Active J MTS-er Bouwkunde Uit BRAU CKMANN H A SE N Slagerij Henk Aarts Groot in barbecue vers vlees r V E RAY Magazijnmedewerker m/v Uitzendburo MONDIAL Vakantiewerk-Tijdelijk werk- Vast werk met uitdaging nodig? Kijk dan snel verder! Technische Monteurs Constructie bankwerkers Mig/Mag/Tig lassers Heftruck monteurs (elektro) Voorman in de Staalbouw/Beplating Uitzenden, Werving Selectie, Payrolling Voor de Technische en Agrarische branche Uit onze nieuwe barbecue-folder New-life barbecue PEEL EN MAAS personeelsdiensten Hoofd salarisadministratie payrolling Chauffeur Commercieel Intercedent Internationaal Project Intercedent Tel 0478-580647 www.activepersoneel.nl Allround Magazijnmedewerkers gezocht oa orderpicken. Functies ook in dagdienst! Operators (diverse bedrijven) Wij zoeken dringend aanpakkers die verantwoordelijk zijn voor het beheer van 1 of meerdere verpakkingslijnen, volgens de geldende kwaliteitseisen, met een zeer flexibele instelling (incl. zondagwerk, affiniteit met hygiëne voorschriften/versproducten is een pré, bel direct voor info Heftruckchauffeurs met certificaat en bereidheid tot 2 ploegen diensten, gevraagd! Heb jij een goed cijfermatig inzicht en wil je werken in de logistiek? Teamleaders/ Meewerkend Voorman AGF (Venlo-Blerick/Veldho ven) Wij zoeken gemotiveerde, zeer flexibele teamleaders en mee werkend voormannen (groentesector) Afstanden afleggen voor jou geen probleem? Wij zoeken per direct Chauffeurs C of CE CCVB en beladers (diverse bedrijven) Weet jij van aanpakken? En vind jij werken in de buitenlucht geen probleem? Neem dan direct contact met ons op! Weet jij kortsluiting te voorkomen? Kom dan langs voor een baan in de assemblage! APK en LPK: zijn dit jou steekwoorden? Kom dan vandaag nog langs voor een baan als trailermonteur (Venray, Venlo) Lassers C02, Mig/Mag en Tig voor diverse langdurige projecten in de omgeving! Monteurs beveilingsinstallaties, uitdagende banen in de aanleg en completering, Venlo-Venray Monteurs telematica, uitdagende banen in data-projecten en/of telefooninstallaties, Nrd Limburg Werken in de ICT? En ook nog bekend met Navision? Dan hebben wij de baan voor jou! Voor grondboringen in de omgeving van Cuijck zoeken wij per direct ervaren grondwerkers! Fulltime en Parttime aan de slag in de administratie? Vraag naar ons actuele aanbod! Verkoopmedewerker Binnen Buitendienst met een technische achtergrond gezocht. Voor al onze vacatures kijk op: www.uitzendburomondial.nl Uitzendburo Mondial Horst 077- 398 24 14 Uitzendburo Mondial Venray 0478- 531 431 Uitzendburo Mondial Venlo 077- 320 38 88 Uitzendburo Mondial Tegelen 077- 326 26 80 Voor een bouwbedrijf in Venray zoeken wij een: Werkzaamheden: Werkvoorbereiden, Calculaties uitvoeren, Materialen inkopen Het gaat om kleinschalige projecten verbouwingen Ervaring is niet vereist, wel een pré. Kans op een vaste baan! www.uitzendburomondial.nl AUTOBEDRIJF is voor uitbreiding van het team op zoek naar: met technische kennis van het autovak Heeft u interesse in deze functie? Schrijf dan uw sollicitatie met cv t.a.v. de heer M. Janssen. MEDEWERKER RUNDVEE EN/OF AKKERBOUW Voor diverse relaties in Horst e.o. zoeken wij: Heb je interesse in een van bovenstaande functies of heeft u een openstaande vacature die u graag ingevuld ziet, neem dan contact met ons op. Bezoekadres Bel ons: Mail ons: Bezoek onze website: Hamweg 3, 5961 PS Horst 077-3744963 info@uitzendbureauworks4you.nl www. uitzendburea u wo r ks4yo un I CHAUFFEURS BINNENLAND (M/V) CHAUFFEURS BINNENLAND (M/V) A h. barbecue-gourmet catering Het complete menu-overzicht goed en eenvoudig met tuinkruiden gemarineerd pittig en avontuurlijk voor de echte lekkerbek lekker kokerellen een gevarieerd menu voor grote groepen van alles wat voor de kids het Australië avontuur voor de schoolfuif Traditioneel Provencaals Western Toscaans Reepjesvleesroerbak Picasso Kindermenu Australian bush food Fuifnummer Nieuw in ons assortiment: Minder zout minder calorieën Vraag de folder snel aan via onze website: www.slagerijhenkaarts.nl of www.aarts-kurstjens.nl of per telefoon 077 - 4640420 Donderdag 19 juli 2007 - Pagina 6 Active Personeelsdiensten is specialist in uitzenden en werving selectie van personeel, detachering, payrolling en verzuimbegeleiding. Wij