Theaterfeest voor goede doel Groeten uit Venray Kerkelijke mededelingen Oude foto Weekend diensten www.younghairshop.nl Gunhoek ook voor üw tuin PEEL EN MAAS Donderdag 26 juli 2007 - Pagina18 Venray's Mannenkoor Computerclub Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray Match Oud papier De Springplank Toon Hermans Huis Whiplash Dagvlinders Op heterdaad betrapt Geslaagd Cactus demonstratie Poolse man aangehouden De Locht e-mail: PEEL EN MAAS Venray De Hoveniers ms-susoo Grote Kerk Paterskerk Culturele uitwisseling Parochie Oirlo Parochie Leunen Parochie Veulen Parochie Heide Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Parochie Vredepeel Parochie Castenray Parochie Meerlo Parochie Smakt en Holthees GGZ Bijbelgemeente Protestantse kerk Rehoboth de SCHATTEN van de Grote Kerk Verkrijgbaar voor €1750 bij: van den munckhof bv HUISARTSENDIENSTEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse HuisArtsenPosten: tel. 0900-8818. ZIEKEN VERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 APOTHEKEN VENRAY Openingstijden van Apotheek St. Oda, Apotheek De Monnikskap en Apotheek Antoniusveld: maan dag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.30 uur.Apotheek Veltum ma. t/m vrij. van 08.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Op zaterdag en zondag is Apotheek Antoniusveld tevens geopend van 17.00 tot 18.00 uur.StationswegóOd, tel. 584877. Buiten deze tijden kunt u, uitslui tend voor spoedgevallen, bij Apo theek Antoniusveld terecht via het dienstluik. TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY- Y SSELSTE Y N Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: van vrij. 27 juli t/m zo. 29 juli H. JANSSEN 587273 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26. Voor spoedgevallen zijn wij dag en nacht bereikbaar. tel. 581336 of 586457 J.M. van Winden, WH. de Vocht, R.C. Goedegebuure, R. Eelderink en M.Theunissen DIERENAMBULANCE NOORD-LIMBURG 24 uur per dag bereikbaar, tel. 077-3522088 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de verloskundige praktijk Venray. Vanaf vrijdag 19.30 tot maandag 07.30 uur MICHELLE JANSSEN Tel. 06-22922151 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de verloskundige praktijk Venray worden vanaf maandag 07.30 tot vrijdag 19 30 uur waargenomen door: LONNEKE SPAN EN MICHELLE JANSSEN Tel. 06-22922151 Afspraken maken ma t/m do tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 06-22722996 GGZ NOORD- EN MIDDEN LIMBURG Stationsweg 46,5803 AC Venray Tel. Venray: 0478-527527 Tel.Venlo: 077-3550222 E-mail: info@ggznml.nl Website: www.ggznml.nl Adolescentenzorg, volwassenenzorg, ouderenzorg, preventie en informatie in Venray, Venlo, Weert, Roermond en Echt. MELDPUNT ALGEMENE HULPDIENST VENRAY Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur. Buiten deze tijd is het meldpunt via voice-mail bereikbaar voor hulp vragen van de Algemene Hulpdienst. OUDERENADVISERING SYNTHESE Informatie en advies bij ouderen thuis over Wonen, Welzijn, Zorg en Financiële regelingen. Voor een afspraak kunt u bellen met de oude renadviseur van Synthese, tel. 517317 VRIJWILLIGE TERMINALE ZORG 24 uur per dag bereikbaar via tel. 06-55790271 SLACHTOFFERHULP Maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur: tel. 0900-0101. www. slachtofferhulpnl THUISZORG NOORD-LIMBURG Rayon Peel Maas, Kennedyplein 18,5801VH Venray. Tel. 0478-538222. Fax: 0478-513212, www.thuiszorgnoordlimburg.nl ARTSENPRAKTIJK VOOR HOMEOPATHIE S. Bareman -Tel. 516636 J.Valks-Smits - Tel. 516 638 