Systematik houdt elk dak in topconditie Dansles weer in de lift XPS TOTALE LEEGVERKOOP VANAF NU 5,- 10,- 19,- 25,- 15,- 29,- Tennissen met een lach 1\ Maïstoernooi Informatie over kanker Operations Manager SUPERPRIJZEN weg pech versch' van de ZOMERCOLLECTIE womenswearl Hendrickx Venray bv PEEL EN MAAS Donderdag 2 augustus 2007 - Pagina 15 Alzheimer Café Venray Powered by progress Ondernemend en slagvaardig VENRAY TEGELEN ARCEN Laagheidseweg 19a - 0478-583525 www.hendrickx-venray.nl Afrasteringsmaterialen Hogedrukreinigers Warmwaterreinigers Waterpompen Beregenings materialen Gazon maaiers Bosmaaiers Heggenscharen Bladblazers Veegmachines Verder verzorgen wij diverse laswerkzaamheden Champignons Fulltime medewerker machinale oogst Onderhoudsmonteur Marleen Custers na blessureleed op de weg terug TV Venray PC St. Jan Zomeravondbridge Overloonse Bridgeclub Schoolatletiekdag AV Venray Mountainbike vereniging Systematik is een van oorsprong Duits bedrijf dat alle renoveringswerk- zaamheden op het gebied van dak- en gevelreiniging verricht.Vooral het coa ten van daken was in Duitsland een enorm succes en wordt sinds 2002 ook in Nederland uitgevoerd. "Onze coating wordt, na industri ële reiniging, handmatig met de kwast aangebracht!", aldus Mare Lucker, verkoopleider voor Nederland. "Laat u zich, net als vele anderen, ook over tuigen van onze kwaliteiten. Al onze hoog gekwalificeerde medewerkers, die hun werk uiterst serieus nemen, staan graag voor u klaar." Zure regen, uitstoot van schadelijke stoffen door fabrieken, zonnestralen, kou, hagel, sneeuw en luchtverontreiniging. Gelukkig hebben we een dak boven ons hoofd dat ons beschermt tegen deze ongewenste 'neerslag'. Althans, zolang het dak zelf sterk en gezond genoeg is. Dakreinigingsbedrijf Syste matik brengt en houdt uw dak in top conditie. Op poreuze plekken blijft het vochtig waardoor mos, algen en paddestoelen vrij spel krijgen, met alle gevolgen van dien. De schade die zij aanrichten, draait niet zelden uit op dure reparatie of zelfs gehele ver vanging. Voor dat laatste biedt Syste matik een alternatieve oplossing die wel tot 70% goedkoper is. Bovendien een goede oplossing, die een perfect dak oplevert en daarnaast ook nog een mogelijkheid biedt het dak een ander kleurtje te geven. "Onze kracht is dat wij elke dakpan apart en met de hand behandelen, waardoor een ste vige coating wordt aangebracht. Ook andere aangetaste plaatsen in het dak worden zorgvuldig behandeld. Tevens krijgt u tien behandelde reservepan nen." Na enkele jaren in Duitsland te hebben gewerkt, heeft Mark Lucker de succesvolle diensten in 2002 in Nederland geïntroduceerd. Aanvanke lijk was dit relatief nieuwe product in Nederland lastig op de markt te zetten. Door voorbeeldprojecten tegen hoge korting aan te bieden in verschillende regio's, werden mensen overtuigd door de kwaliteit van het product en de vakmanschap van de Systematik- medewerkers. "Na deze introductie in Nederland zijn vele klanten zeer tevreden over onze diensten. Al meer dan 500 daken zijn door ons gerei nigd en met de hand voorzien van een kwaliteits-coating. Op aanvraag van vele klanten zijn wij ook begon nen met het reinigen en coaten van gevels.Al onze producten en diensten kunnen wij tegen een zeer concurre rende prijs aanbieden. Alle werkzaam heden hebben wij immers in eigen huis!" Dakreinigingsbedrijf Systematik is bovendien zeer innoverend. Door nieuwe ontwikkelingen, waaronder de zeer vooruitstrevende nano-tech- nologie, toe te passen, is