Vernieuwing bestuur Omroep Venray Nieuwe diensten bij SMScity Scenar verrijking voor acupuctuur Oude tijden herleven bij Roelanzia Maas en Peel opent kantoor in Venray Home en Body een aanwinst voor Overloon Relaxen bij Versleijen-Oirlo Henriëtte Vievermans start met microdermabrasie Open tuin bij Maurice Janssen tuinontwerp Kabel 87.5 Ether 90.2 Printwerk offerte? r T BEZORGEN? PEEL EN MAAS www.vandenmunckhof.nl PEEL EN MAAS Donderdag 5 april 2007 - Pagina 9 de SCHATTEN van de Grote Kerk r T I PEEL EN MAAS E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF "PERIODIEK" Nieuws uit Venray en omgeving leest U in Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray 277 km/uur munckhof bv Verkrijgbaar voor €1750 bij: van den^^fflïïHjbv Grotestraat 68 Venray 0478-582727 Wil jij of andere bladen zoals Neem dan contact op met Verspreidingsburo Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray de SCHATTEN /AN C ie Grote Kerk Sinds december vorig jaar is SMScity verhuisd van de Julia- nasingel naar een pand op indu strieterrein Keizersveld. Vanuit die locatie kan het Venrayse bedrijf zich nog beter richten op de sms- markt en nieuwe ideeln en dien sten ontwikkelen. SMScity richt zich hoofdzakelijk op de sms-markt. Het bedrijf han delt als het ware in sms-berichtjes cq. ntegoeden. Daarnaast verkoopt SMScity ringtones, logois en name- tones. Inmiddels heeft het bedrijf ruim 1,2 miljoen klanten, t Zo kun je prepaid-beltegoed bestellen via de website. De klant krijgt de prepaidcode dan direct via mail of sms toegezonden. Een nieuwe dienst is ook bellen via de website volgens Voice over IP. Vanaf 3 cent per minuut (afhanke lijk van het land dat je belt) kun je wereldwijd bellen met SMScity credits. SMScity.biz is gericht op de zakelijke markt en groeit flink. Door de naamsbekendheid van smscity.nl komen bedrijven al snel op smscity.biz terecht. ïDoor de bulk voordelen die we realise ren kunnen we op .biz scherpe tarieven neerzetten. Steeds meer bedrijven zien dit en versturen SMS-berichten via ons. Veel bedrij ven beseffen niet dat SMS ook in hun bedrijf toepasbaar is. In de meeste gevallen is SMS-berichten versturen veel goedkoper dan klanten medewerkers bijvoor beeld telefonisch te benaderen. Bovendien komt een sms-bericht nooit ongelegen. De ontvanger bepaalt zelf wanneer hij/zij het bericht leest! aldus Dirk Ueber- bach van SMScity. Begin februari is smscity.com live gegaan. SMScity.com richt zich internationaal, en met name op de Europese markt. ïWe zijn ruim een jaar bezig geweest met de ontwikkeling hiervan. Doordat we ons op de hele wereld richten, krijgen we te maken met diverse ëproblemeni zoals de verschillen de tijdzones, talen en dergelijke. We zijn begonnen met de website in het Engels en Nederlands aan te bieden. Al snel daarna hebben we Spaans en Frans daaraan toe gevoegd. De Duitse versie komt binnenkort online. Hiermee dek ken we helt grootste deel van de wereld.! Volgens Dirk Ueberbach heeft SMScity al een flinke poot aan de grond omdat zij in Duitsland al een flinke database hebben opge bouwd. iDeze leden worden bin nenkort overgezet naar SMScity. com. Ook SMScity.nl gaat over een tijdje verdwijnen, zodra SMScity. com net zoveel diensten aan te bieden heeft als smscity.nl. Scenar: een effectieve behan delmethode 25 jaar geleden is het Scenar-apparaat ontwikkeld in Rusland in samenwerking met de ruimtevaart. Kosmonauten die lang in de ruimte verbleven(soms wel een half jaar) konden geen medicijnen meenemen. Door Sce nar konden zij de oorzaak van hun klachten op de huid zelf opzoe ken en behandelen. Scenar is een afkorting voor Self-Controlled- Energo-Neuro-Adaptive- Regula tion. Het is een middenweg tussen Westerse en Oosterse innovaties. Men combineert de Westerse elek trische biofeedback met Oosterse kennis van energiebanen (meri dianen) en reflexzones. Acupunc turisten werken ook met energie, meridianen en reflexzones. Daarom is Scenar voor een acupuncturist een verrijking op zijn behandeling. Ook omdat men bij Scenar-therapie, net als bij acupunctuur, niet alleen naar de specifieke klachten kijkt maar ook de mens als geheel bekijkt. Als iemand klachten heeft, zijn er blokkades in het lichaam gevormd. Scenar kan het lichaam helpen de blokkades op te heffen en zo het zelfregulerende vermogen van het lichaam te versterken of te her stellen. Dit alles kan via de huid. Want de huid en het zenuwstelsel zijn ontstaan uit één zogenaamd embryoblad. Tijdens een van de ontwikkelingsfasen bestaat het menselijke embryo uit drie lagen. Het buitenste laagje wordt het ectoderm genoemd. In het volgen de stadium van de embryogenese wordt het zenuwsysteem en de huid gevormd uit het ectoderm. Daarom hebben het zenuwstelsel en de huid een nauwe samenhang gedurende het hele mensenleven. Met Scenar meet men de huid weerstand. We krijgen hierdoor aan de huidoppervlakte informatie over de veranderingen in de orga nen. Het apparaat werkt als een soort dialoog, gebruikmakend van het principe van de bio-feedback. Met behulp van de Scenar vragen we als het ware aan het lichaam: "Waar zitten je verstoorde zones?" En nadat we de nodige informa tie hebben gekregen, behandelen we zo'n zone via de huid met de SCENAR op de juiste plaats, op de juiste tijd met de juiste hoeveel heid energie. Voor informatie en demonstraties: Marie-Christine Gootzen, tel: 0478-503211, of e- mail gootzen@inter.nl.netU kunt ook kijken op de website www. eastmeetswest.nl. Tijdens de afsluitingsavond van de Wintercompetitie 2006/2007 is de winnaar bekendgemaakt van de wintercompetitie. De eindklas sering: 1) Henk de Klein, gemid deld 11,83 punten. 2) Giel Krij- nen, gemiddeld 11,81 punten. 3) Pascal de klein, gemiddeld 11,78 punten. 4) Ron Linders, gemiddeld 11,53 punten. 5) Bianca Krijnen- de Klein, gemiddeld 11,47 punten. 6) Jac van Rliee, gemiddelde 11,20 punten. 7) Toos Linders-Verhaeg, gemiddeld 10,33 punten. 8) Joop Linders, gemiddeld 10,13 pun ten. Op zaterdag 7 april neemt de schutterij deel aan de eerste schietwedstrijd rondom Schut- terscombinatie Noord-Limburg bij schutterij Ons Genoegen in Siebengewald. De aanvang van de wedstrijd is om 14.00 uur en het vertrek is om 13.15 uur vanaf 'tTrumke. Maandag 9 april wordt het algemeen voorjaarskampioen schap van de schutterij gehouden op de eigen schuttersweide. Ieder een dient om 14.00 uur aanwezig te zijn. Maandag 16 april is de algemene ledenvergadering in gil denhuis café Den Old Timer. Aan vang 20.00 uur. Een 35-jarige inwoner van Mil- heeze heeft op de Middenpeel- weg voorlopig voor het laatst op zijn motor gereden. De politie heeft zijn rijbewijs ingevorderd, omdat de man met een snelheid van 227 km/u over de weg vloog. Tijdens een surveillance signaleer de een motoragent die uitgerust was met een lasergun, de aanstor mende motorrijder. De motor agent werd geattendeerd op de snelle motorrijder, door het geluid dat hij maakte. De agent voerde hierop een meting uit en consta teerde een snelheid van 227 km/ u. Na aftrek van de wettelijk vast gestelde correctie van 7 km. Is de motorrijder geverbaliseerd voor een snelheidsovertreding van 220 km/u. De man heeft zijn rijbewijs moeten inleveren en zal dit in ieder geval 120 dagen kwijt zijn. Daarbij bepaalt de officier van justitie de verdere sanctie. Dat kan een langere inhouding van het rij bewijs zijn en een forse geldboete. Op de Middenpeelweg geldt een snelheidslimiet van 80 km/u. Even later werd op de dezelfde plaats een 32-jarige automobilist uit Hel den staande gehouden, omdat hij met een snelheid van 137 km/u over de Middenpeelweg ging. Ook deze automobilist moest zijn rijbewijs inleveren, omdat hij