Kunstroute Religion My Rock nu ook met gids Ki nderboekenweek in de bibliotheek Verfilming muziekstuk Ons Genoegen gaf Oirlo een warm Hollywood-tintje Beatnight in Horst Write Now! PEEL EN MAAS Donderdag 27 september 2007 - Pagina 28 Een onvergetelijke kunstwandeling door het historische Venray De kunstmanifestatie Rock My Religion van het Odapark in Venray heeft in de eerste week al ruim 500 bezoekers getrokken. Van donderdag tot en met zondag trokken honderden 'pelgrims' met de prachtige routegids in de hand van het Odapark door het historische centrum van Venray naar het lommerrijke St. Annaterrein. Vanaf nu is de indrukwekkende voettocht door woonwijken en kloos tertuinen en langs een dertig tal werken van hedendaagse kunstenaars uit binnen- en buitenland ook onder begelei ding van een gids af te leggen. Historicus Twan van Els neemt de bezoekers iedere zaterdag en zondag (met uitzondering van 28 september en 14 okto ber) mee op deze onvergete lijke kunstroute; een belevenis voor het hele gezin. De route, die zo'n 2,5 uur in beslag neemt, is gratis af te leg gen. De routeboekjes kosten zes euro en zijn verkrijgbaar bij het Odapark en bij het Venrayse VW- kantoor. Iedere zaterdag en zondag ver trekt er om 13:00 uur ook een voettocht onder begeleiding van de historicus Twan van Els. De tocht vertrekt om 13.00 uur van uit het Theehuis in het Odapark. Deelname aan de begeleide rond leiding kost 2 euro (kinderen tot 12 jaar gratis). Reserveren kan via: 0478-513690 (minimaal acht personen). Er bestaat ook de mogelijkheid om een rondleiding te reserveren voor groepen. De groep maakt dan onder begelei ding van een gids van het Oda park een deel van de voettocht van Oda naar Anna. De rondleider zal specifiek ingaan op de heden- Toevallige passanten die zaterdag rond middernacht over de afgelegen weg, de Locht, vanuit het café naar huis fietsten, moeten vreemd hebben opgekeken toen in de 'midlle of nowhere' een ste vige vechtpartij voor hun neus afspeelde. Zo zagen ze bijvoor beeld dat een duister ogende maffiose figuur door een jonge knaap genadeloos over de brugrailing werd geslagen. Niet echt overigens! Afgelopen weekeind was het normaal zo rustige Oirlo voor eventjes het decor voor een heuse detectivefilm. Spannende, emotio nele en romantische scènes wer den voor de camera's van Venray- naar Frank van Zwamen gespeeld. Onder de regie van cineast Marijn Poels verfilmde het Awa-films tweetal het mooie verhaal 'The countess of st. PainshilT. Deze grote productie werd uit gevoerd door de Oirlose muziek vereniging Ons Genoegen ter gelegenheid van haar 100-jarige bestaan van de muziekvereniging inliet jaar 2008. Op 14 en 15 maart zal Ons Genoegen deze mijlpaal in de schouwburg van Venray op spectaculaire wijze vieren mid dels een bijzonder galaconcert. Met diverse gastoptredens zoals van het Venray's Mannenkoor, diversen dansgroepen, gastvioliste en tal van gewaardeerde artiesten. Het filmverhaal wat dit week eind in Oirlo e.o. werd opgeno men door de twee filmmakers, is hiervan een onderdeel en zal tijdens het liveoptreden in de schouwburg Venray worden geprojecteerd op het grote witte doek. Het verrassende aan deze film is dat Poels gebruik moest maken van het acteertalent dat binnen de vereniging schuilging. "En dat was er wel degelijk", spreekt de filmmaker vol lof over de gecaste personages. "Het is bijzonder knap van deze dorpse vereniging om zo'n ambitieus project uit te voeren. Het is een grote gok die je neemt. Buiten het feit dat film dagen organisatorisch behoorlijk groot, hectisch en niet goedkoop zijn, en je daarbovenop nog eens wilt werken met eigen mensen die normaliter niet voor de came ra staan, heb je in ieder geval durf om je als fanfare toch net even iets anders op de kaart te zetten." De vier hoofdrolspelers, Daan Willems, Piet Classens, Jan Peeters en Jolien Cox, die weken van tevo ren werden geselecteerd, deden het