en blijft Syste matik een professioneel bedrijf, nu en in de toekomst. Voor meer informatie kijk op ww.systematik.nl of bel met Mark Lucker, tel. 06-12043799. Het Alzheimer Café Venray is op maandag 13 augustus weer open voor alle mensen met dementie, hun part ners, familieleden en betrokkenen. Hulpverleners en andere belangstel lenden zijn ook van harte welkom. Alle gasten leren en profiteren van eikaars kennis en kunde. De avond van augustus heeft een aangepast programma in verband met de vakan tieperiode. Naast gesprekken met een aantal vrijwilligers worden er video fragmenten vertoond. Het Alzheimer Café Venray vindt plaats in De Kemp haan in Venray. Inloop is vanaf 19.00 uur en aanvang van het programma is om 19.30 uur. De avond wordt uiter lijk 22.00 uur afgesloten. Voor meer informatie kan men contact opnemen met het Informatiecentrum Geestelij ke Gezondheid via tel. (0478)527066. Dankzij de vele dansprogramma's op televisie heeft bewegend Neder land de dansvloer weer ontdekt. Ech ter, de dansschool van heden ten dage biedt niet alleen beweging voor vol wassenen waarbij de inhoud van de cursussen helemaal is aangepast aan de huidige wensen; de lesmethodes zijn ook helemaal van deze tijd. Hier bij heeft de ontwikkeling zeker niet stilgestaan en die gaat ook nog steeds door. Behalve de moderne stijldanscur sussen voor jeugd, jongeren en vol wassenen met trouwens uitsluitend vakgediplomeerde begeleiding, waar in u in korte tijd ongemerkt een groot aantal danspassen van de meest voor komende dansen onder de knie krijgt, zijn er ook tal van andere dansvormen die iedereen in beweging zetten. Het begint al met de allerkleinsten vanaf 2 jaar die spelenderwijs een enorme motorische en muzikale ontwikkeling doormaken. Voor de kinderen van 4 tot 12 jaar onderverdeeld in diverse leeftijdsgroepen staat een bont pal let te wachten met voor elk wat wils. Ook de nieuwste trends zoals jump en clipdance worden hierbij zeker niet vergeten. Voor de meer beweeg lijke dansen met aanstekelijke ritmes zoals salsa, Bachata en merengue zijn er specifieke cursussen in het les programma opgenomen. Voor deze dansvorm hoef je trouwens zoals bij de meeste cursussen niet per se met een partner in te schrijven. De wintermaanden staan weer voor de deur. Dus wat let je om te ontdek ken hoe leuk dansen leren tegenwoor dig is. De enige erkende dansschool van Venray zorgt ervoor dat u verze kerd kunt zijn van een goed resul taat. Op zondag 26 augustus, kunt u op een ongedwongen wijze kennis maken met bovengenoemde moge lijkheden tijdens het open huis van danssschool Paul Janssen in Veltum, van 14.00 tot 16.00 uur, speciaal voor kids van 2-12 jaar en van 19.00-21.00 uur voor alle leeftijden met leuke demonstraties en workshops voor de diverse leeftijdsgroepen. Naast uw wekelijkse dansles zijn er regelmatig dansavonden en biedt Dansstudio Paul Janssen u ook nog de mogelijk heid deel te nemen aan een succes vol reisprogramma voor zowel leden als niet-leden. Behalve een voorde lige wintersportreis met verblijf in het meest sfeervolle hotel in de omgeving naar Tsjechië in de eerste week van januari, wordt er na het enorme suc ces van dit jaar ook in 2008 nogmaals een fantastische veertiendaagse rond reis door China gemaakt met eigen Nederlands en Chinees sprekende reisleiding i.s.m. restaurant Orien tal Dynasty uit Castenray. Voor meer info en aanmelding kunt u kijken op www.dansmetonsmee.nl of direkt bellen met 077-3981101. Mailen kan ook; info@dansmetonsmee.nl Het Toon