Willem (SV United) Erik Ermers redt punt voor Volharding Van Bergen moet zich bewijzen Defensie staat als een huis Topper Wittenhorst- SSS'18 eindigt onbeslist wmmm SA "Venray 1 EX r -T i G> Summa Topschutters] Klassement Suhtma Boek bestellen? PEEL EN MAAS Donderdag 11 oktober 2007 - Pagina 23 De Schijnwerper op: top inn town Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 André Cornelissen verlaat Volharding Ook hooggeplaatst EHC door Venray aan zegekar gebonden Arbiter Joep Bus fluit nare ervaring weg y v' SV Venray van den munckhof bv www.vandenmunckhof.nl VV Holthees SVV vet SV Geijsteren Printwerk offerte? www.vandenmunckhof.nl Hoofdsponsors: FLE> TRONICS Kledingsponsors: 'PORT 2000 nie iwe De redactie van Peel en Maas ook in het voetbalseizoen 2007-2008 w< ke- lijks een speler, trainer of andprVoetbaldier' van een amateurvereniging ui de gemeenten Venray en Meepfo-Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers ?an SSS'18,Volharding en Holmees worden in de rubriek'De schijnwerper op...' tan de tand gevoeld. De a«(stspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het' en- rayse nieuwsblad nu weer de uitslagen van tien amateurduels die dat w ek- end gespeeld tttdrden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan t 4nt hij of zij eet^Dal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die best ïik- baar wonjtgesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook iin- gen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Aan de start van het seizoen in de Schijnwerper: Willem Voesten van vijfdeklasser SV United. Naam: Willem Voesten Leeftijd: 20 Geboren in:Wanssum Woonplaats: Wanssum Partner: verliefd op Stephanie Kinderen: nee Beroep: ik werk in de veehouderij Club: SV United Positie: voorhoede Hoogtepunt: kampioenschap met de Cl Dieptepunt: heb ik nog niet gehad Vorige clubs: nee Beste trainer: Herman Theeuwen Slechtste trainer: ik heb alleen nog maar goede gehad Grootste ergernis: zusjes die op je lap top willen Beste boek/tijdschrift: ik lees niet zo veel Beste film: ik kijk bijna geen films Andere hobby's: nee, niet echt Lievelingseten: frites Drank: sinas Mooiste vrouw: mijn eigen vriendin Opwindend: een mooie goal maken Favoriete tv-programma: CSI Favoriete club: Feyenoord Favoriete speler: Dirk Kuijt Favoriete vakantieland: ik ga niet graag op vakantie Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Swolgense Boys Wie wordt laatste in jullie klasse?: wie zeker niet, ik denk aan SVOC'01 Willem Voesten Redactie S V Venray-RIOS31 3-0 3-1 Volharding-Rhode 2-1 1-1 SSS'18-Sp. Irene 3-1 2-0 SVEB-TOP'27 0-1 1-1 Leunen-Oostrum 1-0 2-1 Swolgense Boys-SV United 0-1 2-1 S VOC01 -DEV Arcen 0-2 1-1 Belfeldia-EWC46 1-0 1-1 Holthees-BW'27 2-1 2-0 Merselo-Y sselsteyn 0-2 0-1 Redacteur Ron Koenen was met acht punten uitstekend op dreef. In ieder geval ruim voldoende om gastvoorspeller Arjan Kempen te verslaan. De speler van Oostrum bleef op vier punten steken en deelt in het tussenklassement de vierde plaats met Tom Hendriks. De stand: 1)Tim van Rijswick (TOP'27) 2) Mark Blenckers (Volharding) en Marcel Rooijmans 4) Tom Hendriks (Leunen) en Arjan Kempen (Oostrum) 6) Ivo van der Weerden (SV Venray) Ook dit jaar kunnen de topschutters van alle ploegen uit de gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2007-2008. