van MEDE MOGELIJK GEMAAKT DOOR: RICH/\pJp(APPERS life style 'Van ramp tot vamp' Hofmans geeft de i-Joy aan de Vamp van 2007 i I* "i r b THEATERCAFÉ (U drtiest THEATERCAFÉ (U KYtbtSt 2e prijs: REISCHEQUE t.w.v. 300,- Méér dan 100 relax-fauteuils op voorraad! Vice Versa mode I I yX I T> LI 1_ Relax-fauteuils specialist CONFERENTIE PARTYCENTRUM Gasstraat 5 Venray B0478- 581626 www.dewittehoeve.com www.hofmanstapijten.nl PEEL EN MAAS Peel en Maas metamorfose Henseniusplein 12 Venray C RAI E Henseniusplein 6, 5801 BB Venray tel: 0478-581391 Geef je op voor GRATIS metamorfose Ben je je kapsel al jaren moe? Wil je je in een nieuw jasje laten steken? Zit je ook al jaren in het zelfde patroon en wil je er eens anders uitzien? Wat je nodig hebt is een complete metamorfose! In samenwerking met Rich Art Kap pers in Wanssum en Lifestyle Mode, Foto Hoedemaekers en De Artiest in Venray biedt nieuws blad Peel en Maas dames van 18 jaar en ouder een compleet - gra tis - metamorfosepakket aan. De maandelijkse metamorfose bestaat onder meer uit het verzorgen van je haar en/of make-up, nieuwe kleding, een fotoreportage en een smakelijke afsluiting van je meta morfosedag. De medewerkers van Rich Art Kappers zorgen er in hun kappers- en beautystudio in Wans sum en Bakel voor dat je kapsel opnieuw geknipt, gekleurd en gestyled wordt en ook wordt de make-up verzorgd. Na het verzor gen van het haar en de make-up wordt de metamorfose pas echt compleet, als je door Lifestyle Mode, Secondo of D-Company wordt gekleed. Vervolgens maakt vakfotografe Saskia Faessen-Hoe- demaekers van Foto Hoedemae kers een uitgebreide fotorepor tage. De dag wordt in theatercafé De Artiest smakelijk afgesloten. Peel en Maas volgt de 'Metamor fose van de maand' op de voet en blikt elke laatste donderdag van de maand met foto's van de kandi date en een verhaal terug op deze bijzondere dag. Rond de jaarwis seling kiezen de lezers van Peel en Maas wie de allerleukste meta morfose is. In januari 2008, als alle kandidaten bekend zijn, vindt in zalencomplex De Witte Hoeve in Venray een groot galafeest plaats. De hoofdprijs, een relaxfauteuil, is beschikbaar gesteld door Hofmans Tapijten. Wil je meedoen? Meld je dan aan! De enige voorwaarden zijn dat je moet wonen in het ver spreidingsgebied van Peel en Maas (de gemeenten Venray en Meerlo- Wanssum en de dorpen Overloon, Maashees, Holthees en Vierlings beek), een vrouw van achttien jaar of ouder bent en op minimaal een zaterdag in de maand kunt meedoen aan de Peel en Maas metamorfose. Interesse? Meld je dan snel aan! Dat kan schriftelijk of per e-mail. Vermeld daarbij dui delijk je naam, adres, telefoonnum mer en leeftijd. Stuur (of mail) ook een (pas)foto van jezelf mee. Graag inzenden naar de redactie van Peel en Maas, Postbus 1, 5800 AA Venray. Of mail naar redactie@ vandenmunckliof.nl. Gerda Mulder verrast iedereen met vlotte look Echtgenoot Geert, dochter Sanne en haar zoons Tom en Dennis keken verbaasd op toen 'mam' zaterdag thuiskwam na de metamorfose die Peel en Maas samen met Rich Art Kap pers, Life Style Mode, Foto Hoe demaekers en De Artiest dit jaar heeft opgezet. "Ze waren allemaal totaal verrast", vertelt Gerda Mulder (45). "Tom zei: 'Ik heb een nieuwe moeder gekregen', Sanne noemde me een vlam en Dennis heeft me vijf minuten lang aan staan gapen." En haar man Geert? Ja, ook die reageerde gelukkig enthousiast op de nieuwe look van Gerda Mulder. En terecht, want ook zaterdag stroopten de medewerkers van Rich Art Kappers, Life Style Mode, Foto Hoedemaekers en theater café De Artiest weer de mouwen op om van de kandidate van de maand augustus een echte vamp te maken. Gerda Mulder is erg tevre den over het verloop van de dag én, niet onbelangrijk, het resultaat. "Ik liep al langer rond met het idee om iets anders te doen met mijn uiterlijk, vooral mijn haar mocht er wel wat pittiger uitzien. Maar het kwam er maar niet van. Dit was een kans die ik met beide handen heb aangegrepen. Ja, ik heb echt genoten van de metamorfose." De Venrayse wilde aanvankelijk aan de metamorfose meedoen met een aantal collega's van het horecadeel van vakantiepark Het Meerdal in Horst-America. Als