Man Gemert TRAKTOR CHAUFFEUR BEZORGERS/STERS VERHAAG <r <D 0 -•(■BtÓSTYLING Gielissen botim SELEKTMAIL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Medewerker(ster) boekhouding MMD rTVn rtarmrnFi BENT U OP ZOEK NAAR GOEDKOOP HARDWERKEND PERSONEEL? JUNIOR WINKELMEDEWERKER INSTALLATIEGROEP B.V. fulltime WERKVOORBEREIDER Gevraagd per direct ervaring zeer gewenst Loonbedrijf Gebr. Litjens 0478-581840 ALLROUND TIMMERMAN/MEUBELMAKER Op zoek naar een leuke bijverdienste??? ALLROUND TIMMERMAN www.aannemer-vandijk.nl parketvloeren 1È" Monteur binnen-/ buitendienst Bouwhulp Productiemedewerker Medewerker champignon bedrijf PEEL EN MAAS Donderdag 12 april 2007 - Pagina 8 va n li es h o ut nieuwsmedia administratief medewerker advertentieverwerking Dan bent u op het juiste adres! Michels-Rusev OOD is gespecialiseerd in werk aannemen in de agrarische sector. Wij leveren kwalitatief werk met engelssprekende buitenlandse werknemers (voornamelijk uit bulgarije). Wij beschikken over meer dan 300 werknemers! Definitieve afspraken min. 1 week voor de aanvang van het werk maken. De laagste prijzen in heel Nederland gegarandeerd! Voor meer info bel, mail of fax. Tel: 0641183935 Fax: 0478568219 E-mail: albenavanlipzig@hotmail.com Contact persoon: A. Van Lipzig CORN EI-CO safety (24 uur per week verdeeld over 3 dagen) parttime RECEPTIONISTE TELEFONISTE voor nadere informatie en sollicitaties: www.interstyling.nl - info@interstyling.nl NEDERLAND Selektmail zoekt met spoed: van geadresseerde mail in VENRAY, 5804.. Bent u ouder dan 16 jaar reageer dan snel op deze vacature. Bent u geïnteresseerd neem dan contact op met mevr. Creemers. Tel. 0478-533825. Depot Venray Wanssumseweg 19,5807 EA Oostrum van den munckhof bv Wanden/Plafonds/Schuifwanden Steeg 65 Sevenum Tel.: 077) 46722 44 www.verhaagparket.nl vanlieshout ontwerp+druk is een innovatieve, betrouwbare partner die op een maatschappelijk verantwoorde manier voorziet in de grafimediabehoeften van zijn opdrachtgevers. In juni 2007 zal het bedrijf verhuizen naar ons nieuwe gebouw het communicatiehuis, waarin zijn gevestigd centennial communicatie, vanlieshout nieuwsmedia en van lieshout ontwerp+druk. In de totale organisatie zijn 23 personen werkzaam. het communicatiehuis is een transparant centrum waar communicatie kennis, creativiteit, nieuwsmedia en grafische toptechnologie elkaar ontmoeten en aanvullen. Zodat de communicatie-uitingen van onze klanten nóg effectiever kunnen zijn. Wegens groei van onze activiteiten is bij vanlieshout nieuwsmedia de vacature ontstaan voor Tot uw belangrijkste taken behoren: - het zorgvuldig en correct vastleggen van advertentieopdrachten voor De Echo van Horst, De Echo aan de Maas en Peel en Maas in een databasesysteem - adviseren van opdrachtgevers over tarieven, afmetingen en teksten - verwerken van telefoonverkeer en receptietaken - assisteren in het abonnementenbeheer en overige administratieve taken Om deze taken goed te kunnen uitvoeren: - voltooide u een MBO-opleiding in administratieve richting - bent u gewend om accuraat te werken - kunt u veelvuldig de aandacht verleggen zonder het overzicht te verliezen - bent u stressbestendig - heeft u een goed cijfermatig inzicht - kunt u onze klanten correct en zakelijk te woord staan Het betreft een functie van 20 uur per week, die wij honoreren volgens de Grafimedia CAO. Op maandag en dinsdag moet de functie fulltime worden vervuld, de overige uren worden vastgesteld in overleg met uw twee directe collega's. Uitbreiding tot een fulltime functie behoort tot de mogelijkheden. Voor aanvullende informatie over de functie kunt u zich wenden tot Dorothé Gijsen of Ria van den Munckhof (077-3970150). Uw schriftelijke en gemotiveerde sollicitatie ontvangen wij graag schriftelijk, uiterlijk 19 april 2007. vanlieshout nieuwsmedia t.a.v. de heer