Genieten en afzien in de Alpen T A Stan Gorree wint jeugdtriatlon Jubileum Geijsteren geslaagd Van der Hoff snel uitgeschakeld Goede finales op K4 toernooi PEEL EN MAAS Donderdag 19 juli 2007 - Pagina 15 'Gaat het een beetje?", vroeg Joop De Peelkorf MGC Venray De Peelrunners Overloonse Bridgeclub Zomeravondbridge Mudhunters De Roerdomp PDV De Maasvogels PDV Suizende Vleugels PDV Ysselsteyn DC De Piëlhaas Sportnieuws -info Damesvoetbal SV Venray in de lift Het damesvoetbal zit landelijk enorm in de lift. Ook SV Venray kan steeds meer meiden en dames begroeten die een balletje in com petitieverband willen trappen. In het nieuwe seizoen 2007-2008 gaat SV Venray met vier dames- en twee meisjesteams van start. Vooral de vier damesteams zijn in het damesvoetbal een redelijk unicum te noemen. Maar liefst 61 speelsters zijn aangemeld voor vier teams. Om echter helemaal zorgenvrij het sei zoen in te gaan zoekt SV Venray nog enkele speelsters die zin hebben om kennis te maken met de voetbalsport. Aanmelden kan via de side van SV Venray of bij het clublokaal van SV Venray: De Boggerd. Men kan zich ook telefonisch aanmelden bij Wiek van der Heijden via telefoon 06-55793818. De huidige drie teams krijgen onder steuning van een talententeam dat voornamelijk uit speelsters bestaat die vorig jaar de districtsbeker bij de jeugdafdeling voor tweede keer SV Venray telt maar liefst vier damesteams die uitkomen in competitiever band. De vereniging zoekt naarstig naar enkele nieu we voetbalsters. op een rij wisten binnen te halen. In de voorbereiding zullen via selectie trainingen de diverse teams worden samengesteld. Bij de meisjes zijn weer veel nieuwe aanmeldingen waaruit blijkt dat de voetbalsport erg leeft onder de jeugd. Via www.vrouwen- voetbal.nl kan men de hoogste drie damesafdelingen optimaal volgen. Dames 1 maakte afgelopen seizoen zijn debuut in de eerste klasse. Na een lang verblijf in de tweede klasse wisten de dames een seizoen eerder het kampioenschap te behalen. Onder leiding van coach Ron Spruit wisten de dames in hun debuut jaar in de eerste klasse uiteindelijk een fraaie derde plaats te bereiken. Met fris spel en veel inzet werden de punten ver diend behaald. Al snel bleek de brede selectie met ondersteuning van speel sters van dames 2 een grote plus te zijn. Ook was de jonge selectie verder in zijn ontwikkeling dan verwacht. Voor komend jaar is helaas de ervaren Mirelle Rijbroek als assistent-train- ster naar betaald voetbalclub Willem II vertrokken maar is talent Tamara Konings uitYsselsteyn aan de selectie toegevoegd. De doelstelling blijft rea listisch. Een plek bij de eerste zeven zou voor het tweede seizoen ver dienstelijk zijn. Het is nog steeds een jong team. Dames 2 had een prima seizoen. Het team heeft zich positief ontwikkeld en het woord prestatief is geheel van toepassing op dit gretige team. Helaas scoorden de dames van Oostrum meer doelpunten bij een gelijk aantal punten en gingen met het kampioensschap aan de haal. Voor komend jaar gaan de dames weer voor het kampioenschap om de kloof tussen de vierde klasse en de eerste klasse waarin dames 1 speelt geringer te maken. Hiervoor zal gekeken wor den of er al talenten vanuit de jeugd kunnen doorstromen of dat deze nog een jaar langer in dames 3 moeten wennen aan de damesafdeling. Dames 3 heeft een