Otto start met Ottojobs.eu Sieraden van zoetwaterparels uit China Gerrit Hein Laan officieel geopend Kerstboom terug op de Grote Markt Schouwburgplein in het teken van Formule 1 Bakkerij Van Gassel 25 jaar Prijswinnaar Pearle Opticiens Verzamelgebouw met koopunits in Venray r -r i r i Gerrit Hein Laar Thuiszorg nodig? Bel 0478-526262 Drukwerk? Boek bestellen? PEEL EN MAAS Donderdag 15 november 2007 - Pagina 9 "Vitaal vóór en na de bevalling" Wat doet Dactylo met jou? Een reis boeken wanneer het u uitkomt? Geslaagd Wereldwinkel Speel-o-theek van den munckhof www.vandenmunckhof.nl Dit weekend open dag bij Parel van den munckhof www.vandenmunckhof.nl huishoudelijke, persoonlijke en gespecialiseerde verzorging verpleging vrijwillige thuishulp zorgboerderij hulp op afroep dagvoorziening consultatie voor senioren zorg tv www.thuiszorgnoordlimburg.nl OTTO Work Force, Nederlands grootste internationale arbeidsbe middelaar, is een nieuwe divisie gestart. Het gaat om OTTO Jobs. eu, een digitale infrastructuur voor grensoverschrijdend "tijde lijk" werk. De digitale dochter van het uitzendbureau is een hoog waardig platform waar vraag en aanbod direct met elkaar in con tact komen, zonder tussenkomst van een bureau. OTTO Jobs.eu wordt vooralsnog alleen in Polen en Nederland geïn troduceerd. Als deze try-out slaagt zal vanaf begin 2008 ook met de werving begonnen worden in Duitsland, Enge land, Slowakije,Tsjechië, Hongarije en de Baltische Staten. Het is voor het eerst dat een uitzendbureau op een dergelijk grote schaal in Europa onli ne actief wordt. De lancering in Polen valt samen met de uitzending van Domino Day op 16 november voor naar schatting 90 miljoen tv-kijkers. Dit evenement wordt gesponsord door OTTO Jobs.eu. OTTO Jobs.eu is geen vacaturesite, maar staat voor digitale jobmatching. De website is simpel van opzet.Werk nemers die in de markt zijn voor een nieuwe, tijdelijke baan, plaatsen er hun kwalificaties, ervaring en wensen. Werkgevers die op zoek zijn naar tij delijke werknemers plaatsen er hun 'job-offer', met alle relevante informa tie, zoals duur, beloning en vereiste ervaring. OTTO Jobs.eu maakt een match tussen vraag en aanbod en brengt par tijen via SMS en internet met elkaar in contact. Het staat werkgevers en werknemers vrij om zelf een over eenkomst te sluiten, maar vanzelf sprekend kan de gehele afhandeling en begeleiding ook via moederbedrijf OTTO Work Force geschieden. Met deze site wordt ingehaakt op de onevenwichtigheden van de Euro pese arbeidsmarkt. Zo kunnen Bulga ren en Roemenen direct aan de slag in Tsjechië Polen en Engeland. En Polen en Duitsers in Nederland. De site heeft al enige duizenden kandida ten in de aanbieding, van schilders tot inpakkers, van verpleegsters tot werk studenten die dringend een tijdelijke job zoeken. Na afronding van de klus kan de werkgever een score geven hoe men de arbeidskracht ervaren heeft en andersom. Zo kan OTTO Jobs.eu voor komen dat iemand die zijn werk niet goed gedaan heeft elders weer vrolijk aan de slag gaat of een werkgever die zijn afspraken niet nakomt krijgt een lagere voor iedereen zichtbare ran king. OTTO Work Force heeft de ambi tie om een dominante rol te blijven spelen op de Europese arbeidsmarkt, die steeds internationaler en steeds flexibeler wordt. Een uitgebreide kantorennetwerk is daarvoor onvol doende. Vandaar de behoefte aan een Europese matchingsite. De afgelopen twee jaar in alle stilte gewerkt aan de lancering van dit megaproject. OTTO Work Force, met het hoofd kantoor in