zijn ruim zeven jaar succesvol actief en hebben bewezen een sterke en professionele speler te zijn in de personele dienstverlening. Wij bestaan uit een jong team met een gemeenschappelijke drive voor succes. Kijk op www.activepersoneel.nl voor meer informatie. Om onze ambities te verwezenlijken en onze groei - ook in de toekomst - te garanderen zijn wij op zoek naar nieuwe collegae voor de invulling van de onderstaande functies met als werkplaats vestiging Venray, Noord Limburg. Je bent verantwoordelijk voor de volledige salarisadministratie en voor de juiste uitvoering van fiscale, sociale en arbeidsvoorwaardelijke zaken, rekeninghoudend met de wettelijke eisen en richtlijnen. Hiermee waarborg je de juiste, tijdige en volledige verwerking van de salarisadministratie en een correcte uitvoering van fiscale en arbeidsvoorwaardelijke zaken. Functieprofiel Je geeft hiërarchisch leiding aan de financiële administratie Volledige verwerking van de salarisgegevens Zorg dragen voor de juiste financiële gegevens Opstellen en aanleveren van salarisgegevens Zorg dragen voor premie afdrachten Aangiftes Op de hoogte blijven van Cao's Aanleveren benodigde gegevens voor de financiële administratie Informeren en adviseren van medewerkers over salaris, beloning, personele vragen en regelingen. Onderhouden van in en externe contacten binnen het vakgebied Vragen beantwoorden van opdrachtgevers Jouw profiel Je benteen ervaren Salarisadministrateur die direct aan de slag kan. Je voldoet aan de volgende eisen: Afgeronde administratieve HBO Bedrijfseconomie opleiding of gelijkwaardig; minimaal een HBO werk- en denkniveau Aangevuld met PDL diploma Aanvullende opleidingen op het gebied van sociale en belastingwetgeving Enkele jaren relevante werkervaring op gebied van salarisadministratie Goede kennis van geautomatiseerde financiële systemen (eventueel) Leidinggevende ervaring Accuraat, communicatieve vaardigheden, integriteit,flexibiliteit, luisteren, daadkrachtig Engels en Duitstaligheid is een grote pré Ons aanbod Kies je voor Active Personeeldiensten, dan kies je voor persoonlijke groei en een goed werkklimaat. Het is vanzelfsprekend dat jij je kennis verder ontwikkelt. Wij bieden dan ook de mogelijkheid een trainingstraject te volgen ten behoeven van je vakkennis, professionele en persoonlijke vaardigheden. We bieden een marktconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de NBBU-CAO. Jij bent verantwoordelijk voor het veilig vervoer van onze buitenlandse uitzendkrachten. In een wekelijks wisselende vroege of late-dienst krijg je iedere dag een planning wie je waar moet ophalen en wegbrengen. Zo is iedere dag anders. Jouw profiel Positieve werkinstelling en communicatieve vaardigheden Geen probleem met vroeg opstaan en wekelijks wisselende diensten Goede communicatieve vaardigheden, punctualiteit,flexibiliteit Bezit van minimaal rijbewijs B Het spreken van Duits is een pré Ons aanbod We bieden een marktconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden geheel volgens de NBBU - CAO. Jij maakt de match tussen binnenkomende vacatures en de juiste kandidaat. Als echte commerciële duizendpoot ben je het gezicht van Active Personeelsdiensten. Je takenpakket bestaat onder andere uit; Werving en selectie voor openstaande vacatures Inschrijven, begeleiden en coachen van onze uitzendkrachten Planning Acquisitie Beantwoording van vragen van opdrachtgevers en uitzendkrachten. Jouw profiel Heb je zin in een afwisselende baan en heb je bijpassend profiel? Minimaal een MBO of HBO werk- en denkniveau Commerciële instelling Accuraat,goede communicatieve vaardigheden, integriteit,flexibiliteit,daadkrachtig Duits en Engelstalig is een must Ons aanbod Kies je voor Active Personeeldiensten, dan kies je voor een goed werkklimaat binnen een actief en servicegericht bedrijf. We bieden een marktconform salaris, auto van de zaak en verdere goede secundaire arbeidsvoorwaarden geheel volgens de NBBU - CAO. Het betreft een tweeledige functie. Enerzijds ben je verantwoordelijk voor de opvang en begeleiding van onze buitenlandse uitzendkrachten. Je draagt zorg voor juiste contractvorming en huisvesting en je maakt de uitzend krachten wegwijs in Nederland,je lost knelpunten op en je bespreekt het