met meer dan 50 km/u de limiet over schreed. Bij de invordering bleek echter dat het rijbewijs van de man in december 2006 ongeldig is verklaard. Hij mocht dus geen voertuig besturen. Ook tegen deze man is proces-verbaal opgemaakt en de officier van justitie zal bin nenkort de strafmaat bepalen. ceerde bestuursleden vaste vorm te geven. In de vergadering van 28 maart jl. heeft het bestuur de for matie afgerond, met de benoeming van het laatste nieuwe bestuurslid. Van de huidige zes bestuursleden zijn vijf leden nieuw. Bovendien zijn een drietal dertigers en veer tigers toegetreden, waarmee er een verjonging heeft plaatsgevon den. Alle leden hebben een speci fieke functie met eigen taakveld. Driessen is voorzitter en Joos Linskens vice-voorzitter. Pieter van der Marei, die al langer actief is als bestuurslid van de omroep, is secretaris. René Verbeek is benoemd als penningmeester, Claudia Hendrickx voor de public relations en communicatie en Eugene Eijdems verzorgt de acqui sitie. Het nieuwe bestuur gaat zich specifiek richten op het uitbren gen van een nieuwe beleidsvisie met een meerjaren actieplan. Driessen licht toe: "Het plan is nog niet helemaal af. Wat ik er vooral mee voor ogen heb is dat we met het nieuwe bestuur met vernieu wende en initiërende elementen de omroep de komende jaren het thuisgevoel van de omroep versterken. Voor alle inwoners van Venray en daarbuiten. Ik wil hiervoor meer vorm en inhoud geven aan een nauwe samen werking met de andere media in Venray en de regio. En ik wil me inzetten voor een sterkere financi ële basis door het verwerven van meer inkomsten. Bovendien wil ik actie ondernemen voor een ster kere profilering naar buiten toe. Zo zijn we voorbereidingen voor een grote Open Dag op zaterdag 15 september inmiddels al in volle gang. De deuren wijd open om de Venrayse radio nog meer toegan kelijk en bereikbaar en bekend te maken. Ik denk dat Omroep Venray met zijn "thuisgevoel" een stevige plek heeft verworven in de Venrayse samenleving. En dat gevoel wil ik met het nieuwe bestuur uitdragen." Omroep Ven ray heeft een vrijwilligersgroep van ruim zeventig medewerkers, die geheel belangeloos 24 uur per dag via kabel en de ether voor de vele luisteraars van de Venrayse zender de uitzendingen realiseren. De inzet van 'de werkvloer' is en blijft bepalend voor het succes van de omroep. De zaterdagen en zondagen die 'vroeger' bij Roelanzia in Yssel- steyn (vroeger in de volksmond zaal Bos) gehouden werden, staan bij vele ouderen nog in het geheu gen gegrift. Reden genoeg voor enkele vaste bezoekers van toen om een reünie op touw te zetten. Zaterdag 14 april worden er volop herinneringen opgehaald tijdens de reünie. Deze reünie is bedoeld voor de bezoekers uit de periode jaren 70 en begin jaren 80. Vanaf 20.30 uur gaan The Peacemakers oude tijden herle ven en met hun drive-in show de boel als vanouds op stelten zetten. Men herinnert zich nog dat het diezelfde Peacemakers waren die destijds de avonden bij Roelanzia kwamen opleuken met hun legen darische drive-in shows. De reünie biedt de bezoekers van toen een ideale mogelijkheid om met elkaar oude herinneringen op te halen en oude bekenden weer eens te ontmoeten. Wie herinnert zich bijvoorbeeld niet meer de veels te zware koperen munten, die er debet aan waren dat menig broek omhoog moest worden gehouden met een degelijke riem. Ook de weddenschappen die met elkaar werden afgesloten geven onge twijfeld stof tot napraten.'Wie ver siert er vanavond de meeste mei den' was een vaak terugkomend vraagstuk, wat vele weddenschap pen opleverde. Iedereen herinnert zich ongetwijfeld nog de chaos in de garderobe, vanwege het sim pele feit dat iedereen er dezelfde spijkerjas ophing. Zie ook www. Roelanzia.nl. 