Venray, haalt dit jaar een omzet van meer dan 80 miljoen euro (2006: 55 mij.). Op jaarbasis zijn er ruim 10.000 Polen aan het werk in Nederland. Het uitzendbureau werkt vooral in de logistiek (70%), de indu strie (25%) en de tuinbouw (5%). In Midden- en Oost-Europa heeft OTTO ruim 30 kantoren. OTTO Work Force onderscheidt zich in de markt door een zorgvuldige werving- en selectieprocedure, waarbij speciaal gelet wordt op mogelijke cultuurver schillen, vervoer van en naar het werk, intensieve aansturing en begeleiding van de medewerkers op de werkvloer, adequate huisvesting en goede soci ale begeleiding en zorg. OTTO Work Force is lid van deABU en NEN 4400- 1 gecertificeerd. Een bevalling kan worden beschouwd als een prestatie op top niveau. Voor een goede prestatie is een goede conditie belangrijk. De cursus Vitaal voor en na de beval ling van Groene Kruis Pluspakket kan aanstaande moeders helpen de conditie te verbeteren om zo goed mogelijk voorbereid te zijn op de tijd die gaat komen. Deze voorbereiding vindt plaats door het aanbieden van oefeningen op muziek, het geven van informatie en het uitwisselen van ervaringen met andere zwangeren. Zo worden er onder meer houdings-, ont- spannings- en ademhalingsoefeningen gedaan waardoor de ontsluitingswee- en en de persweeën beter opgevan gen kunnen worden. De informatie in de cursus is gericht op het hebben en het voor kómen van zwangerschapsklachten, op de bevalling en de voeding (borst of fles) en op emoties die gedurende de hele periode een rol spelen en natuurlijk is ook de rol van de partner belangrijk. De totale cursus bestaat uit 15 lessen van één uur verdeeld in 10 lessen vóór de bevalling en 5 lessen na de bevalling. De 7e en 8e les is een dubbele les, waarbij ook de partner welkom is. Is de baby eenmaal gebo ren, dan kan er worden gewerkt aan het herstel van de lichaamsbalans. De zwangerschapsbegeleiding na de bevalling is een goede stimulans om spierkracht, houding en conditie te verbeteren en kan worden gevolgd vanaf 4 weken na de geboorte van de baby. Aanmelden liefst vóór de 20e week van de zwangerschap, de cursus start rond de 24e week. Voor infor matie en aanmelding kunt u contact opnemen met Groene Kruis Klanten service, tel: 077- 320 95 95 Dactylo is een van de grootste spelers op het gebied van flexibe le arbeid. Als onderdeel van Vedi- or staat Dactylo in de top drie van uitzendondernemingen. Naast uitzenden, biedt Dactylo ook deta cheren en werving selectie. De arbeidsmarkt wordt steeds krap per en voor veel bedrijven is het moei lijk om aan goed personeel te komen. Voor Dactylo is het daarom een uitda ging om de juiste match te maken tus sen opdrachtgevers en gemotiveerde kandidaten. André Poels, vestigings manager van de vestiging Dactylo Venray, gaat deze uitdaging, samen met zijn team, graag aan. "Als mensen zich bij ons melden omdat ze op zoek zijn naar een (andere) baan, gaan wij uitvoerig met ze in gesprek om te ontdekken welke baan en welk type bedrijf bij hen past." In een intake gesprek wordt uitvoerig besproken waar de ambities van de kandidaat lig gen, waar wordt hij of zij enthousiast van en welke branche spreekt hem of haar aan? Zo wordt de perfecte match nagestreefd. "Want", vervolgt Andre Poels,"wat is er nou mooier dan geluk kig zijn in je werk?" Een aanvulling op een intakege sprek is De Koerswijzer die Dactylo sinds kort aanbiedt via zijn website, www.dactylo.nl/koerswijzer. Deze test is voor iedereen online in te vul len en biedt inzicht in de wensen en mogelijkheden