Nipte zege dames Venray Verlies dames Oostrum Klinkende zege Swolgense Boys Herstel Venray tegen TOP? Degradatieduel verregend 17 SA Venray m 1 De Schijnwerper op>-—-v Paul Jeurissen (Ys^lsteyn) Summa Topschutters] Klassement G> Boek bestellen? Printwerk offerte? PEEL EN MAAS Donderdag 6 december 2007 - Pagina 21 top inn town AJIJJJJJJJZJ BVV'27 www.vandenmunckhof.nl Oostrum en TOP'27 gejaagd door de wind naar 0-0 remise SV Geijsteren www.vandenmunckhof.nl SV Oostrum Tiende zege Geijsteren SV Venray Hoofdsponsors: BSBiigl FLE> TRONICS Kledingsponsors: 'PORT 2000 De redactie van Peel en Maas zet ook in he^oetbalseizb^n 2007-2ub8^ekt- lijks een speler, trainer of ander 'voetbaldje^an een amateu^^niging uk/e gemeenten Venray en Meerlo-Wanssun^n de schijnwerpers. OoK^petest» 'an SSS'18, Volharding en Holthees wordpnin de rubriek'De schijnwerper op...' ian de tand gevoeld. De gastspeler voorepelt net als de voetbalkenners van het! en- rayse nieuwsblad ook nu weekte uitslagen van tien amateurduels die dat wi ek- end gespeeld worden. Zijn d^oorspellingen van de gastspeler beter, dan t int hij of zij een bal voor dt^jéugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die besc tik- baar wordt gesteld do*dr Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook lin- gen de deelnemer^met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen De redactie van Peeren Maas doet mee om de eer. Deze week in de schijnwei ter: Paul Jeurisset^an zesdeklasser Ysselsteyn. Naam: Bdul Jeurissen Leeftijd: 19 Geboren in:Venray Woonplaats: Ysselsteyn Partner: vrijgezel Kinderen: geen Studie: werktuigbouwkunde Club: Ysselsteyn Positie: linkshalf Hoogtepunt: heb ik nog niet gehad Dieptepunt: degradatie met Ysselsteyn Vorige clubs: geen Beste trainer: David Wijnands Slechtste trainer: Marco van Basten Grootste ergernis: negatief coachen Beste boek/tijdschrift:VI Beste film: Saving Private Ryan Andere hobby's: zaalvoetbal en uit gaan Lievelingseten: boerenkool Drank: pilsje Mooiste vrouw: geen idee Opwindend: een mooie goal maken Favoriete tv-programma: De wereld draait door Favoriete club:Ysselsteyn Favoriete speler: Vennegoor of Hesselink Favoriete vakantieland: Spanje Wie wordt kampioen in jullie klasse?:Ysselsteyn Wie wordt laatste in jullie klasse?: Merselo Afgelopen weekend vonden slechts twee wedstrijden doorgang die in ons rijtje van tien voorspellingen stonden. Sander Lomme (BW'27) scoorde alvast een puntje tegenover onze redacteur Ron Koenen twee. De overige acht duels houden Lomme en Koenen nog tegoed. Paul Jeurissen 1-0 1-3 2-0 1-3 1-1 1-3 3-0 4-1 1-3 0-2 Redactie 3-1 1-2 2-1 1-1 2-1 1-1 3-1 2-0 1-1 0-1 Venray-TOP TOP'27-Mifano Bavos-Oostrum SVEB-Leunen SV United-Resia S VOC01 -Belfeldia Swolgense Boys-Melderslo Holthees-Merselo Meterik-Y sselsteyn BW'27-America De stand: 1)Tim van Rijswick (TOP'27) 2) Maikel Wismans (SVOC'01) 6 3) Mark Blenckers (Volharding) en Marcel Rooijmans 5 5) Tom Hendriks (Leunen), Paul Kursten (Swolgense Boys) en Arjan Kempen (Oostrum) 4 8) Ivo van der Weerden (SV Venray), Martijn Wilms (Merselo) en Willem Voesten (SV United) 3 11Sander Lomme (BW 27)** 1 De voorspellingen van Coen Weijenberg (Holthees) van 11 november zijn nog niet in de stand verwerkt, omdat het hele programma die dag werd afge last. Sander Lomme (BW'27) heeft nog acht duels tegoed van de tien duels die op 2 december op het programma stonden. Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2007-2008. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2007-2008. