterdag 8 december Oostrum 2-Merselo 2 welpen 2 14.30 SVOC '01-Merselo lF-pup. 13.40 Roka D1 -Merselo D1 D-pup10.00 DES Cl-OranjeWit C2 asp.C2 10.10 ODOS BI-OranjeWit B2 asp.B2 13.00 De Treffers Al-OranjeWitA2jun.12.00 Programma zondag 9 december Lottum 1-Merselo lsen. 13.00 Programma woensdag 12 dec. De Peelkorf 5-Merselo 2 midw. 20.25 Uitslagen Houtman-Attacus-Heren 58-56 BC Deurne Pioniers-Dames 86-28 EBCG-U20 66-63 BBC-U16 55-93 BC Deurne Pioniers-U14 98-34 Programma zondag 9 december U20-Quo Vadis VHG 16.15 U12-EBCG 16.15 Heren-Den Dungk 2 18.00 Dames-BC Deurne Pioniers 18.00 Uitslagen Heren sen BSAC2-Manual 1 22-21 Heren sen Manual 2-Eksplosion 13-22 Dames sen 1 Manuall-SVM 1 8-28 Heren BI Manual 1-BSAC2 20-31 Heren B2 Manual 2-Swift 2000 17-25 Heren C Loreal 2-Manual 3-10 Dames BI Loreal 1-Manual 1 16-7 Dames C Manual-BEVO 7 24-6 Programma zaterdag 8 december Dames C Eksplosion 1-Manual 14.35 Programma zondag 9 december Dames sen 1 HBS 1-Manual 1 12.15 Heren BI Swift 2000 -Manaul 1 14.00 Heren B2 VIOS 1-Manual 2 13.55 Sporthal de Weert Heren C Manual-VIOS 1 13.30 Dames B2 Manual 2-Ospel 1 14.15 Dam sen Manual 2-Stramproy 1 15.10 Heren sen 1 Manual 1-Manual 2 16.20 Uitslagen Set Up N4-1-Meterik 4-0 Set Up N4-1-AV Flash 2-2 Meuleveld-Set Up HR5 2-3 VC Ysselsteyn 1-Set Up DR1 1-3 Programma zaterdag 8 december Set Up Hl-Flamingo's'56 H4 17.00 Set Up Dl-Tivoc Dl 17.00 Set Up D2-VCP 1 19.00 Set Up D3-MVC '64 D2 19.00 Set Up D4-VC Meterik 3 19.00 Programma zondag 9 december VC PanSign 1-Set Up MC 12.30 SVAspargos 2-Hovoc 3 13.15 SVAspargos 2-VC PanSign 1 14.00 Set Up MC-Hovoc 3 14.45 Set Up Dl (l)-Civitas (P) 16.45 Set Up HR2-VC Ysselsteyn 10.00 Set Up HR3-HVC 10.00 Programma maandag 10 dec. Dames HVC 1-Set Up 1 21.00 Programma donderdag 13 dec. Dames Set Up 2-VCAthos 2 20.30 Set Up 4-Aspargos 2 20.30 Set Up 1-Tupos 20.45 De vijfde speeldag leverde een ver rassende dagzege op voor de zeer sterk spelende Ton Hendriks. Met 49 slagen liet hij de concurrentie kans loos en vestigde daarmee tevens een nieuw persoonlijk record. Tweede werd Jan Engels met 50 slagen en Jan Litjens, die eveneens heel sterk voor dag kwam, werd met 52 slagen derde. Karei van ham leverde opnieuw een puike prestatie door met 54 slagen als vierde te finishen. Bij de dames ging de winst naar Miet Clevers, die daarvoor 61 slagen nodig had, gevolgd door Annie litjens met 64 en de in de tweede ronde (25) uitstekend spelende Truus van Dijk met 67 slagen. In het klassement nam Truus van Dijk (- 8,24 de kop positie over van Bets Wilms (-5,04 procent), die zelfs naar de vierde plek zakte. Door zijn eclatante zege klom Ton Hendriks (- 6,05 procent) naar de tweede plaats en Jan Engels (-5,09 procent) wist zich op de derde plaats te handhaven. Door zijn goede spel van de laatste weken klom Karei van Ham (-2,84 procent) naar de vijfde plaats en Jan Litjens klom drie plaat sen en zien we nu terug op de achtste plaats terug met 0,45 procent. Houtman Attacus-Jumpers'76 58-56 De basketbalheren van Jumpers'76 hebben een zéér slordig verlies gele den tegen de basketballers van Hout man Attacus uit Veghel: 58-56. Door zelf de voorsprong uit handen te geven en de tegenstander het spel te laten domineren laat Jumpers'76 de kans liggen om zich te nestelen in de subtop van de le klasse B van het Rayon Zuid. De mannen van Jum pers'76 begonnen voortvarend aan de wedstrijd en zetten Attacus binnen enkele minuten op een achterstand. Jumpers'76 drukte dit alleen niet het gehele eerste kwart door waardoor de Veghelse