Tour of Taste succesvol Uniek muziekspektakel op De Peel Trouwkoets voor Ron en Kristel Amnesty Peel en Maas voert acties 27e editie van de Sixtiesnight Cheque voor Mariaweide We Care Foundation: 1800 euro Kerstboom voor eenzame ouderen 12.500 euro voor JOC Vierlingsbeek I R O K J PEEL EN MAAS De elfde editie van de Tour of Taste heeft plaatsgevonden. Deze rondgang langs verschil lende restaurants wordt jaar lijks gehouden door Junior Kamer Venray ten gunste van het goede doel. Met driehon derd deelnemers was de culi naire tour evenals vorig jaar geheel uitverkocht. De inzet van het thema Reis rond de Wereld maakte het eve nement tot een grandioos succes. Dat Junior Kamer Venray in staat is om iets voor elkaar te krijgen was al bekend. Sinds de zomer van 2007 beschikt Venray immers over speeltuin 't Speelvlak. Dat het hier gaat om een enthousi aste club ondernemende mensen bleek afgelopen donderdag nog maar eens. De comissie Tour of Taste had alles uit de kast gehaald om de bekende tour langs restau rants uit de streek tot een unieke ervaring te maken. Wie deelnam aan de Tour of Taste had de indruk aan een echte vakantiereis te zijn begonnen. De deelnemers waanden zich van begin tot eind volledig op vakan tie. In de tot Airport omgedoopte Witte Hoeve werden de 300 gas ten verwelkomd door echte hos- tessen. Twijfelachtige reizigers werden meteen apart genomen en gefouilleerd door enkele doua nebeambten. Nadat de tickets aan de incheckbalies waren gecontro leerd kon de reis beginnen. Het thema 'reis rond de wereld' bleek verwerkt in allerlei details. Onder het geluid van langsscherende vliegtuigen kregen de reizigers een apératif in de vertrekhal van de Witte Hoeve. Kort daarop werden zij door de piloot naar de vertrek kende vluchten geroepen. Tijdens de vlucht werden de reizigers vergezeld van verschillende ste wardessen die ervoor zorgden dat het hen aan niets ontbrak. Vrien delijk doch dringend werden de Verlinden Juwelier Venray maak te in samenwerking met Martins hof trouwringen de bruiloft van Ron en Kristel van de Molengraft uit Leunen helemaal af. Als kopers van Martinshof trouwringen wonnen zij een bij zondere prijs. Een prachtig twee span met trouwkoets bracht hen van Leunen waar zij wonen naar het gemeentehuis in Venray voor het wettelijke huwelijk en daarna, als echtpaar weer een ritje terug naar Leunen. Het prachtige weer deze dag maakte het ritje in de open koets nog feestelijker. Gedu rende 2008 maakt elke maand een toekomstig echtpaar, dat ringen koopt van het merk Martinshof, kans op deze prachtige koets met tweespan en wordt dan op hun huwelijksdag hierin gereden. Martinshof trouwringen en Ver linden juwelier zijn al meer dan dertig jaar partners en vormen een prachtig koppel. De trouw ringen van Martinshof passen bij hun ideeën over ringen. Duur- reizigers door de prachtige dames gewezen op de veiligheids instruc ties en de sponsoren die deze reis mogelijk hadden gemaakt. Als extraatje voor onderweg had de Tour of Taste commissie een spe ciale tray laten maken waarin de deelnemende restaurants elk een amuse hadden voorbereid. Vol gens het zeer punktuele tijdssche- ma ontvingen de drie restaurants vervolgens telkens een groep van honderd reizigers. Het reisschema was strak maar bood voldoende tijd voor ontspanning. Zo was er in Hostellerie de Hamert tijd voor de loterij. De opbrengst hiervan komt volledig ten gunste van het goede doel. Dit jaar is dat de kersverse speeltuin 't Speelvlak. De 17 prijzen logen er niet om en varieerden van "een uur gratis echtscheidingsadvies" tot het "gra tis spelen van het Wereld Handels Spel". In totaal werden er meer dan 1000 loten verkocht. Op de terugweg kregen de reizigers wederom de tray aangeboden, die deze keer was gevuld met echte hoogstandjes van desserts. Precies volgens planning arriveerden de zes luxe touringcars omstreeks half elf weer in hartje