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email adres manuelc@summa.nl. Slechts enkele clubs kwamen afge lopen weekend in actie. Swolgense Boys haalde met 0-5 uit tegen FCV en neemt daarmee meteen de koppositie in het teamklassement stevig in han den met 33 doelpunten. In het indivi- Maatwerk in financiële zekerheid duele klassement blijft Hakan Sazak van Holthees leider voor Robin Tissen van Swolgense Boys. Beiden kwamen niet tot scoren. Teamklassement 1) Swolgense Boys 33 2) Holthees en SSS '18 28 4)Leunen 25 5) Venray 19 6) Ysselsteyn 18 7) Volharding en BW' 27 15 9) Merselo 12 10) TOP'27 11 11) SV United 9 12) SVOC'01 8 13) Oostrum 5 Individueel klassement: 1) Hakan Sazak (Holthees) 12 2) Robin Tissen (Swolgense Boys) 10 3) Bas Heijnen (Swolgense Boys) 9 4) Wout Janssen (SSS'18) 8 5) Freek Thoone (Venray), Tom Hen- drix (Leunen) en Bas Joosten (SSS'18) 7 8) Luc Janssen (SSS'18), Frank Brands (Leunen), Kevin Tissen (Swolgense Boys) en Ralf Wolters (BW' 27) 6 SV Venray-Herptse Boys 2-1 (1- 0). Doelpunten Venray: Sina Nis- pel, Rinske Reijnders. In onstuimig weer werd een onstui mige wedstrijd gespeeld. Uiteindelijk waren het de Venrayse voetbaldames die aan het langste eind trokken tegen Herptse Boys: 2-1. De Venrayse dames schoten uit de startblokken op een zeer matig veld. De nummer tien uit de competitie werd flink onder druk gezet. Al binnen tien minuten leidde dit tot een voorsprong. Rinske Reijn ders wilde schieten, maar haar schot werd geblokt door een Brabants been. Spits Sina Nispel pikte de bal op en passeerde koelbloedig de keepster. In de fase daarna kreeg Venray een aantal dotten van kansen om de score uit te breiden, maar het net werd niet gevonden. De Brabantse vlagger die tot drie keer toe onterecht voor buiten spel vlagde toen een Venrayse speelster alleen op de keeper af ging maakte het er niet beter op. Herptse Boys verdedigden zich met hand en tand. De schoonheidsprijs won het niet, zo ervoeren ook captain Marieke Sijmons en Tamara Koonings die bei den een schoen in het gezicht kregen. Koonings moest in de rust noodge dwongen stoppen met een grote buil op haar hoofd. Zij werd vervangen door Femke Sijmons. In de tweede helft werd het weer en het veld slech ter en slechter, evenals het spelniveau. Venray kon niet langer zijn stempel op de wedstrijd drukken. De bezoekers kwamen niet lang na rust op gelijke hoogte door een gericht schot in de benedenhoek, dat keepster Linsey Phi- lipsen enkel kon toucheren. Herptse Boys verstoorde Venrays spel volledig met hard voetbal; de scheidsrechter was veel te coulant. Hij kon dan ook niet voorkomen dat een kwartier na rust de vlam in de pan sloeg. Na een akkefietje tussen Nispel en een Bra bants heethoofd gingen er een aantal Herptse dames volledig door het lint. Een sussende Femke Sijmons kreeg een vuistslag en verloor een stuk tand. Nadat de Brabantse 'dader' een rode kaart had gekregen, waren de gemoe deren bij Herptse Boys nog zo hoog opgelopen, dat de scheidsrechter besloot de wedstrijd stil te leggen. De Venrayse dames waren volledig ont stemd en sommigen in tranen. Na tien minuten werd het resterende kwar tier alsnog uitgespeeld. Venray zette zijn beste beentje voor en slaagde er vijf minuten voor tijd in de winst te pakken. Rinske Reijnders schoot een voorzet vanaf rechts goed binnen. De vreugde was enorm bij de Ven rayse dames. "Dit heb ik in mijn hele voetbalcarrière echt nog nooit mee gemaakt", zei 'senior' Saskia Benthem over de wedstrijd. "Gelukkig is een wedstrijd als deze een zeldzaamheid in het vrouwenvoetbal, anders zou de lol er gauw vanaf