Combi Foto Video Dom Melskens in nieuw jasje Stevens Hout wordt Doemarkt Stevens Boe Vetoes ,te«en? r x 1 www.vandenmunckhof.nl So Expo is op tal van beurzen actief Jubilaris Unicef gehuldigd Leren in de natuur Opbrengst voor Stichting Judo For All €19, X BBS BB Een jaarabonnement kost u slechts PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Na een verbouwing die twee weken heeft geduurd, opende Foto Video Dom Melskens aan de Schoolstraat in Venray afgelopen dinsdag weer de deuren. Met een aantrekke lijke kortingsactie staat Combi Melskens stil bij het feit dat de winkel in een heel nieuw jasje is gestoken. "Het was tijd voor een frisse wind, een nieuw jasje. Na deze verbouwing zijn we weer klaar voor de toekomst", zegt bedrijfs leider Theo Klabbers van Combi Dom Melskens in Venray. Met een nieuwe verlichting en andere kleurstellingen oogt de zaak in het hartje van Venray nog ruimer dan voorheen. Het zwaartepunt van de winkel ligt nu op de Fuji Order- it units waarmee digitale foto's worden afgedrukt. "Maar dan ook echte afdrukken. Het kunstje is om een combinatie te vinden tus sen snel en goed. Digitale foto's afdrukken kan op veel plaatsen. Ik durf rustig te stellen dat wij snel een goede kwaliteit kunnen afle veren. Dat is het verschil." Naast de aandacht voor het afdrukken van digitale fotografie is ook het overige assortiment aanzienlijk uitgebreid. Combi Dom Melskens is nu officieel dealer van LowePro en Sigma. Daarnaast is ook het assortiment lenzen en flit sers van de topmerken Canon en Nikon behoorlijk uitgebreid. Foto Video Dom Melskens beschikt over drie filialen: in Venray, Box meer en Deurne. De techniek in de fotobranche heeft de laatste jaren een enorme vlucht geno men, en is nog altijd in beweging. Combi Foto Video Dom Melskens gaat mee in die ontwikkelingen. "Vroeger waren we een fotospe ciaalzaak, tegenwoordig zijn we steeds meer een beeldwinkel voor stilstaand en bewegend beeld", aldus Theo Klabbers. Hij ver volgt: "We zijn voortdurend ruim gesorteerd op gebied van digitale foto- en videocamera's, maar ook analoge camera's zijn bij ons nog te kop. De hoofdmoot blijft het digitale assortiment van alle gang bare merken." Naast verkoop van foto- en videoapparatuur biedt Dom Melskens ook services als het maken van pasfoto's, portret foto's, familieopnames, bedrijfs- en trouwreportages en natuurlijk, zoals al aangehaald, het afdrukken van digitale foto's op elk gewenst formaat. Digitale foto's kunnen online besteld worden via de web site: www.melskens.nl. Ter gelegenheid van de herope ning kunnen de houders van een Fuji Order-it pasje voor het afdruk ken van digitale foto's profiteren van een speciale actie.Tot en met zaterdag 21 april wordt bij het opwaarderen van het pasje met 20 euro dit bedrag verdubbeld. Voor 20 euro kunt u dus voor 40 euro aan foto's laten afdrukken. B S 3 I I Stevens Hout bestaat dit jaar 25 jaar. Maar de houtleverancier van 25 jaar geleden is tegenwoordig meer. Reden voor Theo en Pia Stevens, met in hun kielzog zoon Teng, om de naam aan te passen. Doemarkt Stevens dekt de lading beter. Bovendien maakt het bedrijf voortaan gebruik van de facilitei ten van Multimate, een landelijke keten van doemarkten waar ser vice en kwaliteit hoog in het vaan del staan. Het bedrijf van Theo en Pia Ste vens staat van oudsher bekend als leverancier van kwaliteitshout, plaatwerk, deuren etc. Maar in de loop der jaren kwamen daar steeds meer activiteiten bij zoals deurbeslag, kastsystemen, gereed schap, bouwmaterialen etc. "De naam Stevens Hout dekt daarom al enige tijd de lading niet meer", vertelt Theo Stevens. "Het bedrijf ontwikkelde zich steeds verder op de doe-het-zelfmarkt. Voor ons aanleiding om te zoeken naar een naam die beter past bij wat we doen. Het werd uiteindelijk Doe markt Stevens." Naast eerder genoemde produc ten heeft Doemarkt Stevens ook een sleutelbar, verf(meng)service, elektra- en installatiematerialen, tuinartikelen en diverse bouwma terialen. De zaagservice voor hout materialen blijft natuurlijk evenals het feit dat Doemarkt Stevens bouw- en klusbedrijven, instellin gen en