Venray. Hier was de complete Rooijerie inge richt om de avond in stijl af te sluiten. Na een onthaal met cham pagne en een heerlijke Tiramisu kon de echte liefhebber beneden in de 'Brasilian lounge' genieten van het kaasbuffet. Bovenin de Raadzaal kon onder het genot van een jazzkwartet prima worden genetwerkt. Terwijl in het grand cafe DJ Fiësto ervoor zorgde dat de afterparty tot in de vroege uur tjes doorging. Wat elf jaar geleden begon als een rondgang langs enkele eetgelegenheden is uitge groeid tot een culinaire reis van formaat. Voor wie erbij was bleek de "reis rond de wereld" editie van de Tour of Taste een echte travel experience. zaam, eigentijds en tijdloos tege lijk dat zijn basisgedachtes voor een trouwring die een levenlange band symboliseert tussen twee partners. Meegaan met de tijd en collecties blijven ontwikkelen is voor Martinshof essentieel. In de nieuwe collecties voor 2008 zijn de ringen weer breder, nog comfortabeler door ze aan de bin nenzijde sterker af te ronden en meer briljant voor de dame mag in 2008 zeker. Van half tot eind januari komen bij Verlinden Juwe lier in Venray de nieuwe collecties trouwringen weer binnen en zijn tijdens de trouwringenshow eind januari 2008 te zien. Martinshof die jaarlijks jonge mensen inter viewt over hun voorkeuren ten aanzien van trouwringen heeft voor 2008 weer bijzondere rin gen ontworpen. Naast exclusieve ringen heeft Verlinden Juwelier ook enkele bijzondere aanbiedin gen tijdens de trouwringenshow. Kijk op www.verlindenjuwelier.nl voor de juiste data. Op vrijdag 7 december organi seert de Groep Geleide Wapens samen met het orkest van de Koninklijke Luchtmacht voor de tweede maal het groots opgezet muziekspektakel, genaamd Young musicians spread their Wings. Tij dens dit evenement zullen 200 jeugdige muzikanten in de leef tijd van 9 tot 25 jaar gezamenlijk met leden van het orkest van Over de hele wereld zijn er mensen die niet mogen zeg gen of schrijven wat ze wil len. Er zijn mensen die geen eerlijke rechtszaak krijgen, die worden gemarteld en die worden bedreigd omdat ze zich voor anderen inzetten. Amnesty International komt voor ze op. En op maandag 10 december, de Dag van de Mensenrechten, vraagt ze van iedereen iets extra's. Het is de dag waarop in 1948 de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens werd aan genomen. Elk jaar op deze datum richt Amnesty sindsdien de schijn werpers op verschillende mensen uit alle delen van de wereld die allen één ding gemeen hebben: hun mensenrechten zijn geschon den. Amnesty groep Peel en Maas voert dit jaar op verschillende manieren speciaal actie voor de Chinese dichter en journalist Shi Tao. Shi Tao werkte als journalist voor een Chinese krant. Voor zijn werk kregen hij en zijn collega's op 20 april 2004 van de Chinese Intratuin beste in dier en tuin Intratuin is gekozen tot beste winkel in de categorie 'Dier en Tuin' tijdens de verkiezing tot Beste winkelketen van Neder land. De Nederlandse consument gaf Intratuin tijdens dit jaarlijkse onderzoek gemiddeld een score van 6.96. De winkelketen met zestig vestigingen in België en Nederland, waaronder een in Ven ray, scoorde verreweg het beste op de criteria service en perso neel. Tot eind december staan alle vestigingen van Intratuin tijdens het Winterfestival volledig in het teken van de nieuwste trends in kerstdecoraties. Extra koopavonden bij Hair kappers. Het persoonlijke wat Hair kappers aan de Grote Markt te Venray sterk maakt, wordt uit gebreid met verruiming van de openingstijden. Op woensdag en donderdag tot 19.00 uur en vrijdag tot 20.00 uur. Zo kun je 's avonds toch nog lekker naar de kapper. Voor Tooske, de teamleidster van Hair kappers aan de Grote Markt, blijft persoonlijk advies toch het belangrijkste. Tooske, die sinds 2002 als wereldkampioene door het leven gaat, heeft meer dan eens bewezen dat ze weet waar het om draait, een leuk kapsel