Landskampioen te sterk voor Red Stars Jeugd Red Stars succesvol Tafeltennissers ISBV presteren uitstekend Zevende plek Ferdy Kersten Bedrijvencompetitie tafeltennis "WK in Lissabon hoogtepunt" inZicht 100-jarige Verhaeg ondersteunt G-voetbal t k'tmci at Niets! PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 18 oktober 2007 - Pagina 25 Darttoernooi Nobel LR en PC St. Jan Merselo Wat gebeurt er als U niet adverteert Overloonse Bridgeclub BC Venray niet ontvangen? Bel 582877! BC De Kemphaan BC Klavertje Vier NRBC Venray Bridgesoos De Kemphaan BC Doublet BC Harten Drie Epilepsie Norbert Poels: laatste koers in profcircuit Geluk(t) Het resultaat van doen of iets watje toekomt? Wanneer iemand iets bereikt of krijgt wordt vaak ge zegd dat diegene geluk heeft gehad. Bijvoorbeeld bij het winnen van een wedstrijd, of het behalen van een vooraf gesteld doel. Maar was die wedstrijd ook gewonnen of het doel gerealiseerd wanneer je niet alles in het werk had gesteld om het doel te bereiken? Het hebben van geluk heeft te maken met hoe je je voelt. Voldoet een situatie aan je verwachtingen of overstijgt het deze? Wanneer van een van deze twee sprake is zul je je gelukkig voelen. De vraag is of geluk een op zichzelf staand iets is of kan geluk een gevoel zijn door vanuit een bepaald perspectief te kijken. Ik denk het laatste. Hoe gelukkig worden? In onze praktijk voor counselling ontvangen mensen be geleiding en hulp om zich weer beter dan/wel gelukkig of gelukkiger te gaan voelen. Het verkrijgen van inzicht en grip op de desbetreffende situatie en/of relatie vergroot de geluksbeleving. Het resultaat van doen? Het vervullen van een lang gekoesterde wens kan iemand gelukkig maken, maar dit gevoel van geluk zal in de loop van de tijd weer wegebben. Het is net als een onlangs aangeschafte auto waar een hele tijd naar is uit gezien. Tevens kan het verwerven van kunde, kennis en inzicht iemand een gevoel van geluk geven. Echter dergelijke immateriële verworvenheden werpen veel langer hun vruchten af. Geluk komt niet vanzelf. Investeer in jezelf en ervaar het resultaat. Veel geluk! TALENTEN Red Stars-Fürst 1-6. Punt Red Stars: Sabina Larmené Afgelopen zaterdag traden de tafel tennisdames van Summa/Red Stars aan voor de laatste wedstrijd van het reguliere gedeelte van de najaarscom petitie in de eredivisie. Tegenstander was het team van landskampioen MF Services/Fürst uit Heerlen, dat aantrad met de Europese kampioene Li Jao bij de dames van 2007 en ver der de Belgische Karin op den Camp en oud Summa/Red Stars-speelster Marijn Verburg. Het werd uiteindelijk een 1-6 zege voor de landskampioen. Kelly Willems kreeg in haar eerste partij tegen Karin op den Camp pas na twee games in de gaten dat er meer mogelijk was. Kelly won de derde game, maar in de vierde game was bij de eigen servicebeurt op het eind de concentratie niet goed en dus geen beslissende vijfde game. Anouk Clerx van meisjes 1 mocht ook dit keer invallen, omdat Loes Vrouenraets geblesseerd was. Clerx verweerde zich kranig maar was uiteraard niet goed genoeg tegen de ervaren tegenstan der. Sabina Larmene speelde enkele goede backhand aanvalsballen tegen de Europese kampioene Li Jao, maar moest wel haar meerdere erkennen. Zij scoorde wel het enige punt tegen Marijn Verburg, nadat Marijn door de enkel was gegaan in de eerste game en moest opgeven. Over twee weken begint Red Stars aan de degradatie poule voor behoud van het eredivisie schap. Komende zaterdag spelen de dames van het tweede om 17.30 