zijn." Zondag 9 december wacht voor Venray de pittige uitwedstrijd tegen Prinses Irene. SV Oostrum-Gemert 2-5 (0-2). Doelpunten Oostrum: Yvonne Verhoeven en Brandy van Dijek. De voetbalsters van SV Oostrum verloren zondag in de derde klasse van Gemert. Op het sportpark van Oostrum werd het 2-5 in het voor deel van de hoger geklasseerde gas ten. Na een hele maand niet voetbal len stonden de dames van Oostrum zondag weer aan de aftrap. Ondanks het slechte weer ging de wedstrijd gewoon door want het veld was goed. Oostrum startte slecht door niet goed in de positie te spelen en steeds een stap te laat te zijn. Hierdoor stond Gemert dan ook binnen een kwar tier op een 0-2 voorsprong. Gemert kwam op rechts twee keer goed door, waar Oostrum op de linkerkant niet alert was en dus een 0-2 achterstand opliep. Dit was tevens de ruststand. Het praatje in de rust van de trainer hielp want Oostrum startte heel wat beter de tweede helft als de eerste. De dames gingen beter combineren en dit leidde al snel tot de aansluitings treffer. Na een goede combinatie door het midden wist Yvonne Verhoeven te scoren. Helaas kon Gemert vrijsnel de 1-3 scoren en dus keek Oostrum weer tegen twee doelpunten verschil aan. Maar Oostrum liet het er niet bij zit ten en na goed doorgaan op links kon Brandy van Dijek de 2-3 binnenschie ten. Flierna had Oostrum het beste gehad en liet de conditie na. Gemert was de betere ploeg en kon nog twee maal scoren. Helaas dus een 2-5 nederlaag met Gemert als de terechte winnaar. Zondag staat de uit wedstrijd in en tegen Ulysses om 10.30 uur op het programma. FCV-Swolgense Boys 0-5 (0- 1). Doelpunten Swolgense Boys: John Thijssen (3x), Bas Heinen en Sjoerd Kerstjens FCV was aan een goede periode bezig en wilde daarom het duel tegen Swolgense Boys graag door laten gaan. Hier hadden ze na afloop spijt van; een 5-0 nederlaag, nul punten, een rode kaart, zes gele kaarten en een voetbalveld helemaal kapot getrapt. FCV begon de eerste helft met de wind in de rug en probeerde Swol gense Boys vast te zetten. Dit deden ze echter weinig overtuigend zodat een goed voetballend Swolgen er met combinatievoetbal vaak gevaarlijk uit kon komen. Na tien minuten al werd de doorgebroken Robin Tissen neergehaald, de scheidsrechter ver gat echter te fluiten. De snelle Swol gense aanvallers konden zich op het drassige veld beter staande houden dan de Venlonaren. De mannen uit 't Ven probeerden op alle manieren de boys te stoppen, hierdoor leek het soms net een rugbywedstrijd. Er was echter geen houden aan en na twin tig minuten brak opnieuw Robin Tis sen door de linies heen en gaf John Thijssen een niet te missen kans: 0-1. Daarna waaide en regende het nog wel en er vielen nog wat gele kaarten maar het bleef 0-1 tot aan de rust. De tweede helft had Swolgense Boys de wind mee. FCV kwam niet meer van de eigen helft, toch duurde het nog vrij lang voordat Bas Heinen het weer op zijn heupen kreeg en drie tegen standers passeerde binnen de zestien en de bal goed binnen schoot: 0-2. Hierna was het gebeurd met de tegen stand, John Thijssen kwam alleen voor de keeper en scoorde beheerst 0-3.. Daarna kwam de mooiste treffer; de keeper van FCV moest ver uit zijn goal komen om de bal weg te trappen, die kwam kort bij de middenlijn terecht waar aanvoerder Sjoerd Kerstjens de bal direct terug schoot in het verlaten doel. John Thijssen mocht daarna zijn derde goal maken uit een penalty.Tus sendoor werd een speler van FCV en Martijn Christians met rood van het veld gestuurd. Na een grove charge wilde Martijn terug schoppen, geluk