Hermans Huis, inloophuis voor mensen met kanker, start in de eerste week van september weer met een aantal gespreksgroepen. De eerste is bedoeld voor mensen die kanker hebben of hebben gehad. Kanker is een ziekte die ingrijpt op alle levens fronten. Je raakt erdoor uit balans en het kost veel energie en inzet om weer een nieuw evenwicht te berei ken. Deze groep kan helpen bij het zoeken van dit nieuwe evenwicht. Een houvast bieden bij de vraag: 'Hoe ga ik met deze ziekte om?' De tweede gespreksgroep is bedoeld voor mensen van wie de partner aan kanker is overleden. Het overlijden van een partner is een zeer ingrijpende verlieservaring. Je raakt erdoor uit balans en het kost veel energie en inzet om weer een nieuw evenwicht te vinden. Deze groep kan helpen bij het ver werken van het verlies. Informatie en opgave voor deze gespreksgroepen kan bij mevrouw Cor Jaspers van het Toon Hermans Huis in Venlo, tel: 077- 3211433. XPS is sinds 1994 actief in de copier- en printer markt. De XPS organisatie heeft twee business units: Cartridge Technology en Module Technology. Onze klanten bestaan uit OEM's en private label distributeurs. Het hoofdkantoor is gevestigd in Venray van waaruit een professionele staf verantwoordelijk is voor het functioneren van de twee productiebedrijven in China en één productiebedrijf in Slowakije. Sinds kort heef! XPS een sales office in de USA. Wereldwijd heeft de XPS organisatie meer dan 600 medewerkers. Onze dochteronderneming Xiclado houdt zich bezig met inzameling en verkoop van cartridges. Voor Xiclado zijn wij op zoek naar een enthousiaste, full-time Functie Als Operations Manager ben je (mede) verantwoordelijk voor de ontwikkeling en het resultaat van de Xiclado organisatie Binnen Xiclado ben je eindverantwoordelijk voor alle operationele zaken. Je geef! leiding aan 2 administratief medewerkers en een groep productie medewerkers in onze Nederlandse en Slovaakse vestigingen Je draagt zorg voor de inrichting en optimalisatie van het (dagelijks) productieproces en de productieresultaten m.b.t. het uitsorteren Je coördineert alle activiteiten rondom inkoop en verkoop van cartridges, alsmede de aansturing van het inzamelen en uitsorteren Je onderhoudt intensieve contacten met klanten en leveranciers binnen de office branche Het structureren van in- en externe informatiestromen en het opzetten van werkprocedures behoort tot je verantwoordelijkheden. Je bent mede verantwoordelijk voor verdere professionalisering van de Xiclado organisatie Profiel geschikte kandidaat HBO werk- en denkniveau Bij voorkeur enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie (bij voorkeur in de office supplies) Goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal Kennis van MS Office; kennis van ERP-systemen is een pré Commerciële en service gerichte instelling Uitstekende contactuele eigenschappen en overtuigingskracht Gedreven teamplayer Leidinggevende kwaliteiten Organisatorisch vermogen No-nonsense en 'pak-aan' mentaliteit Wij bieden: een interessante en veelzijdige functie in een internationale werkomgeving. Wil jij deze uitdaging aangaan? Dan verzoeken wij je een brief met CV te sturen naar XPS, HR department, Keizersveld 4, 5803 AN Venray, Nederland. E-mail: personeelszaken@xps.nl Voor verdere informatie over de functie kun je contact opnemen met Myriam Wismans, tel.: 0478 554207 of An Magerman, tel.: 0478 554210. Aanvullende informatie kunt u vinden op onze website: WWW.XPS.com First Lodu Wegens uitbereiding van onze