uur thuis om de eerste plaats in de eerste divi sie. Heren 1 gaat thuis proberen kop loper Pecos 1 enkele punten afhandig te maken in de eerste divisie. De duels vinden plaats in tafeltenniscentrum Kiosk la in het Brukske. De tafeltennisjeugd van Summa Red Stars speelde in Hoorn het Ranglijst- toernooi voor C- en B-Licentie's met redelijk succes. Zo bereikte zaterdag bij C-spelers sters in de categorie jongens-junioren Rick Pouwels de kwartfinale van de hoofdronde en bij de meisjes pupillen Lynn Martens de kwartfinale in de hoofdronde. Op zondag traden aan de B-spelers sters en ook hier goede resultaten in de hoofdronde met een halve finaleplaats bij de jongens kadetten van MaxThijssen en een kwartfinale bij de jiongens junioren van Ernest Cruijs- berg. In de troostronde bereikte Britt Houwen de halve finale bij de meisjes junioren en Mustafa Ali bereikte de hoofdronde van de jongens junioren. Een ploeg van elf tafeltennissers van de Invaliden Sport- en Belangen vereniging Venray e.o. heeft deel genomen aan het Ranglijsttafelten- nistoernooi van GSVA in Amersfoort. Dit tweede toernooi van het seizoen leverde weer verschillende aanspre kende resultaten op. Maar liefst vijf tafeltennissers overleefden de voor ronden en plaatsen zich voor de vol gende ronde. Dit waren Wilbert Litjens, Jan Thee- uwen, Maria Wilmsen, Marie-Louise Theeuwen en Jan van Gerven. In de klasse 5 wist Jan Theeuwen uiteinde lijk een niet onverdienstelijke vierde plaats te bemachtigen. Marie-Louise Theeuwen wist in klasse 4 te overtui gen met een mooie derde plaats. Jan van Gerven was in klasse 3 iedereen te sterk af en eiste terecht de eerste plaats voor zich op. De sjoelers van de ISBV Venray e.o. hebben in zaal Mar tens in Leunen deelgenomen aan het jaarlijkse toernooi voor de Limburg Bokaal. Ook in deze tweede wed strijd in een serie van acht toernooien waren de sjoelers weer echt op dreef, getuige de goede resultaten. Na een spannende tweede ronde werd Marjo Manders eerste in de klasse D met een mooi gemiddelde van 127,30. Zij had in totaal precies een punt meer dan nummer twee van de lijst. In deze klasse was Koen Heideveld zeer te spreken over zijn derde plaats met 126,40 gemiddeld. Ook in de klasse F was er een ereplaats. Wilma Wismans werd fraai derde met een gemiddelde van 118,55. Daarmee bleef zij in deze klasse Martien Manders en Bas Pas tors ruim voor met gemiddelden van 115,65 (zesde) en 112,15 (twaalfde). In de klasse H bleef Jan Pijpers steken op de vijfde plaats met een gemid delde van 105,60, terwijl Leo Reintjes voorlaatste werd in deze klasse met 99,00 gemiddeld. In de klasse I ver raste Linda Buis zichzelf en iedereen met een geweldige tweede ronde van 1077 punten waardoor zij uiteinde lijk klom naar de tweede plaats met 103,20 gemiddeld. Ook Marjan Litjens, Hans Ottenheim en Jan Kurvers heb ben genoten van deze dag, ondanks hun lage klasseringen in deze klasse. Litjens werd tiende met precies 90,00 gemiddeld. Na een lange afwezigheid was Ottenheim tevreden met een twalafde plaats en 86,05 gemiddeld. De jeugdrijders waren te gast op het circuit van MC Prinsenbeek. Voor deze wedstrijd hadden zich 204 rij ders aangemeld en met het einde van de kampioensschappen in zicht werd er nog fel gestreden voor de punten. Er waren verschillende valpartijen en een rijder moest met een schouder blessure naar het ziekenhuis, verder verliep alles op rolletjes. Bij de 65 versnellingen grote wielen sloot Jules Deenen de manches op een 8e plek af wat hem ook een 8e