kig hield hij zich in. De scheidsrech ter gaf toch beide spelers rood, nadat het opstootje, dat daarna volgde, was geluwd. Dit en het hondenweer waren het enige minpuntje van de middag. De voorsprong op naaste belager Montagnards is nu gegroeid naar dertien punten. Uitslagen BW'27 Bl-Hegelsom BI 1-1 BW'27 El-SV United E3 9-2 TOP'27 FIGCO-BW'27 F1 1-8 Programma zaterdag 8 december SVOC'01 Bl-BW'27 BI 14.00 BW'27 Fl-EWC'46 F1 10.00 Uitslag SVOC 4-BW 2 3-0 Programma zaterdag 8 december Elsendorp vet-BW United vet Programma zondag 9 december BW-America 14.30 BW 2-Resia 3 11.00 BW DAl-America DA1 12.00 Na een verregende zondag en een klein beker- en inhaalpro gramma kunnen de voetballers na twee weken weer de wei in. Gezien het wisselvallige weer is het twijfelachtig of er dit week einde wel overal gevoetbald kan worden. Zondag staat de voorlaat ste wedstrijdronde van 2007 op het programma. Venray is inmiddels koploper af in de eerste klasse D. Thuis tegen mid- denmoterTOP krijgen de rood-witten de kans zich te herstellen van de sma delijke 5-1 nederlaag van 18 novem ber bij Groene Ster. Trainer Jan Poels kan waarschijnlijk over een volledig fitte selectie beschikken. Topscorer Freek Thoone, die in de topper tegen Groene Ster nog geblesseerd moest toekijken, is weer volledig hersteld. Vorige week dinsdag in de oefenwed strijd tegen zijn oude club Leunen (7-0 winst) speelde Thoone weer de hele wedstrijd mee. Een weer eerder won Venray het oefenduel met Jong Helmond Sport met 3-1. Tegen Leu nen experimenteerde Poels met drie linkspoten in de middenlinie. Marcel Seijkens (centraal) en Hans Custers (links) namen hun vaste positie in. Terwijl nieuwkomer Tom van Bergen ditmaal als rechtshalf speelde. Bob Crooij acteerde op 'tien' vlak achter het spitsenduo Thoone-Hlimi. Crooij en Luuk Snijders, die op de bank zat, namen al eerder de rechtshalfposi- tie over van de zwaar geblesseerde Ivo van der Weerden die op de rech terflank node wordt gemist. Het is voor Jan Poels nu even zoeken naar de juiste samenstelling waarin de middenlinie de achilleshiel is na het wegvallen van Gino Taihuttu (gestopt) en Van der Weerden. Uit in Oss boekte Venray de tot nu toe groot ste overwinning (0-4). Dat was in een fase dat het de Venraynaren nog voor de wind ging. Na het verlies tegen Vinkenslag en Groene Ster is het zaak om te winnen. Zodat de topploegen Groene Ster en Someren niet verder weglopen. Voor Volharding geldt hetzelfde als voor Venray. Winst is zondag voor de Vierlingsbekers noodzakelijk tegen PSV'35, de hekkensluiter van de tweede klasse H. Volharding verblijft vlak boven de rode streep Bij een gelijkspel, of nog erger verlies, nemen de degradatiezorgen flink toe op sportpark Soetendaal. SSS'18 probeert in de derde klasse C als koploper het nieuwe jaar in te gaan. De geel zwarten vieren namelijk in 2008 het negentigjarig bestaansfeest. Nog nooit speelden de Overloners hoger dan de derde klasse. De eerste periodetitel is alvast binnen maar de concurrenten Helden en Wittenhorst liggen op de loer. De ploeg van vertrekkend trainer Noud Janssen reist zondag naar het Brabantse Budel dat in de midden moot vertoeft. Thuis won SSS'18 nog vrij makkelijk met 4-1. Leunen is in vierde klasse F zijn koppositie kwijtgeraakt aan HVV Hel mond dat afgelopen zondag wel de storm en regen trotseerde. Door de 2-1 zege op Bavos gaan de Helmon- ders nu aan kop. Leunen had ook heel graag gespeeld tegen MVCT9. Maar arbiter Verstraten stak daar een stokje voor. Hij keurde het Leunse hoofd terrein af. Leunen speelt zondag uit