1 dofra Schonewille Interieurverzorgster Happiness m Aannemersbedrijf Jan Peters Hegelsom BV VOORMAN BETONWERK Ydn Lee i lieu service Word jij onze nieuwe collega? Color Ervaren Voorbewerker Spuiter GEZOCHT: VERPLEEGKUNDIGEN ZIEKENVERZORGENDEN Heftruckchauffeur Assemblage medewerker Scherpe prijzen Snelle levering Prima kwaliteit Voor het afvoeren van al uw reststromen PEEL EN MAAS autoschadeDlakspuiterij Wij zoeken een gemotiveerde en zelfstandig werkende voor onze interieur-spuitafdeling Hoofdzakelijk voor Hoogglans en Zijdeglans spuitwerk. Heeft u interesse, neem dan contact met ons op. of mail naar: dina@schonewille-deurne.nl Tel: 0493-319319 Autoschade Lakspuiterij F.J. Schonewille bv. Dr. H. van Doorneweg 20 5753 PM Deurne Schoonmaakbedrijf José Crombeen BV zoekt voor een object te Venray een Werktijden: ma. t/m zat. van 7.45-9.30 uur en zondag van 9.00 tot 10.45 uur. Werken in een roulatiesysteem. Belangstellenden kunnen bellen tijdens kantooruren, tel.nr. 046-4854321 of reageren per e-mail: info@combeen.nl (www.crombeen.nl) Medewerkers Schoonmaak ...zoekt nieuwe ambassadeurs enterParcs MEDEWERKERS ALGEMENE SCHOONMAAK (m/v) •- sun-power Spin in het web op de projectlocatie Vraag vrijblijvend informatie op: Grotestraat 68 Venray 0478-582727 CNC verspaners MIG/TIG lassers Magazijnmedewerker Chauffeur i.b.v. rijbewijs C Van Leendert Milieuservice Ooijenseweg 14 5871 Cfï Broekhuizenvorst Telefoon 077 - 320 97 OO E-mail: info@vanleendertbv.nl Internet: www.vanleendertbv.nl Van Leendert Mllleuservlce staat garant voor de afvoer van al uw reststromen, zoals papier en karton, glas, GFT, chemische reststromen, bedrijfsafval, bouw- en sloopafval, steen puin, asbest en vloeibare reststromen. Donderdag 11 oktober 2007 - Pagina 14 Dofra b.v. ontwikkelt en produceert machines en installaties voor de agro- en foodsector. Daarnaast ontwikkelt en produceert Dofra b.v. industrieel maatwerk. Dit varieert van fijnmechanische modules tot complete productielijnen voor afnemers in diverse sectoren. Dofra b.v. is opgericht in 1959 en telt 50 medewerkers. Het Meerdal/ Park Loohorst Wisselschoonmaak ^4 Schoonmaken van de cottages; Vaste werkdagen op maandag en vrijdag tussen 10:00 en 15:00 uur. Centrumschoonmaak ^4 Schoonmaken van de Market Dome; 4 Wisselende tijden tussen 6:00 en 22:30 uur, ook in de weekenden; 4 Minimaal8 uur perweek. Interesse? Solliciteer dan direct via www.CenterParcsJOBS.nl of mail naar werkenbijmeerdalloohorst@centerparcs.com. Voor even tuele vragen kunt u contact opnemen met Linda van Vroenhoven, Recruiter Het Meerdal-Park Loohorst via (077) 464 8416. Meer informatie en andere vacatures op A State of Happiness Albatros B.V. Hoteldiensten is toonaangevend in Nederland op het gebied van hotelschoonmaak. Deze dienst verlenen wij met zo'n 2.200 medewerkers al ruim 35 jaar in meer dan 100 gerenommeerde hotels en bungalowparken verdeeld over heel Nederland. Ter versterking van ons team zijn wij per direct voor een Bungalowpark in OVERLOON op zoek naar: Ma. en vrij. (09.00- ca. 13.00/14.00 uur) circa 10 uur per week HEB JE INTERESSE? REAGEER DAN VIA ONZE WEBSITE WWW.ALBATROSBV.NL of mail naar districtzuid@albatrosbv.nl of bel tijdens kantooruren tel: 043-3261791 Gevraagd: voor part. thuiszorg (24u) regio Venray zorg@attent4u.nl 06-2524 6282 Uitzendgroep Sun-Power BV is een regionaal opererend uitzendbureau gevestigd in Grubbenvorst dat zich ken merkt door kwaliteit en betrouwbaarheid. Sinds 2000 timmeren wij succesvol aan de weg van het uitzenden en detacheren van tijdelijke arbeidskrachten. Voor een champignon verwerkend bedrijf zoeken wij een heftruckchauffeur/keurmeester. Kennis en of ervaring in de champignonbranche is gewenst. In bezit zijn van een heftruckcertificaat is een vereiste. De kandidaat die wij zoeken heeft een flexibele instelling, beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. Het betreft een fulltime dienstverband. Voor een bedrijf in de regio zijn wij op zoek naar een