Britt Teunissen blij met derde plek kV' ès*. Rooyse VK organiseert beachtoernooi 5 Beach volleybal toernooi Meerlo Mike Teunissen koerst naar derde plaats v Groep 8 van De Bongerd aan het bridgen Motorcrossers Regio Venray tl a1 a Niets! PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 31 mei 2007 - Pagina 22 Wat gebeurt er als U niet adverteert BC Doublet BC Venray PC De Jumpers St. Jan Merselo Paardensport Ysselsteyn NRBC Venray Overloonse Bridgeclub BC Klavertje Vier BC 2002 RV Lustrumronde van Ysselsteyn pure wielersport Britt Teunissen (13) was tevre den met haar podiumplaats voor eigen publiek. In een felle eind sprint moest ze de rappe winnaar Kars Weiten en Boy Sanders net voor laten gaan. "Ik ben heel blij met mijn derde plaats. Nee, ik had het van tevoren niet verwacht. De sprint ging supersnel. Kijk maar. Ik reed wel vijftig", zegt ze terwijl ze naar het 'klokje' op haar stuur wijst. Britt is lid van wielrenvereniging Buitenlust uit Helmond en komt uit een echte wielrenfamilie. Ze koerst dit jaar in de jeugdcategorie 5. Dit zijn jongens geboren in 1995 en meis jes van het geboortejaar 1994. Britt vierde op 20 maart haar dertiende verjaardag. Zondag in Ysselsteyn verschijnen achttien deelnemers aan de start onder wie zes meiden. De Yssel- steynse heeft een goed winterseizoen achter de rug met als hoogtepunt de tweede plaats bij het NK veldrijden. Een week eerder maakt ze nog een harde smak op het wegdek. Een grote schaafwond bij haar knie en een gekwetste elleboog zijn de stille getui gen. Dat is ook de reden dat ze bij de start van de trapper schiet en achter aan moet aansluiten. Al snel vormt zich een kopgroepje van drie. Onder aanvoering van de fanatiek koersende Britt Teunissen sluiten de vier achtervolgers aan. Het tempo ligt aanvankelijk heel hoog. De junioren rijden elf rondjes van 1,8 kilometer door de straten van Yssel steyn. Gaandeweg de koers zakt het tempo en wordt het een kopgroep van negen. Demarrages zijn er wel maar niemand slaagt erin alleen weg te komen. In de laatste bocht zoekt Britt naar een goede uitgangspositie. "Ik ging als vijfde de bocht door. Maar toch kwam ik niet helemaal goed uit. Anders was ik nog iets sneller geweest. Maar om hier op het podium te staan is hartstikke mooi", glun dert Britt die een luid applaus krijgt van het thuispubliek en gefeliciteerd wordt door haar drie vriendinnen die vol spanning de koers volgden. Uitslag jeugdcategorie 5: 1Kars Weiten (TWC Pijnenburg) 2. Boy Sanders (Maaslandster) 3. Britt Teunissen (Buitenlust) 4. Remco Esselaar (Bergklimmers) 5. Femke Kastelijn (Buitenlust) Zaalvoetbalvereniging Venrode heeft negen jaar lang het beach voet en volleybaltoernooi georganiseerd. Maar nu bijna het tweede lustrum een feit is, moet er volgens Venrode een frisse wind door het toernooi waaien. Aangezien de contacten tussen de zaalvoetballers en de volleybalvereni ging altijd al goed is geweest, is in de Rooyse VK een goede overnamepart ner gevonden. Diverse teams speel den zelf ook al negen jaar mee met het beachvolleybal en weten derhalve hoe het spelletje gespeeld dient te worden. Voor de jubilerende volley balvereniging, die dit jaar vijftig jaar bestaat, is dat natuurlijk een uitste kende aangelegenheid om de jubile umactiviteiten meer gestalte te geven. Na de geslaagde interland Jong Neder land tegen Jong Brazilië en het jeugd kamp past deze zomerse activiteit prima in het festiviteitenschema van de jubilaris. Qua opzet blijft alles ook hetzelfde, de befaamde Hulsmancup blijft bestaan, evenals de wisseltrofee. Het toernooi wordt dit jaar gespeeld op zaterdag 21 en zondag 22 juli op het Schouwburgplein in Venray. De minimale leeftijd is zestien jaar. Kijk voor meer informatie op www.rooy- sevk.nl. of stuur een berichtje naar rooyonthebeach@rooysevknl Het Set Up Beachtoernooi