'Wij verkopen uw huis 'Direct' voor 750 euro All-in', wordt de slagzin van de nieu we vestiging van Maas en Peel aan de Patersstraat 13A (naast de Fortis-bank) in Venray. Naast de reguliere makelaardij zullen Nico van den Hurk en zijn medewerkers zich name lijk ook bezighouden met de introductie van een nieuwste manier om een huis te kopen of te verkopen: 'verkoopbe geleiding'. "Wij noemen dat Maas en Peel Direct" aldus Nico van den Hurk, die verant woordelijk is voor het Venray se kantoor. "Na de introductie van de inter- netmakelaardij is daar veel belang stelling voor ontstaan, maar is ook gebleken dat het kan leiden tot grote juridische problemen. Voor al het ontbreken van persoonlijk contact met een makelaar, het niet op elk moment kunnen vragen van advies blijkt een struikelblok", ver telt Nico van den Hurk. "Veel men sen zijn echter prima in staat om zelf een aantal tijdrovende zaken te regelen, zoals het invullen van de brochuregegevens, rondleiden van mogelijke kopers, het terug brengen van verkocht-borden e.d.. Voor een makelaarskantoor zijn dit dure uren. Hiermee kunnen de nieuwe klanten van Maas en Peel veel geld besparen. De goede dingen blijven: bezichtigingen worden veiligheidshalve geregeld via onze binnendienstmedewer kers. U weet wie er komt kijken! U hangt in elke etalage. Pas na een gesprek met de makelaar met een waardebepaling en het maken van foto's gaat u zelf mee aan het werk. Zoals voor al onze klanten brengen we zelf uw woning in heel Nederland onder de aan dacht door de woning te plaatsen op grote websites en te verzenden naar alle aankopende makelaars." Verder vindt er een koppeling Nico van den Hurk heeft de lei ding over de Venrayse vestiging van Maas en Peel, plaats naar het automatische zoek systeem van Maas en Peel, waarin honderden zoekers gratis zijn opgenomen.. Brochures kunnen op elk moment met een druk op de knop worden bekeken en ver geleken. Ook krijgt iedereen een persoonlijke verkoopbegeleider, die deel uitmaakt van een team met een notariële adviseur en een financiële adviseur. Met alle drie kunnen kantoorafspraken worden gemaakt en er kan tele fonisch overleg plaatsvinden. Alle juridische en financiële aspecten, zoals bijleenregeling, voordeligste hypotheekconstructies, echtschei dingsgevolgen, erfrecht, pensioen opbouw en dergelijke, kunnen worden besproken. In een korte proefperiode werden al tientallen woningen op deze wijze verkocht. "Op elk kantoor van Maas en Peel dus ook in Horst, Meijel, Weert en Sittard, heeft u de mogelijkheid om zonder opzegtermijn voor een all-inprijs van 750 euro uw huis "Direcf'te verkopen", besluit Nico van den Hurk. Voor meer informatie: www. maasenpeel.nl.of, of telefonisch via het nieuwe kantoor Venray, tel: 0478-516740 Sinds vorige maand worden in huidtherapie Henriëtte Vie vermans ook microdermab- rasiebehandelingen gegeven. "Een hele mooie therapie bij actieve acné", aldus Henriëtte Vievermans. De microderma- brasietherapie is geheel nieuw voor Venray. Microdermabrasie is een mecha nische dieptepeeling die ervoor zorgt dat dode huidcellen laagje voor laagje worden verwijderd. Hierbij wordt gebruiktgemaakt van een gecontroleerde stroom van microkristallen in een geslo ten systeem. "De behandeling is niet pijnlijk en het voelt aan als een zandstraal en/of stofzuiger- tje op de huid. Afhankelijk van de reden voor toepassing van de microdermabrasie kan gekozen worden voor een oppervlakkige of middeldiepe tot diepe behande ling. Meestal zijn meerdere behan delingen nodig om het gewenste resultaat te bereiken", vervolgt Henriëtte. Het effect van een microder mabrasie behandeling is verbluf fend. Lie Denanaenng is volgens naar geschikt voor vrijwel alle huid typen en alle leeftijden. "Micro dermabrasie stimuleert de cel vernieuwing en het onderhuids bindweefsel/collageen, het egali seert de huidskleur en verbetert de