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2007-2008. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email adres manuelc@summa.nl. Robin Tissen (Swolgense Boys) is de nieuwe koploper in het individuele klassement. Tissen scoorde afgelopen weekend twee keer en staat nu op negen treffers, eentje meer dan Hakan Sazak van Holthees. In het teamklas sement staat Swolgense Boys aan kop met 21 goals voor SSS'18 met 20. Teamklassement: 1) Swolgense Boys 21 2) SSSS'18 20 3) Holthees 16 4) Venray 15 5)Leunen enYsselsteyn 13 7) TOP'27 en Volharding 9 9) BW'27 en Merselo 8 11)SVOC'01 4 12) United 3 13) Oostrum 2 Individueel klassement: 1) Robin Tissen (Swolgense Boys) 9 2) Hakan Sazak (Holthees) 8 3) Wout Janssen (SSS'18) en Bas Heij- nen (Swolgense Boys) 5) Luc Janssen (SSS'18) 6 6) Freek Thoone (Venray) 5 7) Bas Joosten (SSS'18),Tom Hendrix (Leunen),Tom Knoops (Top'27), Ron nie Bovee (Ysselsteyn) en RalfWolters (BW'27) 4 Venlosehe Boys-Volharding 2- 2 (1-1). Doelpunten Volharding: Mark Blenckers en Erik Ermers. Met een wereldgoal zorgde uitblin ker Erik Ermers er een klein kwartier voor tijd voor dat Volharding voor het eerst in vier seizoenen weer eens een punt pakte op bezoek bij Venlosehe Boys: 2-2. De puntendeling was terecht al zal Volharding nog wel eens terug den ken aan het eerste half uur van de wedstrijd waarin de Bekenaren veel beter waren dan de gastheren uit Venlo.Na twintig minuten verscheen Mark Blenckers op aangeven van Erik Ermers oog-in-oog met de Venlosehe goalie Rob Keulen, maar de spelmaker schoot te gehaast naast. Vijf minuten later was het wel raak voor de gasten. Chris van Duijnhoven vertrok vanuit buitenspel, maar mocht toch door en werd neergelegd binnen de zestien meter. Arbiter Bos uit Gulpen wees naar de stip en dat buitenkansje was aan Mark Blenckers wel besteed: 1-0. Volharding had na de strafschop het duel kunnen en eigenlijk moeten beslissen. Jaap de Vlam werd prachtig diep gestuurd door aanvoerder Gijs Ermers maar faalde alleen voor Keu len. Een corner van dezelfde De Vlam werd vervolgens door Erik Ermers rakelings naast gekopt. De eerste echt gevaarlijke aanval van de thuis club na ruim een half uur was gelijk de inleiding tot de gelijkmaker. Kai Heunen drong door tot in de vijande lijke zestien en werd omver gelopen door Roel Gerrits met als resultaat een penalty. Thijs Joosten voltrok namens Venlosehe Boys het vonnis: Volharding was van slag en Thijs Joos ten was op slag van rust dichtbij een tweede treffer, maar zijn indraaiende voorzet verdween maar net over het Volharding-doel. Vijf minuten na rust keek Volhar ding zelfs tegen een achterstand aan toen Kai Heunen weifelend optreden van doelman Daan de Bruin afstrafte: 2-1. Trainer Cornelissen bracht ver volgens aanvaller Dennis Selten in het veld voor verdediger Gijs Ermers en ging achterin één-op-één spelen. De omzetting wierp zijn vruchten af en Volharding trok het initiatief weer naar zich toe. Erik Ermers zag zijn schot gekeerd door Rob Keulen en Dennis Selten verzuimde een voorzet van Chris van Duijnhoven binnen te werken. Dertien minuten voor tijd kreeg Volharding waar het recht op had. De uitstekend spelende Erik Ermers -die weer helemaal terug lijkt op z'n oude niveau- beleefde dertien minuten voor tijd zijn finest hour Na een mooie solo van Chris van Duijn hoven kwam de Volharding-spits