plaats in het dagklassement deed belanden, terwijl Bart Pijpers nog net een 10e plek vei lig stelde en op een 10e en een 9e plek werd afgevlagd. Bij de 85 grote wielen eindigde Bryan Kersten een 18e en een 17e stek op en wist een 17e plek voor zich veilig te kunnen stellen. Ferdy Kersten sloot de man ches op een 9e en een 7e plek en wist een 7e plaats in het dagklassement voor zich op te eisen. Komende zon dag is er een Nationale wedstrijd in Heeswijk. Dartclub De Buren uit Wanssum houdt ook dit jaar weer een single ranking darttoernooi in café De Buren in Wanssum. Eens in de maand wordt op zaterdag een toernooi gehouden waarvan men minimaal zes keer van de acht toernooien meegedaan moet hebben om mee te dingen naar de finaleavond. Tijdens de toernooien kan men kleine prijzen winnen, de hoofdprijs tijdens de finale is hon derd euro. Het tweede toernooi is op zaterdag 20 oktober vanaf 20.00 uur. Inschrijven kan tot 19.45 uur. Zie ook www. wanssuminfo/dcdeburen. Josette van den Berg heeft met haar pony Chicco deelgenomen aan een wedstrijd in Sevenum. Op deze selec tiewedstrijd heeft zij een mooie pres tatie neergezet. Ze werd in het DE-MI tweede met 195 punten. Luca de Rijck startte op Hollanda S in de klasse CL2 in handicap met de klasse BM1. Ze behaalde een mooie eerste prijs met 202 punten. Voor de paarden was er een wedstrijd in Deurne. Marloes van Rattingen nam deel met haar paard Viona D in de klasse B. Zij behaalde een eerste prijs met 191 punten. Het indoorseizoen is weer begon nen. De eerste binnenwedstrijd is in Wanroij gehouden. Het was een dres- suurwedstrijd voor de paarden. Daar werd door Inge van Beek een prach tig resultaat behaald. Ze startte haar grote Teun in de klasse L2-dressuur en na het rijden van een keurige proef behaalde ze met maar liefst 197 pun ten een derde plaats. Op de vierde competitieavond waren de sterkste in de gele lijn Hans Aerts en Jac Huijs met 58.75 procent, gevolgd door Bert Vloet en Marijke van de Boom met 55.83 pro cent. Derde waren Jan en Thera van Gaal met 55.42 procent. In de rode lijn waren de winnaars Maria Vloet en Liesbet Schaap met 74.17 pro cent, gevolgd door Frans van Heuvel en Tonny Jansen met 55.83 procent. Derde waren Jeanne Derks en Mien Hegger met 55.83 procent. In de groene lijn was het hoogst scorende paar Thea Waterreus en Liny van Heu vel met 57.64 procent. Nellie Basten en Marie Kersten bezetten de tweede plek met 56.94 procent. Nellie Jeuken en Lucy Hendriks waren derde met 52.78 procent. De eerste zes competitieavonden zitten erop en met het nieuwe reken programma is ook de voorlopige eind stand bekend. De winnaars in de gele lijn zijn, niet helemaal onverwacht, Annie Boekholt met Jan Steinvoort. Vanuit de rode lijn promoveren Edith Ottenheim met Ron van Gaal, Jacky Coenen met Riet Muermans en Fieke Arts met Miets Verstappen. Ook de drie promovendi van groen naar rood waren verwacht. Willemien Cunnen met Jeanne Hoogeveen, Herbert Jans sen met Willem Willems en Marij Pie- rey met Jan Willem de Pijper. Op de laatste speelavond wisten Miets Bis- scheroux met Hilde Kooien voor een stunt te zorgen door in de gele lijn als eerste te eindigen. Annet Paris met Mieke Stappers en Ria Liebrand met Mientje Wester werden eervol tweede en derde. In de rode lijn waren Thé- rèse Schaeffers met Wim Vervuurt te sterk voor Doke Verheijen met Ron van Gaal en Wil Gielen met Frans Seu- ren. In de groene lijn waren er geen verrassingen. Hermine Frankefort met Mariette Kuyer wisten zich tus sen de