dat bij jou past. Als trainster van het Wella-Team voor Nederland heeft zij natuurlijk als geen ander de ervaring in combinatie met het huidige modebeeld en de trends. Tooske werkt met dit Wella-Team werkt in onder meer Amsterdam, Amstelveen, Eindhoven. Zij zoeken alleen naar mode die bij mensen past. Ieder jaar nieuwe ontwikke lingen in kleding, make-up door meer personalyzing. Verwarm je aan de schitte ring van kostbare edelstenen en gekleurde metalen. Organische vormen domineren in kunst en architectuur en gekreukte en geplooide stoffen bootsen het effect van verfrommelde meta len na. Het is een nieuwe vorm van verfijning. De welving van de coupe is geïnspireerd op de vormen en vloeibare lijnen van mineralen. Of het nu voor de voorpartij of de nekpartij is, de lij nen geven een delicate compact heid en zijn vloeibaar. Met hoge precisie aangebrachte warmte en metallic kleuren geven het haar glans. Toon op toon com binaties van amber brons en as, gemengd met mat goud, worden gebruikt om een look te creëren die rauw oogt, maar verfijnd is met een overvloed aan parelmoer. Als je de trendomschrijving zoals hierboven beschreven leest dan denk je van alles, maar zou dit wel bij mij passen? Het team van Hair geeft u uw persoonlijk kapsel, een kapsel dat uw persoonlijkheid versterkt. Het geeft u een goed gevoel met uw eigen creatie. U bent van harte welkom tijdens de nieuwe openingstijden bij Hair aan de Grote Markt in Venray. Maandag 13.00-18.00 uur, dins dag 9-00-18.00 uur, woensdag en donderdag 9-00-19-00 uur, vrijdag 8.30-20.00 uur en zaterdag van 8.00-16.00 uur. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen naar 0478-516708. de Koninklijke Luchtmacht een optreden verzorgen op Lucht machtbasis De Peel. De muzikanten zijn afkomstig van diverse fanfares en harmo nieën uit de omgeving van Lucht machtbasis De Peel. Gedurende de dag volgen de muzikanten workshops, die worden verzorgd door leden van het Orkest van de regering aanwijzingen wat ze wel en niet in de krant mochten schrijven. De journalisten kunnen alleen schrijven waar de regering het mee eens is. Shi Tao stuurde een e-mail hierover naar iemand in Amerika. In zijn e-mail had hij de officiële overheidsinstructies voor berichtgeving over de Tia- nanmen-herdenking samengevat. Met de hulp van Yahoo kwam de Chinese regering daar achter en Shi Tao werd op 27 april 2005 ver oordeeld tot tien jaar cel! Hij werd beschuldigd van "het leveren van staatsgeheimen aan het buiten land". Hij moet naar verluidt onder wrede omstandigheden dwangar beid verrichten. Op 10 dec. vraagt Amnesty de Chinese president om de onvoorwaardelijke vrijlating van Shi Tao. In de bovenbouwklassen van HAVO/VWO op het Raayland Col lege hebben scholenwerkers van Amnesty Peel en Maas lessen gege ven over de vrijheid van menings vorming en de verschillen hierin tussen Nederland en China. Una niem tekenden de leerlingen de De 27e aflevering van de Sixtiesnight oftewel Goud van Oud wordt op zaterdag 29 december gehouden in par tycentrum De Witte Hoeve in Venray. Voor veel muziek liefhebbers is dit een reünie waarbij veel herinneringen uit vervlogen tijden worden opge roepen. Zoals de tijden van zaal Wilhel- mina waar het voor Venray muzi kaal begon. Begin zestiger jaren opgevolgd door Disco Pentagon en Den Alden Hoed die eind zes tiger en zeventiger jaren de jeugd van de straat hield. Drie bands nemen de bezoekers mee terug naar de jaren '50, '60 en '70. De Ruud Vreeman De Tilburgse burgemeester Ruud Vreeman is met ingang van 1 december toegetreden tot de Raad van Advies van OTTO Work Force. Met zijn ervaring als bestuurder van Tilburg, zijn achtergrond als vakbondsman en zijn posi tie als PvdA-prominent is de inbreng van Vreeman van grote waarde voor het sociale beleid van OTTO Work Force. Gezien zijn achtergrond als vakbondsbestuurder en PvdA- politicus is zijn inbreng inzake de