aan de bal en haalde van een meter of twintig fantastisch uit. De steenharde uithaal sloeg via de onderkant van de lat als een granaat in achter de vol strekt kansloze Rob Keulen: 2-2. In blessuretijd waren de Bekenaren zelfs nog dicht bij een overwinning, maar Dennis Selten zag zijn schot voorlangs gaan waardoor de wedstrijd eindigde een terechte puntendeling. Tweedeklasser Volharding moet voor volgend seizoen op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De huidige coach André Cornelissen uit Mill gaf afgelo pen dinsdag aan het bestuur te kennen dat het lopende seizoen bij Volharding zijn laatste zal zijn. De 39-jarige Cornelissen is momenteel bezig aan zijn derde seizoen in Vierlingsbeek. Nadat hij in zijn eerste jaar met Volharding genoegen moest nemen met een zevende plek in de eindstand, deed hij afgelopen sei zoen tot het einde mee om de prijzen maar greep uiteindelijk met een vijfde plek net naast de nacompetitie. In de huidige voetbaljaargang zijn de rood- witten wat minder op dreef. Na vijf wedstrijden staan de Vierlingsbekenaren op een achtste plek met zes punten, maar Cornelissen is vast van plan om er in zijn laatste jaar nog iets moois van te gaan maken. Na ooit te zijn gestart als jeugdtrainer trainde Andre Cornelissen voordat hij bij Volharding terecht kwam SVEB. uit Broekhuizenvorst (drie jaar), EWC uit Vinkei (een jaar), deA- jeugd van VW (twee jaar) en bij HVCH uit Heesch. Met EWC, SVEB en HVCH haalde hij de nacompetitie en dat is iets wat hij als afscheid bij Volharding ook nog graag zou willen bereiken. André Cornelissen is de tweede trainer in de regio die al vroegtijdig laat weten volgend seizoen wat anders te gaan doen. Olympiad 8-trainer Niek Nelissen was vorige week de man die de trainerscar rousel deze voetbal jaargang al in september wel heel erg vroeg op gang heeft gebracht. Tom van Bergen (26) wil dol graag in Venray komen voetbal len. Maar de uit Bleriek afkomsti ge ex-prof krijgt niet meteen een basisplaats in het keurkorps van Jan Poels. "Hij zal in het tweede elftal beginnen en hij moet geduld opbrengen", zegt bestuurslid technische zaken Peter Rongen. "Tom moet eerst bewijzen dat hij een meerwaarde is voor de hoofd macht." Enkele maanden geleden waren er al contacten tussen Van Bergen en SV Venray. Het aflopende contract van Tom van Bergen bij MW werd niet verlengd. Hij speelde in juli enkele wedstrijden in het werklozenteam van de WCS. Totdat zijn voormalige trainer Eelco Schattorie hem over haalde naar Al Riffa, de derde club van Bahrein, te komen. Het avontuur duur de slechts twee weken. Waarna de in Baarlo wonende Van Bergen opnieuw contact zocht met Venray. Vorige week zondag, na de met 3-0 gewonnen wedstrijd tegen Schaesberg, voerde Rongen samen met trainer Jan Poels een eerste gesprek met Van Bergen. "Wij hebben hem duidelijk gemaakt dat onze selectie rond is. We zijn ook heel tevreden over de huidige spelers groep", zegt Peter Rongen. "Daarnaast willen we toch steeds meer eigen Venrayse jongens inpassen. Er komen enkele grote talenten aan en we wil len ons eigen beleid niet doorkruisen." Vorige week woensdag sprak Rongen nog een keer met Van Bergen. "We staan niet te springen maar we zijn een open vereniging. Iedereen die wil kan lid worden", aldus Rongen die beseft dat menige amateurclub zich in de handen zou wrijven