^«Administrateur imavi Chauffeur HUPPEN Op zoek naar een leuke baan? *0 ANSSCN Zie jij jezelf hier al tussen zitten? 9 Oliver Medical TUINPLANTEN BOUWKUNDIG TEKENAAR (M/V) Monteur (service) machines ifci bolwerk weekers 1! an huis uil bouwers www.aannemer-vandijk.nl W Opticien en/of Assistent Opticien PEEL EN MAAS Donderdag 19 april 2007 - Pagina 14 van den Braken ■Mj 24-32 uur voor vestiging Horst mnciie eisen Wij bieden PROCESS ENGINEER giro 300100 haarlem in onze wereld sterft elke 15 seconden een kind aan diarree CONIFEREN, KLIMPLANTEN, BOMEN EN SIERHEESTERS Scherpe prijs Duidelijk advies P. Bistervelts ALLROUND TIMMERMAN Gevraagd voor het transport van varkens, biggen en zeugen. Reacties richten aan: Gebr Thijssen B.V. Steegse peelweg 37,5809 ED Leunen Tel: 0478-584094 autobed rijf Onderhoud, reparatie en APK van alle merken auto's. Voorzien van de modernste apparatuur, voor perfect onderhoud tegen een scherpe prijs. BOVAG Zuivelweg 2d - 5809 EA Leunen lel. (0478) 51 40 53 fax.(0478) 51 49 93 e-mail: autobedrijfcuppen@planet.nl BRILLEN CONTACTLENZEN OPTICIENS 0PT0METRIE www.pearlevenray.nl Pearle Opticiens Venray is een modern bedrijf waaraan klantvriendelijkheid, kwaliteit en service de hoogste prioriteit gegeven wordt. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: Ben jij enthousiast, flexibel en representatief en heb je ervaring? Dan bieden wij je een afwisselende baan met leuke collega's, moderne oogmeetapparatuur en een salaris dat bij deze functie past. Geinteresseerd? Schrijf of bel naar: Dhr. F van Essen Pearle Opticiens Venray Grotestraat 15 5801 BD Venray 0478-586115 BOOM LOGISTICS Internationale Chauffeurs Actieve gepen sioneerde Oproepkrachten en-of parttimers. '/KOEL- EU ELEKTROTECHNIEK Bedrijfskoeling Reparatie Onderhoud Airconditioning HORST, TEL. 0478-579025 www.janssenkoeltechniek.nl Boerderijwinkel 't Platteland bouw den Braken bouw BV is een - allround bouwbedrijf HM met 35 medewerkers welk zich bezighoud met alle facetten van de bouw. Woning(ver)bouw en utiliteits bouw zijn de belangrijkste disciplines binnen het bedrijf. Tevens hebben wij 2 groeiende speci alismen, te weten systeemwoningbouw en betonbouw. Opdrachtgevers zijn particulieren en kleine tot middelgrote bedrijven alsmede lokale overheden. Van den Braken bouw is gevestigd in Oploo en Horst. Ons werkgebied strekt zich uit van Noord-Limburg tot zuidelijk Gelderland en Oost-Brabant. Sleutelwoorden binnen onze onderneming zijn kwaliteit, professioneel advies en persoonlijke aandacht. Functie/taken In deze functie ben je verantwoordelijk voor een accurate afwikkeling van de dagelijkse financiële en administratieve taken binnen de onderneming. Je legt verantwoording af aan de Algemeen Directeur. Tot de taken behoren ondermeer: Uitvoeren van de debiteuren-, crediteuren- en financiële administratie Verzorgen van de mutaties voor de uitbestede salarisadministratie Debiteuren- en crediteurenbewaking Verzorgen aangifte loonbelasting en omzetbelasting Assisteren bij het samenstellen van de jaarrekening Bijhouden van de tijdregistratie MBO werk- en denkniveau Minimaal B jaar werkervaring in soortgelijke functie Kennis van microsoft Excel en Word. Kennis Bouwoffice is een sterke pré. Ervaring en affiniteit met de bouwsector is een sterke pré. Belangrijk is dat je creatief bent en eigen initiatief toont. Een salaris overeenkomstig de functie, opleiding en ervaring en goede secundaire arbeidsvoorwaarden Voor informatie over deze vacature kunt u telefonisch contact opnemen met dhr. Louis Camps. Schriftelijke reacties met CV uiterlijk 27 april a.s. naar onze vestiging in Horst: Expeditiestraat 9, 5961 PX HORST of per e-mail: info@vandenbraken.nl Expeditiestraat 9 5961 PX Horst Tel. (077) 398 82 82 Fax (077) 398 82 72 