tegen runnerup SVEB dat verrassend sterk voor de dag komt. Eerder dit seizoen was Leunen wel beter maar bleef tegen de Broekhuizenaren op een 0-0 remise steken. Ook na de onderlinge confronta tie (0-0) blijven Oostrum en TOP'27 in acuut degradatiegevaar. Na zeven nederlagen pakten de Tienravnaren weer eens een puntje. Zondag is de nummer drie Mifano te gast op sport park 't Hoogveld. Oostrum, dat al drie duels niet meer verloor, gaat uit tegen Bavos voor de volle winst. De thuis- ontmoeting eindigde in 2-2. In de vijfde klasse F kan Swolgense Boys de datum voor de kampioensre ceptie al gaan prikken. Ook de erbar melijke weersomstandigheden van zondag brachten de koploper niet van zijn stuk. Uit bij subtopper FCV werd royaal met 0-5 gewonnen. Zondag is de derby tegen laagvlieger Melderslo. Hekkensluiter SVOC'01 krijgt met Bel feldia een gevreesde tegenstander op bezoek. De fusieclub wordt niet graag herinnerd aan 9 september toen het in Belfeld uitdraaide op een complete afgang: 10-0. SV United probeert thuis tegen Resia wat afstand te nemen van de bedreigde zone. In de zesde klasse E staat de derby Holthees-Merselo op het programma. Een duel dat vaak op het scherpst van de snede wordt uitgevochten. Merselo verloor thuis kansloos met 1-5 van Holthees dat de vierde plek bezet.Ter- wijl hekkensluiter Merselo nog steeds wacht op zijn eerste zege. Ysselsteyn gaat op bezoek bij Meterik en BW'27 ontvangt America. Sportnieuws -info Oostrum-TOP'27 0-0. Scheidsrechter: Van Helden (Horst). Toeschouwers: 100. Gele kaart: Bas Camps en Jan Verhe- ijen (Oostrum), Tom Knoops, Jan Janssen en Ward van Rijswick (TOP'27). Oostrum: Ralph Kessels; Bas Camps (46. Stefan Janssen), Wil- lems, Broeren en Frederix; Bas Kessels, Verheijen, Bouwsema (67. Van der Velpen) en Stan Jans sen; Biermann (46. Wilschut) en Van Tilburg. TOP'27: Willems; Rob Janssen, Heidens, Jan Janssen en Dave van Rijswick; Van Essen, Rick van Rijs wick, Knoops en Ward van Rijs wick; Goldschmidt (77. Kusters) en Van Lin. Door Jan Leijsten Als een van de weinige duels in Oostrum-spits Jelle van Tilburg rechtswerd de hele wedstrijd fel op de huid gezeten door de Tienrayse verdediger Rob Janssen. de regio ging de degradatiekra ker Oostrum-TOP'27 in de vierde klasse F 'gewoon' door: 0-0. In de stromende regen en stormach tige wind konden de ploeterende ploegen na negentig minuten een punt aan hun karige totaal toevoegen. Maar wie beleefde in dit beestenweer plezier aan deze derby? Natuurlijk, het veld was goed. Sterker nog, het Oostrum- se hoofdterrein was uitstekend bespeelbaar. Glijpartijen bleven uit en dat rechtvaardigde het doorgaan van de wedstrijd. Toch zou in eerste plaats de KNVB er bij deze storm en regen goed aan doen het complete programma te cancellen. Immers het zijn de bespe lers van de 'slechtere' velden die het eerste tot afgelasting overgaan. Wat Uitslagen Geijsteren-Venray 8 2-1 Programma zondag 9 december SSS'18 5-Geijsteren 10.00 Uitslagen SVEB B2-SV Oostrum B2G 8-1 Helenaveen Dl-SV Oostrum D3G 7-5 Venlosche Boys E9-SV Oostrum E5 7-0 Sparta'18 F2-SV Oostrum F1 1-3 SV Oostrum l-TOP'27 1 0-0 SV Oostrum 2-Montagnards 2 0-2 SVOC'01 5-SV Oostrum 5 0-2 SV Oostrum DAl-Gemert DA1 2-5 Programma zaterdag 8 december TSC'04 Bl-SV Oostrum BIG 13.30 Oostrum Dl-Venray D5 11.30 SV Venray E2-SV Oostrum E1G 10.00 SV Oostrum E2G-MVC19 E2 9.30 Stormvogels Fl-SV Oostrum F2 9.30 Merselo F1G-SV Oostrum F3G 9.00 EWC'46 F2-SV Oostrum F4 10.00 SV Oostrum F5-Venlosche B F1010.45 Oostrum F1 zaalvoetbaltoernooi in Venray v. 11.40 NWCAsten vet-SV Oostrum