met een spe ler van het kaliber Tom van Bergen die links op het middenveld het best uit de voeten kan. Voor die positie beschikt Venray al over Hans Custers en Marcel Seijkens. Donderdag werden de overschrij vingspapieren in orde gemaakt en opgestuurd naar het bondsbureau in Zeist. Het is nu afwachten wanneer de KNVB de speler vrijgeeft. Sinds vorige week traint Van Bergen mee met de Venrayse selectie. "Het is het zelfde verhaal als met Gino Taihuttu. Ook hij heeft zichzelf aangemeld. Het zijn jongens die graag op een zo'n mogelijk niveau voetballen. Dan kom je in Noord-Limburg al snel bij Venray terecht", zegt Rongen. Tom van Bergen begon bij Bleriek en doorliep de jeugdopleiding van VW Zijn vader Ai was jarenlang spe ler en later trainer van Bleriek. In 2001 maakte hij zijn debuut bij de Venlose eerstedivisionist. Eind 2004 kwam er op een vervelende manier een abrupt einde aan zijn verblijf in Venlo. Tom van Bergen zou een mobiele telefoon van een ploeggenoot hebben gesto len. Dit heeft hij altijd ontkend. Hal verwege dat seizoen verkaste hij naar MW waarbij hij anderhalf jaar basis speler was. Afgelopen voetbaljaargang verscheen hij nog slechts drie keer in de Maastrichtse hoofdmacht en werd zijn contract niet meer verlengd. Van Bergen speelde in totaal 88 wedstrij den in het betaalde voetbal - 46 voor VW, 42 bij MW - waarin hij zes keer scoorde. EHC-Venray 0-1 (0-0). Doelpunt: 59. Freek Thoone 0- 1. Scheidsrechter: Smeets (Meers- sen). Toeschouwers: 300. Gele kaart: Rob Pierik (EHC), Wout Gommers, Ruud Keijzers, Gino Taihuttu en Peter Nabbe (Venray). SV Venray: Nabbe; Keijzers, Geenen, Gommers en Ooms; Van der Weerden, Seijkens en Cus ters; Crooij, Hlimi (80. Idrissi) en Thoone (65. Taihuttu). Door Jan Leijsten Zaterdagavond bij het hoog geplaatste EHC wachtte Venray de eerste serieuze testcase in de eerste klasse D. De fiere koploper had in de eerste vijf duels alleen clubs uit de tweede helft van de ranglijst opzij geschoven. Welis waar met een minieme 0-1 winst bleef Venray knap overeind in Hoensbroek. Jan Poels repte na afloop niet voor niets over een 'sneaky' zege. Daarmee doelde de Venray-trainer vooral op de eerste helft waarin het offensieve EHC aantoonde voor niets minder dan de overwinning te gaan. Op het gladde veld moest EHC-rechterspits Ron Starmans al snel ziin meerdere erkennen in Koen Ooms. De Zuid- Limburgers bleven aan de touwtjes trekken zodat Thoone en Hlimi voorin geïsoleerd raakten. Temeer het Ven rayse middenveld vaker overgeslagen werd door niet al te zuivere lange bal len van achteruit. Hans Custers zorgde voor het eerste... EHC gevaar met een verre terugspeelbal. Maar Peter Nabbe was zoals altijd alert en wendde het gevaar bekwaam af. Precies na een halfuur het eerste dreigement van Venray. Uit een hoekschop van Hans Custers kopte de hoogopspringende Daan Geenen zo'n dertig centimeter over. Toch bleven het vooral de handige EHC-voorwaartsen Tycho Steegs en Ron Starmans die tot waakzaamheid noopten. De thuisploeg was iets ster ker maar het schot Björn Souren kon Peter Nabbe niet verontrusten. Het werd Khalid Hlimi iets te gortig. Hij zette een prachtige rush in over de linkerflank en vloog Stephan 't Hart (ex-Roda JC) en Joost Volders voorbij. Maar Hlimi werd op het laatst gestuit door de teruggekomen Souren. Vlak voor de pauze een dieptepass