n Voor al uw rouwbloemwerk COUPEROSE? Tk eo A.rts ij^Sonja Buffart WA @7 rra nsire @7 rra nsire Eigen huis en (echt)scheidin ll I* ij intratuin Langstraat 133, LAAT BIJ UW VERDRIET ONZE ZORG EEN TROOST ZIJN BRIENSVELD PEEL EN MAAS Donderdag 18 oktober 2007 - Pagina 31 •H' uitvaarten BRUIDSMAKE-UP! Proefmake-up make-up op de dag zelf. weekkalenders grote letterkalenders omlegkalenders maandkalenders familyplanners agenda's agenda-inhouden agenda-omslagen luxe kalenders kantooragenda's scheurkalenders Nu nog volop keuze in alle prijsklasses van den munckhof bv grotestraat 68 venray Terrazzo Natu u rsteenwerken Mans Hendriks v.o.f WIJ ZOEKEN NOG ANDERE THERAPEUTEN OM MEE SAMEN TE WERKEN Uitvaartverzorging Ria Buys-Singendonk Jan ten Brinke Praktijk Lichaam sgerichte Therapie Reijs £t Wilhelm Netwerk Notarissen Het behandelen van zichtbare rode bloedvaatjes d.m.v. laser. PRAKTIJK VOORlH UIDTH ERAPIE 'Mooi haar groeit alleen op een gezonde hoofdhuid' Na grondig onderzoek van hoofdhuid en haar (alleen volgens afspraak) bieden we u een massage-arrangement aan om uw haar en hoofdhuid weer helemaal in balans te brengen. Dit doen we met planten-extracten en etherische oliën. Tevens adviseren we hoe u thuis het beste kunt behandelen. Vraag vrijblijvend informatie. Tot ziens bij begrafenis en crematie onderneming Ir. A/lartjlcestraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Wij gijn dag en nackt kereikkaar onder telefoonnr. 0478 550150 Ria Buys-Singendonk Annie van den Broek Albert Smits Nellie Vullings Harry Dujardin Leida van Hoof-Daniels iCCO upuiui.kerhinactie r kantoor Zandakker 24 5801 DV Venray telefoon 0478 588889 www.buffart.nl (voorheen Goumans uitvaartonderneming) YAKDE^I WILBERT GOEMANS UITVAARTZORG Uitvaartcentrum bij Algemene Begraafplaats Boxmeer/Sambeek Sfeervolle rouwkamers dag en nacht toegankelijk 0485 523043 - 0478 642642 www.wg-uitvaartzorg.nl Jeannette Hiddes uitvaartverzorger Samen met u op weg naar een persoonlijk afscheid a St.Odastraat 26 5804 BN Venray 0478-512359 www.artofbeauty.info 2008 Uw adres voor 't op vakkundige wijze leggen, leveren, maken en plaatsen van uw: Terrazzo: Aanrechtbladen - dorpels - muurafdekkingen - vensterbanken Natuurstenen: aanrechtbladen - decoratieartikelen - dorpels - grafmonumenten - vensterbanken - vloeren - sierschouwen - tafels - tegels - zuilen Blakterweg 7 5808 BL Oirlo - Venray Tel. 0478-580012 fax 0478-503139 Professionele begeleiding in Coaching/behandeling van Stress, burn-out Hyperventilatie Rouw, relatie, gezin en Werkproblematiek Behandeling door psychoanalytische-, psychosomatische-, Cesar-, adem-en ontspannings- en bedrijfstherapeute. Annette van Laarhoven De therapie wordt afhankelijk van uw verzekering vergoed. Tel 0478-510990 Praktijk voor Oefentherapie Cesar Houding en bewegingsklachten Kinderoefentherapie Kinder sociaal/emotionele therapie Bekkenbodem problematiek Bewegingscorrectie en bedrijfsgerelateerde klachten Neurologische-, orthopedische-, reumatische problematiek Bij onze praktijk Transire staat de oorzaak centraal en wordt er gekeken naar de totale persoon en willen we de persoon verzelfstandigen.. Stationsweg 7c, te Venray Tel; 0478-510990 info@praktijktransire.nl kijk ook op onze website www.praktiiktransire. nl |J| het groene warenhuis Tel. 0478-588585 uitvaartverzorging _Gerrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221 r— Wij zijn diep getroffen door het overlijden van 1927 - 2007 Ria was 48 jaar lang de stille kracht achter onze dirigent Wim Buys. De laatste jaren was zij altijd aanwezig bij optredens en reizen van het koor, waai' ze met volle teugen van genoot. Vooral bekommerde ze zich over de jongere zangers en zangeressen, waai' zij erg trots op kon zijn. We zijn haar voor altijd dankbaar en wensen haar familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. DANKBETUIGING Het doet vreselijk veel pijn degene die je lief hebt te moeten verliezen. Betrokkenheid verzacht het verdriet en geeft de kracht om verder te gaan. Uw medeleven tijdens de ziekte en bij het overlijden van was overweldigend en hartverwarmend. Het doet goed te vernemen dat hij zoveel voor velen heeft betekend. Uw belangstelling was zo enorm dat het onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken, daarom langs deze weg, ook namens familie ten Brinke en familie Schrijen nogmaals mijn oprechte dank, Elly ten Brinke-Schrijen De zeswekendienst wordt gehouden op zaterdag 20 oktober om 19.15 uur in de St. Petrus' Bandenkerk (Grote Kerk) te Venray. 