afscheid."Ik heb op het park altijd in de horeca gewerkt, maar ben nog niet zo lang geleden begon nen in het boulangeriegedeelte. Toen ik samen met mijn collega's op afscheidsweekend was op Het Heijderbos in Heijen, kreeg ik spontaan het idee om ons groepje op te geven voor de metamorfose. Het leek me geweldig om ze te verrassen. Want ik heb altijd pret tig met hen samengewerkt." Maar helaas voor haar colle ga's is de metamorfose alleen bedoeld voor eenlingen, vrou wen ouder dan 18 jaar die in het verspreidingsgebied van Peel en Maas wonen. En de keuze viel deze maand op Gerda Mulder, die erg enthousiast reageerde en ook zaterdag met volle teugen genoot van de verwendag die ze kreeg aangeboden. Korter haan nieuwe make-up en moderne kleding... De metamorfosedag begon zater dag al vroeg met het maken van een voorfoto bij Foto Hoedemae kers in Venray en het bekijken en passen van een aantal kledingsets die speciaal voor haar waren gereserveerd bij Life Style Mode in Venray. "Daar ben ik erg goed geholpen, want met mijn lengte is het niet eenvoudig om geschikte kleding te vinden. Meestal ga ik voor kleren winkelen in Eindho ven, maar de verkoopsters van Lite Style Mode hadden speciaal voor mij een aantal kledingsets klaarge legd, combinaties die ik normaal gesproken nooit zou kopen. Maar het paste perfect, ik kon maar moeilijk een keuze maken." Ze koos uiteindelijk voor een blouse van het merk Cher en een spencer van het merk Expresso. "Kleding die me past, en een stuk moderner dan de kleding die ik had", zegt Gerda Mulder. De nieuwe kleding nam ze mee naar Wanssum, waar ze onder handen werd genomen door een professionele styliste van Rich Art Kappers en een kleurana- liste. "Die kijkt bijvoorbeeld naar de kleur van je ogen en geeft je advies over welke kleuren bij je ogen en gezicht passen. Bij mijn nieuwe kapsel is rekening gehou den met mijn kaaklijn. Maar over de details kun je beter met Richard Bindels contact opnemen." Volgens Richard Bindels, eige naar van Rich Art Kappers, heeft styliste Daisy Brouwers Gerda "een vlot, piekerig kapsel voor een jongere uitstraling" geknipt. "Tevens heeft onze personal sty list een kleuranalyse gedaan en geconcludeerd dat Gerda behoort tot het koele type. Daarom is geko zen voor de lichtere tinten met een mat effect. De make-up is aangepast, ook in de koele tinten. Er zijn lichte kleuren gebruikt om haar ogen meer te laten spreken en met de lipgloss is het effect van dikkere lippen geaccentueerd. Lipgloss geeft ook een natuurlijk effect. Ook voor Gerda geldt zo natuurlijk mogelijk blijven. Dat past bij haar type en dat was ook haar wens." Na de metamorfose bij Rich Art Kappers volgde een professionele fotoreportage bij Saskia Hoede- maekers-Faessen, die een stralende Gerda Mulder zag binnenkomen. "Grappig is dat ik elke keer weer merk dat zo'n uiterlijke veran dering ook een gedragsverande ring tot stand brengt, 's Ochtends komen de dames heel timide en soms zenuwachtig binnen en 's middags komen ze stralend de stu dio in en hebben ze echt zo iets van: knip maar, want ik ben nu de moeite waard om te knippen." De metamorfosedag werd afgesloten met een gratis driegangendiner, samen met haar man Geert, in the atercafé De Artiest in Venray. "Een heerlijke afsluiting van een mooie dag", aldus Gerda Mulder.Volgende maand wordt een nieuwe kandida te door Foto Hoedemaekers, Rich Art Kappers, Life Style Mode en theatercafé De Artiest in de watten gelegd. Het grootste aanbod van Nederland Hoofdprijs beschikbaar gesteld door ^♦sbure^ ï.s.m. Meer trefkans bij Hofmans SCHOUWBURGPLEIN IA TELEFOON 0478 587739 5801 BV VENRAY FAX 0478 568925 VROEG UIT DE VEREN NA DE METAMORFOSE Donderdag 30 augustus 2007 - Pagina19 BAKEL Van de Poelstraat 3a 5761 BW Bakel T 0492 343298 WANSSUM Geijsterseweg 1a 5861 BKWanssum |T 0478 531383 n HOEDEMAEKERS SCHOUWBURGPLEIN 1A 5801 BV VENRAY TELEFOON 0478 587739 FAX 0478 568925 "Ik heb een nieuwe moeder gekregen" v Van Ramp tot Vamp venray Henseniusplein 3 Postbus 555 5800 AN Venray Tel: 0478 - 51 51 55 www.reisbureauviceversa.nl info reisbureauviceversa.n Beerseweg 10a 15431 LC Cuijk 0485-315516

Peel en Maas | 2007 | | pagina 19