enorm goed volgens de twee filmmakers. Buiten de hoofdrollen waren er nog tientallen figuran ten aanwezig die hun creatieve bijdragen leverden aan de scènes. daagse kunst. Prijs: 90 euro (maxi maal aantal personen 15). De Noord-Limburgse gemeen te Venray is al eeuwenlang een katholiek centrum. Ooit telde de vrome stad maar liefst dertien kloosters en twee grote instituten voor psychiatrie. De geschiede nis van Venray, de gewijde grond en het religieuze erfgoed krijgen de komende maanden een extra dimensie als decor van Religion My Rock, een voettocht langs plekken van devotie ingevuld met hedendaagse kunstuitingen. De curatoren van het Odapark Venray, centrum voor hedendaagse kunst, stelde de 'pelgrimage' samen met historicus Twan van Els en kun stenaar Adriaan Nette in het kader van de kunstmanifestatie Rock My Religion. Kunstwerken van onder meer Devorah Sperber (USA), Ser- Het hele dorp werd door de ver eniging opgetrommeld om de film zo compleet mogelijk te maken. Zo werd het voormalige Rabo- bank-gebouw door SEP Peters beschikbaar gesteld en optimaal gebruikt en omgetoverd tot detec tivebureau, de lokale koeienboer bood Ons Genoegen zijn werkstal aan en speelde zelfs mee in het verhaal. Een oude Amerikaanse Cadillac scheurde door de zonnige straten van Oirlo en jongerensoos Watjang werd voor één avond omgebouwd tot ware nachtclub. Niet alleen Oirlo werkte mee aan de film, maar het authentieke romantische kasteel van Meerlo gei Shutov (RUS), Bas de Wit (NL), Mally Mallinson Shaun Doyle (GB), Jack Reubsaet (NL), en Neza- ket Ekici (D) krijgen in deze reli gieuze setting een nieuwe beteke nis; de ene keer provocerend en confronterend, de andere keer in volledige harmonie en symbiose. En op hun beurt krijgen de Lour- desgrot, de Turkse moskee, en andere religieuze plaatsen langs de route een nieuwe lading in relatie tot de kunstwerken. De locaties van de voettocht, die start in het Odapark, zijn wekelijks geopend van donderdag t/m zondag van 12.00 tot 17.00 uur, met uitzonde ring van Museum 't Freulekeshuus (13.00 - 17.00u) en de Sint Petrus Bandenkerk (13.00 - l6.00u). Het Odapark in Venray presen teert van 9 september 2007 tot en met 27 januari 2008 de kunstma- werd gebruikt voor één van de mooie locaties in het stuk. Er speelde zich spectaculaire gevech ten af, spannende momenten en ware romances. Oirlo kreeg voor even een echt Hollywood-tintje, waar het zonnige weer van afge lopen weekeind in het grote voor deel van de filmploeg lag. Twee lange dagen voor de acteurs en de organisatie zelf. In een tijdsbestek van 24 uur tijd werden alle beelden naar tevre denheid geschoten. "De mensen hebben genoten van de opnamen. Het was een bijzonder lange dag waar het velen wachten en het geduld tijdens de opnamen hope- nifestatie Rock My Religion. Het Limburgse centrum voor heden daagse kunst nodigt voor de mani festatie nationale en internationaal erkende kunstenaars uit voor een persoonlijke zoektocht naar hun eigen religie. Rock My Religion bestaat uit vier delen: Religion My Rock - een voet tocht van Oda naar Anna (9 sep tember - 4 november) Exodus - een mobiele tentoon stelling (9 september - 25 novem ber) Cross-Over - projecten op locatie (31 augustus - 25 novem ber) De Geweldloze en de Gewel- dadige - een tentoonstelling in het Odapark (18 november - 27 janu ari) De cast v.l.n.r. Piet Classens Jolien CoxDaan Willems en Jan Peeters zittend. lijk zullen worden beloond met een mooi filmstukje. De opnamen zijn in ieder geval achter de rus en de vereniging kijkt terug op een innoverend weekeind aldus bestuurslid Theo Peeters. Maar voordat de Oirlose acteurs op het witte doek zullen schitteren, moet het publiek nog enkele maanden moeten wachten. Muziekvereniging Ons Genoe gen sloot afgelopen weekeind moe maar zeer voldaan de twee opnamedagen succesvol af. Kerstmarkt bij JOC Op zondag 9 december wordt er bij het Jeugd Ontmoetings Centrum (JOC) in Ysselsteyn van 14:30 uur tot 18:30 uur een kerst markt georganiseerd. Er zijn aller lei activiteiten voor jong en oud. Er zijn nog kraampjes beschikbaar voor mensen die spulletjes wil len verkopen en/of presenteren. Er zijn twee mogelijkheden: een huisje (kosten 15 euro) of een kraampje in het hoofdgebouw (kosten: 7,50 euro). Verder is het JOC nog op zoek naar iemand die op deze dag kerstbomen wil ver kopen. Heeft u interesse? Neem dan contact met het JOC-Yssel- steyn, tel: 0478-541916, e-mail: lotte@joc-ysselsteyn.com. Denny Baggen exposeert in Koningskerkje In het Koningskerkje in Vier lingsbeek wordt op zondag 30 sep tember een tentoonstelling met olieverfschilderijen van Denny Baggen geopend. Baggen maakt kleurige schilderijen waarin ze voornamelijk lijnen tekent. In een beweeglijk patroon worden tal van figuren en figuurtjes zichtbaar, die samen een vrolijke wereld van herkenning oproepen. Haar werk biedt aan groot en klein veel kijk plezier. Baggen (Nijmegen) tekent haar olieverfschilderijen vol met lijnen. Van een afstand gezien oogt het werk abstract: één vlak, één kleur, met lijnen als structuur. Kijkt men dichterbij, dan valt er van alles te zien. In een beweeg lijk lijnenspel komen op het doek allerlei kleine en grotere figuurtjes tot leven. Ze dartelen en buitelen vol energie over elkaar heen: blaf fende hondjes, vliegende vogels, kikkers, katten en spelende kinde ren. Haar werk bestaat uit kleurige doeken, bevolkt met een wirwar van vrolijk ogende en soms venij nige wezentjes, speels en fantasie vol neergezet. Baggen maakt ook werken waarin zich een duidelijk herkenbaar tafereel afspeelt, maar steeds blijft de lijn bepalend voor het beeld. Daarnaast heeft ze tal van wandschilderingen op haar naam staan in ziekenhuizen, scho len, bedrijven en op gebouwen in de openbare ruimte. De opening van deze aantrekkelijke expositie is om 15.00 uur en wordt ingeluid door Anne Arts en haar medetrom melaars. De expositie is verder te bezoeken tot en met 28 oktober op zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur en op afspraak via telefoon (0478)631401. Gregoriaanse dag Op zaterdag 1 december 2007 organiseert Carmina Servata een Gregoriaanse dag. Deze dag vindt plaats in De Wingerd te Sevenum. Doelstelling is om iedereen de mogelijkheid te geven om eens kennis te maken met het Gre goriaans. Via diverse workshops, samenzang en optredens komen alle facetten van het gregoriaans aan de orde. Deze dag start om 10.00 uur en zal tot circa 16.30 uur duren.'Carmina Servata' (vrij vertaald uit het Latijn - Liederen die bewaard zijn gebleven) is een regionaal gemengd gregoriaans koor, met leden uit onder meer de gemeente Venray en Meerlo- Wanssum, dat is ontstaan vanuit een beginnerscursus Gregoriaans en opgericht in augustus 2006. Bijzonder aan dit jonge koor is de gemengde samenstelling. Momen teel bestaat het koor uit 18 dames en heren. Het koor zetelt in Seve num en repeteert wekelijks in de Wingerd te Sevenum. De doelstel ling van het koor is om het cul tureel erfgoed te behouden en het Gregoriaans op verschillende manieren te stimuleren. Dit tracht het koor te verwezenlijken door het toegankelijk te maken én te houden voor iedereen die graag Gregoriaans zingt of het wil leren. Het koor werkt projectmatig, waarbij veel aandacht geschonken wordt aan zangtechniek/stemvor- ming en koorscholing. Het orga niseren van een gregoriaanse dag is een goede manier om het grego riaans onder de aandacht te bren gen. Op deze dag zijn er work shops, waar u kennis kunt maken met alles wat met het gregoriaans te maken heeft. Denk hierbij aan uitleg van de geschiedenis van het gregoriaans, de eucharistie, litur gie, lesmethode, het Latijn, solfège en zangtechnieken, muziek luiste ren en de betekenis van het gre goriaans. Lijkt het u wat om Gregori aans te zingen, maar u weet niet zo goed wat het inhoudt? Dan is het misschien iets voor u om te