van de kandidaat. De uitkomst is een mooie onderlegger voor een gesprek waarmee het team van André Poels op zoek kan gaan naar de perfecte baan voor de kan didaat. Bij Dactylo Venray begrijpen ze heel goed dat je niet alleen werkt voor je geld, maar ook aan je geluk. Een goede invulling van vrije tijd kan daar onderdeel van zijn. Wie in de maanden november en december aan de slag gaat via Dactylo, krijgt daarom een bioscoopbon cadeau. Bovendien maken mbo-kandidaten die op inte rim basis willen werken, kans op een gratis Nokia 6110 Navigator. De juiste mensen op de juiste plek, dat is wat Dactylo doet. Dactylo Ven ray is gevestigd aan Schoolstraat 7, tel. 0478-511708. Een reis boeken wanneer het u uitkomt? Dat kan bij Munckhof Per sonal Touch, het reisbureau nieuwe stijl! De ervaren reisadviseurs stellen de reis geheel naar uw wens samen. U bepaalt hoe u wilt boeken: telefo nisch, per e-mail of zelfs wel bij u aan huis? In dat geval komt Lucienne Lit- jens-Weijs uw reiswensen bij u thuis bespreken wanneer het u uitkomt, ook 's avonds! Munckhof Personal Touch biedt alle reizen die u zich maar kunt voorstel len: van een stedenreis, een vliegticket of een zonvakantie tot een geheel ver zorgde expeditie naar Lapland of een safari in Zuid-Afrika. Uiteraard boekt u bij ons ook alle pakketreizen van gere nommeerde Nederlandse en Duitse touroperators en vliegtickets vanaf regionale luchthavens als Eindhoven, Niederrhein, Diisseldorf en Maas tricht. Daarnaast verzorgen wij reizen op maat, waarbij we de reis naar uw wensen samenstellen met de door u gewenste onderdelen als vluchten, hotels, autohuur en excursies. U geeft uw voorkeur aan; onze medewerkers zorgen voor een perfect reisadvies. Munckhof Personal Touch, reisadvi seur Lucienne Litjens-Weijs, tel: 06 2783 4069, kantoor, tel: 077 320 4235. Kijk ook op www.persoonlijkevakan- ties.nl Oud-Venrayse Cara Verdellen- Komijn is geslaagd aan de Radboud Universiteit in Nijmegen. Ze is gepro moveerd op Exposure and response prevention in the treatment of ties in Tourette's syndrome. De najaarsfolder van Wereldwinkel Venray is deze week bij veel huis houdens in de bus gevallen. Mooi op tijd voor de Sinterklaasinkopen. Wie er geen ontvangen heeft kan er een ophalen in de Wereldwinkel. De folder geeft slechts een kleine greep uit het assortiment weer, in de winkel staat uiteraard veel meer; van chocoladelet ters tot wijn, van lotus-waxinelichtjes tot babyslofjes en van briefpapier tot boeken. Zowel de briefschrijver, de wierookbrander, de koffiedrinker en zelfs Sinterklaas kan in de Wereldwin kel inkopen doen tegen een faire prijs. Bestellingen dienen tijdig te worden gedaan. Het open huis van de Speel-o-theek in Venray is afgelopen weekend goed bezocht. De bezoekers werden geïn formeerd over het aanbod van speel goed, het lidmaatschap en het abon nement voor leden. Voor kinderen met een handicap is de collectie onlangs uitgebreid met speciaal speelgoed. Mede dankzij enkele fondsen kon de collectie speelgoed en andere spellen ook worden uitgebreid voor kinderen boven de twaalf jaar en volwassenen. Ook is er een aange paste computer voor kinderen vanaf acht jaar, de zogenoemde Wii compu ter, aangeschaft. De openingstijden van de Speel-o-theek op dinsdag, woens dag en vrijdag zijn uitgebreid en aan gepast aan wensen van de leden. Voor kinderen van de bezoekers staat tot eind november een gratis grabbelton klaar. Mede in verband met de uitbrei ding van uitleentijden iedere dinsdag van 11.00 tot 12.30 uur is de werving van