vet 16.30 Programma zondag 9 december Bavos-SV Oostrum 14.30 Stormvogels'28 2-SV Oostrum 2 11.00 Volharding 7-SV Oostrum 3 10.00 SV Oostrum 4-Leunen 5 10.30 SV Oostrum 5-Kronenberg 3 10.00 Ulysses DA1-SV Oostrum DA1 10.30 Geijsteren-Venray 8 2-1 (2-0). Doelpunten Geijsteren: Pascal Kleeven en Gijs Wijnhoven Geijsteren heeft de tiende opeen volgende zege behaald: 2-1 tegen Venray 8.Al na zo'n twintig seconden voetbal kreeg Venray een goede kop- kans maar keeper Stan Kunen was op zijn post om de bal tot hoekschop te verwerken. Geijsteren was dus met een wakker geschud en het werd een zeer boeiend duel tussen twee goed voetballende ploegen. Na acht minuten was er de eerste kans met een raak. Pascal Kleeven begon aan een solo die uiteindelijk uitmondde in een mooi doelpunt met links via de binnenkant van de paal 1-0. Venray gaf meteen hierna tegengas en bleef maar richting het vijandelijke doel schoten afvuren. Het tempo lag deze wedstrijd erg hoog. Ralf Boom leverde een prachtige steekpass af, kort voor rust en Gijs Wijnhoven schoof de bal langs de doelman 2-0. In de tweede helft moest keeper Stan Kunen nog enkele malen handelend optreden om zijn doel schoon te houden omdat Venray de betere ploeg was. Gelukkig werd de aansluitingstreffer pas vlak voor het einde gemaakt zodat Geijste ren nog steeds geen punten verspeeld heeft. Programma zaterdag 8 december Margriet A1-SV Venray Al v. 12.45 Bavos A1 -SV Venray A2 v. 1315 SV Venray A3-BelfeldiaA2 a. 14.00 SV LottumAl-SVVenrayA4 v. 14.00 SVVenray Bl-Someren BI a. 15.00 SV Venray B2-ASV33 BI a. 13.15 SV Venray B4-Melderslo BI a. 13.15 SVVenray B5-PW B2 a. 14.00 Nulandia Cl-SVVenray Cl v. 10.45 SVVenray C2-Born Cl a. 15.00 SV Venray C4-SV Lottum Cl a. 1130 SV Venray C6-SV Venray C5 a. 1130 HBSV C3-SV Venray C8M v. 11.00 NWC Dl-SV Venray Dl v. 11.00 Baarlo Dl-SV Venray D2 v. 11.00 SSS' 18 Dl-SV Venray D3 v. 10.30 SVVenray D4-Sc. Irene D3 a.9.15 SV Oostrum Dl-SVVenray D5 v. 10.30 SVVenray D6-Meterik Dl a. 9.15 SVVenray D9-SV Venray Dl OM a.9.15 SVVenray E2-SV Oostrum El Ga. 10.00 SVVenray E3-Volharding El a. 10.00 Leunen E2-SV Venray E4 v. 8.15 SVVenray E5-SSST8 E2G a. 10.00 SVVenray E7-SVVenray E9 a. 10.00 SVVenray E8-Wittenhorst E5 a. 9.00 Ysselsteyn E4-SV Venray E10 v. 800 SVVenray El 1-SVVenray E13 a.9.00 SV Lottum E2-SV Venray El2 v.9.00 SVVenray E14-SV Venray El 5 a.9.00 Bruhese F1 -SV Venray F1 v. 815 VW'03 F 1-SV Venray F2 v. 9.00 SVVenray F3-SSST8F1 a. 11.00 Wittenhorst F2-SVVenray F4 v. 9.30 SVVenray F5-Volharding F2 a. 11.00 SVVenray F6-VW03 F3 a. 11.00 SVVenray F7-MVCY9 F5 a. 11.00 SVVenray F8-Quick Boys F3 a. 10.00 Venl.BoysF6-SVVenray F9 v. 8.00 America Fl-SV Venray F10 v. 8.30 SVVenray F11-HBSV F5 a. 12.00 Sparta'18 F8-SVVenray F13 v. 8.00 SVVenray F14-SVEB F3 a. 12.00 Heythuysen 1-SVVenray JG1 v. 12.45 SVVenray Mini-F wedstrijden a. 12.00 Uitslagen MVC'19 Al-SV Venray A2 0-5 Venl. Boys BI-SVVenray BI 0-2 Mierlo Hout B4-SV Venray B5 3-2 MVC'19 C2-SV Venray C3 0-5 Margriet MC 1 -SV Venray C8M 4-0 MVC'19 D2-SV Venray D4 0-2 Stormvogels' D1G-SV Venray D6 16-0 Vitesse'08 E2-SVVenray E3 1-3 Ysselsteyn E2-SVVenray E8 7-2 Stormvogels'28 E2G-SV Venray E9 1-5 Blerick E3-SV Venray E12 7-1 SV United E4-SV Venray E14 1-4 Vitesse'08 F2-SVVenray F3 0-5 Blerick F3-SV Venray F9 7-0 Meterik F3-SV Venray F12 1-4 Programma zondag 9 december SV Venray-TOP 14.30 Gemert 2-SV Venray 2 11.00 SC Helmondia 2-SV Venray 3 11.00 Ysselsteyn 3-SV Venray 4 13.00 SVVenray 5-SV United 3 10.30 SVVenray 6-SV Milsbeek 3 10.30 America 3-SV Venray 7 11.00 SVVenray 8-SVOC'Ol 