L!msA0ils' Farmer House Products Farmer House Products DELAROY Izl TAXI TOURINGCAR GEERETS n Kleine oplage Full Color digitaal printen r y i KAASMAKER INPAKKERS Uitzenden, Werving Selectie, Payrolling Voor de Technische en Agrarische branche Administratief binnendienstmedewerker (v/m) JO STEVENS B.v; houbensteyn Uitzendburo MONDIAL Schrijf je nu in en maak kans op een VASTE baan! PEEL EN MAAS Donderdag 28 juni 2007 - Pagina 12 the asparagus breeding company TEELTMEDEWERKER m/v fulltime Voor onze afdeling kaasmakerij zoeken wij een fulltime: Farmer House Products b. v. is een producent van feta achtige kaas en mozza rella kaas. De kaasmakerij bestaat uit 5 per sonen die in een verschoven dienst draaien. Belangrijkste taken en verantwoordelijkheden: Het maken van de wrongel voor de feta en mozzarella kaas Voorraad- en prijsbeheer grondstoffen; Auditing van toeleveranciers; Functie-eisen: MBO-denk- en werkniveau; Ervaring in de levensmiddelenbranche is een pré; Accuratesse, pro-activiteit, flexibiliteit, stressbestendigheid en zelfstandigheid; Kennis van computersystemen zoals MS-Office en ERP pakketten; Goede beheersing van de Nederlandse in woord en geschrift; Geen 8 tot 5 mentaliteit; Wij bieden: Een zelfstandige functie met een passende beloning aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden verzoeken wij vóór 15 juli 2007 hun motivatie voorzien van CV te zenden aan: Farmer House Products b.v Porstbus 6075, 5960 AB Horst of per e-mail: info@farmerhouseproducts.com Bij Farmer House Products b.v. zoeken wij fulltime: Farmer House Products b.v. is een producent van feta achtige kaas en mozzarella kaas. Farmer house bestaat uit 15 personen die in een verschoven dienst draaien. Het inpakken gebeurd vanaf 8uur tot 17uur Belangrijkste taken en verantwoord el ij kheden Het dagelijks inpakken van de geproduceerde producten voor zowel industrie als retail. Functie-eisen: LBO/MBO; Ervaring in de levensmiddelenbranche is een pré; Accuratesse, pro-activiteit, flexibiliteit, zelfstandigheid; Wij bieden: Een zelfstandige functie met een passende beloning. Belangstellenden verzoeken wij vóór 15 juli 2007 hun motivatie voorzien van CV te zenden aan: Farmer House Products b.v Porstbus 6075, 5960 AB Horst of per e-mail: info@farmerhouseproducts.com Voor diverse relaties in Horst e.o. zoeken wij: Technische monteurs Constructiebankwerkers Mig/Mag/Tig lassers Heftruckmonteurs Voorman in de buitenmontage Tevens zijn wij op zoek naar een: Administratieve vakantiekracht die ons eigen team komt versterken Heb je interesse in een van bovenstaande functies of heeft u een openstaande vacature die u graag ingevuld ziet, neem dan contact met ons op. Bezoekadres: Hamweg 3, 5961 PS Horst Bel ons: 077-3744963 Mail ons: info@uitzendbureauworks4you.nl Bezoek onze website: www.uitzendbureauworks4you.nl De la Roy Isolatie Design BV is een handelsonderneming op het gebied van isolatiematerialen en EPS design producten. De onderneming richt zich met name op de in- en verkoop van diverse isolatieproducten, het op maat maken van deze producten en het ontwikkelen, snijden, gloeien en frezen van piepschuim design producten. Wij zijn per direct op zoek naar onderstaande collega: ISOLATIE V E N R A Y (32 tot 38 uur per week) Het betreft een gecombineerde functie waar de administratieve zaken circa 70% van de werk tijd in beslag zullen nemen en de binnendienstwerkzaamheden 30%. Uw werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit: Uitvoeren van het coderen, boeken, archiveren van facturen, dagafschriften e.d; Verzorgen van de facturering en uitvoeren van debiteurenbeheer; Opstellen tussentijdse cijfers en verzorgen van maandelijkse rapportages en analyses; Ondersteunen van de binnendienstmedewerker door bij afwezigheid of drukke tijden klanten aan de deur op te vangen, telefonisch contact met klanten te onderhouden, pakbonnen op te maken, inkooporders te verwerken en leveranciersafspraken af te wikkelen. Functievereisten Een afgeronde administratieve opleiding op MBO niveau en eventueel studerend voor SPD; Werkervaring op administratief gebied; Computerkennis (Windows, Excel, Word administratiesystemen, bij voorkeur Multivers van Unit 4). Vaardigheden Zelfstandig kunnen werken; Sociaal en communicatief vaardig; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Geïnteresseerden verzoeken wij binnen acht dagen per email te reageren aan Madeleine@unigoed.nl. Voor meer info: Madeleine v/d Eijnde tel. 0492-370062. Vakantiekrachten MA/ What do you do? Manpower* Las - en Konstruktiewerken Ysselsteyn (L) tel.: 0478 - 541507 Houbensteyn Groep vraagt Medewerker Zeugenhouderij Opleiding indien noodzakelijk is intern mogelijk. Salaris volgens CAO-Dierhouderij met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Gevraagd: TAXICHAUFFEURS SCHOOLVERVOER (m/v) Op korte termijn zijn we op zoek naar diverse chauffeurs (m/v) die met ingang van het nieuwe schooljaar een route willen rijden. Het beftreft hier hoofdzakelijk leerlingen die speciaal onderwijs volgen. Er zijn diverse vacatures voor kortere en langere routes. U dient minimaal in bezit te zijn van rijbewijs B en goed met kinderen om te kunnen gaan. Bent u reeds in bezit van een taxipas en/of taxidiploma, dan wordt dit als een pré gezien. Uitsluitend schriftelijk reageren: T.a.v. Personeelszaken, Meerioseweg 9 5861 AB Wanssum. Meer informatie en sollicitatieformulier op onze website: www.taxigeerets.nl. Vraag vrijblijvend informatie op: van den munckhof bv Scherpe prijzen ►Snelle levering Prima kwaliteit Uitzendburo Mondial in Horst is een regionale, snelgroeiende en professionele organisatie, op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie. De opdrachtgevers van Uitzendburo Mondial bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing. Staat de baan die je zoekt hier niet bij? Kijk dan op onze website, voor ons volledige vacatureaanbod. Voor meer informatie neem direct contact op met één van onze vestigingen. Wij hebben nü volop banen voor technisch vakbekwaam personeel, maar ook in de commerciële sector, daarnaast zoeken wij financiële en logis tieke mensen, kortom Lbo'ers, Mbo'ers, Hbo'ers.... laat van je horen! Schoolverlaters, vakantiewerkers en seizoenswerkers, opgelet, er is bij ons volop assisterend werk in de bouw/techniek/ logistiek/productie/administratie, geef je direct bij ons op! Medewerkers Bouw UTA Gezocht: Bouwopruimers, Wegmarkeerders, Calculators, Werk voorbereiders, Administratief ondersteunende medewerkers mbt CAD-calculaties maken/offertes uitbrengen, nabellen, kandidaten in opleiding zijn ook welkom Werk je graag in een boeiende omgeving en heb je assemblage-ervaring, bel dan direct! Monteurs beveilingsinstallaties, uitdagende banen in de aanleg en completering, Venlo-Venray Monteurs telematica, uitdagende banen in data-projecten en/of telefooninstallaties, Nrd Limburg Heftruckchauffeurs met certificaat en bereidheid tot 2 ploegendiensten, gevraagd! Financieel administratief medewerker, uitdagende vaste baan in Venray! Operators (diverse bedrijven) Wij zoeken dringend aanpakkers die verantwoordelijk zijn voor het beheer van 1 of meerdere verpakkingslijnen, volgens de geldende kwaliteitseisen, met een zeer flexibele instelling (incl. zondagwerk, affiniteit met hygiëne voorschriften/versproducten is een pré, bel direct voor info Verfspuiter voor een groot bedrijf in Horst met kans op een vaste baan! Lassers C02, Mig/Mag en Tig voor diverse langdurige projecten in de omgeving! Teamleaders/ Meewerkend Voorman AGF (Venlo-Blerick/ Veldhoven) Wij zoeken gemotiveerde, zeer flexibele teamleaders en meewer kend voormannen (groentesector) Chauffeurs C of CE CCVB en beladers gevraagd! (diverse bedrijven) (Service) Elektromonteurs omgeving Horst, kans op een vaste baan! Voor grondboringen in de omgeving van Cuijck zoeken wij per direct ervaren grondwerkers! Tevens hebben wij diverse administratieve functies! Voor al onze vacatures kijk op: www.uitzendburomondial.nl Uitzendburo Mondial Horst 077- 398 24 14 Uitzendburo Mondial Venray 0478- 531 431 Uitzendburo Mondial Venlo 077- 320 38 88 Uitzendburo Mondial Tegelen 077- 326 26 80 Limseeds is een bedrijf, gespecialiseerd in veredeling en productie van aspergezaden. Als