komen kijken, luisteren en mee te doen op onze Gregoriaanse dag. Deze dag wordt gehouden in De Wingerd in Sevenum op zater dag 1 december 2007. De kosten bedragen 30 euro per persoon, inclusief lunch. Aanmelden kan tot 14 oktober 2007. Is uw inte resse gewekt, meld u dan aan via telefoonnummer: 0478 - 69 19 84 Sylvia Gielens, secretaris) of via email: info@carminaservata.nl. Van 3 tot en met 13 oktober is het weer Kinderboeken week, dit jaar met het thema Sub Rosa. Gedurende tien dagen staat de jeugdbiblio theek in het teken van boeken over geheimen. In veel kinder boeken spelen geheimen en verborgen zaken een rol. Het kan dan gaan over speurneu zen die geheimen oplossen, over verborgen schatten uit het verleden, over spionnen, maar ook over het hebben van persoonlijke geheimen. Voor de Kinderboekenweek 2007 heeft de jeugdbibliotheek Venray weer een sprankelend programma georganiseerd. De opening Kinderboekenweek vindt plaats op woensdag 3 okto ber om 11.00 uur. Lukt het de leer lingen van de Jan de Doperschool om samen met studenten van de Gilde Opleidingen dit mysterie op te lossen? Leesprogramma super speurders van 3 oktober tot 31 januari 2008. Hou jij ook van lek ker spannende boeken? Over raad- De Stichting Horst Music houdt samen met HZPC. op zaterdag 29 september in de Mèrthal in Horst het muziekspektakel Beatnight. In zeventien jaar tijd is Beatnight uitgegroeid tot een internationaal festival dat jaarlijks zo'n 2.000 muziekliefhebbers trekt. De orga nisatie ziet dit als een bewijs dat de zestiger jaren muziek nog altijd springlevend is. Met als thema The British Invasion part II komen dit jaar drie Engelse bands, namelijk The Illegal Eagles, Mungo Jerry en The Move. De regio wordt verte genwoordigd door Pigtail. Deze band is ontstaan uit een van die vele sixties beatbandjes uit de omgeving van Horst. Jonge en oudere muzikanten vinden elkaar ergens midden jaren negentig. Pigtail gaat classic rock spelen om een zo breed mogelijk publiek te bereiken. Anno 2007 heeft Pig tail een behoorlijke live reputatie opgebouwd en zijn er fans die de band achtervolgen tot in de beroemde Cavern Club in Liver pool toe. We kunnen genieten van zestiger jaren klassiekers van Onthulling Spelement in Leunen Het Spelement, een kunst werk van Gusse Wie dat jaren lang bij de school in Leunen heeft gestaan, wordt op zon dag 7 oktober om 11.00 uur in de nieuwe woonwijk Koren molen onthuld. Het Spelement is een houten raamwerk met daarop vier houten ornamen ten. In het raamwerk horen negen betonnen dierenbeel den. Het houten raamwerk is enkele jaren geleden al in de wijk geplaatst. Onlangs werden de ornamen ten op het raamwerk geplaatst, waarna al het houtwerk nog een grondige schilderbeurt kreeg. De betonnen beelden zullen binnen kort geplaatst worden, waarna wethouder Patrick van der Broeck op zondag 7 oktober het kunst werk officieel zal onthullen. Daar bij zal ook mevrouw Claessens, de weduwe van de Leunse kunste naar, aanwezig zijn. Lezing over paddenstoelen Het Natuurhistorisch Genoot schap in Limburg kring Venray houdt op donderdag 27 septem ber een lezing over paddenstoe len. De lezing wordt gegeven door Olaf op den Kamp. Paddenstoelen zijn het hele jaar door aanwezig, maar pas in de herfst vallen ze echt op. Dat komt omdat er dan opeens veel meer soorten ver schijnen en de paddenstoelen die in de herfst te zien zijn vaak ook veel groter. Maar eigenlijk zijn pad denstoelen het hele jaar door te zien. In de winter groeien in het bos de zogenaamde houtzwam- men, allerlei paddenstoelen die te vinden zijn op levend en op dood hout. Dit zijn bijvoorbeeld het elfenbankje, de berkenzwam of de tonderzwam.Tijdens de lezing ziet men dat paddenstoelen een grote variatie in vorm, kleur, biotoop en voorkomen per jaargetijde ken nen. Veel aandacht is er verder voor de groep aardsterren. Ook de boleten en hun begeleiders komen aan bod. Natuurlijk wordt de