van Marcel Seijkens op Hlimi maar die kon voor doelman Dave van de Loo de kans niet verzilveren. Ian Poels zal tiidens de oauze zeker geen tevredenheid hebben gepre dikt. De Venrayse ploeg kwam met spirit uit het kleedlokaal. Ivo van der Weerden ging te fel in op Rob Pierik. Voor de overtreding was geel op zijn plaats maar met een vermaning kwam de middenvelder goed weg. Dit kon niet gezegd worden van zijn ploeg maats Gommers, Keijzers, Taihuttu en Nabbe die allen in het laatste halfuur een gele kaart opliepen. Daarbij moet aangetekend worden dat de verder niet onverdienstelijk leidende Zuid- Limburger Smeets nogal eenkennig was. Want het zeker niet minder ste vig spelende EHC ontving slechts één gele prent en dat ook nog in de laatste minuut. Steeds frequenter bivakkeerden de Venraynaren op de vijandelijke helft. De middenvelders zochten steeds meer de diepte. Khalid Hlimi - meer bedrijvig dan gelukkig in zijn spel - had voorin constant twee bewakers aan zijn zijde. Bijna op het uur toonde Venray een lesje in effectiviteit. Een lange bal van achteruit van Koen Ooms bereikte de amper fitte Freek Thoone die op de linkerflank onge hinderd kon oprukken. Hij bewees zijn doelpunteninstinct nog maar eens want keeper Dave van de Loo had seen schiin van kans oo ziin uit haal: 0-1. Plots stond er een zelfverzekerde lijstaanvoerder op het veld die het aureool van onoverwinnelijkheid uit straalde. Na de voorsprong groef Ven ray zich allerminst in. Zelfs controleur Marcel Seijkens ging nog op de aan vallende toer. Vijf minuten na zijn'gou den goal' mocht Thoone gaan rusten en kwam Gino Taihuttu binnen de lij nen Terwijl Farid Idrissi een kwartier later Khalid Hlimi afloste. Idrissi kon zijn gretigheid nauwelijks verholen en forceerde direct een hoekschop. Ruud Custers knalde vanaf links - het Venrayse spel liep grotendeels over de linkerkant - rakelings naast het doel. Na een rommelige slotfase had Ven ray opnieuw drie punten in de knip. Doelman Peter Nabbe, die al 540 geen tegengoal kreeg, incasseerde na het eindsignaal nog de gele kaart. Het kon hem weinig deren. "Het is niet alleen mijn verdienste. Achterin staat het als een huis", vertelde Nabbe die zich ook kritisch toonde. "Zo goed waren we vanavond niet. We verzuimden vooral de tweede bal te winnen." EHC'er Jeroen van Staveren kon het verlies moeilijk verkroppen. "Venray stelde op het oog niet veel voor", vond hij. Nee, echt niet? "Nou ja, de achterhoe de steekt aoed in elkaar..." Sportnieuws -info A J,* j'> - .V ij-". "■•kV-,u:- i'-'w 'frV;-'V'""- "V \v Wittenhorst-SSS'18 1-1 (1-1). Doelpunten: 39. Wout Janssen 0-1; 41. Cyriel van Heemst 1-1. Scheidsrechter: Bus (Venray). Toeschouwers: 400. Gele kaart: Arjan eleven (Wittenhorst) en Marcel Rooijmans (SSS'18). Bij zonderheid: voor aanvang werd een minuut stilte gehouden van wege het overlijden van Jac van Megen (87), hij was 69 jaar lid van Wittenhorst SSS'18: Claes; Rooijmans (52. Drabbels), Paul Janssen, Rob Janssen en Teun van Bree; Coen van Bree, Coen Janssen en Wout Janssen (69. Muijsers); Mathey (61. Paul Joosten), Bas Joosten en Luc Janssen. Door Jan Leijsten De topper in de derde klasse C tussen Wittenhorst en SSS'18 ein digde onbeslist: 1-1. Een fraaie coulisse met vierhonderd voetbal liefhebbers en een prima speel weide in Horst. Alle ingrediënten waren aanwezig voor