II [imsogHs .vaiifc' A\K Op zoek naar een kantoorbaan? Een diploma kan je helpen! VAN DEN BOOM Vaste banen... Jouw toekomst? oGi iLÈti&i ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V instituut donder 26 Verpleegkundige Thuishulp Verzorgende Oogstmedewerkers m/v (ftnsdaQ 24 3 Uitzendburo MONDIAL J.THEUWS Productieplanner voor het bedrijfsbureau Allround Onderhoudsmonteur voor de Technische Dienst PEEL EN MAAS ZENiT www.thuiszorgnoordlimburg.nl the asparagus breeding company Medewerker/ster varkenshouderij Meterik Administratief medewerk(st)er (30 weken) Financieel Administr. medewerk(st)er (40 weken) Secretaresse (40 weken) Uitzendburo Mondial Ruit kapot? bel dan GLAS-SERVICE Tweede Paasdag zijn wij open van 10.00 uur tot 17.00 uur. Wij hebben diverse leuke Paas aanbiedingen voor elk wat wils. UW COMPLETE WONINGINRICHTING van Hout Janssen Hoofdstraat 25 Liessel Tel. 0493-341277 of www.vanhoutenjanssen.nl van den munckhof bv Bouw en Onderhoudsbedrijf DUIJFI ~l Timmerwerken Inbraakbeveiliging Renovatie Verbouwingen Onderhoud Donderdag 5 april 2007 - Pagina 30 Thuiszorg Noord-Lim bu rg Als medewerker van hospice Zenit wordt u ingezet, aangestuurd en begeleid door de Coördinator. U verzorgt en begeleidt de gasten en zorgt voor een huiselijke sfeer. Thuiszorg Noord-Limburg heeft een samenwerkingsovereenkomst met hospice Zenit die onder andere inhoudt dat het professioneel zorgteam in het hospice door Thuiszorg Noord-Limburg wordt geleverd. Wij zijn op zoek naar kandidaten voor onderstaande functies. Hospice Zenit Wanneer in de laatste levensfase verblijf thuis niet (meer) mogelijk is, biedt hospice Zenit een alternatief waarin de thuissituatie wordt benaderd. Dit kan door het creëren van een huiselijke sfeer en het leveren van een zorgaanbod afgestemd op de wensen en behoeften van de gast en zijn naasten. (voor de nachten, gemiddeld 20 uur per week) vacaturenummer PM 4664 U moet voldoen aan een aantal criteria u hebt aantoonbare affiniteit met palliatieve zorg; u beschikt over een relevant diploma Verpleegkundige niveau 4; u hebt recente werkervaring als verpleeg kundige in de wijk of in het ziekenhuis; u kunt in teamverband werken met zowel vrijwilligers als professionals; u hebt een innoverende en probleem oplossende instelling; uw ureninzet is flexibel binnen een 24 uurs werkrooster. Inzet zal met name in de nachten plaatsvinden. Arbeidsvoorwaarden Verpleegkundige Het betreft een dienstverband met een omvang van gemiddeld 20 uur per week. Wij bieden een arbeidsovereenkomst bij Thuiszorg Noord- Limburg voorde duurvan een halfjaar. Een dienstverband voor onbepaalde tijd behoort daarna tot de mogelijkheden. De standplaats van de functie is het hospice in Venray. De functie is ingeschaald in FWG 40 van de CAO Thuiszorg (min. 1.581,93 en max. 2.340,66 bruto per maand op basis van 36 uur per week). (gemiddeld 7 uur per week) vacaturenummer PM 4666 U moet voldoen aan een aantal criteria u hebt aantoonbare affiniteit met palliatieve zorg; u beschikt over een relevant diploma helpende niveau 2 of vergelijkbaar; u hebt werkervaring met huishoudelijk werk, liefst in de zorgsector; u kunt in teamverband werken met zowel vrijwilligers als professionals; uw ureninzet is flexibel op de ochtenden, ook op zaterdag en indien nodig op zondag. Arbeidsvoorwaarden Thuishulp Wij bieden een functie bij Thuiszorg Noord- Limburg voor de duur van een jaar. Een functie voor onbepaalde tijd behoort daarna tot de mogelijkheden. De standplaats