in Meer lo wordt gehouden op zondag 24 juni. In samenwerking met 't Brugeind is een grasvlakte achter de sporthal omgetoverd tot een zandstrand waar het heerlijk volleyballen wordt. In een gemoedelijke sfeer vindt er een spor tieve krachtmeting plaats in diverse speelcategorieën. Er wordt gespeeld in de klassen dames en heren gevor derd, dames en heren ongeoefend, recreanten mix en jeugd tot 18 jaar. Een team bestaat uit drie spelers. Het spel wordt gespeeld volgens de beach volleybal regels van de NeVoBo. De wedstrijden worden gefloten door de teams die op dat moment niet hoeven te spelen. Naast deze klassen wordt dit jaar voor het eerst in samenwer king met de NeVoBo en vijf andere verenigingen in Zuid-Oost Nederland voorzien in een beachvolleybalcircuit. Dit houdt in dat er op meerdere toer nooien door een team van twee spe lers wordt gespeeld om het einddoel te bereiken, namelijk de finaledag in Eindhoven in augustus van dit jaar. De categorieën voor het twee tegen twee toernooi bestaan uit dames hoog/laag en heren hoog/laag. Gedurende de wedstrijden wordt voor vermaak van de kinderen gezorgd in de vorm van een springkussen en kan men onder tussen genieten van een hapje en een drankje in een van de standjes. Voor passende tropische muziek wordt eveneens gezorgd. Door de dag heen vinden er diverse andere activiteiten plaats waarmee leuke prijzen te win nen zijn. Er kunnen maximaal veertig teams deelnemen. Inschrijven kan via www.vcsetup.nl., via e-mail info@ vcsetup.nl. of neem contact op met Marc Kleeven via tel. (0478)698181. De inschrijving is pas definitief na ontvangst van het inschrijfgeld. Teams kunnen zich om 9.00 uur melden bij de wedstrijdleiding. Voor omkleed- ruimtes en douches is gezorgd. Om 10.00 uur beginnen de wedstrijden. Het wedstrijdseizoen nadert z'n einde en dat is te merken. Veel leden zijn al met vakantie of kiezen voor een andere activiteit. De tiende ronde in de laddercompetitie werd uiteraard toch gespeeld, en wel met vijftien paren. Op de eerste plaats eindigde het gelegenheidspaar Corrie Hartong en Loes Engel met 60.83 procent. Tweede waren Annie Clermonts en Mia Koopman met 58.75 procent en op de derde plaats staan Annie en Onniek Karagozyan met 57.99 pro cent. Woensdag 30 mei is de laatste wedstrijd in de laddercompetitie, daarna wordt er tweemaal in viertal len gespeeld. Tijdens de eerste avond van de com petitie voor de zomertrofee waren de aanwezige paren zoveel mogelijk wil lekeurig ingedeeld. De volgende avon den wordt er ingedeeld op basis van de ranglijst van de vorige avonden. Dit betekent dat men ook uit de lijnen waarin men normaal geen paren treft tegenstanders kan treffen. In de groene lijn waren de eerste drie plaatsen voor Will de Groot met Ruud ter Horst, echtpaarWillemsen en Rieneke de Weert met Joop Corzilius. In de rode lijn waren Annie Boekholt met Jan Steinvoort duidelijk te sterk voor Greetje Gielen met Miep Tepas en Marie Kersten met Frans van de Heuvel, die de derde plek deelden met Ton van Jaarsveld met Jan Voesten. In de gele lijn wisten Mia Koopman met Riet Manders het echtpaar Keizers en Ilona Orosz met Wim van Schoonho ven voor te blijven. Volgende week wordt er gespeeld om de asperges. Iris Jeurissen van PC De Jumpers Oirlo is zondag tijdens deAchterhoek- se Paardendagen in Zelhem als eerste geëindigd in de Hartog Lucerne Trop hy. Ze won met haar pony Roosje in de categorie DZ. Haar zus Katja werd maandag met haar paard Raspoetin derde tijdens een springwedstrijd in Meerlo. Iris jeurissen behaalde in Meerlo een zevende prijs met Tirana in de categorie L. Een flink aantal leden heeft zich tijdens het pinksterweekeinde in de spring- en dressuurring laten zien. Bij de pony's ging Isa Vermeule met haar Robin naar een springwedstrijd bij manege Winkes in Meerlo. Ze startte in de