champignon- kwekerij zijn wij op korte termijn op zoek naar: - wij bieden een afwisselende baan met alle voorko mende werkzaamheden in onze champignonkwekerij, ook onderhoud van diverse machines kan tot de functie behoren. - goede en enthousiaste en flexibele inzet. - ervaring geeft de voorkeur. - salaris volgens CAO paddestoelen. voor alle onderhoudswerkzaamheden op ons bedrijf, veel afwisselende werkzaamheden. - enthousiaste en flexibele inzet - verschillende mogelijkheden in de uren - eventueel vutter of niet fulltimer is ook mogelijk. Heb je interesse of voor meer informatie bel gerust: Smits Champignons BV Puttenweg 80 5813 BD YSSELSTEYN tel.: 0478-541574 of 06-54215961 Sportnieuws -info V V m Ja, de lach is weer helemaal terug op het gezicht van Marleen Custers. En dat is niet zo vreemd, na al het blessureleed dat de 19-jarige tennis ster uit Oostrum twee jaar lang par ten speelde. Maar nu ze blessurevrij is, geniet Marleen Custers (19) weer met volle teugen van de door haar zo geliefde sport. En met resultaat, want zondag won ze de finale in het dames enkelspel (categorie 3) van het sterk bezette Topic Open in Sittard. Het was al langer bekend dat Mar leen Custers op de weg terug is. Want Marleen Custers won zondag de finale van de Topic Open in Sittard. in de afgelopen landelijke tenniscom- petitie werd ze glansrijk kampioen met het eerste gemengd dubbelteam van TC Venray, dat onder leiding staat van coach Twan Lensen. Ze won al haar enkel- en dubbelpartijen en droeg zo haar steentje bij aan de titel voor de talentvolle equipe vanTC Ven ray. Ook won ze in april een toernooi in Boxmeer. "Ik ben in totaal twee jaar geblesseerd geweest", vertelt Mar leen Custers. "Vooral een rugblessure maakte het voor mij onmogelijk om te tennissen. Als ik maar een beetje intensiever begon te trainen, dan begon die blessure weer op te spelen. Mijn comebacks mislukten steeds, en dat was erg frustrerend. Maar gelukkig kan ik nu al een jaar blessurevrij ten nissen." Gelukkig, dat woord zegt ze vaak tijdens het gesprek. Want tennis is al jaren haar lust en haar leven en het is dan ook niet raar dat Marleen Custers er grote moeite mee had dat ze haar racket twee jaar lang zo vaak in de tas moest laten liggen vanwege een slepende rugblessure. OUDE NIVEAU Nee, helemaal terug op haar oude niveau is ze nog niet, zegt de tennis ster, die momenteel 150ste staat op de nationale ranglijst van Nederland. "Maar ik ben op de goede weg. Ik weet nu dat ik het fysiek weer aankan. In Sittard heb ik vijf wedstrijden in twee dagen gespeeld. En het ging heel erg goed. Mijn doel voor de komende tijd is om mijn huidige niveau ver der te verbeteren en binnenkort een ronde te pakken in deA-klasse." In de regio blijft het nog rustig op wedstrijdgebied. Wel worden er volop plannen gesmeed voor de jaarlijkse clubkampioenschappen inclusief bar becue op zondag 9 september. Opga ve voor de barbecue is mogelijk via de website. Trainingen: Dinsdag: jeugd en senio ren zwemmen 18.00-19.00 uur zwem bad De Sprank. Woensdag: 19.00 uur zwemmen Kasteelse Bossen. Don derdag: Jeugd lopen 18.30-19.30 uur Atletiekbaan Venray. Seniorenlpen 19.00-20.45 uur Atletiekbaan Venray. Zaterdag: Jeugd en senioren 13.30 uur zwemmen Kasteelse Bossen: 15.OO IT.00 uur lopen/koppeltraining. Ver trek vanaf Peter Scheres (Gastendonk- straat 19 in Horst). Zondag: Fietsen (racefiets) vanaf 9.00 uur vertrek bij zwembad De Sprank. Nieuws doorge ven via e-mail twenray@hotmail.com. of tel. (077)4674070. Informatie