ploeg in het spoor kon blij ven van de Venrayse basketballers. In het tweede kwart was het Jumpers'76 dat geruime tijd op voorsprong bleef maar vlak voor rust wist Houtman Deurne Pioniers-Jumpers'76 86-28 De basketbaldames van Jumpers '76 waren afgelopen weekend kans loos tegen koploper Deurne Pioniers: 86-28. Dat het een moeilijke game zou worden was van te voren al bekend, want de dames van Deurne winnen alles met zeer grote cijfers. Het was dus taak voor Jumpers '76 om het verschil zo beperkt mogelijk te hou den. De eerste kans in de wedstrijd was voor de dames van Jumpers '76. Helaas werd deze niet benut en door een goede verdedigende rebound van Deurne kreeg Jumpers meteen een tegenscore. Er werd slordig gespeeld bij Jumpers waardoor er sprake was van veel balverlies en dit werd door Deurne meteen afgestraft. Aan het eind van het eerste kwart viel de Helmond-Venray 1-11 (1-5). Doelpunten Venray: Bernd Rött gering, Diederik de Greef (beiden 3x), Jeroen Wijnhoven, Jules Dor ren (beiden 2x) en Koen Staal. De laatste uitwedstrijd tot de win terstop heeft geleid tot een ruime overwinning. De hockeyheren van Venray versloegen in Helmond de thuisploeg met 1-11. Deze wedstrijd stond de terugkeer van Freek Alkema de centraal. Na maanden hard werken in Afghanistan stond hij weer op het veld en tussen zijn teamgenoten. Aan gekomen in het zeer regenachtig Hel mond werd al snel duidelijk gemaakt dat de scheidsrechters niet kwamen opdagen. Voor een grote club als Helmond is dit erg teleurstellend. De geblesseerde Venraynaar Mark Born heeft uiteindelijk de wedstrijd geleid. Binnen vijf minuten was de wed strijd al gewonnen. De eerste aanval werd succesvol afgerond en zorgde talent Diederik de Greef voor de 0- 1 voorsprong. Een knap laag schot wist de Helmondse keeper te verras sen. Niet veel later werden de 0-2 en 0-3 gemaakt door Bernd Röttgering en wederom Diederik de Greef. Een ernstig moment viel voor. Verdediger Barry Koreman kreeg via zijn stick de De tafeltennisheren van Summa/ Red Stars hebben in de tweede ronde van de NTTB-Beker tegen FLITS uit Zwolle, het team dat is gepromoveerd naar de eerste divisie, met 2-3 verlo ren. De heren Frank van der Vleuten, Patrick Zwiers en Peter Frey speelden een goede wedstrijd en ondanks het verlies van 2-3 was men tevreden over het spel. Er werden een drietal par tijen op een goed niveau afgewerkt en men liet zien tegen deze tegenstan der toch niet kansloos te zijn van de eerste divisie. Als verliezer kunnen ze via loting toch nog in de derde ronde terecht komen van de beker, waarvan de finale te Venray in ons tafeltennis- centrum wordt afgewerkt op 14 juni In zwembad De Berkel in Horst worden in het weekeinde van 8 en 9 december de Limburgse kampi oenschappen zwemmen estafette en sprint gehouden. De organisatie van dit tweedaagse kampioenschap is in handen van de Horster zwem en poloclub HZPC in samenwerking met kring Limburg KNZB. Aan dit kampioenschap nemen de snelste Limburgse zwemmers en zwemsters deel. Venrayse zwemmers in dienst van HZPC moeten zeker gerekend worden tot de medaillekandidaten. Grote afwezige is regerend Limburgs kampioene on de 50m vriieslas;Ansèl simpel terug te komen door de vele turnovers aan Venrayse kant. In de tweede helft liet Jumpers'76 niets meer zien waarmee men de afgelopen wedstrijd wist te winnen. "We mistten veel te veel kansen en lieten de Veg helse ploeg simpel terug komen door onze eigen fouten", aldus een ontevre den coach Tristan Lammerts van Bue- ren. Doordat Jumpers'76 ook