klasse CB-springen en behaalde een tweede prijs met 47,5 stijlpunten. In Herkenbosch startte Ingrid Arts met haar paard Tari in de klasse Ml dressuur en behaalde met maar liefst 189 punten een zesde plaats. Petra van Dijck kwam met vier paarden aan de start en nam ook vier prijzen mee naar huis! Met Tari startte ze in de klasse L-springen en behaalde een schitterende eerste prijs, met Un de May startte ze eveneens in deze klasse en behaalde een vijfde plaats. Met Feiten en met Jolivia startte ze in de klasse M-springen. Met Feiten behaalde ze een derde plaats en met Jolivia een tweede plaats. In Ottersum werd er een dressuurwedstrijd voor paarden gehouden. Esther Bouw- mans startte haar Vico in de klasse B en nam maar liefst twee prijzen mee naar huis. In de eerste proef behaal de ze een hele mooi tweede plaats met maar liefst 200 punten en in de tweede proef behaalde ze met 190 punten een vierde plaats. Karin Win nen startte haar Winter in de klasse LI en wederom deden zij het heel erg goed, Ze behaalden een derde plaats met een schitterende 198 pun ten. Ook David Hermans startte in de klasse LI en samen met zijnWorichta behaalde ook hij een derde plaats met een prachtige score van 195 punten. Janine van Ooi startte Saline D in de klasse L2 dressuur en ook zij werd derde met eveneens een mega score van 198 punten. Marie-Jose Clevers startte haar Nathalie in de klasse M2 en na het rijden van een keurige proef nam ze met 186 punten een tweede prijs mee naar huis. Brigitte Kreuzer startte Tsarina in de klasse Z1Met 211 punten behaalde ze een vierde plaats! Na een lange blessuretijd van Silvano kon Eva nu weer startten en behaalde samen met Silvano in de klasse Z1 een hele mooie derde plaats met 215 punten. Ellen van Dijck startte haar Po uwer in de klasse Z2. Ze mocht met 215 punten de eerste prijs mee naar huis nemen. Op een springwedstrijd voor paar den in Meerlo deed Tamara Klaassen met twee paarden mee in de klasse-B. Zij viel met allebei in de prijzen. Met Vanesa werd ze vierde en met Vencie haalde ze een vijfde plaats. De tweede zitting van de bonuslad- dercompetitie is afgewerkt. In de A-lijn waren Annet Timmer en Annie Siroen de beste met 64,08 procent. Er was een gedeelde tweede plaats voor Riek Rutten met Ber Poels en Diny en Teun Heetkamp met ieder 55,99 procent. In de B-lijn warenAnnie Boekholt en Mia Koopman de winnaars met 61,67 pro cent. Tweede waren Antoinette Cop- pus en Riet Willems met 58,33 pro cent, gevolgd door Mientje en Toon Jakobs met 53,47 procent. In de C-lijn scoorden Diny en Teun Heetkamp 65,07 procent en werden daarmee eerste. Huub Camps en Jos Linders waren tweede met 62,50 procent en de derde plaats was voor Ilona Orosz en Wim Schoonhoven met 55,35 pro cent. De aspergedrive is afgewerkt. De beste in de gele lijn waren Karei en Ann Peetjens met 6l.88 procent.Aike van Glabbeek en Marijke v.d. Boom bezette de tweede plek met 56.77 procent. Derde waren Toon den Brok en Jaquline v.d. Slik met 55 procent. In de rode lijn waren Frans van Heu vel en Tony Jansen de winnaars met 60.42 procent. Tweede waren Jan en Lucy Kroef met 57.29 procent. De derde plaats was voor Wiel en Miny Verhoeven met 56.25 procent. In de groene lijn waren de hoogst scorende Mathieu en Gerda Crooijmans met 57.81 procent.Wim van Hoek en Nel lie Jeuken waren tweede met 57.29 procent, gevolgd door Thea Waterreus en Joke Peters met 55.21 procent. De laatste competitieavond van dit seizoen is gespeeld. In de gele lijn was de eerste plaats voor Thea Peters en Jeanne Korsmit met 68.13 procent. Tweede waren Annie Siroen en Yorgo Canli met 56.88 procent en de derde plaats ging naar Wilma Dik en Lei Vissers met 55.21 procent. In groen waren de dames Annie Binsber- gen en Leny van Klink de beste met 68.23 procent, gevolgd door Francien Haegens en Jeu Steeghs