functioneren. Anderzijds onderhoud je dagelijks contact met verschillende partners in het buitenland die je aanstuurt en begeleiding biedt bij vragen. Jouw profiel Heb je zin in een afwisselende baan en heb je het bijpassende profiel? MBO-werken denkniveau Goede vaardigheden in PC-gebruik en met Ms Office In bezit van rijbewijs B Goede sociale vaardigheden Flexibel in werktijden Goed probleemoplossend vermogen Nederlands, Pools en Russisch in woord en geschrift Ons aanbod Kies je voor Active Personeeldiensten, dan kies je voor persoonlijke groei en een goed werkklimaat. Het is vanzelfsprekend dat jij je kennis verder ontwikkelt. We bieden een marktconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, inclusief auto van de zaak. Bent u de juiste persoon voor een van deze vacatures, stuur dan uw CV per e-mail naar cv@activepersoneel.nl of per post naar onderstaand adres. Of neem voor meer informatie telefonisch contact op met Thijs van Kempen op tel. 0478-580647. Active Personeelsdiensten De Hulst 15 A 5807 EW Oostrum-Venray Fax 0478-69107 1 Uitzendburo Mondial in Horst is een regionale, snelgroeiende en professionele organisatie, op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie. De opdrachtgevers van Uitzendburo Mondial bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing. Staat de baan die je zoekt hier niet bij? Kijk dan op onze website, voor ons volledige vacatureaanbod. Voor meer informatie neem direct contact op met één van onze vestigingen. Wij hebben nü volop banen voor technisch vakbekwaam personeel, maar ook in de commerciële sector, daarnaast zoeken wij financiële en logis tieke mensen, kortom Lbo'ers, Mbo'ers, Hbo'ers.... laat van je horen! MON Uitzendburo Mondial is een regionale, snelgroeiende en professionele organisatie, op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie. De opdrachtgevers van Uitzendburo Mondial bevin den zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met ver koop marketing. Voor meer informatie neem direct contact op met één van onze vestigingen. Verdien naast je nieuwe baan ook nog een netto starters bonus van minimaal €100,00 Vraag naar de voorwaarden! I ii/.c ml MON Vestiging Horst s 077-3982414 Vestiging Venray 0478-531431 Vestiging Venlo 077-3203888 Vestiging Tegelen 077-3262680 r k- Keizersveld 2, 5803 AN Venray Telefoon (0478) 55 09 90 E-mail info(a)autobedrijfhansen.nl Bij Rundveebedrijf Alders en Agro-onderneming Alders te Overloon zoeken wij: Alders VOF is een bedrijf in de rundveetak en akkerbouw. De organisatie is zeer gemoderniseerd en volop in ontwikkeling. Werkzaamheden: De werkzaamheden zijn erg afwisselend. Deze bestaan onder andere uit in de ochtenden koeien melken en verzorgen, evt. aangevuld met tractor en vrachtwagen werkzaamheden op de akkers zoals bieten en aardappels rooien. Functie-eisen: Wij zoeken een pro-actief en ondernemend persoon. U bent in het bezit van rijbewijs B-E. Wij bieden: Een zelfstandige functie met een passende beloning in een informele en professionele werkomgeving. Wij hebben belangstelling in zowel tuil-timers als part-timers. Interesse? Stuur een brief of mail naar Monique Heijligers van Alles voor Groene Arbeid, Postbus 6065, 5960 AB Horst. Telefoon; 077-3961370; E-mail: m.heijligers@allespunt.nl (uiterlijk week 32 zullen wij u informeren over de voortgang van uw sollicitatie) Willems is een middelgroot transportbedrijf met 70 medewerkers, gespecialiseerd in alle facetten van vervoer met name in Nederland, België, Oostenrijk en Italië. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij per direct op zoek naar: Voor avondritten binnen Nederland Voor zaterdag op koeldistributie Nederland ritten Functie eisen: In bezit van rijbewijs B-C-E en CCVB diploma Bij voorkeur kennis van geconditioneerd transport Klantvriendelijk en collegiaal ingesteld Ben jij op zoek naar een leuke baan en spreekt een dynamisch infor mele werkomgeving jou aan, stuur dan jouw reactie met cv naar: Transportbedrijf A. Willems Zn. BV t.a.v. afdeling P&O, Ria van de Lisdonk Hoogeindsestraat 32 5447 PE Rijkevoort APK station voor alle merken. Benzine LPG Diesel incl. roetmeting Afspraak niet nodig, klaar terwijl u wacht! De Hulst 23 - 5807 EW Oostrum Tel. (0478) 51 19 33

Peel en Maas | 2007 | | pagina 6