nieuwe vrijwilligers ingezet. De Speel-o-theek is gevestigd in de biblio theek in Venray. Zaterdag 17 november en zon dag 18 november houdt Parel open huis aan de Lodewijkhof 5 in Venray. U kunt deze dagen de nieuwe collectie voor de feest dagen en voor kinderen komen bekijken. Tevens zijn er diverse aanbiedingen. Parel importeert kettingen, armbanden, ringen en oorbellen van zoetwater parels rechtstreeks uit China. De collec tie bestaat uit klassieke en moder ne modellen in verschillende modieuze kleuren. Zoetwaterparels komen uit mosse len die in rivieren en meren leven. Dit in tegenstelling tot zoutwater parels die uit oesters komen. Een van de belangrijkste verschillen tussen deze twee soorten parels is de prijs. Zoet water parels zijn veel vriendelijker geprijsd dan de zoute. Dit komt door dat de kweekmethode aanzienlijk goedkoper is en doordat een oester in de oogstperiode een, hooguit twee parels kan aanmaken. De mossel kan in dezelfde periode wel 20 - 60 parels produceren. Een tweede verschil vormt de samenstelling. Zoetwaterpa rels bestaan helemaal uit paarlemoer. De zoutwaterparels worden gevormd door een ronde kalkbol met daarom heen een laagje paarlemoer, dat vaak niet dikker is dan een halve millime ter. Een deel van de sieraden van Parel wordt speciaal voor en door Parel ontworpen. Regelmatig wordt de col lectie aangevuld met nieuwe model len uit Peking en Sjanghai. U kunt op afspraak aan huis sieraden kopen of een thuisparty organiseren. Wilt u meer weten? Neemt u dan contact op met Vivienne Mulder, Lodewijkhof 5 Venray, telefoon 0478 584241 of vivi- ennemulder@yahoonl. De Gerrit Hein Laan, de toe gangsweg tot het Wanssums Ven, is afgelopen weekend officieel geopend. Dit gebeurde door de onthulling van een straatnaambord door Gerrit van Sinten en Hein van Valkengoed; de naamgevers aan deze weg. Er is voor deze naam gekozen omdat deze heren, beiden oud-voorzitter van het Alvertje, enorm veel hebben gedaan om het hele project Het Wanssums Ven tot stand te brengen. Sterker nog, zonder hun voortrekkersrol waren er waarschijnlijk nooit dergelijke prach tige vijvers op die plek gekomen. In mei 2004, werd de jeugdvijver van het Wanssums Ven geopend. Rond de jeugdvijver werd destijds ook een nieuwe toegangsweg aangelegd naar de parkeerplaats bij vijver 1 en 2. Deze weg was een zandweg, met een toplaag van gebroken puin. Aan deze weg gingen de weersinvloeden echter niet ongemerkt voorbij; In de zomer maanden ontstonden er enorme stof wolken als je erover reed. Door het intensieve gebruik kwamen er ook veel gaten in de weg die bij regen weer voor grote problemen zorgden. Begin 2007 was de toestand zelfs zo ernstig dat iedereen de auto moest wassen als hij over deze weg was gereden. Dit leidde natuurlijk regel matig tot opmerkingen van de leden. Daarom werd het plan opgepakt om het bestaande pad met een lengte van ruim 300 meter om te toveren tot een klinkerweg. Nadat de zaak eerst terdege was voorbereid, werd in twee en een halve maand tijd een nieuwe klinkerweg aangelegd. Enkele professionals hadden allereerst aan gegeven hoe het werk aangepakt diende te worden. Vervolgens werden de werkzaamheden uitgevoerd door aan aantal leden van het Alvertje. Elke avond en ook in de weekends werd er gewerkt en je zag de weg als het ware groeien. Op een bepaald moment zakte de animo een beetje, maar toen de laatste bocht gelegd was; het teken dat er nog maar 50 meter te gaan was, begon het einde in zicht te komen en werd met vereende krachten de laan afgewerkt. Men