twee promovendi als tweede voor deze avond te handhaven. Don derdagavond is er vrij bridgen om de voorlopige uitslag definitief te kun nen maken en volgende week start het tweede blok. De competitie in de hoofdklasse van de bedrijvencompetitie tafelten nis van Summa/Red Stars is weer begonnen. Er stonden direct een paar leuke en spannende wedstrij den op het programma. De verrassing van de avond was het dikverdiende gelijkspel van Barto's Broodjes tegen favoriet The Headhunters, die elk jaar wel weer een sterk team op de been brengt. Ook het team van Stroeken Electro onderging een metamorfose wat betreft de bezetting en liet met een zien in de breedte versterkt te zijn door Huggers Electronica te ver slaan. Huggers had zich ook geroerd op de transfermarkt en Edwin Verhal- le gestrikt als versterking maar Edwin was nog niet opgesteld in de eerste wedstrijd vanwege het nog ontbreken van wedstrijdritme. The Headhunters-Barto's 5-5 The Headhunters is ternauwernood ontsnapt aan een nederlaag tegen een opvallend gemotiveerd Barto's Brood jes. Na vier gespeelde partijen stond het heel verrassend maar dik verdiend 4-1 in het voordeel van Barto's Brood jes. Arno Schrivers ondervond in zijn eerste wedstrijd hevige tegenstand van een ontketende Leo Manders die keer op keer met zijn flitsende fore hand spinballen de toch niet misse lijke verdediging van Schrivers wist te ontregelen. Alleen in de 2e game wist Schrivers het tij even te keren maar de 3e en 4e game gingen heel gede cideerd naar Manders. De toon was gezet, want ook Dud Moss won van de niet geheel fitte Twan van Vegchel. In drie games werd Twan aan de kant gezet en was de stand inmiddels ver rassend 0-2 in het voordeel van Bar to's. Peter Bouwmans speelde vervol gens tegen Ernst Brecheisen en moest alles uit de kast halen om deze partij naar zich toe te trekken. Pas in de 5e en laatste game wist hij de taaie Bre cheisen op de knieen te krijgen. Ook het belangrijke dubbelspel ging naar Barto's en zo leek het team van The Headhunters de wedstrijd uit handen te geven. Pas bij de stand van 5-2 in het voordeel van Barto's Broodjes wisten Bouwmans, van Vegchel en de weer sterk teruggekomen Arno Schrivers toch nog de nodige drie punten bij een te sprokkelen en zodoende nipt een gelijkspel uit het vuur te slepen. Vooralsnog een voortreffelijk resultaat van Barto's Broodjes. Huggers-Stroeken Electro 3-7 In deze technische wedstrijd debuteerden Wijkie David en Wim Vullings in het team van Stroeken. Weliswaar daalde de gemiddelde leef tijd niet in het team van Stroeken, maar wel kreeg het team daar veel routine voor terug. Ook het team van Huggers heeft niet stil gezeten in de transferperiode en wist de jonge en sterke Edwin Verhalle te strikken. Edwin deed echter niet mee vanwege het nog ontbreken van wedstrijdritme maar zal wel degelijk een aanwinst zijn in het team van Huggers. Het team van Stroeken moest alleen bui gen voor de sterke Richard Larmene en dat is geen schande. Tegen een uit stekend spelende Ton Zieltjens moest Richard Larmene flink aan de bak na de le game fors te hebben verloren. Daarna liet Richard toch weer zien dat zijn keiharde smashes voor veel tegenstanders lastig is. Wijkie David, Wim Vullings enTon Zieltjens wonnen elk twee partijen en ook het dubbel spel was in het voordeel van Stroeken. Wel was dit dubbelspel tot de laatste bal heel spannend. Frans Larmene speelde een leuke en spannende par tij tegen Wijkie David. Larmene ver loor weliswaar de eerste twee games maar kwam