fabrieken blijft voorzien van hout en bouwmaterialen. Ten slotte is het interieur-ideeëncen- trum geheel vernieuwd". Doemarkt Stevens is voortaan gerelateerd aan Multimate. "Dat is een keten van doemarkten waar bij service en kwaliteit hoog in het vaandel staan. In Nederland zijn zo'n 80 Multimatebedrijven of bedrijven die van de faciliteiten van de organisatie gebruikmaken. Zo is voor ons advies aan de klant een groot goed. Het moet meer zijn dan "u vindt het in de derde rij links". Wij willen de klanten van een goed advies voorzien zodat ze het juiste product kopen. Daarnaast is de kwaliteit van de materialen zeer belangrijk. Een tevreden klant zal altijd weer een beroep op ons doen." Theo, Pia en Teng Stevens heb ben het afgelopen jaar hun bedrijf flink vertimmerd en willen hun vernieuwde bedrijf presenteren tijdens drie openingsdagen op 19, 20 en 21 april. U bent dan van harte welkom aan de Oude Oostrumseweg 12 in Venray. Tij dens die dagen kunt u 'belasting vrij' aankopen doen. Doemarkt Stevens neemt die dagen de BTW voor zijn rekening. munckhof Jong Venrays standbouwbedrijf timmert internationaal aan de weg. Chicago, Singapore, Düssel- dorf, Keulen maar ook Utrecht en Amsterdam. Zomaar wat steden waar beursgebouwen staan. Zomaar wat steden waar So Expo, een jong Ven rays bedrijf, actief is. Niet op de voorgrond maar als stand bouwer voor een aantal gere nommeerde bedrijven zoals Stork, Yara en DSM. Directeur Hans van der Heijden is al vele jaren actief als standbou wer. Na een aantal jaar in dienst van een werkgever is hij sinds begin dit jaar zelfstandig. Met zeven vaste medewerkers en een aantal oproepkrachten zorgt So Expo ervoor dat ondernemingen op beurzen zorgeloos hun pro duct aan de man kunnen brengen of aan hun imago kunnen werken. "Want daar draait het bij een beurs vaak om. Een bedrijf heeft een nieuw product dat in de markt gezet moet worden of het bedrijf wil zich als totaalbedrijf aan de bezoeker presenteren. Twee ver schillende uitgangspunten, twee verschillende stands." Waar het om draait zijn de wensen van de klant. Bij So Expo worden die wensen digitaal ver taald in een virtuele stand. Elke ontwikkelingsfase wordt in nauw contact met de klant doorgelo pen. Wanneer alles naar wens is, begint voor ons het echte werk. In het bedrijfsgebouw aan De Hulst worden de diverse componen ten vooraf in elkaar gezet. "Bij de opbouw van een stand moet er in principe niets meer gezaagd of geverfd worden. Het werk dient zich dan alleen nog te beperken tot de opbouw van prefab ele menten. Daarbij komt alles zeer nauwkeurig. Timing en deadline zijn belangrijk. Wij zijn liever een dag voor de beurs klaar dan vijf minuten te laat. De medewerkers van onze klanten moeten de stand gebruiksklaar aantreffen. Afhan kelijk van de complexiteit van de stand is daar een aantal dagen voor nodig. En ook na de beurs zijn we in beeld om de stand netjes af te breken en op te slaan. Planning is daarom van essentieel belang, ook omdat soms meerdere beursen op hetzelfde tijdstip plaatsvinden." Kwaliteit is volgens Hans van der Heijden een bepalende factor in de wereld van beurzen. "Kwa liteit van werk en kwaliteit van materiaal. De klant moet daar van op aan kunnen. Als ondernemer moet je ook continu kwaliteit leveren. Want gaat het een keer fout dan is de kans groot dat je zo'n bedrijf als klant kwijt bent. En dat is het laatste wat een onderne mer wil" Hans van der Heijden en bedrijfsleider Stefan Martens timmeren flink aan de iveg met So Expo. Tijdens de jaarlijkse voorjaars vergadering is jubilaris Lia van Etten (1.) gehuldigd. Van Etten ontving de bronzen speld voor haar 12,5-jarig jubileum bij Unicef Venray. Ze begon in de jaren tach tig als vrijwilliger en was medeop richter van het comité in Venray. Door drukke werkzaamheden in haar beroep, moest ze in 1983 het werk als vrijwilliger op een laag pitje zetten, maar in 1994 kwam ze weer vol energie terug. Ze was jaren secretaris en is momenteel als vrijwilliger actief. Men kan altijd een beroep op haar doen. Groep 6 en 7 van basisschool de Bongerd is vorige week vrij dag naar de