'naar een vrijstromende levensenergie Biodynamische therapie Bij psychische en psychosomatische klachten als stress, vermoeidheid, hoofdpijn, depressieve gevoelens of bum-out Door gesprek, massage en expressie herstel je het gezonde contact met lichaam en gevoelens. Inlichtingen: Jan Houwen Monique Verschuuren 0478-587364 www.dorie.nl Gaat u scheiden of bent u al gescheiden? U moet dan samen de beslissing nemen of uw gezamenlijke woning wordt verkocht of dat één van u in het huis blijft wonen. Dit geldt ook als de samenwoning is/wordt verbroken. Welke keuze u ook maakt, laat u door ons adviseren zodat u later niet voor verrassingen komt te staan. Oranjeboomstraat 3 5451 BK Mill T (0485) 45 12 76 E notarissen@reijswilhelm.nl www.reijswilhelm.nl V V Henriëtte/Vievermans-van Dijck Specialistische en exclusieve apparatuur. Gratis informatie omtrent de behandelmethodes. Gratis intakegesprek. U wordt altijd door een professioneel huidtherapeut behandeld. Vergoeding door de meeste zorgverzekeraars LANGSTRAAT 100. 5801 AG VENRAY. TEL. 0478 581352 8,S961GJ Horst, Telefoon 077-3981933 IAARSPECIALIST Venrayseweg 104 5961 /\J Horst telefoon 077 398 70 99 Wilskracht Als je denkt: "Ik ben verslagen is de nederlaag een feit. Als je denkt: "Ik zal niet versagen win je op den duur de strijd. Als je denkt: "Ik kan 't niet halen" is de tegenslag op til. Want 't overslaan der schalen hangt voornamelijk af van 'wil'. Moedelozen gaan ten onder aan hun twijfel en hun vrees. Vechters winnen door een wonder telkens weer de zwaarste race. Denk: "Ik kan het" en dan gaat het! Ieder vindt bij wilskracht baat. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven hebben we onverwacht, na een leven dat getekend werd door inzet en hartelijkheid voor allen die haar lief waren, afscheid moeten nemen van mijn vrouw, onze mama en oma echtgenote van Wim Buys Zij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Venray: Otterlo: Tilburg: Wim Buys Yvonne en Albert Milou Olaf en Stephanie Esmée Monique en Jan-Willem Jan-Willem jr. en Irene Florentine Juliette 11 oktober 2007 Mastbos 6, 5801 SW Venray De plechtige uitvaartdienst heeft plaatsgevonden op dinsdag 16 oktober in de parochiekerk van O.L.V. van Zeven Smarten (Paterskerk) te Venray, waarna aansluitend de crematieplechtigheid heeft plaats gevonden in het crematorium te Helmond. Ingehouden tranen waren er elke dag maar ook wel jouw humor en gulle lach. Jou genezen konden we niet. Dicht bij elkaar deelden we ons groot verdriet. Maar de herinneringen die nu komen doen ons beseffen wat ons is ontnomen. Nog met een gevoel van onwerkelijkheid laten wij weten dat mijn lieve vrouw os mam en oma, die nog vol levenslust in ons midden stond op 64-jarige leeftijd, veel te jong is overleden. echtgenote van Toon Koonings Mam en oma van Els en Jo Mitchell, Logan Geert en Esther Tem, Fenna, Noa Mark en Jacqueline Jop, Gijs, Sem, V Venray, 15 oktober 2007 Verzorgingshuis Beukenrode Cone spondentieadre s Boodenstraat 4, 5809 AS Leunen In besloten kring is er zaterdag 20 oktober een afscheids- dienst voor ös mam in Beukenrode. Daarna is om 13.30 uur de crematieplechtigheid in het crematorium te Blerick. Annie is opgebaard in Beukenrode waar donderdag van 19.00 tot 20.00 uur en vrijdag van 15.30 tot 16.30 uur gelegenheid is om persoonlijk afscheid van haar te nemen. De zon scheende bloemen bloeiden de vogels floten en toen werd het stil. Voor ons moeilijk te