vlie- genzwam, rood met witte stippen, niet vergeten. De lezing begint om 20.00 uur in gemeenschapshuis D'n Oesterham in Oostrum. seis, mysteries en geheimen die worden opgelost? Voor kinderen van 6 tot 12 jaar. Speurtocht rond geheimen van 3 tot 27 oktober.Als je aan deze speurtocht meedoet word je meester(es) in geheim schriften. Voor kinderen van 6 tot 12 jaar. Bekroonde boekenpuzzel van 3 tot 20 oktober. Ken jij alle boeken die in 2007 een griffel of penseel hebben gewonnen? Los deze puzzel op en win kaartjes voor de voorstelling 'Ronja de Roversdochter' in de schouwburg. Voor kinderen van 6 tot 12 jaar. Biebboekje: een 10 met een griffel van 3 tot 13 oktober. Alle griffelwinnaars op een rij tje in een leuk boekje. Een cadeau tje van de bieb voor iedereen die geheimzinnige boeken leent. Zolang de voorraad strekt. Goo chelaar Haroldini op woensdag 3 oktober. Voorstellingen van 14.00 tot 14.30 uur en van 14.45 tot 15.15 uur. Geheimzinnige trucs met touw, ballonnen, kaarten en vuur. Voor kinderen van 4 tot 9 jaar. Kaartjes zijn te koop bij de uitleenbalie en kosten voor kin onder meer The Monkees, The Beatles,The Who en zelfs Led Zep pelin! Nu The Eagles te kennen hebben gegeven niet meer live te zullen optreden wordt de roep om deze muziek live te kunnen beluisteren steeds sterker. Maar als je deze muziek gaat coveren, heb je behalve kwaliteit ook feeling nodig, want de muziek van The Eagles zit razend knap in elkaar. Een wereldreis was nodig om deze Illegal Eagles bij elkaar te krijgen. Het resultaat is één Canadees, één Americaan en drie Engelse muzi kanten. Van The Eagles zelf krijgt deze band het predikaat 'The best of the rest' opgeplakt. We kunnen luisteren naar prachtig uitgevoer de songs als 'Take it Easy','One of These Nights','New Kid in Town', 'Hotel California' en 'Heartachte Tonight'. Mungo Jerry horen we voor het eerst op het beroemde Kralingen festival waar de band hun wereldhit 'In The Summer time' speelt. Terwijl 'Maggie' bij ons een bescheiden hit wordt scoort Mungo Jerry in Engeland met de hit 'Baby Jump'. Met de Voor de eerste maal zal er een voorronde van Write Now! in de regio Venlo plaatsvin den. De belangrijkste schrijf wedstrijd voor jongeren in het Nederlandse taalgebied bestaat uit 17 voorronden in Nederland en Vlaanderen en een finale in Rotterdam. Deel nemers uit de regio Venlo kun nen hun inzendingen vóór 21 november 2007 insturen. De prijsuitreiking van deze voorronde vindt plaats op 13 december in poppodium Per- ron55 te Venlo. Passionate organiseert de schrijf wedstrijd Write Now! voor de acht ste keer. In 2006 waren er maar liefst 950 deelnemers in de leeftijd van 15 t/m 24 jaar aan de schrijf wedstrijd, waarbij Maarten Naafs uit Utrecht de juryprijs van Write Now! en Vicky Franken uit Nijme gen de Sp!ts publieksprijs won nen. Het officiële startschot werd gegeven in een overvolle Wester gasfabriek tijdens boekenfestijn Manuscripta. Bij deze editie van Write Now! kunnen voor de eerste maal ook jongeren in Vlaanderen meedoen aan de schrijfwedstrijd. In totaal vinden er in het najaar vijftien voorronden in Nederland en twee voorronden in Vlaanderen plaats. Speciaal geselecteerde regi onale jury's reiken boekenbonnen uit aan de winnaars van de voor ronden (250 euro voor de eerste prijswinnaar, 125 euro- voor de tweede en 75 euro voor de derde) Van de ruim duizend verwachte deelnemers plaatsen zich er twin tig voor de finale, die op 20 januari 2008 in Off_Corso in Rotterdam plaatsvindt. Dit zijn de winnaars van de zeventien voorronden en drie wildcards. De finalisten schrijven een nieuwe bijdrage die beoordeeld wordt door een uit het Nederlandse taalgebied samenge stelde jury.Wie de finale wint, mag zich het grootste Nederlandstalige schrijftalent noemen. Daarnaast wint deze schrijver een laptop, een coachingstraject bij uitgeve rij Augustus en een optreden op GDMW Festival dat op 26 en 27 september 