zeer sterk terug in de derde en vierde game. In de laatste en beslissende game was het kruit van Frans verschoten en moest hij zich gewonnen geven tegen de taaie David. Stroeken doet dus goede zaken en zal voor menige tegenstander een lastige tegenstander worden. TempoTeam-Keukenkenners 4-6 Ook nu weer een verrassende uit slag. Zonder kopman Noud v.d. Locht zou een gelijkspel een goede presta tie zijn tegen TempoTeam met John Bonants, Angelina Koenen en Nel Dorssers in de gelederen. De Keuken kenners dachten daar echter anders over want Jeroen Swinkels, Marcel Swaghoven en vooral de voortreffelijk op dreef zijnde Martijn Aarts wisten een uitstekende overwinning te halen op TempoTeam. Vooral de sleutelpartij tussen Martijn Aarts en John Bonants was de moeite waard om naar te kij ken. Zeer geconcentreerd bestookte Martijn Arts de toch zeer geroutineer de Bonants met zijn keiharde back- handballen en wist hij het uitgekookte spelletje van Bonants te ontregelen. In drie games moest Bonants zijn meer dere erkennen in Martijn Arts. Ook Angelina Koenen had geen antwoord op het agressieve en opportunistische spel van Arts. Arts bleef dus ongesla gen. Ook het dubbelspel was voor De Keukenkenners en zo stevenden zij af op een niet verwachte overwinning. Marcel Swaghoven won ook een zeer belangrijke partij tegen Nel Dorssers, die deze avond niet haar juiste vorm had en te onrustig speelde. Al met al een dikverdiende overwinning voor het team van de Keukenkenners en dat zonder kopman Noud v.d. Locht. vrijdag tussen 9.00-17.00 uur In oranje waren de winnaars met 58,85 procent Thei Gerrits en Piet van Ooi. Tweede met 57,29 procent waren Diny Steegs en Huub Linders. De derde plaats ging met 54,69 pro cent naar Nel Gorree en Jan Voesten. In groen waren Francien Haegens en Tilly Reintjes de beste met 58,85 pro cent, gevolgd door Toine en Jan Tig- geloven met 57,29 procent. De derde plaats ging met 56,77 procent naar WilTacken en Jeanne Korsmit. In rood was de eerste plaats met 70,31 pro cent voor Mieke van Osch en Mientje Wester. Tweede met 62,50 procent waren Jan Janssen en Frans Mertens en derde waren Wil von der Heide en Bep Keizers met 58,33 procent. Er is vrij gespeeld. In de gele lijn ein digden Miny en Wiel Verhoeven met 64.17 procent als winnaars, gevolgd door Thea Peters en Leny Spekhorst met 62.50 procent. Derde waren Tiny van Goinga en Toine Tiggeloven met 57.50 procent. In groen ging de eerste plaats naar Tonny van Ham en Jeanne Korsmit met 64.58 procent. Tweede waren Frieda en Tom Kalkman met 58.85 procent, gevolgd door Arnoud Bruijns en Gerard Dusee met 52.08 procent. Ook werd er geviertald. Kla vertje Vier 1 heeft met 5 tegen 25 verloren van Horst 3. Klavertje Vier 2 won met 16 tegen 14 van Horst 4. De vijfde en laatste avond van de eerste competitieronde is gespeeld. In de gele lijn werden Annie Boekholt en Mia Lommen eerste met een score van 55,17 procent, gevolgd door Toon den Brok en Theo Jakobs met 54,50 procent. Op de derde plaats eindig den Sraar van Meijel en Piet Rutten met 52,25 procent. In de rode lijn waren Margriet Mater en Hans Koop man eerste met 62,80 procent. Carla en Bert van Kempen bezetten de tweede plek met 54,94 procent en op de derde plaats eindigden met een score van 54,17 procent Herma Darm stadt enAdri de Klerk. De groene lijn werd gewonnen door Ria Drabbels en Ria van Mill met 57,19 procent. Hier werden Mia van der Heijden en Ricky Claessens tweede met 56,88 procent en Adrie en Piet Koek derde met 55.99 orocent. De