had de smaak zelfs zo goed te pakken dat ook de parkeer plaats bij de jeugdvijver, waar plaats is voor een tiental auto's, nog maar even werd verhard. Vele avonden is er gewerkt tot in het donker. Zo kon op vrijdag 21 september de laatste steen worden gelegd. De laatste maand is er ook nog veel werk verzet rondom de weg. De overtollige klinkers moesten worden opgeruimd en langs de kan ten van de weg moest nog wat wor den opgehoogd. Zoals Peter Beelen, sinds maart 2007 voorzitter van het Alvertje, in zijn openingsspeech aan haalde, heeft dit project geleid tot een grotere samenhorigheid; iets wat bin nen een vereniging van groot belang is. Dit geeft dan ook goede hoop voor de toekomst. Een vereniging waar vele leden zich inzetten voor de instand houding van het vijvercomplex. Ook vertelde hij dat er binnen het bestuur diverse uren van gedachten is gewis seld over de naam van de weg. Uitein delijk is deze naam er dan ook geko men; de Gerrit Hein Laan. Beiden zijn al vele jaren voor de hengelsport vereniging actief. Het vijvercomplex is mede tot stand gekomen door hun tomeloze inzet. Gerrit, de praktijkman, was en is nog steeds bijna iedere dag op het vijvercomplex bezig met aller lei werkzaamheden. Hein, de denker, onderhoudt contacten met diverse instanties, waaronder de gemeente en de provincie, om alles zo goed moge lijk geregeld te krijgen voor de ruim 1000 leden van het Alvertje. De voor zitter zegt verder dat het eerbetoon aan beide heren zeker op zijn plaats is en spreekt de hoop uit dat Hein en Gerrit nog vele jaren onze vereniging mogen ondersteunen en ook van hun laan' gebruik kunnen maken. Wie over de nieuwe klinkerweg rijdt, rijdt ook over een stuk Venrayse historie. De klinkers zijn namelijk afkomstig van het Vincent van Gogh terrein waar thans volop gebouwd wordt. De levensgrote kerstboom komt dit jaar weer terug op de Grote Markt. Op initiatiefvan de Rota- ryclub Venray zal de boom op 12 december worden geplaatst. Bovendien start de Rotary met een actie voor de restauratie van de beelden van de kerststal. De levensgrote boom is al een aan tal jaren verdwenen uit het straatbeeld rond de kerst. Velen hebben dat altijd jammer gevonden. Reden voor de Ven rayse serviceclub om de boom weer in ere te herstellen. Bovendien wordt de boom versierd met 180 meter ver lichting zodat de Grote Markt met kerststal en boom een enorme sfeer zal uitademen. Ten behoeve van de kerststal heeft de Rotaryclub een actie op touw gezet. Goede doel zijn de beelden van de kerststal die aan renovatie toe zijn. De ondernemers in het cen trum hebben deze week een brief ontvangen met de vraag 75 euro te doneren/sponsoren voor de beelden. De Rotaryclub zal voor elke 75 euro die wordt opgeheeld er zelf 75 euro bijleggen. Doel van de actie is om in totaal 3000 euro bijeen te krijgen. Op zaterdag 15 december worden bovendien alle kinderen van Venray in de gelegenheid gesteld om een kerst wens in de boom te hangen. Dat kan met behulp van een speciale hoog werker zodat ook boven in de boom de Venrayse kerstwensen komen te hangen. Wilt u deze actie ondersteunen, dan kunt u ook een bedrag overmaken op bankrekening 15.39 88.150 ten name van de Stichting Help Elkander/Rota- ryclub Venray. Op het bedrijventerrein Kei- zersveld worden twaalf bedrijfs- units in de koopsfeer ontwikkeld. Janssen de Jong Vastgoed heeft gekozen voor het bedrijventer rein Keizersveld omdat dit het meest representatieve bedrijven terrein van de regio is en de lig ging ten opzichte van de snelweg A73 uiterst