3 9.30 America 4-SV Venray 9 10.30 Dames Prinses Irene 1-SVVenray 1 12.00 SVVenray 2-FC Cranendonck 1 9.30 RESIA 1-SVVenray 3 11.00 Flducla 1-SVVenrav 4 11.00 een vertekende ranglijst tot gevolg heeft. Tot nu toe verliep het seizoen toch redelijk vlot. Zo zijn Oostrum en TOP'27 met elf duels nu al halverwe ge. Terwijl er voor Kerstmis nog twee wedstrijdrondes gepland zijn. Beide ploegen konden niet com pleet aantreden. Oostrum moest het stellen zonder Ruud Custers, Arjan Kempen en Rik Schlepers terwijl bij TOP'27 Nico Rongen en Tim van Rijs wick nog steeds in de lappenmand vertoeven. De in het wit spelende Tienraynaren kenden de beste ope ning geholpen door de stevige rug- wind.Tom Knoops vond Niek van Lin die doelman Ralph Kessels direct goed in de wedstrijd speelde. Na dik een kwartier verscheen Van Lin, opnieuw uit een precieze voorzet van Knoops, vrij voor het Oostrumse doel maar hij mikte te bal naast. Drie minuten later een identieke situatie. Prachtig aange ven van Knoops waarna Van Lin een metertje naast besloot. Het Tienrayse aanvalskoppel bezorgde de Oostrum se achterhoede de nodige problemen. Nadat Bas Camps en Jan Verheijen geel hadden gezien, slingerde arbiter Van Helden ookTOP-aanvoerderTom Knoops, die zijn opleiding bij VW niet verloochende, op de bon. Deze gele prent leek gemakkelijk gegeven. Maar de leidsman wil in deze omstan digheden iedere vorm van 'pittigheid' direct de kop indrukken. Het lange tijd amper zichtbare Oostrum liet zich kort voor rust aan vallend zien. Jan Verheijen passte op rechts naar Bas Kessels maar de thuis club-aanvoerder kon met zijn schot Bram Willems niet echt verontrusten. De tik die TOP-voorstopper Jan Jans sen uitdeelde aan Jelle van Tilburg betekende vlak voor rust de vierde gele kaart. De theepauze gaf het niet dende rende Oostrum even de tijd orde op zaken te zetten. Jeugdspeler Chris Wil schut schoot koud in het veld direct in maar weer redde doelman Willems. De degradatiestrijd was kwalitatief arm maar het bleef boeiend. Oostrum- trainer Ruud Vermeer paste halver wege de tweede helft de derde wis sel toe. Frederik van der Velpen loste Bastiaan Bouwsema af, de verdediger voelde zich op het middenveld duide lijk niet op zijn gemak. De tweede helft vertoonde levendi- gere trekjes alhoewel dat zeker geen Oostrumse verbetering inhield. Het ontbrak bij de rood-witten vooral aan lef. De thuisclub bleef te veel achter de bal, wat een kolfje naar de hand was van de Tienraynaren. Spits Jelle van Tilburg kon voor het eerst sinds lange tijd weer een hele wedstrijd fit uitspelen. "We hadden moeite om de bal voorin te krijgen. Dat kwam vooral door de strijd op het middenveld." Een kwartier voor tijd bediende de ex-Holthees goalgetter slim Chris Wilschut maar goalie Bram Willems verwerkte de inzet tot cor ner. Dit had de 1-0 kunnen zijn. Het werd nog erger voor de Oostrummers die veel te laat vol voor de overwin ning gingen. Na een overtreding van Jan Janssen op Jelle van Tilburg mocht vrijetrappenspecialist Jan Verheijen vanaf negentien meter aanleggen. De bal spatte op de lat uiteen. "Het was eigenlijk geen voetballen vandaag", vond Frank Frederix. "Toch hebben we de stijgende kijn weer ingezet." Dave van Rijswick toonde zich daarentegen weinig content. "We hadden drie punten verdiend. Toch maak ik me weinig zorgen. M'n broer Tim komt er weer bij en ook vorig seizoen kwamen we na de winterstop pas goed op gang." SPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: JDS Bedrijfsautomatisering B.V. SUMMA Advies Groep B.V. Jenniskens Installatie