met 67.19 procent en de derde plaats was voor Truus Buysen en Truus Michels met 58.33 procent. Volgende week wordt bekend wie er dit jaar clubkampioen is geworden. De aspergedrive is gespeeld in een lijn. De grote winnaar was het gele genheidspaar Riet Dobbe en Tony Jansen, met maar liefst 65.63 procent. De tweede plaats ging naar Mien Kue- nen en Truus Kusters met 60.94 pro cent en een mooie derde plaats was er voor Toos en Wim Spreeuwenberg met 57.81 procent. Gezien de rustige vakantieperiode zijn ook niet-leden van harte welkom om tot en met de slotdrive van 28 juni, ieder donderdag middag in De Kiosk vanaf 13.30 uur te komen bridgen. Eenlingen kunnen zich aanmelden via tel. (0478)641514 voor een mogelijke bridgepartner. Paren kunnen bij aanvang ingeschre ven worden. Sportnieuws -info Wat zul je in den vreemde zoe ken, wat dichtbij huis nog mooier is? Wars van alle geruchtmakende dopingberichten uit het profpe loton, was de wielerronde van Ysselsteyn pinksterzondag een verademing. Van 's ochtends half elf de jeugdcategorieën tot tegen de avond werd er gekoerst in het Peeldorp. Na een natte start bleef het gelukkig droog met zelfs een aarzelend zonnetje, plaatselijke favorieten die zich lieten gelden en een vlekkeloze organisatie. Kortom het was een waar wieier- festijn! Door Jan Leijsten Vlak voor drie uur trokken 35 nieu welingen (jongens van veertien tot zestien jaar) van start voor hun veer tig kilometer. De koers zou al gauw niet rustig verlopen. Willem Koonings en Mike Teunissen, de plaatselijke favorieten met jawel de rugnummers 1 en 2, werden stevig gesupport. Waar Willem zich in het peloton goed handhaafde, daar was Mike in de voor ste gelederen te vinden. Zo ook na negen kilometer toen Teunissen met Kay Weiten, Ike Groen en Robbert de Greef het peloton vaarwel zei. Tilbur- ger Daan Meijers sloot nog als laatste aan. Het vijftal onderhield zo'n straf tempo dat halverwege (na twintig kilometer) al zeven gedubbelden uit de koers moesten worden genomen. Ook Kay Weiten uit Moergestel werd het van voren te machtig zodat het kwartet koplopers de voorsprong Mike Teunissen behoorde zondag tot de plaatselijke favorieten. gestaag uitbreidde. Mike Teunissen die zich wijselijk van de door Robbert de Greef gewon nen 'leidersprijs' afzijdig hield, wenste niet strijdloos ten onder te gaan. Met nog twee ronden te gaan, bij het oprij den van de finishstraat, waagde de 14-jarige Ysselsteyner een moedige poging. Wetende dat hij als eerste jaars nieuweling in de eindsprint nog krachten tekort zou komen. Echter als plaatselijk favoriet ben je in het wie- Ierwereldje 'gejaagd wild' wat Teunis sen ook moest ervaren. Daarna waag de Robbert de Greef nog een ultieme sprong die evenmin genade vond bij de medekoplopers. In de eindsprint - het parcours had een prachtige lange sprintlijn - was Noordhollander Ike Groen superieur voor Daan Meijers en Mike Teunissen die met zijn derde plaats content was. "Ik was al blij dat ik erbij zat", aldus de nieuweling die een van de jong- sten in zijn categorie is. Na opa Theo en vader Martin valt de (wieler)appel niet ver van de boom.Temeer ook zijn zus Britt bij de meisjes al van zich laat horen. Over enkele seizoenen een Venrayse Leontien? De wielerfamilie Teunissen lijkt vooralsnog een onuit puttelijke bron. Het hoofdgerecht, de dameswed strijd, bezat ook een Ysselsteynse ingrediënt. Angelique Linders-Bovee is evenwel niet meer de prilste tus sen de wielrensters die uit het hele land (van Lekkerkerk tot Avenhorn en van Voerdendaal tot Amsterdam) vandaan kwamen. En ook zij hield de plaatselijke eer meer dan hoog. Bij de vanaf het begin verreden klassements sprint over drie rondes, snoepte ze al snel een puntje weg. Ze bleef, in een gemiddelde van 2.45 minuten per ronde iets langzamer dan de junio ren (2.36), attent in