een leuke topwedstrijd. Om twee uur stonden de trainers Wout Janssen in duel met een speler van Wittenhorst. Noud Janssen en Joop van der Ster ren bij elkaar. Beiden vertelden com pleet te kunnen aantreden. SSS'18 liet zich in de beginfase direct zien. Noud Janssen, motivatietrainer als hij is, zag eerst zijn doelman Paul Claes de inzet van Niek Wierda tot corner verwer ken. Daarna namen de geel-zwarten het initiatief. Luc Janssen verscheen na een magistrale rush langs vier man vrij voor doelman Arjan Cleven. Maar de Overloonse aanvaller kwam niet verder dan een tam schot. Aan de overzijde verijdelde Paul Claes een goed uitgespeelde Horster aanval. Het waren de Overloners die in de eerste helft de boventoon voerden. De topper was een sportieve strijd waarin beide ploegen wel fel op de bal joegen. SSS-verdediger Marcel Rooijmans was voor één keer iets te fel en kreeg geel van Bus. De Venrayse arbiter spoelde de nare smaak van vorige week - toen hij SVEB-Helmond na bedreigingen staakte - weg. "Het is fijn om zo het vertrouwen weer op te krikken. Ik had er plezier in. Zo'n 'potje' als vandaag daar kick je op." Gaandeweg verzandde de strijd. Het respect voor elkaar vertaalde zich in veel middenveldspel met af en toe een doelscène over en weer. De kleine handige Tom Boumanns ontfutselde Bas Joosten de bal en opende snel op de diepjagende Cyriel van Heemst die tegen Paul Claes opschoot. Zes minu ten voor de pauze braken de gasten de score open. De elegante Wout Jans sen, die subliem positie had gekozen, strafte zwak ingrijpen in de Horster defensie genadeloos af: 0-1 De Overloonse vreugde was slechts van korte duur. Een zwakke uittrap van doelman Claes werd op het mid denveld direct geretouneerd doorTom Boumanns naar Cyriel van Heemst die binnen honderd seconden de stand alweer gelijk trok: 1-1. Na rust een steeds beter Witten horst dat door slordigheden en bal verlies bij de Overloners steeds offen- siever werd. Noud Janssen zag het niet lijdzaam aan en bracht met Geert- Jan Drabbels en Marijn Muijsers twee verse krachten in. SSS'18 moest terug en als er eens mogelijkheden waren, zoals bij corners, dan bleef de boom lange aanvoerder Paul Janssen toch op zijn verdedigende post. Het topduel werd kwalitatief min der. De passing werd zwakker en de zon leek looomheid teweeg te bren- gen.Achttien minuten voor tijd plotse ling een klasse Brabantse aanval. Luc Janssen passte op Paul Joosten die rap op het doel afging maar goalie Cleven stopte de SSS'er. Pech hadden de Overloners tien minuten voor tijd toen Luc Janssen na een paar leuke passeerbewegingen zijn schot via de binnenkant paal uit het doel zag ver- dwijnen.Terwijl de Horster grensrech ter Lei Schampers zondigde tegen alle regels door verbaal, en dan ook nog met minder waardige taal, op het gas- tenpubliek te reageren. Het slot kenmerkte zich door vele lange halen. Kortom het voetbal was eruit. "Hoewel het achterin goed zat, was de tegentreffer een beetje dom", vond Noud Janssen. Toch komt de Overloonse koppositie niet in gevaar doordat de achtervolgers Budel, Swal- men en Helden evenmin tot winst kwamen. SSS'18 blijft de enige nog ongeslagen club in de derde klasse C. Programma zaterdag 13 oktober SVVenrayAl-Mierlo HoutAl a. 15.00 SVVenrayA2-HeldenAl a. 15.00 Kronenberg A2-SV Venray A3 v. 1315 SV Venray A4-Venl. BoysA3 a. 