niet haar vrije worpen wist te benutten stond Jumpers"76 dan ook voor aanvang van het vierde kwart met vier punten achter. In het laatste kwart leek het dat Jumpers'76 zich had herpakt. Jum pers'76 kwam door middel van enkele goede scores terug op een voorsprong van vier punten.Tot aan de 7e minuut leek het dat Jumpers'76 de wedstrijd liet kantelen. Echter tot grote ergernis van coach Lammerts van Bueren kon Jumpers'76 in de laatste drie minuten guard van Jumpers '76 onverwachts uit waardoor de dames uit Venray nog maar over één wisselspeler beschikte. In het tweede kwart was het Deurne dat veel persoonlijke fouten maakte. Hierdoor mocht Jumpers dit kwart maar liefst elf vrije worpen nemen. Helaas werden er maar vijf benut. De defence stond dit kwart een stuk beter waardoor Jumpers 50% minder tegen scores incasseerde. Toch bleef de tegenstander op een hoge snel heid spelen en aangezien Jumpers nog maar één wissel had was dit lastig om vol te houden voor de uitspelende ploeg. Na de rust kon het team van coach Natalie Lammerts van Bueren er weer met meer frisse energie tegen aan gaan. Helaas konden de dames niet op tegen de snelle fastbreaks die volgden uit onnodig balverlies, maar verder stond de defence redelijk goed hockeybal op zijn mond. Met een bloe dende lip en een beschadigde voor tand verliet hij het veld. Na onderzoek in het ziekenhuis kwam hij terug met één hechting in zijn lip. Gelukkig kon ook zijn voortand bijgewerkt worden, waardoor de schade uiteindelijk mee bleek te vallen. Bij een onoplettendheid van de Venrayse defensie leek Helmond terug te komen in de wedstrijd. De uitgekomen keeper werd uitge speeld, waardoor de 1-3 een feit was. Liet begon steeds harder te regenen, waardoor het veldspel er niet beter op werd. Even leek het nog een wed strijd te worden, maar Venray kon de voorsprong uitbreiden. Nog voor rust wisten Jeroen Wijnhoven en Koen Staal namens Venray te scoren. Hier door werd de rust behaald met een 1-5 voorsprong. Vlak na rust werd de conditie van het veld niet beter. De bladeren in combinatie met veel regen zorgde voor glijpartijen en slecht veldspel. Toch kreeg de matige tegenstander nog enkele doelpunten tegen. Jeroen Wijnhoven, Bernd Röttgering en Jules Dorren zorgden voor een 1-8 tussen stand. Laatstgenoemde aanvaller had iets eerder een prachtige kans onbe- 2008. Afgelopen zaterdag werd de eerste helft van de najaarscompetitie afge sloten voor de afdeling Limburg en de landelijke jeugdklassen. Voor Summa Red Stars was het voor enkele seni oren- en jeugdteams in de afdeling nog spannend of men kampioen zou worden, maar helaas werd de titel nipt verspeeld. In de landelijke jeugd competitie waren de resultaten na een aarzelend begin toch nog rede lijk te noemen. Zo speelde het eerste jongens jeugdteam een redelijk goede tweede deeel van de wedstrijden op het A-niveau met een 5-5 gelijkspel in Hoofddorp tegen HTC 1 als slot. Jongens 2 sloot af met een 4-6 neder- Koenen uit Oirlo. Zij is nog steeds herstellende van een ernstig auto ongeval. Men gaat in diverse leeftijds klasse en disciplines strijden om de titels. Op de sprint draait alles om het korte en explosieve werk waarbij elke honderdste van een seconde beslis send kan zijn. Vijftien verenigingen gaan deelnemen, waarbij de strijd zich toespitst tussen organiserende vereni ging HZPC Horst, Hellas Sittard, ZCV Valkenburg, SG Noord-Limburg Ven ray- Bergen, RZ Roermond en ZC Eys- den. Op zaterdag wordt er gestart om 14.30 uur terwijl op zondag om 13.00 uur gestart wordt. geen