Hotraco Wat doe jij morgen....? zoekt: EDEWE OPERATOR VERPAKKINGSLIJN STORTER/HEFTRUCKCHAUFFEUR OND1AL Medewerker bediening (m/v) dburo commercieel medewerker electro monteur paneelbouw administratief medewerker logistiek vakantiemedewerker x (2 fte) leerling electro monteur paneelbouw PEEL EN MAAS Voor onze vestiging in Venray zoeken wij met spoed kandidaten voor de volgende functies: De functie: Uw taak bestaat onder andere uit het instellen, bedienen en controleren van de machines in de verpakkingslijn van onze eindproducten. U draagt zorg voor een juist verloop van het productieproces en voert controle uit op de kwaliteit van het product en de verpakking. U voert alle benodigde administratieve werkzaamheden uit. U beschikt over het nodige technisch inzicht op het gebied van werktuigbouw en elektrotechniek, om storingen zo snel mogelijk op te lossen en eenvoudige reparaties zelf te kunnen uitvoeren. U werkt in een drie ploegendienst, in een geconditioneerde ruimte (5-7 C°) De kandidaat: Om deze functie met succes te kunnen uitoefenen moet u beschikken over een afgeronde opleiding op LBO/MBO niveau, waarbij enige ervaring op werktuigbouwkundig en elektrotechnisch gebied een "must" is U bent flexibel ingesteld, kwaliteitsbewust en u communiceert direct en duidelijk. U neemt geldende regels en richtlijnen ten aanzien Hygiëne en voedselveiligheid, alsmede persoonlijke veiligheid voortdurend in acht De functie: Deze gecombineerde functie bevat de navolgende taken: Het storten van aardappelproducten t.b.v. de weeg- en afvulmachines. Het aanvoeren van de juiste grondstoffen in de gewenste hoeveelheden met inachtneming van het First in - First out principe. U zorgt voor visuele controle van de kwaliteit van de grondstoffen U verzorgt het schoonhouden van de werkplek U werkt in een drie ploegendienst in een geconditioneerde ruimte (5-7 C°) De kandidaat: U bent stressbestendig en stevig aanpakken is u niet vreemd. U heeft ervaring in het bedienen van een heftruck (behalen van certificaat verzorgt het bedrijf) U beschikt over een hoge mate van persoonlijke hygiëne. U bent flexibel ingesteld, kwaliteitsbewust en u communiceert direct en duidelijk. Ons aanbod: Zelfstandige functies op full time basis, in een vooruitstrevende onderneming met vooruitzicht op een vast dienstverband. Genoemde functies bieden groei- en opleidingsmogelijkheden in een dynamisch bedrijf. Vanzelfsprekend horen daarbij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een goede beloning, opleidingsmogelijkheden, opname in een pensioenfonds, collectieve verzekeringen, spaarloonregelingen, diverse bonusregelingen, etc. Productieplanner AGF (Veldhoven) Voor al onze vacatures kijk op: www.uitzendburomondial.nl Uitzendburo Mondial Horst 077- 398 24 14 Uitzendburo Mondial Venray 0478- 531 431 Uitzendburo Mondial Venlo 077- 320 38 88 Uitzendburo Mondial Tegelen 077- 326 26 80 S "N j 7TÖ1 - Hotel Eurotel Restaurant Felice is een sfeervol hotel-restaurant met 22 hotelhamers en ca. 20 restaurant-zitplaatsen, in het centrum van Venray, voor zowel zakelijke als toeristische gasten. Wij zijn per direct op zoekjmar een Voor ca. 24/32 uur per week. Ben jij degene die over de volgende kwaliteiten 6escfnkt? - Horeca-ervaring in de 6ediening - Representatieve uitstraling - Qrote zelfstandigheid - Stressbestendigheid - Flexj6ele instelling Dan kyn je je schrifteGjkg sollicitatie of e-mail richten aan HotelEurotelRestaurant Felice T.a.v. De heer R.P.M. Rongen Julianasingel 7 5802 AS Venray E-mail: ronge197@planet.nl Donderdag 3 mei 2007 - Pagina 16 Peka Kroef B. V, gevestigd in Odiliapeel (NB), is een snelgroeiend en innovatief bedrijf dat gespecialiseerd is in de productie van voorgekookte koelverse aardappelproducten. Onder het label PomNaturel, of het huismerk van de grote Europese Retailers, produceert Peka Kroef B. V een range van aardappelproducten. Daarnaast is de onderneming zeer actief op de Europese Foodservice markt, waar zij onder het label Peka Freshline diverse aardappel- producten afzet, die bestemd zijn voor de horeca en de catering. Op beide markten is Peka Kroef B. V marktleider. De onderneming is onder andere IFS, BRC en GMP gecertificeerd. Dagelijks zijn zo 'n 260 enthousiaste medewerkers werkzaam in een moderne en professionele onderneming. Als u interesse heeft, verzoeken wij u, binnen veertien dagen, schriftelijk te reageren. U kunt uw brief of mail (met