15.00 Volharding Bl-SVVenray BI v. 13.30 NWC Bl-SVVenray B2 v. 14.00 Bleriek B2-SVVenray B3 v. 13.30 SV Venray B4-VOS BI a. 13.15 SV Venray B5-StiphoutVoor B2a. 15.00 SV Venray Cl-TOP C2 a. 13.15 RKMSV Cl-SV Venray C2 v. 11.45 SV Venray C3-Sp. Irene C2 a. 11.30 Meterik C1-SV Venray C4 v. 13.00 SVVenray C5-Venl. Boys C4 a. 13.15 HBSV C2-SV Venray C6 v. 12.00 Meterik C2-SV Venray C7 v. 13.00 SVVenray C8M-Sparta'18 C3 a. 11.30 SVVenray Dl-Scharn Dl a. 11.30 RKDSO D1GCO-SV Venray D2 v. 1115 SVVenray D3-Ysselsteyn DIG a. 9.15 Venl. Boys D3-SVVenray D4 v. 11.00 SVVenray D5-Montagnards Dl a. 9.15 Sparta'18 D2G-SV Venray D6 v. 9.00 RES IA D2CO-SV Venray D7 v. 11.00 SVVenray D8-SVOC01 D2 a. 9.15 Quick Boys D2-SV Venray D9 v. 11.00 SV Venray D10M-VenlBoys D6 a915 SVVenray El-Mierlo Hout El a. 10.00 Bleriek E2-SVVenray E2 v. 8.30 Venl. Boys E2-SV Venray E3 v. 9.00 SVVenray E4-DEV-Arcen El a. 10.00 Baarlo E2-SVVenray E5 v. 9.30 SVVenray E6-HBSV E2 a. 10.00 SVVenray E7-HBSV E3 a. 10.00 Meterik E2-SVVenray E8 v. 8.30 SVVenray E9-HRC27E2G a.9.00 SVVenray E10-RESIA E2CO a.9.00 Volharding E4-SV Venray El 1 v. 10.00 SVVenray E12-Melderslo E3 a. 9.00 DEV-Arcen E3-SVVenray E13 v. 10.00 SVVenray E14-SVOC01 E3 a.9.00 RK SV FCV E2-SV Venray El5 v.9.00 ZSV F 1-SV Venray F1 v.8.15 SV Venray F2-Blerick F1 a. 11.00 Wittenhorst Fl-SVVenray F3 v. 9.30 SVVenray F4-Venl. Boys F3 a. 11.00 SV United Fl-SVVenray F5 v. 10.00 Quick Boys'31 F2-SVVenray F6 v. 8.00 HBSVF4-SV Venray F7 v.8.00 MVC'19 F5-SV Venray F8 v. 9.30 SV Venray F9-Wittenhorst F6 a. 11.00 Meterik F2-SVVenray F10 v. 10.15 TSC'04 F2-SV Venray F11 v. 9.30 SV Venray F12-Montagn. F3 a. 12.00 HRC'27 F2G-SVVenray F13 v. 10.00 SVVenray F14-Leunen F5 a. 12.00 SV Venray JG1-NWCJG1 a. 12.00 SVVenray Mini F wedstrijden a. 12.00 Programma maandag 15 oktober SVEB Bl-SVVenray B2 v. 18.30 SVVenray E8-IVO E4 a. 19.00 Programma dinsdag 16 oktober SVVenray D4-SV United D3 a. 19.00 Uitslagen Wilhelmina'08Al-SVVenrayAl 2-4 MontagnardsAl-SVVenrayA2 3-1 SV Venray A3-HeldenA2 11-2 WittenhorstA3-SVVenrayA4 2-2 SV Venray B1 -Mierlo Hout B1 0-1 SVVenrav B2-Boekel Soort BI 2-1 Leunen Bl-SVVenray B3 3-2 SVOC'01 Bl-SVVenray B4 8-1 SVVenray B5-SomerenB5 8-3 Rood Wit'62 Cl-SVVenray Cl 2-5 SVVenray C2-EW Cl 0-4 Bleriek C2-SV Venray C3 2-5 SV Venray C4-Sparta' 18 C2G 2-0 Bleriek C3-SV Venray C5 2-9 TOP'27 C2CO-SVVenray C6 0-12 SVVenray C7-SVOC01 C2 0-13 IVO C3-SV Venray C8M 8-0 OSS'20 Dl-SVVenray Dl 2-1 SV Venray D2-HBSV D1 0-3 SVVenray D3-SES Dl 2-3 Quick Boys'31 Dl-SVVenray D4 4-1 SV Venray D6-SV Venray D5 4-7 SVVenray D7-MontagnardsD2 2-7 SVVenray D8-RESIAD3CO 7-1 SVVenray D9-MeterikD2 0-13 Sparta'18 D3G-SV Venray D10M 5-1 Mifano El-SVVenray El 1-3 RESIA El CO-SV Venray E2 2-8 SVVenray E3-Wittenhorst El 1-10 Wittenhorst E2-SV Venray E4 2-5 SVVenray E5-Sparta'18 E2 1-6 SV Venray E7-Sparta' 18 E4 5-2 Sparta'18 E5-SV Venray E8 0-11 Wittenhorst E6-SV Venray E9 1-14 RKDSO E2-SV Venray E10 6-3 SVVenray El l-HRC'27 E3G 7-2 SVVenray E12-Hegelsom E2 1-1 SV Venray E13-S V United E4 4-2 VenlBoys E9-SV Venray E14 3-6 SV Venray E15-Belfeldia E2 0-21 SVVenray Fl-NWC F1 9-0 HBSV Fl-SVVenray F2 2-3 SVVenray F3-Volharding F1 0-1 IVO F2-SVVenray F4 1-4 SVVenray F5-MontagnardsF2 1-1 IVO F4-SVVenray F6 0-6 SV Venray F7-RESIA F1 7-2 SV Venray F8-Baarlo F4 17-0 America F 1-SV Venray F9 8-2 