een score meer maken. Houtman scoorde enkele malen op rij en kwam, doordat Jumpers'76 in foutenlast zat, via de vrije worplijn terug en pakte een voorsprong van twee punten die voldoende was voor de eindzege. Trai ner/coach Tristan Lammerts baalde na afloop "Tegen dit soort tegenstanders moet je vanaf het begin van de wed strijd laten zien we de sterkste is en meteen een dikke voorsprong nemen. Bij ons zat er vandaag niemand in de wedstrijd. Dit blijkt onder andere wel uit het lage vrije worppercentage van slechts 37,5%. Zaak om de draad tij dens de trainingen weer op te pakken, lering te trekken uit dit soort wedstrij den en toe te werken na de volgende wedstrijd." Zondag speelt Jumpers'76 in eigen huis tegen Den Dungk. De aanvang is 18.00 uur. waardoor Deurne de scores uit opge zette aanvallen niet als cadeautjes kreeg. De vermoeidheid sloeg zicht baar toe bij de dames uit Venray, maar er werd niet opgegeven en de dames lieten een aantal leuke acties en com binaties zien. In het laatste kwart raap te iedereen het laatste beetje energie bij elkaar om nog tien minuten te knallen. Center Ilse Kauffeld blonk uit in de tweede helft van de wedstrijd. Kauffeld was sterk onder het bord en wist vooral opmerkelijk veel verdedi gende rebounds te pakken, maar druk te ook haar stempel op de aanval. Het lukte de dames van Jumpers dit kwart helaas niet meer om te scoren, maar onder het bord hebben de dames van Jumpers zich wel laten zien. Zondag krijgen de dames van Jum pers'76 een nieuwe kans tegen Deur ne, nu in eigen huis om 18.00 uur. nut gelaten. Een harde voorzet werd door hem goed en bewust van rich ting veranderd, waarbij de bal helaas de lat trof. Venray speelde deze tweede helft erg aanvallend en creëerde vele kan- sen.Tot grote ergernis werd een groot percentage van die kansen onbenut gelaten. Verdedigend werd er veel risico genomen, maar gelukkig leidde dit niet tot verdere tegentreffers. Uit eindelijk werd er in de laatste minu ten nog driemaal gescoord door de Venraynaren. Bernd Röttgering, Jules Dorren en Diederik de Greef wisten nog het Helmondse doel te vinden en de eindstand te bepalen. Daarbij moet verteld worden dat de Helmondse keeper vele reddingen wist te verrich ten, waardoor de eindstand uiteinde lijk 'beperkt' bleef tot 1-11. Aanvallers Bernd Röttgering en Jules Dorren voeren samen de top- scorerslijst aan met dertien doelpun ten. De komende maanden kunnen beiden hiervan genieten, aangezien er voorlopig geen wedstrijden meer gepland staan. Venray staat op een tweede positie met 23 punten uit elf wedstrijden. De koploper is Venlo, die 27 punten heeft behaald in tien gespeelde wedstrijden. laag, maar promoveren wel naar het B-niveau, want men was vorige week reeds kampioen geworden. De meis jes deden mee en meer was er niet mogelijk voor hen. Komende zaterdag spelen vijf jongens en drie meisjes in Assen het tweede B-jeugdranglijsttoernooi en op zondag speelt Sabina Larmene de finale van de Dames B-meerkam- pen samen met de nieuwe speelster Linsey Preuter van dames 1 van Red Stars, die zich ook geplaatst voor de finale in Schiedam of Rotterdam. Er is in Vierlingsbeek een tocht met veel modder en deelnemers bij de mudhunters tussen 7 en 61 jaar gehouden. De jeugd ging voor een ingekorte versie van 30 kilometer en de senioren gingen voor 30 of 45 kilo meter. Op zondag waren er ook nog een paar dapperen die wind en regen trotseerden en een ronde rond de kerk maakten. Hierbij regelmatig fors geholpen en tegengewerkt door de wind. In de winter rijden