uitslag van de eerste laddercom petitie. In oranje op de eerste plaats met 61,46 Jan Janssen en Frans Mer tens, op de tweede plaats met 60,07 Toine en Jan Tiggeloven en op de derde plaats met 57,99 Jo de Bac ker en Toon van Vegchel. In groen op de eerste plaats met 67,08 Herma Darmstadt en Carolien Wickers, op de tweede plaats met 65,00 WilTacken en Jeanne Korsmit en op de derde plaats met 57,92 Mieke van Osch en Mientje Wester. De derde ronde in de viertallen, dis trict Noord- en Midden Limburg zijn gespeeld. De uitslagen: De Bok 6 tegen Doublet 1 werd 6-24 en Doublet 2 tegen De Bok 11 werd 4-25. Naast de onderlinge viertallen is er geladderd. De hoogste scores hierin werden behaald door Jos en Mieke van Osch met 57.29 procent. Op een gedeelde tweede en derde plaats zijn geëindigd de paren Jan Kleeven met Nellie Bex- kens en Germaine de Ruyter met Rita Coolen. Beide paren behaalden 55.73 procent. De laatste zitting van de eerste ronde om het clubkampioenschap is gespeeld. In geel waren Theo Jakobs en Henk Penninx de winnaars met 69.10 procent, gevolgd door Har- rie Arts en Anneke Schoonbeek met 59.38 procent. Derde waren Annie van de Munckhof en Jan Simons met 58.68 procent. In rood bezetten Gon- nie van de Pas en Tonny van Vegchel de eerste plaats met 69.79 procent. Toon enTruus Stiphout waren tweede met 61.46 procent en Jo de Backer en Dien Claessens waren derde met 58.33 procent. Donderdag is er een vrije speelavond. De Epilepsie Vereniging Nederland (EVN) regio Limburg houdt op zater dag 10 november de voorlichtingsbij eenkomst Epilepsie en behandeling, in het Maaslandziekenhuis in Sittard. Het programma begint om 14.00 uur en eindigt om 16.00 uur. In Nederland hebben 1 op 150 mensen epilepsie. Circa 70 procent van hen wordt aan- valsvrij met behulp van anti epileptica. Als medicatie niet helpt kunnen soms andere behandelingen een oplossing bieden. Van de mensen die epilepsie- chirurgie ondergaan, wordt 60 tot 75 procent aanvalsvrij. Aanmelden kan via telefoon (043)4592257. Sportnieuws -info Norbert Poels (24) reed dins dagavond zijn laatste profklas- sieker voor de continentale wie lerploeg P3 Transfer-Fondas. De Blitterswijckenaar heeft zijn con tract bij het semiprofessionele team ingeleverd om zich volledig te kunnen concentreren op een maatschappelijke loopbaan. Poels, die tegenwoordig in Maas tricht woont, gaat een universitaire studie accountancy combineren met een parttime baan. Bij P3 Transfer- Fondas stond hij nog tot eind 2008 onder contract. Poels zag voor zich zelf te weinig toekomst in het peloton en nam om die reden enige tijd terug al het besluit om te stoppen. Hij zette na het afronden van zijn studie aan de Johan Cruyff University in Amster dam een jaar lang alles opzij voor het wielrennen, om op die manier Wielrenner Norbert Poels in actie tijdens zijn laatste profklassieker: Putte- Kapellen. de overstap naar de profs te kunnen forceren, maar concludeerde onlangs dat hij niet goed genoeg is voor een profcontract. "Dit was het jaar van de waarheid. Ik heb de balans opgemaakt en besloten te stoppen met wielren nen. Ik ben nu 24 jaar, dan moet je eigenlijk je plek bij de profs al heb ben gevonden. Want de eerste jaren bij de professionals moet je nog veel leren en vooral sterker worden om dat niveau te halen. Ik neem met een voldaan gevoel afscheid, want ik weet dat ik er alles aan heb gedaan en voor gelaten om profwielrenner te wor den. Het is jammer dat ik nooit echt ben doorgebroken, maar kan mezelf ook niks