gezellig seizoen achter de rug en ze hebben buiten veel ple zier ook de nodige punten binnenge haald. Voor dit team blijft een gerichte ambitie bestaan om met een gezonde teamgeest voor de bovenste plaatsen mee te doen in het komende jaar. De trainer zal hier zeker naar toe willen werken. Dames 4 zal moeten wen nen aan de verschillen tussen jeugd- en damesvoetbal. De meisjes kunnen groeien en zich rustig verder ont wikkelen. Voor de jeugd zijn er twee teams geformeerd te weten meisje C en D. Beide teams zullen geheel nieuw starten. Het komende jaar zal dan ook in het teken van ontwikkelen staan. Ook hier zijn diverse talenten aanwezig waar SV Venray met een gerust hart de toekomst mee in kan gaan. De eerste trainingen staan voor 20 augustus gepland. Voetbalclub sv Geijsteren heeft op grandioze wijze haar 60-jarig bestaan gevierd. Meer dan de helft van alle leden en oud-leden was op zaterdag 7 juli op sportpark de Schoapsdrift bij elkaar om het jubileum te vieren en er een echte reünie van te maken. Na de ontvangst met gratis koffie en gebak in de feesttent begonnen rond 14.30 uur het minivoetbaltoernooi en het zandvolleybaltoernooi. Twaalf voetbalteams en acht volleybalteams hadden zich ingeschreven om te strijden voor de prijzen. Het prachtig gelegen en onderhouden hoofdveld was door terreinknecht Kai Jacobs ingedeeld in drie miniveldjes, waarbij er nog ruimte over was om op een van de grote doelen de strijd om de penaltybokaal voor de jeugd te hou den. "Het was een machtig gezicht om alle sporters bezig te zien, waar bij de talrijke toeschouwers ook nog eens genoten van een heerlijk zonne tje", zegt bestuurslid Ger Eibers. Om 17.45 uur begon de jubileum wedstrijd tussen de oud-spelers van de leiders Kai Jacobs en Jan Gooren en leider Toon Theeuwen. Deze wed strijd, die onder leiding stond van eredivisiescheidsrechter Reinold Wie- demeyer, geassisteerd door Harry Lin- ders en Jo Smits, stond bol van senti ment. Bij rust was de stand 0 - 0 en in de rust werd er behoorlijk gewisseld. Vlak na rust hield het publiek de adem in, toen toeschouwer en oud-lid en -jeugdleider Pieter Kunen getrof fen werd door een hartfalen. Door een ontzettend moedig optreden van een aanwezige jonge verpleegkundi ge, samen met de aanwezige ehbo'ers van het Rode Kruis, waren de opge roepen ambulances op tijd aanwe zig en kon zijn leven worden gered. De wedstrijd werd vanzelfsprekend niet meer uitgespeeld, maar nadat de ambulance met sirene was vertrokken werd mede door het moedige solo optreden van Sam uit Heyen de sfeer snel weer opgepakt. Voorzitter Ger Poels kon rond 21.30 uur overgaan tot de huldiging van Toon Reynders, die zestig jaar lid is van SV Geijste ren, en Wim Baltussen, die inmiddels 42 jaar lid is van SV Geijsteren maar door een administratie vergissing niet eerder werd gehuldigd. De echt genotes van beide mannen werden door de voorzitter in de bloemetjes gezet. Nadat de afgevaardigde van de KNVB. het 60-jarig lid van de voetbal club had geëerd met een beeldje en ook een mooi boeket bloemen voor zijn echtgenote, was het de beurt aan de voorzitter om Toon Reynders te benoemen tot erelid van SV Geijste ren. Vervolgens kon de voorzitter het nieuwe tenue voor het eerste elftal voor het nieuwe seizoen showen. Sponsor hiervan is Peeters Objecten uit Swolgen/Tienray. De formele fes