Deken Schmerlingstraat 8 5841 AN Oploo Tel. (0485) 38 21 09 Fax (0485) 38 21 27 info@vandenbraken.nl www.vandenbraken.nl Oliver Medical in Venray is een dochterbedrijf van het in Michigan, USA gevestigde Oliver Products Company en houdt zich bezig met de productie van medische verpakkingen voor de Europese markt. Door het bieden van een hoogwaardige kwaliteit én door onze engineering weten wij ons te onderscheiden en kunnen zo ons marktaandeel vergroten. Door de groei van ons bedrijf zijn wij, voor onze vestiging in Venray, op zoek naar een De functie: Als Process Engineer coördineert u de technische zaken binnen Oliver Medical Europa. Daarnaast ondersteunt en realiseert u een optimalisatie van het productieproces. Taken en verantwoordelijkheden: Het initiëren, begeleiden en borgen van proces- en machineverbeteringen Verantwoordelijk voor waarborgen van de kwaliteitssystemen Verrichten van technisch ondersteunende werkzaamheden binnen het bedrijf en het verlenen van technisch advies aan klanten. Analyseren en evalueren van testresultaten Geven van technische presentaties bij klanten De functie-eisen: Een afgeronde HBO opleiding, bij voorkeur werktuigbouwkunde (Minimaal) 3 jaar werkervaring als process engineer Uitstekende communicatieve vaardigheden en goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal Accuraat en vaardig in het opstellen en presenteren van technische rapportages Analytisch, zelfstandig, besluitvaardig, 'hands-on' mentaliteit en stressbestendig Oliver Medical biedt: Een zelfstandige en vooral uitdagende functie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit alles in een jong, gedreven en ambitieus team dat flexibele service biedt aan een groeiende markt. Geïnteresseerd? Stuur uw cv met korte motivatie vöör 30 april a.s. naar info@mvsuDDort.nl of per post naar M/V Support, Postbus 404, 5800 AK Venray. Met inhoudelijke vragen over deze vacature kunt u telefonisch contact opnemen met de heer R. van Dooren, tel. 0478-517 567. Simavi doet hier iets aan. geef voor een gezonde toekomst! collecte 18 t/m 24 maart. www.simavi.org O.A. Open:allleen op vrijdag en zaterdag tuincentrum - boomkwekerij Steegse Peelweg 55 LEUNEN Nieuwbouw - Verbouw Renovatie - Kozijnen VEILIG GEZOCHT: per direct Voor onderhoudswerkzaamheden in full-time functie Aannemersbedrijf Lepelstraat 26 Tel. 0485-381534 5845 BJ St-Anthonis Fax: 0485-383590 VEE- en VARKENSHANDEL MÊÊÊW GE BR. THIJSSBNB.V. Functie inhoud: De ervaren monteur die wij zoeken helpt bij het samen- bouwen van machines voor de land/tuinbouwsector. Dit doe je in een klein team daarnaast vind je het prettig om voor een klein deel van de tijd zelfstandig op pad te gaan om bij de klant onderhoud en reparaties uit te voeren. Rapportage en factureren is in die gevallen ook een deel van je werk. Functie eisen: MBO werkniveau, flexibele instelling, ruime relevante werkervaring, weet goed met klanten om te gaan, kan zich tenminste uitdrukken in het Duits en mogelijk in het Engels, in bezit van rijbewijs BE. De werkplek is Horst, om die reden ook liefst in die omgeving wonend. Wij bieden: Een afwisselende baan in een goed team met verant woording en zelfstandigheid. Een fulltime dienstverband met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Sun-Power zoekt kandidaten met belangstelling voor techniek. Met als basis LTS opleiding, of een andere technische opleiding. Praktische ervaring is bijzonder waardevol, deze kennis kan worden omgezet in een voor jouw waardevol diploma. Indien jij je verder wil ontplooien zal Sun-Power jouw ondersteunen bij een theoretische scholing. Met als uiteindelijke doel het daadwerkelijk middels een diploma bereiken van een hoger niveau. Tevens zoekt Sun-Power kandidaten met belangstelling voor techniek. Omscholen