Suze Robertsonstraat 8 - Venray Consult op afspraak. SYNTHESE, ONDERNEMING VOOR ZORG EN WELZIJN Leunseweg 51 /Postbus 5033 5800 GA Venray. Tel.0478-517317 Fax.0478-517319 www.synthese.nl e-mail: unitvenray@synthese.nl Openingstijden: maandag t/m donderdag: van 8.30 tot 12.45 uur en van 13.15 tot 17.00 uur. Op vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur. Algemeen Maatschappelijk Werk: Spreekuur op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagmorgen van 9.00 tot 11.00 uur. Dinsdagavond van 18.00 -19.00 uur (alleen telefonisch). Synthese Ouderenadvisering: Informatie en advies bij ouderen thuis over Wonen, Welzijn, Zorg en financiële regelingen. Voor een afspraak kunt u bellen met de ouderenadviseur: Tel.: 0478-517317. JIP (jongereninfotheek) Marktstraat 8 5801 BM Venray. Tel.: 0478-514687 Openingstijden: maandag t/m donderdag van 15.00-17.30 uur. GEHANDICAPTENPLATFORM VENRAY Voor hulp, advies of informatie: Bel 06-43113073 Op de donderdagen 26 juli tot en met 9 augustus zijn er vanwege de koorvakantie geen repetities. Vanaf donderdag 16 augustus zijn er weer normale repetities in partycentrum De Witte Hoeve vanaf 19 30 uur. Alle mannen tot veertig jaar zijn welkom om, geheel vrijblijvend, een van de hierboven genoemde repetities bij te wonen. Aanmelden kan bij een van de leden of via de website. Afmelden via e-mail afmeldenvmk@venray.net. of tel. (0478)513019. Oud papier kan worden afgeleverd bij deVMK-con- tainer aan de Molenhofweg. Zie ook www.venraysmannenkoor.nl. Computerclub Regio Venray houdt op vrijdag 27 juli van 19.00 tot 23.00 uur in wijkcentrum Veltum haar weke lijkse bijeenkomst. Ook niet-leden zijn van harte welkom om met vragen of problemen over de computer te komen. Men kan zijn pc-systeem, zon der accessoire (monitor enzovoort) meenemen. Voor meer informatie kan men kijken op www.ccvenray.nl. of via tel. 06-30648349. Er wordt op donderdag 26 juli wederom geoefend op de schutters- weide. De aanvang is om 19 30 uur. Vrijdag 3 augustus wordt deelge nomen aan de opening van de kermis van Venray. Diegene die mee willen (geüniformeerd) komen om 13-45 uur bij elkaar nabij de Grote Kerk, waarna om 14.00 uur de deken wordt begeleidt met het inzegenen van de kermisattracties. Om 15.00 uur wordt het gilde verwacht bij de officiële opening van de kermis. Direct na de inzegening wordt er vertrokken naar de openingsplaats. Kermiszondag 5 augustus wordt er niet geoefend op de schuttersweide. Zondag 19 augustus wordt deelgenomen aan het derde bondsschuttersfeest van schut- tersbond Juliana, georganiseerd door schutterij Sint Thomas van Aquino Blerick. Maandag 20 augustus is er de algemene ledenvergadering in gil denhuis café Den Old Timer. Aanvang 20.00 uur. Zondag 26 augustus wordt het persoonlijk kampioenschap van de schutterij gehouden op de eigen schuttersweide. Het Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray-Match is op zoek naar vrijwilli gers voor diverse functies bij Dagacti viteitencentrum Venray-DAC. Het Dac vraagt vrijwilligers voor de functie van gastheer/gastvrouw en verkoper(ster) voor de cadeauwinkel twee-A. Tevens is het DAC op zoek naar vrijwilligers voor het begeleiden van bezoekers van het DAC tijdens diverse creatieve activiteiten. De vrijwilligers dienen affiniteit te hebben met de doelgroep, creatief te zijn, zelfstandig te kunnen werken en in staat te zijn mensen te begeleiden en hun tempo en ideeën als uitgangspunt te nemen. Voor meer informatie kan men contact opne men met Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray-Match, Marktstraat 8, 5801 BM in Venray, tel. (0478)516995, e-mail info@vrijwilligerswerkvenray.nl. Zie ook www.vrijwilligerswerkvenray.nl. Leden van DOS Venray halen op vrijdag 27 juli oud papier op in de wijk Veltum (het gedeelte dat omslo ten wordt door Langstraat,Weg in den Berg, Kemp weg en Westsingel). Men wordt verzocht het papier in dozen of gebundeld uiterlijk om 13.00 uur aan de straatkant gereed te zetten. Een jeugdclub kan niet zonder lei ding. Er moet iemand aanwezig zijn die de kinderen aanstuurt in wat zij doen. Leiding geven betekent dat men moet beschikken over een vorm van creativiteit. Uiteraard moet men ook met kinderen kunnen omgaan. Lei ding geven doet men ook niet alleen. Ideaal is een team dat beschikt over een zo breed mogelijke kennis aan creativiteit. De clubavonden worden dan vanzelf zo afwisselend mogelijk. Bij de Springplank bepaalt de leiding van een betreffende clubavond, hoe het programma er uit ziet. De taken worden in een programmavergade ring, die na afloop van een clubavond gehouden wordt, verdeeld. De leiding heeft ook inspraak in het bestuurs beleid. Hiervoor wordt om de twee maanden een teamvergadering gehou den. Een andere taak van de leiding kan het deelnemen aan speciale acti viteiten zijn. Het zitting nemen in deze werk groepen is niet verplicht, maar uiter aard wel gewenst. Anders loopt men het risico, dat de last op een paar schouders komt te liggen. Leider wor den kan men vanaf de leeftijd van zestien jaar. Op dit moment zit de Springplank verlegen om leiding voor de dinsdaggroep. De jeugd van de groepen 6,7, 8 en de schoolverlaters. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij het secretariaat via tel. (0478)583891. Het Toon Hermans Huis Venlo houdt op woensdag 1 augustus een wandeling op de Groote Heide in Venlo. De wandeling met als thema bomen en planten vindt plaats onder leiding van een gids van het Limburgs Landschap en enkele medewerkers van het Toon Hermans Huis Venlo. Bijeenkomst en vertrek is om 13.30 uur bij het Toon Hermans Huis of om 14.00 uur bij het Infocentrum aan de Hinsbeckerweg. Er is gelegenheid tot het drinken van koffie of thee. Opge ven kan bij het Toon Hermans Huis via tel. (077)3211433 of via e-mail info@ toonhermanshuisvenlo.nl. Indien nodig kan vervoer geregeld worden. Denk aan goede wandelschoenen! Consulash heeft de bekende inloop middagen voor whiplashcliënten voor haar rekening genomen en wel op een andere locatie! De eerstvolgende bij eenkomst is op woensdag 1 augustus van I3.3O tot 15.30 uur aan de Her tog Eduardstraat 13 in Venlo. José van Erp, contactpersoon van de Whiplash Stichting Nederland en oprichtster van Coachingpraktijk Consulash verzorgt reeds jaren deze lotgeno- tenbijeenkomsten voor de Whiplash Stichting Nederland. Jaarlijks worden tussen 15.000 en 30.000 mensen het slachtoffer van een whiplashongeval. Bij een whiplash maakt het hoofd een heftige slingerbeweging ten opzichte van de romp. Dit gebeurt bijvoorbeeld bij een kop-staartbotsing in een auto. Hierbij kunnen beschadigingen optre den in de spieren, banden en gewrich ten in de nekstreek en in het gebied van de hersenstam, ruggenmerg en hersenzenuwen. Een groot aantal whiplashpatiënten heeft last van hoofdpijn, misselijkheid, vermoeid heid, duizeligheid, concentratiestoor nissen of problemen met het geheu gen. Veel whiplashpatiënten en hun naasten hebben behoefte aan extra informatie over whiplash. Zij kunnen samen met lotgenoten praten over de gevolgen