de mudhun ters veelal tourtochten in de regio. Er wordt dat gezamenlijk vertrokken en na een paar kilometer vormen zich kleinere groepen waarin de snelhe den liggen tussen 16 tot 23 km per uur. Komend weekend is er een tocht Vanuit Malden. Voor iedereen geldt dat je niet meer nodig hebt dan een sterke fiets, een paar sterke benen en een helm. In overleg kunnen we voor dat laatste ook nog zorgen. Belangstel lenden kunnen gratis vier weken mee- trainen. Zie ook www.mudhunters.nl. Agenda: 9-12 vertrek 8.00 uur, per auto voor de tocht vanuit Malden 35 of 45 km. Vertrek is bijna altijd vanaf De Snrfinlc Wie wordt de sportman van Venray dit jaar? Wie de sport vrouw? En welke sportploeg wordt uitgekozen tot de beste van Venray in 2007? Vragen die zaterdag 15 december worden beantwoord. Die avond vindt in de schouwburg weer het prestigi euze sportgala plaats. Als opmaat voor het sportfeest van het jaar stelt Peel en Maas de genomineer den voor. Deze week de tweede aflevering: de twee genomineerde sportvrouwen die dingen naar de sportprijs: handboogschutster Carrie Wegh en softbalster Debbie Connor. Op basis van welke prestaties ben je dit jaar genomineerd voor het Sportgala van Venray? Carrie Wegh: "Ik ben Nederlands kampioene outdoor junioren gewor den, en tweede op het NK senioren in de open ronde. Verder heb ik een wereldrecord geschoten, en nog een aantal Nederlandse records. Op het EK junioren ben ik met het team derde geworden. En op een junior cup ben ik ook als derde geëindigd." De derde speeldag van de Jeugd Trio League Limburg vond ditmaal in Venray plaats. Venray 1. De eerste wedstrijd tegen de Sittardse reserves leverde een onverwachte 0-3 neder laag op, waarbij de tegenstander een niet verwacht niveau haalde, maar ook wellicht door eigen onderschatting. Tekenend was dat Jolanda Camps, de jongste van het team, deze wedstrijd als beste uit de bus kwam. Gewoon een terechte nederlaag dus, al had er misschien een puntje ingezeten na de fraaie 152- van Monya Kuysters.Tegen de huidige koploper Sittard 1 mocht in de volgende wedstrijd dan ook niet al te veel verwacht worden. Hoewel het nu iets beter ging met het inzetten van Patricia Camps, was de tegenstand echter veel te groot en werd kansloos naar een 0-3 nederlaag gespeeld. De verrassing kwam weer van Jolanda Camps. Met haar 173 in de tweede game liet ze haar PR met liefst dertien pins sneuvelen en ook nu was zij de beste van haar team. De laatste wed strijd tegen Maastricht 1 beloofde ook al niet veel goeds. Nadat de Limburgse hoofdstedelingen in de eerste wed- strijdVenray 2 met 2-1 vloerde, werd de laatste wedstrijd tegen Venray 1 waarschijnlijk toch onderschat, want de dames rechtten hun ruggen en zie, er werd zelfs met 3-0 gewonnen, nu met Patricia Camps als gangmaakster Debbie Connor: "Ik heb me met het Nederlands softbalteam gekwalifi ceerd voor de Olympische Spelen in Beijing in 2008." Wat weet je van de andere geno mineerden? Carrie Wegh: "Dat Debby naar de Olympische Spelen gaat, verder niet veel." Debbie Connor: "Niet veel. Ik weet dat de andere genomineerde brons heeft gehaald op het EK voor teams, al weet ik dat trouwens niet helemaal zeker." Waarom vind je dat jij de prijs moet winnen? Carrie Wegh: "Omdat ik dit jaar goede prestaties heb neergezet en het zou een hele mooie afsluiting van een goed jaar zijn." Debbie Connor:"Ik vind dat degene die de prijs het meest verdient, moet winnen...dus we zullen wel zien wie wint." in de hoofdrol, maar ook door het te slappe verweer van het Maastrichtse