van de functie is het hospice in Venray. De functie is ingeschaald in FWG 15 van de CAO Thuiszorg (min. 1.298,21 en max. 1.737,78 bruto per maand op basis van 36 uur per week). (oproepkrachten) vacaturenummer PM 4665 U moet voldoen aan een aantal criteria u hebt aantoonbare affiniteit met palliatieve zorg; u beschikt over een relevant diploma verzorgende niveau 3; u hebt recente werkervaring als verzorgende; u kunt in teamverband werken met zowel vrijwilligers als professionals; uw ureninzet is flexibel, waarbij de zorg met name in de ochtenden geboden zal worden. Arbeidsvoorwaarden Verzorgende Het betreft een dienstverband op oproepbasis. De daadwerkelijke inzet is afhankelijk van de gevraagde zorg van het hospice. Wij bieden een functie bij Thuiszorg Noord-Limburg voor de duur van een jaar. Een functie voor onbe paalde tijd behoort daarna tot de mogelijk heden. De standplaats van de functie is het hospice in Venray. De functie is ingeschaald in FWG 30 van de CAO Thuiszorg (min. 1.425,04 en max. 2.012,89 bruto per maand op basis van 36 uur per week). Nadere inlichtingen Eventuele nadere inlichtingen worden u graag verstrekt door mevrouw J. van Esch of mevrouw R. Wienen, verpleegkundigen van hospice Zenit. Zij zijn te bereiken via telefoon nummer 0478-551434. Solliciteren Wanneer u geïnteresseerd bent in een van deze uitdagende functies, en u kunt voldoen aan de gestelde functie-eisen, schrijf dan vóór 15 april a.s. een sollicitatiebrief voorzien van CV aan het transferpunt Zorg aan Zet, dat voor ons de werving verzorgt: Postbus204,6040 AE Roermond. Graag met vermelding van vacaturenummer op brief en envelop. Voorde functie van Verzorgende wordt gelijk tijdig in- en extern geworven, waarbij interne kandidaten een voorrangspositie hebben. Deze instelling maakt gebruik van de diensten van Zorg aan Zet. Zorg aan Zet geeft uitvoering aan het gezamenlijke arbeidsmarktbeleid van de Limburgse zorg. Informatie over de zorg in Limburg en meer vacatures vindt u op www.zorgaanzet.org. ZORGAANZET Telefoon 0475 - 577 557 transferpunt@zorgaanzet.org Limseeds B.V. is een zelfstandig, toonaangevend Nederlands bedrijf, gespecialiseerd in veredeling en productie van aspergezaden. Voor het oogstseizoen 2007 hebben wij binnen onze afdeling productie, vacatures voor de functie van Functie: - Het oogsten en/of wassen van asperge. Nadat de asperge geoogst is, wordt deze op het bed gelegd en apart opgehaald. Uw profiel: - Gemotiveerde werknemer. - Minstens 3-4 uur per dag beschikbaar in de ochtend uren. (Aanvang 7.00 of 8.00 uur) Beschikbaar: - In de periode vanaf half april tot 24 juni 2007. Wij bieden goede verdiensten en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze manager operations de heer Ing. M.A.J.M. van der Steen, telefoonnummer 077 - 397 99 00. Bent u geïnteresseerd om in een gemotiveerd team uw steentje bij te dragen? Neem dan contact op met Limseeds B.V., Kathy Clevers, telefoonnummer 077 - 397 99 00 van 13.00 tot 17.00 uur. Aanmelden per mail is ook mogelijk: kclevers@limseeds.com. Uw aanmelding wordt geregistreerd en voor selectie aangedragen. Wij zien uw reactie met belangstelling zo spoedig mogelijk tegemoet. V U L L I N G S Wij zijn op zoek naar een enthousiaste Dier- verzoroer/ster voor de versterking van ons team. Wij bieden u een prettige werksfeer met gevarieer de werkzaamheden, waarbij er voldoende ruimte wordt geboden om u persoonlijk te ontwikkelen. Verder bieden wij een zeer goed salaris Heeft u interesse