Geslaagd jubileumconcours Ons Genot Makkelijke zege softbalsters Glamour en glitter Circus voor en door de Rooyse VK Roel en Angeline clubkampioenen turnen Belastingservice kampioen Sm PEEL EN MAAS Donderdag 28 juni 2007 - Pagina 28 Angeline Limburgs kampioen Acht van Horst Atletiek Venray DC De Piëlhaas PC De Jumpers Nobel LR en PC St. Jan Merselo TV Venray Twaalf turnsters van gymnastiekvereniging St. Christoffel mochten meedoen aan de Limburgse kampioenschappen in Helden. De turnsters deden mee in verschillende niveaus. In de klasse senior 6 werd Angeline Gubbels Limburgse kampioen, Lotte Dirkx werd zesde in de klasse junior 6 en Maud Verstappen vijfde, terwijl Josien Raedts in de klasse junior 7 een zevende plaats behaalde. Deze vier dames mochten tevens door naar de toestelfinales. Angeline Gubbels behaalde op brug en vloer een eerste plaats, Lotte Dirkx behaalde op vloer een derde plaats en op balk een tweede plaats. Josien Raedts en Maud Verstappen hadden pech op de balk en behaalde beiden een vijfde plaats. De verdere uitslagen: categorie junior 9, Celine Hendriks derde; jeugd 10 Jaimy Claessens achtste; pupil 2 niveau 10 Stacy van Lin zesde; pupil 2 niveau 10 Lisa Esveldt tiende; pupil 1 niveau 10 Amy van Broekhoven negende; pupil 2 niveau 11 Sara Putz achtste; instap 12 Fleur Caris vijfde en instap 12 Anne-Fleur Lemmen vierde. In het kader van het Midden Lim burgs Avondloopcriterium heeft de Acht van Horst plaatsgevonden. Deze werd gelopen in het gebied de Kas- teelse bossen bij Horst. De organisatie was in handen van lopersgroep De Peelrunners. Huub Raassens tekende voor een snel parcours met finish op de Kastielse baan. Op de vijf kilome ter was het bij de vrouwen senioren Loes Straus en bij de mannen senioren Wilco Vlentrie die met de hoofdprijs aan de haal gingen. Maar ook bij de vrouwen veteranen en mannen vete ranen werd fel strijd geleverd. Op het afsluitend nummer was bij de man nen John Philipsen een klasse apart. Ver voor zijn achtervolger finishte hij in een tijd van 32.33 min. Bij de vrou wen recreanten was het Anita Schou- ren in 47.59 min. die met de eer ging strijken. Op de 1000m bij de meisjes was Heieen Coenen de beste in 3.39 min. en bij de jongens Erik Flipsen in 3.29 min. Op de 2500m was bij de meisjes Myrthe Nelissen de snelste in 9.37 min. en bij de jongens was dat Lex sinnigen in 8.34 min. AV Venray-Regio ziet terug op geslaagde Limburgse kampioenschap pen baanatletiek voor de pupillen. Ruim 160 jongens en meisjes in de leeftijd van zeven tot en met elf jaar namen deel aan deze wedstrijden. Het openingsdefilé was geslaagd en de wethouder van sportzaken, Patrick van der Broeck gaf het startschot voor de wedstrijden. Helaas vielen deze keer geen atleten van AV Venray-Regio in de ereprijzen, ofschoon een aan tal atleten wel persoonlijke records behaalden. Zie voor een overzicht van de medaillewinnaars en de totaaluit slagen www.atletiekvenray.nl. Vanaf zaterdag 30 juni tot maandag 13 augustus vervallen de trainingen voor de pupillen. Vanaf zaterdag 30 juni tot maandag 13 augustus vervallen ook de trainin gen voor de c/d junioren in onderling overleg met de trainers wordt nage gaan of er toch tijdens de zomerwe ken (deels) doorgetraind zal worden. Zie daarom ook www.atletiekvenray. nl. Het e-mailadres van AV Venray- Regio is info@atletiekvenray.nl. De (baan)trainingen zijn als volgt: Pupillen vervallen tot 13 augustus. C/D junioren in overleg met trainers vanaf 2 juli: Maandag: 18.00-19.00 uur. Donderdag 19.00-20.30 uur. A/B en senioren dinsdag 19.00- 20.30 uur. Donderdag 19.00-20.30 uur. Zondagochtend in overleg trai ner. Midden- en lange afstand: Dinsdag 18.30-20.00 uur. Donderdag 18.30- 20.00 uur. Zaterdag (bos) 13.00-14.30 uur. NSG-atleten donderdag 18.30- 19.30 uur. Lopersgroep/alle niveaus Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00- 20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Agenda: 30 juni en 1 juli Best meer kampen. 