team. Patricia Camps was de beste speelster met een gemiddelde van 156. Venray 2 startte tegen Maastricht 1 en met het ontbreken van RichardAddae, was dit zeker geen sinecure. Met de hakken over de sloot werd de eerste game toch met acht pins gepakt, maar in de volgende game ging het hele maal mis en zakte men naar een zeer bedenkelijk niveau. Kansloos verlies in deze tweede game leverde dus in totaal een verdiende 1-2 nederlaag op. De volgende opponent was Sit tard 2, dat al verrassend van Venray 1 had gewonnen. Oppassen was dus de boodschap. Nu begon het te lopen en met een 505-game werd tegenstander kansloos gelaten. De tweede game leverde meer tegenstand op en ook het niveau zakte weer, maar de 3 - 0 winst kwam geen moment meer in gevaar. Niels de la Roy, die in de eerste partij geen moment in de wedstrijd zat, revancheerde zich formidabel en was deze wedstrijd de man van zijn team (321) en Luke Verhoeven en Willem Denissen, die beiden met 316 pins scoorden ondersteunden hem daar prima bij. Maastricht 2 was de laatste tegenstander en mede door de hoogste game (186) van Luke Verhoe ven werd de basis gelegd voor een nieuwe 3-0 victorie. De Maastrich- Wat is jouw grote sportieve doel voor 2008? Carrie Wegh: "Natuurlijk de Olympi sche Spelen halen. Lukt dat niet, dan doe ik mijn best voor de Spelen van 2012." Debbie Connor: "Geselecteerd worden voor de selectie die naar de Olympische Spelen gaat." Hoe groot is de kans dat je deel neemt aan de Olympische Spelen in 2008 in Beijing? Carrie Wegh: "Erg klein, maar ook een erg kleine kans is een kans. Er zijn namelijk op het WK twee quotaplaat sen behaald. Dat betekent dat er twee plaatsen zijn vrijgekomen, zonder dat die op naam staan. Wil ik deze op mijn naam krijgen, dan moet ik eenA-status halen. Dat bekent bij de eerste acht op een World Cup eindigen. Verder is er bij het EK nog een klein extra toer nooi om je direct te plaatsen voor de Spelen. Dan moet ik wel bij de eerste tenaren kwamen in de tweede game nog wel opzetten en hielden het lang spannend, maar lieten het in de tiende frame afweten, waar de onzen juist toesloegen, waardoor de zege een feit was. Beste speler was Luke Verhoeven met 164,33 gemiddeld. In de stand bleef Sittard 1 de leiding behouden met 25 - 9150, gevolgd door Heerlen 2 (24 - 8684) en Venray 2 (21 - 8284) ligt nog steeds op koers met de derde plek. Venray 1 bezet de zesde plaats met 6 punten en 7147 pinfall. Aan staande zaterdag wordt het Sint Nico- laastoernooi gespeeld en alle spelers dienen om 10.30 uur in de bowling aanwezig te zijn. drie eindigen." Debbie Connor: "We hebben ons al gekwalificeerd. Er mogen 18 speel sters mee naar Beijing, waarvan 15 speelsters uiteindelijk echt zullen spelen tijdens de Olympische Spelen. Er worden dus 3 extra speelsters mee genomen voor het geval dat er daar iets zou gebeuren. De kans dat ik bij die laatste 15 zit, tja dat is moeilijk te zeggen...als ik blijf doen waar ik het beste in ben, ga ik er vanuit dat de kans dat ik mee mag redelijk groot is." Wat zal je niet missen als je ooit stopt met topsport? Carrie Wegh: "Dat ik weinig tijd heb voor dingen die andere 16-jari- gen doen: uitgaan en gezellige dingen doen na school met vriendinnen." Debbie Connor: "Het softballen zal ik altijd blijven missen en alles wat erbij hoort. Misschien het enige wat ik minder zal missen, is het heen en weer gereis vanuit Venray naar Haar lem en terug. Maar dat is deels ook al opgelost, aangezien ik nu in Haarlem via het Nederlands team een huisje heb