het voorste gelid. Geruggesteund door een zevental ploegmaats van EBH uit Pijnacker. Na tien van de dertig omlopen ont brandde de strijd. Patricia Ammerlaan uit Delft en Marieke Verhoeven uit Erp werd het te benauwd in de grote groep. Binnen vijf kilometer reed het duo een halve minuut weg van de concurrentie. Tot leedwezen van Angelique Linders die steevast van voren geen georganiseerde klopjacht op de vluchters voor elkaar kreeg. Iets wat met nog een kwart koers voor de wielen Dorien Jansen en Petra Dijk man ook trachtten én het over zes kilometer voor elkaar kregen. Het peloton had de voeling met het leidende kwartet (veertig secon den achterstand) nog niet geheel verloren. Maar werd door de jury, die vijf gedubbelden uit koers nam, niet bepaald geholpen. En wat in de beginfase op een saaie strijd leek uit te draaien, werd door de beconcur- renrende duo's in de kopgroep een apotheose. Verschillende pogingen ten spijt bleven de vier dames tot aan de eindstreep tot elkaar veroordeeld. Op het eindschot van Dorien Janse stond geen maat. Zij won met over macht voor ploeggenote Marieke Ver hoeven. Terwijl de met de leidersprijs bekroonde Patricia Ammerlaan derde werd. Inge Klep veroverde de vijfde plek door het spurtende peloton de baas te zijn. Ze finishte een minuut en tien seconden na de winnende tijd. Ange lique Linders sprintte zich nog naar een puike achtste plaats. Ze was daar zeer tevreden mee, getuige haar eer ste woorden aan de finish. "Het was heftig." Het was ook een mooi slot voor voorzitter Theo van Els en zijn medeorganisatoren van de stichting Wielercomité Ysselsteyn. Uitslag nieuwelingen: 1Ike Groen (Tuitjehorn) 2. Daan Meijers (Tilburg) 3. Mike Teunissen (Ysselsteyn) 4. Robbert de Greef (Geldrop) 5. Kay Weiten (Moergestel) 6. Jan van Vliet (Baarle Hertog) 7. Evert Hoogsteen (Lage Mierde) 8. Lex van der Burgt (Berghem) 9.Tim Opdam (Liessel) 10. Dion Vanhommerig (Bocholtz) Uitslag dameskoers: 1. Dorien Janse (Amersfoort) 2. Marieke Verhoeven (Erp) 3. Patricia Ammerlaan (Delft) 4. Petra Dijkman (Eindhoven) 5. Inge Klep (Schijndel) 6. Daniëlla Moonen (Voerendaal) 7. Christy Verkerk (Lienden) 8.Angelique Linders (Ysselsteyn) 9. Marion Bax (Bavel) 10. Linda Kroes (Raalte) Basisschool De Bongerd is voor de tweede keer als enige school in Ven ray klassikaal bezig geweest met een cursus minibridge. Als in groep 8 tij dens het laatste schooljaar een aantal schoolvakken bijna is afgerond kan er wat tijd vrijgemaakt worden voor wat andere dingen zoals natuurlijk de afscheidsmusical. Vorig jaar werd er voor het eerst na de carnaval ook tijd vrijgemaakt om kennismaken met minibridge, dit is zo goed bevallen dat de leerkracht van groep 8 ook dit jaar de gelegenheid gaf een cursus van ongeveer tien lessen te laten draaien. Onder leiding van Corrie Hartong en gesteund door een aantal vrijwilligers van de Venrayse bridgeclubs en enke le ouders werd er iedere vrijdagmid dag hard gewerkt om de beginselen van deze denksport onder de knie te krijgen. Het programma kon door de goede inzet van de leerlingen in een hoog tempo worden afgewerkt, iedere week leerden ze een of enkele stap pen bij. Na tien lessen hebben de leer lingen het spel al heel aardig onder de knie, en hebben ze kunnen ervaren dat het een spannend spel is dat om punten draait, en niet alleen voor de slimmerds is. De gebruikte oefenspellen worden niet alleen op de Bongerd gebruikt, maar ook op de andere scholen waar minibridge gegeven wordt; De Keg, St. Jan en De Hommel. Omdat de leerlin gen ook geleerd hebben de punten- score uit te rekenen en te noteren op bij de spellen horende kaartjes konden ze zien of de leerlingen van de andere scholen net zo goed, beter of minder goed hadden gescoord. De cursus werd afgesloten met de uitrei king van de welverdiende diploma's. Vrijdag 1 juni