van een whiplash in hun omgeving. Wie meer wil weten over de dienstverlening van Consulash kan kijken op www.consulash.nl. Aanmel den voor de whiplash inloopmiddag kan via tel. (077)3519890, info@con- sulash.nl. of via www.consulash.nl. De natuurgebieden van Het Lim burgs Landschap zijn allemaal open gesteld voor wandelaars. Om bezoe kers de bijzondere plekken te laten zien worden er excursies gehouden. Zo vindt woensdagmiddag 8 augus tus een excursie plaats met speci ale aandacht voor dagvlinders. Als het een beetje warm is, kan men overal dagvlinders tegenkomen. In de tuin, het stadspark, langs wegbermen, op dijken, in het bos en op de heide. Er zijn vlindersoorten die heel algemeen voorkomen maar ook zijn er vlinders die heel zeldzaam zijn of heel lokaal voorkomen. Dagvlinders zijn goede graadmeters voor de kwaliteit van de natuur. Aan de aan- of afwezigheid van vlin ders kan men zien hoe goed het met de natuur gesteld is. Hiervoor moet men eerst de vlinders op naam kun nen brengen en enige kennis van de levenswijze hebben. De gidsen Donné Cruysberg en Piet Moiling van de Groote Heide kunnen er meer over vertellen tijdens deze excursie. De excursie start woensdag 8 augustus om I3.3O uur vanaf het Infocentrum Groote Heide aan de Hinsbeckerweg 55 in Venlo en duurt circa twee uur. Aanmelden is niet nodig. Denk aan stevig schoeisel. De politie heeft in de nacht van vrij dag op zaterdag bij het station op de Stationsweg in Boxmeer een 18-jarige jongen uit Vierlingsbeek op heterdaad betrapt bij het stelen van een fiets. De jongen verklaarde geen vervoer naar huis te hebben en daarom de fiets te hebben gestolen. Hij is voor verhoor ingesloten. Paul Schraven heeft het diploma civiele techniek behaald aan de Hoge school Rotterdam. In Zoo Pare Overloon worden op zaterdag 28 en zondag 29 juli cac tusdemonstraties verzorgt door vrij willigers van cactussen- en vetplan- tenvereniging Succulenta. Bezoekers zullen hun ogen uitkijken tijdens de prikkelende cactusdemonstratie die een grote verscheidenheid aan plan ten bieden. Bij de plant cactus denken veel mensen echter alleen aan groen, stekels en het zelden of nooit bloeien. Vrijwilligers Theo Gommans en Piet Wienen van de Maas en Peel afdeling van Succulenta gaan alle vooroordelen uit de wereld helpen en de bezoekers voorzien van vernieuwende informa tie over deze bijzondere planten. Op 28 en 29 juli staan cactussen van Suc culenta bij de cactuskas in de botani sche tuin van Zoo Pare Overloon uit gestald. Ook de collectie van het park is te bezichtigen in de cactuskas van het park. Vetplanten, waaronder cac tussen, worden ook wel succulenten genoemd. Deze planten hebben de bijzondere eigenschap dat ze in peri odes van extreme droogte kunnen overleven. Vetplanten kunnen name lijk water opslaan in speciale weefsels waardoor ze niet uitdrogen. Aan de cactusshows zijn naast de entree van het park geen extra kosten verbon den. Bezoekers van het park kunnen de plantencollectie bekijken en Gom mans en Wienen aanspreken. Zoo Pare Overloon aan de Stevens- beekseweg in Overloon is dagelijks geopend van 9.00 tot 18.00 uur. Zie ook www.overloonzoo.nl. De politie heeft dinsdagavond op de Veltumse Kleffen een 30-jarige Poolse man aangehouden op verden king van mishandeling van een 19-jari- ge man uit Venray. Omstreeks half elf kreeg de politie een melding van het slachtoffer dat de verdachte al vanaf zes uur schreeuwde tegen iemand in een flat. Agenten stelden een onder zoek in en troffen de Poolse man aan, die