op een leeftijd met werk en levenservaring naar een technisch beroep Sun-Power zal voor jou de welkome hulp zijn als gecertificeerd praktijk opleider. Een vrijblijvend gesprek met onze technische coach zal voor jouw een eerste start zijn naar een nieuwe toekomst. Ben je geïnteresseerd in onze andere vacatures neem dan contact met ons op of kijk op onze web-site. 1 9) *»%•-• 1 *- Sun-Power Uitzendgroep Kloosterstraat 41 a iiwiiiiti •- 5971 BC Grubbenvorst •- ft Cl 4 tel: 077-4720199 e-mail: UITZENDGROEP liesbeth@sun-power.nl Boom Logistics, een familie bedrijf opgericht in 1922 en gespecialiseerd in koe/transport. Boom Transport is gevestigd in Venray dicht bij de A73. Wij zijn HACCP gecertificeerd en Engeland specialist met dagelijks groupage vervoer. www.boomlogistics.nl Wegens uitbreiding activiteiten zijn wij op zoek naar: Wij zoeken (ervaren) chauffeurs met internationale ervaring bij voorkeur op Engeland. Je hebt een flexibele instelling, klantgericht, zorgvuldig en zelfstandig en bent bereid om ook in de weekenden ritten uit te voeren. Kennis van de Engelse taal is een pré. Je bent het visite kaartje van Boom transport BV en mede verantwoordelijk voor een optimale uitvoering van het transport en dus voor de tevredenheid van onze klanten. Solliciteren: Mocht U geïnteresseerd zijn in een van de bovenstaande functies, stuur dan Uw sollicitatiebrief met C.V naar Boom Logistics, Postbus 5076, 5800 GB Venray, t.a.v. M. Boom. Of mail naar marlyboom@boomtransport.nl. Mocht U vragen of inlichtingen willen hebben over betreffende functies neem dan contact op met Marly Boom. Tel. 0478-517901. 'JMHSPORT Groente 8 Fruit Streekproducten en Pakketten Lorbaan I Veulen [el./fax. 047B 55Q&53 Openingstijden ma, di, do en vrijdag van 1 3.00 u. tot 1 8.00 u. zaterdag van 9.00 u. tot 16.00 u. Producten van bakkerij Bens en slagerij van de Pasch voor maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag en zaterdag bestellen graag 1 dag van tevoren. Om te bestellen bel of fax: 0478 550653 e-mail: info «.nlattelantl.nu Het is weer aspergetij d Iedere dag vers Ook mooi te geven als kado in streekpakket. Vanzelfsprekend heb je affiniteit met het uitwerken van bouwconstructies. Je bent geschikt om in teamverband te opereren en je bent ook zeer goed in staat om zelfstandig landelijk georienteerde bouwprojecten constructief uit te werken. Wij bieden een uitdagende full-time functie (38 uur) in een middelgrote organisatie met jonge en enthousiaste collega's. Wij vragen een bouwkundige opleiding op minimaal MBO-niveau. Stuur je sollicitatie (met CV) naar Bolwerk Weekers, Postbus 213, 5750 AE Deurne of mail naar vacature@bolwerkweekers.nl Meer informatie vind je op www.bolwerkweekers.nl berekend advies Als gevolg van een groeiende orderportefeuille met betrekking tot advisering in bouwkundige constructieadviezen zijn wij op zoek naar een Michiel Leesberg is tekenaar. Drinkt thee zonder suiker. Tennist, voetbalt en biljart. Luistert liever naar 3FM dan f naar 538. En werkt hier ook al bijna 10 jaar. Miranda is hier bij elkaar al 9 jaar administratief medewerkster (eventjes weggeweest) en Miranda houdt van Marco Borsato. Maar gelukkig voor de rest ook van Radio 538. Blij met de flexibele werktijden. Erik Bolwerk is constructeur. Favoriete nummer is Black van Pearl Jam, Houdt verder van Italiaans: van pizza tot Ferrari. Hij vindt de sfeer op de zaak altijd erg goed. Leon Weekers, 14 jaar geleden begonnen als constructeur, nu mede-directeur. Eet het liefste een uitsmijter als lunch^Fnjnouat verder van U2 en mountainbiken. Stefan van Haandel is hier al 10 jaar tekenaar. Met plezier. Ziet zichzelf ooit nog wel als directeur. Zijn favoriete automerk is Volvo.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 14