Zaterdag 15 en koopzondag 16 september vieren wij ons 80-jarig bestaan, U BENT VAN HARTE WELKOM jubileum professionals in thermoforming Word jij onze nieuwe collega? MODESCHOENEN Dames Xsensible Think! Via Vai Roberto d' Angelo Lisa Tucci Hispanitas Gabor Duroa Wolky Verhulst Footnotes e.a. Heren Braend Clarks Giorgio Van Gils Van Lier Diono Exclusive Mophisto Camel Active Sioux Footnotes Yarloks e.a. Wij zoeken ondernemende en enthousiaste collega's! De mode voor de winter is feestelijk en speciaal! Nieuw zijn korte laarsjes met hakjes, pumps en bandschoenen. Dit in nieuwe kleurnuances zoals metallic, exclusieve materialen en speelse accen ten. Ook de zeer uitgebreide collectie voor losse inleg, is modern en comfortabel. Al 80 jaar is de speciaal geselecteerde collectie, uiteenlopend van modieus tot comfortabel, de kracht van Ariaens Modeschoenen. In dit jubileumjaar staat de feestelijke najaarscollectie centraal. www.ariaens.com Grotestraat 14, Venray Tel. 0478-581207 PEEL EN MAAS Donderdag 13 september 2007 - Pagina 6 Nelipak is Europees marktleider in verpakkingen voor medische implantaten zoals kunstheupen en pacemakers. Daarnaast produceren wij verpakkingen voor consumentenartikelen zoals scheerapparaten en karaokesets en grote vormdelen zoals tentwandpanelen tot 2x4 meter en zonnebankkappen. Al onze producten worden in eigen huis ontworpen en ontwikkeld, gemiddeld zo'n 300 per jaar. Nelipak heeft vestigingen in Nederland, Ierland en de Ver enigde Staten. Bij Nelipak werd in de afgelopen 10 jaar voor 40 miljoen geïnvesteerd en de komende jaren zal op dit niveau worden voortgegaan. Er werken 585 mensen (490 FTE) en in 2007 zal de omzet stijgen naar 68 miljoen. Nelipak blijft groeien en heeft daarom opnieuw dringend verschillende topmedewerkers nodig: Machinestellers Monteur onderhoud CAD/CAM ontwerper-programmeur Notes ontwikkelaar-beheerder After sales manager Financieel-administratief medewerker Medewerker verkoop-binnendienst customer service Sealmachine monteur Leerling CNC-Frezer Belangstelling voor een van deze vacaturesBezoek Nelipak op www.nelipak.com. Daar staan alle functies mét details op vermeld, ook hoe en waar u kunt reageren. Bellen kan ook: 0478 529 000. Vraag naar afdeling P O. Teamleider productontwikkeling Medewerker huishoudelijke dienst Medewerker verkoop voorraadbeheer en contracten Medewerker verkoop klanten database Rabobank Venray heeft een toonaangevende positie, zowel in de bedrijven- als in de particuliere markt. De bank heeft circa 150 medewerkers. Binnen het directiemodel heeft de bank twee commerciële takken: de afdeling Particulieren Private Banking en de afdeling Bedrijven. Zij worden ondersteund door de afdeling Bedrijfsmanagement. Als coöperatie helpen wij klanten in het realiseren van hun ambities. Om dat te bereiken her- en erkennen we op het juiste moment de behoeften van klanten. Klanten ervaren een bank die hen op een verrassende manier tegemoet treedt. Trefwoorden die bij ons passen zijn toonaangevend, ondernemend en dichtbij. HBO/WO talent voor onze afdeling Control. Heb je een HBO of WO diploma in een bedrijfseconomische richting en ben je pas afgestudeerd? Heb je minder dan één jaar werkervaring? Dan zijn wij geïnteresseerd in jouw talent! Tijdens een intern traject volg je opleidingen en trainingen als voorbereiding voor een functie bij de afdeling Control. Je gaat geen uitdaging uit de weg en wilt het beste uit jezelf halen. Trefwoorden: ambitieus, initiatiefrijk, resultaatgericht, zelfstandig, samenwerken. Assistent Accountmanager Private Banking (HBO-niveau). De Assistent Accountmanager Private Banking biedt een optimale ondersteuning aan de accountmanagers Private Banking en Beleggingsspecialisten. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het voorbereiden en afhandelen van verkopen in het segment Private Banking, zodat de Accountmanagers zich kunnen concentreren op hun advies- en verkooptaken. Hiernaast realiseer je klantwaarde als hét aanspreekpunt voor klanten en je bouwt daarmee zelf goede klantrelaties op. Trefwoorden: klantgericht, com mercieel, resultaatgericht, zelfstandig, samenwerken. Medewerker Administratie Centrum (MBO+/HBO-niveau). De Medewerker Administratie Centrum ondersteunt de commercie door het verrichten van administratieve werkzaamheden zodat commerciële medewerkers hun verkoopta ken optimaal kunnen vervullen. Ook fïnancieel-administratieve werkzaamheden ter ondersteuning van de controllers behoren tot het takenpakket. Trefwoorden: enthousiast, initiatiefrijk, kwaliteitsgericht, zelfstandig, samenwerken. Servicemedewerker Callcenter (MBO-niveau). De Servicemedewerker Callcenter kan goed luisteren, is klantgericht en heeft zeer goede commerciële vaardigheden. De Servicemedewerker Callcenter zorgt voor een optimale telefoni sche bereikbaarheid van de bank, verleent service aan onze klanten en verkoopt passende producten aan particuliere klanten. Outbound telefoonverkeer is onderdeel van het takenpakket. Trefwoorden: klantgericht, luisteren, com mercieel, resultaatgericht, samenwerken. Wil je meer weten over de vacatures? Heb je belangstelling voor één van deze functies en wil je meer informatie of een uitgebreide functiebeschrijving, neem dan contact op met de afdeling personeelszaken van Rabobank Venray, telefoonnummer 0478-530313 of via personeelszaken@venray.rabobank.nl. Jouw sollicitatie kun je tot en met 1 oktober 2007, bij voorkeur per mail, sturen naar personeelszaken@venray.rabo- bank.nl of naar Rabobank Venray, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 64, 5800 AB VENRAY. Bijzonderheden Nieuwe medewerkers worden getoetst aan onze Regeling Screening Rabobank. Het betreffen fulltime functies (minimaal 32 uur per week is bespreekbaar). De mode viert dit met ons mee! Voor alle functies geldt dat zowel mannen als vrouwen kunnen reageren. (f N0HEK0

Peel en Maas | 2007 | | pagina 6