1 juli Someren pupillen en c/d juni oren. In café De Piëlhaas wordt op zater dag 30 juni vanaf 20.30 uur een toer nooi gehouden waaraan iedereen kan deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via tel. (0478)582187. Dit toernooi is de laatste van de Piëlhaasbokaal. Uitslag darten: winnaarsronde; 1. Roy Roelofs. 2. Pascal Janssen. 3. Sasha Boothe. 4. Mark van de Heuvel. 5. Dennis Smits, JhonTebarts, Gerard de Bruijn, Johan van Hoof. Verliezersronde; 1. Marcel Gielens. 2. Frank Coumans. 3. Frank van de Munckhof. 4. Ruud Tijssen. 5. Geert van Hoof, Luc Wester, Sascha Diender, Roy Troisfontaine De hoogste finish was met 151 pun ten voor Frank Coumans. Er werd drie keer 180 gegooid door Roy Roelofs en een keer door Dennis Smits en Mark van de Heuvel. In Sevenum zijn selectiewedstrijden voor pony's en paarden gehouden. De zussen Jeurissen slaagden er beiden in een categorie te winnen. Iris Jeurissen deed dit bij de pony's in de categorie DZ met Roosje. Katja Jeurissen won bij de paarden in de categorie B met Raspoetin. Iris Jeurissen slaagde er nog in om in de categorie L met Tira na zevende te worden. In Sevenum is een selectiecon cours gehouden. Luca de Rijck kwam op Hollanda S uit in de klasse CL1. Ze won een eerste prijs met 207 punten. Op O'Mira reed Klinte de Rijck in de klasse DE-M2. Zij behaalde eveneens een mooie eerste prijs met 200 pt. Op het evenemententerrein in Sevenum zijn door rijvereniging Ons Genot uit Leunen wedstrijden voor pony's en paarden gehouden. Voor de paarden betrof het een selectiewed strijd. Bij de pony's startte het van vier tal St. Jan 1 in de klasse L en behaalde een eerste plaats. Isa Vermeule startte haar Robin in de klasse CB-springen en behaalde met 52 stijlpunten een tweede plaats. Ook Elzemiek Payens ging naar Sevenum en kwam met haar Quicksilver aan de start zowel in de dressuurring als in het springparcours en beide met succes, want ze mocht twee keer de vierde prijs mee naar huis nemen. Bij de paarden ging Petra van Dijck naar Sevenum en mocht in de klasse L-springen twee prijzen mee naar huis nemen. Met Tari behaalde ze een tweede plaats en met Santa Lucia een derde plaats. Maartje Emons kwam samen met haar Viva Lolivia aan de start in de klasse B-springen en behaalde een hele goede derde plaats met 45 stijlpunten. Ook Chantal Ouds hoorn kwam aan de start met Lingo in de klasse B-springen en behaalde een negende plaats met 54 stijlpunten. Eva van Ooi ging ook naar Sevenum. Ze startte Rebel in de klasse M2-dres- suur en behaalde met 189 punten een tweede plaats. Verder startte ze haar Silvano in de klasse Z1-dressuur en behaalde ook daar een mooi resultaat, ze werd vierde met 206 en 209 pun ten. Janine van Ooi startte Saline-D in de klasse L2-dressuur en behaalde een hele mooie vijfde plaats met 192 punten. Rijvereniging ons Genot uit Leu nen-Veulen-Heide kijkt terug op een geslaagd jubileumconcours. In het kader van het 35-jarig bestaan van de ponyclub en het 70-jarig bestaan van de