maatschappelijke positie van internationale werknemers in ons land van groot belang. Vreeman is geboren op 31 december 1947 en studeerde arbeid- en organisatie psychologie in Groningen. Hij pro moveerde in Delft met het proef schrift Vakbondswerk en kwaliteit van de arbeid in de Nederlandse industrie. Zijn loopbaan begon bij de vakbond, eerst bij de NVV, later de FNV. Deze periode sloot hij af als voorzitter van de Vervoersbond FNVVanaf 1992 vormde hij samen met Felix Rottenberg het duo voorzitterschap van de PvdA. Hij werd in 1994 lid van de Tweede Kamer, in 1997 burgemeester van Zaanstad en sinds 28 juni 2004 is hij burgemeester van Tilburg. Koninklijke Luchtmacht. De dag wordt afgesloten met een specta culair optreden van de jeugdige muzikanten samen met leden van het orkest van de Koninklijke Luchtmacht. Het repertoire zal voornamelijk bestaan uit popu laire muziek. Naast ouders van de muzikanten en medewerkers van de Groep Geleidewapens zijn ook diverse prominente gasten petitie waarin om de vrijlating van Shi Tao wordt gevraagd. Voor ondertekening van de petitie zijn ook andere scholen benaderd. Men kan de petitie voor de vrijlating van Shi Tao ook ondertekenen op www.amnesty. nl. Maar men kan dit ook doen bij de stand van Amnesty Peel en Maas, die men hiervoor op zondag 16 december tijdens de Kerst-Inn tussen 12.00 en 17.00 uur in de schouwburg kan aantreffen. Ver der houdt Amnesty Peel en Maas op maandag 10 december op het Oostrum's treinstation een fakkel- wake tussen 16.30 en 19.15 uur. Treinreizigers krijgen folders uit gedeeld met informatie over het werk vanAmnesty met het verzoek mee te vechten tegen het onrecht in de wereld. Bereiken wij iets met deze acties? OP de website www. amnesty.nl kan men onder het kopje Resultaten en Goed Nieuws lezen dat de acties wel degelijk effect hebben. Door de aandacht voor deze personen worden men sen vrij gelaten. Vooral worden goede resultaten bereikt door de eerste band is The Dixie Aces uit Limburg. In deze band zingt Ter- rry White met het stemgeluid van bijvoorbeeld Brende Lee, Wanda Jackson of Connie Francis. Verder spelen in deze band leadgitarist Bert Smeets en bassist Erik Smitz. De band maakt een reis door de tijd, waarbij ook instrumentale muziek niet vergeten wordt. Hier na is het de beurt aan The Mods uit de regio Utrecht. Deze band is opgericht begin zestiger jaren. Na een korte hevige periode kwam er in 1968 een eind aan The Mods en de leden kwamen terecht bij The Jets en Riggisch, de band van Armand in die tijd. Na een aantal reünies in de jaren '80 en '90 zijn In het kader van Actie Kersten gel bezoeken vandaag vrijwilligers van Fortis Foundation Nederland in dertien steden, waaronder Ven ray, circa vijfhonderd eenzame ouderen om hen te verblijden met een kerstboompje. Als ware ker stengelen gaan zij deze ouderen in kerstsfeer brengen door samen met hen het kerstboompje op te tuigen. De actie is een initiatief van het Nationaal Fonds Ouderen- hulp, in samenwerking met Fortis Foundation Nederland en tuincen trumketen GroenRijk. Maar liefst 200.000 ouderen brengen de kerstdagen alleen door. Het Nati onaal Fonds Ouderenhulp orga niseert daarom in de feestmaand allerlei activiteiten om een deel van deze ouderen toch een fijne kerst te geven. Zo krijgen ruim 1.500 ouderen een gratis kerst diner aangeboden en heeft het fonds voor het tweede jaar Actie Kerstengel geïnitieerd, waarbij eenzame ouderen worden verrast met een kerstboomoie. Vorie iaar uit de regio uitgenodigd om dit unieke evenement bij te wonen. De Groep Geleide Wapens zal tij dens het concert een nominatie ontvangen voor de Kinder Cultuur Prijs van de provincie Limburg. Meer informatie omtrent Young musicians spread their Wings kunt u vinden op de website: www. wings4youngmusicnl wereldwijde druk die Amnesty en andere organisaties uitoefenen op regeringen die de mensenrechten, die voor ons zo