onenigheid had met iemand in de flat.Toen ze buiten kwamen ontstond een ruzie met de Venraynaar waarbij de Pool een kopstoot uitdeelde. Daar op werd hij aangehouden. De zaak wordt afgedaan via snelrecht. Bij streekmuseum De Locht in Mel- derslo zijn op zondagmiddag 29 juli warme bakkers actief. Al in de och tenduren wordt de oven langzaam opgewarmd om er later op de dag brood in te kunnen bakken. Kinde ren mogen een eigen broodje kneden en bakken. Elders in het museum de expositie Klokken en klokkenmakers te bezichtigen. Het museum is alle dagen open van 11.00 tot 17.00 uur. De bijzondere activiteiten op zondag beginnen om 14.00 uur. Groepen kun nen, na afspraak, ook op andere tijden terecht. Zie ook www.delocht.nl. Leden van Kiwanisclub Schieëpers- land in Venray zijn druk bezig met de voorbereidingen voor het grote thea terfeest dat op donderdag 1 novem ber wordt gehouden in Schouwburg Venray.Aanvang 18.30 uur. De opbrengst van dit feest is bestemd voor het ALS centrum van het UMC St. Radboud in Nijmegen. Tijdens het feest zijn er optredens van onder andere Karin Bloemen en Annelie Reijnders. Ook wordt er een dienstenveiling gehouden, waarvan Willie Voesten en Milton Cavis de vei lingmeesters zijn. Kaarten zijn te koop bij leden van de Kiwanisclub in Ven ray. Er is een comité van aanbeveling, bestaande uit burgemeester Waals van Venray, professor Dr. M.J. Zwarts, ALS centrum UMC St. Radboud in Nijme gen en L. Frissen, gouverneur van Lim burg. Onder de naam 'Groeten uit Venray' doet al jarenlang een groep sportieve wandelaars uit Venray mee aan de Nij meegse Vierdaagse. Dat resulteerde dit jaar in een deelname aan de Vlaggen- parade in het Goffertstadion te Nij megen. Deze ceremonie is de officiële opening van dit internationaal wande levenement. Gepresenteerd worden de vlaggen van alle deelnemende lan den, dit jaar maar liefst 63. Maar ook groepen militairen en burgers laten zien dat ze trots zijn om dit grootse evenement mee te mogen maken! De redactie: redactie@vandenmunckhof.nl advertentie-afdeling: advertentie@vandenmunckhof.nl Venrayse groep presenteerde fier het bord met de tekst 'Venray' en sloot af met het dragen van de gemeente- vlag. De reglementaire afstand voor de heren was 50 km per dag, maar twee dames liepen deze afstand ook! Terwijl hun verplichte afstand 'maar' 40 km bedraagt. En, niet onbelangrijk: iedereen mocht vrijdag het felbegeerd kruisje afhalen. bezoek onze site: www.gunhoek.nl Deken H. Smeets Eindstraat 6, tel. (0478)550740. Kapelaan I. Cras- born, Lovinkplein 8 in Ysselsteyn, tel. (0478)545055. Priester in ern stig noodgeval via ziekenhuis, tel. (0478)522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6 van maandag tot en met vrijdag van 9.30 tot 10.30 uur (niet op donderdag). Zaterdag 28 juli 19.15 uur heilige mis: jaardienst Gerda Willems-van der Voort (coll), overleden ouders Mees- ters-Kuijs, jaardienst Toon Jenneskens, Leo Schaeffers en familie Schaeffers- Dupont, jaardienst Toon Janssen en familie. Zondag 29 juli 9.30 uur heilige mis: Betteke Kremer-Duijnstee, overleden ouders Wim van Dijck-Duijkers en zoon Joos, overleden familie Frans en Mies Stappers-Pouwels. Maandag 30 juli 9.00 uur heilige mis: jaardienst Ferdie Dobbelaer en Hendrik Kerkhof. Dinsdag 31 juli 9.00 uur heilige mis: overleden echtpaar Willy Schols-Hel- sper en overleden familie, Jo Beerkens en Willy Beerkens-van Meijel, overle den familie Thijssen-Hendrix, Gerrit Litjens (coll), Loes Janssen. Woensdag 1 augustus 9.00 uur heilige mis: Johan