MEDE MOGELIJK GEMAAKT DOOR: RICH/\pJp(APPERS 'Van ramp tot vamp' Hofmans geeft de i-Joy aan de Vamp van 2007 mode THEATERCAFÉ (U KYtbtSt Méér dan 100 relax-fauteuils op voorraad! 2e prijs: REISCHEQUE t.w.v. 300,- van i Henseniusplein 12 Venray Vice Versa I I yX I T> LI 1_ C RAI E Relax-fauteuils specialist www.hofmanstapijten.nl CONFERENTIE PARTYCENTRUM Gasstraat 5 Venray B0478- 581626 www.dewittehoeve.com PEEL EN MAAS Peel en Maas metamorfose Korter haar en een ander kleurtje... Henseniusplein 12 Venray Henseniusplein 6, 5801 BB Venray tel: 0478-581391 Juliette Direks erg tevreden over haar nieuwe 'look' Natuurlijk. Ja, natuurlijk heeft Juliette Direks (24) uit Leunen haar moeder bedankt. Want die kwam immers op het uitstekende idee om haar dochter in het geniep op te geven voor de metamorfoseru briek 'Van ramp tot vamp' van nieuwsblad Peel en Maas. Als 'cadeau' voor het feit dat haar 24-jarige Juliette onlangs haar studie aan de Universiteit van Wageningen en haar stage bij de Duitse producent Henkei in Düsseldorf met succes wist af te ronden. Donderdag (van daag) ontvangt ze haar bul. Bij een start op de arbeidsmarkt past ook wel een nieuwe meta morfose, vond moeder Leny Direks, die haar wens zaterdag in vervulling zag gaan en haar dochter in een paar uur tijd een compleet nieuwe 'look' zag krijgen. Ja, ze is tevreden over haar nieuwe uiterlijk en heeft duidelijk genoten van de metamorfose die ze door nieuwsblad Peel en Maas, Rich Art Kappers in Wanssum en Life Style Mode, Foto Hoedemae- kers en theatercafé De Artiest in Venray zaterdag aangeboden kreeg. Een verwendag die al vroeg begon met het maken van een voorfoto bij Foto Hoedemaekers in Venray en het bekijken en pas sen van een aantal kledingsets die speciaal voor haar waren gereser veerd bij Life Style Mode in Venray. Haar keuze viel op een modern topje van het merk Inwear en een zwart shirt van het merk 20-26, dat aan de achterkant met twee touwtjes aan elkaar vastzit. "Dat shirt had ik zelf niet zo snel uit het rek gehaald, maar de verkoop ster van Life Style dacht dat het me wel goed zou staan. Nou, dat is ook zo. Ik voel me er erg goed in", vertelt Juliette Direks twee dagen later enthousiast. De nieuwe kledingstukken nam ze mee naar Wanssum, waar ze drie uur lang onder handen werd genomen door de professionele stylisten van Rich Art Kappers. Ze is vooral blij met haar nieuwe kapsel."Ik heb blond haar, dat ik al jaren lang draag. Het leek me wel leuk om het wat korter en moder ner te knippen en dat is gelukt. Ik heb wat kapsels in boeken gezien en samen met de stylistes beke ken wat mij goed zou staan. Er is een lichtbruin kleurtje gebruikt, een natuurlijke kleur die bij mij past. En dit kapsel is ook snel in model te brengen." Volgens Richard Bindels, eige naar van Rich Art Kappers in Wans sum, heeft styliste Daisy Brouwers de afgestudeerde meisjeslook van Juliette Direks veranderd in een volwassen kapsel' ."Haar wens was niet te kort, maar ze wilde wel een verandering. Haar voorkeur was een zogeheten Bob-kapsel Geef je op voor GRATIS metamorfose en daar heeft Daisy aan kunnen voldoen. Omdat de Boblijn haar kaken meer accentueert, komen ze beter tot hun recht. Haar voor hoofd is hoog en daarom heeft zij een pony gekregen. Ook is de kleur van haar haar een aantal tin ten donkerder gemaakt, wat meer karakter en pit geeft." FOTOSESSIE Na de metamorfose bij Rich Art Kappers volgde een profes sionele fotoreportage bij Saskia Hoedemaekers-Faessen en, om de dag af te sluiten, een driegangen diner, samen met haar ouders, in theatercafé De Artiest in Venray. Het diner was voor twee perso nen en natuurlijk hoefde Juliette niet lang na te denken over de vraag wie ze mee uit eten zou nemen. "Mijn moeder natuurlijk, die