vanzelfsprekend zijn, soms met voeten treden. Ongetwijfeld is men bijvoorbeeld op de hoogte van de inspanningen die Amnesty verricht om Maas trichtenaar Abdoul Al-Mansouri, die gevangen wordt gehouden in Iran, vrij te krijgen. Bijna alle lan den ter wereld hebben beloofd dat ze zich aan de rechten van de mens zullen houden. Daar moeten we elkaar aan blijven herinneren. Want nog steeds zitten mensen gevangen, alleen omdat ze voor hun mening uitkomen. Nog steeds worden mensen in de gevange nis gemarteld en vermoord. Nog steeds moeten kinderen vechten als soldaat of mogen ze niet naar school. Nog steeds worden hui zen van mensen vernield omdat ze protesteren tegen de regering. Amnesty International onderzoekt schendingen van mensenrechten zorgvuldig en op vele manieren en komt hier tegen in actie als er overtuigend bewijs is. ze dit jaar weer helemaal terug met hun Sixtiessound. Als laatste kan men genieten van de uit Bel gië afkomstige band Clearwater. Deze band legt zich bijna helemaal toe op de sound van Creedance Clearwater of John Fogerty. Kaar ten reserveren kan via telefoon (0478)580624, (0478)581626 of via e-mail l-linders@home.nl.Voor verkoopadressen zijn Sigarenhuis v.h. Janssen en De Witte Hoeve in Venray. Verder zijn er Sixtiesar- rangementen met overnachting en ontbijt. Informatie hierover is verkrijgbaar via de bovenstaande telefoonnummers. De zaal gaat open vanaf 19-30 en de Sixtie snight begint om 20.00 uur. waren de reacties van de ouderen en vrijwilligers hartverwarmend. Een vrijwilliger: "Op het moment dat je de bomen bezorgt, voel je je echt een engeltje die wat ver lichting komt brengen. Je bent op het moment dat je bij de ouderen bent een luisterend oor. Ze zijn het middelpunt en geeft ze ook even de aandacht. Wij hebben er een voldaan gevoel aan over gehouden en de ontvangers waren superblij." De twintig ouderen in Venray die in aanmerking komen voor een kerstboom zijn geselec teerd door welzijnsorganisatie Synthese. Het Nationaal Fonds Ouderenhulp is het enige goede doel in Nederland dat zich uitslui tend richt op kwetsbare ouderen. Hierbij richt Ouderenhulp zich op het tegengaan van eenzaam heid en armoede, het verbeteren van de ouderenzorg en veiligheid en het bevorderen van een goede oude dag. Meer informatie staat op www. ouderenhulo.nl GGD verleent vergunning aan Esthique Verleden week kreeg Wilma Weijmans, eigenaresse van Huidverzorgings Studio Esthi que in Ysselsteyn de officiële vergunning van het ministe rie van Volksgezondheid, Wel zijn en Sport. De studio voldoet hiermee aan alle eisen die worden gesteld aan het uitvoeren van permanente make-upbehandelingen. Ter plek ke werd op deze eisen gecontro leerd door een medewerker van de GGD. Permanente make-up is een behandeling waarbij lichaams- vriendelijke pigmenten onder de huid gebracht worden en daar zorgen voor blijvende wenkbrau wen, eyeliners of een liplijn. "Een goed initiatief van het ministe rie om te controleren of aan alle hygiëneeisen voldaan wordt, er wordt nog té veel gerommeld in dit vak", aldus Wilma Weijmans. Behalve voor het aanbrengen van permanente make-up kan men bij Huidverzorgings Studio Esthique ook terecht voor het verwijderen van permanente make-up en tat too's. Voor meer informatie: www. studio-esthique.nl Uit handen van Jaques d'Ancona mocht Juliette Zanders in Rotter dam een cheque ter waarde van 27.000 euro in ontvangst nemen voor het in oprichting zijnde hos pice Mariaweide inVenlo. Het geld is afkomstig van de opbrengst van de Roparun, een jaarlijkse estafetteloopwedstrijd van Rotterdam naar Parijs. Met die opbrengst worden inmiddels meer dan veertig goede doelen gesteund. De Stichting Roparun verdeelde op de feestelijke gala- In het kader van de actie We Care Foundation heeft eetcafé De Graaf in Venray inmiddels 1800 euro voor het goede doel ingeza meld. We Care Foundation is een stichting die geld inzamelt