Schadijkse bossen geweest. Opzichter Jan van de Ligt van Staatsbosbeheer heeft ze daar van alles verteld en laten zien over het gekapte gebied waar hei degrond moet komen. De kinde ren hebben met hun verrekijkers de ogen uitgekeken. Zeker toen een kudde geiten werd uitgezet om de schapen te helpen met het onderhouden van de heide. Na een ochtend vol zon en beweging keerden de kinderen weer een stuk rijker naar school terug. Leer kracht Nicole Coenen: "Onderwijs buiten de klas zorgt voor zoveel meer betrokkenheid en leererva ring. Ik kan elke klas aanraden om contact op te nemen met Staats bosbeheer in de buurt." Fietsvierdaagse heeft nieuw goed doel De Fietsvierdaagse Venray heeft de Stichting Judo For All gekozen om dit jaar tijdens de fietsvierdaagse, die zal plaats vinden van 24 t/m 27 juli 2007, geld in te zamelen. De stichting is opgericht door GerritVullings,Angela en Rudi Ver hagen met als doel om het gehan dicapten judo in Venray te onder steunen en om voor deze judoka's de judosport te kunnen waarbor gen. Judo For All is er niet alleen voor de gehandicapte judoka's maar voor iedereen met of zonder beperking. Iedere twee jaar orga niseert Sportinstituut Verhagen in Venray een internationaal G-judo toernooi het zo geheten Shen- shu-(kampioenen)toernooi. Dit jaar mogen er drie judoka's van sportinstituut Verhagen naar de World Special Olympics in China. Dit zijn de Olympische spelen voor mensen met een verstande lijke beperking. Aan deze spelen nemen 7000 sporters deel uit 168 verschillende landen van over de hele wereld. Kijk voor meer info op www. specialolympics.com .Iedereen kent de Olympische Spelen en de Paralympics maar bijna niemand kent de Special Olympics. Dit is een organisatie die mensen met een verstandelijke beperking wil laten sporten omdat deze mensen vaak niet kunnen deelnemen aan de 'normale sporten'. Als mensen naar de Olympische Spelen gaan wordt dit geheel betaald door diverse instanties. Voor de Special Olympics is dit niet het geval. De deelnemers moeten zelf een grote bijdrage betalen en alleen de inschrijving kost al 1000 euro per persoon. Voor de mensen met een ver standelijke beperking is het ook van groot belang dat een van de ouders in de buurt is. Dit zullen ze allemaal zelf moeten bekostigen. Maar niet alleen voor deze drie judoka's is er hard geld nodig. Ook voor alle andere G-judo- ka's binnen de vereniging. Er zijn Naam: niet zoveel G-judo verenigingen binnen Nederland en als er een toernooi is liggen die vaak niet om de hoek. Zo zijn er toernooien in Beverwijk, Nieuwegein, Ede, Wageningen en andere vaak veraf gelegen plaatsen. Daarom is de stichting ook blij dat de Fietsvier daagse haar organisatie heeft aan gewezen voor de opbrengst van het rad van fortuin De fietsvierdaagse van Venray is op de kaart van de Nederlandse fietsevenementen niet meer weg te denken en in de regio is het een zeer vertrouwde organisatie. Jaarlijks doen er zo'n drieduizend deelnemers mee aan dit evene ment. Na elke sportieve tocht keren de fietsers terug in sporthal De Wetteling om daar onder het genot van een bakje koffie of fris even bij te praten over de dag.Tij dens dat bijpraten is er muziek en word het rad van fortuin gedraaid voor een goed doel. De presentatie van dit gebeuren is jaarlijks in ver trouwde handen van Frits Basten en Herm Hoex.Judo For All tekent dit jaar voor de prijzen. Onderne mers in de regio die Judo For All willen helpen bij het beschikbaar stellen van leuke prijzen kunnen contact opnemen met Rudi Ver hagen tel:0478-512559 of www. sportinstituutverhagen.nl Nieuws uit Venray en omgeving leest U in Donderdag 12 april 2007 - Pagina 9 ÜEAA W8HH8BEl.-feh!.BSEEl Ik word tot wederopzegging abonnee van Peel en Maas en word zo wekelijks geïnformeerd over al het nieuws uit Venray en Meerlo-Wanssum. Adres: Postcode Woonplaats: Tevens machtig ik de administratie van Peel en Maas om een keer per jaar het abonnementsgeld van mijn bank- of girorekening af te halen. handtekening: Bankreknr. Stuur deze bon op naar Antwoordnummer 13, 5800 VB Venray (postzegel NIET nodig)

Peel en Maas | 2007 | | pagina 9