tiviteiten werden afgesloten met de prijsuitreiking aan de winnaars van de sportieve middag en de prijsuitreiking van de loterij. De band Re-Live nam daarna de microfoons over en verhoogde de stemming in de tent en ver daarbui ten met een staaltje muziek, wat lang na middernacht werd afgesloten met enkele toegiften."Een schitterend jubi leum, enkel mogelijk gemaakt door de geweldige inzet van een heleboel fantastische vrijwilligers, voor wie niets te veel gevraagd was om van dit jubileum het jubileum te maken waar nog jaren over gepraat zal worden", besluit Eibers. Het ene moment zit je op je werk allerhande zaken af te han delen, het andere moment sta je onverwachts met je renfiets in de Alpen en ben je even onder deel van het hele Tourcircus. Dat overkwam ondergetekende afge lopen week. Het werd genieten en afzien. door Christ van den Munckhof Vorige week donderdag kwam Wil lie Koonings, directeur bedrijven bij de Rabobank, onverwachts op bezoek. Hij had een probleem. Of ik dat kon oplossen. Het probleem bleek niet zo groot te zijn. Willie zou met twee rela ties naar de Tour de France gaan. Tig- nes was de eindbestemming om daar met zo'n 120 andere Raborelaties de Tour te kijken. Maar, wat belangrij ker was, ook om zelf te fietsen. Maar liefst twee bergen op:Tignes (slotklim etappe zondag) en La Plagne. Een van zijn gasten had zich die middag ziek gemeld en de vraag was of ik als ver vanger mee kon of wilde gaan. "Willen zal wel geen probleem zijn", aldus Wil lie. Kunnen uiteindelijk ook niet. Het was immers een uitdaging die ik niet kon laten liggen. Maar dat heb ik ook geweten. Want het beklimmen van dergelijke cols vergt toch iets meer voorbereiding dan elke zondag een lokaal rondje van 80 kilometer. Maar wie A zegt moet ook B zeggen, en zo bevond ik me ruim 24 uur later op 2100 meter hoogte in de Franse Alpen. Fietsen, daar draait het bij de Rabo bank deze dagen om. Al vele jaren organiseert de bank voor relaties en/ of leden fietsevenementen rondom de Tour de France. Een succesvolle formule waarbij de gewone fietser in contact kan komen met oud-renners en topsporters. Zo ook dit jaar. Adrie van der Poel is een van de vaste orga nisatoren, Joop Zoetemelk en Erwin Nijboer zijn ook altijd van de partij en het Continental-team met aanstor mende talenten zoals Boy van Poppel (juist ja, de zoon van) begeleiden de fietsers op hun avontuur. Topspor ters zoals Irene Wuust, Carl Verheijen, Marco Koers en Arend Glas maken het evenement af. "Uit eerdere ervaringen met dit soort activiteiten weten wij dat dit sterk bijdraagt aan verdieping van onze relaties en dus ook aan de Op het tennispark van Tennisclub Venray zijn het Maascourt K4 en open toernooi gespeeld. Uit heel Nederland waren kinderen gekomen om in de leeftijdscategorie tot en met twaalf jaar en tot en met veertien jaar hun punten te verdienen voor de AA-drink ranglijst. Gedurende de week werden er onder wisselende weersomstandig heden fraaie partijen gespeeld met verrassende resultaten. Zo moest de als nummer 2 geplaatste Kasper Kooij uit Oosterhout zijn meerdere erken nen in Glenn Cremers uit Wanssum met de set standen 6-4 en 6-3. Helaas kon Glen op de finale dag dit goede resultaat niet voortzetten tegen de als nummer 1 geplaatste Dennis van Well set standen 6-2 en 6-1. Bij de meisjes tot en met veertien jaar ging de titel naar Julie Cremers. De ongeplaatste Cremers liet er op de finaledag geen doelstellingen van onze bank. Zeker de wielersport en specifiek de Tour de France is hiervoor ideaal", aldus Willie Koonings En dat er gefietst moest worden, hebben 'we' geweten. 