over TV Venray via e-mail info@twenray.nl of tel. (0478)511545. Zie ook www. twenray.nl. Esther Boumans startte met haar Vico tijdens een paardendressuur- wedstrijd in Cuijk in de klasse B en behaalde met 188 punten een mooie zesde plaats. David Hermans startte hier Worichta in de klasse LI en dit leverde met maar liefst 192 punten een tweede plaats op. Ook Esther van Dongen ging naar Cuijk en reed met Wiona eveneens in de klasse LI. Na het rijden van een keurige proef mocht ze een schitterende eerste prijs mee naar huis nemen met maar liefst 200 punten. Janine van Ooi reed met Saline in de klasse L2 en mocht twee prijzen mee naar huis nemen. Ze behaalde in de eerste proef met 193 punten een eerste prijs en ook in de tweede proef was ze succesvol, want met 192 punten verdiende ze hier de derde plaats. Eva van Ooi startte Rebel in de klasse M2 en behaalde met maar liefst 199 punten een mooie vijfde plaats. Tijdens de vierde zomeravonddrive werd er door 36 paren gestreden om de wisseltrofee en om de prijzen die deze avond beschikbaar waren voor de nummers 14,8 en 12 in de gele en rode lijn en de nummers 1,4,8 en 10 in de blauwe lijn. De organisatie was deze avond in handen van de NRBC Venray. De hoogste score werd in de rode lijn behaald door de heren Van Gaal en Houwen met 65 procent, met op de tweede plaats de heren Jakobs en Penninx met 56,25 procent. In de blauwe lijn legde het echtpaar Kara- gozyan met 64,58 procent beslag op de eerste plaats, gevolgd door de heer Cozilius en mevrouw De Weert met 59,90 procent. De gele lijn werd gewonnen door de heer Jaarsveld en mevrouw Mater met 63,75 procent, gevolgd door de dames Koopman en Manders met 60.42 procent. Er vol gen nog twee bridgeavonden om de zomeravondcyclus te voltooien en om uit te maken wie de Arie Vermeulen wisseltrofee het komende jaar in zijn bezit mag hebben. Alle bridgers zijn van harte welkom in De Kiosk op donderdagavond vanaf 19.00 uur. De start van de drive is om 19.30 uur. Komend weekend gaat op de banen van Tennispark Landweert het jaarlijkse Maïstoernooi van start. Dit jaar met sponsor PLUS G. van Dijek, die naast sponsor Meulendijks Sport het hoofdspon sorschap op zich neemt. De samenwerking vindt zijn oor sprong in het feit dat zowelTC Rodhe alsook de PLUS in de wijk Landweert hun oorsprong vinden, maar beide hebben inmiddels ook buiten deze wijk hun klanten of leden. Tevens is PLUS al jarenlang sponsor van de club middels een reclamebord. Behalve een bedrag zorgt de PLUS ervoor dat de deelnemers aan het toernooi wor den voorzien van de nodige gezonde versnaperingen.VanuitTC Rodhe is de samenwerking met PLUS een eerste uitvloeisel van het nieuwe sponsorbe- leid, een van de speerpunten van het huidige bestuur dat op dit moment werkt aan de realisatie van een nieuw tennispark. Sponsoring is bij deze realisatie hard nodig en de pr- com missie van TC Rodhe is de komende maanden druk doende om nieuwe bedrijven aan zich te binden. Dit jaar is voor het eerst ook de 4-klasse ver tegenwoordigd en heeft het toernooi het maximaal aantal inschrijvingen bereikt. De finales vinden plaats op zondag 12 augustus op Tennispark Landweert. Op de vrije zomerbridgeavond waren de beste in de gele lijnAntoon Jordens en Piet Verhoeven met 58.33 procent, gevolgd door Ton Melis en Nelly van Woerkum met 57.83 pro cent. Derde met 56.75 procent waren Bert en Nelly Vloet. In de rode lijn was de eerste plaats voor Mieke stappers en Nel Wolver met 60.83 procent. Tweede waren Wim en Luus van Son