Schwachöfer en overleden familie, Antoon van Osch, echtgenote en kinderen, Nel en Wim Janssen-Broers, Kitty Pouwels en over leden familie Pouwels-Min. Donderdag 2 augustus 9.00 uur heilige mis: Sjef Giesberts en dochter Emmy en kleindochter Auke. Vrijdag 3 augustus 9.00 uur heilige mis: voor alle zieken uit de parochie. Lectoren: zaterdag A. Peeters en zondag L.Truijen. Geestelijken: Aalmoezenier A. de Graaf Woutering, Leunseweg 5, tel. (0478)580202; Kapelaan I. Cras- born, Lovinkplein 8 in Ysselsteyn, tel. (0478)545055. Noodgevallen/bedie- Sinds 1998 verzorgt uitwisselings organisatie Travel Active in Venray uitwisselingen voor jongeren tussen de vijftien en achttien jaar. Ze dompe len zichzelf een jaar lang onder in de Nederlandse cultuur om in een gastge zin niet alleen Nederland en de Neder landers maar ook de taal vloeiend te leren. De meeste studenten gaan na een jaar met twee dikke koffers vol herin neringen en vol opgedane kennis over het zowel Nederland als het thuisland naar huis. Kari uit Canada nam ook het hart van Albert uit Oldenzaal mee. In 2000 komt Kari als jong meisje uit Canada om een jaar lang verstelt te staan van de Nederlandse kroketten, de lange fietstochten door de regen en vooral de 'gezelligheid'. Het Neder landse leven dat ze alleen kende uit verhalen van familie bevalt haar goed. "Ik begrijp eindelijk wat gezellig heid echt is." Als nieuwsgierige tiener leerde ze ook de Nederlandse jongens kennen, en vooral Albert was erg leuk. Na zeven jaar zijn ze nog steeds bij elkaar. Albert is inmiddels verhuisd naar Canada, waar hij zich in het begin zelf ook een beetje een uitwisselings student voelde, en op 4 augustus geven ze elkaar het jawoord. "Ieder jaar krijgen we wel een paar trouw- kaarten toegestuurd. Ze worden niet alleen verliefd op het land maar ook op de mensen" zegt Moniek van Daal van Travel Active. Als uitwisselings scholier leren ze Nederland niet ken nen als toerist maar als inwoner. Ook dit jaar komen er eind augustus vijftig scholieren uit Brazilië, de Verenigde Staten, Italië en België via Travel Active naar Nederland. Travel Active zoekt hiervoor nog Nederlandse gastgezin nen die voor vijf tot tien maanden willen leren over hun eigen en een andere cultuur. Meer informatie is ver krijgbaar via tel.(0478)511900. ningen ziekenhuis, tel. (0478)522222. De administratie is bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 9 30 tot 10.30 uur (Leunseweg 5, 0478- 580202). Zaterdag 28 juli 16.30 uur spreekuur parochiepriester: 17.00 uur biechtgelegenheid: 18.00 uur heilige mis (volkszang): Diena Jacobs- Creemers, Margreet van de Bergh en overleden familie, jaargetijde Toon van Dijck-Driessen en overledenen van de familie van Dijck-Driessen, To Cleven- Weysjac van Leuken. Zondag 29 juli 11.00 uur hoogmis (volkszang): Mina Emonts, Piet Croij- mans weduwnaar van Annie Croy- mans v.d. Berg, Joos Buyssen. Maandag 30 juli 18.30 uur heilige mis:Theo deVoss. Dinsdag 31 juli 10.00-12.00 uur openstelling kerk voor verering H. Antonius: 18.30 uur heilige mis: uit dankbaarheid. Woensdag 1 augustus 18.30 uur heilige mis: jaargetijde Jan Bernards. Donderdag 2 augustus 8.30 uur hei lige mis: Piet Teunissen en overleden familie. Vrijdag 3 augustus 17.30 uur: aan bidding van het allerheiligste: 18.30 uur heilige mis: voor een behouden terugkomst van alle vakantiegangers. Zaterdag 28 juli 19.00 uur gezon gen heilige mis (Dameskoor). Zondag 29 juli 10.00 uur hoog mis (orgel F. Verhofstad): St. Mgr. Van Susante. Woensdag 1 augustus 