'We' zijn Willie Koonings, Sinar Sitepu (Rabobank) Robert Robbins, een Engelse rela tie van de bank en ondergetekende. Zaterdag na wat instructie ging het met de bus bergafwaarts om de slot klim van de zondagetappe naarTignes te maken: 30 kilometer. Nogmaals, voorbereiding is alles en zo overkwam het mij dat ik na 12 kilometer hijgend en puffend met een te hoge hartslag in de berm stond. Als dan off all per sons Joop Zoetemelk bij je stopt en vraagt of het een beetje gaat, krijg je toch wel weer wat moraal."Goed eten en drinken", is het devies van Joop, maar fietsen, eten én ademhalen als je bergop gaat blijkt heel lastig. Vier kilometer later zoek ik bij de ravitail lering de bus op. Het is immers een trainingsrit. Wonderwel ben ik acht kilometer verder, bij de imposante dam van Tignes, voldoende hersteld om fiets weer uit de bus te pakken en de laatste zeven kilometer samen met Willie af te leggen. Ook aan hem was het te zien dat het afzien was. Van Sinar en Robert geen spoor. Zij blijken ons ver vooruit te zijn. Samen arrive ren Willie en ik bij het appartement, moe maar voldaan. Zondag is een rustdag. De spieren voelen redelijk aan. Vandaag komt de Tour aan in Tignes. Waar zaterdag avond op een groot leeg terrein een lokale tribune stond, bevond zich op zondagmorgen het grote circus van de Tour, tv-studio's, de finishlijn, het podium etc. etc. En natuurlijk mensen. Heel veel mensen. Nadat we de sfeer geproefd hebben, maakten we een wandeling rondom het meer om in een park op ongeveer twee kilometer van de finish ons in een ligstoel te nestelen en de etappe van de dag te volgen op een grootbeeldscherm. Ook hier ziet het zwart van de mensen. Voor Rabobank wordt het een fraaie dag. Rasmussen gaat zoals verwacht in de aanval. Op het moment dat Ras mussen de dam van Tignes passeert, zoeken we ons een plekje tussen al het volk om de ontknoping te volgen. Alle toppers schieten onder ons langs, gras over groeien en liet met de set standen 6-0 en 6-0 geen spaan heel van haar tegenstander Veerle Janssen. Bij de jongens tot en met twaalf jaar ging de titel naar Sjors van Eek (TV Meulenslag-Ospel). In een spannende partij moest Eri Kooistra uit Gronin gen zijn meerdere erkennen met de setstanden 6-4 en 6-1. Bij de meisjes tot en met twaalf jaar ging de titel naar Rebbeca Pijls. Pijls speelde een gedegen partij tennis tegen Michelle Ritman en liet zich ondanks het aan vallende spel van Michelle niet van de wijs brengen. Set standen 6-1 en 6-2. Bij de open inschrijvingen ging de titel bij de jongens tot en met zestien jaar naar Dennis van Well. Loek Hen- drikx bleek niet opgewassen te zijn en verloor dan ook met 6-2 en 6-3. Bij de meisjes tot en met zestien jaar was Dorien van der Baan (Maashees) Sinar Sitepu, Christ van den Munckhof, Robert Robbins en Wil lie Koonings waren te gast bij de Rabobank in de Tour de France. Foto Rabobank. maar het is feest bij de Rabobank met Rasmussen als winnaar en in de gele trui. Maar niet alleen de toppers krijgen applaus. Ook de bus, de min dere klimmers die elkaar