SV Venray F10-SV Oostrum F3G 0-4 SVVenray F1 l-GFC'33 F4 2-3 Volharding F3-SV Venray F12 3-2 Melderslo F5-SV Venray F14 1-13 SVVenray JGl-Heythuysen JG1 6-7 Programma zondag 14 oktober SV Venray-RIOS31 14.30 Pannigen 2-SV Venray 2 11.00 Wittenhorst 3-SV Venray 3 11.30 SV Venray 4-Hapse Boys 2 11.30 SVVenray 5-Leunen 4 10.30 Hapse Boys 5-SVVenray 6 12.45 SSS' 18 5-SVVenray 8 10.00 SVVenray 9-Kronenberg 3 9.30 Dames Braakhuizen 1-SV Venray 1 12.00 DeWilly's 2-SV Venray 2 10.00 SVVenray 3-SSST8 2 9.30 Uitslagen Holthees vet-RKDSO vet 2-4 RKDSO-Holthees 3-0 Holthees 2-SSS 18 5 7-1 Holthees 3-Oostrum 3 0-4 SV Lottum-Meterik 0-1 Programma zaterdag 13 oktober SSS'18 vet-Holthees vet Programma zondag 14 oktober Holthees-BW'27 14.30 EWC 4-Holthees 2 10.00 Resia-SW 0-6 Programma zaterdag 13 oktober S W-Leunen 16.00 Afmelden uiterlijk donderdagavond bij H. Hanen via telefoon 06-28612346 Programma zaterdag 13 oktober Vet.Geijsteren-DEVArcen 16.30 SPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: SUMMA Advies Groep B.V. GOLDEN MEMBERS: Art.com Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Gld Euroshutters Flextronics GGZ Groep van Haren Autobedrijven B.V. Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. OTTO Work Force B.V. Peka Kroef B.V. Rabobank, Venray Vie Curi Vitaal MEMBERS: De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMRO Bank Adecco Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs BAS B.V. Bax Financieel Advies B.V. Berk Accountants en Belastingadviseurs Bol Accountants, Venray Boomers Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour Cornelco Safety Culinair Creatief DatZitt Horeca Projectmeubilair Deloitte AccountantsVenlo Delvia BV, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck FDC Financieel Diensten Centrum van de Kamp Feenstra Warmte Totaal Zorg Fortis Bank, Venray Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT van Grinsven Drukkers, Venlo Healthcare Group, Venlo Hen ra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank, Venray Interstyling B.V. Int ratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders Kronenberg Collega's De Lekkernij-'tAnker, Merselo. Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Makelaardij Carel Fijen Mari, Wanssum Martin Cuijpers Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Personato B.V. Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren SO Expo Sport 2000 Steen handel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Toverland Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV ning Te Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Taxi Twan Peeters Taxi Verstraaten B.V. Uitzendburo Mondial VB&C 2VM Makelaars/2Count Verspreidingsburo Periodiek Vissers Oliehandel, Horst Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign ebe Blitterswijck B.V. Iness and Sports Partycentrum "De Witte Hoeve" WIK0 Investments Wiertz Personeelsdiensten Wonen Venray VRIENDEN SV VENRAY Add it BV Nachtcafé Allabonneur Munckhof reizen, Horst Snoeks Café Snookercentrum Sport Lavit Verhoeven Bouwgroep BV Bert van Hees Barbecueverzorging Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Taxatiebureau Dirkx van Soest Wijnhuis Venray Van Neerbos Bouwmaterialen Group Manders Verhuur Feestcafé de Koets Wejeb< Wellne Maatwerk in financiële zekerheid

Peel en Maas | 2007 | | pagina 23