met 58.33 procent. Koos Bongers en Toon Coopmans waren derde met 56.67 procent. In de groene lijn was het sterkste paar Aike van Glabbeek en Marijke v.d. Boom met 65.28 pro cent. Met 59.72 procent ging de twee de plek naar Mathieu en Gerda Crooij- mans en met 56.25 procent waren Truus Kusters en Mien Kuenen derde. Atletiekvereniging Venray-Regio houdt op zondag 9 september haar jaarlijkse Schoolatletiekdag voor de leerlingen van de basisscholen. Jongens en meisjes van groep 3 tot en met 8 kunnen dan hun officiële schoolatletiekdiploma (J.A.N.S-diplo- ma) behalen. De wedstrijden worden gehouden op de kunststofatletiekbaan op sportpark De Wieën. Aanmelden kan via de school tot vrijdag 3 sep tember. Iedere deelnemer ontvangt dus een diploma en voor de drie bes ten van iedere schoolgroep zijn er ook nog ereprijzen Daarnaast is er voor de school die het beste presteert een wisselbeker beschikbaar. De trainingen op dinsdag 7 augus tus vervallen.Tot woensdag 15 augus tus vervallen de trainingen voor de pupillen. Tot maandag 13 augustus vervallen ook de trainingen voor de c/d, maar in onderling overleg met de trainers wordt nagegaan of er toch tijdens de zomerweken (deels) door- getraind kan worden. Zie daarvoor www.atletiekvenray. nl. De G-groep vangt op donderdag 16 augustus weer met de trainin gen aan. Vanaf 13 augustus zijn de (baan)trainingen als volgt: Pupillen: vanaf 15 augustus woensdag 18.00- 19.00 uur. Zaterdag 11.00-12.15 uur. C/D junioren: vanaf 13 augustus maandag 18.00-19.00 uur. Donder dag 19.00-20.30 uur.A/B en senioren: dinsdag 19.00-20.30 uur. Donderdag 19.00-20.30 uur. Zondagochtend in overleg trainer. Midden- en lange afstand: Dinsdag 18.30-20.00 uur. Donderdag 18.30-20.00 uur. Zaterdag (bos) 13.00-14.30 uur. NSG-atleten: Donderdag: vanaf 16 augustus 18.30- 19-30 uur. Lopersgroep/alle niveaus: dinsdag (start atletiekbaan) 19.00- 20.30 uur. Donderdag (start atletiek baan) 19.00-20.30 uur. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tij dens trainingen (0478)585522. Zie ook www.atletiekvenray.nl. Iedere zaterdag is de papiercontainer vanAV Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. De training afgelopen zondag was een van de eerste trainingen in de his torie van de mudhunters waarbij bijna niemand kwam opdagen. Dit kwam door de regen die met bakken uit de hemel kwam vallen. Overleg tussen diverse mudhunters en het raadple gen van de buienradar zorgde ervoor dat niemand het warme nest verliet. Voor komende zondag staat de tradi tionele terrastraining op het program ma. Na de training op kermiszondag wordt er afgesloten op het terras op het Schouwburgplein. Ook is er aan staande zondag weer een training met de jeugd. Deze duurt van 10.30 tot 12.00 uur. Aanmelden is gewenst in verband met het gebruik van de helm. De mudhunters is een recreatieve ver eniging die in zomer en winter op de ATB zit. Met binnen de gelederen ook diverse mensen die zwaardere mara thons in het buitenland tot een goed einde hebben gebracht. Leden zijn in de leeftijd van 15 tot 60 jaar. Wie ook van mountainbiken houdt mag vier weken meetrainen. Zie www.mud- hunters.nl voor meer informatie. Voor de planning en details kan men ook op de site terecht. Planning: Zondag 5 augustus ver trek per fiets om 9.00 uur voor een training vanuit Venray. 10.30 kinder training. Zondag 12 augustus vertrek 8.30 uur voor een training op de vaste route vanuit Mierlo. Vertrek is altijd vanaf de Sprank.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 15