R van Lieshout Postbus 6213 5960 AE Horst Van Gemert installatie- groep BV is een allround installatie bedrijf waar ruim 50 medewerkers zich bezig houden met het ontwerpen, installeren en onderhouden van elektra, koel, lucht behandelings en centrale verwarmings installaties bij particulieren, bedrijven en overheids instellingen. Voor onze instalcenters in Mill en Overloon zijn wij op zoek naar een: Wij zoeken: Een jonge, dynamische maar vooral enthousiaste collega, die samen met ons verkoopteam wil helpen het onze klanten naar de zin te maken. Technische kennis is niet noodzakelijk, een gezonde interesse in techniek echter wel. De dagelijkse werkzaamheden zijn zeer afwisselend, en er zijn volop mogelijkheden je verder te ontwikkelen. Wij bieden u: Een afwisselende full-time baan met veel verantwoordelijkheid in een branche met toekomst. Een goede beloning is bij ons vanzelfsprekend en sluit aan bij het niveau van de functie. Wil je meer informatie over deze vacature dan kun je contact opnemen met Jack Brienen: Tel: 0478-507171. Je sollicitatie brief voorzien van cv kan je mailen naar: i.brienen@vanaemertbv.nl of sturen naar: Oploseweg 12b 5825 HN in Overloon. Cornelco Safety in Venray, is een groothandel en distributeur van bedrijfskleding en persoonlijke beschermingsmiddelen. Het bedrijf levert aan de handel, bouw, industrie, agrarische sector, transport en logistiek. Met het Cornelco zorgsysteem realiseren klanten aantoonbare kostenbesparingen en een lager ziekteverzuim. Het bedrijf speelt in op wensen van individuele werknemers door de nadruk te leggen op veiligheid, draagcomfort en langere levensduur van de producten. In verband met interne wijzigingen zijn wij op korte termijn op zoek naar een De functie: Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse financiële administratie zoals o.a. het boeken van kas/bankboek, in- en verkoopboek. Je verzorgt de gehele debiteurenbewaking, je wordt ingezet als telefoniste en voor overige administratieve werkzaamheden. Je rapporteert rechtstreeks aan de directie c.q. externe accountant. Functie-eisen: Je hebt een afgeronde MBO-opleiding richting boekhouding of enkele jaren ervaring hierin. Tevens beschik je over goede communicatieve vaardigheden en heb je ervaring met geautomatiseerde boekhoudsystemen, bij voorkeur Unit-4 Multivers-Extended. Je werkt in hoge mate zelfstandig en bent flexibel. Kennis van de Duitse en Engelse taal is een pré, maar is geen vereiste. Arbeidsvoorwaarden: een goede salariëring in een zelfstandige administratieve functie binnen een gezond jong bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Heb je interesse en voldoe je aan onze wensen? Stuur dan je sollicitatiebrief met cv naar: Cornelco Safety t.a.v. Cor Cornelissen Postbus 5135 5800 GC Venray Mailen kan natuurlijk ook; cor@cornelco.nl. Voor meer informatie overde functie kun je contact opnemen met Cor Cornelissen, bereikbaar onder nummer 06-45298882. is op zoek naar: De werkzaamheden zijn: plannen en aansturen werkplaats, opleveren stands op locatie, materiaalinkoop Functie-eisen: minimaal MTS-niveau bouwkunde interieurbouw of gelijkwaardig die tevens bereid is administratieve werkzaamheden te verrichten Functie-eisen: Minimaal MEAO en kennis van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift Gielissen Botim Exclusieve Interieurs in Helmond is gespecialiseerd in de uitwerking, realisatie, productie en montage van hoogwaardig meubilair voor exclusieve interieurs. De in totaal 25 medewerkers van deze werkmaatschappij combineert vakmanschap en moderne productietechnieken met flexibiliteit, slagvaardigheid en inzet, zowel voor kleinere als grotere projecten, zoals markante woonhuizen, historische panden en monumentale villa's. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: Functie-inhoud: In teamverband maak je op basis van een werktekening hoogwaardig en exclusief timmerwerk, zoals trappen, lambrisering, kastenwanden en tafels. Je werkt met verschillende (massieve) houtsoorten en plaatmaterialen. Met gebruikmaking van handgereedschappen en machines verricht je alle noodzakelijk houtbewerkingen. Dat watje maakt in de werkplaats, plaats je ook op locatie in Nederland. Functie-eisen: Je bent een échte vakman en hebt minimaal 5 jaar werkervaring in een soortgelijke functie en branche. Naast ruime ervaring ken je de kneepjes van het vak. Tenslotte houd je van afwisselend werk en ben je flexibel in werktijden. Je hebt geen bezwaar tegen het werken op locatie (inmeten en plaatsen). Werken aan de toekomst Gielissen biedt je een prima pakket aan arbeidsvoorwaarden binnen een groeiende en ambitieuze onderneming. Informatie sollicitatie Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Peter Michels (Chef Werkplaats) tel. 0492 - 53 1 5 1 5. Ben je geïnteresseerd stuur dan een e-mail naar margo.van.der.ven@gielissen.nl. Een brief met cv sturen kan ook: Gielissen Interiors Exhibitions, Afdeling P&O, Postbus 7069, 5605 JB te Eindhoven. EXCLUSIEVE INTERIEURS Nieuwbouw - Verbouw Renovatie - Kozijnen GEZOCHT: per direct Voor onderhoudswerkzaamheden in full-time functie Aannemersbedrijf Lepelstraat 26 5845 BJ St-Anthonis Tel. 0485-381534 Fax: 0485-383590 Van den Munckhof BV is in de loop der jaren van een echt familiebedrijf uitgegroeid tot een modern bedrijf met een geheel eigen gezicht. Kantoorvakhandel, boekhandel, drukkerij, uitgeverij Peel en Maas en Kabelkrant onder één dak in hartje Venray. Wij zijn een bedrijf met ruim 30 medewerkers en leveren een totaalpakket aan diensten zowel voor particulieren als bedrijven. Kwaliteit, snelheid en service is ons devies. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij per 1 juni a.s. op zoek naar een: voor 32 uren WERKZAAMHEDEN: Administratie abonnementen Peel en Maas Administratie advertenties Peel en Maas Diverse boekhoudkundige werkzaamheden Postverwerking Bediening telefooncentrale PERSOONLIJKE EIGENSCHAPPEN: ervaring met computerprogramma's is een must ervaring met Exact Globe 2003 is een pré Flexibele, stressbestendige werkhouding Accuratesse Commerciële en klantvriendelijke instelling Werkdagen: Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag (middag), vrijdag (ochtend of middag) U kunt uw schriftelijke sollicitatie voorzien van CV voor 20 april versturen naar: Van den Munckhof BV, t.a.v. Mw. C. Jacobs-van den Munckhof Postbus 1, 5800 AA Venray of mailen naar cjacobs@vandenmunckhof.nl Ben jij op zoek naar een uitdagende, afwisselende functie. Wij zijn op zoek naar een monteur voor de binnen- buitendienst. Als monteur help je mee met het construeren en assembleren van de gewasbescherming apparatuur en fruitoogstmachines. Voor een bedrijf in Grubbenvorst zijn wij op zoek naar een enthousiaste kandidaat die mee kan helpen met het bouwen en voegen. Motivatie is hierin erg belangrijk, de kandidaat moet van aanpakken weten. Voor de champignon verwerkend bedrijf in Horst zijn wij op zoek naar een flexibele, gemotiveerde kandidaat. De werkzaamheden bestaan uit het opstapelen van kratten, het vullen van de machine en afvullen van emmers ed. de werkzaamheden zijn 32-36 uur per week. Voor een modern champignon verwerkend bedrijf in America zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker. De werkzaamheden bestaan uit het vullen en reinigen van de machines. De champignons worden machinaal gesneden. Herken jij jezelf in een van deze vacatures of ben je geïnteresseerd in onze andere vacatures neem dan contact met ons op of kijk op onze web-site. Sun-Power Uitzendgroep Kloosterstraat 41a 5971 BC Grubbenvorst tel: 077-4720199 e-mail: liesbeth@sun-power.nl UITZENDGROEP

Peel en Maas | 2007 | | pagina 8