9.00 uur mis: overleden familie te Plate-Maassen. Vrijdag 3 augustus 9.00 uur mis: ter ere van het H. Hart en voor priester roepingen. Collectanten: zaterdag J. Joosten en zondagA. Pouwels. Misdienaars: zaterdag Guido en Niels Kusters en zondag Nienke en Jelle Janssen. Misintenties opgeven middels for mulier; achter in de kerk inleveren, brievenbus pastorie of telefonisch op maandag tussen 13.00 en 14.00 uur kantoor pastorie, tel. (0478)581575. Contactpersoon van de parochie is A. Reintjes-Jenniskens, tel. (0478)582221 b.g.g. (0478)583423. Zondag 29 juli 9.30 uur heilige mis: familie Hermans, Jeanette Heidens- Smits, Grad Jenniskens en Mie Jennis- kens-Vissers, Thei Martens en Marie Martens, Annie Litjens-Arts en Wim Litjens,Tiny Jacobs vanwege haar ver jaardag en uit dankbaarheid voor een 80-jarige Mientje Croijmans en overleden familie. Misdienaar Jordi. Lector Gerrie Loeffen. Koor Herenkoor. Woensdag 1 augustus 19.00 uur heilige mis: voor de parochie. Misintenties opgeven middels for mulier achter in de kerk of bij N. van Staveren via tel. (0478)585134. Con tactpersoon parochie: M. Geurts-Slan- gen.Lorbaan 9, tel. (0478)588215 Zaterdag 28 juli 18.00 uur heilige mis: Martien Hagens en Petronella Reintjes en dochter Truus, jaardienst Piet Spreeuwenberg en Maria Philip- sen, jaardienst Gertruda Thissen en overleden familie Thissen, Jeu Derkx en Agnes Derkx-Aarts (vanwege ver jaardag). Misdienaars Evi, Melle, Midas en Judith. Lector Maria Philipsen. Misintenties opgeven middels formulier achter in de kerk of bij D. Drabbels via tel. (0478)510316. Contactpersoon parochie: L. Pou wels, Heidseschoolweg 1, tel. (0478)582421. Zaterdag 28 juli 19.15 uur heilige mis: Johan Loonen, overleden ouders Peeters-Janssen. Misdienaars Ruud M. en Stan. Lector Diny Drabbels. Zaterdag 28 juli 19.15 uur mis (volkszang): overleden familie Mul- ders-Maessen, Piet Mulders vanwege zijn verjaardag, jaardienst Maria Peters-Peters, jaardienst Jeu Derikx en voor Marie Derikx-Hendriks. Dinsdag 31 juli 19.00 uur mis: jaar dienst Hannes van Well en echtgenote, Gerardus v.d. Munckhof en echtgeno tes. Misdienaars zaterdag Ron KI. en Marijn Cl. en dinsdag Kevin van H. en Ron P Zaterdag 28 juli 18.00 uur mis: Piet Janssen, zeswekendienst Lambert Arts (coll.) Woensdag 1 augustus 19.00 uur mis: voor het welzijn van de parochie. Zaterdag misdienaar Vera. Zondag 29 juli 9 30 uur mis: fami lie vanVegchel-Vereijken. Donderdag 2 augustus 8.30 uur mis: voor de parochie. Zondag: misdienaars Amber en Anouk en lezer Liesje. Zaterdag 28 juli 19.15 uur mis: Nella Classens-Janssen en Geert Clas sens. Piet Reijnders. Misdienaars Inge, Jessie, Jaimy en Suzan. Pastoor Te Boekhorst is wegens vakantie niet bereikbaar. In voorko mende gevallen kan men contact opnemen met het secretariaat via tel. (0478)571862. Spreekuur pastoor R. Verheggen elke woensdag van 17.45 tot 18.30 uur in de pastorie, Hoofdstraat 19 in Meerlo, tel. (0478)691217. Misinten ties opgeven bij Arnold Jacobs, tel. (0478)692526, b.g.g.Annie Peelen, tel. (0478)691457. Zondag 29 juli 9.00 uur heilige mis: Irma de Ruijter-Berden, jaardienst Mar tin Jenniskens en overleden familie Jenniskens en familie Mulders en uit dankbaarheid voor een 80-jarige. Misdienaars Danique Steeghs, Hans van de Pasch en Wim Goumans. Lector Ank Stoffels. Opluistering Volkszang Donderdag 2 augustus 9.00 uur heilige mis: Piet Crijnen en Greet Crij- nen-Peters. Koster tot en met zondag 29 juli Truus Hegger en van maandag 30 juli tot en met zondag 5 augustus Carel