traditioneel opzoeken, moest nog alles uit de kast halen om op tijd binnen te komen. Maandag is het onze dag. La Plagne, waar Boogert won in 2002, moet onze berg worden.Ter bemoediging laat Jan Douwe Kroeske, deze dagen spreek- stalmeester, weten dat het record nog steeds in handen van Indurain is. Hij klom ooit in 45 minuten omhoog. En dan begint het. De eerste 12 kilometer zijn vlak, om warm te draaien. En dan ineens ligt daar die mat met de onver mijdelijke tijdregistratie en gaat het vals plat over in stijgingspercentages tussen 5 en 11%. Het wordt ploeteren. Gelukkig is het niet zo warm als zater dag, maar makkelijk is anders. Met een te zwaar verzet kom ik ploeterend, na ongeveer acht bidons drinken boven, onderweg toch nog iets kunnen genieten van de fraaie omgeving maar verder helemaal stuk. Vraagt een dol enthousiaste Jan Douwe hoe het met me gaat. Mijn antwoord zal ik maar niet herhalen, maar na een baguette en nog eens twee bidons drinken gaat het weer heel aardig. Ik kan weer genieten van het fraaie vergezicht met op de achtergrond de Mont Blanc en in het achterhoofd de gedachte dat ze me deze berg niet meer afpik ken. In La Plagne volgt vervolgens de huldiging. Tot zijn eigen verrassing valt Robert Robbins in de prijzen. Hij wordt tweede met een tijd van 1.05.55, slechts tien seconden verwij derd van de overwinning én een door Dekker, Boogerd en Rasmussen gesig neerde bergtrui.Toch balen dus. Willie Koonings eindigde met 1.40.26 als 72, voor Sinar die er 1.44.13. Ondergete kende eindigde als 97e. Met een tijd van 1.56.36 bleef ik toch ruim binnen de twee uur die ik mezelf als doel had gesteld. En zo kwam er een einde aan een aantal dagen Tourgevoel zoals je dat thuis voor de buis nooit zult bele ven. niet sterk genoeg voor Liv Geurts uit Uden. Geurts had al eerder in de week laten zien dat zij kwam voor de titel en gunde haar tegenstander niet veel kansen, 6-0 en 6-0. Björn Kuenen en Stan Venhuizen (Overloon) pakten in de jongensdubbel tot en met zestien jaar de titel tegen het Baarlose koppel van Wijlick en Hendrikx met 6-3 en 6- 3. Bij de jongen tot en met tien jaar bleek Tomas van den Braber (Henge lo) een paar maatjes te groot voor de Luuk Koenen uit Venray, setstanden 6-0 en 6-0. Ook bij de meisjes tot en met tien jaar was het verschil groot. Rebecca Pijls won hier met de set standen 6-0 en 6-1 van Ohlin Cremers uit Wanssum. Het Maascourt K4 toer nooi was dit jaar wederom een groot succes. Foto's van het toernooi zijn te bekijken op de site van Tennisschool Maascourt (www.maascourt.nl). Er wordt op maandag 13 augustus een informatieavond gehouden met Irma Brandsma om de nieuwe korfbal- regels toe te lichten. Het is een belang rijke avond voor de seniorenleden die de jeugdwedstrijden fluiten, maar ook alle andere leden zijn welkom. De avond begint om 20.00 uur. Op het in Eindhoven gehouden toernooi heeft Gerrit Janssen bij de Heren Senioren B beslag weten de te leggen op de hoofdprijs. Met 105 slagen wist hij zijn clubgenoot Jan Lit- jens, die met 107 slagen eveneens een prima wedstrijd speelde voor te blij ven. De Belg Francois De Reyck ein digde als derde man op het podium met 108 slagen. Huub Straatman werd vijfde met 113 en Leo Wilms sloot zijn toernooi met 123 slagen als tiende. Bij de Dames Senioren B verraste Bets Wilms door met 118 slagen