ervoor gezorgd heeft dat ik mee kon doen aan de metamorfo se." Lachend: "Mijn vader heeft het diner zelf moeten betalen." Niet alleen Juliette zelf is erg tevreden over haar nieuwe uiter lijk. Ook haar ouders, vrienden en bekenden reageerden allemaal even enthousiast op haar nieuwe 'look'. En ook van haar colle ga's op het werk, Juliette Direks werkt inmiddels al enkele weken bij Masterfoods in het Brabantse Veghel, kreeg de Leunense alleen maar lovende kritieken. "Het was een erg leuke dag. Er wordt reke ning gehouden met je eigen wen sen en je krijgt goede adviezen over je uiterlijk van de stylistes. En iedereen is even behulpzaam en aardig. Ja, de metamorfose is een echte aanrader." Volgende maand wordt een nieuwe kandidate door Foto Hoe demaekers, Rich Art Kappers, Life Style Mode en theatercafé De Artiest in de watten gelegd. Het grootste aanbod van Nederland Hoofdprijs Meer trefkans bij Hofmans Juliette Direks is de 'vamp' van deze maand beschikbaar gesteld door ï.s.m. Ben je je kapsel al jaren moe? Wil je je in een nieuw jasje laten steken? Zit je ook al jaren in het zelfde patroon en wil je er eens anders uitzien? Wat je nodig hebt is een complete metamorfose! In samenwerking met Rich Art Kap pers in Wanssum en Lifestyle Mode, Foto Hoedemaekers en De Artiest in Venray biedt nieuws blad Peel en Maas dames van 18 jaar en ouder een compleet - gra tis - metamorfosepakket aan. De maandelijkse metamorfose bestaat onder meer uit het verzorgen van je haar en/of make-up, nieuwe kleding, een fotoreportage en een smakelijke afsluiting van je meta morfosedag. De medewerkers van Rich Art Kappers zorgen er in hun kappers- en beautystudio in Wans sum en Bakel voor dat je kapsel opnieuw geknipt, gekleurd en gestyled wordt en ook wordt de make-up verzorgd. Na het verzor gen van het haar en de make-up wordt de metamorfose pas echt compleet, als je door Lifestyle Mode, Secondo of D-Company wordt gekleed. Vervolgens maakt vakfotografe Saskia Faessen-Hoe- demaekers van Foto Hoedemae kers een uitgebreide fotorepor tage. De dag wordt in theatercafé De Artiest smakelijk afgesloten. re'sburea*> Peel en Maas volgt de 'Metamor fose van de maand' op de voet en blikt elke laatste donderdag van de maand met foto's van de kandi date en een verhaal terug op deze bijzondere dag. Rond de jaarwis seling kiezen de lezers van Peel en Maas wie de allerleukste meta morfose is. In januari 2008, als alle kandidaten bekend zijn, vindt in zalencomplex De Witte Hoeve in Venray een groot galafeest plaats. De hoofdprijs, een relaxfauteuil, is beschikbaar gesteld door Hofmans Tapijten. Wil je meedoen? Meld je dan aan! De enige voorwaarden zijn dat je moet wonen in het ver spreidingsgebied van Peel en Maas (de gemeenten Venray en Meerlo- Wanssum en de dorpen Overloon, Maashees, Holthees en Vierlings beek), een vrouw van achttien jaar of ouder bent en op minimaal een zaterdag in de maand kunt meedoen aan de Peel en Maas metamorfose. Interesse? Meld je dan snel aan! Dat kan schriftelijk of per e-mail. Vermeld daarbij dui delijk je naam, adres, telefoonnum mer en leeftijd. Stuur (of mail) ook een (pas)foto van jezelf mee. Graag inzenden naar de redactie van Peel en Maas, Postbus 1, 5800 AA Venray. Of mail naar redactie@ vandenmunckliof.nl. Donderdag 28 juni 2007 - Pagina 18 BAKEL Van de Poelstraat 3a 5761 BW Bakel T 0492 343298 WANSSUM Geijsterseweg 1a 5861 BKWanssum |T 0478 531383 HOEDEMAEKERS SCHOUWBURGPLEIN 1A 5801 BV VENRAY TELEFOON 0478 587739 FAX 0478 568925 Met dank aan haar moeder Van Ramp tot Vamp life style Beerseweg 10a 15431 LC Cuijk 0485-315516 Henseniusplein 3 Postbus 555 5800 AN Venray Tel: 0478 - 51 51 55 www.reisbureauviceversa.nl info reisbureauviceversa.nl venray

Peel en Maas | 2007 | | pagina 18