Soethout. Misintenties, doop-, rouw, of trouw- diensten of jubilea: familie Wijen- berg via tel. (0478)636390, Leo van Dijck via tel. (0478)636779 of recht streeks bij pastoor Müller via tel. (0478)581575. Zondag 29 juli 11.00 uur eucharis tieviering met volkszang:Arnold Reijn ders enThea vanTriel-Reijnders. Lector Olga van der Meer. Woensdag 1 augustus in de St. Jozef genadekapel ter ere van St. Jozef 9.30 uur heilige mis voor de weldoeners van de kapel: MFA Kramer. Zaterdag 28 juli 18.30 uur liturgie viering Servatiuskapel, voorganger W den Hartog, lector P Wittenbols. Zondag 29 juli 10.00 uur liturgie viering Annakapel, voorganger W den Hartog, lector C. Peters: 11.15 uur liturgieviering Vincentiuskapel, voor ganger W den Hartog. Dinsdag 31 juli 10.30 uur liturgie viering LBV Servaashof, voorganger W den Hartog. Woensdag 1 augustus 11.30 uur liturgieviering Vincentiuskapel, voor ganger W den Hartog: 18.30 uur ves perdienst Vincentiuskapel, voorganger M. Lindeman. Donderdag 2 augustus 18.00 uur liturgieviering Heuvel, voorganger W den Hartog. Stilteruimte Maandag 30 juli van 16.45 tot 17.15 uur yoga en meditatie, P Zandvliet. Donderdag 2 augustus van 16.45 tot 17.15 uur yoga en meditatie, P Zandvliet. De Bijbelgemeente Venray houdt iedere zondag vanaf 10.00 uur een dienst in De Kemphaan in Venray. Er wordt gezongen uit de bundel Opwekking. Tijdens de dienst is er ook aandacht voor de kinderen en er is crèche en zondagsschool. Ook zijn er regelmatig bijzondere diensten.Van- uit de Bijbelgemeente worden cursus sen over de bijbel gehouden en het is mogelijk om deel uit te maken van een huiskring. Predikant van de Bijbel gemeente is R. Lammers. Secretariaat: C.M. van Gestel, Melisse 8,5803 LC in Venray, tel. (0478)510337, e-mail con- nyvangestel@kpnplanet.nl. Predikant: ds. M.J. op den Brouw, Groene Hart 11, tel. (0478)584397, e-mail mj.opdenbrouw@home.nl. Op woensdag heeft de predikant zijn vrije dag. Scriba: de heer J.H.Timmer, tel. (0478)531837, e-mail joop.tim- mer@home.nl. Protestantse kerk Het Zonnelied, Kiosk 6 in Venray, www. zonnelied.nl. Zondag 29 juli worden er in Venray en in Blitterswijck diensten gehou den. De dienst in Venray begint om 9-30 uur. Voor de allerkleinsten is er hier kinderopvang. De dienst in het Protestantse kerkje in Blitterswijck, Maasweg 9 begint om 11.00 uur. Voor ganger in beide diensten is mevrouw ds.Tempelaar uit Eindhoven. Hervormde Evangelisatie op Gere formeerde grondslag. Gebouw Reho both, Cuppenpedje 2a in Horst. Con tactpersoon: Evangelist J.PJ. van Oerle, Anjelierstraat 14, 4261 CK inWijk en Aalburg, tel. (0416)692157, jpjvanoer- le@yahoo.com. De heer C. van Zwienen, Raadhuis straat 173, 5981 BD in Panningen, tel. (077)3071969. Zondag 29 juli kerkdiensten om 9.00 uur en om 11.00 uur: de heer A.W van Soest, Spijk en kerkdienst 18.30 uur: Kand.A.WJ.Theunisse, Dor drecht. de SCHATTEN VAN DE Grote Kerk Grotestraat 68 Venray 0478-582727 HÜH «-^7. 1 Op Dinsdag 17 april 1928 waren Gerardus Vullings en Dien Vullings-Thuijls samen 25 jaar met elkaar gehuwd.Ter gelegenheid van dit heuglijke feit werd samen met hun kinderen deze familiefoto gemaakt. De familie Vullings-Thuijls woonde destijds aan de Gasstraat te Venray. Achteraan staande v.l.n.r. Marie, Truus, An, Door en Giel. Zittend vader Gerardus en moeder Dien met tussen hen in staande Theo en Nellie. Voor aanvullingen of andere opmerkingen schrijft u naar onderstaand adres. Frans Vermeulen, St. Ceciliapad 14. 5801 GV Venray

Peel en Maas | 2007 | | pagina 18