de derde plaats voor zich op te eisen achter de Belgische dames Irene Meeuwsen (115) en Simone Van Herck (116). Miet Clevers eindigde op de negende plek. In de Heren Senioren A-cate- gorie wisten onze deelnemers geen potten te breken. Harrie Lenssen (102) en Jan Engels (106) eindigden op de respectievelijke zevende en achtste plaats achter de Carrie van de Beek van de organiserende ver eniging, die slechts 93 slagen nodig had. Algeheel toernooiwinnaars werd Roland Klarenbeek van Geldrop met 90 slagen. Bij de teams wist MGC Venray, bestaande uit Jan Engels, Ger rit Janssen, Harrie Lenssen en Huub Straatman de derde prijs in de wacht te slepen met 426 slagen. Eindhoven bleek veel te sterk met 382 slagen, maar het anders zo ongenaakbare Gel drop had slechts drie slagen minder nodig dan de onzen (423). Venray 2 eindigde met 478 slagen als zevende. Op het toernooi van Wageningen viel de enige vertegenwoordiger van MGC Venray, Jan Engels niet in de prijzen. De winnaar van de vorige editie reikte nu niet verder dan de dertiende plaats met 104 slagen achter de sterk win naar Nico Suselbeek uit Voorhuizen, die op 87 slagen eindigde. Uitslag Hertog Jan stratenloop: 5 km; Piet Aarts, Wanssum 21.18. Peter Coenen, Horst 22.36. Anita Hoeijma- kers, Horst 24.20. Jacqueline Verkoe len, Horst 26.30.10 km; Hein Hoeijma- kers, America 36.34. Wim Philipsen, Sevenum 45.51. Trainingen: Dinsdag baantraining 19.00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag: duurloop, 19 juli parkeerplaats Schuit water Melderslo om 18.30 uur en 26 juli parkeerplaats Nieuw Kronenber gerhof Kronenberg om 18.30 uur. Donderdag baantraining met speciaal programma om 19.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdag: damestraining 9.00 uur, Kastiëlse Baan, bostraining 16.00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen. Wedstrijduitslagen en berichten door geven via info@peelrunners.nl. Er is een vrije zomerbridgeavond gehouden. De beste in de gele lijn waren Jan v.d. Heuvel en Tonny Voor dewind met 65 procent. Tweede waren Frans en Liny van Heuvel met 58.75 procent, gevolgd door Mathieu en Gerda Crooijmans met 58.75 pro cent. In de rode lijn was de eerste plaats voor Theo en Mia Lauwrens met 62.08 procent. Met 60.83 procent waren Aike van Glabbeek en Marijke v.d. Boom tweede en met 54,52 pro cent werd de derde plek bezet door Janus Rovers en Antoon Jordens. In de groene lijn waren de hoogst sco rende Harrie en Riet Willems met 62 procent. Riet Dobbe en Mien Keunen waren tweede met 61.67 procent, gevolgd door Adrie de Klerk en Rie- neke de Weert met 55 procent. Er is in twee lijnen gebridged voor de zomeravondtrofee in De Kiosk. Iedere donderdagavond tijdens de zomer begint om 19.30 uur de bridge- wedstrijd waarvoor niet alleen club bridgers maar ook thuisbridgers zich kunnen inschrijven. Er hangt een ongedwongen sfeer. Wekelijks is een van de Venrayse bridgeclubs verant woordelijk voor de organisatie van de avond en deze week was BC Doublet aan de beurt. Dertig paren gingen in twee lijnen van start, onder leiding van Corrie Hartong. In de gele lijn mochten Annie en Onniek Karagozy- an samen met Bert en Nelly Vloet het eerst naar de prijzentafel. Hun score was ruim 63 procent. Derde in deze lijn werden Irene Camps met Jacques Jeurissen. In de rode lijn waren met ruim 61 procent