verwijten. Ik heb dit seizoen goed gereden, maar helaas niet goed Jamara Buytendijk is counsellor/coach bij inZichtadvies in Venray (www.inzichtadvies.nl). Maandelijks schrijft ze over onderwerpen uit de praktijk. Voor reacties en/of vragen: jamara@inzichtadvies.nl genoeg voor een profcontract." Norbert Poels werd bij de junioren als een van de grootste talenten van ons land bestempeld en werd in 2001 als lid van de Raboploeg geselecteerd voor de wereldkampioenschappen in Lissabon. De jonge renner uit Blit- terswijck zag kans om een ontsnapt kopgroepje in te halen en met deze groep gedurende twee uur van de zware bergkoers ruim 1 minuut op het peloton vooruit te rijden. Poels was binnen dit groepje min of meer de leider. De commentatoren van Stu dio Sport, Eurosport en de Belgische televisie waren lovend over de inzet en stijl van Norbert Poels. Uiteindelijk haalde het peloton de kopgroep in en zat er voor Norbert niets anders op dan de wedstrijd uit te rijden. Zijn teamgenoot Niels Scheuneman kon dankzij het werk van Norbert de zil veren medaille winnen. "Dat WK is het hoogtepunt uit mijn loopbaan. Tijdens die wedstrijd heb ik toch wel naam gemaakt. In dat jaar behaalde ik ook nog enkele leuke uitslagen." In 2002 tekende Norbert een contract met de amateurwielerploeg Tegeltoko en in het seizoen 2004 reed hij een jaar voor de Belgische ploeg Bianchi- Diametal. Hij kwam de laatste drie seizoen uit voor P3 Transfer-Fondas, waar ook zijn broer Wout onder con tract staat. Dinsdagavond nam hij in het pelo ton afscheid van zijn collega's tijdens de 180 kilometer lange Belgisch- Nederlandse profklassieker Putte- Kapellen. "Er was een groep vooruit en er werd lange tijd redelijk rustig gereden. Dat gaf mij mooi de gelegen heid om wat handjes te schudden en een praatje te maken. Veel renners hebben me succes gewenst met mijn verdere loopbaan, dat was toch wel mooi." Een mooi afscheid, maar tevens het begin van een nieuw leven. Al verwacht Poels niet dat hij nu ineens over zeeën van tijd zal gaan beschik ken. "Ik ga een dag in de week stude ren en vier dagen in de week werken. Van fietsen zal de komende tijd dus niet veel komen. Ik ga zeker geen profcriteriums rijden als opvulling van het peloton. Als ik meedoe, wil ik voor de prijzen kunnen rijden. Zo'n streber ben ik altijd wel geweest en zal ik altijd blijven." Het week-end van 28 en 29 septem ber stond Probin Verhaeg Venray en Provak Verhaeg Horst in het teken van het 100-jarig bestaan van het bedrijf. De feestdagen zijn zeer druk bezocht, en honderden relaties konden in een gastvrije sfeer genieten van demon straties en informatie van machine- en gereedschappenleveranciers. Vooral de modeshow van bedrijfs- en veiligheidskleding viel in de smaak. De relaties werden bovendien verzocht om in plaats van een atten tie voor het jubilerend bedrijf, een donatie te doen voor een goed doel. Het goede doel werd gevonden in de nieuwe afdeling van SV Venray, nl. het G-voetbal. Deze week werd het bedrag over handigd aan de vertegenwoordigers van SV Venray: Wendy Linders en Sjef Keijzers. Namens Probin Verhaeg Ven ray kon Jo Janssen een bedrag van 1475 euro overhandigen. Volgens de voorzitter, Sjef Keijzers, heeft de ver eniging al enkele mooie plannen, die mede door dit bedrag gerealiseerd kunnen worden. Het volgende evenement staat alweer gepland. Het DeWalt Thunder Event komt naar Probin Verhaeg Ven ray. Noteer maar alvast 23 november in uw agenda.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 25