marktleider, binnen het gewas asperge, werkt Limseeds voortdurend aan haar positie op de wereldmarkt. Het is een bedrijf met 25 gespecialiseerde medewerkers en heeft, naast haar moederlocatie in Horst, ook onderzoekslocaties in ander klimaten. De organisatie is volop in ontwikkeling en om verdere groei te realiseren, hebben wij momen teel een vacature voor de functie van: Werkzaamheden De werkzaamheden zijn erg afwisselend. Deze bestaan onder andere uit oppotten, rooien en inrichten van afdelingen, kruisingen maken, producten oogsten en keuren, onderhoudswerkzaamheden enz. Tijdens de zaadoogst en aspergeoogst ondersteunt u de teeltchefs en de manager operations en geeft u leiding aan oogstmedewerkers. Basis voor succes: Wij zoeken een resultaatgerichte "kartrekker" als persoon, praktisch, pro-actief en ondernemend, met ervaring in de (glas)tuinbouw. Daarnaast beschikt u over prima sociale vaardigheden. Voor deze functie wordt van u verwacht dat u nauwkeurig, systematisch en flexibel bent en zowel zelfstandig, als in teamver band kunt werken. Verder bent u bereid noodzakelijke opleidingen te volgen. U beschikt over MBO werk- en denkniveau en bent in het bezit van rijbewijs B-E. Limseeds biedt: Een afwisselende functie in een informele, maar resul taatgerichte en professionele werkomgeving. Interesse: Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Ing. M.A.J.M. van der Steen, telefoon nummer 077-3979900. Indien u geïnteresseerd bent om te werken in een team van gemotiveerde mensen, kunt u binnen 14 dagen, uw schriftelijke reactie met curriculum vitae sturen aan Limseeds BV, t.a.v. Ing. M.A.J.M. van der Steen, Postbus 6219, 5960 AE Horst. Of per e-mail: mvdsteen @limseeds .com tel. 0478-581520 fax 0478-589152 Maak werk van je vakantie Wereldwijd bezorgt Manpower 312 mensen een baan. Per dag? Nee, per minuut! Elke dag opnieuw. Wanneer jij dus tijdens jouw vakantie op zoekt bent naar een spannende vakantiejob, ben je bij ons aan het juiste adres. Een vakantiebaan is de ideale manier om wat extra geld te verdienen. Manpower zorgt dat je niet alleen snel aan het werk bent, maar ook nog eens veel lol zult beleven. De baan voor Xerox Venray zijn we op zoek naar een groot aantal vakantiekrachten in de zomerperiode. De werkzaamheden vinden plaats in het magazijn. Jij minimaal 18 jaar bereidheid tot werken in 2 ploegendienst 3 weken aaneen gesloten beschikbaar. Wij afwisselende baan prettige werksfeer goede verdiensten. Contact Manpower Venray, Schoolstraat 1 (0478) 51 09 09, venray.181@manpower.nl. www.manpower.nl Jo Stevens Las- Konstruktiewerken i s al 3 0 jaar een begrip in de regionale wereld van de staalkonstrukties. Met een tiental medewerkers realiseren wij stallen, hallen, loodsen en andere staalbouwkundige konstrukties voor regionale aannemers, industriële opdrachtgevers en particulieren. Onze mensen zijn meesters in het samenstellen, lassen monteren en daarmee compleet realiseren en opleveren van staalkonstrukties Wij zoeken een gemotiveerde MBO-er, die ons team wil versterken als; STAALBOUWKUNDIG TEKENAAR Wij zoeken: - een ervaren staalbouwkundig tekenaar, m/v - die in samenwerking met opdrachtgevers, - staalbouwkundige konstmkties uitwerkt en tekent, - van ankerplan tot en met relevante details, - met autocad kan werken en bereid is - opgeleid te worden in 3D-Pro-Steel. Wij bieden: - een afwisselende en zelfstandige baan, - in een prettige, informele werksfeer, - met arbeidsvoorwaarden die passen bij de functie Interesse? - Stuur een brief, mail naar of bel even met; Robbert of Petra Stevens, van; Jo Stevens Las- Konstruktiewerken BV Puttenweg 67, 5813 BB Ysselsteyn lb.. Telefoon 0478-541507 Mobiel 06-55357532 E-mail rpstevens@hetnet.nl SOLLICITATIE: KANTOORADRES: INLICHTINGEN: De Houbensteyn Groep omvat een groep bedrijven waarin ca. 40 medewerkers enthousiast werken in de varkenshouderij. Houbensteyn Groep BV Sollicitatie is mogelijk tot uiterlijk 11 juli 2007. Ysselsteynseweg 69, 5813 BK YSSELSTEYN Kantoor: Geert Houben, GSM 06-53211209 Grotestraat 68 Venray 0478-582727 ndbiff MON

Peel en Maas | 2007 | | pagina 12