Rieneke de Weert en Truus Buyssen eerste, de dames Ker sten Olislagers tweede en derde Ans van Hooft en Trudy Jeurissen. Er is een training gehouden op de vaste route in Nijmegen. Deze route is een van de mooiere van het land omdat het gevarieerd terrein is en er redelijk wat hoogteverschillen in zit ten. De nieuwe verenigingskleding is goed ontvangen. Na de vakantie bestaat de vereniging tien jaar en dan komt de nieuwe kleding met extra aandacht in de picture. Op 9 septem ber om precies te zijn. Tot dan gaan de mudhunters nog regelmatig op pad en in augustus wordt de training regelmatig afgesloten op een terras. De mudhunters is een recreatieve ver eniging die in zomer en winter op de ATB zit. Met binnen de gelederen ook diverse mensen die zwaardere mara thons in het buitenland tot een goed einde hebben gebracht. Zo ook dit jaar weer. In de winter wordt er naast spinning een keer per week en in de zomer twee keer in de week getraind. Leden zijn in de leeftijd van vijftien tot zestig jaar en er zijn zowel dames als heren lid. Wie ook van mountain- biken houdt mag gratis vier weken meetrainen. Zie voor meer informatie www. mudhunters .nl Voor de planning en details kan men ook op deze site terecht. Agenda: Zondag 22 juli vertrek per fiets om 9.00 uur voor een training vanuit Venray. Vertrek altijd vanaf de Sprank. Stan Gorree en Anne Reintjes, bei den lid vanTriathlonvereniging Venray hebben deelgenomen aan de interna tionale jeugdtriathlon in Echternach in Luxemburg. De wedstrijd kende een sterk internationaal deelnemers veld aangezien het tevens gold als open nationale kampioenschappen. Gorree, uitkomend bij de aspiranten kwam na 200 meter zwemmen als eerste uit het water en bouwde zijn voorsprong van veertig seconden, tij dens acht kilometer fietsen met nog eens tien seconden uit. Vlak voor de wissel liep hij een pijnlijke knie op waardoor de tegenstanders tijdens het lopen in eerste instantie dichter bij kwamen. Echter na twee kilometer lopen hield hij op de streep nog 33 seconden over van zijn voorsprong en finishte zodoende in een tijd van 24.22 minuten. Als tweede kwam David Klein uit Luxemburg over de streep in 24.55 minuten,gevolgd door Nieuwe leden zijn welkom. Jaar,- dag- en weekvergunningen zijn ver krijgbaar bij Faunaland van Grootel in Venray en bij secretaris H. Hendriks aan de Pastoor v.d. Gaetstraat 48 in Venray. Hier kan men ook terecht voor inlichtingen via tel. (0478)582994 of 06-23140989 of e-mail info@ hsvderoerdomp.nl. Zie ook www. hsvderoerdompnl De tiende wedstrijd voor de zomer avondcompetitie zit er weer op. Uitslag: 1) T. Koopmans. 2) H. Cop- pus. 3) H. Hermans. 4) M. Siebers. 5) H. Goemans. De eindstand van deze serie: 1) M. Voermans. 2) G. Verdonschot. 3) H. Goemans. 4) M. Siebers. 5) G. Robben. 6) Sj. Philipsen. 7) C. Kools. 8) F. v/s Sande. 