bloedcirculatie. Oneffenheden, huidveroudering, pigmentvlekken, littekens, restacne en rimpels wor den minder zichtbaar of verdwij nen. Microdermabrasie zorgt voor een algehele aspectverbetering en huidverjonging." Microderma brasie is verder iedeaal bij slecht doorbloedde huid en rokershuid, bij grove poriën, gerstekorrels, mee-eters en recent gevormde striae. Microdermabrasie is ove rigens toepasbaar op het hele lichaam. Voor een microdermabrasie of andere behandeling kunt u con tact opnemen met Henriëtte Vie vermans, Medisch Centrum Vel- tum, Langstraat 100, tel. 581352. Een 'Welkome uitbreiding van het winkelbestand', 'dit is wat we misten','ideaal en in de buurt', 'parkeren voor de deur', 'hier kun je altijd wel slagen', 'hier kom ik elke week wel even kijken','gezel lig' en 'gemakkelijk'. Het is een kleine greep uit de reacties die Meryam Henckens kreeg tijdens de eerste open dagen van Home en Body BijouxMery. Op vrijdag 23 maart is Home en Body in Overloon geopend. Home en body is een leuke win kel vol accessoires voor het huis (home) en voor uzelf (body). In zeven weken tijd is de kapsalon van Van Glabbeek omgetoverd tot een 'paradijs' vol leuke din gen. Kleine meubelen. Kunt u er vinden, maar ook moderne kuip- stoelen, tafels, stoelen, bijzettafels, leuke lampen, spiegels, hanglam pen, kaarshouders fotolijstjes, schalen, kandelaren, vazen en nog veel meer hebbedingetjes. Maar ook veel accessoires voor uzelf kettingen, armbanden, ringen, oor bellen, sjaaltjes, slippers, riemen, tassen, haarbanden en noem maar op. Twee jaar geleden is Bijoux Mery begonnen met het organise ren van sieradenparty's. De party's bleken een enorm succes te zijn, door de combinatie van mooie bijoux, bijpassende sjaals, tassen en riemen tegen betaalbare prij zen. De party's werden gehouden in de wijde omgeving van Over loon en zullen ook na de opening plaats blijven vinden. "De party's gaan door. Daarnaast gaan we ook workshops in de winkel organise ren. Daar hebben zich inmiddels al heel wat dames voor opgegeven", aldus Meryam Henckens. Kun je bij Home en Body niet het juiste cadeau vinden, dan is het ook mogelijk om een cadeau bon te kopen. En wat te denken van een cadeaulijst voor grotere feesten? Zijn er vragen over aan kleding van uw huis of heeft u kleding gekocht en zoekt u er iets leuks op, vraag het dan gerust bij Home en Body. Meryam Henckens is na de eer ste week dolenthousiast. "Na die eerste week met al die leuke reac ties hebben we er nog veel nog veel meer zin in. Met ons motto 'Home en Body verrassend', is niets te veel gezegd." U bent natuurlijk van harte welkom bij Home en Body BijouxMery, Ven- rayseweg 4 in Overloon. Home en Body is ook op tweede paasdag geopend van 12.00 tot 17.00 uur. Stichting Lokale Omroep Ven ray heeft een vernieuwd bestuur. Vanaf eind maart bestaat het bestuur uit zes leden, waarvan er vijf dit jaar nieuw zijn aange treden. De meeste leden van het voormalige bestuur zijn afgetre den, volgens het vaste rooster van termijnen van drie jaar. De nieuwe voorzitter Jan Driessen, die sinds 1 januari is aangetreden, is erin geslaagd om snel nieuwe leden hiervoor te vinden. Ook heeft hij het bestuur met twee functies uit gebreid: een specifiek bestuurslid voor communicatie en acquisitie. De inzet van Driessen, voorheen wethouder van Venray, was om te starten met een vernieuwd en ver jongd bestuur. Dit had hij ook in zijn nieuwjaarstoespraak naar de medewerkers uitgesproken. Dries sen: "Ik wil met nieuw elan de komende jaren de kwaliteit van de Omroep Venray op een hoger niveau brengen. En daarbij voort bouwen op het solide bouwwerk dat het vorige bestuur de afge lopen jaren heeft neergezet." In een tijdsbestek van drie maanden heeft hij het voor elkaar gekregen om de invulling met gekwalifl- Vier seizoenen per jaar, zeven dagen in de week en