CV) richten aan: Peka Kroef B.V., t.a.v. afdeling P&O, Postbus 40, 5400 AA Uden, of per mail aan: t_zom@pekakroef.nl Nadere informatie is mogelijk via nummer 0478-513459 (de heer J. Nabuurs) of 0413-279203 (de heer T. Zom) Uitzendburo Mondial in Horst is een regionale, snelgroeiende en professionele organisatie, op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie. De opdrachtgevers van Uitzendburo Mondial bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing. Staat de baan die je zoekt hier niet bij? Kijk dan op onze website, voor ons volledige vacatureaanbod. Voor meer info kun je altijd bellen met: Ingrid, Monique en Ingrid. Wij hebben nu volop banen voor technisch vakbekwaam personeel, maar ook in de commerciële sector, daarnaast zoeken wij financiële en logis tieke mensen, kortom Lbo'ers, Mbo'ers, Hbo'ers.... laat van je horen! Vandaag bellen, morgen aan het werk..! Als schilder, metselaar, timmerman, stratenmaker, montagemedewerker of bouwhulp. Bij geschiktheid wordt je direct aan het werk geholpen, dit geldt óók voor schoolverlaters Óók vind je bij ons veelal functies met kans op een vaste baan, zie hieronder: Medewerkers Bouw UTA Gezocht: Calculators, Werkvoorbereiders, Administratief ondersteunende medewerkers mbt CAD-calculaties maken/offertes uitbrengen, nabellen, kandidaten in opleiding zijn ook welkom Voor een gerenommeerd bedrijf met prettige werksfeer in de groentever pakkingen, hebben wij per direct plaats voor een productieplanner, als spil tussen directie en verpakkingsteams, kans op vast! Renovatiemetselaar, met gereedschap en eigen vervoer, fulltime voor langere termijn Aanpakkers, voor productie/montage van stalverlichting, voederinstal laties, ventilatie en vijzels in dagdienst, op locatie. Affiniteit met electro is gewenst. Rijbewijs B is vereist Voorman Kozijnenfabriek, regio Helden, reageer direct: 077-3982414 Warehouse met tekort aan mensen (Venray), troubleshooter bij pre ventief- en probleemoplossendonderhoud, medewerker voor inkomende goederen, reachtruckchauffeurs (met certificaat), medewerker packing (omstapelen en inpakken van electronica-producten), orderpickers en technisch assisterend medewerker (ordenen, schoon houden assem blage hulp) Chauffeurs gevraagd! C of CE CCVB (diverse bedrijven) Heftruckchauffeurs met certificaat en bereidheid tot 2 ploegen diensten, gevraagd! Operators (diverse bedrijven) Voor het optimaliseren van verpakkingslijnen zoeken wij mensen met een technische achtergrond of ervaring met versproducten. Het betreffen banen met toekomstperspectief en verantwoordelijkheden. Productie draait ook op zondagen dus een flexibele instelling is vereist. Teamleaders Meewerkend Voorman AGF (Venlo-Blerick/ Veldho ven). Wij zoeken gemotiveerde, zeer flexibele teamleaders en meewerkend voormannen (groentesector) Interesse om functioneel leiding te geven in de technische assemblage testteam? Bel dan onze vestiging in Horst voor meer info en/of een afspraak Hotraco is in ruim 30 jaar tijd uitgegroeid tot een toonaangevend bedrijf voor de ontwikkeling en productie van computergestuurde meet- en regeltechniek. De opgebouwde kennis in deze jaren, gecombineerd met de nieuwste technologieën, staat garant voor "state of the art" producten. Onze innovatief gedreven medewerkers maken ons tot een ideale strategische partner. Wereldwijd maken duizenden tevreden klanten succesvol gebruik van onze producten. Hotraco Agri B.V. is een toonaangevende speler op de markt voor ventilatie- en automatiseringssystemen voor de intensieve veehouderij. Via diverse distributiekanalen worden de systemen wereldwijd geëxporteerd. Hotraco Industrial B.V. is een toeleverancier voor de industriële en utiliteitsmarkt. Kerntaak daarbij is het ontwerpen en produceren van klantspecifieke oplossingen op het gebied van regelen, besturen en schakelen van processen en machines. Hotraco Emware B.V. ontwikkelt en produceert hardware en software producten systemen voor zowel de agrarische als de industriële markt. Wij zijn ter versterking van ons team op zoek naar nieuwe en enthousiaste collega's voor de diverse groepsmaatschappijen. Hotraco Agri B.V. Taken en verantwoordelijkheden Als Commercieel medewerker ben je werkzaam op de verkoopbinnen dienst en onderhoud je contacten met klanten over de gehele wereld. Met jouw kennis en kunde denk je verder mee in het zoeken naar klant gerichte oplossingen ten behoeve van de