gekregen. Dus ja..ik zal alles mis sen als ik ooit stop!" Uitslag Zevenheuvelenloop Nij megen 15 kilometer. Ted Beekman, Horst 1:10:55. Wim Brouwers, Lot tum 1:22:56. Nick Clabbers, Broek huizen 1:18:15. John Coppus, Horst 1:17:04. Wiel Dinghs, Castenray 1:07:27. Pieter Gielen, Horst 1:14:31. Irmgard Gijsen, Horst 1:16:10. Frits Gösgens, Oostrum 1:20:12.Anita Hoe- ijmakers, Horst 1:17:11. Rixt Kamstra, Grubbenvorst 1:30:26. Jan Hendrik Koene, Horst 1:00:35. Piet van den Munckhof, Horst 1:16:47. Wim Phi- lipsen, Sevenum 1:12:18. Jacqueline Pouwels, America 1:25:56. Nicolle Pouwels,Horst l:25:57.Theo Pouwels, America 1:40:11. Yvonne Snetselaar, Grubbenvorst 1:29:13. Gé Stappers, Grubbenvorst 1:2100. Jacqueline Ver koelen, Horst 1:27:54. Leo Willems, Beringe 1:35:00. Uitslag Brooks Halve marathon in Eli. Arno Jeurissen, Grubbenvorst 1:27:03. Leon Mooren, Meterik 1:27:53. Arno Jeurissen en Leon Mooren gingen met 216 andere deelnemers van start. Gaandeweg de wedstrijd was het ideaal weer om te lopen. Na lange tijd in dezelfde groep gelopen te hebben, moest Mooren de laatste vier kilometer Jeurissen toch voorbij laten gaan. Beide lopers waren zeer tevreden over hun tijden. Jeurissen behaalde een 31e plaats met een tijd van 1.27.03 en Mooren een 38e plaats met een tijd van 1.27.53. Dinsdag: baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag avondtraining op de baan (van 19.00 tot 20.30 uur). Zaterdagochtend: damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag: afwisselende bostraining van 15.30 tot 17.00 uur, verzamelen bij de par keerplaats in de Schadijker Bossen. Wedstrijduitslagen en berichten door geven via info@peelrunners.nl. In café De Pielhaas wordt op zaterdag 8 december vanaf 20.30 uur een toer nooi gehouden. Iedereen kan aan dit toernooi deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via telefoon (0478)582187. Uitslag darten: 1. Dennis Smits. 2. Patrik Ikkert. 3. Pascal Janssen. 4. Peter van de Berg. 5. Lou Janssen. 6. Crit van Hoof. 7. Sasha Boothe. 8. Paul Hendrix. 1. RoyTroisfontaine. 2. Nicole Voesten. 3. Geert van Hoof. 4. Carl de Bruijn. 5. Johan van Hoof. 6. Melissa Eggen. 7. Johnny Smits. 8. Perry Bussers. Er werd 180 gegooid door Dennis Smits en ook de hoogste finish was voor Dennis Smits met 110 punten. Sportnieuws -info Debbie Connor is opnieuw genomineerd voor de titel sportvrouw van bet jaar. Ieder jaar kiest de jury uit de genomineerden de sportman, sportvrouw en sportploeg van het jaar in de gemeente Venray. Voor dit jaar heeft het bestuur van de Stichting Sportgala Venray besloten dat ook de inwoners van de gemeente Venray hun stem mogen uitbrengen. Zij kunnen hun stem uitbrengen op diegene die naar hun mening de publieksprijs moet winnen. Het Sportgala Venray vindt plaats op 15 december. U kunt uw stem uitbrengen tot en met die avond om 22.00 uur. Stemmen kan eenvoudig per sms. Stuur dan een sms met SPORT spatie LETTER naar 4411 (bijvoorbeeld SPORT N naar 4411). De opbrengsten komen ten goede van het Sportgala Venray Regio. Stem dan ook massaal op uw favoriet. U kunt dit formulier downloaden op www.sportgalavenrayregio.nl en naar iedereen doorsturen. (Kosten: 90 cent p.o.b. U ontvangt een bericht per deelname.Aangeboden door www.atlantic.nl). De genomineerden voor het Sport gala Venray hebben de volgende letters: Gerard Koonings A, Ron van der Hoff B, Ferry Greevink C.Carrie Wegh D, Debby Connor E, OranjeWit F, Red Stars dames G en compoundteam Ons Genoegen H.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 25