ruiterclub, hield de vereniging op 23 en 24 juni jl. een concours Hippique op het evenemententer rein in Sevenum, naast manege D'n Umswing. Honderden paarden- en ponycombinaties streden om de prij zen. Op zaterdag stonden de pony's op het programma. Honderden jonge paardenliefhebbers vertoonden hun rijkunsten op het grote evenemen tenterrein in Sevenum. In de Z-dres- suur, de hoogste klasse, stond Daphne Geerts uit Overloon met De Merel's Preston bovenaan. Mandy Cornelis- sen met Sherry C uit Melderslo ging met de tweede prijs naar huis. Bij het springen klasse Z ging Iris Jeuris sen uit Oirlo met Roosje er met de overwinning vandoor. In de hoogste springrubriek, klasse ZZ, schreef Kris- tian Houwen uit Meerlo met Danton de rubriek op zijn naam. Op zondag verschenen de paarden aan de start. Op het gezellig drukke terrein viel er wederom de gehele dag span nende paardensport te bewonderen. In de hoogste dressuurklasse, de Z2- dressuur, stond Hilda Lemmens met Macintosh uit Ysselsteyn bovenaan Een foto van amazone Ellen Poels. in het klassement. Succes was er ook voor de organiserende vereniging met onder meer een mooie derde prijs voor Gerty Peters met Pablo in de Z-klasse. Bij het Z-springen was Wiljan Laarakker uit Ottersum heer en meester met zowel een eerste als een tweede prijs met respectievelijk Picelo en Luky Lady. In de ZZ-spring- klasse ging de overwinning naar Michel Hendrix uit Kessel met Triple. Dit jubileumconcours was tevens een selectiewedstrijd voor de regiokampi oenschappen aan het einde van het zomerseizoen. Red Caps-Ducks 17-7 De softbalsters van Red Caps heb ben een makkelijke 17-7 zege behaald op Ducks uit Boxtel: 17-7. De start van de wedstrijd was erg verwarrend. Er was geen scheidsrechter waardoor Sanne Erps van RCV zich moest opof feren om de eerste inning als scheids- recher te fungeren. De thuisploeg startte dus met acht vrouwen. Erg ver warrend en rommelig waardoor RCV niet goed van start ging. Het gevoel tussen Susan Willemsen (pitcher) en Noortje Verstegen (catcher) werkte niet en er moest in de eerste inning al gewisseld worden. Hanneke Ensink wist het echter goed af te maken. De dames uit Boxtel pakten toch nog drie punten. RCV kwam echter goed terug aan slag. De pitcher van de Ducks had weinig controle waar door er veel vrije lopen werden weg geven en RCV vijf punten kon halen. De start van de tweede inning ging weer vrij normaal. De scheidsrechter was inmiddels gearriveerd en Sanne Erps (oorspronkelijke eerste pitcher) begon met pitchen. Na twee keer drie slag en een mislukte stealpoging en de slagbeurt voor de Duck was alweer voorbij. RCV wist ook in de tweede inning te profiteren van veel vier wijd ballen en kon uitlopen naar 11-3. In Esther Hebly (1) in actie. de derde en vierde inning werden er een aantal mooie honkslagen gesla gen door Ducks waardoor er nog eens vier punten binnenkwamen. RCV wist echter stand te houden mede door een geweldige vierhonkslag van Susan Willemsen en goed verdedigend werk. Met 17-7 drukte Red Caps het verschil in kwaliteit ook in cijfers uit. Leden van De Peelkorf hebben drie schitterende kampeerdagen gehad, met als thema Glamour en Glitter. Met 69 kinderen, achttien leidsters en vijf kookmoeders zijn ze naar Maria- hout getogen. Het onderkomen was omgetoverd tot een ware beautyfarm. Met een kapsalon, schoonheidssalon, nagelstudio, tatooshop, sieradenshop en corsageshop. Tevens hebben ze zelf de kleding ontworpen voor een echte galaavond, waar de