assemblage medewerker. De werkzaamheden bestaan uit het assembleren van diverse componenten of installaties volgens order en/of tekening. Ook het monteren van componenten en onderdelen op een machine behoort tot de werkzaamheden. Beschik je over minimaal LBO niveau (richting techniek) en heb je kennis van hydrauliek en/of electro. Reageer dan snel Heb je interesse in deze vacature, reageer dan snel! Stuur of mail je motivatie en cv naar: Uitzendgroep Sun-Power T.a.v. Liesbeth Poot Kloosterstraat 41A 5971 BC Grubbenvorst E-mail: I iesbeth@sun-power.nl Info: www.sun-power.nl •- «t «i •- S li t» UITZENDGROEP ft» Aannemersbedrijf Jan Peters te Horst is in 28 jaar uitgegroeid tot een middelgroot bouwbedrijf, voornamelijk actief in de utiliteit- en industriebouw en gespecialiseerd in het beton werk. Voor de opdrachtgevers worden diverse bouwprojecten uitgevoerd, zowei in de regionale markt als ook in Duitsland. Aannemersbedrijf Jan Peters telt 25 medewerkers en staat voor kwaliteit en stiptheid. Ten gevolge van de groeiende orderportefeuille, willen wij in contact komen met kandidaten (M/V) voor de functie: De functie Na een gedegen inwerkperiode bent u verantwoordelijk voor de uitvoering van projecten, voornamelijk in betonwerk. U behoudt het projectoverzicht, zorgt voor de juiste coördinatie van de werkzaamheden en bewaakt de voorraad positie. U bent mede verantwoordelijk voor de werkvoorbereiding, de personele planning en de oplevering. U werkt actief mee in de productie en stuurt daarnaast uw eigen team van ca. 6 medewerkers, alsmede de onderaannemer en leverancier aan. U controleert de uitvoering en signaleert problemen. U bent het eerste aanspreekpunt voor in- en externe partijen en heeft regelmatig overleg met hen. U rapporteert rechtstreeks aan de directeur. Uw profiel U heeft minimaal 5 jaar praktische werkervaring, bij voorkeur in de utiliteitsbouw. Verder beschikt u over een MBO werk- en denkniveau. U heeft een probleemoplossend vermogen en bent stressbestendig. Als persoon heeft u een klantgerichte instelling en bent u contactueel sterk. U heeft geen 9 tot 5 mentaliteit en spreekt de Duitse taal. Tevens bent u in het bezit van het rijbewijs B, bij voorkeur aangevuld met E. Leiding-gevende ervaring en het zijn van bedrijfshulpverlener gelden als pre. Aannemersbedrijf Jan Peters biedt Een verantwoordelijke en zelfstandige fulltime functie voor een doener met leidinggevend talent. U gaat werken in een goed georganiseerde werkomgeving met een informele cultuur en voldoende ontwikkelmogelijkheden. U krijgt te maken met een grote variëteit aan projecten, waar u dagelijks resultaat van kunt zien. Uiteraard kunt u rekenen op een prima salaris en een bijbehorend pakket aan arbeidsvoorwaarden. Bent u de vakspecialist die van Beton houdt? Zorg er dan voor dat wij binnen tien dagen uw reactie binnen hebben. U kunt uw brief met C.V. sturen naar Aannemersbedrijf Jan Peters Hegelsom B.V. ter attentie van de heer Jan Vullings, Expeditiestraat 5, 5961 PX Horst. Voor nadere informatie kunt u ook contact met hem opnemen, tel. 077-3984096. Op dit moment zijn wij op zoek naar: Witje meer weten over aard en inhoud van een van de genoemde functies dan kun je contact opnemen met Jan van Hoef onder telefoonnummer 077 - 399 98 88. Je kunt uiteraard ook schriftelijk reageren. In verband met expansie zijn wij op zoek naar ervaren en gemotiveerde medewerkers (m/v) die hun vak verstaan en weten wat kwaliteit is. Daarnaast biedt Dofra onervaren maar enthousiaste medewerkers (m/v) de kans om een vakman te worden via een on-the-job begeleiding (Dofra BV is een erkend leerbedrijf). Dofra B.V. biedt een interessante werkkring met afwisselend werk in een dynamische organisatie. Het salaris overeenkomstig het niveau van de functie. Er zijn secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de CAO van de klein metaal. DOFRA bv Nijverheidsstraat 11 5961 PJ Horst Postbus 6019 5960 AA Horst NL

Peel en Maas | 2007 | | pagina 14