B.V. AMBASSADOR MEMBER: Jewagas B.V., Wanssum Gemeente Venray; Julicher en Meijer Advocaten Burgemeester J. Waals Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Wethouder L. Heidens K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders GOLDEN MEMBERS: Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau Art.com De Lekkernij-tAnker, Merselo Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Euroshutters Maessen Bedrijven Flextronics Makelaardij Carel Fijen GGZ Groep Manders Automation van Haren Autobedrijven B.V. Mari, Wanssum Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Martin Cuijpers Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. Muermans Projectontwikkeling Management B.V. Mister Kool's, Wanssum McDonald's Venray NLW Groep Van den Munckhof B.V. Notariskantoren Venray Nelipak B.V. Verkeersschool Nottelman Numac Nederland B.V. Pansign Communicatie OTTO Work Force B.V. PDS Products Peka Kroef B.V. Van der Putt Advocaten Personato Werving Selectie Peelrand Makelaardij B.V. Rabobank, Venray PROF NORM, Jan van Dijek Venray Vie Curi Vitaal Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. MEMBERS: Ricor Damesmode en Herenmode De Aanpak Bouwservice B.V. Rocom Telecommunicatie B.V. ABN/AMR0 Bank Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Adecco Rooijerie Uitmarkt Argowil B.V Riihl Haegens, Molenaar, Accountants Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Saarloos Automotive Equipment, Venray Auto Arena Venray B.V. Salarispoint, Oirlo Autowijk Keizersveld Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren Autoschade Venray SO Expo Avydo accountants en belastingadviseurs Sport 2000 BAS B.V. Steenhandel Kusters Bax Financieel Advies B.V. De Swing B.V. Restaurant, America Bol Accountants, Venray Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Boomers Tandartsenpraktijk Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Thuijls Beheer B.V. Ten Brinke Hekwerken Toverland BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Tempo-Team Uitzendbureau Cocosoft Thetru B.V. Communicatiehuis Centennial Thomassen Interieurs BV Contour, Accountants en Belastingadviseurs Turning Technic B.V. Corn el co Safety Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Culinair Creatief Taxi Twan Peeters DatZitt Horeca Projectmeubilair Taxi Verstraaten B.V. Deloitte Accountants ,Venlo Uitzendburo Mondial Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne VB&C Derksen Dienstverlening 2VM Makelaars/2Count Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Verspreidingsburo Periodiek Electro Martens Installatie B.V. Volantis - Hollman Adviseurs Elektra Van Gogh B.V. Websdesign ERWOLAR B.V. Wejebe Blitterswijck B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Wellness and Sports FDC Financieel Diensten Centrum van de Kamp Partycentrum "De Witte Hoeve" Feenstra Warmte Totaal Zorg WIK0 Investments Fortis Bank, Venray Wiertz Personeelsdiensten Gamma, Venray Wonen Venray Van Gansewinkel B.V. VRIENDEN SV VENRAY Gilde BT Addit BV van Grinsven Drukkers, Venlo Feestcafé de Koets Healthcare Group, Venlo Golfcomplex De Golfhorst Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Manders Verhuur Hotel Asteria Munckhof reizen, Horst ING Bank, Venray Nachtcafé Allabonneur Interstyling B.V. Sport Lavit Intratuin, Venray Taxatiebureau Dirkx van Soest Invent Personeel en Organisatie Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Jacobs Dakbedekkingen Van Neerbos Bouwmaterialen Group Janssen Venray Stucadoors B.V. Wijnhuis Venray

Peel en Maas | 2007 | | pagina 21