2008 in de Rotterdam se Schouwburg plaatsvindt. Daar naast kan er in de periode voor de finale gestemd worden voor de Spits publieksprijs van Write deren 1 euro en voor volwasse nen 2 euro. Voorstelling Sjaak de Piraat op woensdag 10 oktober van 14.00 tot 15.00 uur. Sjaak kan kinderen vertellen hoe ze piraat kunnen worden. Hij is vooral dol op schatten zoeken, het liefst schatten met heel veel goud, zil ver en juwelen. Voor kinderen van 4 tot 9 jaar. Kaartjes zijn te koop bij de uitleenbalie en kosten voor kinderen 2 euro en voor volwas senen 3 euro. Algemene informatie over de Kinderboekenweek kan online opgezocht worden bij www.kin- derboekenweek.nl. Wie naar de website van de Bibliotheek Ven ray surft, www.obvenray.nl vindt meer informatie over de plaatse lijke activiteiten. De openingstijden van de Bibliotheek Venray zijn maandag 13.00-17.30, dinsdag 11.00-17.30, woensdag 11.00-17.30, donderdag van 13.00-17.30, vrijdag van 11.00- 20.00 en zaterdag van 11.00-14.00 uur. single 'Lady Rose' heeft de band wederom succes in Nederland. In 1972 formeert leider en leadzan ger Ray Dorset een nieuwe groep met daarin onder meer drummer Dave Bidwell van Chicken Shack. Opnieuw scoort Mungo Jerry met 'Alright,Alright,Alright'. Live muziek was in de jaren zestig erg belangrijk. Zo ook voor The Move, een groep die in 1965 wordt opgericht in Birmingham. Met flit sende visuelen en wonderschone muziek treedt de band veel op in de Marquee Club in Londen. Eind 1966 kiest The Move voor het Deram-Label en komt de eerste single uit. Het wordt meteen een top-10 hit voor 'Night of Fear'.Alle hits worden geschreven door Roy Wood. Andere prachtige bekende hits van hem zijn 'Fire Brigade' en 'Blackberry Way'. In 1970 wordt zanger Carl Wayne vervangen door Jeff Lynne. Dit is in feite het begin van een nieuwe band name lijk Electric Light Orchestra. Meer informatie kun je krijgen bij Jan Droesen.Tel.: 06-54272108. Kijk ook op www.beatniglit.nl Now!. Deze zal ook op 20 januari 2008 worden uitgereikt. Dat Write Now! een opstap kan zijn naar meer blijkt uit de succes sen die eerdere Write Now! win naars boekten. Zo debuteerden Write Now! winnaars bij lande lijke uitgevers, onder wie Theo- Henk Streng wiens debuutroman De nalatenschap in 2007 bij uit geverij Holland verscheen, Mau rice Buehler met de dichtbundel Grasaap te Water (2003) bij uit geverij Contact en Yusef El Halal met de verhalenbundel Man zoekt vrouw om hem gelukkig te maken (2004) bij uitgeverij Nijgh en Van Ditmar. Raoul de Jong bracht inmiddels Stinknegers (2004) uit bij uitgeverij Sirene, schreef Het leven is verschrikkulluk (2005) bij uitgeverij Augustus en It's Amaaazing! (2006) bij uitgeverij Rothschild&Bach. Andere deelne mers aan Write Now!, zoals Vicky Francken (publieksprijs 2006), Anke Scheeren (finalist 2004) en Tonie Mudde (finalist 2002) tim meren aan de weg met publicaties in tijdschriften en optredens. De voorwaarden om mee te doen: leeftijd 15 t/m 24 jaar, de inzending is in de Nederlandse taal en bedraagt maximaal 2.000 woor den. Voor meer informatie over de voorwaarden zie www.writenow. nu. Inzendingen regio Venlo vóór 21 november 2007 naar: info@wri- tenow.nu Classics Dance Night uitverkocht De belangstelling voor Classics Dance Night in Venray, op zaterdag 29 september, is overweldigend. De 500 beschikbare tickets zijn ruim drie weken vóór het evene ment allemaal gereserveerd. Vanaf eind deze week kunnen de kaart jes afgehaald worden bij De Witte Hoeve in Venray. Iedereen die gere serveerd heeft, krijgt daar nog per e-mail bericht over. "Geweldig dat Classics Dance Night Venray nu al uitverkocht is. In april hadden we daar een fantastische avond, dat gaan we eind van deze maand nog eens dunnetjes overdoen! Het feit dat alle kaartjes nu al weg zijn, betekent dat de bezoekers er ook zo over denken!", zegt organisator en dj Eddy Jones. Kunst Cultuur

Peel en Maas | 2007 | | pagina 28