gaan de vier scholen samen het bridgen op school van dit jaar afsluiten met een toernooitje, dat op De Bongerd wordt gehouden. Een aantal kinderen vindt deze denksport zo leuk dat ze zich hebben ingeschre ven voor het landelijk toernooi dat zondag 3 juni wordt gehouden in Utrecht. Daar wordt het Nederlands Kampioenschap gespeeld door kin deren die een of twee jaar minibridge spelen. De jeugdrijders van de MON waren tijdens de pinksterdagen te gast op het circuit de Reuls- berg van MCC De Streekrijders in Horst. De baan had een metamor fose ondergaan, vlak bij finish was een tafelberg aangelegd en op sommige delen van de baan was het circuit opgehoogd. Maar net als altijd was het zwaar en hadden de allerkleinste moeite om rond te komen. Het was een prachtige dag, soms werd het donker en leek erop dat het een spat regen zou vallen, maar het bleef droog. Voor deze wedstrijd hadden zich 215 rijders aangemeld prachtige wedstrijden reden en stre den voor de punten en een plaats op het erepodium. Bij de 65 versnellin gen grote wielen wist Jules Deenen goed uit de voeten te kunnen bij in het zware Horster zand en eiste een negende plek op in het dagklassement door de manches op een negende en een tiende plek te doen afsluiten en eindigde Bart Pijpers op een dertien de plek in de eerste manche wat hem een vijftiende plek op leverde in het dagklassement. Bij de 85 kleine wielen B reed Jeremy de Vink een sterke wedstrijd, de eerste manche wist hij winnend voor zich af te sluiten en in de tweede manche was de tweede plek voor hem weggelegd en ging met de twee de beker huiswaarts. Een twaalfde plek bij de 85 kleine wielen A kwam op naam te staan van Bryan Kersten met een zestiende en een elfde plaats in de manches. Voor het rijden van hun wedstrijd waren de Nationalen rijders te gast op pinksterzondag in Horst op de het circuit de Reulsberg. Ook nu lag de zware zandbaan er perfect bij en had MCC de Streekrijders hun zaakjes prima op orde. Voor deze wedstrijd hadden zich 297 rijders aangemeld waaronder een rijder uit Duitsland met een afvaardiging. Bij de MX 1 Inters en de MX 2 Junioren hadden zich resp. 57 en 55 rijders aangemeld zodat er besloten werd om in deze klasse serie 's, herkansing en een fina lemanche te rijden. Er werd een strak programma aangehouden zodat de laatste rijder om 18.45 uur de eind streep wist te passeren. In de finale manche van de MX 1 Inters wist Maarten van der Aa de manche op een 24e plek te doen af te sluiten door verschillende keren van plaats te wisselen, terwijl Mare Josephs een 36e plek voor zijn reke ning nam nadat hij als allerlaatste de strijd aanvaarde en toch nog enkele plaatsen voor zich wist goed te maken. Bij de MX 1 Nationaal kwam de negende plek op naam te staan van Werner Kuenen door de manches op een achtste en een tiende plek te doen afsluiten. De 23e plek in de eerste manche voor Rob Simons weg gelegd en in de tweede manche niet meer aan de start verscheen en in het dagklassement een 27e plek opeiste. Na het rijden van een sterke man che was de 4e beker voor Rick Simons en ging in de manches op een vijfde en een zevende plaats over de eind streep. De 32e plek kwam op naam te staan van Marcel Ruyten die een 43e en een 25e plek voor zijn rekening nam en wist Jan Kuenen beslag te leg gen op een 41e en een 39e plek wat hem een 39e plaats opleverde in de daguitslag. Pech was er in de eerste manche voor Han de Lange, maar in de tweede manche was hij weer van de partij en werd op een 26e plek afgevlagd. In de finale manche van de MX 2 Junioren eiste Tommy de Bruyn een veertiende stek op nadat hij enkele plaatsen voor zich had weten goed te maken. Komende zaterdag is er een jeugd wedstrijd in Biest-Houtakker en zon dag treden de Nationalen rijders aan in Eersel.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 22