kleding geshowd werd. Allen werden met een cabrio naar de feestzaal gebracht. De kookmoe ders hadden een galadiner bereid. Sportnieuws info Circusartiest worden is een koud kunstje. Dat hebben de jeugdleden van de 50-jarige vol leybalvereniging De Rooyse VK bewezen. Afgelopen zaterdag leerden ze in vijf tot zes uurtjes om op een bal te staan, te jong leren, acrobatiek, of pijnloos op een spijkerbed te liggen. Onder supervisie van professio nals heeft een enthousiast team van begeleiders uit de eigen vereniging overdag heel hard gewerkt met de 55 kinderen aan de verschillende acts. De jongste deelnemers mochten zich wagen aan de fakirshow met een écht spijkerbed. Met name bij de aller kleinsten moest de nodige angst over wonnen worden. Uiteindelijk durfde iedereen op de spijkers te gaan liggen. Heel knap hoor, en een overwinning op jezelf! Er kwam heel wat meer talent naar boven, en al snel had ieder een de act onder de knie en kon de trukendoos open. 's Avonds was het dan zover, de voorstelling voor ouders, opa's en oma's, en nog vele anderen in een volle tot circus omgetoverde sporthal de Wetteling waar de clowns het publiek ontving. De spanning ach ter de coulissen was voelbaar. Het is ook niet niks om zomaar voor 250 man publiek in de spotlights te tre den. Niettemin werd het publiek ver rast door het geweldige optreden van de jeugd in de piste. Er werd op grote ballen gelopen, waarbij het sommigen lukte om ook nog allerlei capriolen uit te halen zoals touwtje springen en een hellingbaan omhoog rollen. Chinezen jongleerden met ballen, diabolo's en stokjes. Ook konden zij goed overweg met draaiende bordjes op stokken, die al draaiende werden doorgegeven. De tonlopers bleken evenwichtskunste naars, en dan tegelijkertijd jezelf nog eens door een hoepel halen of er mee gooien en vangen is erg knap. Er blij ken bij de Rooyse VK goede acroba ten actief te zijn. Voor hun optreden was echte techniek nodig, maar die beheersten de artiesten wel. Ze maak ten er een heel mooie show van met een levende mensentoren op het eind. Een van de ona's uit de zaal kreeg het even te warm toen hij werd uitgeno digd om op het spijkerbed te komen liggen. Opa Manders liet zich echter niet kennen en vleide zich neer op het priemende staal. En ja, hij beves tigde dat het om échte vlijmscherpe spijkers ging. De prachtig uitziende fakirs deden er nog een stapje boven op en lieten zien dat zij nergens bang voor waren door zelfs met z'n tweeën gestapeld op het spijkerbed te gaan liggen. Na afloop was iedereen onder de indruk van de prachtige prestaties! De artiesten en begeleiders mochten dan ook een welverdiend en daverend applaus in ontvangst nemen. Daarmee kwam een einde aan dit speciale eve nement in het kader van het 50-jarig jubileum van het Venrayse volleybal. De festiviteiten worden na de zomer vakantie voortgezet met een barbe cue op 2 september voor de leden en een groots jubileumfeest op zaterdag 6 oktober in de Schouwburg. Dit feest is voor alle leden en oud-leden van de Rooyse VK, VC Rooy en Lyceum'64. Men kan zich nog steeds opgeven via iubileum@roovsevk.nl. Roel A rts was afgelopen weekend prima op dreef. Afgelopen weekend heeft gym nastiekvereniging St. Christoffel in Venray de clubkampioenschap pen gehouden. In diverse klassen en leeftijdsgroepen werd gestre den om de eerste plaatsen door zowel wedstrijdgroepen als recre anten. Aan het einde van de dag werden Angeline Gubbels en Roel Arts gehuldigd als de nieuwe club kampioenen van 2007. Tijdens de clubkampioenschappen werd in het kader van het 85-jarige bestaan van de verenging een cheque overhandigd aan Maria Franssen. Franssen is lid van de maandagavond- groep en heeft een paar maanden vrij willigerswerk gedaan in Bangladesh in het kader van het project Geef ze een Kans. Het betreft een project voor zeer kansarme kinderen in wees huizen die op deze manier geholpen worden en een kans krijgen onder wijs te gaan volgen. De uitslagen: Meisjes 6/7 jaar: 1) Marjan Demarteau. 