goed is. Janssen de Jong Vastgoed speelt met deze kleine koopunits in op de sterk groeiende vraag van kleine zelfstandi ge ondernemers naar kleine bedrijfs ruimte. Kleine zelfstandige onderne mers groeien, door de aantrekkende economie thuis uit hun jasje. Om een professionaliseringsslag te maken zijn de kleine ruimtes ideaal. De ligging op een representatief bedrijventerrein en naast collega-ondernemers draagt hieraan bij. De garage of berging thuis komt dan weer vrij voor privé-doel- einden. Ook het gemeentelijk en pro vinciaal beleid zijn er op gericht om een verrommeling van het landschap tegen te gaan. De ruimte voor ruimte regeling is hiervan een voorbeeld. Oude agrarische bebouwing wordt gesloopt in ruil voor woningbouw- mogelijkheden op vooraf aangewezen landbouwgronden. Deze gesloopte gebouwen geven geen mogelijkheden meer voor branchevreemde activitei ten op het platte land. Het beleid is er op gericht dat ook kleine bedrijven naar bedrijventerreinen gaan, daar waar ze thuishoren. Hiermee wordt overlast op het platteland en in woon wijken terug gebracht tot het mini mum. Kortom de bedrijfsunits op het keizersveld te Venray geven antwoord op de bovengenoemde ontwikkelin gen, en zijn ideale ruimtes voor groei ende kleine zelfstandige ondernemers. De bedrijfsunits op keizersveld heb ben oppervlakten variërend van 76 tot 120 m2. De verkoopprijzen gaan vanaf 85.000 euro excl. BTW VO.N. Voor meer informatie kunt u terecht bij 2VM makelaars (www.2vm.nl) of bij Janssen de Jong Vastgoed (www. bedrijfsunits.com) Onlangs vierde Pearle Opticiens Venray zijn tienjarig bestaan. Iedere klant die een bril of contactlenzen kocht deed met zijn of haar aan koopbon mee aan een loterij met als hoofdprijs een weekend Disneyland Parijs ter waarde van 1250 euro. Dins dag 6 november heeft Pierre Pijpers van de stichting Kerststal Venray de gelukkige prijswinnaar getrokken. De waardecheque werd op 13 novem ber aan de familie Gielen uit America overhandigd. Afgelopen zaterdag stond het Schouwburgplein in Venray in het teken van de Formule 1. Grote publiekstrekker was de ING- Renault Formule 1- racewagen. "Het team van ING Bank Venray wilde zich presenteren op een niet-alledaagse manier", aldus kantoordirecteur Eric Thissen. "Ik denk dat we daar zeer zeker in zijn geslaagd!" Het team van ING Bank Venray had diverse acties in petto waarmee het winkelend publiek mooie prijzen kon winnen, waaronder een race wedstrijd in een tweetal levensechte racesimulatoren. De prijswinnaars van de diverse wedstrijden zijn in het tekstkader op deze pagina vermeld. De Venrayse Renault-dealer Strijbosch zorgde voor extra sfeer door een tweetal nieuwe Renault- personen wagens te demonstreren, te weten de nieuwe Twingo en de nieuwe Laguna. Ook deze twee Renault-modellen, die aanzienlijk minder PK's hebben dan de Formule 1-racewagen, trokken veel bekijks. Eric Thissen: "Het team van Renault zorgde voor een perfecte aanvulling op het geheel." Bovendien was het voor Renault een mooie gele genheid om de nieuwe modellen te tonen aan de vele bezoekers. Voor bei den een win-winsituatie!" De weergo den waren ING Bank Venray gelukkig gunstig gezind.Thissen: "Vrijdag kreeg ik een telefoontje uit Noord-Holland. Mij werd verteld dat de auto niet kon komen bij windkracht 8 of meer. Bovendien waren de vooruitzichten niet bijster goed, dus ik vreesde het ergste. Gelukkig viel het zaterdag allemaal mee en werd het 's middags droog. Om in racetermen te spre ken: uiteindelijk regenbanden eraf en droge banden