intensieve veeteelt. Je infor meert de klant over producten, prijzen, levertijden en technische spe cificaties. Door jouw gestructureerde aanpak ben je instaat projecten vanuit een commerciële hoek van offerte tot en met de inbedrijfstelling te initiëren en te begeleiden. Hierbij krijg je ondersteuning van een pro fessioneel team. Orderregistratie en Inkoop behoren tot de taken. Profiel Opleiding op HBO-niveau (HAS) Leeftijd ca. 25 jaar Ervaring in genoemd takengebied is een pré Projectmatige aanpak Initieert, communiceert en is commercieel gedreven Flexibel in teamverband kunnen functioneren Hotraco Industrial B.V. Taken en verantwoordelijkheden De electro monteur paneelbouw hoeven wij niets meer uit te leggen over het bouwen en aftesten van een paneel. Je vertaalt moeiteloos een tekening naar een kant-en-klaar paneel. Profiel MBO electro opleiding Meerdere jaren ervaring als paneelbouwer Zelfstandig en resultaatgericht Gestructureerde houding en aanpak Neemt initiatief en heeft pro-actieve instelling Goede communicatieve eigenschappen. Hotraco Group B.V. Taken en verantwoordelijkheden De financiële administratie verwerkt alle transacties van de diverse werkmaatschappijen. Als medewerker ondersteun je in de verwerking van inkomende en uitgaande facturen. Tevens ben je verantwoordelijk uren registratie van de productie. De werkzaamheden bestaan voorna melijk uit het coderen, boeken en archiveren van de diverse documen ten. Daarnaast bereid je wekelijks het betalingsverkeer voor en beheer je debiteuren- en crediteuren posities. Je bent financieel administratief aanspreekpunt voor de aan jou toegewezen werkmaatschappijen. Profiel Opleiding op financieel (V-)MBO-niveau Leeftijd omstreeks 23 jaar Ervaring in genoemd takengebied is een pré, echter schoolverlaters worden ook uitgenodigd te solliciteren Werkt accuraat en gestructureerd Zelfstandig als in teamverband kunnen functioneren Affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking Hotraco Group B.V. Taken en verantwoordelijkheden De afdeling Logistiek verzorgt voor alle Hotraco werkmaatschappijen de logistieke activiteiten. Handling van de inkomende en uitgaande componenten en producten vormt de hoofdtaak. Met jouw pro-actieve instelling ondersteun je in de orderpicking, verpakking en voorberei ding van internationale projecten. Je weet van aanpakken en helpt mee in het realiseren van de seizoenspiek elke zomer. Wij zouden het op prijs stellen als meerdere seizoenen beschikbaar bent. Profiel Studerend voor Havo, VWO, MBO of HBO Leeftijd vanaf 17 jaar Pro-actieve instelling Meerdere seizoenen beschikbaar Affiniteit met techniek is een pré In het bezit van een heftruck rijbewijs gewenst Hotraco Industrial B.V. Taken en verantwoordelijkheden Hotraco biedt jou de kans om jezelf te ontwikkelen tot een vakbekwaam Technicus. Werken en leren kun je combineren middels de BBL-route (werken en school). Als monteur paneelbouwer leer je geheel zelfstan dig schakelkasten bouwen en aftesten. Je moet hierbij tekeningen kunnen lezen. Bij Hotraco leer jij alles wat je moet weten en kunnen om je werk efficiënt en veilig uit te voeren. Profiel VMBO Electro opleiding Ambitieus en leergierig Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen functioneren Wij bieden Salariëring is in overeenstemming met de zwaarte van de functie Uitzicht op een dienstverband voor onbeperkte duur Goede arbeidsvoorwaarden volgens CAO voor het Electrotechnisch Bedrijf Uitdaging en samenwerking binnen het netwerk van de Hotraco Group Prettige werksfeer en hecht team Voor aanvullende informatie over de functies kunt je contact opnemen onze organisatie telefoon 077 3275000. Geïnteresseerde kandidaten kunnen hun CV met begeleidend schrijven sturen naar Hotraco Group BV, t.a.v. mevrouw A. Hagens, postbus 6086, 5960 AB te Horst of per e-mail: a.hagens@hotraco.com. Meer informatie over Hotraco kunt u vinden op www.hotraco.com. II Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld! groenten voor verwerkende industrie Voor het machinaal oogsten van groenten in binnen- en buitenland. Solliciteren naar deze uitdagende en zelfstandige baan als oogstmedewerker (monteur/chauffeur) bij Rijko BV in Helmond kunt u via tel.: 06-51 99 58 39 (Richard Aarts) of via e-mail: pz@rijko.nl www.rijko.nl Ook schoolverlaters zijn welkom. Hots ra ui fel ices adv. week 18.indd 16 02-05-2007 16:32:23

Peel en Maas | 2007 | | pagina 16