2) Luna Pelzer. 3) Jannie Lammerts van Buren. Meisjes8/9 jaar: 1) Amber Damen. 2) Roos Leenders. 3) Damita van Soest enAnnemijn van Dijck. Meisjes 10/11 jaar: 1) Kris Smits. 2) Noëlle de Koning. 3) Lotte Ingenpas. Meisjes 12/13 jaar: 1) Puck Rijs. 2) Fenna Rijs. 3) Lotte Weerts. Meisjes 14 jaar en ouder: 1) Renee Jenniskens. 2) Elles van Meijel. 3) Reneé Duijghuisen en Sanne Geurts. Jongens divisie 8: l)Wout op 'tVeld. 2) Mitchel van Daal. Jongens divisie 7: 1) Bart Jilesen. 2) Teun Ponjee. 3) Quinten Clephas. Jongens divisie 5:1) Justin Bonants. 2) Cas Dijghuisen. 3) Wessel Verhe- ijen. Jongens divisie 1/2/3: 1) Thijn Haverkort. 2) Teun Lamers. 3) Joost Meijer. Heren wedstrijdgroep: 1) Roel Arts. 2) Bram Verhofstad. 3) Koen Raedts. Meisjes instap 2 NTS 13: 1) Minke Hesen. 2) Maureen van Leerda. 3) Misty Derickx. Meisjes instap 1 NTS 12: 1) Fleur Caris. 2) Anne-Fleur Lemmen. 3) Lisan- ne Jacobs. Meisjes NTS 8/10/11: 1) Amy van Broekhoven. 2) Jaimy Claessens. 3) Stacy van Lin. Dames NTS 8/9/10: 1) Celine Hen driks. 2) Floor Neervoort. 3) Lisanne van Vegchel en Tamara van Broekho ven. Dames NTS 6: 1) Angeline Gubbels. 2) Lotte Dirkx en Kim Verstappen. bezet met 2451 punten. Bij de Hoog ste Game Individuele Dames inclu sief Handicap is de Belastingservice Venray ook goed vertegenwoordigd. Op de tweede plaats staat Jeannette Nederlof met 217 punten en op de derde plaats Jenny Linders met 211 punten. Bij de Hoogste Game Heren inclusief Handicap staat Frans Voer- mans op de tweede plaats met 261 punten. De triatlon in Stein is gehouden. Op de lange afstand werd Frank Timmer mans derde bij de veteranen. Bij het NK jeugd en junioren dat gehouden werd over de sprintafstand werd Neiske Becks derde en Pim Scheres vierde. Bij de Acht van Horst was het parcours door de komst van een hotel dit jaar anders dan normaal. Desalniettemin stonden er op de tien kilometer maar liefst 120 mannen aan de start en werden er snelle tijden geklokt. Dave Ewalts werd er tweede bij de senioren. Scheres en Mirthe behaalden een eerste plek, Scheres bij de veteranen en Mirthe bij de jeugd. Ook bij de zwemloop in Valkenburg viel TV Venray volop in de prijzen. Zowel Stan Gorree als Finn Timmermans wisten een overwinning aan hun lijstje toe te voegen. Mieke Reintjes enAnne Reintjes klommen het podium op voor het zilver. Vera en Imke vielen dit keer net buiten de prijzen.Aankomend weekend is er de triatlon van Oud Gastel, onderdeel van de verenigingscompetitie. Programma: 30-6 Triathlon Oud Gastel (verenigingscompetitie) Na vorig seizoen kampioen te zijn geworden in de vierde klasse, is Belastingservice Venray nu kampioen derde klasse in de bedrijvencompeti- tie. De eindstand na acht ronden was 163 punten en een pinfall van 18124. Bij de Hoogste Game Team inclusief Handicap staat de Belastingservice ook op de eerste plaats met 834 pun ten en in de Hoogste Serie Team inclu sief Handicap wordt de eerste plaats

Peel en Maas | 2007 | | pagina 28