vierentwintig uur per dag de tuinstoelen buiten laten staan. Geen gesjouw en gesleep meer met het tuinmeubilair, alleen nog even de kussens opbergen en klaar is kees. Het klinkt als de droom van iedere tuin- en balkonbezitter. Het wordt wer kelijkheid dankzij de nieuwste collectie tuinmeubelen van Versleijen uit Oirlo. Wie wil er bij thuiskomst van een drukke werkdag nou niet lekker even een half uurtje bui ten zitten? Of op een kluszater- dag even uitpuffen in het vroege voorjaarszonnetje? Iedereen toch? Maar niemand heeft zin en tijd om eerst de tuinstoelen naar buiten te slepen of ze schoon te moeten vegen.Vrije tijd is immers schaars. Bij de gedachte aan sneeuw, hagel en regen heeft menigeen, nog voordat de herfst inviel, zijn geliefde tuinmeubelen al binnen gezet. In deze tijden, waarin zelfs ontspannen in de agenda gepland moet worden, zou dat eigenlijk niet meer nodig moeten zijn. Versleijen Oirlo heeft daar nu een oplossing voor bedacht: een spe ciale collectie weersbestendige, onderhoudsvrije tuinmeubelen welke zich ook binnenshuis thuis- voelen. Het bijzondere aan deze serie tuinmeubelen is dat de produc ten onbeperkt, het hele jaar door, buiten kunnen blijven staan. Zon en regen hebben geen invloed op het meubilair. Dit komt door het gebruikte materiaal. De tuinstoe len en tuintafels hebben een alu minium frame als basis. Daardoor is het meubilair licht van gewicht, maar vooral ook onderhoudsvrij en dus lekker makkelijk in het gebruik. Omdat het weer geen enkele invloed heeft op de levensduur, geeft de fabrikant maar liefst drie jaar garantie op alle tuinmeubelen van het merk 4 Seasons Outdoor. En er zijn talloze modellen en vari anten in interessante prijsklassen verkrijgbaar, dus voor iedereen en elk budget is er een passende tuinset. Wie nu naar buiten kijkt, ziet meestal een kale tuin en een lege plek waar de tuinmeubelen 's zomers zouden moeten staan. Versleijen Oirlo brengt daar veran dering in. Op elk moment van de dag, als er maar even een ontspan nen moment is, nodigt de tuin uit om een moment te onthaasten en de boel de boel te laten. Hup, de kussens uit de kast en relaxen maar! Op tweede paasdag 9 april kun nen geïnteresseerden bij het hove niersbedrijf van Maurice Janssen aan de Heideweg 59 in Heide een kijkje komen nemen. Het is de tweede keer dat Janssen een 'open tuin dag' houdt. Bezoekers kunnen tijdens deze dag onder meer een rondje lopen door een showtuin, waarin andere een waterpartij te zien is, evenals een rotstuin met waterloop en diverse borders met gangbare en minder gangbare vaste planten, die ook te koop zijn. Want Maurice Janssen heeft ook een kleine kwekerij, waar hij tal van vaste planten zelf kweekt. Wij zijn een bedrijf dat zich richt op het ontwerp en de aanleg van particuliere tuinen", vertelt Mau rice Janssen. "We kunnen de aan leg van de tuin van begin tot eind voor onze klanten verzorgen. Of het nu gaat om beregening, bestra ting, de aanleg van een vijver of een waterpartij, de bouw van tuinhuisjes, schuttingen, pergola's of overkappingen, de aanleg van het gazon of de beplanting." Maar het begint met het maken van een tuinontwerp dat natuurlijk moet zijn afgestemd op de wensen van de klant. "Het is en blijft tenslotte de tuin van de klant", zegt Mau rice. "Als de klant tevreden is, dan ben ik dat ook." Zijn klantenkring bestaat uit mensen die alleen komen voor een ontwerp, tot klan ten die hun tuin compleet laten aanleggen. Daartussen zit ook een grote groep die graag meehelpt bij de aanleg van de tuin. De poorten zijn op tweede paasdag geopend, de koffie staat klaar van 10.30 tot 17.00 uur. Voor meer informatie: Maurice Janssen tuinontwerp en advies, Heidseweg 59, 5812 AA Heide, tel. 0478-582682, E-mail: maurice@tuinontwerpjanssen.nl; site: www.tuinontwernianssen.nl

Peel en Maas | 2007 | | pagina 9