en/of vragen Neem dan contact op met Gertjan Vullings Tel.: 077-3661839 Mob.: 06-22776577 Geen vooropleiding vereist. Eén lesavond per week, 2 modulen per avond. Elke module duurt 9 weken; 10e avond is toetsavond. na elke behaalde module wordt een landelijk erkend LSSO- certificaat uitgereikt. Elke opleiding kan worden afgesloten met een landelijk erkend LSSO-diploma! Ook losse module mogelijk, bijv. Excel, Computertypen, Telefooncursus, Word, Notuleren, Zakelijk Nederlands, Kantoorpraktijk, enz. Schriftelijke informatie aanvragen kan ook via tel.nr. 0492 36 27 51 of via www.instituutvandenboom.nl Instituut VAN DEN BOOM is partner op het Werkplein regio Helmond en verzorgt ook scholingstrajecten t.b.v. gemeenten, reïntegratie-instellingen en UWV's. Uitzendburo Mondial in Horst is een regionale, snelgroeiende en professionele organisatie, op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie. De opdrachtgevers van Uitzendburo Mondial bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing. Staat de baan die je zoekt hier niet bij? Kijk dan op onze website, voor ons volledige vacatureaanbod. Voor meer info kun je altijd bellen met: Ingrid, Monique en Ingrid. Wij hebben nü volop banen voor technisch vakbekwaam personeel, maar ook in de commerciële sector, daarnaast zoeken wij financiële en logis tieke mensen, kortom Lbo'ers, Mbo'ers, Hbo'ers.... laat van je horen! irntliai Momenteel hebben wij diverse functies te bieden met kans op een vaste baan: Maaimachinist/ Hovenier (Horst) Voor een hoveniersbedrijf in Horst zijn wij op zoek naar een ervaren maaima chinist hovenier. Je bent in het bezit van rijbewijs B en bij voorkeur ook E. Chauffeur C of CE CCVB (diverse bedrijven) (Inter)nationaal, groente, bloemen, container, nacht, distributie, koppel. Medewerker Onderhoud (diverse bedrijven) Voor het optimaliseren van verpakkingslijnen zoeken wij mensen met een technische achtergrond. Ben jij handig in het verhelpen van storingen en heb je ervaring als onderhoudmedewerker, dan helpen wij jou aan een uit dagende baan. Teamleaders Meewerkend Voorman (Venlo-Blerick/ Veldhoven) Wij zoeken gemotiveerde flexibele teamleaders en meewerkend voorman nen, bij voorkeur ervaring met versproducten of in de techniek. Orderpickers en Heftruckchauffeurs (VenrayA/enlo-Blerick/ Veldhoven) Voor verschillende bedrijven zoeken wij orderpickers en heftruckchauffeurs met ervaring. Het gaat om bedrijven in de techniek en de verwerking van versproducten. Stukadoors Schilders Oppermannen (diverse bedrijven) Voor verschillende bedrijven zoeken wij met spoed ervaren schilders, stuka doors en oppermannen. Vandaag bellen, morgen aan het werk! Stratenmakers (Venray) Voor een bedrijf in Venray zoeken wij gemotiveerde handige aanpakkers. Wil jij aan de slag als stratenmaker maar heb je nog geen ervaring? Neem dan vandaag nog contact met ons op. Tractorchauffeur (regio Horst) Voor diverse landbewerkingen zoeken wij met spoed tractorchauffeurs met ervaring. Je gaat aan de slag bij een gerenommeerd bedrijf. Bouwkundig Administratief Medewerker (regio Venray) Ben je in het bezit van MTS bouwkunde en wil je deels meehelpen op de bouw en kantoor? Bel ons voor meer informatie. Fulltime Administratief Medewerker (regio Venlo) Voor verschillende bedrijven zoeken wij administratieve medewerkers. Ben jij die MBO-er met leidinggevende kwaliteiten? Dan zijn wij op zoek naar jou! Voor al onze vacatures kijk op: www.uitzendburomondial.nl Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst, Tel. 