9) L. v.d. Hoogenhof. Op 10, 11 en 12 augustus zijn er karperwedstrijden in visvijver De Bal lonzuil voor leden van De Roerdomp. Voor inlichtingen kan men terecht bij H. v.d. Ekker via tel. 06-12668661 of bij B.Wolbertus via tel. (0478)850821. Men kan zich tot 1 augustus aanmel den voor deze wedstrijd. Er zijn met ingang van woensdag 18 juli tot en met woensdag 8 augustus onderlinge wedstrijden op De Ballonzuil. Op woensdag 15 augustus beginnen de officiële wedstrijden van de vereni ging, op die dag beginnen de 50-plus wedstrijden. Voor alle wedstrijden op de woensdagavond: de samenkomst is om 18.00 uur en vissen van 18.30 tot 21.30 uur. Verdere inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de wedstrijd commissie de heren A. de Klein, tel. (0478) 581066 of 06-13617597 en H. Goemans, tel. (0478)514230 of 06- 13356754. Max Biever eveneens uit Luxemburg in 25.16 minuten. Reintjes uitkomend bij de jeugd, finishte na 500 meter zwemmen, twaalf kilometer fietsen en tweeënhalve kilometer lopen in 44.45 minuten. Zij behaalde hiermee de derde plaats. Met een eindtijd van 38.14 minuten werd de Luxemburgse Syd ney Baum eerste. Tweede werd de Luxemburgse Maité Margue, met een eindtijd van 40.51 minuten. Uitslag wedvlucht Chimay jong: tien deelnemers, 301 duiven. 1,7, 16, 19, 23, 24 G. Peters. 2,13,18 F.Textor. 3,8,14,15,20,22 H. Francken. 4,5,11 J. Verhoeven. 6, 10, 12, 21, 25 J. Kuij- pers. 9 L. Verhoeven. 17 P van Els. Uitslag wedvlucht Chimay oud: vier deelnemers, 55 duiven. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13 H. Francken. 2, 9, 10, 14 F.Tex tor. 8,12 L.Verhoeven. Uitslag wedvlucht Chimay: tien deelnemers, 123 duiven. 1,21 Bekers- Schon. 2,8,20,25 Th. Kleeven. 3,9,16, 17, 23 Reynders-Cuypers. 4, 6, 10, 11 M. van Boekel. 5, 7, 12, 13, 14, 15, 18, 22,24WJilisen. 19 Peter Waals. Uitslag wedvlucht Chimay oud: acht deelnemers, 151 duiven. 1,9,10, 12, 15 Potten Laenen. 2, 3, 4, 5, 20, 21, 22, 23 G. Maessen jr. 6, 8, 11, 13, 16,17, 18, 19, 25 G. Linders. 7, 14, 24 G. Cox. Uitslag wedvlucht Chimay jong: vijf deelnemers, 145 duiven. 1, 2, 3, 4, 5, 7,8,9,13,14,15,16,17,19 G Cox. 6, 10,11,12,18, 20, 21, 22, 23, 24, 25 G. Linders. In café De Piëlhaas wordt op zater dag 21 juli vanaf 20.30 uur de laatste wedstrijd om de Piëlliaasbokaal gehou den. Hieraan kan iedereen deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via tele foon (0478)582187. Uitslag darten winnaarronde: Björn eleven, Crit van Hoof, Marcel Gielens, Paul Hendrixs, Lou Janssen, Els Oosterwijk, Dave Ach ten en John Sengers. Verliezerronde: Bianca van de Voort, Thorsten Goo ren, Marcel Oosterwijk, Carl de Bruijn, Johan van Hoof, Nioole van Hoof, Josephine Janssen en Sascha Diender. Er werd 180 gegooid door Lou Janssen en Bianca van de Voort. De hoogste finish was met 100 punten voor Johan van Hoof en Paul Hendrixs. Handboogschutter Ron van der Hoff is tijdens het WK in het Duitse Leipzig in de eerste ronde van het individuele recurvetoernooi uitge schakeld. De Chinees Lin Jiang was met 108 tegen 100 te sterk voor de Nederlander die daarmee de wereld kampioenschappen in Duitsland teleurstellend afsloot. Van der Hoff wist zich niet rechtstreeks te kwali ficeren voor de Olympische Spelen in 2008 in Peking. Eerder presteerde Van der Hoff, lid van Ons Genoegen uit Ysselsteyn, ook in de teamwed strijden teleurstellend. Op de derde dag van de wereldkampioenschappen slaagden de recurveschutters er niet in zich rechtstreeks te plaatsen voor de Olympische Spelen. Door zeven tiende te worden, kwamen Wietse van Alten, Pieter Custers en Ron van der Hoff één plaats tekort (slechts 3 punt jes) om de achtste finales te bereiken. Winst in de achtste finales zou vol doende zijn geweest om rechtstreekse plaatsing voor Peking af te dwingen.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 15