met medewerking van de Nederlandse horeca. Het geld is bestemd voor organisaties of mensen die zich bezighouden met het bevorderen van gastvrijheid in onze maat schappij. Elk jaar wordt er een goed doel gekozen waar de gelden aan gedoneerd zullen worden. De We Care Foundation is een initia tief van HotelloTOP. "Met nog een thema-avond voor de boeg op dinsdag 18 decem ber zullen we uiteindelijk boven alle verwachtingen uitkomen", aldus een verraste Wendy Dak- kus van De Graaf. "Op de laatste avond serveren we een viergan genmenu voor 27.50 waarvan 20 euro weer rechtstreeks naar de We Care Foundation gaat. Dankzij onze leveranciers die hier ook een Het Oranje Fonds heeft 7500 euro toegekend aan het bestuur van JOC Vierlingsbeek ten behoe ve van de verbouwing en inrich ting van het accommodatie. De stichting wil de bijdrage van het Oranje Fonds met name besteden aan de verbouwing en inrichting van het clublokaal, waar de activi teiten van de jeugdgroepen wor den gehouden. Door de groei van het aantal kinderen dat aan deze activiteiten wekelijks deelneemt, was vergroting van het clublokaal noodzakelijk geworden en ook moest er meer meubilair komen. Binnenkort kan er begonnen wor den met de verbouwingswerk zaamheden. Het Oranje Fonds is het grootste, nationale fonds op sociaal gebied. Per jaar keert het fonds ongeveer 20 miljoen euro uit aan organisaties en projecten in Nederland en op de Neder landse Antillen en Aruba. Hier door bevordert het fonds sociale cohesie, narticinatie. inteeratie en www.irok.nl LIJSTEN GALERIE KUNSTUITLEEN Meldersloseweg 6 A73 afsl. 11 - HORST avond in totaal 3,7 miljoen euro en gaf Mariaweide eerder al een bedrag van 50.000 euro. De ver bouw van het voormalige Domini canenklooster aan de Nieuwstraat in Venlo is inmiddels in volle gang en het bestuur hoopt in septem ber 2008 de deuren van hospice Mariaweide te kunnen openen. Met de gift van Roparun wordt een badkamer aangepast en kun nen enkele speciale bedden voor de toekomstige bewoners gekocht worden. stukje in mee sponsoren hebben we dit mogelijk kunnen maken. We zijn nu ook verder gevorderd in de extra activiteit op die avond namelijk een loterij en veiling. Er zijn heel veel bedrijven die hun aandeel hieraan bij willen dragen in de vorm van het ter beschik king stellen van hele leuke prij zen die we met de loterij kunnen gebruiken. De volledige opbrengst van de loterij en veiling gaat even eens naar de stichting. Zo heeft AbrahamArt in Venray al een prachtig schilderij ter beschikking gesteld voor de veiling. We zijn er trots op dat de organisatie ons heeft benoemd tot restaurant van de maand. Dat maakt het voor ons een nog grotere sport om zoveel mogelijk geld binnen te halen voor het goede doel. Juist in deze tijd van het jaar zijn er veel men sen die het harder nodig hebben dan wij. Daarom zijn wij blij dat we ons steentje hieraan bij kun nen dragen." sociale veiligheid en vermindert het sociale uitsluiting. Ronald van der Giessen, directeur van het fonds zegt daarover; "Het Oranje Fonds wil graag op een duur zame manier de sociale kant van de samenleving stimuleren. Onze bijdrage aan dit project is daarvan een uitwerking. We verwachten dat, mede door onze steun, dit project succesvol zal zijn en de lokale samenleving in Vierlings beek en Groeningen leefbaarder maakt." Voor meer informatie over het Oranje Fonds kan en terecht bij Nancy Scheeve, medewer ker Pers Publiciteit, telefoon (030)6564524, e-mail scheeve@ oranjefonds.nl. Daarnaast kreeg het JOC in Vierlingsbeek ook nog eens 5000 euro van het Natio naal Jeugd Fonds Jantje Beton ten behoeve van de verbouwing en inrichting van hun accommo datie, alsmede te behoeve van de uitbreiding en verbetering van de audiovisuele annaratmir. Donderdag 6 december 2007 - Pagina 11 deskundig advies in kunst en lijsten schilderijen sieraden sculpturen glaswerk

Peel en Maas | 2007 | | pagina 11