077-3982414 info@uitzendburomondial.nl, www.uitzendburomondial.nl EMIEIW Jé Schildersbedrijf Glas Verf Behang MERSELOSEWEG 64 Tel. 0478-586888 's Maandags de gehele dag geopend Van den Munckhof BV is in de loop der jaren van een echt familiebedrijf uitgegroeid tot een modern bedrijf met een geheel eigen gezicht. Kantoorvakhandel, boekhandel, drukkerij, uitgeverij Peel en Maas en Kabelkrant onder één dak in hartje Venray. Wij zijn een bedrijf met ruim 30 medewerkers en leveren een totaalpakket aan diensten zowel voor particulieren als bedrijven. Kwaliteit, snelheid en service is ons devies. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij per 1 juni a.s. op zoek naar een: voor 32 uren WERKZAAMHEDEN: Administratie abonnementen Peel en Maas Administratie advertenties Peel en Maas Diverse boekhoudkundige werkzaamheden Postverwerking Bediening telefooncentrale PERSOONLIJKE EIGENSCHAPPEN: ervaring met computerprogramma's is een must ervaring met Exact Globe 2003 is een pré Flexibele, stressbestendige werkhouding Accuratesse Commerciële en klantvriendelijke instelling Werkdagen: Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag (middag), vrijdag (ochtend of middag) U kunt uw schriftelijke sollicitatie voorzien van CV voor 20 april versturen naar: Van den Munckhof BV, t.a.v. Mw. C. Jacobs-van den Munckhof Postbus 1, 5800 AA Venray of mailen naar cjacobs@vandenmunckhof.nl Veel nieuwe modellen en programma's tijdens onze meubelshow op Tweede Paasdag. Wij zijn open van 10.00 uur tot 17.00 uur UW COMPLETE WONINGINRICHTER van Hout Janssen in Liessel t.o. de Molen Tel. 0493-341277 of www.vanhoutenjanssen.nl Kabroekstraat 8 5966 NX America VEILIG J.H.A. Duijf - Tel: 06-21247774 - Tel/Fax: 077-3971045 www.duijfbouw.nl - info@duijfbouw.nl Höor en PAKSTATION Van Hooren Pakstation in Groenten, Fruit en Citrus BV, onderdeel van de Fran- kort Koning-groep en gevestigd op ZON Freshpark, heeft als kernactiviteit de productie van consumentenverpakkingen van groenten, fruiten citrus. Het is één van de grootste en modernste verpakkingsbedrijven in de branche. Wij zoeken een (M/V, 38 uur) Functie-inhoud: Het plannen van orders en daarbij behorende machine-inzet rekening houdend met beschikbaarheid van resources, voortgangscontrole van de productie en bewaking van verlaadtijden en communicatie met in- en verkoop. Bijzonderheden: U werkt in een klein team met variabele starttijden (05:00 - 08:00) in dagdiensten. Profiel: U denkt op MBO of HBO niveau, heeft ervaring als planner, bent stress bestendig, accuraat en u beheerst Microsoft Office. U spreekt Duits. (M/V, 38 uur) Functie-inhoud: U verzorgt het mechanisch en elektrisch onderhoud van machines en installaties, inclusief het verhelpen van storingen en revisiewerk. Tevens is preventief onderhoud een deel van uw taak. U werkt in een klein technisch team in een tweeploegendienst. Profiel: U heeft een technische opleiding LTS MTS werktuigbouwkunde en u heeft affiniteit met elektrotechniek. Kennis van PLC besturingstechniek is een pré. U heeft ervaring in een productieomgeving en u spreekt Duits. U heefteen flexibele houding en bent sociaal vaardig. Solliciteren? U kunt uw brief met CV binnen 14 dagen richten aan: Van Hooren Pakstation in Groenten, Fruit en Citrus BV T.a.v. de heer Joan Cozijn, Venrayseweg 126 - 5928 RH VENLO Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met Rene Heijer: 077-3897366.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 30