aanvaarden, maar zeker vervuld van mooie en fijne herinneringen aan hem, delen wij u mede dat plotseling is overleden, mijn man, ons pap en lieve opa, echtgenoot van Annie Smits-Meulendijks 25 oktober 1938 Ysselsteyn: Milheeze: Ulicoten: Grubbenvorst: t 15 oktober 2007 Annie Smits-Meulendijks Marleen en Joost Maria en Hans, Rico, Hanno Angela, Luuk, Anouk, Marit, Thijs, Koen, Ellis Arianne en Bart, Anne, Toni Jolanda en Vincent Wellerlooi: Wagenberg: Pastoor Jacobspeel 5 5813 AH Ysselsteyn De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 20 okto ber om 10.30 uur in de kerk van de H. Oda te Ysselsteyn, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het parochie- kerkhof te Ysselsteyn. De avondwake is op vrijdag 19 oktober om 19.00 uur in bovengenoemde kerk. Voor aanvang van beide diensten is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Albert is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen na de avondwake. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, dan hopen wij u toch te bereiken met deze kennisgeving. Moeder zijn is houden van zorgen voor vreugde en verdriet delen welkom heten en afscheid nemen Je was een echte moeder: "Ös Moe": weduwe van Antoon Stappers en Antoon Roelofs Nu moeten we haar op 89 jarige leeftijd laten gaan. Familie Roelofs Familie Stappers Familie Vullings kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Venlo, 16 oktober 2007 Corr.adres: Gemmadal 20, 5801 HJ Venray De af scheidsviering houden we op zaterdag 20 oktober 2007 om 10.30 uur in de Theobalduskerk te Overloon, waarna we haar te rusten leggen op de begraafplaats te Castenray. Vrijdag 19 oktober gedenken we haar in de avondwake, die om 19.00 uur gehouden wordt in verzorgingshuis Het Schuttersveld, Bergweg 2, 5801 EG Venray. "Ös Moe" is thuis op haar kamer in 't Schuttersveld - appartement nummer 6 - waar vrijdag tussen 17.00 uur en 19.00 uur persoonlijk afscheid wordt genomen. Zijn we iemand vergeten, beschouw deze advertentie dan als kennisgeving. Mijn liefde is vervlogen, heel plotseling uitgeblust. Geen hand meer op de mijne, geen mond meer die mij kust. Geen lachje meer in de verte, niet meer samen zitten en kijken naar elkaar. Erg verdrietig, maar zeker vervuld van mooie en fijne herinneringen hebben wij heel plotseling afscheid moe ten nemen van mijn lieve man In liefde verbonden met Ria Jansen Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Ria Familie Dujardin Familie Jansen 10 oktober 2007 Doormanstraat 1, 5801 VW Venray Na de plechtige uitvaartdienst in de St. Petrus Banden kerk op maandag 15 oktober hebben wij Harry begeleid naar het crematorium in Venlo Blerick. De zeswekendienst zal gehouden worden op zaterdag 24 november om 19.15 uur in de St. Petrus Bandenkerk te Venray. Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje, en alle beetjes die je stierf, t is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Het laatste beetje is nu op, veel had je te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, har telijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan ons mam en lieve oma weduwe van Herman van Hoof Zij overleed in de leeftijd van 71 jaar. Blerick: Henk en Gerry van Hoof-Janssen Mayke en Howard Daisy en Niels Harm 15 oktober 2007 Con e spondentieadre s Schillerstraat 70, 5924 CR Venlo U kunt afscheid nemen van ons mam in het uitvaart centrum van DELA, Merseloseweg 130 (naast Medisch Centrum VieCuri) te Venray, op zaterdag 20 oktober van 9.15 tot 9.45 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 20 okto ber om 10.30 uur in de Paterskerk, Leunseweg (Hoofd ingang) te Venray, waarna om 12.30 uur de crematie plechtigheid volgt in de aula van crematorium Venlo, Grote Blerickse Bergenweg 30 te Venlo - Blerick. Voor aanvang van beide diensten kunt u schriftelijk con doleren. Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, vra gen wij u deze kennisgeving als zodanig te beschou wen.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 31