erop. Ideaal voor het winkelend publiek." Ten slotte: "Vanaf het middaguur zorgde de zeer vrolijke joekskapel 'Luuster Efkes' uit Veulen voor de muzikale omlijsting. ING Bank Venray is blij deze happe ning naar Venray te hebben kunnen halen. En gezien de vele positieve en enthousiaste reacties van de omstan ders werd deze beleving breed gedra gen. Voor prestaties op topniveau is de weg naar het juiste adres voor de Venraynaar nu wel duidelijk", aldus een opgetogen Eric Thissen. De snel ste coureur van de dag was Bern Maas uit Venray in een tijd van 1.31.114, op een halve seconde gevolgd door Nick Wilmer uit Panningen. Derde werd Jochem Pingen uit Venray die nog net onder de 1.32.0 bleef. Ook werd er een kleurwedstrijd gehouden. In de leeftijd 2-6 jaar werd de eerste prijs gewonnen door Jordy Cornelis- sen, voor Jenny en Lizzy de Graaf. In de leeftijd 7-9 jaar won Luc Jenn- skens, voor Lisa en Yannick Emmen. In de leeftijd 10-12 jaar won Arieke Bloemen voor Lilou van den Heuvel en Leandra Loenen. Prijswinnaars die hun prijs nog niet in ontvangst heb ben genomen kunnen die in de week van 19 tot 23 november afhalen bij de ING Bank te Venray (Merseloseweg 62) tussen 9.00 en 17.00 uur. Op 27 november 1982 opende Geert van Gassel een totaal nieu we bakkerij aan de Timmermann- sweg in Ysselsteyn. Op 27 novem ber 2007 bestaan zijn bedrijf 25 jaar. Deze 25 jaar zien we als een beloning van onze klanten, die we dagelijks mogen voorzien van een zeer uitgebreid assortiment brood, banket en Limburgse vlaai en", vertelt Geert van Gassel. De naam bakkerij Van Gassel bestaat overigens al meer dan 75 jaar. Voorheen bakte opa Van Gassel (Grad den bekkerin het Veulen. Zijn zoon Jan haalde toen de bakkerij naar Ysselsteyn, waar hij in 1977 zijn bak kersknechten het brood liet bakken in een open bakkerij in de toenmalige supermarkt. "Dit was uniek, omdat dit de eerste open bakkerij van Neder land was in een supermarkt", aldus Geert. "Al snel wilden supermarkten uit de omgeving brood en banket van Van Gassel afnemen, omdat ook zij kwaliteitsproducten wilden verko pen." Al snel werd de bakkerij te klein. Naast de supermarkt werden bouw grond en een winkel overgenomen, waar nu de huidige bakkerij is geves tigd. Op 27 november 1982 werd deze geopend door opa Grad. Klein zoon Geert, de huidige eigenaar, ging vervolgens alleen verder. In 1996 openden Geert en zijn echtgenote Loes een bakkerswinkel in het winkelcentrum van Landweert, tien jaar later gevolgd door een bak kerswinkel in het centrum van Ven ray aan het Schouwburgplein. "Dat we onze klanten al 25 jaar mogen voorzien van smakelijk brood, heer lijk banket en vlaaien, wil zeggen dat ze veel vertrouwen in onze kwaliteit hebben", concludeert Geert. "Daarom willen wij dit samen met onze klanten vieren. Twee weken lang hebben we tópaanbiedingen! Dit weekend ont vangt u onze acties in uw bus. Dus let op uw brievenbus. Daarbij introduce ren we een spaarkaart, waarmee onze klanten 25 weken lana kunnen orofi- teren van leuke aanbiedingen." Verder deelt op 24 november deelt een clown figuurballonnen uit aan de kinderen en heeft Van Gassel voor de ouders een mooie verrassing! Ook is er een kleurwedstrijd met diverse leuke oriizen met als hoofdoriis een middagje bakken in de bakkerij. Op 28 november houdt bakkerij Van Gas sel een open dag van 13.30uur t/m 17.00 uur in de bakkerij inYsselsteyn. Een unieke gelegenheid om eens een kijkje achter de schermen van een bakker te kiiken.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 9